شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: رژیم کتـــو keto diet 💕

هایدی آواتار ها
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01

Cool رژیم کتـــو keto diet 💕

رژیم غذایی کتو keto یا کتوژنیک ketogenic diet رژیمی هست که در واقع بسیار کم کربوهیدرات low carbs هست ، که بدن انسان رو تبدیل میکنه به یک ماشین چربی سوز ! در واقع با رعایت این روش تغذیه ای منبع سوخت بدن که قند گلوکز هست جایگزین میشه با چربی 😎
      تا به حال تحقیقات بسیار زیادی پیرامون مفید بودن رژیم کتوژنیک در کاهش وزن ، سلامتی و بهبود عملکرد بدن ، ... انجام شده 😍 این رژیم در کاهش وزن افراد بسیار موثره چون عواملی مثل قند خون بالا ،عدم تعادل هورمونی به ویژه مقاومت به انسولین ، و اشتهای کاذب رو برطرف میکنه .

در این روش تغذیه ای باید مصرف کربوهیدرات به۲۰ ، ۳۰ گرم در روز محدود بشه .
      پس موادی که در این رژیم نمیتوانید استفاده کنید :
      -غداهای شیرین: قند ، شکر، نوشابه، آبمیوه،کیک،بستنی و ...
      -غلات و محصولات نشاسته ای: انواع آرد ، برنج ، گندم ، پاستا ...
      ـ میوه ها : تمام میوه ها به جز تعدادی محدودی از خانواده بِری ها مثل توت فرنگی
      ـ حبوبات : نخود فرنگی، لوبیا ، لپه ، عدس ...
      -سبزیجات ریشه ای : سیب زمینی ، چغندر و ...
      -چربی های ناسالم

در رژیم کتو چه موادی میتوانیم بخوریم ؟
      گوشت ها : گوشت قرمز ، مرغ ، ماهی ، بوقلمون ، سوسیس و ..
      تخم مرغ
      کره ، خامه ، پنیرهای فراوری نشده و چرب مثل چدار ، موزارلا ، بلوچیز
      مغزها و دانه ها : گردو ، بادام ، بادام زمینی ، تخم کدو ، تخم کتان ، تخم شربتی ...
      روغن های سالم :روغن زیتون بکر ، روغن نارکیل ، روغن اصل تخمه آفتابگردان ، روغن آووکادو
      سبزیجات با کرب پایین : فلفل دلمه ای ، اوناع کاهو ، انواع کلم ،گل کلم، گوجه ، پیاز ، سیر ، کرفس ، کدو ، بادمجان ، قارج ، سبزی خوردن ،بروکلی ، اسفناج ، خیار ، انواع جوانه ها ،لیمو ترش
      تمام ادویه جات مثل زنجبیل دارچین سبزیهای معطر نمک فلفل و ...

در این رژیم نباید نوشیدن آب را فراموش کنید !

دوستان این روش تغذیه ای بسیار سلامت و بسیار بسیار موثر هست . حتما امتحان کنید و نتیجه رو ببینین

2. 6 کاربر، ارسال هایدی را لایک کرده اند:

Anahitaart (18 خرداد 1397),azera (12 خرداد 1397),nika. (26 فروردین 1400),کیجا (10 شهریور 1397), Zenith (11 خرداد 1397),بئاتریس (10 خرداد 1397)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      هایدی عزیزم این رزیم کتو همون اتکینر نیست؟
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

5. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

Zenith (11 خرداد 1397),بئاتریس (10 خرداد 1397)

هایدی آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      ساعده جان رژیم اتکینز هم شباهت داره با این منتها رژیم غذایی کتوژنیک یا کتو دایت ، یک شیوه ی غذایی هست که با رعایت اون دیگه اصلا حالت رژیم و اینا نداره که صبحونه این ناهار این فلان

کلا قند و هیدروکربن رو حذف میکنی ، و با سبزیجات فراوون و خوشمزه و پروتئین و روغنهای خوب هر وعده غذایی رو دوست داشتی درست میکنی و میخوری . تنوع غذایی توی رژیم کتو بسیار بالاست و اشتهای کاذب رو هم از بین میبره ، من خودم رعایتش میکنم و انقدر مقاله علمی در مورد فوایدش برای سلامتی خوندم و انقدر تجربه های موفق کاهش وزن ازش دیدم ک کاملا بهش ایمان و اعتماد دارم برای همه ی عمر :cheerleader3:

سوخت بدن انسان قدیم ها مثلا حدود ۱۰۰ سال پیش و قبل تر ، چربی بوده و گلوکز نبوده ولی با کارخونه ای شدن همه چی و خوراکی های پر کربوهیدرات قند و به درد نخور مث انواع کیکها و غذاهای سرخ شده توی روغنهای ناسالم اوناع پاستاها ، شیرینی ها و نوشیدنی ونوشابه ها ... بدن ما و سوخت و سازش تحت تاثیر قرار گرفته و تغییر کرده به قند سوزی . اگر خوب بتونی این رژیم غذایی رو رعایت بکنی و چیزایی ک حقیقتا هیچ خواسیتی ندارن و فقط ضرر هستن برا بدنمون مث قند و شییکر و نوشابه و پاستا و بیسکوییت شیرینی برنج اینا .... و چیزایی ک نوشته شده رو حذف کنی که به آسونی هم میشه چن روز اگر عادت کنی ، میتونی سوخت بدنت رو به چربی تبدیل کنی و بدنت در همه حال چربی بسوزونه ، ادم های با وزن متعادل چربی داخل غذا رو میسوزنن و ما ک اضافه وزن داریم چربی غذا و بعد چربی های ذخیره شده رو میسوزونیم و تبدیل به انرژی روزانه میکنیم .

7. 4 کاربر، ارسال هایدی را لایک کرده اند:

Zenith (11 خرداد 1397),افسون11 (10 خرداد 1397),بئاتریس (10 خرداد 1397),سادينا (11 خرداد 1397)

بئاتریس آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      70
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      51
      سلام دوست باانرژی و مثبت من!
      خوردن کلیه حبوبات در کتو غیرمجاز هستش؟یا همون مقدار کم رو میشه استفاده کرد؟ چون برای تهیه سوپ و آش رژیمی هم از حبوبات استفاده میشه خواستم ببینم مقدار کمش مجاز هستش؟چه نوعی از حبوبات مجازه؟
      ممنونم !
      مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

iman. آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      180
      حالت من
      Konjkav
      پیشفرض مواد غذایی در این رژیم:
      60% چربی
      35% پروتئین
      5% کربوهیدرات

در جواب خانم بئاتریس:
      اکثر افراد برای ورود به حالت کتوسیس و تولید کتون در خون باید به مدت 2 3 هفته زیر 30 گرم کربوهیدرات در روز مصرف کنن (و همینطور در ادامه رژیم) . کربوهیدرات هم اکثرا از سبزیجات دریافت میشه و بعضی میوه های مجاز در این رژیم . مصرف حبوبات مجاز نیست.

نکته1: خامه یکی از مواد غذاییه که در این نوع رژیم زیاد مصرف میشه . پس موقع خرید خامه حتما به میزان کربوهیدرات و قند موجود در اون که روی بسته درج شده دقت داشته باشید.
      نکته2: بخش عمده ای از کاهش وزن در هفته های اول رژیم های کم کربوهیدرات مثل کتوژنیک، به خاطر از دست رفتن مقادیر زیادی آب و املاحه . خصوصا در افرادی که اضافه وزن زیادی دارن .
      نکته3: رژیم های غذایی هیچ تفاوتی با هم ندارن.تا زمانی که کالری مصرفی شما از میزان کالری ای که وارد بدن شما میشه، بیشتر باشه ، وزن کم می کنید . رژیم کتوژنیک باشه یا رژیم پر کربوهیدرات، تا زمانی که این نکته رعایت بشه با کاهش وزن مواجه میشید .
      نکته4: بعضی از افراد به خاطر مصرف چربی بیش از اندازه در روز دچار مشکلات گوارشی میشن با این رژیم. پس خیلی مراقب باشید.
      کاهش و افزایش وزن اصولی - ارائه برنامه تغذیه و تمرین با تضمین کسب نتیجه

اینجا
      yon.ir/fTns3

10. 3 کاربر، ارسال iman. را لایک کرده اند:

azera (12 خرداد 1397),هایدی (12 خرداد 1397),بئاتریس (12 خرداد 1397)

iman. آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      180
      حالت من
      Konjkav
      نقل قول نوشته اصلی توسط هایدی نمایش پست ها
      ساعده جان رژیم اتکینز هم شباهت داره با این منتها رژیم غذایی کتوژنیک یا کتو دایت ، یک شیوه ی غذایی هست که با رعایت اون دیگه اصلا حالت رژیم و اینا نداره که صبحونه این ناهار این فلان

کلا قند و هیدروکربن رو حذف میکنی ، و با سبزیجات فراوون و خوشمزه و پروتئین و روغنهای خوب هر وعده غذایی رو دوست داشتی درست میکنی و میخوری . تنوع غذایی توی رژیم کتو بسیار بالاست و اشتهای کاذب رو هم از بین میبره ، من خودم رعایتش میکنم و انقدر مقاله علمی در مورد فوایدش برای سلامتی خوندم و انقدر تجربه های موفق کاهش وزن ازش دیدم ک کاملا بهش ایمان و اعتماد دارم برای همه ی عمر :cheerleader3:

سوخت بدن انسان قدیم ها مثلا حدود ۱۰۰ سال پیش و قبل تر ، چربی بوده و گلوکز نبوده ولی با کارخونه ای شدن همه چی و خوراکی های پر کربوهیدرات قند و به درد نخور مث انواع کیکها و غذاهای سرخ شده توی روغنهای ناسالم اوناع پاستاها ، شیرینی ها و نوشیدنی ونوشابه ها ... بدن ما و سوخت و سازش تحت تاثیر قرار گرفته و تغییر کرده به قند سوزی . اگر خوب بتونی این رژیم غذایی رو رعایت بکنی و چیزایی ک حقیقتا هیچ خواسیتی ندارن و فقط ضرر هستن برا بدنمون مث قند و شییکر و نوشابه و پاستا و بیسکوییت شیرینی برنج اینا .... و چیزایی ک نوشته شده رو حذف کنی که به آسونی هم میشه چن روز اگر عادت کنی ، میتونی سوخت بدنت رو به چربی تبدیل کنی و بدنت در همه حال چربی بسوزونه ، ادم های با وزن متعادل چربی داخل غذا رو میسوزنن و ما ک اضافه وزن داریم چربی غذا و بعد چربی های ذخیره شده رو میسوزونیم و تبدیل به انرژی روزانه میکنیم .
      100 سال پیش که میشه دوره معاصر و اون موقع مصرف قند رواج داشت.حتی در دوران باستان هم قند و شیرینی مصرف می کردن .
      اون موقعی که انسان ها هنوز یک مکان مستقل نداشتن و تمدن ها شکل نگرفته بودن و عمده مواد غذایی بشر رو گوشت حیوانات و برگ و میوه گیاهان وحشی تشکیل میداد نوع سوخت و ساز آدم ها هم تفاوت داشت با زمان فعلی .اما کم کم با ساکن شدن بشر در یک نقطه و وقتی فهمید میتونه کشاورزی کنه و غلات و میوه ها و ... رو کشف کرد، مصرف کربوهیدرات هم رواج پیدا کرد.
      ضمنا این در مورد همه انواع بشر صادق نیست.
      انسان هایی که در نیمکره شمالی و در مناطق سردسیر و پر از برف و یخ زندگی میکردن به خاطر عدم دسترسی به گیاهان و اینکه فقط از گوشت حیوانات و آبزیان مصرف می کردن، نوع سوخت سازشون نزدیک به حالت کتوسیس بود، بر خلاف انسان هایی که در مناطق گرم زندگی میکردن و به انواع گیاه و میوه دسترسی داشتن.
      و مورد آخر اینکه سوخت و ساز و همینطور ساز و کار بدن انسان طی سالیان دراز به این مرحله رسیده و نمیشه بگیم چون 1 میلیون سال پیش انسان ها فقط چربی و پروتئین حیوانی مصرف میکردن و کربوهیدرات در رژیم غذاییشون جایی نداشت پس ما هم به تبعیت از رژیم غذایی در اون روزگار می تونیم کربوهیدرات ها رو به طور کامل حذف کنیم.کاهش بیش از اندازه مواد قندی در رژیم غذایی تقریبا اکثر مردم آثار منفی خودش رو به مرور نشون میده.مثل خستگی و ضعف و از حال رفتن، ناتوانی در تمرکز کردن، کاهش کارایی مغز و ... .

اینجا
      yon.ir/fTns3

12. 2 کاربر، ارسال iman. را لایک کرده اند:

افسون11 (27 مهر 1397),بئاتریس (12 خرداد 1397)

azera آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      16
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      ۱۴۹
      وزن شروع
      83.6
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      18
      نقل قول نوشته اصلی توسط iman. نمایش پست ها
      100 سال پیش که میشه دوره معاصر و اون موقع مصرف قند رواج داشت.حتی در دوران باستان هم قند و شیرینی مصرف می کردن .
      اون موقعی که انسان ها هنوز یک مکان مستقل نداشتن و تمدن ها شکل نگرفته بودن و عمده مواد غذایی بشر رو گوشت حیوانات و برگ و میوه گیاهان وحشی تشکیل میداد نوع سوخت و ساز آدم ها هم تفاوت داشت با زمان فعلی .اما کم کم با ساکن شدن بشر در یک نقطه و وقتی فهمید میتونه کشاورزی کنه و غلات و میوه ها و ... رو کشف کرد، مصرف کربوهیدرات هم رواج پیدا کرد.
      انسان هایی که در نیمکره شمالی و در مناطق سردسیر و پر از برف و یخ زندگی میکردن به خاطر عدم دسترسی به گیاهان و اینکه فقط از گوشت حیوانات و آبزیان مصرف می کردن، نوع سوخت سازشون نزدیک به حالت کتوسیس بود، بر خلاف انسان هایی که در مناطق گرم زندگی میکردن و به انواع گیاه و میوه دسترسی داشتن.
      و مورد آخر اینکه سوخت و ساز و همینطور ساز و کار بدن انسان طی سالیان دراز به این مرحله رسیده و نمیشه بگیم چون 1 میلیون سال پیش انسان ها فقط چربی و پروتئین حیوانی مصرف میکردن و کربوهیدرات در رژیم غذاییشون جایی نداشت پس ما هم به تبعیت از رژیم غذایی در اون روزگار می تونیم کربوهیدرات ها رو به طور کامل حذف کنیم.کاهش بیش از اندازه مواد قندی در رژیم غذایی تقریبا اکثر مردم آثار منفی خودش رو به مرور نشون میده.مثل خستگی و ضعف و از حال رفتن، ناتوانی در تمرکز کردن، کاهش کارایی مغز و ... .
      ایمان عزیز
      هایدی مطالب رو به طور کلی بیان کردن..
      مجموعا رژریم کتو رو باید به عنوان یک لایف استایل در نظر گرفت ..چون خود کتو درجه سخت گیری های متفاوت داره...مثلا حالت سخت گیرانش اینه که کرب زیر 20 باشه و هیچگونه میوه ای در فاز کاهشش مجاز نیست..و خیلی موارد بسیار ریزی هست که در صورت سوال جوابش هم هست.
      هر رژیمی که باعث بشه حالت خوب باشه همون رو ادامه بدیم...
      من با کتو عالیم..و نکته مهم اینه که در هر رژیم غذایی برای کاهش وزن و مسابقات محدودیت وجود داره.
      من یکبار با کتو اضافه وزن دوران بارداریم رو کم کردم و دچار هیچ عارضه ای نشدم..تمام ازمایشات بالینیم اکی بودن..
      ولی با گیاهخواری من واقعا اذیت شدم...

14. 3 کاربر، ارسال azera را لایک کرده اند:

هایدی (12 خرداد 1397),افسون11 (27 مهر 1397),بئاتریس (12 خرداد 1397)

هایدی آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      با تشکر از پاسختون
      من در مورد کشف قند و شیرینی عرض نکردم در مورد رواج بی رویه خوراکی هایی که فقط کالری هسند بدون یا با مقدار خیلی کمی مینرال و نوتریشن صحبت کردم ک هیچ فایده ای ندارن برای بدن و ضررشون بیشتر از سوده مثل قند و شکر و نوشابه و ...

در ادامه باید بگم ک در اشتباه هستید تخقیقات زیادی تو سایت های مقاله های معتبر پزشکی هستند مثل سایت پابمد و خیلی جاهای دیگه ، ک نتایجسون آثار بسیار خوب رژیم های کربوهیدرات پایین رو نشون دادن و ناتوانی عملکرد مغزو عدم تمرکز و خستگی اینها اصلا صدق ندارند ، بله در روزهای اول ممکنه اینطور باشه ولی وقتی بدن رو سوخت چربی بره برطرف میشه بعلاوه مصرف نمک وسایر املاح هم باید درست باشه ک الکترولیت ها در بدن توازنشون به هم نخوره و ضعف و بی حالی و.. پیش نیاد
      در ضمن من هیچ حرفی رو از خودم نمیزنم همش بر پایه مطالعات من از کتب و مقالات زبان اصلی هست
      پیروز باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط azera نمایش پست ها
      ایمان عزیز
      هایدی مطالب رو به طور کلی بیان کردن..
      مجموعا رژریم کتو رو باید به عنوان یک لایف استایل در نظر گرفت ..چون خود کتو درجه سخت گیری های متفاوت داره...مثلا حالت سخت گیرانش اینه که کرب زیر 20 باشه و هیچگونه میوه ای در فاز کاهشش مجاز نیست..و خیلی موارد بسیار ریزی هست که در صورت سوال جوابش هم هست.
      هر رژیمی که باعث بشه حالت خوب باشه همون رو ادامه بدیم...
      من با کتو عالیم..و نکته مهم اینه که در هر رژیم غذایی برای کاهش وزن و مسابقات محدودیت وجود داره.
      من یکبار با کتو اضافه وزن دوران بارداریم رو کم کردم و دچار هیچ عارضه ای نشدم..تمام ازمایشات بالینیم اکی بودن..
      ولی با گیاهخواری من واقعا اذیت شدم...
      آذرا جان منم با شما موافقم
      و البته انقدر سلامتیم مهم هست برام که تحقیق و پرسش کامل از متخصصین بکنم بعد یک روش رو انجام بدم
      رژیم کتو هیچ عارضه ای نداره برای بدن و نه تنها عارضه نداره بلکه سود و منفعت داره
      همینطور که گفتی درجه های سخت گیری متفاوت داره ، مثلا برای میوه ها ک فرمودین من وقتی که کاهش وزنم ب اتمام برسه مسلما مقداری در وعده های غذاییم می گنجونم
      اما رژیم کم کربوهیدرات و کتوژنیک چیزیه که واقعا بهش رسیدم که باهاش بدن سالم تر و پر نشاط تره و من واقعا انرژیم هم بسیااار بیشتر از زملنیست ک قند مصرف میکردم

- - - Updated - - -

60% چربی
      35% پروتئین
      5% کربوهیدرات

در جواب خانم بئاتریس:
      اکثر افراد برای ورود به حالت کتوسیس و تولید کتون در خون باید به مدت 2 3 هفته زیر 30 گرم کربوهیدرات در روز مصرف کنن (و همینطور در ادامه رژیم) . کربوهیدرات هم اکثرا از سبزیجات دریافت میشه و بعضی میوه های مجاز در این رژیم . مصرف حبوبات مجاز نیست.

نکته1: خامه یکی از مواد غذاییه که در این نوع رژیم زیاد مصرف میشه . پس موقع خرید خامه حتما به میزان کربوهیدرات و قند موجود در اون که روی بسته درج شده دقت داشته باشید.
      نکته2: بخش عمده ای از کاهش وزن در هفته های اول رژیم های کم کربوهیدرات مثل کتوژنیک، به خاطر از دست رفتن مقادیر زیادی آب و املاحه . خصوصا در افرادی که اضافه وزن زیادی دارن .
      نکته3: رژیم های غذایی هیچ تفاوتی با هم ندارن.تا زمانی که کالری مصرفی شما از میزان کالری ای که وارد بدن شما میشه، بیشتر باشه ، وزن کم می کنید . رژیم کتوژنیک باشه یا رژیم پر کربوهیدرات، تا زمانی که این نکته رعایت بشه با کاهش وزن مواجه میشید .
      نکته4: بعضی از افراد به خاطر مصرف چربی بیش از اندازه در روز دچار مشکلات گوارشی میشن با این رژیم. پس خیلی مراقب باشید.
      مرسی از نکات خوبتون
      طبق نظر پزشکان متخصص در زمینه کاهش وزن ، برای افرادی که میخوان وزن زیادی رو به مرور کم بکنن مصرف بیش از حد چربی نیاز نیست در این شیوه تغذیه ، کافیه به میزان عرف و چربی ای که خودشون به همراه پروتیین ها وجود دارند مثل خود جربی گوشت و تخم مرغ و یه مقداری روغن زیتون برای سالاد یا طبخ غذا اکتفا بشه تا بدن چربی اضافی ذخیره شده رو وارد چرخه سوخت و ساز بکنه

در ضمن اگر در طی داشتن این رژیم غذایی مصرف آب و مایعات و نمک ها و املاح مخصوصا پتاسیم فراموش نشه ، بدن آب از دست نمیده و وزن از دست داده شده در نتیجه چربی سوزی هست .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط بئاتریس نمایش پست ها
      سلام دوست باانرژی و مثبت من!
      خوردن کلیه حبوبات در کتو غیرمجاز هستش؟یا همون مقدار کم رو میشه استفاده کرد؟ چون برای تهیه سوپ و آش رژیمی هم از حبوبات استفاده میشه خواستم ببینم مقدار کمش مجاز هستش؟چه نوعی از حبوبات مجازه؟
      ممنونم !
      سلام عزیزم ، به طور کلی حبوبات توی این رژیم مجاز نیست
      ولی میتونی از نخود استفاده بکنی نخودی که تو آش و فلافل اینا میریزن ، اون قابل استفاده ست بسیار هم خاصیت داره ، البته در حد استفاده نرمال

16. 2 کاربر، ارسال هایدی را لایک کرده اند:

azera (17 خرداد 1397),بئاتریس (12 خرداد 1397)

بئاتریس آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      70
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      51
      60% چربی
      35% پروتئین
      5% کربوهیدرات

در جواب خانم بئاتریس:

ممنونم آقا ایمان بزرگوار به خاطر توضیحات مبسوط و مفیدتون! پایدار باشید!

- - - Updated - - -

با تشکر از پاسختون
      من در مورد کشف قند و شیرینی عرض نکردم در مورد رواج بی رویه خوراکی هایی که فقط کالری هسند بدون یا با مقدار خیلی کمی مینرال و نوتریشن صحبت کردم ک هیچ فایده ای ندارن برای بدن و ضررشون بیشتر از سوده مثل قند و شکر و نوشابه و ...

در ادامه باید بگم ک در اشتباه هستید تخقیقات زیادی تو سایت های مقاله های معتبر پزشکی هستند مثل سایت پابمد و خیلی جاهای دیگه ، ک نتایجسون آثار بسیار خوب رژیم های کربوهیدرات پایین رو نشون دادن و ناتوانی عملکرد مغزو عدم تمرکز و خستگی اینها اصلا صدق ندارند ، بله در روزهای اول ممکنه اینطور باشه ولی وقتی بدن رو سوخت چربی بره برطرف میشه بعلاوه مصرف نمک وسایر املاح هم باید درست باشه ک الکترولیت ها در بدن توازنشون به هم نخوره و ضعف و بی حالی و.. پیش نیاد
      در ضمن من هیچ حرفی رو از خودم نمیزنم همش بر پایه مطالعات من از کتب و مقالات زبان اصلی هست
      پیروز باشید

- - - Updated - - -

و البته انقدر سلامتیم مهم هست برام که تحقیق و پرسش کامل از متخصصین بکنم بعد یک روش رو انجام بدم
      رژیم کتو هیچ عارضه ای نداره برای بدن و نه تنها عارضه نداره بلکه سود و منفعت داره
      همینطور که گفتی درجه های سخت گیری متفاوت داره ، مثلا برای میوه ها ک فرمودین من وقتی که کاهش وزنم ب اتمام برسه مسلما مقداری در وعده های غذاییم می گنجونم
      اما رژیم کم کربوهیدرات و کتوژنیک چیزیه که واقعا بهش رسیدم که باهاش بدن سالم تر و پر نشاط تره و من واقعا انرژیم هم بسیااار بیشتر از زملنیست ک قند مصرف میکردم

- - - Updated - - -

مرسی از نکات خوبتون
      طبق نظر پزشکان متخصص در زمینه کاهش وزن ، برای افرادی که میخوان وزن زیادی رو به مرور کم بکنن مصرف بیش از حد چربی نیاز نیست در این شیوه تغذیه ، کافیه به میزان عرف و چربی ای که خودشون به همراه پروتیین ها وجود دارند مثل خود جربی گوشت و تخم مرغ و یه مقداری روغن زیتون برای سالاد یا طبخ غذا اکتفا بشه تا بدن چربی اضافی ذخیره شده رو وارد چرخه سوخت و ساز بکنه

در ضمن اگر در طی داشتن این رژیم غذایی مصرف آب و مایعات و نمک ها و املاح مخصوصا پتاسیم فراموش نشه ، بدن آب از دست نمیده و وزن از دست داده شده در نتیجه چربی سوزی هست .

- - - Updated - - -

ولی میتونی از نخود استفاده بکنی نخودی که تو آش و فلافل اینا میریزن ، اون قابل استفاده ست بسیار هم خاصیت داره ، البته در حد استفاده نرمال
      ممنونم دوست عزیزم ! منم دوست دارم که این رژیم رو آزمایش بکنم فقط با این عدم استفاده از حبوباتش مشکل دارم چون من خورشت و سوپهایی که درست می کنم سرشار از حبوبات هستش ! ولی فکر کنم بشه یه هفته هم از این رژِیم استفاده کرد !
      بازم ممنونم از لطفت!
      مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

18. کاربر زیر پست بئاتریس را لایک کرده است:

iman. (12 خرداد 1397)

iman. آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      180
      حالت من
      Konjkav
      با تشکر از پاسختون

پیروز باشید

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مرسی از نکات خوبتون

- - - Updated - - -

همونطور که گفتم از نظر چربی سوزی هیچ تفاوتی بین رژیم کتو، رژیم پر کربوهیدرات یا با کربوهیدرات متوسط وجود نداره و همه ی اینها به سلیقه افراد،سوابق بیماری شخص و ... بر میگرده .
      اما مساله اینجاست که رژیم های خاص برای همه افراد موثر نیستند و عده کمی از مردم میتونن از اونها پیروی کنن و عوارض یا اهداف رژیم هایی مثل کتو باعث شده خیلی همه گیر نباشند .
      اون قسمت هایی هم که گفتید رژیم کتو خالی از عارضه ست،بدن آب از دست نمیده و ... هم نظر شخصی شماست نه بر پایه منابع علمی .
      این رو هم بگم که من قصد ندارم شما یا سایر دوستان رو دلسرد کنم، اما فکر می کنم منصفانه ش این باشه که علاوه بر فواید یک رژیم غذایی،آثار منفی اون رو هم درج کنیم و به خواننده هشدار بدیم که ممکنه این عوارض بوجود بیاد .

اینجا
      yon.ir/fTns3

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین