شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. arsheda آواتار ها
    در انتظارت دسته جمعی نشسته ایم ای دوست
  2. افسون11 آواتار ها

منتظرت میمونم
  3. کیجا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط توکلی
    عالی عالی

ممنونم که خوندیش :cheerleader3: امیدوارم بهت آرامش بده:balloony:
  4. توکلی آواتار ها
    عالی عالی
  5. کیجا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    سلام عزیز اشکال نداره اشتباهات گذشترو فراموش کن و با قدرت و انگیزه ای چندین برابر شروع کن موفق باشید
    ممنونم از حضورت:999:
  6. arsheda آواتار ها
    سلام عزیز اشکال نداره اشتباهات گذشترو فراموش کن و با قدرت و انگیزه ای چندین برابر شروع کن موفق باشید
  7. کیجا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    آفرین با اینکه تقلب داشتی موفق شدی ادامه بده تلاش قشتگتو
  8. کیجا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith
    سلام کیجای عزیزم. چطوری دوست قدیمی؟
    اتفاقا این روزا منم در مورد سرکه سیب دارم تحقیق میکنم. اتفاق جالب اینکه از سه نفر خواستم بعد از ناهار یه قاشق سرکه سیب داخل یک لیوان آب بریزن و بعد از ناهار بخورن. هر سه نفر نتایج خیلی خوبی گرفتن. دور شکم و پهلوشون در عرض یک ماه کم شد. دو تاشون رژیم داشتن و در وزن بالا بودن. یکیشون در وزن کم و محدوده گروه وزنی سبز و لاغراندام بود و رژیم غذایی خاصی نداشت.
    سلام حالتون چطوره؟
    خیلی ممنونم که اطلاعات خوبی با من به اشتراک گذاشتید
    خودم به توصیه یک متخصص طب سنتی , صبحها ناشتا سرکه سیب با آب ولرم میخوردم که 30روزه جوابشو دیدم البته مربوط به سالهای گذشته ش زیاد خاطرم نیست.
    فقط باید حتما با دستور حساب شده باشه در غیر این صورت برای معده و دندان و.. ضرر داره

توصیه برای افراد مختلف با توجه به وضعیت سلامت جسمانی متفاوت بود چون ما چند دوست بودیم هر کدوم یک دستور مخصوص به خودمون گرفتیم
    افسوس دستورم رو گم کردم
  9. Zenith آواتار ها
    سلام کیجای عزیزم. چطوری دوست قدیمی؟
    اتفاقا این روزا منم در مورد سرکه سیب دارم تحقیق میکنم. اتفاق جالب اینکه از سه نفر خواستم بعد از ناهار یه قاشق سرکه سیب داخل یک لیوان آب بریزن و بعد از ناهار بخورن. هر سه نفر نتایج خیلی خوبی گرفتن. دور شکم و پهلوشون در عرض یک ماه کم شد. دو تاشون رژیم داشتن و در وزن بالا بودن. یکیشون در وزن کم و محدوده گروه وزنی سبز و لاغراندام بود و رژیم غذایی خاصی نداشت.
  10. SepidehJoon آواتار ها
    آفرین با اینکه تقلب داشتی موفق شدی ادامه بده تلاش قشتگتو
  11. کیجا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط sogol98
    نععع
    روزی 20-30 مین حلقه میزنم باشگاهم میرم ولی باید تا اسفند به 60 برسم عروسی داریم با روزی 1000 تا هفته ای 1 کیلو کم میکنم کمه یه ماه 450 پیش برم فک نکنم آسیب بزنه .یه سوال دیگه شما مکمل چی مصرف میکنی؟
    مبارک باشه چه عالی
    مولتی ویتامین روزی یکی یا دوتا
    شما چطور؟
  12. sogol98 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا
    سلام
    ممنونم از نظر لطفت

خیلی خوب پیش رفتی آفرین
    یه بحثی قبلا در زیباتن بود که خیلی سفت و سخت مدیران اصرار میکردن که کالری دریافتی نباید از1000 کمتر بشه و برای کسی که میخواد کالری کمتری دریافت کنه حتما باید 1000تا1200 کالری دریافتی ذاشته باشه و باقی رو با ورزش بسوزونه مثلا شما که مد نظرت 450کالری دریافتی هست باید از1000کالری 550تا رو با ورزش بسوزونی .درست توضیح دادم؟

من خودم وقتهایی بود که در روز 200کالری فقط از میوه دریافت میکردم بدون ورزش چون امکانش نبود متاسفانه ضررش زیاده و جدی

متوجه سایزتون نشدمxsنمیدونم چیه؟ سایز پایین تنه رو براتون نوشتم با ورزش میشه کم کرد و کالری رو کمتر کنی فایده نداره فقط بدنت مقاومتر میشه اگه میتونی پیاده روی و رفت و آمد از پله ها و یا از حلقه ی هولاهوپ استفاده کن من اصلا استعدادشو ندارم اما به چشم دیدم که بچه ها نتیجه گرفتن خودمم با اینکه بلد نیستم ولی برام بی تاثیر نبود با روزی 5دقیقه شروع کن مواظب باش که بدنت کبود نشه .به خودت وقت بده
    اگه هم بلد نیستی همون که میافته هم حسابه فکر نکن 5دقیقه اصلا حلقه نزدی و فقط داشتی دولا میشدی حلقه از روی زمین جمع میکردی پس ورزش نکردی
    نععع
    روزی 20-30 مین حلقه میزنم باشگاهم میرم ولی باید تا اسفند به 60 برسم عروسی داریم با روزی 1000 تا هفته ای 1 کیلو کم میکنم کمه یه ماه 450 پیش برم فک نکنم آسیب بزنه .یه سوال دیگه شما مکمل چی مصرف میکنی؟
  13. کیجا آواتار ها
    سلام
    خوبی عزیزم؟ چه پشتکار و اراده ی خوبی داشتی و داری از آذر که با اینجا اشنا شدم اراده و انگیزه ی اعضای اینجا باعث شد منم رژیم بگیرم و تو یه ماه نزدیک 8 کیلو کم کنم .ببخش من انقد سوال میپرسم ازت کالری شماری با روزی 450 که طبق محاسبه باید دو کیلو کاهش تو هفته بهم بده متابولیسم و پایین نمیاره ؟البته سعس میکنم مدت زیادی گشنه نمونم ولی یکم نگرانم یه چیزه دیگه ام اینکه من سایز بالاتنم xs شده بعد رژیم ولی پایین تنم 42 شده و حس میکنم وزنم به 60 هم برسه باز پا دارم :( باید چیکار کنم به نظرت
    سلام
    ممنونم از نظر لطفت

خیلی خوب پیش رفتی آفرین
    یه بحثی قبلا در زیباتن بود که خیلی سفت و سخت مدیران اصرار میکردن که کالری دریافتی نباید از1000 کمتر بشه و برای کسی که میخواد کالری کمتری دریافت کنه حتما باید 1000تا1200 کالری دریافتی ذاشته باشه و باقی رو با ورزش بسوزونه مثلا شما که مد نظرت 450کالری دریافتی هست باید از1000کالری 550تا رو با ورزش بسوزونی .درست توضیح دادم؟

من خودم وقتهایی بود که در روز 200کالری فقط از میوه دریافت میکردم بدون ورزش چون امکانش نبود متاسفانه ضررش زیاده و جدی

متوجه سایزتون نشدمxsنمیدونم چیه؟ سایز پایین تنه رو براتون نوشتم با ورزش میشه کم کرد و کالری رو کمتر کنی فایده نداره فقط بدنت مقاومتر میشه اگه میتونی پیاده روی و رفت و آمد از پله ها و یا از حلقه ی هولاهوپ استفاده کن من اصلا استعدادشو ندارم اما به چشم دیدم که بچه ها نتیجه گرفتن خودمم با اینکه بلد نیستم ولی برام بی تاثیر نبود با روزی 5دقیقه شروع کن مواظب باش که بدنت کبود نشه .به خودت وقت بده
    اگه هم بلد نیستی همون که میافته هم حسابه فکر نکن 5دقیقه اصلا حلقه نزدی و فقط داشتی دولا میشدی حلقه از روی زمین جمع میکردی پس ورزش نکردی
    آپدیت شده 12 دی 1396 در 15:30 توسط [ARG:5 UNDEFINED]
  14. کیجا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    موفق باشی عزیزم...منم از این هفته شروع کردم کالری شماری همراه با مصرف پروتیین بالا... چقدر شما خوب کم کردی 8 کیلو تو 16 روز؟؟:bollywood1:
    سلام
    موفق باشی
    ممنونم که بهم سرزدی
    البته کمی از وزن کم شده ,دوباره برگشت ولی بازم خدا رو شکر
  15. sogol98 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا
    سلام دوستم
    همه ش برنگشت و در ضمن تونستم وزنمو یک کوچولو تکون بدم دوباره با رعایت رژیم
    و یک نکته ای هم هست و اینه که من از سوسیس و کالباس استفاده کردم واسه صرفه جویی در مخارج که همون غذاها روند کاهش وزنمو کم کرد و بهم ریخت مثلا دیشب وزنم 71 بود امروز صبح بعد از صبحانه به 74رسید کلا قاطیه وزنم و تصمیم گرفتم زیاد روش حساس نشم اما خوشحالم که سایزم کمی تکون خورده و شلوار لی زمستونیم رو تونستم جمعه بپوشم در صورتی که قبل از این رژیم اندازه م نبود اما شرمنده خودم شدم چون این شلوار رو پارسال گذاشته بودم کنار انداخته بودم ته کمد چون از پام آویزون بود و میترسیدم که وسط خیابون از پام بیافته یعنی درین حد گشاد بود

یک واقعیتی هم هست که اتکینز یک رژیم کوتاه مدت نیست و باید بهش زمان داد بار اول که گرفتمش حدود 3ماه بهش زمان دادم واقعا نتیجه ش عالی بود سایزم شده بود کمتر از 36 یعنی شلوار36میگرفتم گشاد بود باید خیاط تنگش میکرد البته اون رژیم یک کمی تفاوت داشت مثلا سردرد نداشتم حال بد نداشتم عصبی نمیشدم و... که چون سالها ازش میگذره یادم نمیاد و کسیکه بهم معرفیش کرده بود اخلاقش عوض شده دیگه سرش خیر نیست و نمیخواد کمکم کنه و میگه اصلا همچین رژیمی نداریم در صورتیکه خودش اومد منو به فکر رژیم گرفتن انداخت من کلا ذرین حال و هوای کاهش وزن نبودم.
    بگذریم
    امیدوارم برای روزهای آینده ی نزدیک بسیار سرحال و موفق و مانکن باشی
    سلام
    خوبی عزیزم؟ چه پشتکار و اراده ی خوبی داشتی و داری از آذر که با اینجا اشنا شدم اراده و انگیزه ی اعضای اینجا باعث شد منم رژیم بگیرم و تو یه ماه نزدیک 8 کیلو کم کنم .ببخش من انقد سوال میپرسم ازت کالری شماری با روزی 450 که طبق محاسبه باید دو کیلو کاهش تو هفته بهم بده متابولیسم و پایین نمیاره ؟البته سعس میکنم مدت زیادی گشنه نمونم ولی یکم نگرانم یه چیزه دیگه ام اینکه من سایز بالاتنم xs شده بعد رژیم ولی پایین تنم 42 شده و حس میکنم وزنم به 60 هم برسه باز پا دارم :( باید چیکار کنم به نظرت
  16. کیجا آواتار ها
    یعنی عددای سمت چپ و جمع کنیم 20 باید بشه در روز ؟؟
    برای فاز 1 , جمع اعداد کمتر از 20

برای 2 , کمتر از 25
    من کلا وقتایی که حواسم بود خیلی خیلی کمتر محاسبه میکردم
  17. کیجا آواتار ها
    پس چرا من همیشه اول شکمم اب میشه :( سایز بالاتنم smalle پایین xl هرچقدرم زور میزنم باز بالا تنم اب میشه
    خوشبحالت بازم خوبه که نتیجه میگیری . وقتی 8کیلو این حدودها کاهش وزن داشته باشی تازه متوجه میشی شکم داشتن و جمع نشدن شکم یعنی چی:axesmileyf:
    برای کاهش سایز ران راه سختی پیش رو داری ولی برای تو اصلا مشکل نیست تو میتونی:bollywood1: برای کاهش سایز باسن و ران پیاده روی و دوچرخه سواری یا ورزشهایی که شبیه ساز دوچرخه سواری هست و رکاب زدن فرضی که رو زمین دراز میکشی و پاها در هوا رکاب زدن انجام میده ,مفیده و بالا رفتن از پله و کوهنوردی البته همه ی این ورزش ها اروم و بدون فشار وارد کردن باید باشه. باشگاه هم دستگاه مسگری و یک صندلی هم هست روش میشینی با باهات وزنه رو بلند میکنی اسمش یادم نیست
    کلا حس تکون خوردن نذارم کلی کار عقب مونده دارم:boredsmiley:
  18. کیجا آواتار ها
    میخوام خوشبین باشم کمترین وزن این هفته رو برای خودم به عنوان وزن کنونی درتیکر کاهش وزنبنویسم وزن کنونی 72
  19. کیجا آواتار ها
    سلام عزیزم
    یعنی یه شبه برگشت ؟منم میخوام این رژیمو از یک شنبه شروع کنم یکم گزارشتو خوندم ذو دل شدم :(
    سلام دوستم
    همه ش برنگشت و در ضمن تونستم وزنمو یک کوچولو تکون بدم دوباره با رعایت رژیم
    و یک نکته ای هم هست و اینه که من از سوسیس و کالباس استفاده کردم واسه صرفه جویی در مخارج که همون غذاها روند کاهش وزنمو کم کرد و بهم ریخت مثلا دیشب وزنم 71 بود امروز صبح بعد از صبحانه به 74رسید کلا قاطیه وزنم و تصمیم گرفتم زیاد روش حساس نشم اما خوشحالم که سایزم کمی تکون خورده و شلوار لی زمستونیم رو تونستم جمعه بپوشم در صورتی که قبل از این رژیم اندازه م نبود اما شرمنده خودم شدم چون این شلوار رو پارسال گذاشته بودم کنار انداخته بودم ته کمد چون از پام آویزون بود و میترسیدم که وسط خیابون از پام بیافته یعنی درین حد گشاد بود

یک واقعیتی هم هست که اتکینز یک رژیم کوتاه مدت نیست و باید بهش زمان داد بار اول که گرفتمش حدود 3ماه بهش زمان دادم واقعا نتیجه ش عالی بود سایزم شده بود کمتر از 36 یعنی شلوار36میگرفتم گشاد بود باید خیاط تنگش میکرد البته اون رژیم یک کمی تفاوت داشت مثلا سردرد نداشتم حال بد نداشتم عصبی نمیشدم و... که چون سالها ازش میگذره یادم نمیاد و کسیکه بهم معرفیش کرده بود اخلاقش عوض شده دیگه سرش خیر نیست و نمیخواد کمکم کنه و میگه اصلا همچین رژیمی نداریم در صورتیکه خودش اومد منو به فکر رژیم گرفتن انداخت من کلا ذرین حال و هوای کاهش وزن نبودم.
    بگذریم
    امیدوارم برای روزهای آینده ی نزدیک بسیار سرحال و موفق و مانکن باشی
  20. sogol98 آواتار ها
    یعنی عددای سمت چپ و جمع کنیم 20 باید بشه در روز ؟؟
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

رژیم خروج از استاپ وزن یک روزه و کاملا رایگان

رژیم خروج از استاپ وزن
برای مشاهده کلیک کنید