برنامه 15 هفته‌ای طناب‌زدن برای لاغری

می‌توانید از طناب زدن برای سلامت بودن و وزن کم کردن استفاده کنید. طناب زدن دستگاه گردش خون و تنفس از راه فعالیت هوازی را تقویت می‌کند.

به گزارش سرویس ورزشی باشگاه خبرنگاران، برخلاف آنچه که افراد اغلب فکر می‌کنند، طناب زدن کار آسانی نیست، باید برای انجام آن اصولی را رعایت کرد تا ریتم بهتر و طناب زدن طولانی‌تری را انجام دهیم، ابتدا جای مناسبی را انتخاب كنید.برای جلوگیری از صدمه به قوزك و پایتان از كفش مناسب استفاده كنید. سپس به مدت 5 دقیقه راه برویدو با نرمش های كششی عضلات ساق پا را گرم كنید. اولین تمرین این است که با یک پا بپرید و سعی کنید پایتان به طناب برخورد نکند این تمرین باعث ایجاد تعادل و مقاومت بیشتر می‌شود.

برای اجرای برنامه اگر تازه كار هستید از ابتدای جدول آغاز كنید.
توجه داشته باشید در هر دقیقه 80 تا 100 طناب بزنید. در صورتی كه بی استراحت این كار را انجام می دهید باید در مدت 10 دقیقه 500 طناب بزنید.

هنگامی‌که ریتم خوبی پیدا کردید، بدن شما از فواید این فعالیت مفید بهره‌مند خواهد شد. طناب زدن باعث تحریک گردش خون می‌شود، درحقیقت، این ورزش روی ماهیچه‌های پا کار می‌کند و رگ‌های پا را ماساژ می‌دهد. این ماساژ باعث گردش خون می‌شود و دیگر خون در رگ‌ها تجمع نمی‌کند، این روش از واریس جلوگیری و ریتم ضربان قلب را منظم می‌کند. همچنین طناب زدن باعث جلوگیری از افزایش وزن نیز می‌شود. 

به کمک طناب زدن مداوم، می‌توان در هر ساعت ۷۲۵ کالری سوزاند، این میزان کالری سوزانده شده باعث لاغر شدن می‌شود. با طناب زدن می‌توان به وزن ایده‌آل رسید، برای این منظور باید به مدت زمان طناب‌زدن توجه کرد و سریع از آن دست نکشید. برای طناب زدن مداوم باید وسایل موردنیاز را تهیه کرد.

باید طنابی انتخاب کنید که اندازه شما باشد اندازه طناب به تجربه و توانایی در طناب‌زدن نیز بستگی دارد. یک مبتدی باید طنابی سبک خریداری کند که وقتی پای خود را روی میانه این طناب می‌گذارد و آن را به سمت بالا می‌کشد، دسته‌های آن به شانه‌ها برسند. کسی که تجربه بیشتری دارد می‌تواند از طناب سنگین‌تر و کوتاه‌تر استفاده کند. برای خانم‌ها توصیه می‌شود که از لباس زیر به هنگام طناب‌زدن استفاده کنند. کفش در طناب‌زدن نقش مهمی‌ایفا می‌کند، زیرا باعث ثبات و تعادل بهتر می‌شود واز سختی تمرین می‌کاهد. طناب زدن ورزشی ساده است که نیاز به تجهیزات زیاد و گران‌قیمت ندارد، تنها با کمک یک طناب و لباس مناسب می‌توانید، وزن کم کنید وبدنی سالم‌تر داشته باشید.

برنامه 15 هفته ای طناب زدن

هفته اول و دوم 15 ثانیه طناب بزنید و 8 بار تکرار کنید بین هر تکرار 45ثانیه استراحت کنید
هفته سوم و چهارم15ثانیه طناب بزنید و 12بار تکرار کنید و بین هر تکرار 15ثانیه استراحت کنید
هفته پنجم وششم 30ثانیه طناب بزنید و 8بار تکرار کنید و بین هر تکرار 15 ثانیه استراحت کنید
هفته هفتم و هشتم یک دقیقه طناب بزنید 7بار تکرار کنید و بین هر تکرار 30 ثانیه استراحت کنید
هفته نهم و دهم 5دقیقه طناب بزنید و 2بار تکرار کنید و بین هر تکرار یک دقیقه استراحت کنید
هفته یازدهم و دوازدهم 3دقیقه طناب بزنید و 5بار تکرار کنید و بین هر تکرار یک دقیقه استراحت کنید
هفته سیزدهم و چهاردهم 6دقیقه طناب بزنید و 3بار تکرار کنید و بین هر تکرار دو دقیقه استراحت کنید
در هفته پانزدهم 8 دقیقه طناب بزنید و 3بار تکرار کنید و بین هر تکرار 3دقیقه استراحت کنید

برچسب ها: طناب زدن ، هوازی ، تنفس ، سلامت
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۳۸
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۴ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
سلام.طناب زدن ران پا هم لاغر میکنه؟
ستایش
۲۰:۵۸ ۱۵ بهمن ۱۴۰۰
آیا تناب قد رو هم اضافه میکنه؟
آرمان
۲۲:۰۲ ۱۶ دی ۱۳۹۹
خیلی خوبه
نسیم
۰۰:۰۴ ۱۰ دی ۱۳۹۹
سلام. واقعا طناب زنی رو من هم پیشنهاد میکنم . چون منم اضافه وزنم رو با همین روش دارم کم میکنم. فعلا یک ماهه شروع کردم و چهار کیلو کم کردم.
ندا
۱۷:۵۷ ۲۸ آبان ۱۳۹۹
روزی چندتا طناب باید بزنم تا لاغربشم؟
ناشناس
۱۶:۴۳ ۲۴ آبان ۱۳۹۹
من هم میخواهم اتاقم شروع کنم طناب زدن امیدوارم وزنم ده کیلو کم کنم وبالاتنه چربی اب اگر خدا اراده ام قوی کنه این بار از خدا میخواهم یاریم کند اراده قوی ودر کاهش چربی اضافه
میثم
۱۰:۱۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۹
سلام
من روزی یک ساعت دو و پیاده روی انجام میدم
الان در روزهای بارانی بخوام در منزل طناب بزنم باید چگونه و چند دقیقه طناب بزنم؟
منا
۲۲:۴۸ ۲۵ شهريور ۱۳۹۹
سلام قبل و بعد از طناب زدن احتیاج نیست گرم و سرد کنم؟
yousefalipour
۱۰:۳۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۰
100% باید قبل و بعد ورزش تمرینات کششی انجام بدین
ناشناس
۱۳:۵۱ ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
سلام من قدم162و وزنم 50کیلواست اگه بخوام پنج کیلو کم کنم هرروز 15دقیقه طناب سریع بزنم لاغر میشم؟
و اگه به وزن ایده ال رسیدم طناب رو ادامه بدم منتها با ساعتای بیشتر وزنم حفظ میشه؟
محمد
۱۶:۵۲ ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
من ۳۵ سالمه و دو ماه که دارم روزی ۵۰۰۰ تا طناب میزنم قدم ۱۹۰ و وزنم ۱۰۰ کیلو بوده الان رسیدم ۸۵ کیلو و عظلات پا رو می بینم و عظلات شکم هم داره در میاد .
رضا
۲۰:۰۳ ۲۸ فروردين ۱۳۹۹
من ۲۲ سالمه. ۱۱۵ کیلو هستم.از امروز شروع کردم میخوام ۳۵ الی۴۰ کم کنم
Fst
۱۰:۲۱ ۰۸ فروردين ۱۳۹۹
منم از امروز شروع میکنم،6 سال پیش با طناب زدن 15 کیلو کم کردم... امیدوارم بازم بشه
فاطمه
۱۷:۴۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
من ۳۳ سالم وزنم ۸۴ وقدم ۱۶۵ میخوام وزنم رو حداقل ۱۰تا۱۵ کیلو کم کنم در روز باید چندتا طناب بزنم
ناشناس
۱۷:۱۴ ۲۹ دی ۱۳۹۸
من یه هفتس دارم طناب میزنم به ۲۰۰۰ در روز رسوندم وزنم ۶۰ قدم ۱۵۸ سنمم ۲۴ ،تو این یه هفته شیکمم جم شده...با نامزدم شرط بستم که وزنم ۴۵ بشه ،چنتا در روز طناب بزنم که به این وزن برسم کمتر از ۲ ماه؟
حکیم
۰۰:۰۴ ۲۷ دی ۱۳۹۸
من در هفته ۲ بار هر دفعه یک ساعت پانزده دقیقه طناب میزم الان دو ساله با این برنامه میرم جلو میخوام بگم طناب یک نوع معجزس .تمام.حکیم
نعیمه
۱۵:۴۲ ۲۲ دی ۱۳۹۸
ممنون
منم شروع کردم از دیروز
سپهر
۲۱:۰۴ ۲۸ آذر ۱۳۹۸
میشه این تمرین رو بیشتر از یک بار در طول روز انجام داد؟
محمد
۱۵:۴۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۸
سلام من میخام برای مسابقه وزن کم کنم بنظرتو میشه تو یه هفته ۴ کیلو کم کرد؟
مارال
۰۹:۴۵ ۱۲ آبان ۱۳۹۸
من فقط ی کوچولو شکم دارم و اصلا چاق نیستم ولی طناب میزنم ک شکمم آب شه
ناشناس
۱۲:۵۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۸
سلام من 22سالمه قدم 160وزنم 72از امروز طناب زدنو شروع کردم بنظرتون جواب میده
ناشناس
۲۰:۳۲ ۱۵ مهر ۱۳۹۸
بله جواب میده
ناشناس
۲۰:۰۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۸
یه سوال
به نظر من طناب زدن اونم زمانی که آدم اضافه وزن داره فقط آسیب میرسونه باید اول وزن کمی بیاد پایین بعد چون اونوقت به ماهیچه های پا ممکنه آسیب برسه...
:/
۲۰:۴۴ ۲۵ تير ۱۳۹۸
طناب زدن خیلی خوبه من 85 کیلو بودم الان 7 ماهه شب ها طناب میزنم وزنم شده 68
نیاز نیست یه شبه خودتون بکشین از شب اول 20 تا بزنین هفته بعد بیشترش کنین من الان به 1500 تا رسوندم
Sanaz
۱۴:۵۱ ۰۶ تير ۱۳۹۸
من شنیدم ک میگن طناب باعث افتادگی رحم در خانم ها میشه درسته ایا؟
ناشناس
۱۵:۲۷ ۱۲ شهريور ۱۳۹۷
سلام من شبی ۳۵۰تاطناب میزنم ودوشب پیش رفتم سالن فوتبال حالاتمام بدنم دردمیکنه
ناشناس
سلام من شبی ۳۵۰تاطناب میزنم
ناشناس
سلام من شبی ۳۵۰تاطناب میزنم ودوشب پیش رفتم سالن فوتبال حالاتمام بدنم دردمیکنه
m
۱۱:۴۹ ۱۱ شهريور ۱۳۹۷
حالا ما از این برنامه استفاده کنیم یا روزی ۳۰تا۴۵دقیقه
خواهش میکنم جواب بدین
ناشناس
۰۹:۲۹ ۱۸ تير ۱۳۹۷
روزی چند دقیقه باید طناب بزنم؟
ناشناس
ناشناس
طناب زدن عالیه.
ناشناس
۰۱:۱۶ ۱۰ تير ۱۳۹۷
سلام.بله میشه.ورزش های هوازی زیادی هست ولی از بین همه طناب زدن از همشون بهتره.من با طناب زدن مداوم تمام چربی های اضافی بدنمو آب کردم در مدت زمان خیلی کوتاه.
ناشناس
۱۴:۳۳ ۰۹ تير ۱۳۹۷
سلام..ران پاهام بزرگ وتپله ...آیا میشه با طناب زدن کوچیکشون کرد؟دوستان لطفا جواب بدین
رضا
۱۶:۴۷ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
سلام دوست عزیز
اولین تاثیر طناب زنی رو مطمِن باشید اول در پشت ساق پاهاتون و سایز رانتون خواهید دید من خودم امتحان کردم پشت ساقم سفت و عضله ای شد سایز رانمم کم شد طناب عالیه
امیر
۲۰:۳۲ ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سلام من ۱۶ساله هستم قد۱۶۵وزن ۶۵ اگه طبق برنامه پیش برم تویک ماه چند کلو کم میکنم ۱۰کیلو تو یک ماه میشه کم کدر با برنامه شما ؟ جواب بدید
امیر
۲۰:۳۲ ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
سلام من ۱۶ساله هستم قد۱۶۵وزن ۶۵ اگه طبق برنامه پیش برم تویک ماه چند کلو کم میکنم ۱۰کیلو تو یک ماه میشه کم کدر با برنامه شما ؟ جواب بدید
ناشناس
۱۶:۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
یکی از بهترین ورزش های هوازی برای از بین بردن چربی های اضافی بدن طناب زدن هست.بعضی از دوستان سوال میپرسن آیا طناب زدن باعث از بین رفت چربی شکم میشه..ببینید طناب زدن باعث ازبین رفتن چربی های اضافی کل نقاط بدن میشه درکنار داشتن برنامه غذایی مناسب.
این مواد غذایی رو برای همیشه از وعده غذاییتون حذف کنید:
انواع سس
خامه
نوشیدنی های مثل نوشابه و دلستر و انواع آن حاوی مواد قندی مضر
قند و شکر
فست فوت
.......
۲۲:۴۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
سلام من ۲۵ کیلو اضافه وزن دارم تویه ماه چقدر وزن کم میکنم ؟
ناشناس
۱۶:۳۳ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
ی راه حلی به مابدید
زیبا
۱۳:۴۶ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
سلام اگه واقعا میخاییدوزن کم کنید بایدمقدارغذاخوردنتوکاهش بدیدجای ی دیس برنج خوردن شش چنگال بخورید تامیتونیدسینه مرغ کلم بروکلی سفیده تخم مرغ بخورید میوه سبزیجات ..خلاصه مطمعن باشید با باطناب زدن و رعایت غذاخوردن کاهش خوبی خواهید خلاصه همه چی بخورید ولی کم بخورید
میثم
۲۲:۳۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
سلام دوستان من میخام این برنامه رو شروع کنم هر کی واقعاً از این برنامه نتیجه گرفته بیاد تلگرام پیام بده سوال دارم
ناشناس
۱۴:۱۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
خیلی عالی بود
Germany
ناشناس
۱۶:۱۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
راحت وزن کم میکنین
Germany
ناشناس
۱۶:۱۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
راحت وزن کم میکنین
ناشناس
۱۷:۰۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
الکیه منکع باور ندارم اخه مگه میشه
حدیث
۲۳:۱۷ ۲۴ دی ۱۳۹۶
یعنی واقعا باعث لاغری میشه
حدیث
۲۳:۱۷ ۲۴ دی ۱۳۹۶
یعنی واقعا باعث لاغری میشه
غلام رضا
۰۴:۲۷ ۱۹ دی ۱۳۹۶
سلام وخسته نباشيد به سايت خوبتون ببخشيد من قدم ١٥٦ وزنم ٧٤ چقدر در روز طناب بزنم تا شكمم كوچك بشه ممنونم
Netherlands
الی
۱۵:۲۴ ۱۸ دی ۱۳۹۶
سلام من ۱۹ سال دارم،قدم ۱۷۴وزنم ۹۰ میتونم با روزی ۱۰۰۰تا طناب ۱۵کیلو اضافه وزنمو تو یک ماه کم کنم؟البته گفته باشم که من این ۱۰۰۰تا طنابو تو روز بر ۳ تقسیم میکنم و بعد از هر وعده قضایی ۳۵۰تا میزنم
ناشناس
۱۴:۰۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۶
سلام من همه ی نظرات را خوندم ایا ممکن است من ۱۰ کیلو اضافه دارم میخوام تا سه ماه اینده کم کنم ایاطناب برا خانوما ضرر نداره؟
Afghanistan
آدم برفی
۱۳:۱۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
ضرر به هیچ عنوان نداره
فقط باید از لبهای زیر ورزشی استفاده کنید (Sport Bra) تا اندام های تان روی فرم باقی بماند.
زهرا
۲۲:۳۳ ۱۳ آذر ۱۳۹۶
سلام قد 162 وزن 59 کیلو هستم همه جایی بدنم خوبه فقط دور کمر 90 یعنی به اندامم نمیخوره آیا طناب درا آب کردن پهلو تاثیر داره
Afghanistan
آدم برفی
۱۳:۱۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
یکی از بهترین ورزش ها برای آب کردن چربی دور کمر هست
من خودمم هم فقط از کمر چربی دارم و پاها و دستهای لاغری دارم
ولی مداومت در این ورزش خیلی مهمه
نرجس
۱۲:۵۳ ۱۳ آذر ۱۳۹۶
سلام. ببخشید من 19 سالمه قدم 165 و وزنم 60 کیلو به نظرتون اضافه وزن دارم؟؟ خودم احساس میکنم ی کوچولو چاقم..
Fiji
فاطمه
۰۷:۵۸ ۱۸ آبان ۱۳۹۶
سلام
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
من بيماري اسم دارم و كمي فشار خون بالا حدودا ده كيلو اضافه وزن دارم فقط از ناحيه شكم و پهلو ميخوام وزن كم كنم خيلي وقته وزنم استپ كرده رژيم ٧٠٠كالري در روز هم دارم پياده روي هم ميكنم ولي وزنم پايين نمياد
مائده
۱۹:۵۶ ۰۲ آبان ۱۳۹۶
سلام من میخوام پایین تنم لاغر شه هرکاری میکنم زیاد تاثیری نداره ایا میشه با طناب ب نتیجه برسم؟لطفا راهنمایی کنید مرسی
ناشناس
۲۲:۵۵ ۲۹ مهر ۱۳۹۶
سلام خسته نباشین من محمدامینم
پریسا
۱۵:۲۴ ۰۷ فروردين ۱۳۹۷
مرسی که گفتی
Seychelles
ناشناس
۰۰:۴۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۶
سلام من ۲۵ سالمه۸۹ کیلو وزن دارم یعنی واقعن تعصیری داره ؟
فرزاد
۱۲:۰۲ ۱۴ مهر ۱۳۹۶
من روزی 7000 طناب در یک ساعت میزنم و هر روز طناب میزنم در طول 18 ماه 25 کیلو کم کردم
سارا
۰۱:۰۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۶
آیا واقعااااا جپاب جواب میده دوستان؟؟
ناشناس
۱۵:۲۲ ۲۵ شهريور ۱۳۹۶
ایا طناب شکم روکوچیک میکنه
Switzerland
Hamideh
۰۰:۰۷ ۰۴ شهريور ۱۳۹۶
سلام دوستان من خيلي چاقم وزنم ٦٥ قد ١٦٠ايا روزانه چقد طناب بزنم لاغرشم
Germany
فاطمه
۱۲:۰۸ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
سلام من. یک هفته دارم طناب میزنم روزی 500_600تا طناب میزنم
تو این یه هفته سه کیلو کم کردم طناب زذن عالیهههه
زهرا
۱۲:۳۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
غدا هم‌کم خوردی یا همون عادی؟
Reza
۱۶:۲۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
ایا میشه بدون طناب این حرکت رو رفت
Reza
۱۶:۲۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
ایا میشه بدون طناب این حرکت رو رفت
Canada
رضا
۰۹:۴۲ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
من وزنم 120 کیلو بود الان شدم 70 کیلو دیگه پایین نمیاد ...در 5 ماه یک ساعت طناب زنی با استراحت خوب و یک ساعت تردمیل 50 کیلو کم کردم ...هدف...
Canada
رضا
۰۹:۴۲ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
من وزنم 120 کیلو بود الان شدم 70 کیلو دیگه پایین نمیاد ...در 5 ماه یک ساعت طناب زنی با استراحت خوب و یک ساعت تردمیل 50 کیلو کم کردم ...هدف...
Tayebeh
۰۰:۳۴ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
کمر درد دارم ضرر نداره بزنم
مریم
۲۳:۱۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
ببخشید من 7کیلو اضافه وزن دارم ایا میشه با طناب زدن لاغر شد
ناشناس
۰۷:۴۹ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
باسلام و وقت بخیر من برنامه طناب زنی را از هفته اول شروع کردم
فرزانه
۰۷:۲۴ ۰۹ مرداد ۱۳۹۶
سلام خسته نباشيد،ببخشيد يه سوال،من اضافه وزن ندارم نرمال نرمالم فقط شكم دارم يه خورده،اگه طناب بزنم ميشه شكمم كوچيك بشه ولي لاغرتر نشم!قدم١٦٣وزنم ٥٨
نیلوفر
۰۰:۴۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸
دراز نشست خیلی بهتره..عضلات شکم باید سفت بشن و این که حتما تست ژنتیک بدین تا مطمئن بشین حساسیت به گلوتن ندارین.چون باعث ورم شکم و مشکلات گوارشی میشه.
فافا
۱۳:۲۱ ۳۰ تير ۱۳۹۶
به نظر منم طناب عالیه من که خودم با دویدن آرام و طناب 10 کیلو کم کردم حرف ندارههههههههه
فافا
۱۳:۲۱ ۳۰ تير ۱۳۹۶
به نظر منم طناب عالیه من که خودم با دویدن آرام و طناب 10 کیلو کم کردم حرف ندارههههههههه
m.m
۰۰:۱۳ ۳۰ تير ۱۳۹۶
سلام من اضافه وزن داشتم
خیلی دکترها رفتم
خیلی از رژیم های مختلف استفاده کردم
ورزش شدید کردم اما جواب نداد که نداد
تا اینکه یک روز دوستم یک سایت بهم معرفی کرد که مکمل های استاندارد داروخانه ای مجاز داشت
من از اونجا محصول لاغریشو خریدم و الان به وزن ایده ال رسیدم
Reyhaneh
۰۳:۵۹ ۱۲ تير ۱۳۹۶
سلام من وزنم60هست 12یا14کیلو اضافه وزن دارم چقد توی روز بایدطناب بزنم
United States of America
هايده
۲۰:۵۴ ۰۹ تير ۱۳۹۶
من ٨٠ بودم بعد ۹ماه طناب زدم بصورت شبانه روز وزن کم نکردم
امیرحسین
۰۳:۲۲ ۰۷ تير ۱۳۹۶
سلام خسته نباشید
من ۱۶تیر مسابقه تکواندو دارم ۱۸سالمه قدم۱۷۹ وزنم ۵۷
بابد تو این هفته ۹کیلو کم کنم طناب زدنم هم خیلی خوبه
اگه روزی ۱ساعت سریع بزنم تو ی هفته وزنم ۹کیلو کم میشه؟!
شباهم چن دور فقط میدوم
ناشناس
۱۲:۰۷ ۰۵ تير ۱۳۹۶
سلام خسته تباشیدمن هشت کیلو اضافه دارم یعنی میشه کم کرد طناب برای دیسک کمر بد نیست
بهزادپنا6ی
۱۵:۲۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
باسلام من حدود سه ماه هست میانگین روزی 50 دقیقه پیاده روی میکنم 75روز تقریبا80کیلو وزن کم کدم اما یه مدت هست طنابم میزنم بدنم اماده طناب زدن هیت جوری که هر روز 30 دقییقه طناب میزنم هربار 6 دقیقه به ازای هر 6 دقیقه حدود730 طناب بدون مکث میزنم بدونم جواب میده لطف کنید پیشنهادی دازید راهنمایی کنید ممنون بی صبرانه منتطر پاسخ شما هستم قدم 170 وزنم 81کیلو
United States of America
Negar
۱۴:۲۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
آخی من 30 کیلو اضافه وزن دارم آیا میتونم با طناب زدن وزن کم کنید الان 5 روز شده که شروع کردم اما تا حال تغیری نام ده
raziyeh
۱۵:۳۳ ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
سلام دوستان
اول هر چیزی باید صبر و تحمل داشته باشید از الان نگاه به این نکنید که چند روزه وزنتون میاد پایین شما فراموش کنید ک چاقید ١ ماه تمام ورزشتون رو انجان بدید رژیمتون رو هم بگیرد هی وسواس نشون ندید میبینید چقدر عالی جواب میده من خودم در روز طناب حلقه مسگری میله دمبل تو خونه کار میکنم شبا پیاده روی میرم یه روز در میون ایروبیک حرفه ای ورزش کردن شده از واجبات زندگیم جزیی از زندگیمه
ناشناس
۱۷:۲۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۶
آیا واقعا با طناب زدن میتوان لاغر شد
آیلین
۲۲:۵۴ ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
سلام بدون رژیم گرفتن طناب زدن تاثیر داره؟؟
نیما زارع
۰۷:۴۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
با سلام خدمت تمامی دوستان و ورزشکاران عزیز.امیدوارم مثل همیشه شاد باشید و امیدوار.باید به عرضتون برسونم من همه توضیحات دوستان رو خوندم و بعنوان یک ورزشکار به این نتیجه رسیدم شماها واقعا وزن چربی کم نمیکنید در واقع دارید چربی و ماهیچه رو باهم میسوزونید.این وسط شما دارید فقط ماهیچه سوزی میکنید قانون وزن میگه در ماه باید 2 تا 3 کیلو کم کرد نه 8 کیلو و..../پس ریکاوری بعد ورزش مهمه این نیست ک اصلا چیزی نخورید.شما نمک و نوشابه رو کم کم یا نیمه حذف کن و برنج و نون کم کن خودش پیشرفت کلی هست.قند مصنوعیی ببوسید بذارید کنار ورزش هوازی در هفته نباید زیاد باشه چون بدن عادت میکنه و استپ میکنه.مراقب ماهیچه باشید بعدا میفهمید ک چکار کردید.خدا نگهدارتون
بيتا
۲۳:۵۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
طناب عاليه
بيتا
۲۳:۵۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
طناب عاليه
ناشناس
۱۳:۵۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
من تازه شروع میخواهم شروع کنم چطوره
Afghanistan
ناشناس
۰۰:۴۹ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
جواب سوالات بدهید
ناشناس
۰۸:۰۹ ۱۶ فروردين ۱۳۹۶
سلام من با طناب زدن در یک ماه 8 کیلو کم کردم واقعا روش خوبی برای وزن کم کردن
ناشناس
۱۴:۴۱ ۱۵ فروردين ۱۳۹۶
من قبل از این که این برنامه رو بگیرم روزانه 600الی700گرم وزن کم میکنم من13سالمه وزنم44کیلو بوددرعرض سه روز 1/200کیلو گرم کم کردم
محسن
۲۱:۴۵ ۰۶ فروردين ۱۳۹۶
سلام من طناب بلد نیستم بزنم میپرم بالا پاین حالت ظناب این خوبه؟؟
محسن
۲۱:۴۵ ۰۶ فروردين ۱۳۹۶
سلام من طناب بلد نیستم بزنم میپرم بالا پاین حالت ظناب این خوبه؟؟
Newlife
۱۴:۵۸ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
سلام...
ببخشید ایا طناب زدن چربی شکمم اب میکنه؟
Mohadeseh
۱۱:۵۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
منم میخوام طناب زدن رو شروع کنم ب نظرتون وزن کم میکنم?
ناشناس
۲۱:۰۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۵
خواستم بپرسم تاحالا کسی ازین برنامه استفاده کرده که به نتیجه رسیده باشه؟
من میخوام از هفته هفتم شروع کنم بنظرتون از هفته هفتم تاپانزدهم چه مقدار وزن کم میشه ؟؟؟؟؟؟؟
البته درکنار کم کردن مقدار وعده های غذایی روزانه
باران
۱۵:۲۴ ۱۳ دی ۱۳۹۵
سلام روزی ۱۰۰۰تا طناب زدن تا یک ماه چقدر وزن کم میشه
Germany
ناشناس
۲۲:۰۶ ۰۵ دی ۱۳۹۵
زهرا
۱۴:۱۹ ۰۵ دی ۱۳۹۵
سلام-من روزی 1000 طناب میزنم-سه روزه شروع کردم-دیابت نوع یک دارم و15کیلواضافه وزن-چقدرزمان میبره تاوزن کم کنم؟
نرگس
۲۰:۱۸ ۲۴ آذر ۱۳۹۵
سلام من وزنم79قد165میتونم درطول روز 1000تاطناب بزنم ولی مداوم نمیتونم چون واقعا سخته برام ممنون ازجواب
زهرا
۰۱:۲۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۵
من دارم سه روزه این ورزشو انجام میدم از ۸۳.۳۰۰ رسیدم به ۸۱.۸۰۰ البته روزانه هزار کالری هم میخورم. به امید موفقیت
ناشناس
۰۰:۱۳ ۱۰ آذر ۱۳۹۵
سلام
دوستان گل
لطفا جواب بدين
پيشاپيش ممنونم
طناب زدن بيشتر كدوم ناحيه رو لاغر ميكنه؟؟؟؟
ناشناس
۰۰:۳۶ ۲۷ آبان ۱۳۹۵
سلام طناب هم به چربی پهلوکمک میکنه
ناشناس
۰۰:۳۶ ۲۷ آبان ۱۳۹۵
سلام طناب هم به چربی پهلوکمک میکنه
ناشناس
۱۵:۰۸ ۲۰ آبان ۱۳۹۵
سلام من از شما دوستان میخواهم حتما طناب برید چون یه معجزه هست والله شوخی نمیکنم من خودم یک ماهه طناب میرم خیلی هم راضی هستم
۱۲
آخرین اخبار