شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: چطوری بر هوس "خوردن" غلبه میکنید؟تجربیاتتون رو بگید

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh

چطوری بر هوس "خوردن" غلبه میکنید؟تجربیاتتون رو بگید

هدف همه ما از اینجا بودن یکیه.....از چاقی خسته شدیم و دنبال تناسب اندام هستیم.....به دلایل متفاوت و روشهای مختلف. ولی اون چیزی که همه ما بارها باهاش مواجه شدیم دست رد زدن به گرسنگی کاذب و هوس خوردنه......حالا هر کسی که راهکاری ویا تجربه ای داره اینجا به اشتراک بزاره تا همه ازش استفاده کنن.
      چه آشنا نگهی داری ای رمیده غزال

خدا نگاه تو را با کس آشنا نکند

2. 4 کاربر، ارسال shaghayegh* را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),mahbano (02 شهریور 1393),maryam12 (04 مهر 1393),توکلی (25 دی 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh
      من در طول زمانی که رژیم لاغری به عنوان بخش جدا نشدنی زندگیم شد و در مدت زمانی که 30 کیلو کاهش وزن داشتم همیشه راهکارهایی برای غلبه بر اضافه خوری و بد خوری پیدا و عملی میکردم ولی اعتراف میکنم که همیشه موفق نبودم خوردن آب...جویدن آدامس...تلفن زدن به دوستام...دیدن فیلم...لاک زدن ناخن هام.تو یه مقاله خونده بودم از لحظه ای که هوس خوردن یه خوراکی رو پیدا میکنید اگر تنها یک ربع خودتدن رو سرگرم کنید حس خوردن از بین میره و میتونید بر اون غلبه کنید.پس فقط کافیه یاد بگیریم که چطور یک ربع سرمون رو گرم کنیم....

5. 4 کاربر، ارسال shaghayegh* را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),mahbano (02 شهریور 1393),maryam12 (04 مهر 1393),Narmin (25 دی 1394)

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh
      چگونه میل به خوردنی‌ها را کنتـرل کنیـم
      همیشه و همه جا خوراکی‌هایی هستند که شما را وسوسه می‌کنند و مقاومت در برابر آنها بسیار دشوار است. وقتی که دختر کوچک‌تان برای شام پیتزا سفارش می‌دهد و شما می‌خواهید سالاد کاهو و گوجه‌فرنگی بخورید، به نظر عادی می‌رسد، ولی قرار ..
      هميشه و همه جا خوراكي‌هايي هستند كه شما را وسوسه مي‌كنند و مقاومت در برابر آنها بسيار دشوار است. وقتي كه دختر كوچك‌تان براي شام پيتزا سفارش مي‌دهد و شما مي‌خواهيد سالاد كاهو و گوجه‌فرنگي بخوريد، به نظر عادي مي‌رسد، ولي قرار گرفتن در آن موقعيت و كنترل خود براي آنكه دست‌تان را دراز نكنيد تا يك برش پيتزاي داغ با پنير كش آمده برداريد، بسيار سخت است. گاهي اوقات يكي از اطرافيان از خوردن چيزي با آب و تاب فراوان تعريف و آن را به ما تعارف مي‌كند و ما حتي اگر گرسنه هم نباشيم، تمايل زيادي به خوردن آن پيدا مي‌كنيم.

در چنين شرايطي بدن ما هورمون دوپامين ترشح مي‌كند كه بخشي از مغز را روشن كرده و اشتها را تحريك و ما را مجبور مي‌كند كه از آن چيزي كه مي‌خواهيم، بيشتر بخوريم. نه گفتن به تمام غذاهايي كه ارزش غذايي زيادي ندارند ولي هوس انگيز هستند، غير ممكن نيست. با به كارگيري برخي راهكارهاي ساده مي‌توان به ميل فراوان براي خوردن غذاهاي بسيار شيرين و يا بسيار شور غلبه كرد.

با حفظ و نگهداري رژيم غذايي سالم و پاسخ هوشيارانه در برابر ميل به خوردن غذاها به مدت دو هفته، اين تمايل تقريباً محو شده و از بين مي‌رود و بعد از مدت كوتاهي ديگر براي خوردن آنها وسوسه نخواهيد شد. كاري كه بايد انجام دهيد، يادگيري مقابله با شرايطي است كه باعث شكستن رژيم غذايي مي‌شوند.
      شرايطي كه باعث شكستن رژيم غذايي مي‌شوند
      اولين عامل تحريك‌كننده:
      شما احساس بي‌حالي و غمگيني مي‌كنيد و مي‌خواهيد چيزي بخوريد تا شما را دوباره سرحال بياورد و بانشاط كند. يك لحظه مكث نماييد و احساس واقعي خود را شناسايي كنيد. آيا دچار استرس هستيد؟ آيا جر و بحثي كه با همسرتان داشته‌ايد، شما را در لبه پرتگاه قرار داده است؟ شما بايد ابتدا از احساسات خود مطلع شويد. به جاي آنكه به سمت آشپزخانه برويد، ميل و هوس اصلي خود را شناسايي كنيد. بر اساس پژوهش‌ها، افرادي كه از نظر احساسي در موقعيت بهتري هستند و براي غذاخوردن به رستوران مي‌روند، انتخاب‌هاي سالم‌تري دارند؛ بدون آنكه به مغذي بودن آن غذاها توجه كرده باشند؛ بنابراين حس و حال و روحيه شما تاثير مستقيم روي غذا خوردن و انتخاب‌هاي‌تان دارد. وقتي ناراحت، افسرده، عصباني و ... هستيد به سراغ خوردن غذا نرويد و راه موثر ديگري براي سركوب و مقابله با اين احساسات بياييد. دومين عامل تحريك كننده:
      مقدار زيادي از بستني مورد علاقه‌تان را خريده‌ايد، ولي اين مقدار براي يك نفر زياد است.
      سعي كنيد هنگام خريد محصولات و مواد غذايي تحريك‌كننده كه حاوي چربي، قند و نمك فراوان هستند، به حداقل كميت فكر كنيد يا اينكه آنها را براي كودكان يا مهمانان احتمالي نگاه داريد. به اين مساله به چشم يك واكسن كنترل‌كننده اشتهاي كاذب نگاه كنيد. اكتفا كردن به مقدار كمي از غذاها و خوراكي‌ها به ما كمك مي‌كند اين مشكل را تا حد زيادي برطرف كنيم. بعد از گذشت مدتي به نوعي خويشتن‌داري مي‌رسيم كه باعث مي‌شود ميل به غذاها در ما كاهش يابد.
      سومين عامل تحريك كننده:
      غذاهاي مهماني شب گذشته همه هوس انگيز بودند و انگار شما را فرا مي‌خوانند. خودتان را با چيز ديگري مشغول كنيد تا حواس‌تان پرت شود؛ مثلاً شروع به صحبت كردن با ديگران كرده يا اينكه به ميزبان كمك كنيد. سعي كنيد سرتان را به جهتي كه خوراكي‌ها و غذاها قرار گرفته‌اند، برنگردانيد يا روي يك غذاي خاص، متمركز نشويد. ميل و هوس در حافظه كوتاه‌مدت ما هستند كه در لحظه فقط مي‌تواند تعداد محدودي از چيزها را حفظ و نگهداري كند. پژوهش‌ها نشان مي‌دهند افرادي كه مراقب افزايش وزن‌شان هستند اگر در ذهن شان آن غذايي كه واقعاً دوست دارند، تجسم كنند و بعد غذاي ديگري در برابرشان گذاشته شود، 30 درصد كمتر ميل به خوردن آن پيدا مي‌كنند. در مواقع گرسنگي، از ميان وعده‌هاي سالم استفاده كنيد؛ مثلاً يك سيب بخوريد. اگر غذاهاي خوش آب و رنگ در مقابل ديدگان‌تان وجود دارند و ناراحتيد كه چرا نمي‌توانيد آنها را بخوريد، بهتر است خودتان را با كار ديگري سرگرم كنيد، زيرا در مواقعي كه گرسنه هستيد، كنترل اميال بسيار سخت‌تر مي‌شود.

چهارمين عامل تحريك‌كننده: شما در مسير بازگشت به خانه هستيد و ناگهان در طول مسير به فست فود مورد علاقه‌تان نزديك و وسوسه مي‌شويد سري به آنجا بزنيد.

سعي كنيد از يك مسير ديگر به خانه برگرديد. حتي در مواقعي كه پياده‌روي مي‌كنيد، حتي اگر راه‌تان طولاني‌تر شود نيز اين كار را انجام دهيد. ممكن است در مسير خانه يك بستني‌فروشي، ساندويچي، رستوران و ....... باشد كه شما تمايل زيادي براي رفتن به آنجا داشته باشيد و نتوانيد جلوي خودتان را بگيريد. در چنين مواقعي به سرعت مسير خود را عوض كنيد تا چشم‌تان به آنجا نيفتد؛ چرا كه با ديدن آنجا حتما تحريك مي‌شويد پياده شويد و چيزي بخوريد.
      پنجمين عامل تحريك‌كننده:
      خوراكي‌هايي كه هنگام تماشاي برنامه يا فيلم مورد علاقه‌تان مي‌خوريد. قبل از آنكه بليط رفتن به سينما را بگيريد، به خودتان بگوييد: «من مي‌توانم يك جعبه پر از پف فيل كره‌اي يا پفك و چيپس بخرم، اما ترجيح مي‌دهم مستقيم بروم و سر جايم بنشينم و چيزي نخورم.» وقتي كه به مرحله خودآگاهي مي‌رسيد، اين كار براي شما راحت‌تر مي‌شود و در واقع ما نبايد اميال و خواسته‌هاي‌مان را سركوب كنيم، بلكه بايد ياد بگيريم كه چگونه آنها را كنترل كنيم. ششمين عامل تحريك‌كننده:
      با دوستان تان بيرون رفته‌ايد تا كمي تفريح كنيد، آنها سفارش غذاهاي ناسالم را مي‌دهند و شما نيز تحريك مي‌شويد.

اجازه ندهيد عادات بد ديگران روي شما اثر بگذارند. براي لذت بردن مي‌توانيد از غذايي كه دوستان‌تان سفارش داده‌اند، كمي برداريد و بخوريد، ولي براي خودتان غذاي سالمي را سفارش بدهيد. انتخاب غذا را با هوشياري انجام دهيد. مواظب باشيد در دام پر خوري گرفتار نشويد. بر اساس پژوهش‌هاي به عمل آمده خانم‌هايي كه در چنين شرايطي قرار مي‌گيرند معمولا سفارش غذاهاي پركالري‌تر را مي‌دهند. مثلاً خانمي كه به همراه يك گروه از دوستانش شام را بيرون از خانه در يك رستوران مي‌خورد، معمولاً 800 كالري دريافت مي‌كند، ولي اگر فقط با يكي از دوستانش براي غذا خوردن بيرون برود، معمولاً 600-500 كالري دريافت مي‌كند؛ يعني در چنين شرايطي هوشيارانه‌تر انتخاب مي‌كند و به حجم غذايي كه مي‌خورد نيز بيشتر توجه مي‌كند.

براي آنكه در كنار دوستان‌تان هم لحظات خوشي داشته باشيد و هم از خوردن غذاهاي سالم بهره‌مند شويد، بهتر است در يك روز تعطيل از آنها دعوت كنيد تا دور هم باشيد و هر كدام يك غذاي سالم و مفيد با خود ببريد و آنها را با هم قسمت كنيد. به اين ترتيب راحت‌تر مي‌توانيد كالري‌هاي دريافتي را كنترل كنيد.

دنیای زنان

7. 2 کاربر، ارسال shaghayegh* را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),mahbano (02 شهریور 1393)

BARAN# آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      164
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      68
      به لباسایی که دیگه تنتون نمیشه نگا کنید

9. 4 کاربر، ارسال BARAN# را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),mehrzzz (29 مهر 1393),Narmin (25 دی 1394),shaghayegh* (23 مرداد 1393)

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh
      [QUOTE=BARAN#;298038]به لباسایی که دیگه تنتون نمیشه نگا کنید[/QUOTE]
      انگیزه میشه برای دله خوری نکردن

11. کاربر زیر پست shaghayegh* را لایک کرده است:

khatereh58 (12 بهمن 1393)

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh

]
      یازده توصیه برای سرکوب اشتهای کاذب

تمام آنهایی که اهل رژیم گرفتن هستند، حتما این نکته را تجربه کرده اند که کنترلاشتهای کاذب و به موقع غذا خوردن یکی از بهترین راه های مبارزه با اضافه وزن است.خیلی وقت ها ما بدون اینکه بدن مان نیاز به خوراکی داشته باشد، چیزی می خوریم؛شاید از سر بی کاری یا بی حوصلگی یا حتی برای رفع استرس و پاسخگویی به اشتهای کاذبخودمان! اما چگونه می شود این اشتهای کاذب را سرکوب کرد؟ توصیه های زیر می تواندکمک تان کند …
      ▪ حواس خودتان را پرت کنید
      اگر ناگهان و شدیدا هوس بستنی کردید، بدانید که این فقط نشانه یک زیاده طلبی است؛نه گرسنگی. به گفته دکتر جان فوریت، استاد دانشکده پزشکی بیلر، اشتهای کاذب یاهمان هوس تنها ۱۰ دقیقه طول می کشد واگر شما بتوانید در این ۱۰ دقیقه خودتان را کنترل کنید و به سمت خوراکی های پرکالری نروید،گام بزرگی به سمت سلامت تان برداشته اید. شما می توانید برای کنترل اشتها ی تان،با انجام دادن کارهایی معمولی حواس تان را از خوردن خوراکی ای که هوس کرده اید،منحرف کنید. مثلا به یک دوست قدیمی زنگ بزنید، موسیقی گوش کنید، ورزش یا مدیتیشنانجام دهید یا خودتان را با دیدن فیلم مشغول نگه دارید.
      ▪ با غذاهایی که بیشتر هوس می کنید، کمتر روبرو شوید
      یکی دیگر از کارهای مفید برای کنترل اشتها و جلوگیری از پرخوری، اجتناب، حذف وروبرو نشدن با خوراکی هایی است که خیلی دوست شان دارید. مثلا اگر عاشق بستنیهستید، فریزرتان را پر از بستنی نکنید یا هنگام بیرون رفتن یک ساندویچ سالم خانگیبرای ناهار یا شام تان تهیه کنید تا فکر خوردن پیتزا یا غذاهای چرب به ذهن تانخطور نکند. اگر هم می بینید که پرهیز از خوردن کیک تولد دوست تان برای تان مقدورنیست، با یک برنامه ریزی ساده مقدار کالری مصرفی روزانه تان از سایر غذاها را کاهشدهید تا بتوانید با خیال راحت یک برش خوش مزه از کیک تولد را هم بخورید.
      ▪ مصرف مغزها را فراموش نکنید
      به گفته میشل رویزن، کارشناس ارشد تغذیه، خوردن دو لیوان آب به همراه ۶ عدد گردو یا ۱۲عدد بادام یا ۲۰عدد بادام زمینی میتواند نقش موثری در سرکوب اشتها و تغییر ذایقه افراد به سمت خوراکی های سالم،داشته باشد.
      ▪ به استرس هایتان با غذا خوردن پاسخ ندهید
      یکی از مشکلاتی که گریبانگیر بسیاری از افراد هست، ذخیره کردن صدها کالری اضافه بازیاده روی در خوردن غذا برای کاهش استرس شان است. شما می توانید برای کم کردناسترس تان به جای خوردن، نفس عمیق بکشید، قدم بزنید، حرکات مختلف ریلکسیشن راانجام دهید و در آخر اگر باز هم میل به خوردن داشتید، آدامس بجوید تا نتوانید چیزدیگری بخورید.
      ▪ خواب نیمروزی را از یاد نبرید
      یکی دیگر از دلایل پرخوری، خستگی است. شما می توانید برای مبارزه با این مشکل همروزی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در یک محیط ساکتو آرام چشمان تان را ببندید و انرژی تحلیل رفته خود را دوباره به دست آورید.
      ▪ رژیم غذایی سالم و تغذیه مناسب
      بعضی از افراد برای از بین بردن بوی بد دهان شان، اقدام به خوردن خوراکی می کنند.این افراد می توانند به جای پرخوری های بی مورد، روزانه دو تا سه بار به وسیلهدهان شویه هایی با عطر نعناع دهان خود را شستشو دهند تا این طراوت و بوی خوش، فکرخوردن را از سرشان بیرون کند بطوریکه می توانند کم خوری را با عطر نعناع امتحانکنند.
      ▪ غذا های وسوسه انگیز را بدمزه کنید!
      شاید این کار به نظرتان خنده دار برسد اما شما می توانید با بدمزه کردن خوراکیهایی که دوست شان دارید، میل به خوردن آنها را در وجود تان از بین ببرید. مثلا رویبستنی یا کاکائو نمک بپاشید یا پفک یا چیپس را کمی با آب خیس کنید و بعد آن رابخورید!
      ▪ چراغ ها را روشن کنید
      یکی از موثرترین کارها برای جلوگیری از پرخوری، غذا خوردن در محیطی کاملا روشن ونورانی است. اینطوری شما به خوبی متوجه میزان غذایی که مشغول خوردنش هستید، میشوید.
      ▪ شمع روشن کنید تا آرام تر غذا بخورید
      شاید جالب باشد که بدانید نتیجه جدیدترین مطالعات در مورد اشتها، نشان داده است کهبوها و عطرها هم در کاهش و افزایش اشتها بی تاثیر نیستند. خلاصه تمام این تحقیقاتموید این مطلب اند که شما می توانید با خریدن و روشن کردن شمع هایی با بوی سیبسبز، موز یا نعناع هنگام غذا خوردن آرامشی به دست آورید که نتیجه این آرامش، بهآهستگی غذا خوردن و زود سیر شدن است.
      ▪ خوراکی های غنی هم می توانند کمک کننده باشند
      هر زمان که احساس کردید خیلی گرسنه اید و اگر شروع به غذا خوردن کنید تا حد افراطپیش می روید، غذاهای پرحجم که زودتر سیرتان می کنند را برای خوردن انتخاب کنید والبته که منظور ما از غذای پرحجم، غذای چرب نیست بلکه غذاهایی است که با خوردنمقدار کمی از آنها سریع احساس سیری می کنید و دست از خوردن می کشید. غذاهایی مثلماکارونی یا سیب زمینی پخته برای وعده های اصلی یا ذرت، دانه های بو داده، ژله وانگور برای میان وعده ها.
      ▪ نوشیدنی ها را جایگزین کنید
      و در آخر، اگر در بین روز نتوانستید میل به خوردن تان را به هیچ طریقی سرکوب کنید،نوشیدن یک لیوان چای، شیر یا قهوه را به جای کیک، بیسکوییت یا بستنی به شماپیشنهاد می کنیم.
      منبع: آفتاب

13. 3 کاربر، ارسال shaghayegh* را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),mahbano (02 شهریور 1393),maryam12 (04 مهر 1393)

سمیه60 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      350
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.28
      قد
      156
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      72
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      6
      سلام عزیزم مرسی از این مطالب خوبت
      من دقیقا اینجوریم تا عصر همه چی خوبه ورژیمم رو بدون تقلب میگیرم ولی ازعصربه بعد وسوسه هام شروع میشه هرچیم باخودم کلنجار میرم نمیشه مثلا میشینم فیلم میبینم یا تلفن میزنم ولی همین که کارم تموم میشه دوباره وسوسه ها شروع میشه معمولا هم شیرینی یا نون وبرنج دلم میخواد بعدشم تا نخورم اروم نمیگیرم وخواب نمیرم وقتی که خوردم راحت میشم ومیخوابم خیلی از این موضوع رنج میبرم البته اوایل خوب بودم بخاطر همین مساله الان حدود چند ماهه که وزنم پایین نمیاد با اینکه رژیم هم هستم ولی بیشتر شبا خراب میکنم
      لطفا کمکم کنید
      سایه ساری جستم ازدل گفت او گلشنی خوش نقش وکامل گفت او
      ماه راگفتم به مانندتوکیست این چنین رخشان شمایل گفت او
      یاس را بوی خوشی سرمست کرد گفتم این بوی از چه حاصل گفت او
      هرنفس باعشق معنا میشود عشق راپرسیدم ازدل گفت او

15. 4 کاربر، ارسال سمیه60 را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),maryam12 (04 مهر 1393),mehrzzz (29 مهر 1393),shaghayegh* (03 مهر 1393)

*الیزابت* آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      109
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.49
      قد
      166
      وزن شروع
      123
      وزن هدف
      81 نارنجی شدن
      وزن فعلی
      101.200
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سمیه جان منم دقیقا همین مشکلو دارم اصلا تا بعد از ظهر هیچیم نخوردم مهم نیست ساعت 5 که میشه انگار موتورم روشن میشه فقط هم شیرینی دلم میخواد
      من میتونم .......
      من رویایی بزرگ در سر دارم ........
      به همه ثابت میکنم که میشه .........
      به همه در عمل ثابت میکنم که ..........
      من میتونم ........

17. 4 کاربر، ارسال *الیزابت* را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),maryam12 (04 مهر 1393),mehrzzz (29 مهر 1393),shaghayegh* (03 مهر 1393)

سمیه60 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      350
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.28
      قد
      156
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      72
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      6
      خوب عزیزم بیا بهم کمک کنیم ودنبال راه چاره باشیم اخه اگه بخواد اینجوری پیش بره انگار هیچی دگه هرچیم رژیم بگیریم فایده ای نداره شایدم قراره باشه بریم دکتر داروی چیزی مصرف کنیم
      سایه ساری جستم ازدل گفت او گلشنی خوش نقش وکامل گفت او
      ماه راگفتم به مانندتوکیست این چنین رخشان شمایل گفت او
      یاس را بوی خوشی سرمست کرد گفتم این بوی از چه حاصل گفت او
      هرنفس باعشق معنا میشود عشق راپرسیدم ازدل گفت او

19. 4 کاربر، ارسال سمیه60 را لایک کرده اند:

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh
      دوستای عزیزم
      من چند تا پیشنهاد دارم:
      سهم بیشتری از خوراکیهای مجازتون رو بزارید واسه همون موقع
      یا اینکه از خوراکی های کم کالری یا کالری صفر استفاده کنید
      مثل کاهو...خیار...کشمش...کمی بادام که اشتها رو کنترل میکنه و........
      در ضمن فکر میکنم اگه چیزهایی که دوست دارید و وسوسه تون میکنه
      به مقدار زیاد نخرید و تو خونه نگه ندارید
      کمتر وسوسه میشید.
      من گاهی که خیلی هوس شیرینی و یا بستنی میکنم و از طرفی چوپ خط
      دله خوری هام هم پره به خودم قول روز بعد رو میدم مثلا میگم امروز
      کمی ورزش کن و فردا بخور...
      اونوقت فرداش از سرم میپره!یعنی اینطور خودمو گول میزنم

21. 3 کاربر، ارسال shaghayegh* را لایک کرده اند:

khatereh58 (12 بهمن 1393),maryam12 (04 مهر 1393),mehrzzz (29 مهر 1393)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین