شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

موضوع: تنهایی من

sheri آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      169
      وزن شروع
      96.2
      وزن هدف
      86
      وزن فعلی
      94.6
      حالت من
      Mashghool

Unhappy تنهایی من

من در خانواده ای بزرگ شدم که تک دختر بودم و وابستگی زیادی به پدرم داشتم که متاسفانه 8 سالی است که پدرم عمرشو به شما داده است از همان دوران نوجوانی با مادرم سر مسائلی از قبیل پوشش رشته تحصیلی و مشکلاتی که بعضی از نوجوانها داشتن سر کله می زدم اختلاف سنی من با مادرم 30 سال است و همیشه این اختلاف سنی رو دلیل بر علت اختلاف عقیده هامون می دونستم و لی با این وجود رابطه خوبی الان داریم خیلی عمیق نیست برای اینکه مادر من زن ساده و کمی منفی بافی میباشد مثلا وقتی به او می گم شوهرم رفته ماموریت میگه نکنه به تو اینو گفته در صورتی که همسرم برای رفتن به ماموریت برگه تردد باید داشته باشه یا اگه بفهمه من کمی تو خودمم سریع میگه مشکلی پیش اومد چیزی شده از زندگیت ناراضی............... و کلی از این اضطراب های مادرانه برای همین افکار های منفی اضطراب ها که گاهی منو عصبی میکنه سعی میکنم وقتی حالم عالی به سراغش بیام و حتی اگه از شوهر یا خانواده اش ناراحت میشم به اون نگم چون می دونم اول از همه دودش تو چشم خودم میره و کلافه ام میکنه

خدارو صدهزار بار شکر از زندگیم راضیم من و همسرم در دانشگاه با هم آشنا شدیم و الان تقریبا 2 سال است که از عروسیمون میگذره ولی کار همسرم به صورتی است که صبحها تا شب سرکار ه چون دو جا کار میکنه بخاطر همین صبح از ساعت 6:30 که بیرون میاد برای 10 خونه است وقتی میاد بقدر ی خستگی توی صورتش موج میزنه که بنده خدا در تلاش است که به روی خودش نیاره دور من باشه حتی منو بیرون ببره که واقعا دلم براش میسوزه سعی میکنم شامشو آماده کنم تا زود تر استراحت کنه

دوستان زیادی دارم ولی همگیشان متاهل هستند و مشغول زندگی خود............. بعد از درسم مدتی به سرکار میرفتم 2 سال ونیم در جای دولتی طرح می گذرندام که قرار شد من رو بعد از طرح نگه دارند که در کمال ناباوری در لحظه ی که چند قدمی مونده بود یک خدا بی خبر تمام رویا نقش بر اب کرد و من اخراج شدم ماجراش مفصله و الان نمی خوام تو حاشیه برم فقط می خوام از وضعیت فعلیم بتونم مقداری توصیف کنم

بعضی وقتا بغضی تو گلو مه من، تنهایی،شبا که همسرم میاد می خوام حرف بزنم بقدری خسته است که نای گوش کردن نداره من دوست ندارم همش قور قور کنم ولی این تنهای تو خونه موندن داره دیوونم می کنه گاهی جای خالی یه خواهرو خیلی احساس مس کنم که اگه بود الان یه عصری می رفتم خونش با هم چای می خوردیمو کلی گپ میزدیم بیرون می رفتیمو کلی برنامکه دیگه بقدر یحوصلم سر می ره که نگو واقعا احساس پوچی میکنم دوست داشتم دختر مستقلی باشم روی پای خودم باشم ولی نشد با اینکه برای ارشد شرکت کردم ولی خدایی عمیق که فکر میکنم میگم حالا هم در اومدی حالا هم رفتی کو کار تا پارتی نداشته باشی کسی کاری به کارت نداره من در یکی از شهر های جنوبی زندگی میکنم بقدر یهوا گرمه که به سختی میشه تا دو تا کوچه اونور تر رفت منم میگرن دارم یکم که تو افتاب میمونم داغون میشم حتی توی شهر خراب شده نمی تونی بری پیاده روی

بعضی وقتا می خوام با یکی حرف بزنم واقعا هیچکسو ندارم خیلی دوستدارم باردار بشم برخلاف نظر شوهرم که اصلا در حال حاضر بچه نمیخواد چون میگه فعلا مانع میشه به خواستهامون برسیم ولی اونم نمی تونم اضافه وزنم دارم همش یه طوری شدم میگم خدای به من دختر بده اونم 2 تا که تنها نباشه که مثل من بشه واقعا چکار کنم از نظر روحیه خیلی اومدم پایین چون واقعا تنهام چکار کنم

2. 12 کاربر، ارسال sheri را لایک کرده اند:

*aida* (19 تیر 1392),Kiki (21 تیر 1392),lila a (21 تیر 1392),nafisehjoon (21 تیر 1392),rezaiyan (20 تیر 1392),tinkerbell (21 تیر 1392),لیلا خانوم (08 شهریور 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),مامان مرضيه (06 شهریور 1392),مریم --- (05 شهریور 1392), Zenith (21 تیر 1392),رانا (23 تیر 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

rezaiyan آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.03
      با سلام خدمت شما دوست عزیز.
      دوست عزیز برای رهایی از این تنهایی اگر همسرتون میتونه با یک شغل زندگی رو بگذرونه بهتره شغل دومو کنار بگذاره چون زندگی و جوانی که در اختیار دارین خیلی مهمتر از شغلیه که داره.
      یک راه دیگه هم میتونه همون بچه دار شدن باشه واقعا میتونه خیلی از تنهای دربیاره.
      میتونی به کلاسهای اموزشی و باشگاهای ورزشی بری تا کمی از این تنهایی رو اونجا و با دوستایی که پیدا میکنی پر کنی.
      و برای مشکل خانواده خودت و بدبینی انها بهتره با یک مشاور از نزدیک صحبت کنید نمیشه از راه این سایت مشاوره و روان درمانی انجام داد چون این کار مستلزم حضور رو در رو هست

برای راهنمایی بهتر سوالاتونو شفاف بیان کنید تا بتونم بهتر راهنماییتون بکنم.در صورت تمایل میتونین به صورت خصوصی هم پیام بگذارید.
      با تشکر
      مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
      * سوره فیل*

5. 8 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

Kiki (21 تیر 1392),lila a (21 تیر 1392),sheri (21 تیر 1392),tinkerbell (21 تیر 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392), Zenith (21 تیر 1392),رانا (23 تیر 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      شری عزیزم. من خیلی خوب تو رو میفهمم. ذره ذره ی حرفات رو درک کردم. بخصوص اینکه گفتی تو گرمای این شهر لعنتی نمیشه حتی قدم زد. یا اینکه چقدر دلت از نامردی ای که در جریان استخدامت کردن، گرفته.
      شری جان اینکه میخوای باردار بشی راه حل صحیح مساله نیست. چون طبق فرمایش همسرت، شرایطش رو ندارین. در ثانی مشکل اضافه وزنت رو هنوز حل نکردی.
      شری گلم همیشه که نباید دوستان آدم تو دنیای واقعی باشن. تو یه هدف مهم یعنی کاهش وزن داری. یه بستر مناسب یعنی زیباتن و اینهمه دوست هم هدف داری که خیلی راحت میتونی وقتت رو با اونا پر کنی. اونم به شکل مفید. کلی تجربیات مفید در یک دوستی مفید بدست میاری. حتی میتونی برای هدفمند بودن فعالیتت به زودی توی کارگروه های تخصصی که تو زیباتن راه میفته فعالیت کنی تا دلگرم تر باشی.
      هدفم صرفا تشویق تو برای فعالیت در زیباتن نیست. کلا میخوام بگم میتونی از فضاهای سالم مجازی استفاده کنی. اصلا هر جای دیگه غیر زیباتن که بدونی از نظر سلامت ذهنی و محیطی مشکلی نداشته باشه و نخواد برای تو بحران دیگه ای بوجود بیاره.
      شری جان گاهی در تنهایی هم محاسنی هست.
      گاهی همه چی استخدام شدن تو رشته ی خودت نیست. تا حالا به کارآفرینی یا کار در منزل فکر کردی. من خودم کارمندم اما گاهی ترجیح میدم این کار با پرستیژ رو رها کنم و برم دنبال دل خودم یعنی کارآفرینی در زمینه ی هنر . مثلا اگه به هنر علاقه داری میتونی تو زمینه ی کارهای هنری که تو بازار هم فروش دارن کار کنی و علاوه بر پر کردن تنهاییت اون حس استقلالی که میخوای رو بدست بیاری

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 7 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*aida* (21 تیر 1392),lila a (21 تیر 1392),nafisehjoon (21 تیر 1392),sheri (23 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),رانا (23 تیر 1392),شهره (24 تیر 1392)

lila a آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      158
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      شري جان غم و غصه را بذار كنار به قول پدر بزرگ مرحومم كه هميشه ميگفت خدابه قند خور قند ميده به غم خور غم -من هم شرايط سخت زياد داشتم و متاسفانه يك بار تا مرز خ و د ك ش ي - اما زندگي حق من است بايد زيبا زندگي

كنم عشق بورزم و عاشق شوم

عزيزم به نظرم يك كلاس باشگاهي اسم بنويس كه هم در كاهش وزنت كمكت كنه و هم دوستان باشگاهي پيدا ميكني كه با بعضي دوستان صميمي و همراز هم ميشي من از وقتي رفتم باشگاه حسابي سرحال شدم با اينكه هوا

گرمه باز براي رفتن عجله دارم به همسرم ميگم جونمو بگير اما راكتمو ازم نگير

انشاله كه اوضاعت مناسب تر شد و بچه دار شدي براي اين روزهاي ارامش دلت تنگ خواهد شد

درثاني اينجا كلي دوست داري پس لطفا دم از تنهايي نزن

مرا عهدی است با شادی، که شادی آن من باشد

مرا قولی است با جانان، که جانان جان من باشد

9. 6 کاربر، ارسال lila a را لایک کرده اند:

nafisehjoon (21 تیر 1392),sheri (23 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392), Zenith (23 تیر 1392),رانا (23 تیر 1392),شهره (24 تیر 1392)

sheri آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      169
      وزن شروع
      96.2
      وزن هدف
      86
      وزن فعلی
      94.6
      حالت من
      Mashghool
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      شری عزیزم. من خیلی خوب تو رو میفهمم. ذره ذره ی حرفات رو درک کردم. بخصوص اینکه گفتی تو گرمای این شهر لعنتی نمیشه حتی قدم زد. یا اینکه چقدر دلت از نامردی ای که در جریان استخدامت کردن، گرفته.
      شری جان اینکه میخوای باردار بشی راه حل صحیح مساله نیست. چون طبق فرمایش همسرت، شرایطش رو ندارین. در ثانی مشکل اضافه وزنت رو هنوز حل نکردی.
      شری گلم همیشه که نباید دوستان آدم تو دنیای واقعی باشن. تو یه هدف مهم یعنی کاهش وزن داری. یه بستر مناسب یعنی زیباتن و اینهمه دوست هم هدف داری که خیلی راحت میتونی وقتت رو با اونا پر کنی. اونم به شکل مفید. کلی تجربیات مفید در یک دوستی مفید بدست میاری. حتی میتونی برای هدفمند بودن فعالیتت به زودی توی کارگروه های تخصصی که تو زیباتن راه میفته فعالیت کنی تا دلگرم تر باشی.
      هدفم صرفا تشویق تو برای فعالیت در زیباتن نیست. کلا میخوام بگم میتونی از فضاهای سالم مجازی استفاده کنی. اصلا هر جای دیگه غیر زیباتن که بدونی از نظر سلامت ذهنی و محیطی مشکلی نداشته باشه و نخواد برای تو بحران دیگه ای بوجود بیاره.
      شری جان گاهی در تنهایی هم محاسنی هست.
      گاهی همه چی استخدام شدن تو رشته ی خودت نیست. تا حالا به کارآفرینی یا کار در منزل فکر کردی. من خودم کارمندم اما گاهی ترجیح میدم این کار با پرستیژ رو رها کنم و برم دنبال دل خودم یعنی کارآفرینی در زمینه ی هنر . مثلا اگه به هنر علاقه داری میتونی تو زمینه ی کارهای هنری که تو بازار هم فروش دارن کار کنی و علاوه بر پر کردن تنهاییت اون حس استقلالی که میخوای رو بدست بیاری

مرسی زینت عزیزم که همراهی کردم و راهنمایی کردی گلم منم تا از نظر جسمانی به یک وضعیت نرمال نرسیدم نمی خوام باردار بشم چون احتمالش هست تو بارداری مساله ناخوشایند پیش بیاید فعلا که همچنان سر سختانه دنبال کردم اگه واقعا پیدا نشد یه فکر جدی برای خودم میکنم من دوست دارم مستقل باشم و چون تجربه این احساس داشتم ولذتشو چشیدم و از مزایاش خبر دارم تمام تلاشمو میکنم ایشاا.. که خدای بزرگم یاریم کنه مرسی از راهنمایی و پیشنهاد بسیار خوبت عزیزم داشتن دوستای مثل شما خودش نعمت بزرگی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lila a نمایش پست ها
      شري جان غم و غصه را بذار كنار به قول پدر بزرگ مرحومم كه هميشه ميگفت خدابه قند خور قند ميده به غم خور غم -من هم شرايط سخت زياد داشتم و متاسفانه يك بار تا مرز خ و د ك ش ي - اما زندگي حق من است بايد زيبا زندگي

كنم عشق بورزم و عاشق شوم

عزيزم به نظرم يك كلاس باشگاهي اسم بنويس كه هم در كاهش وزنت كمكت كنه و هم دوستان باشگاهي پيدا ميكني كه با بعضي دوستان صميمي و همراز هم ميشي من از وقتي رفتم باشگاه حسابي سرحال شدم با اينكه هوا

گرمه باز براي رفتن عجله دارم به همسرم ميگم جونمو بگير اما راكتمو ازم نگير

انشاله كه اوضاعت مناسب تر شد و بچه دار شدي براي اين روزهاي ارامش دلت تنگ خواهد شد

درثاني اينجا كلي دوست داري پس لطفا دم از تنهايي نزن

خدا رحمت کنه بابا بزرگتو چه حرف خوبی زد همیشه یادم میمونه مرسی لیلا جان

11. 3 کاربر، ارسال sheri را لایک کرده اند:

lila a (23 تیر 1392),رانا (23 تیر 1392),شهره (24 تیر 1392)

lila a آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      158
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      شري عزيزم خدا روح پدر شما را هم قرين رحمت كند اميدوارم هميشه پاينده و شاد باشيد
      مرا عهدی است با شادی، که شادی آن من باشد

مرا قولی است با جانان، که جانان جان من باشد

13. 5 کاربر، ارسال lila a را لایک کرده اند:

sheri (24 تیر 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),رانا (23 تیر 1392),شهره (24 تیر 1392)

رانا آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      164
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      81
      حالت من
      Ashegh
      شری جان من بهت توصیه میکنم اگر اهل هنر هستی کار هنری انجام بده من خودم مثل شما ساعتهای زیادی رو تنهام شوهر من صبح 8 میره ساعت 10.5 میاد متن تا 5ماه پیش سر کار میرفتم بچه ام که فوت کرد چون کارم تو بیمارستان بود و استرس شدید داشت و از طرفیاسترس واسه بیماریم خوب نبود کار رو موقت گذاشتم کنار الان کلاس نقاشی میرم واسه خودم پیکاسو شدم هر وقت میخوام فکرای بد کنم میرم سراغ خیاطی و نقاشی در ضمن توصیه میکنم کلاسهای ویترای اگه تو شهرتون دارن برو روحیت کلی عوض میشه دنیای رنگ و هنر اگه نقاشی هم کار نکرده باشی از پسش بر میای

15. 6 کاربر، ارسال رانا را لایک کرده اند:

*aida* (24 تیر 1392),lila a (25 تیر 1392),sheri (24 تیر 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),شهره (24 تیر 1392)

sheri آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      169
      وزن شروع
      96.2
      وزن هدف
      86
      وزن فعلی
      94.6
      حالت من
      Mashghool
      نقل قول نوشته اصلی توسط lila a نمایش پست ها
      شري عزيزم خدا روح پدر شما را هم قرين رحمت كند اميدوارم هميشه پاينده و شاد باشيد

مرسی لیلا جان از محبتت مرسی عزیزم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط رانا نمایش پست ها
      شری جان من بهت توصیه میکنم اگر اهل هنر هستی کار هنری انجام بده من خودم مثل شما ساعتهای زیادی رو تنهام شوهر من صبح 8 میره ساعت 10.5 میاد متن تا 5ماه پیش سر کار میرفتم بچه ام که فوت کرد چون کارم تو بیمارستان بود و استرس شدید داشت و از طرفیاسترس واسه بیماریم خوب نبود کار رو موقت گذاشتم کنار الان کلاس نقاشی میرم واسه خودم پیکاسو شدم هر وقت میخوام فکرای بد کنم میرم سراغ خیاطی و نقاشی در ضمن توصیه میکنم کلاسهای ویترای اگه تو شهرتون دارن برو روحیت کلی عوض میشه دنیای رنگ و هنر اگه نقاشی هم کار نکرده باشی از پسش بر میای

سلام رانا عزیزم خدا رحمت کنه فرزندتونو

مرسی از پیشنهاد خوبت اتفاقا دنبال کلاس خیاطیم نزدیک خونه چون خیلی به این جور کارها علاقه دارم فکر می کنم می تونه هم سرگرمم کنه

17. 5 کاربر، ارسال sheri را لایک کرده اند:

*aida* (24 تیر 1392),lila a (25 تیر 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),شهره (24 تیر 1392)

مامی مرضیه آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      155
      وزن شروع
      88 روز اول ماه مبارک
      وزن هدف
      85 تا اخر ماه مبارک رمضان
      وزن فعلی
      86.5 هفتم ماه مبارک
      حالت من
      Khoshhal
      سلام شري جون

19. 4 کاربر، ارسال مامی مرضیه را لایک کرده اند:

lila a (25 تیر 1392),sheri (24 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),شهره (24 تیر 1392)

شهره آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      167
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      تا اخر اردیبهشت 87
      وزن فعلی
      91.500
      حالت من
      Ghafelgir
      عزیزم ما همه تنهاییم یکی کمتر یکی بیشتر این روزا هم میگذره تمرکزت رو روی وزن کم کردنت بذار تا حداقل از خودت یواش یواش راضی بشی اونوقت که حس میکنی چقدر همه چیز خوبه و داره کارهایت درست میشه خیاطی که عالیه حتما برو یه روزی
      برسه دلت برای این همه تنهایی تنگ بشه یه برنامه درست و حسابی واسه لاغری بذار و شروع کن درسته جنوب هوا ش گرمه اما شاید کلاس خیاطی باعث یک کم پیاده روی هم بشه که هیکلو خیلی زود لاغر میکنه موفق باشی

21. 6 کاربر، ارسال شهره را لایک کرده اند:

*aida* (24 تیر 1392),lila a (25 تیر 1392),sheri (24 تیر 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),رانا (29 تیر 1392)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین