شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. Shirin 69 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Catinca
    عزیزم ماهایی ک استعداد چاقی داریم همیشه باید حواسمون به خودمون باشه، ینی اگ اینطوری بهش نگا کنیم ک میخوایم در کل بهتر زندگی کنیم و حواسمون به خودمون باشه راحت تره تا فکر کنیم یه مدت تلاش و بعد رسیدن به هدف و تمام
    اینطوری فکر کن ک این تلاشات هر کدوم یه ذره داره بدن و ذهنتو سالم تر میکنه و این اثر بلند مدته
    خوشحالم ک هنوزم ناامید نیستی و تو مسیری
    منتظر نتیجه های فوق العادتم دوست باارادم
    م
    کاتی عزیزم،ممنون به خاطر اینکه وقت میذاری و نظر میدی
    امیدورام همین جوی که میگی نتیجه بگیرم،که البته برای منه لذت طلب کمی سخته!!
  2. Catinca آواتار ها
    عزیزم ماهایی ک استعداد چاقی داریم همیشه باید حواسمون به خودمون باشه، ینی اگ اینطوری بهش نگا کنیم ک میخوایم در کل بهتر زندگی کنیم و حواسمون به خودمون باشه راحت تره تا فکر کنیم یه مدت تلاش و بعد رسیدن به هدف و تمام
    اینطوری فکر کن ک این تلاشات هر کدوم یه ذره داره بدن و ذهنتو سالم تر میکنه و این اثر بلند مدته
    خوشحالم ک هنوزم ناامید نیستی و تو مسیری
    منتظر نتیجه های فوق العادتم دوست باارادم
  3. Shirin 69 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساعده
    تولد دوباره ت مبارک دوست من
    ۱۰روز زمان خوبیه و اگه بتونی حسابی ورزش کنی حتما همسرت سوپرایز میشه ،
    در مورد جمله آخرت هم کاملا موافقم
    ممنون دوست خوبم،انشالله که بتونم
  4. افسون11 آواتار ها
    تولد دوباره ت مبارک دوست من
    ۱۰روز زمان خوبیه و اگه بتونی حسابی ورزش کنی حتما همسرت سوپرایز میشه ،
    در مورد جمله آخرت هم کاملا موافقم
  5. Shirin 69 آواتار ها
    اوه اوه چقدر زیبا و ادبی تمومش کردم، بزن دست قشنگرو
  6. Shirin 69 آواتار ها
    شیرین جونم خیلی خوبه سست شدی و اینطوری
    ینی دارم میگم میتونست خیلی شرایط بدتر باشه
    عاشق نوشتن مسخره خودمم ینی
    اگر میتونی سعی کن تو مسافرت ها هم رعایت کنی چون ما کلا هدفمون یه زندگی سالم همیشگیه نه اینکه یه مدت زجر دهی باشه
    حالا خودمم گند زدم دارم راهنمایی میکنماااا
    ولی عزیزم چون نی نی داری باید مواد غذایی مناسبی مصرف کنی ک مشکلی برای خودت و نینیت پیش نیاد و آسیب نبینین
    یعنی منم عاشق نوشتنتمممنون که همیشه میای و نظر میدی عزیزم ،وجود شما دوستای خوب به ادم انگیزه میده
    سعی میکنم تو سفر رعایت کنم ولی باید اعتراف کنم که هنوز بدنم با این زندگی سالمه سازگار نشده !!و همچنان عاشق هله هوله است !
  7. Shirin 69 آواتار ها
    [QUOTE=arsheda;bt12998]
    اشکال نداره پیش میاد حالا خداروشکر کن که درصد کمی وزن اضافه کردی و این به خاطر همون رعایت کردن نسبیه درعوض تلاش کن که از این به بعد حداقل تثبیت کنی

به نظر من بجای رزیم میوه رزیم پروتیین بگیری شوک بیشتری به بدنت وارد میکنه در هر صورت موفق باااشیییییی:84:

در پناه خدا

[/QUOTE
    عزیزم ممنونم که با نظراتتون بهم روحیه میدین ،خودمم تصمیم دارم انشالله بعد سفر رژیم پروتئین بگیرم ببینم چی پیش میاد:89:
    همین که اضافه نکردم به قول تو جای شکر داره،ولی امروز اندارزه گرفتم دور شکمم کمتر شده خواهر
    بوسس
  8. Catinca آواتار ها
    شیرین جونم خیلی خوبه سست شدی و اینطوری
    ینی دارم میگم میتونست خیلی شرایط بدتر باشه
    عاشق نوشتن مسخره خودمم ینی
    اگر میتونی سعی کن تو مسافرت ها هم رعایت کنی چون ما کلا هدفمون یه زندگی سالم همیشگیه نه اینکه یه مدت زجر دهی باشه
    حالا خودمم گند زدم دارم راهنمایی میکنماااا
    ولی عزیزم چون نی نی داری باید مواد غذایی مناسبی مصرف کنی ک مشکلی برای خودت و نینیت پیش نیاد و آسیب نبینین
  9. arsheda آواتار ها
    اشکال نداره پیش میاد حالا خداروشکر کن که درصد کمی وزن اضافه کردی و این به خاطر همون رعایت کردن نسبیه درعوض تلاش کن که از این به بعد حداقل تثبیت کنی

به نظر من بجای رزیم میوه رزیم پروتیین بگیری شوک بیشتری به بدنت وارد میکنه در هر صورت موفق باااشیییییی:84:

در پناه خدا

10. Shirin 69 آواتار ها
    سلام عزیزم
    واقعا سخته منم از امزور دوباره سالم کم خوری رو در پیش گرفتم ،البته دیروز حسابی از خجالت جناب شکم درومدم:91::cheesecakesmile1:
    ممنونم ازت و امیدوارم تو هم خیلی راحت و به زودی دهه شصتی بشی وبه هدفت برسی خواهری
  11. Catinca آواتار ها
    سلام گلم
    وای رژیم تک خوری برا منم خیلی سخته
    ترجیح میدم کلا سعی کنم سالم بخورم
    تبریک میگم پیشرفتتو
    نگران کند بودن کاهشت نباش اینطوری دیر تر هم بر میگرده
    گرچه به نظر من خیلی خوب کم کردی
    خیلی به هدفت نزدیکی
    تو هم دعا کن من بالاخره از این دهه هفتاد راحت شم
  12. Catinca آواتار ها
  13. Shirin 69 آواتار ها
    سلام گلکم
    من احساس میکنم یکم عجولی
    تو مدت زمان کم میخای کلی وزن کم کنی
    که اگر اصولی پیش بری که غیر ممکنه در نتیجه ممکنه ناامید بشی و اگر غیر اصولی هم پیش بری ک نگم دیگ
    عزیزم باید صبر داشته باشی وخیلی اروم پیش بری
    کم کم عادت های بد غذاییتو اصلاح کن
    تجریه خود من الان بعد از سه ماه حتی توی روز ازاد هم باید فکر کنم چی دوست دارم بخورم در حالی ک قبلا روز شماری میکردم تا روز ازاد و هر لحظه یه هوس جدید میزد به سرم
    راستی تو رژیم جدیدت هم موفق باشی حسابی
    سللم عزیزم
    اره من تو همه کار عجولم اگه بخوام کاری رو انجام بدم باید سریع انجام بشه ،البته همیشه هم خوب نیست!!
    ولی تو این مورد به نظرم خیلی هم عجولانه تصمیم نگرفتم،من هفت کیلو ی اول رو توی دو ماه با یه کالری شماری ساده که خیلی اوقات بالای ۱۲۰۰ بود کم کردم به نظرم اگه حتی کلری شمای رو درست رعایت کنم این ۵ کیلو رو راحت کم کنم!
    مبازم ممنون امیدوارم تو هم تو رژیمت موفق باشی
  14. Catinca آواتار ها
    سلام گلکم
    من احساس میکنم یکم عجولی
    تو مدت زمان کم میخای کلی وزن کم کنی
    که اگر اصولی پیش بری که غیر ممکنه در نتیجه ممکنه ناامید بشی و اگر غیر اصولی هم پیش بری ک نگم دیگ
    عزیزم باید صبر داشته باشی وخیلی اروم پیش بری
    کم کم عادت های بد غذاییتو اصلاح کن
    تجریه خود من الان بعد از سه ماه حتی توی روز ازاد هم باید فکر کنم چی دوست دارم بخورم در حالی ک قبلا روز شماری میکردم تا روز ازاد و هر لحظه یه هوس جدید میزد به سرم
    راستی تو رژیم جدیدت هم موفق باشی حسابی
  15. Shirin 69 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith
    عزیزم پیشنهاد میکنم یه پیش بینی بکنی و ببینی مثلا تا چه تاریخی به وزن هدفت میرسی. بعد این تاریخ رو توی ذهن و زندگیت بولد کنی. مثلا به همسرت بگو من تا فلان تاریخ باید به 62 برسم. روی کاغذ بنویس و بزن روی تابلوی شخصیت یا یخچال. به یکی از اطرافیانی که ب اهاش رودرواسی داری بگو و...
    ممنون زنیث جون از پیشنهادت حتما این کارو میکنم،الانم اعلام میکنم انشالله تا پایان تابستون به وزن هدف اولیه یعنی۶۴ میرسم،الببته امیدوارم با این رژیم خیلی زودتر به هدف اولیه برسم تا به امید خدا تا اخر تابستون گام بعدی یعنی ۶۱ رو بردارم،و اینگونه من وارد گروه سبز خواهم شد:cancan:
  16. Zenith آواتار ها
    عزیزم پیشنهاد میکنم یه پیش بینی بکنی و ببینی مثلا تا چه تاریخی به وزن هدفت میرسی. بعد این تاریخ رو توی ذهن و زندگیت بولد کنی. مثلا به همسرت بگو من تا فلان تاریخ باید به 62 برسم. روی کاغذ بنویس و بزن روی تابلوی شخصیت یا یخچال. به یکی از اطرافیانی که ب اهاش رودرواسی داری بگو و...
  17. Catinca آواتار ها
    قوی باش دوستم
  18. Shirin 69 آواتار ها
    سلام گلم من هم قبلا همین مشکلو داشتم
    مشکل از اینه ک ارادهه جای غطی هست
    همیشه بعد از غذا خوردن پر از اراده میشیم و بعد دوباره با عطر خوش یار مست میشیم و همه چی یادمون میره و بعد دوباره و دوباره
    یجا ی مطلبی خوندم در همین مورد ک ایده هاش یادمه و مینویسم تا کمک کرده باشم
    ما باید این اراده و انگیزه رو بیاریم سر موقع درستش حالا چطوری مثلا رو در یخچال یه عکس از خودت بزار همون عکسی ک توش احساس میکنی خیلی بد هیکل افتادی اینطوری موقع رفتن سمت خوراکی اولین چیزی ک میبینی اونه و حالا به موقع انگیزت بر میگرده
    یا مثلا یه آینه بزار دقیقا جایی که همیشه غذا میخوری یا...
    خلاصه باید دقیقا همون جایی ک ارادتو از دست میدی چیزی بزاری ک سر موقع درستش کنه
    مثلا میگی اراده نداری برای رستوران نرفتن خب اون ایده عکسو روی در استفاده کن یا یه لباسی که سایزش برات کوچیکه ولی خیلی دوسش داری رو رو آویز کنار در بزار و یه همچین حرکتایی
    دوست خوبم ممنون بابت راهکارات،سعی میکنم به کار ببندم بلکه زودتر به هدفم برسم باور کن اگه این اراده هه درست شه من خیلی سریع به هدفم میرسم وبه جای ۷ کیلو تو دو ماااه حداقل ده کیلو کم میکنم چون من هم فعالیتم زیاده هم بچه شیر میدم ولی امان از این شکم
  19. Catinca آواتار ها
    سلام گلم من هم قبلا همین مشکلو داشتم
    مشکل از اینه ک ارادهه جای غطی هست
    همیشه بعد از غذا خوردن پر از اراده میشیم و بعد دوباره با عطر خوش یار مست میشیم و همه چی یادمون میره و بعد دوباره و دوباره
    یجا ی مطلبی خوندم در همین مورد ک ایده هاش یادمه و مینویسم تا کمک کرده باشم
    ما باید این اراده و انگیزه رو بیاریم سر موقع درستش حالا چطوری مثلا رو در یخچال یه عکس از خودت بزار همون عکسی ک توش احساس میکنی خیلی بد هیکل افتادی اینطوری موقع رفتن سمت خوراکی اولین چیزی ک میبینی اونه و حالا به موقع انگیزت بر میگرده
    یا مثلا یه آینه بزار دقیقا جایی که همیشه غذا میخوری یا...
    خلاصه باید دقیقا همون جایی ک ارادتو از دست میدی چیزی بزاری ک سر موقع درستش کنه
    مثلا میگی اراده نداری برای رستوران نرفتن خب اون ایده عکسو روی در استفاده کن یا یه لباسی که سایزش برات کوچیکه ولی خیلی دوسش داری رو رو آویز کنار در بزار و یه همچین حرکتایی
  20. Shirin 69 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساعده
    عزیزم اتفاقا من هم تصمیم دارم 3روز رزیم اش ابغوره رو بگیرم
    قبلا گرفتمش و تو 3روز پاکسازی و خونسازیش رو به عینه دیدم
    خواستی شروعش کنی خبرم کن دوستم
    چشم،حتما خیلی خوبه اگه گروهی بگیریم عزیزم
    ولی سه روز کم نیست شما طبعتون چیه؟
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش