شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

موضوع: تاپیک گروهی "پوست خوب من" | بشتابید!

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

تاپیک گروهی "پوست خوب من" | بشتابید!

میخوایم یه تاپیک گروهی در مورد رسیدگی به پوستمون راه بندازیم. در واقع یه کمپین که هر زیباتنی ای میتونه عضو بشه و بیاد از کارهایی که برای رسیدگی به پوستش انجام میده هر روز یا هر وقت دوست داشت گزارش بده. و با همدیگه بحث و تبادل نظر داشته باشیم.

کساییکه دوست دارن عضو کمپین بشن اعلام کنن و بعدش برنامشون برای رسیدگی به پوست و گزارشاتشون رو اینجا بگن.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

arsheda (08 شهریور 1395),mahbobe (05 شهریور 1395),omberto (05 شهریور 1395),topol (09 شهریور 1395),یکتا اذری (05 شهریور 1395)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام .
      من پوستم چربه . نوجونی جوش،زیاد میزدم اما نه از اون خیلی خفنا .
      هنوز هم ججوش میزنه صورتم هر از چند گاهی و جوشای زیپوستی پیشونیم که وجود داره همیشه اما زیاد به چشم نمیان
      در کل از پوستم راضی ام . یه کم لک جوش مونده تو صورتم . خدا رو شکر پوستم صافه و جای جوش ها به صورت فرو رفتگی نمیمونه . خب این از توصیحات پوستم
      تجربه های من در مورد این مشکلم
      1 خوردن گرمی بد تر میکنه جوشامو .
      راه حلی که روم جواب داده خوردن گل ختمی شیرازیه که سردیه. به این صورت که 1-2 قاشق غذا خوری گل ختمی شیراضی میریزم تو یه لیوان اب سرد معمولی بعد یه ربع گل ها رو در میارم و اب رو که حالا بنفش شده میخورم روزی دو یا سه بار بعد چند روز دوز مصرفم رو کم میکنم معمولا تا یک هفته یا دوهفته بعد نمیخورم و تا 2-3 ماهی از جوش ها خلاصم به شرط این که تو گرمی خوردن افراط نکنم البته هر از چند گاهی یکی دوتا جوش برام مهم نیست .
      2 شستشو در روز دو یا سه بار که با ژل های شستشو صورت انجام میدم و راضی ام صابون حتی گوگردی و ... زیاد روم جواب نداد . مارک ژل شستشوم رو هم هر از چند گاهی عوض میکنم بیشتر هم جنس ایرانی میخرم
      3 پاکسازی پوست با اسکراب 2 بار در هفته
      4 مرطوب کننده و ابرسان من هیدرتینگ کرم مای میزنم راضی ام ابرسان فاقد چربی هیدرودرم هم زدم اینسری میخوام سیگل رو هم امتحان کنم . البته ماسک خیار و گلاب رو هم دوست دارم . خود گلاب و یه مقدار کم گلیسیرین رو هم به عنوان لوسیون استفاده میکنم
      5 شیر پاک کن برای پوست چرب . برای پاک کردن ارایش واقعا ضروریه من مارک سینره و سی گل رو دوست دارم
      6 کنترل چربی پوست هم هر چند ماه یه بار یکم ابلیموطبیعی یا سرکه رو با یکم اب قاطی میکنم و به پوستم میزنم . چربی پئست منو کم میکنه . البته چون ژل شستشو میزنم زیاد لازم نمیشه
      7 ماسک های طبیعی و بخور پوست انجام میدم خیلی کم اخه به من نمیافته بیشتر جوشام زیاد میشه . اما سفیده تخم مرغ و ابلیمو رو دوست دارم

- - - Updated - - -

خخخخ . بخدا میدونم شیرازی این طوریه . بد تایپ شده . امکان ویرایش پست هم ندارم

5. 4 کاربر، ارسال omberto را لایک کرده اند:

arsheda (08 شهریور 1395),یکتا اذری (06 شهریور 1395), Zenith (07 شهریور 1395),تابتا (06 شهریور 1395)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      مرسی ombertoی عزیز

من پوستم خشکه. خیلی هم بده.
      اقدامات مراقبتی پوست خیلی عالیه اما راستش من چندان وقتش رو ندارم و همیشه از این بابت نگران آینده بودم.
      در طول دوره های زمانی اهرای مختلفی رو برای پوست تجربه کردم و الان میشه گفت تجربه هایی به دست آوردم که به ثبات مشخصی رسیدم. کارهایی که من انجام میدم:

شستشوی روزانه پوستم از مواد آرایشی با پن مخصوص پوست های خشک: با شیرپاک کن و تونر خیلی مشکل داشتم. راستش احساس خوبی به پوستم نداشتم و دلم میخواست حتما شستشوی کامل پوستم رو با آب داشته باشم. بعد از پن هم گلاب میزنم به پوستم. گلاب مثل تونر عمل میکنه.

اسپری کردن گلاب روی پوستم روزی یک بار : باورتون نمیشه چقدر پوست رو با نشاط میکنه. فقط کافیه 1 هفته استفاده کنید و بعد تاثیرش رو ببینید. گلاب آبرسانی هم انجام میده

شب ها قبل از خواب اسکراپت میکنم. مدت هاست هایسک استفاده میکنم و راضیم. ولی خیلی وقت قبل تر و درواقع اولین باری که پیلینگ کردم با ترتینوئین بود که خیلی راضی بودم. البته ترتینوئین خارجی. چون اولش که نمیدونستم ایرانی و خارجی داره داروخونه بهم ایرانیش رو داد و پوستم بدجور قرمز میشد و کهیر میزد!!! البته تولیدات ملی طی چند سال اخیر کیفیت خیلی خوبی دارن. حرف من مال تقریبا 10 سال پیشه.

روز در میون ماسک حنا و ماست میذاشتم که الان یک هفته است اونم نمیذارم! اونم به نوعی پیلینگ میکنه. دنبال یه ماسک روزانه ی بهتر میگردم.

هفته ای یک بار صورتم رو بند میندازم(با بند انداز) و بعدش ماسکی از ترکیب ماست و نعناع و جوانه گندم روی پوستم میذارم.

روزی یه مولتی ویتامین و یه زینک و یه آهن میخورم. بعضی دوره های زمانی هم ویتامین E میخورم

همش همین. بخور رو خیلی دوست دارم بذارم توی برنامه ام ولی از اون دسته ای هستم که نمیتونم 20 دقیقه بشینم یه جا و صبر کنم این بخوره به صورتم بخوره. باید حتما اون حین به یه کار دیگه هم مشغول باشم که حوصلم سر نره. زیر بخور هم که هیچ کاری نمیشه کرد. الان من تنبلم یا بی حوصله؟! خخخخ حالا شما بیشتر از اقدامات پوستیتون بگید شاید منم بیشتر انگیزه گرفتم.

7. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

arsheda (08 شهریور 1395),omberto (08 شهریور 1395),soni24 (08 شهریور 1395),یکتا اذری (08 شهریور 1395)

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      ممنونzenith عزیز بابت این تاپیک خیلی خوب

من هم از گلاب و گلیسیرین به عنوان تونر استفاده میکنم اما احساس میکنم گلاب پوستم رو خشک میکنه .
      برام جالبه که شما با پوست خشک از تونر گلاب احساس رضایت دارید. تو ترکیب تونرم گیلیسیرین خیلی کم میزنم پس فکر نمیکنم احساس خشکی پوستم بخاطره گلیسیرین باشه
      ماسک ماست و حنا بی رنگ رو منم میزارم حس خنکی که به پوست میده رو دوست دارم . خیار و گلیسیرین هم خوبه .

راستی ضد افتاب اکثر مواقع میزنم . فکر میکنم خیلی مهمه این فاکتور تو مراقبت از پوست .
      کلا به نظرم هر کسی باید در رابطه با پوستش خودش با امتحان کردن محصولات مختلف به نتیجه دلخواهش برسه

راستی بخور بیشتر برا پوستای چربه و برای خشک ها زیاد لازم نیست و حتی موقع انجامش شما فقط 5 دقیقه نیاز دارید پوست چرب 10-20 دقیقه نیازه

کرم دور چشم هم میزنم اما خدایی کم . خیلی وقتا یادم میره اما یه مدت که مرتب میزنم سیاهی دور چشم کمتر میشه

این روزی 8 لیوان اب خوردن هم برا پوست خیلی خوبه
      ماسک های میوه هم کلا خوبن برا پوست .
      من چون تو رژیمم میخوام مرتب ماسک سفیده تخم مرغ رو بزنم امیدوارم تاثیرش خوب باشه برام و پوستم بخاطره رژیم شل نشه
      برای پئست دستم هم شبا قبل خئاب کرم میزنم وقتی هم خیلی خشکه دستام روغن نارگیل یا بادوم میزنم

- - - Updated - - -

بجای بخور میتونید یه حوله یا دستمال نخی تمیز رو تو اب گرم فرو کنید و چند دقیقه رو پوست بزارید و چند بار تکرار کنید فکر کنم این برای شما بهتر از بخور باشه . و حتما بعدش کرم مرطوب کننده بزنید تا رطوبت جذب شده به پوست حفظ بشه

9. 3 کاربر، ارسال omberto را لایک کرده اند:

arsheda (08 شهریور 1395),soni24 (08 شهریور 1395), Zenith (09 شهریور 1395)

soni24 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      ۱۵۷
      وزن شروع
      ۸۳
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      83۲۸۳
      سلام.چه تاپیک خوبی.ممنون.zenith عزیز.من قبلا پوستم چرب بود اما الان معمولیه و چون محل زندگیم عوض شده یه کم گاهی اوقات خشکه.اما جوش هم میزنم.قبلا خیلی پوستم جوش میزد اما الان خوبه.من از محصولات اوریف لیم استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.شیر پاک کن و تونر میزنم قبل خواب.کرم روز و شب استفاده میکنم و دور چشم و هفته ایی دو بار اسکراب.البته محصولات مای و سینره و سی گل هم خیلی خوبن.آبلیمو قبلا میزدم.اما خوب گاهی جوش میزنم.که دیر هم لکش میره.دوستان شما برای لک از چی استفاده میکنین؟

11. 3 کاربر، ارسال soni24 را لایک کرده اند:

arsheda (08 شهریور 1395),omberto (08 شهریور 1395), Zenith (09 شهریور 1395)

arsheda آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      156
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      هدف اول=62 هدف دوم=60هدف اخر=55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      35
      سلام وای خوش به حالتون چه قدر به پوستاتون میرسیدددد من 2 هفتست می خوام یه ماسک سیب زمینی بزارم روی پوستم برای جوشام هنوز که هنوزه وقت نکردم دوستان بیاید یک کم از کارهایی که برای پوستاتون می کنید بگید بلکه من انگیزه بگیرم یکم به این پوست بی چاره ام برسم
      من می تونم به همه ارزوهام برسم

13. 3 کاربر، ارسال arsheda را لایک کرده اند:

omberto (08 شهریور 1395),soni24 (08 شهریور 1395), Zenith (09 شهریور 1395)

soni24 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      ۱۵۷
      وزن شروع
      ۸۳
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      83۲۸۳
      آرشیدا جان من خیلی الان از ماسکهای دست ساز خونگی استفاده نمیکنم اما خوب محصولات خوب تو بازار هست کرم روز و شب و کرم مرطوب کننده و دور چشم مهمه.حالا باز دوستان بیشتر میتونن راهنمایی کنن برای ماسک های گیاهی..چند سالته؟

- - - Updated - - -

چون از سی به بالا باید حتما به پوست رسید.من خیلی میترسم که پوستم چروک بشه

- - - Updated - - -

ضد آفتاب بزن.البته پستور درست کردن یه سری از ماسک های خونگی تو نت هست.

- - - Updated - - -

یکی از قسمت های حساس صورت چشم ها و پوست دور چشم می باشد که مراقبت و حفظ سلامت آن از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مطلب به معرفی ۴ ماسک دور چشم طبیعی برای رفع چروک و سیاهی دور چشم می پردازیم. امیدواریم با استفاده از این ماسک های طبیعی دور چشمی شاداب و روشن داشته باشید.

پوست زیر چشم شما بسیار حساس و ظریف می باشد این بخش از بدن به مراقبت زیادی نیاز دارد شما برای رفع سیاهی زیر چشم، پف و یا چین و چروک های اطراف چشم با استفاده از مواد موجود در منزل ماسک های طبیعی و کارآمد تهیه کرده و از آن ها استفاده کنید.

معرفی چند ماسک دور چشم طبیعی با تاثیری شگرف

وجود چین و چروک و یا گودی زیر چشم باعث می شود که شما خسته به نظر برسید و همچنین باعث می شود سن شما بیشتر به نظر برسد از این رو وجود این مشکلات در پوست اطراف چشم شما باعث ایجاد نگرانی می شود. استفاده از ماسک دور چشم طبیعی باعث می شود پوست دور چشم شما صاف شده و گودی و یا سیاهی زیر چشم شما از بین برود. شما می توانید همچنین با داشتن خواب کافی سیاهی زیر چشم خود را از بین ببرید. تا پایان با معرفی چهار ماسک عالی برای دور چشم همراه ما باشید.

ماسک نعناع و عسل

برگ های نعناع دارای ویژگی خنک کنندگی می باشند که خستگی چشم های شما را رفع می کنند. علاوه بر این نعناع دارای ویژگی های ضد تورمی و آنتی اکسیدانی می باشد که می تواند سیاهی و یا گودی زیر چشم شما را به حداقل برساند.

مواد لازم:

یک مشت برگ نعناع خشک شده

یک قاشق غذاخوری عسل

طرز تهیه:

برگ های نعناع را خورد کنید و یک قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید.

این ترکیب را بطور کامل در اطراف چشم های خود بکار ببرید.

برای ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

می توانید هرشب قبل از خواب از این ماسک دور چشم استفاده کنید تا سیاهی زیر چشم شما به تدریج از بین برود.

ماسک گوجه فرنگی و لیمو برای گودی زیر چشم

گوجه فرنگی ها دارای ویژگی های مرطوب کننده می باشد و می توانند برای رفع گودی زیر چشم مورد استفاده قرار گیرند. گوجه فرنگی ها دارای ویتامینA ,B, و مواد معدنی می باشد و به همین دلیل می توانند سلول ها را بازسازی کرده و سوخت و ساز سلولی را فعال سازد. لیمو یک ضد عفونی کننده طبیعی می باشد و از اختلالات و حساسیت های پوستی پیشگیری می کند. لیموها همچنین می توانند برای منافذ باز پوستی مورد استفاده قرار گیرند. این میوه همچنین می تواند برای رفع لک و پیس مورد استفاده قرار گیرد.

موارد لازم:

۱ عدد گوجه فرنگی

۱ عدد لیمو

طرز تهیه:

آب گوجه فرنگی و لیمو را در کاسه ای بریزید.

آن ها را با استفاده از یک قاشق کملا هم بزنید.

این ترکیب را با دقت برای اطراف چشم خود استفاده کنید.

یک ساعت صبر کنید و سپس صورت خود را با آب بشویید.

- - - Updated - - -

ماسک دور چشم روغن بادام و آبلیمو برای گودی زیر چشم

گودی زیر چشم به دلایل مختلفی ممکن است ایجاد گردد. علاوه بر استرس و خواب ناکافی که ممکن است رنگ پوست زیر چشم های شما را تغییر دهند عوامل جدید دیگری نیز وجود دارند که می توانند باعث ایجاد گودی زیر چشم شما شوند. سیگار کشیدن، الکل و قهوه و کم آبی بدن می تواند باعث ایجاد گودی زیر چشم شوند.

اکثر اوقات گودی زیر چشم به دلیل خواب ناکافی و استرس می باشد به همین دلیل داشتن خواب آرام و کافی به طور معجزه آسا باعث رفع تیرگی زیر چشم می شود. اما گاهی اوقات گودی زیر چشم برای مدت زیادی باقی می ماند حتی با وجود خواب کافی! در این قسمت یک ماسک طبیعی دور چشم که برای درمان گودی زیر چشم موثر می باشد را برای شما آورده ایم.

لیموها دارای مقادیر زیادی ویتامین های B,C, ریبوفلاوین، فسفر، منیزیم، پروتئین و کربوهیدرات می باشند. ویتامین C موجود در میوه های زرد رنگ باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شوند. روغن بادام نیز حاوی ویتامینE،D مواد معدنی مثل منیزیم، کلسیم و سطوح بالای چربی می باشد.

مواد لازم:

۱ قاشق غذاخوری روغن بادام

۱ قاشق چایخوری آبلیمو

طرز تهیه:

برای ده دقیقه از کمپرس گرم و سرد برای پوست زیر چشم خود استفاده کنید.

سپس یک قاشق غذاخوری روغن بادام و یک قاشق چایخوری آبلیمو را با هم ترکیب کرده و هر شب قبل از خواب از آن استفاده کنید. این ماسک دور چشم تاثیر مناسبی در رفع گودی زیر چشم دارد.

ماسک سیب زمینی، عسل و روغن زیتون برای رفع گودی زیر چشم

سیب زمینی برای پوست شما فوق العاده عالی می باشد. برای رفع اکثر مشکلات پوستی که ما با آن ها سر و کار داریم می تواند مثل یک معجزه رفتار کند. این سبزی همچنین می تواند خون را تصفیه کند، موها و ناخن ها را تقویت کرده و چروک های زیر چشم را رفع کند. سیب زمینی ها منبع خوبی از ویتامین A، بتا کاروتین و آنتی اکسیدان ها می باشد. منبع غذایی مهمی که پوست شما به آن نیاز دارد در سیب زمینی وجود دارد.

روغن زیتون نیز علاوه بر فواید فراوان برای مو باعث رفع گودی زیر چشم نیز می شود. روغن زیتون می تواند به عنوان ماسک برای رفع چروک دور چشم، درمان آکنه، مرطوب سازی پوست، تصفیه پوست و مرطوب سازی لب های خشکیده مورد استفاده قرار گیرند.

مواد لازم:

۱ عدد سیب زمینی متوسط

۱ قاشق غذاخوری عسل

مقدار کمی روغن زیتون

طرز تهیه:

سیب زمینی را پوست کنده و رنده کنید.

به سیب زمینی رنده شده یک قاشق عسل و مقداری روغن زیتون اضافه کنید( روغن زیتون به اندازه ای باشد تا ترکیب شبیه یک خمیر به نظر برسد.)

آن را در ناحیه زیر پوست قرار داده و نیم ساعت صبر کنید. صورت خود را با آب گرم بشویید.

می توانید از این ماسک دو بار در هفته استفاده کنید. این ماسک گودی و یا پف زیر چشم را رفع خواهد کرد. و چروک های دور چشم را برطرف خواهد کرد.

از سایت برترین ها

15. 2 کاربر، ارسال soni24 را لایک کرده اند:

omberto (08 شهریور 1395), Zenith (09 شهریور 1395)

arsheda آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      156
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      هدف اول=62 هدف دوم=60هدف اخر=55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      35
      نقل قول نوشته اصلی توسط soni24 نمایش پست ها
      آرشیدا جان من خیلی الان از ماسکهای دست ساز خونگی استفاده نمیکنم اما خوب محصولات خوب تو بازار هست کرم روز و شب و کرم مرطوب کننده و دور چشم مهمه.حالا باز دوستان بیشتر میتونن راهنمایی کنن برای ماسک های گیاهی..چند سالته؟

- - - Updated - - -

چون از سی به بالا باید حتما به پوست رسید.من خیلی میترسم که پوستم چروک بشه

- - - Updated - - -

ضد آفتاب بزن.البته پستور درست کردن یه سری از ماسک های خونگی تو نت هست.
      سلام من 16 سالمه و مشکل من جوشامهههه قبلا نداشتما اما یه مدت کاکایوزیاد خوردم جوش زدم ماسکی برای ان سراغ داری؟
      ویرایش توسط Zenith : 09 شهریور 1395 در ساعت 00:12 دلیل: حذف بخش های غیرضروری نقل قول برای کوتاه شدن پست
      من می تونم به همه ارزوهام برسم

17. کاربر زیر پست arsheda را لایک کرده است:

omberto (08 شهریور 1395)

soni24 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      ۱۵۷
      وزن شروع
      ۸۳
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      83۲۸۳
      ارشیدا جان.تو که هنوز خیلی جوونی.نیازی به دپر چشم واینا نداری.من هم همسن تو بودم خیلی جوش میزدم.البته تحت نظر دکتر بودم و دارو مصرف میکردم.بعد خوب شد.اما ممکنه علت جوشهای تو حساسیتی و یا به اقتضای سنت باشه عزیزم.اگه خیلی زیاد بود دکتر پوست بری بهتره.اما ماسک عسل و ابلیمو.خیار رنده شده و ماست.سیب رنده شده. و گوجه رنده شده و لیموی تازه برای جوش خوبه.ژل اریترومایسین هم برای حوشهای سطحی خوبه.ضد افتاب بزن.کرم پودر و اینا زیاد استفاده نکن.صورتت رو خوب بشور و تمیز کن و از کرمهایی که ضد جوش هستن میتونی استفاده کنی اما چون سنت کمه از کرمهای قوی استفاده نکن که پوستت خراب نشه.البته اینا تجربیاته منه.

19. 2 کاربر، ارسال soni24 را لایک کرده اند:

omberto (08 شهریور 1395), Zenith (09 شهریور 1395)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط omberto نمایش پست ها
      ممنونzenith عزیز بابت این تاپیک خیلی خوب

من هم از گلاب و گلیسیرین به عنوان تونر استفاده میکنم اما احساس میکنم گلاب پوستم رو خشک میکنه .
      برام جالبه که شما با پوست خشک از تونر گلاب احساس رضایت دارید. تو ترکیب تونرم گیلیسیرین خیلی کم میزنم پس فکر نمیکنم احساس خشکی پوستم بخاطره گلیسیرین باشه
      ماسک ماست و حنا بی رنگ رو منم میزارم حس خنکی که به پوست میده رو دوست دارم . خیار و گلیسیرین هم خوبه .

راستی ضد افتاب اکثر مواقع میزنم . فکر میکنم خیلی مهمه این فاکتور تو مراقبت از پوست .
      کلا به نظرم هر کسی باید در رابطه با پوستش خودش با امتحان کردن محصولات مختلف به نتیجه دلخواهش برسه

راستی بخور بیشتر برا پوستای چربه و برای خشک ها زیاد لازم نیست و حتی موقع انجامش شما فقط 5 دقیقه نیاز دارید پوست چرب 10-20 دقیقه نیازه

کرم دور چشم هم میزنم اما خدایی کم . خیلی وقتا یادم میره اما یه مدت که مرتب میزنم سیاهی دور چشم کمتر میشه

این روزی 8 لیوان اب خوردن هم برا پوست خیلی خوبه
      ماسک های میوه هم کلا خوبن برا پوست .
      من چون تو رژیمم میخوام مرتب ماسک سفیده تخم مرغ رو بزنم امیدوارم تاثیرش خوب باشه برام و پوستم بخاطره رژیم شل نشه
      برای پئست دستم هم شبا قبل خئاب کرم میزنم وقتی هم خیلی خشکه دستام روغن نارگیل یا بادوم میزنم

- - - Updated - - -

بجای بخور میتونید یه حوله یا دستمال نخی تمیز رو تو اب گرم فرو کنید و چند دقیقه رو پوست بزارید و چند بار تکرار کنید فکر کنم این برای شما بهتر از بخور باشه . و حتما بعدش کرم مرطوب کننده بزنید تا رطوبت جذب شده به پوست حفظ بشه
      سلام عزیزم. ممنون بابت راهنمایی هات. حتما استفاده میکنم.

آره واقعا باید در طی زمان هر کسی به نتیجه برسه چه محصولی از چه برندی براش مناسبه. چون خیلی به پوست فرد و حتی طبعش بستگی داره. مثلا همین گلاب عمدتا آب رسان معرفی میشه ولی شما میگی پوستت رو خشک تر میکنه.
      من هم برای سر کار برای روشن کردن پوست از کرم های سفید کننده و کرم پودر استفاده نمیکنم. ضد آفتابم رنگیه و بصورت روزانه همون رو میزنم.

21. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

omberto (09 شهریور 1395),یکتا اذری (10 شهریور 1395)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین