شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: مصاحبه و تصاویر آقای هادی رضایی با کاهش وزن 24 کیلوگرم

شهرزاد آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
    20
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    1.18
    قد
    172
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    بدنسازي
    حالت من
    Khoshhal

مصاحبه و تصاویر آقای هادی رضایی با کاهش وزن 24 کیلوگرم

نام : هادی نام خانوادگی : رضایی سن : 33 سال استان : تهران
    وزن اولیه : 103 کیلو گرم وزن پایان : 79 کیلو گرم مقدار کاهش وزن: 24 کیلوگرم
    تاریخ شروع: 1391/7/8 تاریخ پایان: 1391/12/28 مدت برنامه: 10جلسه

از چه سنی افزایش وزن شما شروع شد ؟ از وضعیت چاقی خود و خانواده گرامی تان بگوئید .
    متاسفانه ما خانوادگی بطور ژنتیکی چاق هستیم و با این مشکل روبرو هستیم. من خودم از نوجوانی مشکل چاقی داشتم، تا این چند سال اخیر که افزایش وزن من شدید و خیلی رو به افزایش بود.

چرا تصمیم به کاهش وزن گرفتید ؟
    به دلیل مشکلاتی که بستگان و خانوادم و همینطور مشکلاتی که دست به گریبانگیر خودم شده بود، باعث شد که هر چه زودتر این کارو شروع کنم تا مشکلاتم حاد و وخیم نشده است.آ

یا چاقی ناراحتی یا مشکل برای سلامتی شما ایجاد کرده بود ، و آیا کاهش وزن ناراحتی ها را بر طرف کرد ؟
    البته که حل کرد. من در دوران چاقی دچار سستی و بی حالی همچنین مشکلاتی از قبیل زانو درد و کمر درد شده بودم . بخصوص فشار خون که خانواده خودم مستعد این مشکل هستند، کم کم داشت عوارض خود را نشان میداد.

چطور با برنامه دکتر کرمانی آشنا شدید ؟
    زیاد تعریف رژیم دکتر کرمانی را از کسانی که از این رژیم استفاده کرده بودند، شنیده بودم. و نتیجه هایی که برای آنها در بر داشت باعث انتخاب من شد.چرا رژیم آقای دکتر کرمانی را انتخاب کردید .؟یکی از اشنایان کتابی از ایشان داشتند به نام معجزه ای برای چاق ها و لاغرها. مطالب این کتاب و همینطور تصاویر افرادی که از برنامه ایشان استفاده کرده و موفق شده بودند، باعث این امر شد.
    آیا سابقه گرفتن رژیم داشتید ، کمی از آنها بنویسید ؟خیر هیچ نوع رژیمی را امتحان نکرده بودم.تلخ ترین خاطره از زمان چاقی تان را مرقوم فرمایید .یه بار به دلیلی به دکتر مراجعه کردم و پس از اینکه فشار خون من را گرفتند رو به من کردند و گفتند که "مشکل فشار خون دارید، شما که هنوز خیلی جوان هستید .بهتر است فکری به حال خودت بکنی." این حرفهای دکتر روی من خیلی تاثیر داشت و باعث شد از دست خودم عصابی و ناراحت شوم و همین باعث شد که به خود بیایم.

مهمترین پیامی که برای مسؤولین برنامه دارید چیست؟
    ازشون تشکر فراوانی دارم که همواره دلسوزانه ما رو تشویق و راهنمایی میکردن

د
    یک خاطره از دوران رژیم تان ، که قدرت اراده شما را نشان می دهد بنویسید .همین که برنامه رو شروع کردم و دیدم 2/450 کیلو گرم در عرض 16 روز کم کردم، مرا خیلی مصمم کرد

چه کسانی شما را در دوران رژیم تشویق ؟ و چه کسانی با شما مخالفت کردند؟
    کلا خانوادم من را تشویق میکردند که این کار را انجام دهم. بله بودند دوستانی که میگفتند این رژیم ها ادم را عصبی و ضعیف میکند و دوباره بر میگردد و از این قبیل حرفها که پایه و اساسی ندارد.

مهمترین ویژگی و عامل موفقیت رژیم دکتر کرمانی بنظر شما چیست ؟
    برنامه ریزی دقیق و متنوع بودن برنامه های غذاییآ

یا در دوران رژیم سختی کشیدی و آیا صحیح است که اعصاب هرکه که رژیم بگیرد به هم می خورد ؟
    من با این حرف مخالفم وقتی انسان اصولی و با برنامه کاری را انجام میدهد دلیلی ندارد که با این مشکلات و عوارض روبرو شود این حرف ها را کسانی میزنند که از برنامه های غیر اصولی استفاده میکنند که به سلامت فرد اسیب میرساند، و باعث مشکلات روحی و روانی و جسمی می شود.

بعد از کاهش وزن چه احساسی دارید، ؟
    خیلی احساس راحتی و سبک بالی و نشاط دارم و هیچوقت دوست ندارم این احساس را از دست بدهم.

عکس عمل اطرافیان تان پس کاهش وزن .
    تشویق و تعجب و تحسین

مهم ترین و آخرین پیام و سفارش را برای چاق ها بنویسید ؟
    هر چه زودتر به فکر سلامتی خودتان باشید. تا دیر نشده، تا خدایی نکرده با هزار و یک مشکل روبرو نشده اید.

ویرایش توسط شهرزاد : 14 مرداد 1392 در ساعت 00:44
    به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

2. 2 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

bratz (06 مهر 1392),مملي شيطون (17 مرداد 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار