شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: زیبایی ناخن (مراقبت و آرایش)

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon

زیبایی ناخن (مراقبت و آرایش)

چند توصيه براي داشتن ناخن هاي زيبا

ناخن ها نقش بسيار مهمي در زيبايي دستها دارند. اگر شما هم از شکستن، شياردار شدن و يا زردي ناخن هايتان شکايت داريد به اين توصيه ها عمل کنيد.

ناخن هايتان را مرطوب نگهداريددليل اصلي شکستن ناخن ها خشکي آنهاست. براي پيشگيري از اين مسئله ناخن ها را مرطوب نگهداريد. براي اين کار به انتهاي ناخن ها کرم مرطوب کننده بزنيد و ماساژ دهيد.با اين کار علاوه بر تحريک جريان خون باعث تغذيه و در نتيجه افزايش مقاومت آنها در برابر آسيب هاي خارجي شده ايد.از شستشوي افراطي دستها بپزهيزيدهر چقدر بيشتر دستها را بشوييد بيشتر به ناخن ها آسيب مي زنيد. چون آب ناخن ها را نرم مي کند و در نتيجه باعث شکنندگي آنها مي شود. دستهايتان را با صابون هاي ملايم بشوييد و هنگام شستشوي ظروف از دستکش استفاده کنيد.تغذيه ي مناسبي داشته باشيدبراي اينکه ناخن هاي زيبا و سالمي داشته باشيد به تغذيه مناسب سرشار از ويتامين ها و مواد معدني نياز داريد. مواد غذايي سرشار از ويتامين B (از قبيل جوانه ي گندم، زرده ي تخم مرغ و ..) ويتامين C (ميوه هاي تازه،مرکباتو...)،سيليسيوم و پروتئين ميل کنيد.ليموترش ناخن ها را سفيد مي کنداين درست است که ليموترش باعث سفيدي ناهن ها مي شود اما تاثير آن موقتي است. توجه داشته باشيد که نبايد ناخن ها را به مدت طولاني خيس نگهداشت تا سفيد شوند. زيرا اين کار باعث شکنندگي آنها مي شود. براي جلوگيري از زرد شدن ناخن ها اگر سيگار مي کشيد بهتر است آنرا ترک کنيد و بدون استفاده از دستکش به مواد شيميايي دست نزنيد.با ناخن هايتان مهربان باشيداز سوهان، قيچي، ناخن گير و .. با ملايمت استفاده کنيد. ناخن ها را چهار گوش کوتاه کنيد و براي اينکار بهتر است از قيچي استفاده کنيد. کفش هاي نوک تيز و تنگ نپوشيد چون باعث فرو رفتن ناخن در گوشت پا مي شود. در مانيکور کردن زياده روي نکنيدتصور نکنيد براي داشتن مانيکوري خوب بايد ناخن ها را تراشيد و تميز کرد. اين کار ناخن ها را در معرض بيماري ها قرار مي دهد.چقدر لاک مي زنيد؟؟درست است که لاک در مقابل ضربه هاي بيروني از ناخن ها حفاظت مي کند اما بايد اجازه بدهيد ناخن هايتان هر از گاهي بدون لاک نفس بکشند. براي جلوگيري از خشکي ناخن ها از يک حلال بدون استون استفاده کنيد. از لاک هايي که رنگ تيره دارند استفاده نکنيد چون به ناخن ها رنگ(زرد-نارنجي) مي دهد که تنها با بلند شدن از بين مي روند. از ناخن هاي مصنوعي در مناسبت هاي خاص استفاده کنيد زيرا استفاده ي دائمي از آنها باعث ايجاد حساسيت مي شود.از رطوبت دوري کنيدبراي پيشگيري از پيدايش قارچهاي ناخن، دست ها و پاها را بعد از شستشو با دقت خشک کنيد. رطوبت زمينه ساز رشد قارچ هاست. ناخن هاي پا از گوشت انگشتان بلندتر نباشد در غير اينصورت به محل تجمع ميکروب ها بدل مي شود. کرم هاي موضعي يا لاک ها ي مخصوص، قارچ هاي تازه رشد را درمان مي کنند اما در صورت پيشرفته بودن بيماري بايد دارو مصرف کرد.منبع:medisite
      جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !
      كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

2. 8 کاربر، ارسال sara را لایک کرده اند:

azi1 (30 آبان 1392),hamraz (03 اسفند 1391),mariami (03 اسفند 1391),morvarid (24 آبان 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (18 خرداد 1392), Zenith (03 اسفند 1391),zohre67 (03 اسفند 1391)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4
      برای اینکه ناخنهامون همیشه تمیز و سفید باشن یه راه حل ساده وجود داره. مسواک زدن ناخنها! دقیقن همونطور که دندون رو مسواک میزنیم با یه مسواک کوچیک و خمیر دندونی که واسه دندونامون استفاده میکنیم میتونیم هر شب یه بار زیر و روی ناخنهامون رو مسواک بزنیم. هم ناخنهای دست و هم پا. مسواک به سادگی زیر ناخنها و کنارهای ناخنها رو تمیز میکنه و خمیر دندون هم به موادی که داره همونطور که دندون ها رو تمیز میکنه (دندون و ناخن هردو از جنس استخوان هستن) ناخنها رو هم تمیز میکنه و به مقاومتر شدن اونها کمک میکنه.

زندگی را تو بساز…
      نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف!
      زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ...
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

5. 7 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

asalbusy (25 آذر 1391),hamraz (03 اسفند 1391),marmary (04 اسفند 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (03 اسفند 1391),yalda (03 اسفند 1391), Zenith (25 آذر 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      خییییییییلی جالب بود مریم جان. به این یکی فکر نکرده بودم که با مسواک هم میشه...
      راستی یه سوال. بچه ها من شنیدم یه محلولی رو میشه زد به قسمت رشد کرده ی ناخن که زیرش سفید بشه(چون در حالت عادی رنگ ناخن اکثرافراد قدری مات و شیشه ای ماننده) معمولا همه برای این کار نوک ناخن هامون رو لاک سفیدمیزنیم. اما من شنیدم یه محلولی ناخن رو اینطور سفید میکنه. کسی نمیدونه چطور میشه اینکار رو کرد؟ نمیدونم آب اکسیژنه بود یا.... یادم نمیاد!
      (راستی مریم جان پست خودت و این جواب خودم رو به قسمت زیبایی ناخن انتقال میدم)
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

hamraz (03 اسفند 1391),mariami (25 آذر 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (03 اسفند 1391),yalda (03 اسفند 1391)

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4
      ممنونم از اینکه مطلبم رو آوردین در جای صحیح و ببخشید که در مورد جاش اشتباه کرده بودم.
      در مورد این ماده ای هم که گفتین باید ماده ی جالبی باشه و اگه بی ضرر باشه خیلی خوبه که آدم استفاده کنه خیلی ناخن خوشگلتر میشه

زندگی را تو بساز…
      نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف!
      زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ...
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

9. 5 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

hamraz (03 اسفند 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (03 اسفند 1391),yalda (03 اسفند 1391), Zenith (25 آذر 1391)

yalda آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      164
      وزن شروع
      66.100
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      63
      حالت من
      Ghamgin

ناخن زیبایی دست خانم هاست. زیبایی که نگهداری آن حداقل برای خانم های ایرانی با این حجم کار و هوای آلوده بسیار دشوار است.
      برای همین خانم های بسیاری هستند که از شکنندگی ناخن های خود حتی آنها که خیلی کوتاه هستند در عذابند و البته گناه آن را هم می توان به گردن کمبود ویتامین و نبود کلسیم گذاشت، اما اگر شما دارای ناخن های خیلی حساس و شکننده هستید در هفته دو بار روی ناخن های خود «ید سفید» بمالید، ناخن های شما محکم و زیبا خواهند شد.

داشتن ناخن های زیبا همانند پوست سالم و صاف همواره یکی از مسائل مورد توجه خانم ها بوده است. مسئله ای که با رعایت موارد بسیار جزیی قابل حل خواهد بود ولی اغلب خانم ها ترجیح می دهند با پرداخت هزینه در سالن های آرایش به آن دست پیدا کنند. رسیدگی صحیح به ناخن مهمترین اصل در داشتن ناخن های صاف و صیقلی است. ناخن هایتان را هر چند روز یک بار بازرسی کنید تا اگر علامت غیرعادی و خاصی روی آن پدید آمد هرچه سریع تر آن را رفع کنید.

همانطور که درد، علامت بروز بیماری خاص در بدن است از فرم خارج شدن و کم رنگ شدن ناخن ها نیز نشانه بیماری و عارضه ویژه ای است. بروز لکه های سفیدرنگ روی صفحه ناخن (ماتریکس) به علت کمبود مواد معدنی به ویژه روی بوده یا احتمالاً در اثر ضربه به وجود می آید. ناخنی که ماتریکس آن شیاردار باشد و یا خطوط سفید عمودی روی آن پدید آمده باشد خبر از روماتیسم یا بیماری کلیوی می دهد. وجود حفره روی ناخن علامت اگزما است.

شکنندگی ناخن ها حکایت از کمبود کلسیم، آهن، ویتامین A، C و B۶ دارد. کبود شدن ماتریکس ناخن اگر از کار زیاد با مواد شوینده و ضدعفونی کننده نباشد به دلیل بیماری های کلیوی اتفاق می افتد. داشتن ناخن سفید هم در برخی موارد به دلیل اختلالات کبدی است. گرچه موارد فوق همگی به دلیل بیماری های داخلی در بدن بروز می کند ولی در بسیاری موارد عدم مراقبت صحیح و بی احتیاطی حین کار موجب عفونت و شکاف و کج و معوج شدن سطح ناخن ها می شود. لذا ناخن هایتان را همیشه خشک و تمیز نگهدارید. بیش از یک بار در هفته از لاک پاک کن استفاده نکنید.

استفاده زیاد از آستون باعث خشک شدن و شکننده شدن ناخن ها می شود. هنگام شست وشوی ظروف و مخصوصاً خانه تکانی از دستکش استفاده کنید. از ناخن هایتان به عنوان سمباده کار نکشید. خوردن میوه و سبزی در طول روز را فراموش نکنید. عادت جویدن ناخن را ترک کنید.
      فقط بخاطر مردم تغییر نکن.
      این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند.....

11. 5 کاربر، ارسال yalda را لایک کرده اند:

hamraz (03 اسفند 1391),mariami (03 اسفند 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (18 خرداد 1392), Zenith (03 اسفند 1391)

قاصدک آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      170
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      66/5.......93/11/8
      یلدا جون این ید سفید چی هست؟ از کجا می شه تهیه اش کرد؟
      هیچ کس شکست نمی خورد، فقط رها می کند. پس یک برنده هرگز متوقف نمی شود.

13. 5 کاربر، ارسال قاصدک را لایک کرده اند:

hamraz (03 اسفند 1391),mariami (03 اسفند 1391),مملي شيطون (03 اسفند 1391),yalda (03 اسفند 1391), Zenith (03 اسفند 1391)

yalda آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      164
      وزن شروع
      66.100
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      63
      حالت من
      Ghamgin
      یه مکمل هست که من تو سایتای خارجی دیدم ازش به عنوان رنگ بر ناخن هم نام برده شده فکر میکنم داروخانه ها داشته باشن

15. 5 کاربر، ارسال yalda را لایک کرده اند:

hamraz (03 اسفند 1391),mariami (03 اسفند 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (18 خرداد 1392), Zenith (03 اسفند 1391)

yalda آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      164
      وزن شروع
      66.100
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      63
      حالت من
      Ghamgin

چگونه به ناخن های خود زیبایی بدهیم؟
      ناخن ها را با روغن سیر ماساژ دهید؛این درمان قدیمی خیلی زود به رشد و قوی شدن ناخن ها منجر خواهد شد.برای حفظ روغن بر روی دست و برای جلوگیری از پخش شدن بوی آن به اطراف ،دستکش پلاستیکی بپوشید و اجازه دهید روغن به مدت حداقل ۱۵ دقیقه روی دستتان بماند.پس از این که دستان خود را خوب شستید نصف یک لیمو ترش را به روی پوست آن ها بمالید تا بوی سیر از بین برود.

لوسیون برای ناخن:

یک قاشق ید سفید را با یک قاشق آب لیمو ترش مخلوط کنیدو روزانه چند بار به ناخن ها بمالید .با استفاده از این لوسیون ناخن های شما زیبا و شفاف می شود.همچنین این لوسیون از شکسته شدن ناخن ها جلوگیری می کند.
      چگونه از ایجاد حباب بر روی لاک ناخن جلوگیری کنیم؟

برای پیشگیری از ایجاد حباب روی ناخن ها ،ظرف محتوی لاک را قبل از مصرف تکان ندهید. بطری حاوی لاک را به آرامی به طرف پایین و بالا حرکت دهید و آن را ا ملایمت درون دست ها ی خود بچرخانید.
      با ناخن های ضعیف باید چه کنیم؟
      مالیدن ناخن ها سبب قوی شدن آن ها می شود.ماساژ دادن ناخن ها نه تنها آنها را صاف و درخشنده می کند بلکه با افزایش جریان خون در قسمتی که رشد ناخن از آن جا آغاز می شود ناخن را قوی می سازد.

تقویت ناخن ها:

روزی ۵ دقیقه ناخن را در روغن گرم یا سرکه ی انگور قرار دهید.روغن زیتون و سرکه ، ناخن را مقاوم تر می کند و مانع شکستن فوری آن ها می شود.

چگونه نقاط سفید روی ناخن ها را برطرف کنیم؟

برای برطرف کردن این نقاط سفید باید به رژیم غذایی خود (روی) بیفزایید همچنین می توانید از داروهای مکمل حاوی روی یا از مواد غذایی غنی از روی چون تخم مرغ ، شیر ، و جگر استفاده کنید.

خرد شدن لاک ناخن به چه دلیل است؟

هر نوع لاک ناخن،زمانی که بر روی ناخن های خشک و شکننده استفاده شود خرد خواهد شد زیرا انعطاف خود را از دست خواهد داد.روزانه ناخن های خود را با روغن زیتون ماساژ دهید.
      برای درمان ناخن های شکننده از سوهان ناخن برای صاف کردن گوشه ها استفاده کنید و بر روی نقاط شکسته شده جلا دهنده بزنید.سپس اجازه دهید جلادهنده خشک شود و دوباره تمام ناخن را با جلادهنده پوشش دهید.

پوسته پوسته شدن ناخن :
      این مشکل اغلب به دلیل قرار گرفتن ناخن ها در معرض مواد شیمیایی و شوینده ها به وجود می آید.از مصرف استون و شستن ظروف بدون دستکش بپرهیزید.هر روز ناخن هایتان را با روغن ویتامین E مرطوب کنید.همچنین لاک ناخن خود را با ناخنتان نکنید زیرا همواره با کنده شدن ورقه های لاک ، لایه ای از سطح خارجی ناخن شما نیز کنده می شود.

چگونه از بد رنگ شدن ناخن ها جلوگیری کنیم؟

بد رنگ شدن ناخن های خود را با قرار دادن گلوله ی پنبه ای آغشته به سرکه بر روی ناخن هایتان و فشار دادن آنها به مدت یک دقیقه درمان کنید.

استحکام ناخن ها :

دو قاشق سوپ خوری آب آناناس + دو قاشق غذا خوری زرده تخم مرغ + نصف قاشق چای خوری سرکه انگور همه را مخلوط کرده و نیم ساعت ناخن ها را در آن قرار دهید.چگونه به ناخن های خود زیبایی بدهیم؟
      ناخن ها را با روغن سیر ماساژ دهید؛این درمان قدیمی خیلی زود به رشد و قوی شدن ناخن ها منجر خواهد شد.برای حفظ روغن بر روی دست و برای جلوگیری از پخش شدن بوی آن به اطراف ،دستکش پلاستیکی بپوشید و اجازه دهید روغن به مدت حداقل ۱۵ دقیقه روی دستتان بماند.پس از این که دستان خود را خوب شستید نصف یک لیمو ترش را به روی پوست آن ها بمالید تا بوی سیر از بین برود.

لوسیون برای ناخن:

یک قاشق ید سفید را با یک قاشق آب لیمو ترش مخلوط کنیدو روزانه چند بار به ناخن ها بمالید .با استفاده از این لوسیون ناخن های شما زیبا و شفاف می شود.همچنین این لوسیون از شکسته شدن ناخن ها جلوگیری می کند.
      چگونه از ایجاد حباب بر روی لاک ناخن جلوگیری کنیم؟
      برای پیشگیری از ایجاد حباب روی ناخن ها ،ظرف محتوی لاک را قبل از مصرف تکان ندهید. بطری حاوی لاک را به آرامی به طرف پایین و بالا حرکت دهید و آن را ا ملایمت درون دست ها ی خود بچرخانید.
      با ناخن های ضعیف باید چه کنیم؟
      مالیدن ناخن ها سبب قوی شدن آن ها می شود.ماساژ دادن ناخن ها نه تنها آنها را صاف و درخشنده می کند بلکه با افزایش جریان خون در قسمتی که رشد ناخن از آن جا آغاز می شود ناخن را قوی می سازد.

تقویت ناخن ها:

روزی ۵ دقیقه ناخن را در روغن گرم یا سرکه ی انگور قرار دهید.روغن زیتون و سرکه ، ناخن را مقاوم تر می کند و مانع شکستن فوری آن ها می شود.

چگونه نقاط سفید روی ناخن ها را برطرف کنیم؟

برای برطرف کردن این نقاط سفید باید به رژیم غذایی خود (روی) بیفزایید همچنین می توانید از داروهای مکمل حاوی روی یا از مواد غذایی غنی از روی چون تخم مرغ ، شیر ، و جگر استفاده کنید.

خرد شدن لاک ناخن به چه دلیل است؟

هر نوع لاک ناخن،زمانی که بر روی ناخن های خشک و شکننده استفاده شود خرد خواهد شد زیرا انعطاف خود را از دست خواهد داد.روزانه ناخن های خود را با روغن زیتون ماساژ دهید.
      برای درمان ناخن های شکننده از سوهان ناخن برای صاف کردن گوشه ها استفاده کنید و بر روی نقاط شکسته شده جلا دهنده بزنید.سپس اجازه دهید جلادهنده خشک شود و دوباره تمام ناخن را با جلادهنده پوشش دهید.
      پوسته پوسته شدن ناخن :
      این مشکل اغلب به دلیل قرار گرفتن ناخن ها در معرض مواد شیمیایی و شوینده ها به وجود می آید.از مصرف استون و شستن ظروف بدون دستکش بپرهیزید.هر روز ناخن هایتان را با روغن ویتامین E مرطوب کنید.همچنین لاک ناخن خود را با ناخنتان نکنید زیرا همواره با کنده شدن ورقه های لاک ، لایه ای از سطح خارجی ناخن شما نیز کنده می شود.

چگونه از بد رنگ شدن ناخن ها جلوگیری کنیم؟

بد رنگ شدن ناخن های خود را با قرار دادن گلوله ی پنبه ای آغشته به سرکه بر روی ناخن هایتان و فشار دادن آنها به مدت یک دقیقه درمان کنید.

استحکام ناخن ها :

دو قاشق سوپ خوری آب آناناس + دو قاشق غذا خوری زرده تخم مرغ + نصف قاشق چای خوری سرکه انگور همه را مخلوط کرده و نیم ساعت ناخن ها را در آن قرار دهید.

17. 5 کاربر، ارسال yalda را لایک کرده اند:

mariami (04 اسفند 1391),marmary (04 اسفند 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (18 خرداد 1392), Zenith (03 اسفند 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      دوستان یه سوال. ببینید زیر ناخن های این تصویر آخری چقدر سفیده. خب معمولا اگر بخوایم چنین آرایش طبیعی به ناخن هامون بدیم، نوک ناخن هامون رو لاک سفید میزنیم. حالا میخوام بدونم راهی بلدین که در حالت طبیعی زیر نوک ناخن هامون اینطور سفید بشه؟ من یه سری از یکی شنیدم با آب اکسیژنه اگه زیر ناخن رو بشوریم اینجوری میشه. اما بعد یه نفر دیگه اینکار رو به شدت نفی کرد. منم دنبالش نرفتم. شما نمیدونید چطور میشه زیر ناخن رو سفید کرد؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

19. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mariami (04 اسفند 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (18 خرداد 1392),yalda (04 اسفند 1391)

hamraz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.21
      حالت من
      Ashegh
      مریم جون نکته جالبی بود من از امشب ناخون هامم مسواک می زنم ،امید است که رنگشون سفید تر بشه:04:
      راستی من شنیدم آبلیمو هم ناخون هارو هم سفت می کنه و هم سفید
      ویرایش توسط hamraz : 03 اسفند 1391 در ساعت 23:52
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید فردا ، روز شما باشد...

21. 6 کاربر، ارسال hamraz را لایک کرده اند:

mariami (04 اسفند 1391),marmary (04 اسفند 1391),قاصدک (03 اسفند 1391),مملي شيطون (04 اسفند 1391),yalda (04 اسفند 1391), Zenith (04 اسفند 1391)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین