شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. morvaridiii آواتار ها
    خیلی کار خوبی می کنین
    هفته ای یک بارم الان بیخیال شین استرس وارد نشه
  2. SepidehJoon آواتار ها
    بچه ها من امروز بازم 500 گرم افزایش وزن داشتم. دارم از تعجب شاخ در می ارم. از حرصم 700 کالری شیرینی خوردم... عب نداره.. گناه داشتم.. بازم ادامه می دم حالا :boredsmiley:
  3. گل بابونه آواتار ها
    عزیزم از سفرت لذت ببر،فقط سعی کن تحرک داشته باشی همین که ان شالله وزن اضافه نکنی موفقیت خیلی بزرگیه
  4. SepidehJoon آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا
    دوستم بهت کاملا حق میدم برای همه مون پیش میاد

قرص ویتامین رو فراموش نکن
    مرکبات عالی هستن حتی بوی خوششون

گل نرگس و گل محمدی برای روحیه دادن آفریده شدن اگه میتونی بوشون کن

آهنگ شاد گوش کن نه ازین دوپس دوپس ها

چششششششم خانوم گل..مرسی که بهم سر می زنی و کمکم می کنی...
  5. SepidehJoon آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا
    آها یک راه هم از دوستان مذهبی یاد گرفتم
    غسل صبر حضرت زینب

مثل تموم غسلهاست فقط نیت میکنی خداوند و حضرت زینب بهت صبر جمیل و زینب گونه عنایت کنن. زمان خاصی هم نداره

نمیدونم چی میشه که دیگه مثل قبل ناراحت نمیشی میبینی و میشنوی ولی عین قبل عصبی نمیشی 69 صلوات هم اگه دوست داری برای حضرت زینب بفرست و بخواه که ایشان کمکت کنن
    انشالله اثر خوبی مبینی

وای کیجا جان عالی گفتی...خیلی هم حندیدم روحیه گرفتم هم چیزهای جدید که امتحان کنم...موفق باشی گلم
  6. SepidehJoon آواتار ها
    سلام خانومی

مرسی عزیزم.. باور کن اگه زیباتن نبود تا حالا 10 بار ول کرده بودم... انشالا شما هم زودتر به وزن ایده الت برسی:cheerleader3:..
    آره این شکم مصیبتیه.. فلن که صبر پیشه ساخته ایم :boredsmiley:
  7. کیجا آواتار ها
    سلام دوستم
    به به ! همیشه به شادی و خوشی انشالله آفرین به شما و پشتکارتون
    دست راستت رو سر من

جمع شدن شکم مشکل کاهش سایز همه س حتی کسانی که الان از شکمشون راضی هستن وقتی 7یا 10کیلو به بالا وزن کم کنن تازه فکر و ذکرشون میشه وای شکمم رو چه کنم ولی اونم درست میشه هرکاری هم انجام بدی معده وقت نیاز داره خودشو جمع کنه و بذار خود معده کارشو انجام بده

انشالله بازم خبرهای خوش ازت بخونم

آفرین با همین فرمون برو:999:
  8. کیجا آواتار ها
    دوستم بهت کاملا حق میدم برای همه مون پیش میاد

قرص ویتامین رو فراموش نکن
    مرکبات عالی هستن حتی بوی خوششون

گل نرگس و گل محمدی برای روحیه دادن آفریده شدن اگه میتونی بوشون کن

آهنگ شاد گوش کن نه ازین دوپس دوپس ها
  9. کیجا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz.kh
    سلام سپیده جان
    همه ما تو دوره هایی از رژیم دچار این نوع افسردگی وبیحالی وپرخوری عصبی میشیم.به نظر من خودتون رو با کارهایی که دوست دارین مشغول کنید.مثلا من خودم تازه فهمیدم که وقتی اینطوری میشم ومیرم بازار ،خیلی روحیه ام بهتر میشه.حتی اگه چیزی نخرم باز خوب میشم وکمتر پرخوری می کنم وشاید حرف زدن با یه دوست قدیمی ،رفتن به یه مهمونی و....حالتون رو بهتر بکنه.به این فکر کنید که الان چقدر اندامتون بهتر از قبل شده،چقدر اعتماد به نفستون بالا رفته و اگه ادامه بدین چقدر بهتر از قبل میشین.
    بیان از همین فردا باز شروع کنید .شما حتما می تونید چون تا الان هم خوب تونستید وزن کم کنید.
    موفق وشاد باشی دوست عزیزم.
    چقدر عالی که هستی و روحیه میدی
  10. کیجا آواتار ها
    آها یک راه هم از دوستان مذهبی یاد گرفتم
    غسل صبر حضرت زینب

مثل تموم غسلهاست فقط نیت میکنی خداوند و حضرت زینب بهت صبر جمیل و زینب گونه عنایت کنن. زمان خاصی هم نداره

نمیدونم چی میشه که دیگه مثل قبل ناراحت نمیشی میبینی و میشنوی ولی عین قبل عصبی نمیشی 69 صلوات هم اگه دوست داری برای حضرت زینب بفرست و بخواه که ایشان کمکت کنن
    انشالله اثر خوبی مبینی
  11. کیجا آواتار ها
    سلام
    عزیزم

من همکارات رو نمیشناسم و کارمند هم نیستم اما کاملا میفهمم چی میگی
    همه ی ما چندتا علف هرز اعصاب خوردکن در حاشیه ی زندگیمون داریم همه جا هستن و دقیقا همونها هم هستن که زهرشون رو میریزن و میرن پشت سرمون و دور میشن اما نتایج آزارشون باقی میمونه متاسفانه کمترینش همین اضافه وزنه بیشترین اثرش هم روی اعصاب و روان و روزهاییه که دیگه برنمیگرده

همه ش درست حالا چاره چیه؟

اول اینکه به اعصابت مسلط باش با خوردن گل گاوزبون و مرزن جوش و بهارنارنج و استوخون دوست که بهش اسطوخودوست هم میگن . همه رو بخره تز عطاری من وزنی بلد نیستم کلا با هم بشن اندازه یک لیوان .همه رو قاطی کن و هر روز صبح زود از این گیاه ها که قاطی شده یک قاشق غذا خوری یا کمتر بریز در فلاسک نیم ساعت / یک ساعت دم بکشه یک لیوان برای خودت بریز با نبات یا عسل شیرین کن اگه بوش اذیت میکنه با گل محمدی یا گلاب بذار در فلاسک بمونه و تموم فلاسک رو در طول روز بنوش مثل آب روی آتیش هست برای من فلاسک دومی یعنی روز دوم جواب داد

بعدشم شاید ظالمانه باشه اما فکر کن اون آذمها هفته ی بعد از دیدارتون میخوان بمیرن باور کن یکطور دیگه درباره شون برداشت میکنی

سعی هم کن ازشون فاصله بگیری کمتر چشم در چشم بشی جواب کوتاه بله /خیر /نمیدونم بهشون بدی. با کله بری وسط نوشته ها و نت برداری هات طوریکه دماغت بچسبه به کاغذ که نبینی اونها رو

عطر خنک به خودت بزن کلی با دهن نفس عمیق بکش

برای من که عملی شد بازم البته دنبال چاره هستم
    اضافه وزن منم کاملا عصبیه من اینجا در کنار دوستان کلی وزن و سایز کم کرده بودم 59کیلو و بعدش 56کیلو شدم همه چی عالی بود تا علت اعصاب خوردی ممن برگشت یک زن که خودشو با 20سال جوانتر از خودش مقایسه میکنه و به قصد تخریب میاد برای هرکی که خودش فکر میکنه رقیبه

سخته ولی نبینشون
    تو حتما میتونی

در ضمن هنوز اون روز نرسیده از الان غصه نخور
  12. SepidehJoon آواتار ها
    مرسی عزیزم. راست می گین منم باید سر خودمو گرم کنم با چیزهایی که دوست دارم... می شینم یه نقاشی پرتره می کشم از امروز. منم بازار رفتنو خیلی دوست دارم .

مرسی گلم. از حرفاتون انرژی گرفتم
  13. Behnaz.kh آواتار ها
    سلام سپیده جان
    همه ما تو دوره هایی از رژیم دچار این نوع افسردگی وبیحالی وپرخوری عصبی میشیم.به نظر من خودتون رو با کارهایی که دوست دارین مشغول کنید.مثلا من خودم تازه فهمیدم که وقتی اینطوری میشم ومیرم بازار ،خیلی روحیه ام بهتر میشه.حتی اگه چیزی نخرم باز خوب میشم وکمتر پرخوری می کنم وشاید حرف زدن با یه دوست قدیمی ،رفتن به یه مهمونی و....حالتون رو بهتر بکنه.به این فکر کنید که الان چقدر اندامتون بهتر از قبل شده،چقدر اعتماد به نفستون بالا رفته و اگه ادامه بدین چقدر بهتر از قبل میشین.
    بیان از همین فردا باز شروع کنید .شما حتما می تونید چون تا الان هم خوب تونستید وزن کم کنید.
    موفق وشاد باشی دوست عزیزم.
  14. شکیلا123 آواتار ها
    سلام
    باید همیشه ریشه درامیدداشت تادرهرفصلی ازنو رویید
    موفق باشی عزیز
  15. *پوپک* آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    خیلی جالب بود.. واقعن یعنی می شه منم یه روز اینجوری از غذا لذت ببرم؟ من وقتی مزه شیرینی می ره زیر زبونم خون جلوی چشمو می گیره و یهو تا اخرش می رم
    همه مون همینطوریم سپیده جون.
    راستش منم گاهی یادم میره و میبینم ب عادت های قبلی برگشتم .خب طبیعیه.مدتها اونجوری عادت کردیم.اما پل مکنا هم میگه ک گاهی ممکنه اصول رو فراموش کنید و ببینید ک بازم دارید ساندویچتون رو پشت سر هم گاز میزنید .میگه اشکالی نداره سعی کنید به محض ب یاد آرودن دوباره اصول رو ب کار بگیرید.
    من فعلا در حال تمرین و کشف و شهودم.پل مکنا میگه دو هفته اول فقط تمرین کنید و ب فکر کاهش وزن نباشید.از هفته بعد میخوام جدی تر باشم و کاهش وزنم رو هم دقیق پیگیری کنم.
  16. *پوپک* آواتار ها
    خدا رو شکر ک بهتری سپیده عزیزم
    موفق باشی خانوم
  17. SepidehJoon آواتار ها
    مرسی دوستای گلم ... من تمام انگیزه مو از اینجا می گیرم
  18. Behnaz.kh آواتار ها
    تبریک می گم عزیزم.این هفته کاهشتون عالی بود.بالاخره زحماتتون جواب داد.موفق باشین.
  19. *پوپک* آواتار ها
    خواش میکنم عزیزم.
    منم از شما انرژی میگیرم
    این چند روزه خیلی خوشحالم ک دوستای خوبی مث تو و بهناز رو پیدا کردم ک باهم هستیم تو این راه برای رسیدن ب هدفمون.
  20. SepidehJoon آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobe
    سلام عزیزم
    مبارکت باشه
    بامید سبز شدنت

مرسی عزیزم...ایشالا با هم سبز می شیم.
  • صفحه 1 از 4
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی