شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. Behnaz.kh آواتار ها
    ممنون از لطفتون
  2. zane emroz آواتار ها
    ایشالا موفق باشی
  3. Behnaz.kh آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پوپک*
    بهناز جون باید رژیم هات کوتاه مدت باشه ک به قول خودت وسطش کم نیاری و هم متنوع باشه که انگیزه ات رو ببره بالا.مثلا یک هفته رژیم پروتیین بگیری بعد دو روز رژیم آجیل.باز 3 روز تک خوری میوه و ... اینجوری برای شروع رژیم بعدی ذوق و شوق داری و چون متنوع هم هست خسته ات نمیکنه و چون هر رژیمی فقط چند روزه و کوتاهه ملزم به رعایتش میشی.رژیم های خیلی متنوعی تو سایت هست که بعض هاش واقعا دوست داشتنیه.مث رژیم نسکافه.بدم نمیاد گاهی این رژیم های کوتاه چند روزه رو امتحان کنم.برو سر فرصت بخون.رژیم هایی ک دوست داریشون رو بنویس بعد ب ترتیب بگیر و نتیجه اش رو ببین.

برای شروع با رژیم یک هفته ای پروتتین برای شروع چربی سوزی میتونی امتحان کنی.چون گفتی باهاش بهتر کم میکنی.رژیم خوبی ب نظر میرسه.فقط دو روز اولش کلا پروتینه.از روزای بعد سبزیجات و بادمجان و کدو و میوه جات هم داری.
    شیر و خرما هم داره تو رژیمش.
    نظرات بچه ها رو ک خوندم مث اینکه خ خوب باهاش کم کرده بودن.بازم خودت بخون و تصمیم بگیر.
    موفق باشی خانوم زیبا.
    ممنونم از راهنماییهای خوبتون
    از فردا تصمیم گزفتم باز رژیم پروتیینی رو شروع کنم.امیدوارم باز کم نیارم وخرابش نکنم.
  4. *پوپک* آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz.kh
    موفق باشی پوپک عزیزم.
    به نطرتون استفاده از دمنوش ها تاثیری تو لاغریتون دارن؟منم می خوام سفارش بدم ولی کلا اهله خوردن دمنوش گیاهی نیستم ولی اگه بدونم واقعا تاثیر دارن می خورم.
    ببین بهناز جون ب تنهایی ک تاثیری نداره یا خیلی خیلی کم.
    اما اگر آدم یه رژیم خوب د اشته باشه و ورزش هم داشته باشه اونوقت استفاده از این دم نوش ها به لاغری بیشتر کمک میکنه.در واقع نقش کمک کردن و تسریع در امر لاغری داره اما اینکه فکر کنی همه چی بخوره آدم به روال سابق و اینا رم بخوره لاغر میشه نه اینطور نیس.
    راستش دم نوش های نیوشا استفاده اش خیلی راحته و هم خیلی خوشمزه است.و من واقعا دوسشون دارم.
    ب نظر خودم تو مدتی ک استفاده کردم باعث کاهش اشتهام نسبت به هله هوله خوری و ریزه خواری شده.یعنی ریزه خواری ها خیلی کم شده و دیگه علاقه ای ب خوردن شیرینی جات یا چیپس و پفک ندارم راستش ک قبلا خ میخوردم.
  5. *پوپک* آواتار ها
    پوپک عزیزم،من هم تجربه مشابهی داشتم و همه اش سعی می کنم این گونه غذا خوردن رو به خودم آموزش بدم .خیلی خیلی سخته تا ذهنمون رو از عادت غذایی که سالها داریم کلا پاک کنیم و یه عادت عذایی دیگه رو جانشینش کنیم و فقط باید صبر وحوصله و اراده داشته باشیم.
    من تو تایپیک پل مکنا زیبا تن یه مدت هر روز می نوشتم ولی کسی نبود ومن هم دیگه نرفتم.اگه موافق باشین اونجا با هم هر روز این روش رو ادامه بدیم.
    درسته بهناز عزیزم.

باشه.من که پایه ام.
  6. *پوپک* آواتار ها
    بهناز جون باید رژیم هات کوتاه مدت باشه ک به قول خودت وسطش کم نیاری و هم متنوع باشه که انگیزه ات رو ببره بالا.مثلا یک هفته رژیم پروتیین بگیری بعد دو روز رژیم آجیل.باز 3 روز تک خوری میوه و ... اینجوری برای شروع رژیم بعدی ذوق و شوق داری و چون متنوع هم هست خسته ات نمیکنه و چون هر رژیمی فقط چند روزه و کوتاهه ملزم به رعایتش میشی.رژیم های خیلی متنوعی تو سایت هست که بعض هاش واقعا دوست داشتنیه.مث رژیم نسکافه.بدم نمیاد گاهی این رژیم های کوتاه چند روزه رو امتحان کنم.برو سر فرصت بخون.رژیم هایی ک دوست داریشون رو بنویس بعد ب ترتیب بگیر و نتیجه اش رو ببین.

برای شروع با رژیم یک هفته ای پروتتین برای شروع چربی سوزی میتونی امتحان کنی.چون گفتی باهاش بهتر کم میکنی.رژیم خوبی ب نظر میرسه.فقط دو روز اولش کلا پروتینه.از روزای بعد سبزیجات و بادمجان و کدو و میوه جات هم داری.
    شیر و خرما هم داره تو رژیمش.
    نظرات بچه ها رو ک خوندم مث اینکه خ خوب باهاش کم کرده بودن.بازم خودت بخون و تصمیم بگیر.
    موفق باشی خانوم زیبا.
  7. *پوپک* آواتار ها
    پوپک عزیزم،امشب از راهنماییهای شما استفاده کردم،خونه ی مادر شوهرم بودیم وهمه جی برداشتم ولی فقط انگور خوردم.ممنون از راهنماییهای خوبتون������������
    خواهش میکنم عزیزم.امیدوارم خوب و شاد و موفق باشی همیشه
  8. Behnaz.kh آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پوپک*
    بهناز جون فکر نکن این فقط مشکل تویه.
    مشکل همه ما بوده و هست همیشه.
    میدونی ی جورایی زیر ذره بین هستیم.اطرافیان میدونن ک ما عاشق خوردنیم و موقعیت هایی ک نمیخوریم پس حتما رژیم داریم و میخوایم جلوی خودمونو بگیریم.بهمون دلسوزی میکنن و میگن حالا امروز رژیم نگیر و ب زور میخوان انواع خوراکی ها رو بچپونن تو حلقمون
    اما دوست خوبم راهکاری ک من خودم استفاده میکنم چند وقته اینه که اولا ب هیچچچچچچ وجه به احد الناسی نمیگم ک من رژیمم و یا حتی قصد لاغری دارم.و دوم اینکه تو مهمونی ها هیچچچچچ توجهی رو با نخوردن ب خودم جلب نمیکنم.
    بلکه اگر کسی بخواد دقت کنه میبینه ک اتفاقا من همش در حال خوردنم و در نتیجه تا حد زیادی از اصرارای بیجا و چندباره شون برای خوردن در امان میمونم.هرگز از کلمه سیر شدم و یا نه ممنون نمیخورم استفاده نمیکنم.
    اما چطور؟
    ببین مثلا کنار ظرف غذام یه عالمه سالاد میکشم.بعد همونطور ک دارم بیشتر سالادمو میخورم کم کم از غذامم میخورم.خیلی آهسته غذا میخورم طوری ک دقیقا آخرین نفری هستم ک غذا رو تموم میکنم و هیچ توجهی ب من جلب نمیشه.ولی در آخر میبنی من فقط چند قاشق غذا خوردم و بیشتر سالاد و ماستم رو خوردم.
    و یا تو سایر پذیرایی ها اگر چیزی میارن اعم از شکلات شیرینی شربت میوه از همه چی برمیدارم میذارم تو بشقابم جلوم.و بعد باز خودمو بیشتر با میو خوردن سرگرم میکنم و حتی بیشتر خیار خوردن
    و یا اگر بخوام یک شکلات بخورم مث قدیما هلوپی نمیندازم تو دهنم.بلکه شکلات رو میگیرم دستم ی گاز کوچیک میزنم بعد ی گاز کوچیک دیگه و.... میبنی نیم ساعته دارم همون شکلات رو میخورم...
    و اینجوری خ خوبه.هم کمتر میخوری.هم دیگران نمیفهمن ک داری کم میخوری.
    رو آهسته خوری خ کار کن دوست خوبم.
    پوپک عزیزم،امشب از راهنماییهای شما استفاده کردم،خونه ی مادر شوهرم بودیم وهمه جی برداشتم ولی فقط انگور خوردم.ممنون از راهنماییهای خوبتون😚😚
  9. Behnaz.kh آواتار ها
    ممنون کیجای عزیز
  10. کیجا آواتار ها
    امیدوارم پسرتون همیشه سلامت باشه
    برای وزنی که نوشتید
    من وقتایی که شب بیداری دارم وزنی که ترازو نشون میده وزن درستی نیست. معمولا استراحت مناسب و آرامش اعصاب شب قبل برای وزن کشی لازمه. شما طبق برنامه ی مناسبتون پیش برید .وقتی که دو یاسه شب با آرامش استراحت کردید با خوشحالی متوجه میشید به وزن مطلوب نزدیک شدید شوک شب بیداری اجازه نمیده کاهش وزن رو حس کنید
  11. کیجا آواتار ها
    موفق باشی
  12. *پوپک* آواتار ها
  13. *پوپک* آواتار ها
    بهناز جون فکر نکن این فقط مشکل تویه.
    مشکل همه ما بوده و هست همیشه.
    میدونی ی جورایی زیر ذره بین هستیم.اطرافیان میدونن ک ما عاشق خوردنیم و موقعیت هایی ک نمیخوریم پس حتما رژیم داریم و میخوایم جلوی خودمونو بگیریم.بهمون دلسوزی میکنن و میگن حالا امروز رژیم نگیر و ب زور میخوان انواع خوراکی ها رو بچپونن تو حلقمون
    اما دوست خوبم راهکاری ک من خودم استفاده میکنم چند وقته اینه که اولا ب هیچچچچچچ وجه به احد الناسی نمیگم ک من رژیمم و یا حتی قصد لاغری دارم.و دوم اینکه تو مهمونی ها هیچچچچچ توجهی رو با نخوردن ب خودم جلب نمیکنم.
    بلکه اگر کسی بخواد دقت کنه میبینه ک اتفاقا من همش در حال خوردنم و در نتیجه تا حد زیادی از اصرارای بیجا و چندباره شون برای خوردن در امان میمونم.هرگز از کلمه سیر شدم و یا نه ممنون نمیخورم استفاده نمیکنم.
    اما چطور؟
    ببین مثلا کنار ظرف غذام یه عالمه سالاد میکشم.بعد همونطور ک دارم بیشتر سالادمو میخورم کم کم از غذامم میخورم.خیلی آهسته غذا میخورم طوری ک دقیقا آخرین نفری هستم ک غذا رو تموم میکنم و هیچ توجهی ب من جلب نمیشه.ولی در آخر میبنی من فقط چند قاشق غذا خوردم و بیشتر سالاد و ماستم رو خوردم.
    و یا تو سایر پذیرایی ها اگر چیزی میارن اعم از شکلات شیرینی شربت میوه از همه چی برمیدارم میذارم تو بشقابم جلوم.و بعد باز خودمو بیشتر با میو خوردن سرگرم میکنم و حتی بیشتر خیار خوردن
    و یا اگر بخوام یک شکلات بخورم مث قدیما هلوپی نمیندازم تو دهنم.بلکه شکلات رو میگیرم دستم ی گاز کوچیک میزنم بعد ی گاز کوچیک دیگه و.... میبنی نیم ساعته دارم همون شکلات رو میخورم...
    و اینجوری خ خوبه.هم کمتر میخوری.هم دیگران نمیفهمن ک داری کم میخوری.
    رو آهسته خوری خ کار کن دوست خوبم.
  14. SepidehJoon آواتار ها
    سلام گلم

بهترین کارو می کنی با کم خوری و توجه به پسرت.. این قضیه تو دور و بری های ما هم هست... از این گوش بشنو از اون گوش بده بیرون..وقتی لاغر و سلامت شدیم همه دیگه به سبک غذا خوردنمون عادت می کنن
  15. Behnaz.kh آواتار ها
    امیدوارم عزیزم هر چه زودتر به هدفمون برسیم.
    سعی می کنم هر روز بیام ،چون وقتی میام ومی نویسم وشما دوستای گلم نظر میدین وپیام میزارین،هم از استرسم کم میشه وهم مصمم تر جلو میرم.
  16. *پوپک* آواتار ها
    خواهش میکنم عزیزم.ما اینجا هستیم تا ب امید خدا روزای سبزمون رو کنار هم جشن بگیریم.فقط تو هم قول بده ک همیشه بیای و از خودت برامون بگی.از روزای خوب و حتی از روزای بد.این راه رو کنار هم طی میکنیم.
  17. Behnaz.kh آواتار ها
    ممنونم عزیزم.چه خوب که شماها هستین ،می خونین وبهم امیدواری میدین.
  18. *پوپک* آواتار ها
    آفرین بهناز عزیز به اراده ات. خوبه ک بازم چیزای شکر دار و مضر رو نخوردی.خوب کردی به کسی نگفتی ک رژیمی.همیشه تو مهمونی ها آهسته غذا بخور و خیلی خودتو با همون چند لقمه ات مشغول کن طوری ک هم زیاد نخوری هم کسی متوجه نخوردن و رژیمت نشه.
  19. Behnaz.kh آواتار ها
    متشکرم پوپک عزیزم.
  20. *پوپک* آواتار ها
    باشه پس حداقل انتظارت رو بیار پایین.
    مثلا انتظار نداشته باش روزانه وزن کم کنی.
    یا قبلش با خودت کار کن ک حتی اگر امروز نسبت ب دیرزو 200 گرم افزایش داشتی نا امید و سرخورده نشی.
    بهناز جان روند کاهش وزن ناشی از آب شدن چربی ها روزانه اتفاق نمیفته.در کاهش یا افزایش عددی وزن روزانه شما ممکنه خیلی از عوامل دیگه دخیل باشن.مثلا یک روز آب بدنت بیشتره و یه روز کمتر.برای همینه ک گفته میشه روزانه وزن نکنید.چون به عددی ک روزانه ب دست میاد نمیشه اطمینان کرد ک حتما در اثر کاهش یا افزایش چربی بوده.
    پس حداقل من میگم اگر دوست داری حتما روزانه وزن کنی این مسایل رو در نظر بگیر تا اگر یه روز وزنت نسبت ب دیروز تغییر نکرد یا حتی کمی افزایش داشت باعث نا امیدی و سرخوردگیت نشه دوست خوبم.و به عنوان ملاک اصلی وزن هفتگیت رو در نظر داشته باش.موفق باشی دوستم.
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک