شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

مکالمه بین مبینا.ب و parchami7

29 پیغام بازدید کنندگان

• صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    1. سلام عزیزکم آفرین به توووو ؛ دو کیلووو هم خیلی عالیههه ؛ ایشالا تا عید خیلی خوب کم میکنی و حسابی خوش تیپ میری عید دیدنی
    2. مهشید جونی فقط میگم سلام

تو نمیای بهم تبریک بگی
      بگی افرین مبینا تو دو کیلو کم کردی از 76 شدی 73.7
      نچ نچ نچ
      خیلی بدی ها
    3. مبینا جون دمبل الان هر وزنی بخوای هست ، نیم کیلو هم هست اگه خیلی سبک میخوای ، ولی 1 و 1.5 واسه ما کاربردی تره ، من هنوزم بیشتر با 1 کیلویی کار میکنم ، 2 کیلویی هم دارم که هر از گاهی به کارم میاد .
    4. سلامممم عزیزم این چه حرفیه آخه معلومه که میتونی خیلی هم خوبه سایزاتو یادداشت کنی ، تازه من خودم از روی یونیک جون درست کردممممم .
    5. پرچمی میشه از روی روند کاهش سایزت تقلید کنم
      نه که عدد هاشو بلکه منم یه همچین جدولی تو دفترچم بزارم
      ناراحت که نمی شی ؟؟؟
      من چقد می گم تقلید وال... همش تقصیر دخی عمومه من اگه الان برم یه پالتو بخرم شروع می کنه تو به من حسودی می کنی تقلید کار و این حرفا
      تروخداااااا
    6. مرسی خب چه کاری از اول می گفتن level
      لول یکم عجیب غریبه تلفظشون هم به هم نمی خوره
      بازم ممنون عشقم
      بوس بای حالا باید برم مدرسه
    7. عزیز کوچولوی خودمممم همون هر قسمت دیگه ، خودش هم نوشته level 1 , level 2, level 3
    8. مسخرم نکن؟
      مسخرم نکنیا
      هر لول چی میشه؟؟؟
      من ادبیاتم خیلی ضعیفه
      شوما به بزرگی خودتون ببخشید
    9. واسه من تاثیرش روی سفت کردن رون و بازوها خیلی خوب بود بازوهام که واقعا سفت تر شد ولی ورزش بدون رژیم هیچههههه رو کاهش وزن ، من رژیم نبودم و هیچی کم نکردم
    10. سلام مبینا جونم ؛ کل انقلاب تن سه ماهه که برای هر ماه 4 تا ورک اوت و 1 کاردیو هست که در کل میشه 12 ورک اوت و 3 کاردیو ؛ کاردیو که برای یک ماه کامله ، هر دو هفته با دو ورک اوت کار میشه ؛ مثلا شنبه روز شروع برنامه ورک اوت 1 ، یکشنبه ورک اوت 2 ، دو شنبه کاردیو 1 ، سه شنبه ورک اوت 1 ، چهارشنبه ورک اوت 2 ، پنجشنبه کاردیو 1 و هفته بعد همینطور تکرار میشه ؛ هفته سه و چهار ورک اوت 3 و 4 جایگزین 1 و 2 میشههههه
    نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 29
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
    برای مشاهده کلیک کنید