شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: یک برنامه یک هفته ای رژیم

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

یک برنامه یک هفته ای رژیم

در این تاپیک یه برنامه ی یک هفته ای برای رژیم که خیلی کامله و برای مبتدی ها خیلی کمک کننده است قرار میدم. اگر سوالی بود بپرسید
    شنبه :

بعد از بیدار شدن ناشتا: دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل
    می کنید ." هر لیوان یه قاشق "

صبحانه : یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قاشق مربا یا عسل به همراه یک قوطی کبریک به همان اندازه و پهنا پنیر و یک استکان چای شیرینی که با یک قاشق شکر شیرین شده باشد .
    یک ساعت بعد از صبحانه : یک لیوان شیر .
    ساعت ده صبح :یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .
    قبل از ناهار:دو لیوان آب به همراه یک عدد میوه .
    ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه دو عدد دلمه یا کوفته . نکته ها مطالعه شود .
    دو ساعت بعد از ناهار: دو لیوان آب .
    عصرانه : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .
    شام :یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه دو قاشق سالاد الویه .
    نکته ها مطالعه شود .

یک شنبه :
    بعد از بیدار شدن ناشتا: دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل

صبحانه : یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قاشق مربا یا عسل به همراه یک قوطی کبریک به همان اندازه و پهنا پنیر و یک استکان چای شیرینی که با یک قاشق شکر شیرین شده باشد .
    ساعت ده صبح :یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .
    ناهار :سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کفگیرو نیم معادل هشت قاشق برنج به همراه یک قطعه متوسط مرغ یا گوشت . نکته ها مطالعه شود .
    عصرانه : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .
    شام :یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قوطی کبریت به همان اندازه و پهنا پنیر و سه عدد مغز گردو . نکته ها مطالعه شود .
    دوشنبه :
    بعد از بیدار شدن ناشتا : دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل

ساعت ده صبح : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .
    ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه دو عدد کتلت یا معادل آن کوکو . نکته ها مطالعه شود .
    شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " و یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قطعه کوچک به اندازه دو انگشت کامل مرغ یا ماهی یا گوشت .
    نکته ها مطالعه شود .

سه شنبه :
    بعد از بیدار شدن ناشتا : دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل

ساعت ده صبح : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .
    قبل از ناهار: دو لیوان آب به همراه یک عدد میوه .
    ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کفگیر و نیم برنج معادل هشت قاشق ، به همراه یک قطعه گوشت مرغ یا ماهی یا یک سیخ کوبیده یا برگ . نکته ها مطالعه شود .
    شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " نصف پیتزا یا سه سیخ جگر به همراه یک نان ساندویچی . نکته ها مطالعه شود .
    چهارشنبه :

یک ساعت بعد از صبحانه: یک لیوان شیر .
    ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه سه چهارم سیخ برگ یا کوبیده یا دو عدد تخم مرغ . نکته ها مطالعه شود .
    دو ساعت بعد از ناهار : دو لیوان آب .
    شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک لیوان لوبیا پخته یا یک لیوان سوپ. نکته ها مطالعه شود .
    پنج شنبه :

ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک و نیم کفگیر برنج معادل هشت قاشق، به همراه یک قطعه متوسط مرغ یا یک کفگیر و نیم عدس پلو یا لوبیا پلو . نکته ها مطالعه شود .
    شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " و یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک لیوان عدس پخته یا یک لیوان شیر به همراه دو عدد نان سوخاری.
    نکته ها مطالعه شود .

جمعه:

یک ساعت بعد از صبحانه: یک لیوان شیر .
    ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قطعه متوسط مرغ یا ماهی یا گوشت . نکته ها مطالعه شود .
    شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " و یک کف دست نان " سه عدد سیب زمینی متوسط پخته . نکته ها مطالعه شود .
    نکته ها:
    نکته های مهمی که نود درصد رژیم شما رو در بر می گیره .
    ۱. با توجه به این رژیم شما روزانه ۸ لیوان آب میل می کنید .
    ۲. سالاد و غذای نامبرده در رژیم رو ۲۰ تا ۲۵ بار می جوید و بعد قورت میدید .
    ۳. وزن کردن فقط هر دو هفته یکبار !!
    ۴. بعد از هر وعده غذا مسواک اجباری .
    ۵. وعده ها رو در ظروف کوچک مثل پیش دستی میل کنید و حدالامکان با چنگال .
    ۶. تا نیم ساعت بعد از غذا خوابیدن و نشستن ممنوع !
    ۷. به محض احساس دفع سریعاْ اجابت کنید .
    ۸. پیاز حتماْ همراه سالاد مصرف شود .
    ۹. به جای شیر ذکر شده در رژیم می توانید از یک لیوان ماست یا معادل آن دوغ استفاده کنید .
    ۱۰. جا به جایی وعده های غذا مانعی ندارد . ولی از تکرار همان غذا خودداری کنید.
    ۱۱. روی سالاد می توانید از آب لیمو یا سرکه و یک قاشق روغن زیتون استفاده کنید ولی از مایونز خودداری کنید .
    ۱۲. می توانید به جای کوفته و دلمه و کوکو از یک قطعه گوشت استفاده کنید .
    ۱۳. سهمیه شما روزانه ۷ عدد قند می باشد .
    ۱۴. به جای سیب زمینی می توانید از لبو استفاده کنید .
    ۱۵. لطفاْ وعده ها را حذف نکنید.
    ۱۶. غذاها را نچشید یا بعد از چشیدن قورت ندهید .
    ۱۷. اگر خورشت جزو غذاهاست از گوشت آن استفاده کنید .
    ورزش در این رژیم :
    شما می تونید ورزش نکنید ! بله درست خوندید ، این رژیم بدون ورزش هم جواب میده . ولی با ورزش بیشتر جواب میده .
    اگر وقت دارید روزانه یک ساعت پیاده روی کنید .
    اگر وقت ندارید در منزل با کفش روزانه ۵ دقیقه به ۵ دقیقه پیاده روی کنید .
    ورزش اجباری :
    شکم رو داخل میدید مانند زمانی که می خواهید شلوار تنگ رو ببندید و هفت دقیقه راه می رید یا ظرف می شورید . یا هر کاری !! فقط شکم رو داخل بدید . روزانه سه بار و هر بار هفت دقیقه .
    در ضمن به این لینک ورزش در خانه هم سری بزنید که ضرر نمی کنید .
    غذاهای آزاد :
    هویج ، خیار ، گوجه فرنگی، قارچ ، کلم، گل کلم ، کاهو ، شلغم ، سبزی خوردن و انواع سبزیجات آزاد است ! تا می توانید هویج بخورید.
    غذاهای ممنوع :
    بستنی ، کره ، پفک ، چیپس و تنقلات و آجیل و هر چیزی که خودتون می دونید کالری بالا داره .
    مهم ترین نکته :

در این رژیم شما هر هفته یک کیلو باید وزن کم کنید که در هفته های اول تا چهار کیلو هم کم میشه ، وقتی به نصف اضافه وزنتون رسیدید ، یک و نیم کفگیر برنج به یک کفگیر ، تعداد دلمه ها و کوکوها یک عدد ، سه عدد سیب زمینی به دو عدد ، پنیر به نصف قوطی کبریت تغییر خواهد کرد .
    به سوالها روزانه جواب خواهم داد و خوشحال میشم همراهتون باشم در این رژیم و به تک تک مشکلاتتون پاسخ بدم .
    سوالات متدوال :
    ۱. آیا می توانیم به هر اندازه هویج بخوریم ؟ بله شما حتی روزانه می توانید دهها کیلو هویج بخورید ، هویج معده را پر و احساس سیری به آدم میدهد و جزو غذای آزاد این رژیم است .
    ۲. آیا می توان به عنوان یک واحد میوه از موز استفاده کرد ؟ با توجه به کالری بالای موز که دو تا سه برابر یک سیب کالری دارید . نصف موز را در یک میان وعده و نصف دیگر را در میان وعده بعد استفاده کنید .

۳. فاصله بین میان وعده تا صبحانه چه قدر است ؟ یک تا دو ساعت .
    ۴. آیا می توان به جای برنج از نان استفاده کرد ؟ سعی کنید برنج را از رژیم خود حذف نکنید ، چون هم ریزش مو می گیرید و هم کمبود کلسیم ! در صورت دلخواه مقدار برنج را با یکی از وعده های نانی عوض کنید .
    ۵. آیا می توان غذاهای آزاد را همیشه خورد ؟ به هر مقدار و هر اندازه که میخواهید از غذاهای آزاد میل کنید.
    ۶. آیا می توان همیشه چای تلخ نوشید ؟ چای تلخ کالری صفر دارد ! هر وقت و هر زمان آزاد است در صورتی که به سهمیه قند خود قایمکی اضافه نکنید .

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 8 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

arsheda (04 مرداد 1396),Nazanin95 (23 شهریور 1393),sara (22 فروردین 1392),tayebeh2233 (05 مرداد 1396),هستی.a (09 مرداد 1392),کیجا (24 اردیبهشت 1392),گندم1360 (04 مرداد 1392),ترانه (18 آذر 1391)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

tayebeh2233 آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.04
    وزن شروع
    75
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    70
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    15

سوال

سلام میشه بدونم تقریبا در یک روز چند کالری به بدن میرسه با این رزیم؟
    نوشتین هشت لیوان ولی شیش لیوان فکر کنم قبل شام هم دو لیوان آب که نوشته نشده
    بعد از شام هیچی نمیشه خورد به غیر غذاهای آزاد؟
    میشه تو وعده ناهار نان و حذف کرد اما در شام و صبحانه استفده کردنانو؟
    میشه به جای بیسکوییت از یه تکه کیک کوچیک استفاده کرد؟

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط tayebeh2233 نمایش پست ها
    سلام میشه بدونم تقریبا در یک روز چند کالری به بدن میرسه با این رزیم؟
    نوشتین هشت لیوان ولی شیش لیوان فکر کنم قبل شام هم دو لیوان آب که نوشته نشده
    بعد از شام هیچی نمیشه خورد به غیر غذاهای آزاد؟
    میشه تو وعده ناهار نان و حذف کرد اما در شام و صبحانه استفده کردنانو؟
    میشه به جای بیسکوییت از یه تکه کیک کوچیک استفاده کرد؟
    سلام میشه بدونم تقریبا در یک روز چند کالری به بدن میرسه با این رزیم؟ قطعی نمیشه گفت چون به مارک بیسکوییت، میوه و... بستگی داره ولی بین 1000 تا 1300 کالری میشه حدودا

بعد از شام هیچی نمیشه خورد به غیر غذاهای آزاد؟ بله

میشه تو وعده ناهار نان و حذف کرد اما در شام و صبحانه استفده کردنانو؟ در صبحانه موردی نداره ولی برای شام ترجیحا بهتره نباشه.

میشه به جای بیسکوییت از یه تکه کیک کوچیک استفاده کرد؟ مورد خاصی نداره چون همونطور که گفتم کالری شماری دقیقی انجام نمیشه. اما واقعا تکه کیکه کوچیک باشه ها!

6. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

omberto (05 مرداد 1396)

tayebeh2233 آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.04
    وزن شروع
    75
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    70
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    15
    مرسی عزیزم لطف کردی

- - - Updated - - -

البته من بعضی چیزها رو اینجا حذف کردم و مقدار کالری رو رسوندم به حدود 600

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط tayebeh2233 نمایش پست ها
    مرسی عزیزم لطف کردی

- - - Updated - - -

البته من بعضی چیزها رو اینجا حذف کردم و مقدار کالری رو رسوندم به حدود 600
    اگر کالریت رو رسوندی به 600 ممکنه یکی دو هفته کاهش داشته باشی اما خیلی سریع دچار استاپ وزنی میشی. یه روز تقلب برا خودت بذار. حدودی اگر بخوام بگم یه روز ثابت از هفته هرقدر خواستی بخور(یه نسخه از رژیم زیگزاکیه که من خودم کاهش وزن اصلیم با این رژیم بوده)
    http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...%AF%DB%8C-153/