شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. arsheda آواتار ها
    سلام عزیزم عاااالی بودی و قشنگ روی اضافه وزن و استاپ رو کم کردیانشالله بروز به روز بهتر و پرسرعتتر به سمت هدفت حرکت کنی و یه جشن هدف خوشگل برات بگیریم
  2. SepidehJoon آواتار ها
    چه عالی... منم به زور اومدم زبر 90 اما هنوز هی کم و زیاد می شه...

ایشالا زودی برسی به هدفت
  3. zane emroz آواتار ها
    سلام آندیاجون....
    چه خبر از رژیمت...
    با کالری شمار چقدر کم کردی؟
  4. Andia95 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    سلام عزیز خیلی خیلی ممنونم که به سوالم جواب دادی موفق باشی گلم
    سلام دوست خوبم....خواهش میکنم عزیزم..ممنونم انشالله که شما هم موفق باشی
  5. arsheda آواتار ها
    سلام عزیز خیلی خیلی ممنونم که به سوالم جواب دادی موفق باشی گلم
  6. arsheda آواتار ها
    سلام این عالیه که دوباره شروع کردی واقعا هم ما واسه هدفمون باید صبر کنیم چون این چربیا طی چندسال اضافه شدند پس با یک روز نمیشه ازبین برددشون سر صبر و حوصله باید مانکن بشیم راستی اینهمه انرزی و انگیزه واسه ورزشو چه جوری در خودت ایجاد میکنی؟ممنون میشم توضیح بدی
  7. Andia95 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    وای ی ی ی من الان دلسردم... چند روزه وزنم ثابته هی 100 گرم اینور اونور می شه دیونم کرده...

اگه فردا کم شدم باز که هیچ اگه نه خودمو یه شیرینی جانانه مهمون می کنم و بعد دوباره شروع می کنم وگرنه می ترکم .:boredsmiley:

خدا کنه آخر مسابقه این هفته عددهای خوب تو جدول ببینیم
    سپیده جون اصلا دلسرد نشو ؛اگه ناامید باشی به رژیمت نمیتونی پایبند باشی..بگو اشکال نداره بهرحال این استاپ ها برای همه هست و مهم اینه که من میتونم از وضعیت خودمو خارج کنم..یکی از رژیم های خروج از استاپ رو برای یک یا دو روز بگیر.اگه مشکلت حل نشد یه روز رو به قول خودت یه شیرینی بخور فقط پرخوری نکن..البته با همون رژیم های 1روزه مشکلت حل میشه .ورزشت رو هم یکم سخت تر کن ...اگه مولتی ویتامین نمیخوری حتما شروع کن بخور.همین خوردن مولتی ویتامین باعث میشه بدن کمتر دچار استاپ بشه.
    آره خیلی خوب میشه که همگی آخر هفته خیلی خوب وزن کم کنیم.انشالله که از استاپ در میای...
  8. SepidehJoon آواتار ها
    وای ی ی ی من الان دلسردم... چند روزه وزنم ثابته هی 100 گرم اینور اونور می شه دیونم کرده...

اگه فردا کم شدم باز که هیچ اگه نه خودمو یه شیرینی جانانه مهمون می کنم و بعد دوباره شروع می کنم وگرنه می ترکم .:boredsmiley:

خدا کنه آخر مسابقه این هفته عددهای خوب تو جدول ببینیم
  9. Sadaf_zv آواتار ها
    عالی بوووووووووووووووووددددددد دددددد
  10. SepidehJoon آواتار ها
    خیلی خوب بود...
  11. Andia95 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    سلام افرین عالیه خانم ورزشکار
    سلام عزیزم...مرسی گلم
    چقدر خوبه که دوستای گلی مثل شما هست که به آدم اینقدر انگیزه میده
  12. arsheda آواتار ها
    سلام افرین عالیه خانم ورزشکار
  13. Sadaf_zv آواتار ها
    بامیهههه عشقه ، عشق
  14. Sadaf_zv آواتار ها
    آندیا جان ورزش هایی سراغ داری که برای اونهایی که مشکل قلب دارن بتونن انجام بدن ؟؟ من هر ورزشی میکنم متاسفانه قلبم ارور میده یعنی روانیم کرده ، باشگاه رفتم تردمیل بیشتر از 10 دقیقه اونم سرعت پایین نتونستم برم ، با دستگاه ها نمیتونستم زیاد کار کنم ، اروبیک که هیچی اصلا ! همون هفته ی اول کلاس نتونستم ادامه بدم ، پیاده روی میرفتم که اونم باید آروم راه میرفتم ، تنها ورزشی که میکنم ورزشای شکم و پلانک و اینجور چیزاست که اونم همسرم تا یه حدودی اجازه میده .... شما پیشنهادی داری برای من ؟؟
  15. Andia95 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omberto
    افرین.
    نوشتت دوباره بهم انگیزه داد . خیلی وقته سست شدم ورزش و گذاشتم کنار متاسفانه.
    مرسی عزیزم
    حتما دوباره برین سراغ ورزش؛ ورزش واقعا به آدم انرژی میده و آدمو سرحال میکنه..انشالله که همیشه موفق باشید و هیچوقت تو هدف هاتون سست نشید...
  16. Andia95 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mkh
    ممنون از مطلب مفید و خوشمزه ت :91: ❤
    خواهش میکنم عزیزم
  17. Andia95 آواتار ها
    اره بامیه خوبه. ما تو حیاط کاشتیم والان سه هفته ای میشه که بامیه میده و خوبیش اینه که تا اخر پاییز همچنان محصول داره فکر کنم. روز ی 10 تا بامیه برداشت میکنیم. من که خامشو هم دوست دارم.
    برا یبوست که عالیه. برا قند هم همینطور .
    اگه باغچه دارین ساله دیگه حتما بکارین.
    صبحانه و شام من که تامین شده :91:
    واقعا؟چه جالب..من فکر نمیکردم تو باغچه بشه بامیه کاشت..مرسی که گفتین
  18. Maryam.mkh آواتار ها
    اره بامیه خوبه. ما تو حیاط کاشتیم والان سه هفته ای میشه که بامیه میده و خوبیش اینه که تا اخر پاییز همچنان محصول داره فکر کنم. روز ی 10 تا بامیه برداشت میکنیم. من که خامشو هم دوست دارم.
    چه عالی! کی باید کاشت ؟ چه مدت طول میکشه تا به بامیه دادن برسه؟😊
  19. Maryam.mkh آواتار ها
    ممنون از مطلب مفید و خوشمزه ت :91: ❤
  20. omberto آواتار ها
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم