شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 9
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 84

موضوع: رزیم تک خوری 7 روزه!

mahta123 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      173
      وزن شروع
      77.5
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      72
      حالت من
      Gig

Cool رزیم تک خوری 7 روزه!

رژیم لاغری تک خوری هفت روزه ا این رژیم سه تا پنج کیلو لاغر میشوید کات لازم رچقدر میخواهید در تمام روز میتوانید بخورید ا نیم ساعت بعداز هر غذا آب نخورید به جاش ماست کم چرب بخورید وروزی هشت تا ده لیوان آب و چای کمرنگ بنوشید
      رژیم لاغری تک خوری هفت روزه

ا این رژیم سه تا پنج کیلو لاغر میشوید

کات لازم

رچقدر میخواهید در تمام روز میتوانید بخورید

ا نیم ساعت بعداز هر غذا آب نخورید به جاش ماست کم چرب بخورید

روزی هشت تا ده لیوان آب و چای کمرنگ بنوشید

استفاده از آبلیمو و لیمو ترش و نارنج بلا مانع است

از روغن استفاده نشود

یعنی چیز جز اینها نخورید

روز اول: سینه مرغ پوست کنده پخته

ر وز دوم: عدسی

روز سوم:تخم مرغ آبپز

روز چهارم:سیب زمینی آبپز

روز پنجم :گوشت آبپز

روز ششم: یک نوع میوه به جز موز

روز هفتم:ماهی کبابی

این رژیم که شهرزاد جون گذاشته تو پست اول اوردم تا توی همه صفحات دیده بشه

این رژیم را باید یک هفته ادامه داد . در طی این مدت اگر دقیقا رعایت کنید ۵ تا ۷ کیلو از وزنتان کم میشود .

روز اول :

سینه مرغ پوست گرفته آب پز در تمام طول ۲۴ ساعت هر زمان که احساس کردید گرسنه هستید و یا میل دارید چیزی بخورید مرغ آب پز را میل کنید حتی اگر به اندازه ی ۲ عدد مرغ بخورید نباید نگران باشید + آب ۸ تا ۱۲ لیوان + چای یا قهوه

تلخ به دلخواه

روز دوم :

خوردن بک نوع میوه به دلخواه به غیر از موز و هلو در تمام طول ۲۴ ساعت + ۸تا ۱۰ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ به مقدار دلخواه ( سعی کنید یک میوه کم کالری تر رو انتخاب کنید . )

روز سوم :

تخم مرغ آب پز به مقدار دلخواه (یا سیب زمینی آب پز ) + ۸ تا۱۰ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ

روز چهارم :

گوشت آب پز یا کبابی ( جوجه کباب بره یا ماهی . هر نوع گوشت آب پز یا کبابی که چرب نباشد )+ ۸ تا ۱۲ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ

روز پنجم :

ماش و عدس پخته ( مثل عدسی پخته شود ) + ۸ تا ۱۲ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ

روز ششم :

یک نوع میوه یا سبزیجات آب پز شده (کرفس + لوبیا سبز +بامیه + هویج پخته ) و یا اگر اینها رو دوست ندارید میتونید تخم مرغ آب پز رو جایگزین کنید + ۸ تا ۱۲ لیوان آب + چای تلخ یا قهوه تلخ

روز هفتم :

گوشت یا جوجه یا ماهی کبابی + ۸ لیوان آب چای یا قهوه تلخ به مقدار دلخواه

نکته : برای آب پز کردن مرغ بیست دقیقه اول که مرغ توی آب جوشید آبش را خالی کنید تا هورمونها و چربیهاش خارج بشه بعد دوباره آب بریزید به همراه پیاز تا بپزه . اینجوری سالمتر و بهتره . میتونید از آب لیمو ترش هم استفاده کنید .
      ویرایش توسط fofoli : 06 بهمن 1393 در ساعت 11:24

2. 36 کاربر، ارسال mahta123 را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),*aida* (12 خرداد 1392),banooo58 (18 خرداد 1392),delaram25 (13 دی 1393),foroozan90 (15 مرداد 1393),hamraz (07 خرداد 1392),khanoom_vakil (23 آبان 1393),khatereh58 (06 آذر 1393),mahbobe (23 آذر 1394),mamanradin (09 آبان 1392),nafisehjoon (15 خرداد 1392),Narmin (25 دی 1394),parchami7 (17 مرداد 1392),parva (07 خرداد 1392),sahar22 (28 شهریور 1393),sara (12 خرداد 1392),sepfoolad (04 تیر 1398),shirinkb (06 شهریور 1392),shokofe (20 اردیبهشت 1395),somy (13 آذر 1393),لیلا خانمی (03 دی 1393),مملي شيطون (12 خرداد 1392),مه یاس (27 بهمن 1394),مامان مرضيه (07 شهریور 1392),مامان امید (20 شهریور 1392),نسرين (07 شهریور 1392),کیجا (12 خرداد 1392),yargol (22 شهریور 1393),zana (27 آبان 1393),zari 1387 (07 شهریور 1392), Zenith (10 خرداد 1392),_Donya_ (23 مهر 1394),افسون11 (11 تیر 1397),ایده ال (27 شهریور 1393),حنانه (19 خرداد 1392),خوشبختی (12 خرداد 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      اتفاقا به نظر من نسبت به خیلی روش های دیگه راحت تره. چون هر روز چیزهای متنوع میخوری. ولی خب دارم فکر میکنم چرا لاغر میکنه؟! ظاهرا بیسش نوعی رژیم پروتئینه که در یک روز یه شوک کربوهیدرات به بدن وارد میکنه.
      به نظر میرسه باید کاراییش به شکلی که گفته صحیح و خوب باشه.
      راستی این ماستی که هم که بعد هر وعده آزاد گذاشته منو کشته! من عاشق ماستم. یه خوبی هم که داره اینه که عطش و ولعی که معمولا در رژیم های پروتئین به فرد دست میده رو تا حد زیادی کنترل میکنه
      اگه کسی این رژیم رو گرفت تجربه اش رو بگه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 9 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

aros (07 آذر 1393),banooo58 (18 خرداد 1392),delaram25 (13 دی 1393),parchami7 (03 آبان 1392),shirinkb (06 شهریور 1392),لیلا خانمی (03 دی 1393),yasna88 (21 دی 1393),حنانه (19 خرداد 1392),خوشبختی (14 خرداد 1392)

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      هدف اول 66 هدف دوم 59 هدف سوم56
      وزن فعلی
      به هدفم رسیدم هرچند که کسی اعلام نکرد
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63
      هیچ چیزش اندازه نداره؟ یعنی ماست هر اندازه ای مجازه؟یا گوشت؟ اینکه اصلا سخت نمیشه.من با این دستور چاق میشم چون همه ی غذاهایی که نوشته دوست دارم بجز مرغ ابپز
      روز اول بجای مرغ میشه چیز دیگه ای خورد؟من با مرغ آبپز مشکل دارم. بقیه ش عالیه ها. تو رو خدا اگه گرفتینش بگین چی شد:flowerysmile:
      می‌فرمایند: «قِیمَةُ کُلِّ امْرِئٍ مَا یُحْسِنُهُ» یعنی «ارزش هر انسانی به اندازه چیزی است که دوست می‌دارد.»

7. 7 کاربر، ارسال کیجا را لایک کرده اند:

aros (07 آذر 1393),banooo58 (18 خرداد 1392),delaram25 (13 دی 1393),parchami7 (03 آبان 1392),shirinkb (06 شهریور 1392),لیلا خانمی (03 دی 1393),حنانه (19 خرداد 1392)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50

خواص رژیم های تک خوری

رژیم‌های تک‌خوری قدرت ایمنی بدن را افزایش می‌دهند
      تغذیه > رژیم- همشهری آنلاین:
      محققان طب اسلامی می‌گویند، تک‌خوری، باعث افزایش ایمنی بدن می‌شود.

به گزارش فارس یک محقق طب اسلامی معتقد است: رژیم‌های تک‌خوری قدرت ایمنی بدن را افزایش می‌دهد، به دلیل اینکه سموم به سرعت از بدن خارج شده و طبع فرد معتدل می‌شود.
      سیدعلی ابوالحبیب درباره این رژیم‌ها می‌گوید: "رژیم‌های تک‌خوری رژیم‌های کوتاه مدتی هستند که برای کاهش وزن افراد چاق معمولاً به کار برده می‌شوند."
      به گفته این محقق طب، این رژیم‌ها به خودی خود می‌توانند راه‌حلی مناسب برای شروع و خاتمه یک رژیم دیگر باشند و از مزایای این رژیم می‌توان به تخلیه سریع سموم از بدن، شتاب دادن درمان‌های بعدی به سمت اصلاح طبع، استفاده از خواص درمانی مستقل این رژیم‌ها و کم کردن سریع وزن، کمک به پیشرفت اثرات درمانی منضج‌ها و مسهل‌ها، اصلاح PH یا اسیدیته خون و تحلیل یک نوع پرهیز عمومی یا روزه‌داری به بیماران به منظور جلوگیری از عوارض احتمالی و ناخواسته برخی از خوراکی‌ها اشاره کرد.
      رژیم‌های تک‌خوری قدرت دفاع و ایمنی بدن را افزایش می‌دهند
      دلیل دیگری که برای تاثیر رژیم‌های تک‌خوری در قدرت دفاع و ایمنی بدن گفته می‌شود این است که فرد خوراکی‌های غیرضروری را از رژیم‌های خود حذف می‌کند و سیستم ایمنی بدن قوی‌تر می‌شود.
      ابوالحبیب در این باره توضیح می‌دهد: "معمولاً رژیم‌های تک‌خوری رژیم‌های کوتاه‌مدت 3 تا 14 روزه هستند که در این مدت سموم از بدن خارج می‌شود و از رژیم‌های تک‌خوری می‌توان به رژیم آش آبغوره، رژیم شیر و عسل، رژیم انگور، رژیم بادام خام و عدسی اشاره کرد. به عنوان مثال رژیم آش‌ ‌آبغوره به سرعت اخلاط چهارگانه بدن را پاک‌سازی و مزاج را معتدل می‌کند همچنین مغز استخوان را تحریک و گلبول‌های قرمز خون را تقویت می‌کند."
      به گفته این محقق طب اسلامی مهم‌ترین علت چاقی در طب سنتی تری مزاج و مهم‌ترین علت لاغری خشکی مزاج است:
      "توصیه عمومی برای لاغر شدن افراد چاق این است که از مصرف نان گندم پرهیز کنند همچنین روزانه 2 وعده غذا یکی صبح و دیگری عصر مصرف کنند. ورزش منظم در درمان چاقی مفید است و می‌توان همراه با غذاها از مواد غذایی ترش مانند آبلیمو، آبغوره و سرکه استفاده کرد همچنین استرس عامل بروز چاقی و بیش از 70 درصد از چاقی افراد مربوط به استرس است."
      او همچنین گفت: زیاد شدن اسید خون موجب بروز چاقی در افراد می‌شود بنابراین استفاده از رژیم‌های تک خوری مانند آبغوره PH خون را اصلاح می‌کند و می‌توان به جای مصرف نان گندم از نان جو استفاده کرد به دلیل اینکه نان جو لاغر کننده است. اگر افراد معده ضعیفی دارند، می‌توانند تعداد وعده‌های غذایی خود را تغییر نداده ولی کیفیت غذای مصرفی را افزایش دهند همچنین پرخوری موجب افزایش چاقی می‌شود.
      ابوالحبیب معتقد است: مصرف قند و چربی در بروز چاقی بسیار مؤثر است که با کاهش مصرف آن می‌توان از بروز چاقی پیشگیری کرد؛ برخی از افراد هزینه زیادی را برای لاغر شدن پرداخت می‌کنند ولی پس از لاغر شدن نمی‌توانند آن را به خوبی حفظ کنند بنابراین باید پس از لاغر شدن نیز رژیم غذایی متعادلی را به کار برد.
      وی افزود: آرامش اعصاب در لاغر شدن افراد بسیار اهمیت دارد و 50 تا 60 درصد از چاقی افراد مربوط به استرس‌هاست؛ قبل از اقدام به لاغری اگر افراد مبتلا به یبوست باشند، باید یبوست خود را درمان کنند؛ خوردن چای داغ باعث ریفلاکس معده می‌شود بنابراین اشتهای افراد را چند برابر کرده و موجب چاقی می‌شود.
      این محقق طب اسلامی ادامه داد: افراد باید سعی کنند روزانه یک ساعت پیاده‌روی داشته باشند و می‌توانند با فرهنگ گیاه‌خواری آشنا شوند ولی در صورت رعایت رژیم گیاه‌خواری نباید بیش از 40 روز این رژیم را رعایت کرد به دلیل اینکه به بدن آسیب می‌رساند.
      ابوالحبیب اظهار داشت: استفاده از مصلحات غذایی می‌تواند در لاغر شدن افراد مفید باشد به عنوان مثال ماست دارای طبیعت سرد است که مصرف آن با انیسون و زنیان سردی آن را کاهش می‌دهد همچنین عدس با خرما، نان با سیاه‌دانه، آش جو با عسل، ماهی با زیره و شیر با عسل باید مصرف شود به دلیل اینکه خوردن سردی با گرمی و خوردن گرمی با سردی طبع آن را اصلاح میکند

9. 9 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

*aida* (27 تیر 1392),aros (07 آذر 1393),delaram25 (13 دی 1393),nanazak (24 مهر 1392),parchami7 (03 آبان 1392),shirinkb (06 شهریور 1392),لیلا خانمی (03 دی 1393),مژه (29 شهریور 1393),yasna88 (21 دی 1393)

setareh_azad آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.27
      قد
      164
      وزن شروع
      91.500
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      75.500
      حالت من
      ShadOsarhal
      کیجا خانمی عزیزم به جای آبپز کردن مرغ
      بزارش توی فر کبابیش کن
      فکر نکنم عیبی داشته باشه
      دوباره با گامهايي محكمتر پيش بسوي موفقيت
      من برگشتم.....
      دلم براتون تنگ شده بود.....

11. 6 کاربر، ارسال setareh_azad را لایک کرده اند:

aros (07 آذر 1393),god_reward (17 مرداد 1392),parchami7 (03 آبان 1392),shirinkb (06 شهریور 1392),لیلا خانمی (03 دی 1393),مملي شيطون (21 مهر 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal

رژیم کاهش وزن تکخوری 7 روزه

این رژیم را باید یک هفته ادامه داد . در طی این مدت اگر دقیقا رعایت کنید ۵ تا ۷ کیلو از وزنتان کم میشود .

روز اول :

سینه مرغ پوست گرفته آب پز در تمام طول ۲۴ ساعت هر زمان که احساس کردید گرسنه هستید و یا میل دارید چیزی بخورید مرغ آب پز را میل کنید حتی اگر به اندازه ی ۲ عدد مرغ بخورید نباید نگران باشید + آب ۸ تا ۱۲ لیوان + چای یا قهوه

تلخ به دلخواه

روز دوم :

خوردن بک نوع میوه به دلخواه به غیر از موز و هلو در تمام طول ۲۴ ساعت + ۸تا ۱۰ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ به مقدار دلخواه ( سعی کنید یک میوه کم کالری تر رو انتخاب کنید . )

روز سوم :

تخم مرغ آب پز به مقدار دلخواه (یا سیب زمینی آب پز ) + ۸ تا۱۰ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ

روز چهارم :

گوشت آب پز یا کبابی ( جوجه کباب بره یا ماهی . هر نوع گوشت آب پز یا کبابی که چرب نباشد )+ ۸ تا ۱۲ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ

روز پنجم :

ماش و عدس پخته ( مثل عدسی پخته شود ) + ۸ تا ۱۲ لیوان آب + چای یا قهوه تلخ

روز ششم :

یک نوع میوه یا سبزیجات آب پز شده (کرفس + لوبیا سبز +بامیه + هویج پخته ) و یا اگر اینها رو دوست ندارید میتونید تخم مرغ آب پز رو جایگزین کنید + ۸ تا ۱۲ لیوان آب + چای تلخ یا قهوه تلخ

روز هفتم :

گوشت یا جوجه یا ماهی کبابی + ۸ لیوان آب چای یا قهوه تلخ به مقدار دلخواه

نکته : برای آب پز کردن مرغ بیست دقیقه اول که مرغ توی آب جوشید آبش را خالی کنید تا هورمونها و چربیهاش خارج بشه بعد دوباره آب بریزید به همراه پیاز تا بپزه . اینجوری سالمتر و بهتره . میتونید از آب لیمو ترش هم استفاده کنید .
      ویرایش توسط fofoli : 06 بهمن 1393 در ساعت 11:21
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

13. 31 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

afsaneh.b (03 تیر 1393),aros (07 آذر 1393),azi1 (25 اسفند 1392),bahar92 (23 اسفند 1392),delaram25 (27 خرداد 1393),khaterehh (19 فروردین 1393),mahbobe (04 تیر 1393),mahdieh67 (23 اسفند 1392),mahrokh (20 اردیبهشت 1393),mahta-ghamgin (08 فروردین 1393),mahya kopol (04 مرداد 1393),mahya1369 (03 تیر 1393),paniz93 (25 اسفند 1392),parchami7 (22 اسفند 1392),parla (08 فروردین 1393),rara (22 اسفند 1392),S2H (17 فروردین 1393),sinajoon (17 اردیبهشت 1393),somy (24 اسفند 1392),فروزان بانو (02 تیر 1393),لیلا خانمی (03 دی 1393),نیلو (24 اسفند 1392),نیکیتام (07 دی 1393),نارگل (26 اردیبهشت 1393),کیجا (23 اسفند 1392),yassaman (23 اسفند 1392),آهو (24 اسفند 1392),الینا1 (25 خرداد 1393),الیزابت (07 مرداد 1393),ایده ال (27 شهریور 1393),شهره (19 فروردین 1393)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3pd نمایش پست ها
      وای چه عالی شهرزاد جون همه چیز طول رژیم به بدن میرسه حتما امتحانش میکنم بعد عید...
      سپیده جون این رو از سایت ایرانی برداشتم باهاش کاهش خوبی داشتن 5کیلو اکثرا کم کرده بودن سخت هم نیست
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

15. 6 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

3pd (22 اسفند 1392),aros (07 آذر 1393),raha32 (19 فروردین 1393),somy (24 اسفند 1392),لیلا خانمی (03 دی 1393),آهو (24 اسفند 1392)

mahdieh67 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      163
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      72
      حالت من
      ShadOsarhal
      سلام شهرزاد جون...
      من کانادایی بودم 5 روز گرفتم 2.200 کم کردم...
      بنا به دلایلی دیروز شکستم رژیمو
      میخوام از امروز تا عید این رژیم و بگیرم
      الان 74 کیلو هستم
      میخواستم بدونم با این رژیم 4 کیلو تا عید کم میکنم یا با رژیم شیر؟؟
      خیلی برام مهمه عید بشم 70

17. 6 کاربر، ارسال mahdieh67 را لایک کرده اند:

aros (07 آذر 1393),khanoom_vakil (23 آبان 1393),raha32 (19 فروردین 1393),لیلا خانمی (03 دی 1393),yasna88 (21 دی 1393),آهو (24 اسفند 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh67 نمایش پست ها
      سلام شهرزاد جون...
      من کانادایی بودم 5 روز گرفتم 2.200 کم کردم...
      بنا به دلایلی دیروز شکستم رژیمو
      میخوام از امروز تا عید این رژیم و بگیرم
      الان 74 کیلو هستم
      میخواستم بدونم با این رژیم 4 کیلو تا عید کم میکنم یا با رژیم شیر؟؟
      خیلی برام مهمه عید بشم 70
      با شیر بیشتر کم می کنی مهدیه جون با اینم خیلیا خوب وزن کم می کنن با اینحال چون مقدار آزاد هست بستگی داره هر کی چقدر می خوره در کل کاهش خیلی خوبی داره

19. 3 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

raha32 (19 فروردین 1393),لیلا خانمی (03 دی 1393),آهو (24 اسفند 1392)

neda71 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.20
      قد
      163
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      100
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      شهرزاد جون به نظرت از فردا تا 28م اسفنذ ینی 3 روز اولش جقدر داره؟
      دریا از بادهای شدید به حرکت درمی آید
      نه از لغزیدن سنگی
      و جا به جا شدن شاخه ای
      اگر به جز این باشی از اثر خود کاسته ای
      و موجودی هستی با یک جام آب برابر
      و باید در دست ها مثل بازیچه بگردی
      نیما یوشیج

21. 4 کاربر، ارسال neda71 را لایک کرده اند:

aros (07 آذر 1393),raha32 (19 فروردین 1393),لیلا خانمی (03 دی 1393),yasna88 (21 دی 1393)

• صفحه 1 از 9
  • 123 ...
  • آخرینآخرین