شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 28 از 33
  • نخستنخست
  • ... 182627282930 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 280 از 327

موضوع: رژیم گام به گام دکتر خضری

mahtab.nejati آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      80
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      173
      وزن شروع
      70 (92/11/18)
      وزن هدف
      فعلا 59 تثبیت
      وزن فعلی
      58.9 (93/03/25)
      حالت من
      Khoshhal

Cool رژیم گام به گام دکتر خضری

این تاپیک بعد از هر ویزیت من ویرایش می‌شه!
      نکته مهم:دوستان عزیز روزه‌دار هم می‌تونن این رژیم رو بگیرن و فقط باید هرچی تو نهار می‌خورن رو وقت افطار بخورن و هرچی تو صبحانه و شام می‌خورن رو آخر شب یا وقت سحر بخورن یا بین این دو زمان به طور دلخواه تقسیم کنن
      اما دقت داشته باشید که روزه سرعت کاهش رو کم می‌کنه
      برای شرکت در رژیم گروهی به مطب دکتر خضری (شروع از اول خرداد تا وزن هدف) مراجعه کنید.

سهمیه روزانه : هر روز بلا استثنا مجاز به مصرف 5خرما و یک قاشق غذاخوری عسل هستید مگر آنکه ذکر شود.
      جایگزین هر خرما = 8کشمش یا 5مویز یا 3توت خشک
      عسل جایگزین ندارد!

مصرف چای آزاد است. (خرما و عسل خارج از برنامه مصرف نشود)
      مصرف آب هرچه بیشتر باشد بهتر است.
      روزانه 20قطره آبلیمو همراه با آب میل کنید.
      روزانه 2فنجان چای سبز بنوشید.
      هر روز 1ساعت پیاده‌روی ملایم اجباری‌ست.
      روزهایی که ورزش سنگین می‌کنید پیاده‌روی را به نیم ساعت تقلیل دهید اما هرگز آن را قطع نکنید.
      از شروع رژیم 2 به بعد در صورتی که دچار یبوست هستید موارد زیر را رعایت کنید:
      a. هر شب خاکشیر + آب گرم + 1عدد قند معمولی یا شکر رژیمی
      b. یک روز در میان 4-6 آلو بخارا همراه با خاکشیر
      c. روزانه 1قاشق روغن زیتون یا روغن مایع همراه با غذا
      d. در صورت داشتن میوه در رژیم، میوه خود را از بین هندوانه، طالبی، پرتقال، هلو یا کیوی با پوست اتخاب کنید و بخشی از میوه را شب میل کنید.

در صورتی که موارد فوق نتیجه بخش نبود یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:
      a. چای مخلوط دوغ آدان
      b. بعضی شب‌ها پودر مسیلیوم
      c. قبل و بعد از نهار 1قاشق چای‌خوری گل سرخ با ماست
      d. قبل از خواب کپسول رولاکس

رژیم 1:

به مدت سه روز در طول روز از این مواد غذایی استفاده کنید:
      روزانه یک و نیم لیوان شیر کم چرب
      در صورت تمایل یک عدد تخم مرغ آبپز سفت یا عسلی
      مرغ، ماهی یا گوشت گوساله کبابی یا آبپز بدون افزودن روغن به مقدار آزاد بدون محدودیت (برای طعم دادن از مقدار کمی پیاز و نمک می‌توان استفاده کرد. در صورتی که مرغ یا گوشت را آبپز می‌کنید از آب مرغ یا گوشت استفاده نکنید
      !)
      سالاد به میزان آزاد شامل کاهو، گوجه، خیار و سبزی خوردن (از پیاز، آب نارنج، سس و ترشی لیته به هیچ عنوان استفاده نکنید.می‌توانید از مقدار کمی آب غوره، آب لیمو یا سرکه در سالاد استفاده کنید. مواد سالاد را می‌توانید به صورت جداگانه نیز مصرف کنید.)
      یک لیوان ماست کم چرب که می‌توانید همرا
      ه با سالاد یا خیار میل کنید.

رژیم 2:

حالا از امروز به مدت 4روز علاوه بر منوی رژیم 1 این مواد نیز به منوی روزانه شما افزوده می‌شوند:
      روزانه 400-500گرم از یک نوع میوه
      بجز انجیر، خربزه و زردآلو (در طول یک روز نوع میوه تغییر نکند ولی در روزهای مختلف می‌توانید میوه‌های متفاوت مصرف کنید)
      اسفناج، کدو و بادمجان را می‌توانید به مقدار آزاد یا در صورت تمایل همراه با 1لیوان ماست خود (از رژیم 1) به صورت بورانی میل کنید.
      روزانه مجاز به مصرف 5عدد هویج و 5عدد قارچ پخته یا خام بدون افزودن روغن به هر شکلی که مایل هستید می‌باشید.
      در صورت تمایل می‌توانید در طول روز 2سیخ جگر میل کنید. (هر سیخ تقریبا معادل 100گرم جگر خام)

رژیم 3:

منوی رژیم 1 و 2 را
      کنار بگذارید.
      این رژیم 5روزه است!
      ابتدا به مدت 4روز می‌توانید از مواد زیر استفاده کنید:
      روزانه یک لیوان شیر و یک لیوان ماست کم‌چرب
      پروتیین (مرغ، ماهی، گوشت گوساله) به مقدار آزاد
      روزانه 500گرم از یک نوع میوه بجز انجیر، خربزه و زردآلو (در طول یک روز نوع میوه تغییر نکند ولی در روزهای مختلف می‌توانید میوه‌های متفاوت مصرف کنید)
      سالاد (کاهو، خیار، گوجه، سبزی‌خوردن، کدو، اسفناج، روزانه 3عدد هویج)
      روزانه 1کف دست نان
      (ترجیحا سنگک) + پنیر کم‌چرب به اندازه 1قوطی کبریت
      روزانه 1قاشق غذاخوری روغن مایع
      نکته : در روزهای اول و سوم می‌توانید 1قوطی کنسرو تن ماهی که روغن آن را گرفته‌اید میل کنید.
      پس از این 4روز باید 1روز فقط از یک لیوان شیر کم‌چرب و پروتیین به مقدار آزاد استفاده کنید.
      نکته1 : در این روز سهمیه خرما و عسل کماکان به جای خود باقیست.
      نکته2 : اگر دچار یبوست هستید در این روز به جای پروتیین به مقدار آزاد از 1نوع میوه (ترجیحا از انواعی که در رفع یبوست موثرند) به مقدار آزاد + 2 الی 3 عدد تخم مرغ آبپز استفاده کنید.

رژیم 4:

این رژیم 7روزه است!
      نکته :
      هر روز بجز روزهای سوم و هفتم
      روزانه مجاز به مصرف 500گرم از یک نوع میوه بجز انجیر، خربزه و زردآلو (در طول یک روز نوع میوه تغییر نکند ولی در روزهای مختلف می‌توانید میوه‌های متفاوت مصرف کنید)
      نکته : سالاد شامل انواع سبزیجات خام بجز سیب زمینی است. اما بهتر است مصرف قارچ و هویج محدود باشد.
      روز اول :ص = نیم لیوان شیر + نیم لیوان چای . ن = خوراک لوبیا سبز (شامل لوبیا سبز و انواع سبزیجات بجز سیب زمینی) + 1کف دست نان . ش = 1تخم مرغ آبپز + سالاد
      روز دوم :ص = 1لیوان شیر + 2سیخ جگر . ن = 1کف دست نان + 2لیوان ماست + خیار یا اسفناج یا کدو (یکی از موارد به صورت برانی) . ش = 1لیوان شیر + 2عدد سوسیس
      روز سوم :ص = 1لیوان شیر . ن = پروتیین به مقدار آزاد . ش = 1لیوان شیر + مرغ یا گوشت
      روز چهارم :ص = 1تخم مرغ آبپز . ن =
      خوراک لوبیا سبز (شامل لوبیا سبز و انواع سبزیجات بجز سیب زمینی) + 1کف دست نان . ش = 200گرم بستنی میوه ای یا وانیلی پاک یا میهن
      روز پنجم :ص = 1کف دست نان + 1قطعه پنیر . ن = 1قوطی تن ماهی بدون روغن یا 200گرم ژامبون + سالاد . ش = 1لیوان شیر + 3بیسکوییت ساقه طلایی
      روز ششم :ص =
      1لیوان شیر + 2بیسکوییت ساقه طلایی . ن = 1بشقاب عدسی یا لوبیا چیتی + سالاد . ش = 1لیوان ماست + سالاد
      روز هفتم :
      ص = 1لیوان شیر . ن = پروتیین به مقدار آزاد . ش = 1لیوان شیر + مرغ یا گوشت

رژیم 5:

این رژیم 7روزه است!
      نکته : سالاد شامل انواع سبزیجات خام بجز سیب زمینی است. اما بهتر است مصرف قارچ و هویج محدود باشد.
      روزهای اول و پنجم : 1کف دست نان + 1وعده پروتیین + 1لیوان شیر + 4لیوان ماست همراه خیار یا کدو یا اسفناج (در یک روز یکی از موارد) + 500گرم از یک نوع میوه بجز انجیر، خربزه و زردآلو (در طول یک روز نوع میوه تغییر نکند ولی در روزهای مختلف می‌توانید میوه‌های متفاوت مصرف کنید)
      روزهای دوم ، چهارم و ششم : 1لیوان شیر + پروتیین به مقدار آزاد + سالاد به مقدر آزاد
      روز سوم : 1لیوان شیر + 1نوع میوه به مقدار آزاد + 3عدد تخم‌مرغ آبپز
      روز هفتم : 2لیوان شیر + پروتیین به مقدار آزاد
      نکته : اگر دچار یبوست هستید در روز هفتم به جای پروتیین به مقدار آزاد از 1نوع میوه (ترجیحا از انواعی که در رفع یبوست موثرند) به مقدار آزاد + 2 الی 3 عدد تخم مرغ آبپز استفاده کنید.

رژیم تثبیت:

اگر به وزن ایده‌آل خو رسیده‌اید 4هفته این رژیم را بگیرید. در غیر اینصورت کافیست 1هفته این رژیم را بگیرید و دوباره از رژیم 1شروع کنید.
      سهمیه روزانه : 5خرما + 1قوطی کبریت پنیر کم‌نمک + 1قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن مایع
      نکته :
      سالاد شامل انواع سبزیجات خام بجز سیب زمینی است. اما بهتر است مصرف قارچ و هویج محدود باشد.
      شنبه : 1لیوان شیر + 1کاسه آش جو + 500گرم میوه + 1عدد سیب‌زمینی متوسط آبپز یا کبابی + 1لیوان ماست
      + سالاد آزاد
      1شنبه : 2سیخ جگر یا قلوه + 1کاسه عدسی + 500گرم میوه + 200گرم ژامبون یا سوسیس یا پروتیین + 300گرم بستنی
      + سالاد آزاد
      2شنبه : 1تخم‌مرغ آبپز + 5قاشق برنج + خورشت سبزیجات بدون حبوبات کم‌چرب (قرمه‌سبزی،...) + 500گرم میوه + 200گرم پروتیین + 1لیوان ماست و خیار یا اسفناج
      + سالاد آزاد
      3شنبه : 1لیوان شیر + 2برش کوکو سبزی + 2کف دست نان + 500گرم میوه + مرغ یا گوشت آزاد
      + سالاد آزاد
      4شنبه : 1کف دست نان + 1قطعه پنیر + 500گرم میوه + 1لیوان آب هویج +1قوطی تن ماهی + 1لیوان ماست + سوپ جو آزاد
      + سالاد آزاد
      5شنبه : 1لیوان شیر + مرغ، ماهی یا گوشت به آزاد +
      + سالاد آزاد
      جمعه : 1تخم‌مرغ آبپز + 5قاشق سبزی‌پلو یا عدس‌پلو + 500گرم میوه + 1ران مرغ + 2لیوان ماست
      + سالاد آزاد
      رژیم های گروهی بر این اساس در زیباتن

رژیم گروهی خضری

مطب دکتر خضری (شروع از اول خرداد تا وزن هدف)

رژیم گروهی خضری کوتاه مدت از تاریخ27 اردیبهشت

ویرایش توسط باربی اینده : 11 مرداد 1394 در ساعت 03:54 دلیل: شماره تماس و آدرس تبلیغ محسوب میشه. همین که منبع یعنی اسم دکتر هست کافیه
      I'll get what I want, no matter how hard it is

2. 82 کاربر، ارسال mahtab.nejati را لایک کرده اند:

**mahsa** (05 خرداد 1393),**مهسا** (04 آبان 1393),*درسا* (13 خرداد 1393),aida joon (04 خرداد 1397),art (01 شهریور 1393),atefeh9595 (03 دی 1393),ati.h (28 خرداد 1393),azera (17 تیر 1393),azinra (02 مهر 1393),bratz (31 اردیبهشت 1393),eli.topoli (18 مرداد 1394),fahimeh akbari (02 خرداد 1393),farideh32 (02 خرداد 1393),farzaneh67 (07 آذر 1393),golnaz jan (17 تیر 1394),hila1368 (18 اردیبهشت 1397),Kiki (31 اردیبهشت 1393),Lady Mahsa (08 شهریور 1393),linda1 (04 اسفند 1393),mahbano (09 مرداد 1393),man (08 تیر 1393),Maryam.mkh (03 مرداد 1396),maryam12 (27 تیر 1393),maryam51 (10 دی 1395),maryam60k (01 خرداد 1393),Mona.H (26 خرداد 1393),morvarid72 (07 مرداد 1394),naji joon (27 دی 1393),nassim (22 خرداد 1393),nazanin2013 (04 مهر 1393),nazita (27 خرداد 1393),omberto (11 شهریور 1396),parchami7 (04 خرداد 1393),raha32 (20 تیر 1393),rara (02 خرداد 1393),ronak135 (11 مرداد 1396),sahar22 (08 خرداد 1393),sara joon (30 خرداد 1393),scute (03 خرداد 1393),shaghayegh* (28 شهریور 1393),shine (01 خرداد 1393),somy (01 خرداد 1393),TAYEBEH (31 اردیبهشت 1393),telma (02 اردیبهشت 1397),فاطمه47 (10 بهمن 1393),مهنیا (31 اردیبهشت 1393),مینا59 (29 تیر 1393),مژگان* (31 اردیبهشت 1393),مامان مرضيه (25 تیر 1393),مامان سارینا (19 خرداد 1393),مامان سارا (01 خرداد 1393),مریم-49 (31 تیر 1393),مشمشول (02 دی 1393),نیلو (31 اردیبهشت 1393),هاجر35 (12 تیر 1393),ویولت (01 خرداد 1393),یونیک (01 خرداد 1393),یگانه. (01 خرداد 1393),کیجا (08 خرداد 1393),WinterGirl (22 تیر 1393),z.s (01 خرداد 1393),zeinab.m (13 خرداد 1393), Zenith (18 خرداد 1393),آفرودیت (10 آبان 1393),الینا1 (04 خرداد 1393),بئاتریس (13 اسفند 1394),باران111 (30 خرداد 1393),باربارا (01 خرداد 1393),تیرمه (01 خرداد 1393),تابتا (10 فروردین 1395),تارا82 (15 اسفند 1395),ترنم66 (10 خرداد 1393),ثنا (01 خرداد 1393),حوراء (23 آذر 1393),رز سپید (01 خرداد 1393),رسانا (04 خرداد 1393),ساهی (09 تیر 1393),سحر شهرکی (01 خرداد 1393),شهره (29 خرداد 1393),شیلا (31 شهریور 1393),شیرین دخت (29 آبان 1393),طنازی (14 اسفند 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

maryam51 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      123
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      12
      نقل قول نوشته اصلی توسط afsaneh.b نمایش پست ها
      سلام دوست خوبم
      کاهش کم نظیر شمارو تبریک میگم بی بیب هوراااااااا
      امیدوارم در تمام مرتحل رژیم موفق باشی عزیزم
      من پس از گذشت ۹ روز امروز چون در استانه پریدم ۳۰۰ گرم نسبت به دیروز افزایش داشتم که البته برای این دورانه من واقعا رژیمم را مثل خودش انجام میدم ولی خوب تا الان ۳.۳۰۰ کاهش داشتم امروز هم فعالیتم رو بیشتر کردم تا احتباس اب احتمالی رو کاهش بدم ولااقل کلا در این دوران اضافه وزن نداشته باشم به امید خدا
      امیدوارم در ادامه هم با کاهش وزن عالی پیش برید دوست خوبم
      منتظرزارشات کم نظیرتون هستم

با درود فراون به شما دوست نازنین

خیلی خیلی سپاسگزارم که با پیام هاتوپن منو تشویق میکنید

منم امیدوارم شما هم همچنان که موفق هستید. در آینده هم موفق تر باشی

هفتگی وزن کردن بهتره
      زمان های خاص هم وزن نکنیم بهتره
      درست میگید شما. در شرایط خاص وزن کمی تغییر میکنه و بعدش از بین میره این حالت جای نگرانی نیست

مهمترین اصل اینه که بشدت پایبنده رژیم باشیم و اصلا درگیر زمان نباشیم
      چون فکر ما اثر میگذاره و ممکنه باعث ایست کم کردن وزن بشه
      بدون هیچ نگرانی فقط باید ادامه داد و فقط به این فکر کرد که چندین ماه دیگه ما چقدر سبکتر حرکت میکنیم

باز هم سپاسگزارم از توجه شما دوست خوب

پاینده باشید

5. 2 کاربر، ارسال maryam51 را لایک کرده اند:

afsaneh.b (14 دی 1395),marzieh_ELF (14 دی 1395)

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام به همگی
      روز دهم رژیم من کالری دریافتی رو صفر کردم یعنی ۸۰۰ کالری دریافتی رو سوزاندم و در نتیجه امروز صبح ۳۰۰ گرم کاذبی که دیروز رفته بودکاهش یافت
      و امروز صبح ۹۵.۵۰۰ بودم

7. کاربر زیر پست afsaneh.b را لایک کرده است:

marzieh_ELF (14 دی 1395)

marzieh_ELF آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      164
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      80
      سلام. من صبح روز یکشنبه خودمو وزن کردم و 79.600 بودم. کمی دلسرد شدم چون توقع کاهش بیشتر از اینا رو داشتم. اما رژیممو دقیق ادامه دادم . البته بگم که موقع شروع رژیم خودمو وزن نکردم.
      الان روز سه شنبه خودمو دوباره وزن کردم. که 78.500 شدم. امروز روز سوم از رژیم سومه.
      فقط یه سوالی داشتم این خوراک لوبیا سبز توی رژیم چهارم رو میشه توضیح بدین؟ من اصلا لوبیا سبز دوس ندارم. چیا میتونم بخورم؟

maryam51 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      123
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      12
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh_ELF نمایش پست ها
      سلام. من صبح روز یکشنبه خودمو وزن کردم و 79.600 بودم. کمی دلسرد شدم چون توقع کاهش بیشتر از اینا رو داشتم. اما رژیممو دقیق ادامه دادم . البته بگم که موقع شروع رژیم خودمو وزن نکردم.
      الان روز سه شنبه خودمو دوباره وزن کردم. که 78.500 شدم. امروز روز سوم از رژیم سومه.
      فقط یه سوالی داشتم این خوراک لوبیا سبز توی رژیم چهارم رو میشه توضیح بدین؟ من اصلا لوبیا سبز دوس ندارم. چیا میتونم بخورم؟
      با درود فراوان دوست من

اصلا ناامید نشید و درگیر وزن کردن مدام نشید. ففقط درست رژیم رو ادامه بدید حتما نتیجه میگیرید
      در مورد خوراک لوبیا سبز من خودم هم توفکر رفتم چون همیشه یه مقدار گوشت یا مرغ در این نوع غذا استفاده میکردم اما این خوراک فقط سبزیجات هستش

میشه از قارچ ی که مقدارش تعیین شده با هویج و کرفس و نخود فرنگی و یه پیاز چهار قاچ شده استفاده کرد
      حالا سبزیجان دیگه ایی هم اگه دوست دارید بریزید
      برای مزه هم منیتونید کمی رب و زردچوبه وفلفل بزنید به غذاتون و چندتا آلو هم بریزید و یه نکته که برای خودم خیلی مهمه اینه که من همیشه میگذاریم کاملا آب به خورد غذا بره و بدون آب مصرف میکنم اینطورزی مزه دار تره
      من بیشتر از پیاز و زردچوبه و نمک و کمی فلفل استفاده میکنم چون هم خاصیت داره هم طمع بهتری داره و میتونید به جای رب از گوجه رنده شده استفاده کنید
      اسمش خوراک لوبیا سبزه اما نبود لوبیا سبز زیاد تاثیری در مزه غذا نداره
      خلاصه بگم غذای زیاد خوشمزه ایی نمیشه چون فقط سبزیجات هستش اما باید تحمل کرد عزیزم
      به این باید فکر کرد که با این تلاش ها میشه به هدف نزدیکتر شد
      موفق باشی دوست من

- - - Updated - - -

سلام به همگی
      روز دهم رژیم من کالری دریافتی رو صفر کردم یعنی ۸۰۰ کالری دریافتی رو سوزاندم و در نتیجه امروز صبح ۳۰۰ گرم کاذبی که دیروز رفته بودکاهش یافت
      و امروز صبح ۹۵.۵۰۰ بودم
      سلام دوست من

من احساس کردم داری به خودت فشار میاری عزیزم
      طبق رژیم رفتار کن و پیاده روی کن هم همیشه سیری هم وزنت پایین میاد
      من صبحانه شیر گرم و یک قاشق عسل و دارچین میخورم که خیلی منو سیر میکنه
      شما هم میتونید استفاده کنید از این روش
      و نکته مهم وزن بدن مدام تغییر میکنه و درگیر گرم ها نباش و فقط هفتگی وزن کم کن و همیشه یک زمان خاصی در روز رو مشخص کن برای وزن کردن و زمانی وزن کن که چند ساعت از خوردن غذا گذشته باشد
      من اول صبح از خواب پا میشم خودم رو وزن میکنم چون بهترین زمان هستش و هنوز چیزی نخوردم و تخلیه هستم

من سعی میکنم نرمال پیش برم
      سالها رژیم گرفتم و بدنم رو آزرده کردم. اما الان تصمیم گرفتم با حوصله رژیم بگیرم تا بهترین نتیجه رو بگیرم
      اصلا خودت رو اذیت نکن دوست من

من قبلا زود به زود خودم رو وزن میکردم و نتیبجه اش این شد که وزنم ثابت منی ماند. چون از نظر روحی اثر گذاشته بود روی وزنم
      و ناامید منیشدم. پس زودتر از یک هفته خودت رو وزن نکن

البته منوببخشید قصدم فقط یه توصیه ی دوستانه بود

10. 2 کاربر، ارسال maryam51 را لایک کرده اند:

afsaneh.b (15 دی 1395),marzieh_ELF (14 دی 1395)

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam51 نمایش پست ها
      با درود فراوان دوست من

اصلا ناامید نشید و درگیر وزن کردن مدام نشید. ففقط درست رژیم رو ادامه بدید حتما نتیجه میگیرید
      در مورد خوراک لوبیا سبز من خودم هم توفکر رفتم چون همیشه یه مقدار گوشت یا مرغ در این نوع غذا استفاده میکردم اما این خوراک فقط سبزیجات هستش

میشه از قارچ ی که مقدارش تعیین شده با هویج و کرفس و نخود فرنگی و یه پیاز چهار قاچ شده استفاده کرد
      برای مزه هم منیتونید کمی رب و زردچوبه وفلفل بزنید به غذاتون و چندتا آلو هم بریزید و یه نکته که برای خودم خیلی مهمه اینه که من همیشه میگذاریم کاملا آب به خورد غذا بره و بدون آب مصرف میکنم اینطورزی مزه دار تره
      من بیشتر از پیاز و زردچوبه و نمک و کمی فلفل استفاده میکنم چون هم خاصیت داره هم طمع بهتری داره و میتونید به جای رب از گوجه رنده شده استفاده کنید
      خلاصه بگم غذای زیاد خوشمزه ایی نمیشه چون فقط سبزیجات هستش اما باید تحمل کرد عزیزم
      موفق باشی دوست من

- - - Updated - - -

سلام دوست من

من احساس کردم داری به خودت فشار میاری عزیزم
      طبق رژیم رفتار کن و پیاده روی کن هم همیشه سیری هم وزنت پایین میاد
      من صبحانه شیر گرم و یک قاشق عسل و دارچین میخورم که خیلی منو سیر میکنه
      شما هم میتونید استفاده کنید از این روش
      و نکته مهم وزن بدن مدام تغییر میکنه و درگیر گرم ها نباش و فقط هفتگی وزن کم کن و همیشه یک زمان خاصی در روز رو مشخص کن برای وزن کردن و زمانی وزن کن که چند ساعت از خوردن غذا گذشته باشد
      من اول صبح از خواب پا میشم خودم رو وزن میکنم چون بهترین زمان هستش و هنوز چیزی نخوردم و تخلیه هستم

من سعی میکنم نرمال پیش برم
      سالها رژیم گرفتم و بدنم رو آزرده کردم. اما الان تصمیم گرفتم با حوصله رژیم بگیرم تا بهترین نتیجه رو بگیرم
      اصلا خودت رو اذیت نکن دوست من

من قبلا زود به زود خودم رو وزن میکردم و نتیبجه اش این شد که وزنم ثابت منی ماند. چون از نظر روحی اثر گذاشته بود روی وزنم
      و ناامید منیشدم. پس زودتر از یک هفته خودت رو وزن نکن

البته منوببخشید قصدم فقط یه توصیه ی دوستانه بود
      سلام دوست عزیزم
      ممنون از توصیه های خوب و جامعه شما
      خیلی خوشحالم همراه مصمی مثل شما دارم و داریم با هم کزن کم میکنیم
      من الان به خودم فشار نمیارم فقط سعی میکنم فعالیتمو بیشتر کنم تا وزن کاذبی که دارمو کم کنم من چند ماه هست که وزنم خیلی سریع بالا میره و چون قبلا ادم خیلی پر فعالیتی بودم و الان کم کار ترم یک علتش شاید اینه اصلا هر صبح به عشق وزن کردن از خواب بیدار میشم و همونصبح وزن میکنم
      راستی ما یک سوپر گروه در ****** داریم که امبرتو وایداجون بچه های زیباتن زدن میتونین به اونها پیام خصوصی بدین و اونها شمارو تو گروه ثبت کن مربوط به همون چالش تا عید هست و اونجا هر روز من عکس صبحانه نهار و شام میگذارم کلی ذوق دارم خخخخ
      شما خیلی خیلی لطف کردین که همدلیهای دوستانتونو به من گفتی عزیزم
      امروز من شدم ۹۴.۶۰۰ کیلو گرم یعنی استاپ چند روز امروز به صورت کاهش وزنی خودشو نشون داد
      وتو ۱۱ روز اخیر من ۴.۵ کیلو کم کردم
      این پری هم بگذره کلی از مشکلاتم حل میشه به انید خداااا
      من وارد فاز هفته دوم رژیم شدم
      وای امروز فقط نان و پنیر دارم جای شما هم خالییییییی
      دوست نازنینم همیشه موفق باشی مهربانممممممم
      سپاس از مهر بی پایانتان

12. کاربر زیر پست afsaneh.b را لایک کرده است:

marzieh_ELF (15 دی 1395)

marzieh_ELF آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      164
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      80
      [QUOTE=maryam51;445783]با درود فراوان دوست من

موفق باشی دوست من

- - - Updated - - -

سلامروزخوش.
      ممنون بابت جواب و راهنمایی هاتون. تلاشمو میکنم یه خوراک سبزیجات قابل خوردن آماده کنم.
      امیدوارم که هر سه ما با این رژیم به نتیجه خوبی برسیم.
      فقط یه سوال برام پیش اومده. خوردن لواشک ایرادی داره؟ خوراکی ایه که من خیلی دوس دارم. و شدیدا در مقابلش ضعیفم.

14. کاربر زیر پست marzieh_ELF را لایک کرده است:

afsaneh.b (16 دی 1395)

maryam51 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      123
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      12
      [QUOTE=marzieh_ELF;445786]
      با درود فراوان دوست من

موفق باشی دوست من

- - - Updated - - -

سلامروزخوش.
      ممنون بابت جواب و راهنمایی هاتون. تلاشمو میکنم یه خوراک سبزیجات قابل خوردن آماده کنم.
      فقط یه سوال برام پیش اومده. خوردن لواشک ایرادی داره؟ خوراکی ایه که من خیلی دوس دارم. و شدیدا در مقابلش ضعیفم.
      درود بر شمادوست عزیز
      من هم امیدوارم هر سه نفرمان به هدفمون برسیم و واقعا نهایت آرزومه

در مورد لواشک باید بگم طبق تجربه ایی که سالها از رژیم گرفتن دارم بهتره نخوری چون باعث میشه کم کم رژیمت شکسته بشه و بی قانون بشی در انجام رژیمت

ترجیحا استفاده نکن

دیگه وقتی رژیم میگیریم هوس کردن معنا نداره. بی خیالش باش و زمانی که به هدفت رسیدی اون هم با برنامه لواشک هم بخور
      البته لواشک فکر نمیکنم کالری زیادی داشته باشه. اما بخاطر ترش مزه بودن و ملین بودنش ممکنه اذیتت کنه و دچار ضعف بشی
      من توصیه میکنم مصرف نکنی
      موفق باشی

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیزم
      ممنون از توصیه های خوب و جامعه شما
      خیلی خوشحالم همراه مصمی مثل شما دارم و داریم با هم کزن کم میکنیم
      من الان به خودم فشار نمیارم فقط سعی میکنم فعالیتمو بیشتر کنم تا وزن کاذبی که دارمو کم کنم من چند ماه هست که وزنم خیلی سریع بالا میره و چون قبلا ادم خیلی پر فعالیتی بودم و الان کم کار ترم یک علتش شاید اینه اصلا هر صبح به عشق وزن کردن از خواب بیدار میشم و همونصبح وزن میکنم
      راستی ما یک سوپر گروه در ****** داریم که امبرتو وایداجون بچه های زیباتن زدن میتونین به اونها پیام خصوصی بدین و اونها شمارو تو گروه ثبت کن مربوط به همون چالش تا عید هست و اونجا هر روز من عکس صبحانه نهار و شام میگذارم کلی ذوق دارم خخخخ
      شما خیلی خیلی لطف کردین که همدلیهای دوستانتونو به من گفتی عزیزم
      امروز من شدم ۹۴.۶۰۰ کیلو گرم یعنی استاپ چند روز امروز به صورت کاهش وزنی خودشو نشون داد
      وتو ۱۱ روز اخیر من ۴.۵ کیلو کم کردم
      این پری هم بگذره کلی از مشکلاتم حل میشه به انید خداااا
      من وارد فاز هفته دوم رژیم شدم
      وای امروز فقط نان و پنیر دارم جای شما هم خالییییییی
      دوست نازنینم همیشه موفق باشی مهربانممممممم
      سپاس از مهر بی پایانتان

با درود فراوان خواهش میکنم من هرچی به نظر می آمد و دوستانه عنوان کردم
      من هم خوشحالم درکنار شما عزیزان مصمم هستم

آفرین بر شما واین اراده ایی که دارید
      براتون آرزوی سلامتی دارم

16. کاربر زیر پست maryam51 را لایک کرده است:

afsaneh.b (16 دی 1395)

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام به دوستای خوب خودم
      من امروز هم ۳۰۰ گرم کاهش داشتم
      کلا دیروز که روز رژیم نون پنیر بود من ۱ لیوان شیر یک عالم دمنوش و و ۲ تا قهوه ۳ تا خرما و ۶ تا لرش نان خشک جو و ۱.۵ برش کف دست نان بربری خوردم و ۴ تا قوطی کبریت پنیر جاتون واقعا خالی روز خوبی بود و به خیر گذشت با اینکه انچنان فعالیت نداشتم بازم کاهش داشتم خدارو شکر
      به امید موفقیت همگی

- - - Updated - - -

[QUOTE=marzieh_ELF;445786]
      با درود فراوان دوست من

موفق باشی دوست من

- - - Updated - - -

سلامروزخوش.
      سلام به شما
      عزیزم در مورد لواشک خوب گرسنه میکنه ادم رو و اینکه جای میوه که داری خو می تونی استفاده کنی تنقلاتی چون لواشک رو دست کم نگیرین اشتها اور هست و ماشالله پر کالری تازه از این اماده شرکتی که قند هم داره و پر موارد نگه دارنده هست ولی خوب اگه واقعا نمی تونین خودتونو کنترل کنید و واقعا دلتون خواست خوب روزای که میوه دارین جای قسمتی از میوه روزانتون استفاده کنید من نمی خورم هیچ حتی دونه ارزنی جز دستورات رژیم رو عزیزم به امید موفقیتهای بیشتر شما
      راستای وزن کردن هر روزه منو خوشحال میکنه و از اینکه می تونم بررسی کنم که هر نوع و روز از این رژیم بر روی بدن من چه تاثیری داره منو خوشحال میکنه و اصلا نه ناراحت میشم نه مضطرب نمیدونم چرا ممکن دیگرانو ناراحت یا مضطرب کنه؟ و تازه دیگرانی که بعدها می خوان این صفحات رو بخونن و رژیم را بگیرند میفهمن هر روز ما به چه علت و چقدر کاهش یا افزایش داشتیم و اشتباهات احتمالی مارو تکرار نمیکنند من خودم که دارم این رژیم رو تجربه میکنم تقریبا هرچی صفحه تو وب و زیباتن بود رو خوندم و خیلی جاهاش اموزنده بود
      وای دوستهای خوبم من عاشق سبزیجاتم یعنی من لوبیا سبز هم بهم خالی بدهند می تونم جوری درستش کنم که باز خوزدنش برام دلچسب باشه و اصلا علاقه به خوردن گوشت را در افراد دیگه متوجه نمیشم اینجا که با توضیحات دوست عزیزمون ظاهرا از خیلی از سبزیجات دیگه هم میشه استفاده کرد.
      ارزو میکنم برای همه دوستان که به بهترین ارزوهای زندگیشون برسن به راحتی و سلامتی کامل انشالله

- - - Updated - - -

بچه ها جون ۱ مورد دیگه که من متوجه شدم و تو صفحات خانم مهتاب نجاتی دوست زیباتنی که این رژیم را شیر کردن با ما خوندم این بود که نباید زیاد هم از سبزیجات استفاده کنیم و من تناسب استفاده از سبزیجاتم نسبت به پروتین ۲ به یک بود و این ظاهرا روی روند کاهش تاثیر میگذاره و من از این به بعد سعی میکنم رو این مورد دقت بیشتری داشته باشم
      به امید موفقیت روز افزون همگی عزیزان

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام به همگی
      روند کاهش من از روز یازدهم
      روز یازدهم وزن ۹۴.۶۰۰ کاهش نسبت به روزی قبل ۹۰۰ گرم
      روز دوازدهم وزن ۹۴.۳۰۰ کاهش نسبت به روز قبل ۳۰۰ گرم
      روز سیزدهم وزن ۹۴.۶۰۰ افزایش نسبت به روز قبل ۳۰۰+ گرم
      روز چهاردم وزن ۹۴.۳۰۰ کاهش نسبت به روز قبل ۳۰۰ گرم
      روز پانزدهم وزن ۹۴ کاهش نسبت به روز قبل ۳۰۰ گرم
      درطی ۱۵ روز گذسته کلا ۵.۱۰۰ کیلوگرم کاهش داشتم که نوسان وزن این دوره به علت دوران ماهیانه من بوده و همچنین من حداقل ۵ روز از هفته فعالیت بدنی اعم از پیاده روی و باغبانی و غیره داشتم و همچنین لااقل ۲ روز از هر هفته حتما کالری خودم را صفر یا منفی کردم
      به امید موفقیت همه دوستان عزیزم

maryam51 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      123
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      12
      سلام به همگی
      روند کاهش من از روز یازدهم
      روز یازدهم وزن ۹۴.۶۰۰ کاهش نسبت به روزی قبل ۹۰۰ گرم
      روز دوازدهم وزن ۹۴.۳۰۰ کاهش نسبت به روز قبل ۳۰۰ گرم
      روز سیزدهم وزن ۹۴.۶۰۰ افزایش نسبت به روز قبل ۳۰۰+ گرم
      روز چهاردم وزن ۹۴.۳۰۰ کاهش نسبت به روز قبل ۳۰۰ گرم
      روز پانزدهم وزن ۹۴ کاهش نسبت به روز قبل ۳۰۰ گرم
      درطی ۱۵ روز گذسته کلا ۵.۱۰۰ کیلوگرم کاهش داشتم که نوسان وزن این دوره به علت دوران ماهیانه من بوده و همچنین من حداقل ۵ روز از هفته فعالیت بدنی اعم از پیاده روی و باغبانی و غیره داشتم و همچنین لااقل ۲ روز از هر هفته حتما کالری خودم را صفر یا منفی کردم
      به امید موفقیت همه دوستان عزیزم

با درود فراوان

موفق باشی دوست من خیلی خوبه
      همچنان ادامه بده
      مهم اینه که وزنت رو به کاهشه

من فعلا حرفی برای زدن ندارم
      رژیم مرحله ۴رو شروع کردم و جمعه به احتمال زیاد وزنم رو در این مدتی که رژیم گرفتم رو اعلام میکنم
      فعلا شرایط بدنی مناسبی ندارم تا وزنم رو دقیق بگم اما کاملا احساس میکتم وزنم رو به کاهشه

من تا آخرش همراهم

من فقط با سوسیس و کالباسی مشکل دارم نمیدونم به جاش چی بخورم. حالم بهم میخوره از این دوتا چون همه اش آشغاله
      نمیدونم واقعا جایگزین چی بخورم
      براتون آرزوی لاغری همراه با سلامتی دارم

:cheesecakesmile1::cheesecakesmile1::balloons:

20. کاربر زیر پست maryam51 را لایک کرده است:

afsaneh.b (20 دی 1395)

• صفحه 28 از 33
  • نخستنخست
  • ... 182627282930 ...
  • آخرینآخرین