شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. ferferi89 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پوپک*
    عااااالیه.تبریک موفق باشید
    ممنونم از شما :cancan:
  2. arsheda آواتار ها
    عاااالی بودی و افرین به ارادت همیشه موفق باشی
  3. *پوپک* آواتار ها
  4. *پوپک* آواتار ها
    عااااالیه.تبریک موفق باشید
  5. SepidehJoon آواتار ها
    آفرین. سلامتی و نگهداری ازش ارزشش کمتر از درس نیست. همینجوری ادامه بده
  6. ferferi89 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elaher
    سلام وقتت بخیر
    می خواستم بپرسم این رژیم شیروموز که گرفتی چطور بودحالت بدنشدمثلا ضعف کنی و..
    بعدچندروزه گرفتی؟
    من دارم کالری شمار میگیرم اخه میخوام ول نکنم بقیه رژیماادم بعدش حرصش زیادمیشه میخوره حسابی.ولی این هفتم رفتم رو ترازو نمی دونم چراکم نمیشه اصلا سریایی قبل هر هفته یه کیلو کم میشدم این سری تغییری نکرده شاید به خاطراینه هفته پر..د میشه به این ربط داشته باشه؟
    بله عزیزم به پری که صد در صد ربط داره نباید اصلا تو این هفته خودنو وزن کنی بیشتر باعث نا امیدی میشه ! بعدش قشنگ وزنت کم میشه.
    خیلی رژیم راحتی بود من اصلا ضعف نکردم و خوبیش اینه که فقط 3 روزه. البته من تمام شیر و موز ها رو میکس می کردم و به صورت شیرموز می خوردم اما اگه جدا بخوری تازه کمتر گرسنه میشی. برای پوست هم که عالی بود ! کلا به نظر من راحت بود اما خب اینم در نظر بگیر که من کلا تو خونه بودم و روزی حدودا یک ساعت می رفتم بیرون خیلی آروم دور می زدم همین !
  7. Elaher آواتار ها
    سلام وقتت بخیر
    می خواستم بپرسم این رژیم شیروموز که گرفتی چطور بودحالت بدنشدمثلا ضعف کنی و..
    بعدچندروزه گرفتی؟
    من دارم کالری شمار میگیرم اخه میخوام ول نکنم بقیه رژیماادم بعدش حرصش زیادمیشه میخوره حسابی.ولی این هفتم رفتم رو ترازو نمی دونم چراکم نمیشه اصلا سریایی قبل هر هفته یه کیلو کم میشدم این سری تغییری نکرده شاید به خاطراینه هفته پر..د میشه به این ربط داشته باشه؟
  8. ferferi89 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    واای منم مشکل شمارو دارم چی کار کنم؟
    نمی دونم عزیزم امروز من می خوام 2 ساعت پیاده روی برم و شام هم نخورم ببینم چی میشه
  9. arsheda آواتار ها
    واای منم مشکل شمارو دارم چی کار کنم؟
  10. Sadaf_zv آواتار ها
    نوش جانننن چیز برگرررر بعد از رژیم میچسبه واقعااا :cheerleader3:
  11. SepidehJoon آواتار ها
    آفرین به شما فرفری جان. از چیزبرگر ت لذت ببری.
  12. arsheda آواتار ها
    سلام خودتون رو اذیت نکن به خاطر دورانی که دران هستید عادیه و بعد این مدت میبینید که وزنتون پایین اومده درضمن مهم تغییر سایز و اینه است نه تغییر وزن و ترازو پس خودتونو اذیت نکنید و با انگیزه به راه طلایی خوش اندام شدن ادامه بدهید:brunluva:
  13. Zenith آواتار ها
    گزارشت رو تو تاپی رژیم کانادایی هم خوندم. واقعا آفرین به این اراده. و البته که درست گفتی که در محدوده سبز کاهش ها کندتره . باید این واقعیت رو پذیرفت.
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

رژیم خروج از استاپ وزن یک روزه و کاملا رایگان

رژیم خروج از استاپ وزن
برای مشاهده کلیک کنید