شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

موضوع: چی شد که چاق شدم؟

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

چی شد که چاق شدم؟

دوستان عزیز بیاین تو این تاپیک بگین چه اشتباهاتی منجر به افزایش وزنتون شد. چه از ابتدای شروع روال افزایش وزنتون و چه بعد از رها کردن رژیم های قبلی.
      اینجوری همه می تونن از تجربیات همدیگه استفاده کنن.

فقط لطفا برای تشکر پست نزنید تا تاپیکمون فقط محتوای مفید داشته باشه. برای تشکر از همدیگه یا از دکمه ی like استتفاده کنید و یا با زدن دکمه ی "اعلام خواندن پست" مطالعه ی اون رو اعلام بفرمایید

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 14 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

ati.m (15 تیر 1392),Behnaz.kh (08 مهر 1396),delaram25 (05 آذر 1393),hamraz (09 دی 1391),mahya1369 (11 تیر 1393),nassim (12 تیر 1393),omberto (05 آذر 1393),parchami7 (18 مرداد 1392),sara (03 اردیبهشت 1392),مه رامه (25 مرداد 1392),مامان مرضيه (03 مهر 1392),ویولت (11 تیر 1393),yalda (29 فروردین 1392),آسا (09 دی 1391)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.08
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      من بچه بودم تپل بودم. ودرشت هميشه خجالت ميكشيدم بيشتر از سنم بنظر ميوندم ولي تو نوجوونيم لاغر شدم دانشگاه هم همينطور بعد ازدواجمم خوب بودم تا اينكه يكسال تمام تو مسافرت بودم هر جا ميرفتم از غذاها ميچشيدم بعد يكسال خودموبا هشتادو هفت كيلو ديدم ويكسال تمام بيرون نرفتم كسي رو نديدم تا اينكه چهارده كيلو كم كردم و كلا روش تغذيمو عوض كردم انگار از نو متولد شدم الان خيلي سالمتر از گذشته زندگي ميكنم و شاد تر شايد اگه چاق نميشدم هيچوقت نميتونستم اينجور زندگي كنم

5. 6 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

Behnaz.kh (08 مهر 1396),fatemeh_m (13 تیر 1393),Masoumeh (14 تیر 1393),omberto (05 آذر 1393),parchami7 (18 مرداد 1392),مه رامه (25 مرداد 1392)

asalbusy آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.31
      قد
      165
      وزن شروع
      75.6
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      من از همون بچگی هم ازون دختربچه تپلا بودم که مچ دستشون گره داره:loudlaff:
      بزرگترم شدم چاق نبودم ولی تپل بودم بیشتر دوستام هم کوچولو و ریزه بودن واسه همین خودم بیشتر حس میکردم درشتم
      در حالت عادی همیشه بین62و60 بودم
      یبار با بابام مسابقه گذاشتیم و روزی نصف هندونه هرکدوممون میخوردیم من شدم 64 کیلو بابام قندش رفت بالا:171:اینجوری شد که رفتم تو نخ رژیم و دکتر لاغری
      البته اون وزنمو تو کمتر از یکماه آوردم دوباره به 60 رسوندم
      موقع عروسی 62بودم 5ماه بعد شدم 68 با 3ماه باشگاه و رژیم خفن رسیدم به مرز 62 تا 6ماه ثابت بود ولی بعد ماه رمضون 90 خوردم آی خوردم آی خوردم تا رسیدم به 72و 73
      بیشترین وزن عمرم
      دیدم استعدادم خوبه بد نیست بلدم چاق شم:jazzybass: دوباره استخرو شروع کردم، رعایت غذایی هم باید اعتراف کنم نه مثل 2سال پیش سفت و سخت ولی هواسم به خوردنم هست
      باشگاهم که از 14بهمن 91 تا امروز دارم میرم
      ایشالا اینبار که به 60 برسم دیگه میخوام حفظش کنم
      صبح با رقص ز بستر برخیز ........ قر بده قمزه بیا عشوه بریز

پای کوبی کن و دست افشانی ........ شاد زی یکسره یا بتوانی

7. 4 کاربر، ارسال asalbusy را لایک کرده اند:

omberto (05 آذر 1393),parchami7 (18 مرداد 1392),Sara15 (18 تیر 1392),مه رامه (25 مرداد 1392)

fifi آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.50
      قد
      165
      وزن شروع
      79
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Movafagh
      من از بچگی خیلی اشتهام زیاد بوده و هست
      ولی خوب خیلی هم ورزش میکردم تا اینکه دبیرستان و خوندن برای غول کنکور...ورزش رو گذاشتم کنار و 75 شدم...اما باز با ورزش و رژِم تو چند ماه اومدم چایین و تمام دوران دانشجوییم 59-64 متغییر بودم
      اما ورزشم همیشه سرجاش بود وخیلی هم می خوردم ولی با ورزش می سوزوندم.
      اما 2 سال پیش ازدواج کردم و همزمان برای ارشد هم میخوندم و سر کار هم میرفتم
      اشتاهام همونقدر زیاد اما ورزش رو گذاشتم کنار که 76 شدم...حالم می خوام دوباره 64 شم...
      تنها دلیلم این بود که ورزش رو کنار گذاشتم ولی اشتها زیادبووووووووود
      خدایا هیچ وقت نگاهت رو از من نگیر که به نگاه تو خوشنودم

9. 5 کاربر، ارسال fifi را لایک کرده اند:

omberto (05 آذر 1393),parchami7 (18 مرداد 1392),Sara15 (18 تیر 1392),مه رامه (25 مرداد 1392),مامی مرضیه (09 مرداد 1392)

Sara15 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      155
      وزن شروع
      66
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Relax
      من بچه که بودم خیلی لاغر وریزه بودم
      از دوران بلوغ تا حالا مثل یو یو ام کم میکنم دوباره چاق میشم!! غذا رو هم خیلی دوست دارم که بدنم استاپ کرده با اینکه نسبتا رعایت میکنم خیلی کم نمیشم امیدوارم با کمک شما دوستای خوب لاغر وزیبا بشم چون وضع الانم رو دوست ندارم

11. 4 کاربر، ارسال Sara15 را لایک کرده اند:

*aida* (19 تیر 1392),omberto (05 آذر 1393),parchami7 (18 مرداد 1392),مه رامه (25 مرداد 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      دلیل چاق شدنم پرخوری بی تحرک شدن برای درس خوندن و بی عقلی بوده از بچگی پر بودم دوره نوجوانی خیلی چاق بودم ولی سال اول دانشگاه سال 82 بود دکتر مورتون مظاهری برنامه داشت یکی زنگ زد خانوم هم وزن اون زمان من بود انقدر دکتر گفت وای ووی چه کردی نمی دونم چی شد یکهو بهم تلنگر وارد شد و رژیم سختی گرفتم کمتر از 4 ماه از آدم چاق به آدم لاغر البته نه خیلی لاغر ولی خوب تبدیل شدم تا 7 سال هم چاق که نشدم هیچ کم هم می شدم حواسم خیلی به خوردنم بود یکروز زیاده روی می کردم 4 روز جبرانش می کردم 1سال و نیم امریکا رفتم مرتب مهمونی بودیم پر بود از شکلات و بستنی های خوشمزه 1 گرم چاق که نشدم هیچ زمانی که برگشتم 61-62 کیلو بودم چون آزادیش از اینجا بهتر بود خیلی می رفتم پیاده روی کسی به کسی کار نداشت نه نگات می کردن نه کسی دنبالت راه می افتاد ولی یکهو ول شدم به دلیل یکسری مشکلات به خوردن رو اوردم هی خوردم هی خوردم که به بالای 100 رسیدم ولی الان هم دقیقا ارادم مثل اون سال که لاغر کردم شده این آخرین باری هست که این اشتباه بزرگ رو کردم واقعا به هر کی چاق هست و تا حالا لاغر نبوده توصیه می کنم جدا به فکر لاغر کردن بیفته لذتی که در لاغری هست در هیچ خوراکی تو دنیا نیست لذت خوردن یک شیرینی هوشمزه 5 دقیقه هست ولی لاغر بودن و زیبا بودن عمری هست من واقعا دلم برای زمان لاغریم تنگ شده عکس هامو می بینم می خوام بزنم تو سرم هر جا می رفتم لباس اندازم بود مثل چی می تونستم پیاده روی کنم ساعت ها به خودم قول دادم به زودی زود به اون دوارن برگردم

13. 11 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

*aida* (18 تیر 1392),Behnaz.kh (08 مهر 1396),helen (09 دی 1392),Masoumeh (14 تیر 1393),omberto (05 آذر 1393),parchami7 (18 مرداد 1392),parisima (14 تیر 1393),somy (11 تیر 1393),soniya (18 تیر 1392),مه رامه (25 مرداد 1392),مامی مرضیه (09 مرداد 1392)

Heartless آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      153
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      Badjens
      بخاطر بیماریم.
      من مبتلا به تریکوتیلومانیا هستم و همین بیماری من رو از اجتماع و فعالیت دور کرد و منزوی کرد.
      و اصلیترین دلیل چاقیم بی تحرکیه....
      مجهز به یک جفت چشمِ شور

بــــه زودی

15. 5 کاربر، ارسال Heartless را لایک کرده اند:

omberto (05 آذر 1393),parchami7 (18 مرداد 1392),parisima (14 تیر 1393),somy (11 تیر 1393),مه رامه (25 مرداد 1392)

نیکو آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      160
      وزن شروع
      75.500
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      69
      حالت من
      Ashegh
      قضیه چاق شدن منم مثل همه شما تکراریه .. دوران بارداری 20 کیلو اضافه وزن پیدا کردم وقتی پسرم 3 ساله بود تونستم خودمو به وزن 58 کیلو برسونم ولی از بس اطرافیان به من گفتند که صورتت خیلی لاغر شده و زشت شدی و قبلا خیلی خوشکلتر بودی و بعضی ها که چند وقتی منو ندیده بودن بعد از دیدنم می گفتن مگه بیماری داری ... مجبور شدم بذارم چاق شم تا اینکه یهو به مرز 76 کیلو رسیدم الان با تلاش خودمو به 69 رسوندم ولی واقعا چاقی باعث میشه ضورت خیلی خوشکل تر بشه مخصوصا من که صورت کشیده ای دارم .. ولی الان دیگه تصمیم گرفتم هر طور شده وزنمو بکشم پایین دوست دارم خوش اندام بشم .. یه کم شکم دارم و لی در کل بدنم یه تیکه چاقه وقتی لاغر میشم یه تیکه لاغر میشم ... متناسب میشم ...دعا کنید تا عید امسال خوش تیپ بشیم هممون ... انشالله ...:bliss::bliss:

17. کاربر زیر پست نیکو را لایک کرده است:

omberto (05 آذر 1393)

ویولت آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      155
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.38
      قد
      172
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      اول=73=سبزشدن. دوم=65 =باربی شدن
      وزن فعلی
      77/ بیست و شش کیلو کاهش داشتم
      حالت من
      Ashegh
      سلااااااااااام

من از بچه گی کلا قد بلند بودم اما چاق نبودم یذره پر بودم که کلا باعث میشد از بقیه بزرگتر به نظر بیام ازون موقع از قد بلندم بدم میومد
      اما الان خیلی راضیم اگه کوتاه بودم حالا حالاهاااااااااااااااااا اضافه وزن داشتممممممممم
      خوب بریم سراغ داستان
      بعدش با همسرم آشنا شدم اون موقع وزن 75کیلو بود با قد 172 این وزن برام خوب بود و ازش راضی بودم
      تااینکه نتیجه ی بیرون رفتهای زیبا و بخور بخور های مکرر با نامزدم و 4سال دانشگاه که کلا باعث شد ورزش رو بزارم کنار/البته خودمم تنبل بود/
      یدفعه به خودم اومدم دیدم شدم91 کیلوووووووو
      رژیم گرفتم شدم 83 کیلو
      اما واقعا خودمم نمیدونم چیشد که رژیمم رو شکستم شاید دلیلش علاقه ی بی اندازه ی همسرمه بمن که فکر میکردم من خیلی خوبم فقط یذره چاقم باورنمیکنید حتی از خودم راضی هم بودم.و درنتیجه به 103 کیلو رسیدم.این فاجعه بود

تا اینکه یروز با عزیزدلم رفته بودیم بازار همینطور که از جلو شیشه ی مغازه ها رد میشدیم من خودمو تو آینه ها میدیدم انگهر یهویی به خودم اومدم نمیدونم اون آینه سحرآمیز بود؟؟
      یدفعه دیدم ای وای منننننننننن
      با اینکه همسرم تیپش ورزشکاریه و کلا درشته دیدم من دارم ازش گنده تر نشون میدممممم
      اصلا داشتم از خجالت آب میشدم انگار تا اون روز خودمو ندیده بودم
      از یه طرف هم دلم برای نامزدم میسوخت تو دلم میگفتم الهی بمیرم برات اینقدرمنو دوست داری که با این هیکل مزخرف من بازم با افتخار منو به دوستات معرفی میکنی؟؟ بااینکه خودت اینقدر متناسبی از بودن بامن خجالت نمیکشی؟؟ فقط بعضی موقع ها سربسته بهم میگفت برو باشگاه برای سلامتیت
      از اون روز شد که من رژیمو شروع کردم و شکر خدا موفق شدم. و دارم ادامه میدم. فقط بخاطر عشقم که اینقدر دوسم داره منم باید بهش نشون بدم چقدر برام عزیزه.
      جمله ای اول دفترچه ام حاکی از این خاطره ی تلخه.

و امروز متوجه شدم که من در آینده زندگی میکنم؛ همان آینده که سالها پیش نگرانش بودم....و سالها پیش متوجه نبودم که در گذشته زندگی میکنم، همان گذشته که اکنون حسرتش را میخورم.

19. 3 کاربر، ارسال ویولت را لایک کرده اند:

khatereh58 (22 آبان 1393),nassim (12 تیر 1393),omberto (05 آذر 1393)

media آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      60.4
      من همیشه حول و حوش 55 کیلو بودم ولی بدنم شل بود و چربی اضافه داشت چون اصلا هال ورزش نبودم.کارم جوریه که شبا تو بیمارستانم و اونقد خسته بودم که میرفتم تو آشپزخونه سلف و هرچی شام اضافه اومده بود و میخوردم.مدام تو اینستاگرام عکس غذاها رو نگاه میکردم و نصفه شب هوس شام میکردم.ده کیلو اضافه کردم تو یه سال گذشته.البته افسردگی و بی حالی خودمم مزید بر علت بود...

21. 2 کاربر، ارسال media را لایک کرده اند:

khatereh58 (22 آبان 1393),omberto (05 آذر 1393)

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      خب داستان من

من و داداشم از بچگی لاغر بودیم خیلی لاغر انقدر که هی بابام ما رو میبرد دکتر و ازمایش میگرفت و فروگلوبین و داروهای تقویتی به خورد ما میداد

تا دبیرستان سال دوم ( من کلا ادم الرژیکی هستم . به خیلی چیزا حساسیت دارم ) خلاصه من یه حساسیت داشتم از کودکی که مثلا تا یه پشه نیشم میزد دیگه خود بدنم شروع میکرد به پاشیدن دونه دکتر ها هم فقط انتی هیستامین میدادن . دوم دبیرستان واسه این مشکلم دکتر که رفتم و ازمایش های همیشگی و اخرش دکتر گفت سالمی فقط یه باکتری تو رودت داری که اونم همه دارن و عادیه ولی دارو میدم اونم نباشه . دارو رو خوردم و الرژیم نه اینکه از بین بره اما خیییلی کم شد و من شروع کردم به چاق شدن

بعد یه مدت باشگاه رفتم و ول کردم که با توجه به تقویتی هایی که پدر به ما میداد وزنم بیشتر شد و وزنم 57 شد .تا 24 سالگی 57 کیلو بودم و میخواستم 54 باشم اما جدی تلاش نمیکردم . اقا ما 24 سالگی عقد کردیم و همسرم محل سکونتش تا شهر ما 4.5 ساعت فاصله داره این یعنی من یک ماه پیش همسری بودم و 2 هفته خونه بابا . همسری لاغره و تحرکش به خاطر شغلش زیاده و خودش با اینکه خوراکش خوبه تو محدوده تناسب اندامه و منم اینجا که یه شهره کوچیکه به اون صورت تحرک نداشتم و بعد 4 سال عقد من شدم 69 کیلو و بعد عروسی تو یه سال شدم 71 . نا گفته نماند پدر از چاق شدن ما بسیار راضی میباشند .

خلاصه الان 29 سالمه و بعد 4 سال تو عقد بودن و الان هم یک سال بعد عروسی . دیگه دلم نی نی میخواد اما با این وزن بالا و شروع شدن زانو درد فکر حامله شدن دیونگیه . ( ناراحتی معده هم دارم که بخاطرش قرص میخورم تا قورصام تموم نشه و معدم خوب نشه . نی نی بی نی نی )

دیگه میخوام خودم و لاغر کنم تا بتونم یه انسان شاد و سالم و یه مامان خوب و خوشتیپ باشم

• صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین