شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: استفاده از امکان "پیام خصوصی"

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

استفاده از امکان "پیام خصوصی"

یکی از امکانات انجمن، ارسال پیام خصوصی توسط اعضا برای همدیگه است. در این امکان همونطور که از اسمش پیداست شما میتونید برای همدیگه پیام خصوصی ارسال کنید. من سعی میکنم آموزش رو خیلی ابتدایی توضیح بدم تا دوستانی که با ساختار انجمن های گفتگو آشنایی ندارن، به مشکل برنخورن.

اول به قوانین مرتبط پیام خصوصی در زیباتن اشاره میکنم:
    3-22 دعوت کردن کاربران به گروه های اجتماعی خارج از سایت(******، لاین، وایبر و...) ممنوع است. دلیل این موضوع این است که آن دسته از کاربرانی که به هر دلیل به این شبکه های اجتماعی دسترسی ندارند، یا زیباتن را بصورت مهمان مشاهده مینمایند، امکان استفاده از تجربیات و مباحث مطرح شده در آن گروه ها را ندارند.

چک کردن پیام خصوصی دریافت شده:

برای چک کردن پیام هایی که دریافت کردین راه های زیادی دارین. اولا که با دریافت هر پیام خصوصی یه پیغام بهتون داده میشه. که حالا اگر یک سری تنظیمات مرورگرتون تغییر نکرده باشه با کلیک روی دکمه ی تایید همون کادر به صفحه ی پیام های خصوصی شما میره. اما اگر این اتفاق نیفتاد یا به هر شکل دیگه خواستین پیام های دریافت شده رو چک کنید به یکی از راه های زیر پیش برین:

1-مشابه تصویر زیر، اون بالا و کنار اسمتون به گزینه ی جهت اطلاع شما نگاه کنید: میبینید که در مود من نوشته 2. یعنی 2 تا پیام اطلاع رسانی برای من ثبت شده. وقتی روش کلیک کنید نشون میده این اطلاع رسانی ها چی هستند؟ ممکنه پیام خصوصی باشن که خب با کلیک بر روی اون به صفحه ی پیام های دریافت شده میرین. ممکنه Like های دریافتی باشن. ممکنه سایر اطلاع رسانی های مدیریت سایت باشن.

2- اگر پیام خصوصی جدید داشته باشید روی اون علامت زنگ در اون دایره سمت چپ بالای سایت یه عدد که نشان دهنده ی تعداد پیام های خصوصی یا اطلاع رسانی های موجود هست یه عدد ظاهر میشه. کافیه روی این علامت کلیک کنید.

بعد از انتخاب هر کدوم از راه های بالا، به صفحه ی جدیدی منتقل میشین که اونجا پیام های جدید بصورت پررنگ تر مشخص شدن. با کلیک روی هر پیام متنش براتون نمایش داده میشه.

جواب دادن به پیام های رسیده

وقتی به صفحه ی پیام های دریافتی رفتین و پیام مد نظر رو باز کردین، پایین صفحه ای که دارین پیام رو میخونین یه ویرایشگر وجود داره. انتهای اون میتونید جوابتون رو بنویسید و دکمه ی "ارسال پیام رو بزنید" به همین سادگی!

ارسال پیام برای یک کاربر

برای اینکار هم دو تا راه دارین.
    1-روی نام کاربری فرد در هر ارسالی، کلیک کنید. یه کادر با چندتا گزینه ظاهر میشه. کافیه گزینه ی ارسال پیام خصوصی رو بزنید. بقیه ی راه ساده است

2-کلیک روی گزینه ی پیام خصوصی(همون کادر سفید رنگی که تو تصویر اول میبینید) . در سمت راست صفحه و در پنل "پیغام های من" از گزینه ی ارسال پیام خصوصی جدید استفاده کنید. منتها اینجا در پنجره ی ظاهر شده، اون بالا و در قسمت گیرنده باید نام کاربری فرد در سایت رو تایپ کنید.

برای آشنایی شما همین میزان توضیحات کافیه. اگه همینا رو چک کنید، بقیه ی تنظیمات مبحث پیغام های خصوصی رو خواهید فهمید. ولی در عین حال اگر سوالی بود بپرسید

نکته ی مهم:
    هر از گاهی تو صفحه ی پیغام های خصوصی اون پایین صفحه و نوار رنگی رو چک کنید. اگر قسمت سبز رنگش کمه، یعنی ظرفیت صندوق پیام هاتون داره پر میشه. بنابراین از بالای صفحه پیام هایی که دیگه نیاز ندارین رو با تیک زدن کادرکوچیک انتهای سمت چپ و سپس کلیک بر روی دکمه ی "انتخاب پیام ها" و بعد انتخاب "حذف" و نهایتا دکمه ی "ادامه" حذف کنید.
    اگر صندوق شما پر باشه و کسی براتون پیام ارسال کنه، پیام ارسال نخواهد شد.

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

ILNAZeQ (04 بهمن 1393),بوتک (23 مرداد 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

نغمه م آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد