شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 4
  • نخستنخست
  • 1234
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 37

موضوع: رژیم 5 روزه ی دارچین، بی رحم ترین چربی سوز دنیا!!!

آندرانیک آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      70 (11 جون 2015)
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      BaAngizeh

رژیم 5 روزه ی دارچین، بی رحم ترین چربی سوز دنیا!!!

تاثیر دارچین بر کاهش وزن:

به طور کلی مدیریت وزن بدن با ثابت نگه داشتن انسولین و فشارخون بسیار آسان تر انجام می گیرد. از طرفی اگر سیستم گوارش بدن نیز به خوبی

کار کند، مدیریت وزن بدن بسیار ساده تر خواهد شد.مطالعات نشان داده اند که گنجاندن دارچین در رژیم غذایی روزانه کمک بسیار زیادی به کاهش

وزن خواهد کرد. فواید دارچین در کاهش وزن عبارتند از:

1. کاهش و ثابت نگه داشتن قندخون (انسولین)

2. کاهش اشتها و احساس سیری

3. چربی سوزی (خصوصاً چربی های شکم)

4. از بین بردن چربی های موضعی زیر پوست (سلولیت)

رژیم دارچین:
      اگه از همه رژیم های لاغری نا امید شدین، رژیم لاغری دارچین می تونه آخرین رژیمی باشه که کمک تون کنه! بنا به تحقیقات دانشگاه بریتانیا،

دارچین یک قرص معجزه آسای جدید برای کاهش وزن است، خصوصاً برای چربی های مزاحم در ناحیه شکم. بنا به مطالعه صورت گرفته در دانشگاه

بریتانیا، افرادی که در رژیم لاغری خود از دارچین استفاده می کنند، 50% بیشتر از سایر افراد وزن کم می کنند!! این مقاله که در نشریه دنیای بانوان

(the woman’world) به چاپ رسیده است، رژیم دارچینی 5 روزه زیر را پیشنهاد میدهد:

توصیه می شود 500 میلی گرم دارچین در وعده صبحانه، 1000 میلی گرم در وعده ناهار و 500 میلی گرم در

وعده شام میل کنید. این میزان دارچین را می توانید به طرق مختلف مصرف کنید، مثلا روی سیب بپاشید، روی

سیب زمینی بزنید و یا همراه با شکلات داغ میل کنید.

بنا به مطالعات متعددی که در این زمینه انجام گرفته است، مخلوط دارچین و عسل، تجمع چربی در بدن را کاملا

متوقف می سازد. عسل به تنهایی یک ماده بسیار موثر در کاهش وزن است چون سرعت متابولیسم بدن را

افزایش می دهد و اگر همراه با دارچین مصرف شود، انگل و قارچ موجود در سیستم گوارش را از بین می برد و از

بروز مشکلات گوارشی نیز جلوگیری می کند و در نتیجه به کاهش وزن می انجامد. برای این کار می توانید 1

لیوان آب جوش بیاورید و سپس 1 قاشق غذاخوری دارچین به آن اضافه کنید و اجازه دهید دم بکشد. بعد از نیم

ساعت 2 قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید. (توجه داشته باشید که اضافه کردن عسل به آب داغ باعث از بین

بردن آنزیم های موجود در عسل می شود.)

2. 22 کاربر، ارسال آندرانیک را لایک کرده اند:

afradiet (29 شهریور 1394),alireza75 (10 مرداد 1394),bratz (01 مرداد 1394),denizi (02 مرداد 1394),fa1fa1 (10 مرداد 1394),golegandom792 (10 مرداد 1394),kinana (03 مرداد 1394),mahbobe (25 تیر 1397),MarMari94 (29 شهریور 1394),omberto (02 مرداد 1394),sadaf1 (25 شهریور 1394),فاطمه ثنا (01 شهریور 1394),نرگس مامان (24 مرداد 1394),هنگامه (11 مرداد 1394),yasna88 (10 شهریور 1394), Zenith (25 مرداد 1394),_Donya_ (03 مرداد 1394),بوتک (26 مرداد 1394),بئاتریس (03 مرداد 1394),باربی اینده (02 مرداد 1394),تیرمه (06 مرداد 1394),ساری گل (02 مرداد 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

نرگس مامان آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      175
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      160
      وزن شروع
      78البته اول اولش 86 تا بودم
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      نقل قول نوشته اصلی توسط linda1 نمایش پست ها
      من یه مدت با ی قاشق مرباخوری+ی قاشق مرباخوری دارچین می خوردم خوب بود شیرینیشم کم بود
      لیندا جان چی رو با دارچین می خوردی؟
      دختر من 13سال و 10 ماهشه می تونه بخوره دیگه 168قدشه با 58 کیلو وزن خوش هیکله ولی دوست داهر سایز کم کنه من بهش این پیشنهاد رو دادم

5. کاربر زیر پست نرگس مامان را لایک کرده است:

آندرانیک (30 تیر 1394)

آندرانیک آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      70 (11 جون 2015)
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      BaAngizeh
      نقل قول نوشته اصلی توسط سها2014 نمایش پست ها
      اونایی که به عسل حساسیت دارن چی؟
      دوستان امتحانش کردین؟ خیلی شیرین نمیشه دارچین با سیب مثلا؟ چون با عسل که نمی تونم بخورم. تازه از طعمای شیرین متنفرم

سها جان بدون عسل هم میتونی از دارچین استفاده کنی. خود من، از دمنوش دارچین استفاده میکنم بدون عسل چون دارچین به تنهایی کمی طعم شیرین داره. حتی اون مقدار ذکر شده رو میتونید به عنوان ادویه، داخل غذاهاتون استفاده کنید.

7. کاربر زیر پست آندرانیک را لایک کرده است:

نرگس مامان (24 مرداد 1394)

linda1 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      هدف اول 63-هدف دوم 60
      وزن فعلی
      69
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      من با آب ولرم عسل و دارچینو قاطی می کردم شبا قبل خواب و صبحا ناشتا می خوردمش

9. 2 کاربر، ارسال linda1 را لایک کرده اند:

نرگس مامان (24 مرداد 1394),آندرانیک (30 تیر 1394)

farferi آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      260
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      174
      وزن شروع
      147
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      112
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      نقل قول نوشته اصلی توسط آندرانیک نمایش پست ها
      خانم farferi عزیز سلام، خواهشا، اطلاعات غلط به دوستان ندهید. هر اتفاقی برای شما افتاده، دلیل بر صحت فرمایش شما نیست دوست عزیز. اتفاقا دارچین، تاثیر بسیار مثبتی در کاهش فشار خون دارد. این نظر من و گفته من نیست بلکه من اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با این رژیم دارم و خواص آن و حتی معایب آن را در مجله کانادایی خوندم و ترجمشو برای دوستان گذاشتم. هرگونه سوال هم در این رابطه داشته باشید در خدمت دوستان هستم.
      در مورد گرم بودن دارچین هم بطور خیلی مختصر توضیح دادم. هر ماده غذایی مورد استفاده بشر، به هرحال طبع گرم وسرد دارند. این کاملا واضحه... و فکر میکنم دوستان با طبیعت بدنشون تا حدی آشنا هستند.
      سلام عزیزم
      خوبین ؟

ببخشین دخالت کردم باور کنین منظوری نداشتم فکر کردم مثل تاپیک های دیگه میشه تجربیات رو بیان کرد
      من خودم زیر نظر دکتر تغذیه شروع به مصرف کردم
      الان یه مدته زیر نظر دکتر طب سنتی هستم که طب اسلامی هم گفته میشه
      من ماه رمضون میخواستم دوباره دارچین رو شروع کنم
      حرف ایشون بود که گفتن غلظت خون میاره
      در ماه رمضون هم آدم روزه دار در طی روز چیزی مصرف نمی کنه ضرر داره
      و طبع خیلی گرم داره

اگه در مورد مطلبتون و نوع تحقیقات شما جسارتی کردم ببخشین قصد بدی نداشتم
      تجربیات و گفته دکتر رو منتقل کردم و به روال بقیه تاپیک نظرمو گفتم

شرمنم اگه دلخورتون کردم !
      (((147))))
      138.900---94.1.2 ( 132.500-- 94.3.26(125.300-- 94.4.10(121.300-- 94.4.25
      ؟؟؟؟؟؟؟94.5.08

11. 4 کاربر، ارسال farferi را لایک کرده اند:

eli.topoli (25 مرداد 1394),نرگس مامان (24 مرداد 1394),آندرانیک (31 تیر 1394),باربی اینده (31 تیر 1394)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      سلام عزیزم میشه این مقدار و ریخت تو کپسول خورد؟
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

13. کاربر زیر پست باربی اینده را لایک کرده است:

آندرانیک (31 تیر 1394)

آندرانیک آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      70 (11 جون 2015)
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      BaAngizeh
      سلام farferi عزیز، ممنون دوست خوبم....

عزیز دلم، من به هیچ عنوان ازتون دلخور نشدم. واقعا، واقعا، واقعا عرض میکنم. اتفاقا این باعث افتخارو سعادت منه که شما و بقیه دوستان تشریف میارید به این تاپیک و وقتتون رو میگذارید. اگر جواب من به پست قبلی شما، حس خوبی به شما منتقل نکرد در همین جا من از شما دوست گلم عذر میخوام و از راه دور بوسه بارونت میکنم چون من همیشه سعی میکنم خیلی شفاف، راحت، و بی پرده و از همه مهمتر صادقانه با دوستانم صحبت کنم بدون هیچگونه تعارفی....شاید به همین علت این حس به شما منتقل شد.
      از صمیم دلم خوشحال میشم همگی، نظراتتون رو ارائه بدید چون در وحله اول، هدف من از اومدن به زیباتن، یادگیریه، بدون هیچگونه ادعایی عزیزم...
      از طرفی دوست ندارم اطلاعات غلط و غیر مطمئن به دوستانم بدم برای همین چون از تمام زوایا، به این رژیم آگاهی و اندکی تجربه داشتم، برای کمک به دوستان زیباتنی خودم این مطلب رو شر کردم.
      دوست عزیزم برای بیشتر روشن شدن مطلب، حتما مزایا و معایب استفاده از دارچین رو برای شما و بقیه دوستان میگذارم. امیدوارم بتونم قدم کوچیکی در راه سلامت دوستانم بردارم. خواهشا هرگونه تجربه و یا صحبتی دارید بفرمایید، من شخصا مشتاقانه مطلبتون رو میخونم، فکر نکنید دلخور و ناراحت میشم، اصلا اینطور نیست....
      براتون آرزوی بهترین ها رو دارم.

15. 3 کاربر، ارسال آندرانیک را لایک کرده اند:

farferi (31 تیر 1394),نرگس مامان (24 مرداد 1394),باربی اینده (31 تیر 1394)

آندرانیک آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      70 (11 جون 2015)
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      BaAngizeh
      سلام باربی عزیز، حقیقتا من خودم، کپسول دارچین رو برای رژیم لاغری استفاده نکردم همیشه به عنوان دمنوش و یا داخل چای مصرف کردم گاهی اوقات، همین میزان رو روی غذاهام و میوه ریختم، نتیجه مثبت هم گرفتم. عزیزدلم من سالیان سال هست که ساکن کشورکانادا هستم. در اینجا کپسول دارچین رو ساختند و بعنوان تب بر ازش استفاده میکنند همچنین بسیار بسیار مفیده برای رفع درد مخصوصا دردهای عضلانی. چون در اینجا بر خلاف کشور عزیزمون ایران، مصرف آنتی بیوتیک خیلی کمه، در واقع میتونم بگم که به راحتی برات تجویز نمیکنند و فروش آزاد هم نداره. با این وجود فکر میکنم میتونید در کپسول بریزید و بخورید چون گیاهیست، شیمیایی نیست، ولی چون پزشک نیستم و ادعایی هم ندارم، لطفا برای اطمینان بیشتراز یک فرد حاذق سوال بفرمایید.

17. 3 کاربر، ارسال آندرانیک را لایک کرده اند:

farferi (31 تیر 1394),نرگس مامان (24 مرداد 1394),باربی اینده (31 تیر 1394)

آندرانیک آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      70 (11 جون 2015)
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      BaAngizeh
      دوستان عزیزم در اینجا بطور اختصار، مزایا و معایب دارچین رو براتون درج میکنم. امید است که بهره کامل از این نعمت خدادادی ببرید.

خواص دارچین:
      مجله معروفی در کانادا به نام (Weekly World) تعداد 95 نوع بیماری که توسط عسل و دارچین درمان شده اند را نام برده است از جمله:
      ورم مفاصل- جلوگیری از ریزش مو- عفونت مثانه- درد دندان- کلسترول- بیماری قلبی- سوء هاضمه- افزایش طول عمر- تاول- عفونت پوستی- کاهش وزن- تنفس بد- کم شنوایی-
      سرماخوردگی- ناباروری- معده درد- بهبود سیستم ایمنی- سرطان و...
      دارچین سرشار از کلسیم، آهن، ویتامینC،K، منگنز و فیبر است.

- - - Updated - - -

دارچين خواص بسياری از لحاظ سلامت برای بدن دارد. یک خاصيت عجيب آن, قوی كردن مصونيت بدن در مقابل امراض است. رگها را باز ميكند و اثر خوبی در گردش خون دارد.
      به عنوان تب بر میتوان از آن استفاده کرد. افرادی که آلرژی دارند نباید از مصرف دارچین در غذاهای خود پرهیز کنند زیرا موجب تشدید آلرژی نمی شود. دارچين، معده را تميز و آرام و قوی ميكند, بنابراين اگر ناراحتی معده داريد حتما از دارچين استفاده كنيد. همچنین به علت داشتن تانن، در رفع اسهال، ضعف عمومی بدن و انعقاد خون مصرف ميشود.

- - - Updated - - -

يكی ديگر از خواص دارچين اين است كه باعث افزايش كارايی هورمون انسولين در بدن ميشود بنابراین بسیار مفید برای بیماران دیابتی است. اگر بيماران ديابتی، به مدت 40روز، روزانه يك گرم دارچين به رژيم غذايی معمول خود اضافه کنند، ميزان قند خون، كلسترول و چربی هاي خونشان تا 30 درصد كاهش می یابد و این تاثير مفيدی در بهبود سلامتی آنان دارد.
      همچنين برخی تحقيقات نشان دهنده تاثير مثبت دارچين در كاهش فشار خون بوده است.

- - - Updated - - -

بهترین دارو برای دردهای عضلانی است. دارچین می‌تواند پیشرفت بیماری ام اس را کاهش دهد. افزودن آن به چای و سوپ حالت تهوع را کاهش می دهد. دارچين تقريبا هيچ كالری ندارد. هر گرم دارچين كمتر از 3 كالری دارد كه بسيار اندك است. اين گياه در كاهش چربی و كلسترول خون نيز دارای تاثيرات مثبتی است. پس افزودن مقدار كمی دارچين به چای، آب پرتقال يا غلات مفيد است. با جوشاندن آب با يك تكه دارچين به راحتی ميتوان چای دارچينی نيز تهيه كرد. دارچين سوخت و ساز گلوكز را حدود بيست برابر ميكند بنابراین بهترین گیاه برای کاهش وزن و تناسب اندام است همچنین آرامبخش و انرژی زا نیز است. محققان دانشگاه ويرجينيای غربی ميگويند عطر نعناع و دارچين باعث ميشود رانندگان بتوانند آرامش بيشتری داشته باشند و خوابشان نبرد.

- - - Updated - - -

حالا مضرات دارچین که در مقابل مزایای آن واقعا ناچیز ولی بسیار مهم است.

مضرات دارچین:

مصرف مقادیر زیاد دارچین،‌ باعث تپش قلب،‌ بی‌خوابی و افسردگی می‌شود.
      زنان باردار، از مصرف آن بپرهیزند حتی به میزان بسیار اندک و ناچیزچون منجر به زایمان زودرس میشود.
      به طور کلی مصرف ادویه ها از جمله دارچین در دوره شیردهی باعث ناراحتی معده نوزاد می شود.
      دارچین به دلیل داشتن طبیعت گرم می‌تواند در افراد گرم مزاج با عوارضی چون خشکی پوست، خارش بدن، گرگرفتگی، خارش گوش و گلو و … همراه باشد، لذا باید با توجه به مزاج مصرف شود. برای رفع گرمی آن، میتوان از آن در غذاهایی با طبیعتی سرد استفاده کرد.

مصرف روزانه ۲ تا ۴ گرم پودر دارچین را توصیه می‌نمایند . مصرف بیش از اندازه دارچین می‌تواند مسموم کننده باشد.

با آرزوی سلامتی، نشاط و داشتن اندامی زیبا برای همگی شما دوستان زیباتنی خودم

19. 7 کاربر، ارسال آندرانیک را لایک کرده اند:

★الـــهـــام★ (14 آذر 1394),farferi (31 تیر 1394),sheiida (31 تیر 1394),somy (31 تیر 1394),نرگس مامان (24 مرداد 1394),باربی اینده (31 تیر 1394),خانم یزدانی (02 مرداد 1394)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      من هم با آندرانیک عزیز کاملا موافقم و حرفاشون رو تایید میکنم. جدای تحقیق های شخصی که انجام دادم تجربه استفاده اش رو هم دارم. من در تقریبا تمام غذاهام دارچین میریزم.اوایل بوش قدری حساسم کرده بود اما الان بهش عادت کردم و حس خوبی که در اثر یادآوری خواصش دارم باعث شده فکر کنم بدون دارچین غذا مزه نداره اصلا. برای گرفتن طعم شیرینیش نمک کافیه. غذایی که دارچین میزنید، نمکش رو بیشتر بریزید. و البته فلفل هم میتونه کمک زیادی بکنه.
      افزایش متابولیسم به مصرف دارچین به شدت محسوسه. فقط لطفا با دو سه روز مصرف منتظر نتایج اصلیش نباشید(در مواردی که بصورت عادی مصرف میکنید)

در مورد کپسولی کردن دارچین هم هیچ مشکلی نداره. به میزانی که آندرانیک عزیز گفتن بریزید تو کپسول و مصرف بفرمایید.

ضمنا آندرانیک جان ازت ممنونم که ضمن ایجاد این تاپیک مفید با حس مسیولیت وقت میذاری و سوالات رو مفصل جواب میدی.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

21. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

farferi (31 تیر 1394),sheiida (31 تیر 1394),نرگس مامان (24 مرداد 1394),آندرانیک (31 تیر 1394),باربی اینده (31 تیر 1394)

آندرانیک آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      70 (11 جون 2015)
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      BaAngizeh
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      من هم با آندرانیک عزیز کاملا موافقم و حرفاشون رو تایید میکنم. جدای تحقیق های شخصی که انجام دادم تجربه استفاده اش رو هم دارم. من در تقریبا تمام غذاهام دارچین میریزم.اوایل بوش قدری حساسم کرده بود اما الان بهش عادت کردم و حس خوبی که در اثر یادآوری خواصش دارم باعث شده فکر کنم بدون دارچین غذا مزه نداره اصلا. برای گرفتن طعم شیرینیش نمک کافیه. غذایی که دارچین میزنید، نمکش رو بیشتر بریزید. و البته فلفل هم میتونه کمک زیادی بکنه.
      افزایش متابولیسم به مصرف دارچین به شدت محسوسه. فقط لطفا با دو سه روز مصرف منتظر نتایج اصلیش نباشید(در مواردی که بصورت عادی مصرف میکنید)

در مورد کپسولی کردن دارچین هم هیچ مشکلی نداره. به میزانی که آندرانیک عزیز گفتن بریزید تو کپسول و مصرف بفرمایید.

ضمنا آندرانیک جان ازت ممنونم که ضمن ایجاد این تاپیک مفید با حس مسیولیت وقت میذاری و سوالات رو مفصل جواب میدی.

سلام عزیزدلم. مرسی از لطف بیکرانتون که تشریف آوردید و سری به این تاپیک زدید. واقعا من کار مهمی انجام ندادم، جز اینکه وظیفه خودم میدونم که به دوستان عزیزم تا جایی که علمشو دارم، اطلاع رسانی کنم درجهت تندرستی و زیبایی بیشترشون چون باور دارم تمام بانوان ایرانی، زیبا هستند و لایق اندام زیباتنی. از صمیم دل همتونو دوست دارم.

23. 3 کاربر، ارسال آندرانیک را لایک کرده اند:

نرگس مامان (24 مرداد 1394), Zenith (31 تیر 1394),باربی اینده (31 تیر 1394)

• صفحه 2 از 4
  • نخستنخست
  • 1234
  • آخرینآخرین