شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 4 از 4
  • نخستنخست
  • ... 234
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39

موضوع: تجربیات من در مورد رژیم کانادایی و جواب همه سوالها برای کاهش 8- 10 کیلو

هانیمیس آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      170
      وزن شروع
      109.3
      وزن هدف
      هدف اول 66 - هدف دوم 58
      وزن فعلی
      97.3
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      6

تجربیات من در مورد رژیم کانادایی و جواب همه سوالها برای کاهش 8- 10 کیلو

من این تجربه ها رو از چند تا مربی ورزشی و خودم که این رژیم رو گرفتم به دست آوردم، و واقعا جواب می ده و کاهش وزن شما همان 8-10 کیلو می شود. اگه شما دوستان هم تجربه ای دارید خوشحال می شم با همه در میان بگذارید.
      1-چرا سه روز اول خوب لاغر می کنیم و از روز چهارم به بعد وزن کم کردن کمتر می شه؟
      فقط به خاطر یک لیتر آب میوه و 200 گرم پنیر؛ اگه دقت داشته باشید سه روز اول فرد به خوبی در هر رژیمی خوب وزن کم می کنه ولی از روز سوم در هر رژیم کاهش کم می شه؛ متأسفانه به خاطر ترجمه غلط یک فرد در ایران و تکثیر آن در سایت ها این رژیم به صورت غلط انتشار یافت و درست آن 200-250 سی سی آب میوه یا یک لیوان و 20 گرم پنیر به اندازه یک قوطی کبریت می باشد و دلیل سخت بودن روز چهارم بیرون آمدن از استب وزنی است که کاهش وزن در روز چهارم متوقف نشود.
      2- به چه صورت توان خود را برای ادامه رژیم زیاد کنیم و چگونه به صورت واقعی 8-10 کیلو می شود با این رژیم کم کرد؟
      1- در سه روز اول از جایگزین به گوشت سفید و قرمز به هیچ عنوان استفاده نکنید چون همین مقدار گوشت و مرغ باعث تقویت شما می شه و بدن شما به اصطلاح کم نمیاره.
      2- حتما از قرص جوشان مولتی ویتامین روزی یک عدد استفاده کنید. وقتی احساس ضعف شدید کردید قرص جوشان مولتی ویتامین روزانه خود را بخورید و حتما از قرص جوشان استفاده کنید چون همان گاز موجود در آن باعث می شه لذتی وصف نشدنی در این رژیم داشته باشید.
      3- روزی هشت لیوان آب فراموش نشود.
      4- به غذا هویت بدید یعنی غذای خود را زییا تزیین کنید به این کار هم از غذا لذت می برید و احساس گرسنگی نمی کنید
      5- فکر کنید روزه اید؛ بله این یک روشی است که خیلی خوب جواب می ده؛ شما وقتی فکر کنید که روزه گرفته اید فقط و فقط موقع صبحانه و نهار و شام می خورید و ما بین آن فقط آب یا چای کم رنگ بخورید؛ و هر وقت هوس چیزی کردید فکر کنید که روزه اید و نمی توانید بخورید و اگر به هیچ عنوان نتوانستید از آن خوراکی بگذرید خوراکی را بردارید و در فریز یا یخچال برای خود کنار بگذارید و بگویید که آن را بعد از رژیم می خورم؛ باور کنید با این روش بعد از رژیم یک ششم از خوراکی هایی را که برداشتید را هم در طول یک هفته نمی خورید.
      6- صبحانه و نهار و شام را در یک ساعت معین بخورید؛ به این صورت مکانیزم بدن تنظیم شده و فقط شما در موقع صرف غذا احساس گرسنگی کرده و احساس نیاز به میان وعده ندارید.
      7- اگر توانستید شام را بین 6-7 نوش جان کنید و تا صبح چیزی نخورید این روش فوق العاده جواب می ده و قول می دم اگه ورزش هم تو برنامه تون باشه با این روش در هفته اول 6 کیلو کم می کنید چون این کار باعث می شه بدن حداقل 12 ساعت برای سوزاندن چربی زمان داشته باشد و اگر شما غذا را بعد از ساعت 7 بخورید تا بدن می خواد از ذخیره چربی بدن استفاده کنه شما به بدن مواد غذایی رسوندید.
      8- میزان سالاد ها فقط به اندازه یک پیش دستی می باشد؛ فیبر موجود در کاهو باعث بزرگ شدن معده می شه و همین باعث گرسنگی و ضعف شما می شه.
      9- صبح قهوه را که نوش جان کردید نیم ساعت بعد طپش شما بالا می رود و این بهترین زمان برای ورزش شماست و بهترین زمان برای از بین بردن چربی ها؛ ورزش فراموش نشود. یک مورد را انتخاب کنید (پیاده روی،تردمیل، دوچرخه ثابت، الیبتیکال، کار با دستگاه)
      10- تمام زحمات شما را سه روز نگهدارنده تثبیت می کنه، اهمیت این سه روز را نادیده نگیرید.

2. 36 کاربر، ارسال هانیمیس را لایک کرده اند:

angelo (01 شهریور 1393),arsheda (21 خرداد 1395),azera (02 فروردین 1394),fateme* (15 اردیبهشت 1394),fatemeh_m (28 خرداد 1393),fereshteh89 (04 تیر 1393),hastiii (28 خرداد 1393),khatereh58 (10 اردیبهشت 1394),Lady Mahsa (06 تیر 1393),mahya1369 (29 خرداد 1393),maryam12 (04 مرداد 1393),masi1 (04 مرداد 1393),mehrzzz (29 مهر 1393),mmazy (31 خرداد 1393),Narmin (25 دی 1394),nassim (28 خرداد 1393),neda71 (20 تیر 1393),Nehestan (07 تیر 1395),parand_1991 (02 مرداد 1395),parchami7 (29 خرداد 1393),parla (29 خرداد 1393),raha32 (23 تیر 1393),Roya73 (04 مرداد 1393),Sara15 (07 تیر 1393),shima amr (17 مرداد 1393),فروزان بانو (28 خرداد 1393),مهنیا (29 خرداد 1393),نارگل (04 مرداد 1393),یاقوت (03 بهمن 1395),پریماه (25 تیر 1393),zara94 (18 مرداد 1393), Zenith (29 خرداد 1393),آلاهیدا (01 مهر 1397),دختر بلا (01 مرداد 1393),ریحون (29 خرداد 1393),غزلینا (07 مرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

آیلا💕 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      172
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      BaAngizeh
      سلام ممنون از توضیحات و ارایه تجربیاتتون هانیمیس جون ، کاش زودتر با این صفصفحه آشنا میشدم، من الالا روز یازدهم هستم و طبق ههمون ددستوری که تو زیباتن بود رفتم، میبینم کم نمیشم هاااااا.... پنیرو آبمیوشو زیاده از حد دستور اصلی خوردم! تا امروز حدود 2.5 کیلو کم کردم
      انتظار داشتم یه 7 8 کیلویی کم کنم، بعد از این میخام جی ام بگیرم تا کاهش ام به اونچیزی که میخام نزدیکتر بشه، به نظرتون بعد از 3 روز تثبیت کانادیی بازم وزن آدم کم میشه؟

زندگیمون شده سریال ...
      امروز خودشو میبینیم فردا تکرارشو😆

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      آیلا جان اون سه روز تثبیت کانادایی مال تثبیت وزنیه که با خود کانادایی اومده پایین. و به این معنی نیست که اگه اون سه روز رو گرفتی دیگه کلا وزنت استاپ میشه.
      عزیزم بطور کلی بهتره سه روز تثبیت کننده رو بگیری و بعد بری سراغ ام جی ولی با توجه به اینکه همینجوریشم این چند روز استاپ بودی، میتونی مستقیما از فردا بری سراغ ام جی.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

6. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

nellipeach (14 آذر 1396),آیلا💕 (21 خرداد 1395)

آیلا💕 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      172
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      BaAngizeh
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      آیلا جان اون سه روز تثبیت کانادایی مال تثبیت وزنیه که با خود کانادایی اومده پایین. و به این معنی نیست که اگه اون سه روز رو گرفتی دیگه کلا وزنت استاپ میشه.
      عزیزم بطور کلی بهتره سه روز تثبیت کننده رو بگیری و بعد بری سراغ ام جی ولی با توجه به اینکه همینجوریشم این چند روز استاپ بودی، میتونی مستقیما از فردا بری سراغ ام جی.
      سلام زنیث جان ممنون از پاسخگوییتون،
      ینی اگه 3 روز نگهدارنده رو بگیرم بعدشم با ام جی باز وزنم پایین میاد؟ینی وزنم یه تکونی میخوره بالاخره

به نظرتون بعد کانادایی برای اینکه یه شوک بدم به وزنم ام جی خوبه؟

زندگیمون شده سریال ...

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      آیلا جان. بله عزیزم . قطعا بعد از سه روز نگهدارنده بازم کاهش خواهی داشت. این نگهدارنده مال وزن کم شده با همین رژیمه.

به نظر من برای خروج از استاپ بعد از این رژیم، رژیم های پروتئینی بگیر. مثلا "کاهش وزن یک هفته ای برای خروج از استاپ" یا "اتکینز" و...
      این رژیم ها رو توی کادر جستجوی بالای صفحه سرچ بزن، لینکش تو همین زیباتن رو راحت پیدا میکنی.

9. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

Nehestan (07 تیر 1395),آیلا💕 (21 خرداد 1395)

آیلا💕 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      172
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      BaAngizeh
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      آیلا جان. بله عزیزم . قطعا بعد از سه روز نگهدارنده بازم کاهش خواهی داشت. این نگهدارنده مال وزن کم شده با همین رژیمه.

به نظر من برای خروج از استاپ بعد از این رژیم، رژیم های پروتئینی بگیر. مثلا "کاهش وزن یک هفته ای برای خروج از استاپ" یا "اتکینز" و...
      این رژیم ها رو توی کادر جستجوی بالای صفحه سرچ بزن، لینکش تو همین زیباتن رو راحت پیدا میکنی.
      ممنون از راهنماییت عزیزم، مرسی:balloons:
      آخه چون کاندایی هم یه جورایی رژیم پروتئنی محسوب میشه، و از اونجایی که من عاشق میوه و سبزیجاتم، دیدم با توجه به روحیاتم ام جی خوبه! ولی تاثیر گزاریشو نشنیدم،
      ولی میرم اتکینز ر هم نگاه میکنم الان، ممنون

زندگیمون شده سریال ...

11. کاربر زیر پست آیلا💕 را لایک کرده است:

Zenith (21 خرداد 1395)

atanaz آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام من روز اول رژیم هستم و چون روز اول ماهیانه هستم یدونه انبه با یدونه موز خوردم عذاب وجدان گرفتم اخه میخام صد در صد لاغر شم‌و سایز کم‌کنم رژیم بشکنم😢یا شام نخورم ممنون میشم سریع جواب بدید

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط atanaz نمایش پست ها
      سلام من روز اول رژیم هستم و چون روز اول ماهیانه هستم یدونه انبه با یدونه موز خوردم عذاب وجدان گرفتم اخه میخام صد در صد لاغر شم‌و سایز کم‌کنم رژیم بشکنم������یا شام نخورم ممنون میشم سریع جواب بدید
      عزیزم دو جا سوالت رو مطرح کردی. توی اون تاپیک اصلی رژیم جوابت رو دادم:
      رژیم کانادایی 15 روزه 8 تا 10 کیلو کاهش به اضافه تجربیات شما - صفحه 99

banafshehjf آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      نقل قول نوشته اصلی توسط هانیمیس نمایش پست ها
      من این تجربه ها رو از چند تا مربی ورزشی و خودم که این رژیم رو گرفتم به دست آوردم، و واقعا جواب می ده و کاهش وزن شما همان 8-10 کیلو می شود. اگه شما دوستان هم تجربه ای دارید خوشحال می شم با همه در میان بگذارید.
      1-چرا سه روز اول خوب لاغر می کنیم و از روز چهارم به بعد وزن کم کردن کمتر می شه؟
      فقط به خاطر یک لیتر آب میوه و 200 گرم پنیر؛ اگه دقت داشته باشید سه روز اول فرد به خوبی در هر رژیمی خوب وزن کم می کنه ولی از روز سوم در هر رژیم کاهش کم می شه؛ متأسفانه به خاطر ترجمه غلط یک فرد در ایران و تکثیر آن در سایت ها این رژیم به صورت غلط انتشار یافت و درست آن 200-250 سی سی آب میوه یا یک لیوان و 20 گرم پنیر به اندازه یک قوطی کبریت می باشد و دلیل سخت بودن روز چهارم بیرون آمدن از استب وزنی است که کاهش وزن در روز چهارم متوقف نشود.
      2- به چه صورت توان خود را برای ادامه رژیم زیاد کنیم و چگونه به صورت واقعی 8-10 کیلو می شود با این رژیم کم کرد؟
      1- در سه روز اول از جایگزین به گوشت سفید و قرمز به هیچ عنوان استفاده نکنید چون همین مقدار گوشت و مرغ باعث تقویت شما می شه و بدن شما به اصطلاح کم نمیاره.
      2- حتما از قرص جوشان مولتی ویتامین روزی یک عدد استفاده کنید. وقتی احساس ضعف شدید کردید قرص جوشان مولتی ویتامین روزانه خود را بخورید و حتما از قرص جوشان استفاده کنید چون همان گاز موجود در آن باعث می شه لذتی وصف نشدنی در این رژیم داشته باشید.
      3- روزی هشت لیوان آب فراموش نشود.
      4- به غذا هویت بدید یعنی غذای خود را زییا تزیین کنید به این کار هم از غذا لذت می برید و احساس گرسنگی نمی کنید
      5- فکر کنید روزه اید؛ بله این یک روشی است که خیلی خوب جواب می ده؛ شما وقتی فکر کنید که روزه گرفته اید فقط و فقط موقع صبحانه و نهار و شام می خورید و ما بین آن فقط آب یا چای کم رنگ بخورید؛ و هر وقت هوس چیزی کردید فکر کنید که روزه اید و نمی توانید بخورید و اگر به هیچ عنوان نتوانستید از آن خوراکی بگذرید خوراکی را بردارید و در فریز یا یخچال برای خود کنار بگذارید و بگویید که آن را بعد از رژیم می خورم؛ باور کنید با این روش بعد از رژیم یک ششم از خوراکی هایی را که برداشتید را هم در طول یک هفته نمی خورید.
      6- صبحانه و نهار و شام را در یک ساعت معین بخورید؛ به این صورت مکانیزم بدن تنظیم شده و فقط شما در موقع صرف غذا احساس گرسنگی کرده و احساس نیاز به میان وعده ندارید.
      7- اگر توانستید شام را بین 6-7 نوش جان کنید و تا صبح چیزی نخورید این روش فوق العاده جواب می ده و قول می دم اگه ورزش هم تو برنامه تون باشه با این روش در هفته اول 6 کیلو کم می کنید چون این کار باعث می شه بدن حداقل 12 ساعت برای سوزاندن چربی زمان داشته باشد و اگر شما غذا را بعد از ساعت 7 بخورید تا بدن می خواد از ذخیره چربی بدن استفاده کنه شما به بدن مواد غذایی رسوندید.
      8- میزان سالاد ها فقط به اندازه یک پیش دستی می باشد؛ فیبر موجود در کاهو باعث بزرگ شدن معده می شه و همین باعث گرسنگی و ضعف شما می شه.
      9- صبح قهوه را که نوش جان کردید نیم ساعت بعد طپش شما بالا می رود و این بهترین زمان برای ورزش شماست و بهترین زمان برای از بین بردن چربی ها؛ ورزش فراموش نشود. یک مورد را انتخاب کنید (پیاده روی،تردمیل، دوچرخه ثابت، الیبتیکال، کار با دستگاه)
      10- تمام زحمات شما را سه روز نگهدارنده تثبیت می کنه، اهمیت این سه روز را نادیده نگیرید.
      سلام. ببخشید سوال منه اینه: من الان حدود ۴۰ کیلو اضافه وزن دارم. میخوام ببینم که اگه بخوایم این رژیم رو دو یا سه دوره بگیریم چجوری باید باشه . و اینکه من بیشتر از رون و باسن چاقم . آیا بازم تاثیر میذاره؟ ممنون میشم جواب بدین چون میخوام شروعش کنم

aasaal آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      حالت من
      khabalood
      امروز روز اول رژیم من بود. به معنای واقعی کلمه روز اول که دهنم صاف شد.خدا بقیه روزهاشو آسون کنه ایشالا... لعنتی خیلی سخنه... اونم واسه من که خیلی پرخور شده بودم این اواخر

16. کاربر زیر پست aasaal را لایک کرده است:

Zenith (06 مهر 1397)

• صفحه 4 از 4
  • نخستنخست
  • ... 234