شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 14 از 19
  • نخستنخست
  • ... 41213141516 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 131 به 140 از 181

موضوع: رژیم لاغری دکتر دوکان ( کاهش وزن سریع)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal

رژیم لاغری دکتر دوکان ( کاهش وزن سریع)

.این رژیم رو امروز پیدا کردم دلم نیومد نزارمش بزارم ابداع این رژیم توسط پزشک فرانسوی به نام پیر دوکان بوده که بیش از 30 سال سابقه دارد بعداز انتشار کتاب دوکان در سال 2000 محبوبیت بسیاری پیدا کرد. دوکان 20 سال رو این رژیم تحقیق کرده است.

فاز اول رژیم به اسم فاز جذب کردن کاهش وزنی سریع بیش از 5 کیلو دز طی 7روز خواهند داشت و مجاز هستند از لیست مجاز هر قدر دوست دارند بخورند. پروتیین های بدون چربی در این فاز مجاز هستند بعد از هفته اول کاهش 1کیلو و نیم هر هفته قطعی خواهد بود .

رژیم دوکان شباهت زیادی به رژیم اتکینز دارد و در هر دو رژیم بدن وارد حالت کتوز شده و چربی سوزی خواهد کرد. با این تفاوت که در رژیم دوکان چربی ها حذف شده اند.

رژیم دوکان 4 فاز داره که فاز اول کاهش وزن سریع هست مدتش نامحدود هست و هر قدر که فرد می خواد کاهش وزن سریع داشته باشه می تونه ادامه پیدا کنه در این رژیم نیازی به شمردن کالری نیست.

انجام 20-30 دقیقه پیاده روی در رژیم دوکان اجباری هست.

رژیم بر پایه کربوهیدرات کم و پروتیین زیاد هست و تفاوتش با رژیم اتکینز حذف چربی ها ست.
      در طی روز باید حداقل 1لیتر و نیم آب مصرف بشه.

لیست غذاهای آزاد :

گوشت قرمز بدون چربی , کمتر از 10 درصد چربی
      مرغ یا بوقلمون بدون پوست و بال و گردن شاملش نمی شه
      گوشت چرخ کرده بدون چربی
      ماهی تن ماهی یا هر ماهی که در روغن مانده شاملش نمی شه
      تخم مرغ (زرده 2 عدد بدون زرده محدودیت ندارد)
      شیرین کننده های مصنوعی به جز شیرین کننده های که پایه میوه ای دارند , سرکه , خردل , ادویه ها , پودر سیر و پیاز , گیاهان دارویی
      لیمو ترش فقط بعنوان چاشنی و نه مصرف لیموناد , سس قرمز بدون شکر , آدامس بدون قند
      روزانه 1 و نصف قاشق غذا خوری جو پرک
      چای و قهوه آزاد
      شیر و ماست کم چرب
      پنیر توفو
      سویا

روزانه باید حداقل 3 وعده خورده شود حذف هیچ وعده غذایی مجاز نیست و اثر معکوس دارد. هر وعده اندازه ای بخورید که اصلا
      حس گرسنگی نداشته باشید

نمونه رژیم غذایی:

صبحانه : قهوه با شیرین کننده مصنوعی
      ماست بدون چربی
      جو دو سر

میان وعده: پنیر کاتیج بدون چربی

نهار:
      تخم مرغ آبپز با مایونز بی شکر
      استیک گریل شده
      ماست بدون چربی

عصرانه: ماست بدون چربی

شام:

میگو
      مرغ گریل شده
      خردل

آب فراوان

ترجمه:شهرزاد
      آختصاصی زیباتن کپی برداری بدون لینک صفحه مجاز نیست

رژیم گروهی بر این اساس در زیباتن
      رژیم گروهی دوکان از 22 شهریور تا 29 شهریور

ویرایش توسط باربی اینده : 11 مرداد 1394 در ساعت 04:25

2. 69 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

**mahsa** (28 آذر 1392),*aida* (27 خرداد 1392),*ava* (26 تیر 1392),3pid (09 مهر 1393),a.aqaee (28 شهریور 1394),arsheda (08 تیر 1395),ati.m (29 خرداد 1392),azi1 (04 آبان 1392),bahar92 (19 شهریور 1393),banooo58 (24 خرداد 1392),bratz (09 مهر 1393),dani (19 آبان 1392),elaahe (29 مرداد 1392),elsa66 (12 اسفند 1392),fahimeh akbari (23 شهریور 1392),faranak59 (29 خرداد 1392),farideh32 (23 شهریور 1392),fofoli (21 مرداد 1392),hanna (15 آذر 1392),hila1368 (12 دی 1394),homhom (18 شهریور 1392),leilaa (18 مهر 1392),mahbobe (23 دی 1392),mahya1369 (07 مهر 1393),Mona.H (04 تیر 1393),monanik (03 آذر 1392),nassim (03 تیر 1393),parchami7 (25 مرداد 1392),poroshat (23 دی 1392),raana (27 دی 1392),rara (12 بهمن 1392),raz (14 تیر 1392),sahar22 (04 بهمن 1392),samin gh (18 آبان 1392),sara (29 خرداد 1392),Sara15 (23 شهریور 1392),shirinkb (25 مرداد 1392),sonia79 (13 بهمن 1394),tanya (28 شهریور 1392),tinkerbell (22 مرداد 1392),لیلا خانمی (05 دی 1393),مملي شيطون (21 مرداد 1392),مامان مرضيه (28 مرداد 1392),مامان سارینا (20 خرداد 1393),ماهك (18 دی 1392),مریم باراده (23 خرداد 1392),نهال5 (27 خرداد 1392),نگین22 (20 مرداد 1392),نانوک (27 مرداد 1392),نازنين (23 شهریور 1392),ویولت (05 اردیبهشت 1393),کیجا (15 دی 1396),گل خانم (28 آبان 1392),گندم1360 (04 مرداد 1392),پرنيا (11 دی 1392),VEXILLE (20 تیر 1392),zana (10 مهر 1393), Zenith (27 خرداد 1392),_Donya_ (24 دی 1395),ایده ال (04 مهر 1393),اایدا (28 مرداد 1392),بلیموندا (19 اسفند 1394),باربی اینده (21 شهریور 1394),توکلی (23 فروردین 1395),حنانه (29 خرداد 1392),خوشبختی (29 خرداد 1392),سپیده مددی (20 مرداد 1392),شیلا (21 شهریور 1392),طنازی (24 فروردین 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

tuesdays آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن شروع
      90
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      86(شهریور) ---> 82 (مهر)---> 78( آبان)---> 74(بهمن)---> 70(اسفند)
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      سلام دوستان من از طریق همینجا با رژیم دکتر دوکان آشنا شدم و الان حدود 15 روز که رژیم شروع کردم و 5 کیلو کاهش وزن داشتم و خیلی راضی بودم ...خواستم بگم که بقیه از مقدار کاهش وزن با خبر باشن ...من دوره حملم 6 روز و نسبت روزهام 3 به 3 هست ایشاالله دو کیلو دیگه کم میکنم و میرم تو فاز تثیب و یه ماه دیگه دوباره میخوام حمله رو بگیرم
      به ما سر بزنید
      calflove.mihanblog.com

5. 4 کاربر، ارسال tuesdays را لایک کرده اند:

mayramoud (26 مهر 1395),topol (19 مهر 1395), Zenith (08 تیر 1395),توکلی (23 فروردین 1395)

glamor آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      157
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      وزن هدف اول:65
      وبلاگ زیباتنی من
      19
      سلام عزیزم
      تبریک میگم این کاهش وزن رو
      انشالله که تا آخرش بری و موفق باشی
      منم میخواستم این رژیم رو بگیرم ولی موفق نشدم چون چندتا سوال داشتم که کسی جواب نداد البته سانازیم عزیز جوابمو داد ولی من دیگه 9 روزه رو گرفتم فعلا انشالله بعد از عید دوکان بگیرم
      به نظر گشنگی نداره؟!!! درست میگم؟

صبوری پیشه کن، چشم به راهیت بی ثمر نخواهد ماند!!

7. کاربر زیر پست glamor را لایک کرده است:

سانازیم (23 فروردین 1395)

lady.morvarid آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      125
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      107.400
      سلام دوستان من تازه وارد زیباتن شدم،داشتم در مورد دوکان توی نت تحقیق میکردم و بین سایت ها با اینجا هم آشنا شدم
      من رژیم اتکینز دارم و بدنم به علت رژیمای متعدد و مکرر در گذشته مقاوم شده،با اینکه اتکینز رو کامل رعایت کردم بدنم به حالت کتوزیس نرفته،سایزم عالی کم شده ولی وزنم گیر میکنه دائم،برا همین خواستم اینو امتحان کنم کنار اتکینزم،چون من عاشق گوشتم
      حالا میخام بدونم از بین شما کسی با شرایط من بوده که راهنماییم کنه؟
      البته تازه واردم با هیچ چیزم آشنا نیستم و بلد هم نیستن،خوندم مطالب رو ولی اگه میشه کمکم کنین ممنون

9. کاربر زیر پست lady.morvarid را لایک کرده است:

توکلی (23 فروردین 1395)

سمن نیک آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      171
      وزن شروع
      102
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      93.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام بر همه دوستان خوبم .من هم از فردا صبح این رژیم رو شروع میکنم .وزن فعلی من 96 کیلویه .امروز تمام مواد غذایی رو که باید خرید میکنم و به امید خدا و اراده خودم از فردا میخوام اتفاق مهم زندگیم رو که رسیدن به وزن گذشته خودمه رو رقم بزنم.میام هر روز اتفاقات روز گذشته در زمینه رژیم دوکان رو براتون مینویسم.به امید موفقیت تمام زیباتنی ها

11. کاربر زیر پست سمن نیک را لایک کرده است:

topol (19 مهر 1395)

سونیا63 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      157
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Delvapas
      سلام کسی این رژیم رو گرفته من تازه واردم و باید 10 کیلو کم کنم ...میشه کمکم کنید؟

ماریا1 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام.منم قراره از فردا صبح شروع کنم.اما هیچ جا از مقدار غذای وعده های غذایی نگفته.میشه راهنمایم کنید

- - - Updated - - -

منظورم رژیم دوکانه

سمن نیک آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      171
      وزن شروع
      102
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      93.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام دوستان همونطور که گفتم امروز اولین روز دوکان منه.یک اتفاق خیلی خوب که برام افتاد این بود که همسری هم موافقت کرد که در این رژیم منو همراهی کنه .البته بدلیل اینکه یکم سخت گیره یکم کارم زیاد میشه ولی ارزششو داره چون تجربه بهم ثابت کرده که اگه اون همراهم باشه طی مسیر برام اسون تر و قطعی میشه چون برنامه غذایی هر دو مون مشترکه و این باعث میشه من با انگیزه بشم .خلاصه براتون بگم که البته بهمین راحتی هم قبول نکرد اول سه شرط برام گذاشت که جالبه شما هم بدونید:1) نباید و اجازه ندارم که فقط برای چند کیلو کم کردن به این رژیم نگاه کنم و باید در ذهن خودم به این باور برسم که دارم برای تمام زندگیم یک روش سالم و درست تغذیه رو پایه ریزی میکنم و خودم هم باور داشته باشم .( من هم باهاش موافقم چون من هر بار رژیم گرفتم و کاهش وزن داشتم تا از مرحله ی اضافه وزن عبور کردم دوباره خودم رو ازاد دیدم و روز از نو شده برام.) 2)این برنامه ی غذایی نباید به هیچ عنوان به دخترمون اسیب برسونه و باید حتما برای وعده های غذایی دخترم برنامه داشته باشم.3) کسی نباید از این برنامه ما مطلع بشه که حرفمون نقل مجالس بشه و همش مجبور باشیم توضیح بدیم.
      که البته من هم هر سه شرط رو قبول کردم و از امروز که24 مهر هست با هم شروع کردیم.برای صبح یک فنجان قهوه+ یک تکه کوچک پنیری که خودم روز قبل درست کرده بودم +یک لیوان شیر کم چرب و یک تخم مرغ اب پز و همچنین 1ق غذاخوری سبوس جو در ماست تازه میل کردیم . برای ظهر ناهار هم شب قبل استیک مرغ درست کردم که برای همسری گذاشتم با خودش ببره و من هم ظهر از سرکار که رفتم خونه میخورم .برای میان وعده هم فقط اب و چای و قهوه بدون قند میخوریم و شب هم میخوام ماهی درست کنم.وزن شروع رژیم رو بهتون اعلام میکنم .به امید موفقیت همه ی شما دوستان خوبم.

15. کاربر زیر پست سمن نیک را لایک کرده است:

omberto (24 مهر 1395)

سمن نیک آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      171
      وزن شروع
      102
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      93.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام صبح زیبای پاییزی 25مهر ماه 95 بر همه خوش باد. امروز دومین روز دوکانه .از حال دیروز براتون بگم که رویهم رفته عالی بودم.نزدیکیهای ظهر کمی ضعف داشتم ولی با خوردن قهوه حل شد ظهر هم که استیک مرغ درست کرده بودم رو با یک پیاله ماست و سس فلفل نوش جان کردم .برای شب هم ماهی قزل الا رو در ماهیتابه رژیمی کباب کردم جاتون خالی خیلی خوب شد و همسری که همیشه با طبخ ماهی مشکل داره بسی تعریف کرد .از ساعت 7.5 شب به بعد هم چیزی نخوردم.امروز صبح شاداب تر بودم و صبحانه یک لیوان شیر کم چرب+یک فنجان قهوه ی تلخ+کمی پنیر دست ساز خودم و یک پیاله ماست با یک قاشق سبوس جو با همسری خوردیم برای ظهر ناهار هم تن ماهی رژیمی داریم که برای همسری گذاشتم و خودم هم همون رو میخورم .همسرم میگفت روز قبل بخاطر اینکه ناهار رو ساعت5 خورده و اصلا نتونسته بود اب بخوره کمی بی حال شده که با رسیدن به خونه و خوردن اب و شام مرتفع شد.راستی محبوب جان من سس فلفل قرمز استفاده میکنم مشکل نداره؟

17. کاربر زیر پست سمن نیک را لایک کرده است:

topol (25 مهر 1395)

سمن نیک آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      171
      وزن شروع
      102
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      93.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام صبح زیبای پاییزی 25مهر ماه 95 بر همه خوش باد. امروز دومین روز دوکانه .از حال دیروز براتون بگم که رویهم رفته عالی بودم.نزدیکیهای ظهر کمی ضعف داشتم ولی با خوردن قهوه حل شد ظهر هم که استیک مرغ درست کرده بودم رو با یک پیاله ماست و سس فلفل نوش جان کردم .برای شب هم ماهی قزل الا رو در ماهیتابه رژیمی کباب کردم جاتون خالی خیلی خوب شد و همسری که همیشه با طبخ ماهی مشکل داره بسی تعریف کرد .از ساعت 7.5 شب به بعد هم چیزی نخوردم.امروز صبح شاداب تر بودم و صبحانه یک لیوان شیر کم چرب+یک فنجان قهوه ی تلخ+کمی پنیر دست ساز خودم و یک پیاله ماست با یک قاشق سبوس جو با همسری خوردیم برای ظهر ناهار هم تن ماهی رژیمی داریم که برای همسری گذاشتم و خودم هم همون رو میخورم .همسرم میگفت روز قبل بخاطر اینکه ناهار رو ساعت5 خورده و اصلا نتونسته بود اب بخوره کمی بی حال شده که با رسیدن به خونه و خوردن اب و شام مرتفع شد.راستی دوستان من سس فلفل قرمز استفاده میکنم مشکل نداره؟

19. کاربر زیر پست سمن نیک را لایک کرده است:

topol (25 مهر 1395)

سمن نیک آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      171
      وزن شروع
      102
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      93.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام سلام سلام امروز26 مهر ماه و شروع سومین روز رژیم دو کان است .دو ستانم دیروز نزدیکیهای ظهر احساس حال تهوع و لرزش دستان رو داشتم احساس میکردم هر ان ممکنه پس بیافتم اما با خودم مبارزه کردم و به محض رسیدن به شرکت دو لیوان اب خوردم که حالم بهتر شد و سریع ناهار رو شروع کردم که تن ماهی رژیمی بود و تن مرغ روغن گرفته ( تن مرغ رو در صافی ریختم و روی اون اب گرفتم ) و یک پیاله بزرگ ماست با جو دو سر بود .خیلی خوب شدم تا حتی شب اصلا میل به خوردن نداشتم ولی از ترس همسری پاچین مرغ رو پوست گرفتیم و خوردیم. امروز صبحانه هم ساعت 6 صبح یک فنجان قهوه+ یک لیوان شیر خوردیم .برای ظهر هم قصد دارم تخم مرغ اب پز + ماست با سبوس جو دو سر میل کنم و شب هم جاتون خالی استیک گوشت گوساله داریم .

21. کاربر زیر پست سمن نیک را لایک کرده است:

topol (26 مهر 1395)

• صفحه 14 از 19
  • نخستنخست
  • ... 41213141516 ...
  • آخرینآخرین