شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. Catinca آواتار ها
    سلام عزیزم
    حتمامیتونی بازم به هدفت برسی
    این سری هم با برنامه ای برو جلو ک وزنتو ثابت نگه داری ینی بنظرم سعی کنی در کل شیوه تغذیه و سبک زندگیتو سالم کنی
    اگ دوست داشتی بیا تو چالش هم شرکت کن اینطوری هم انگیزمون بیشتر میشه هم از تجربه های همدیگه استفاده میکنیم
    موفق باشی
  2. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    صدف جانم گل گفتی. منم از وقتی عضو زیباتن شدم خیلی جدی تر شدم ... قبلنا هروقت استرس داشتم یا نا امید شروع می کردم به پرخوری عصبی تو تنهایی. اما حالا هروقت بی انگیزه می شم یا هرچی دیگه میام اینجا وبلاگها رو می خونم و اینقد توش می چرخم تا حالم بهتر شه.

مرسی از همه زیبا تنی های گل که اجازه می دن منم کنارشون واسه یه زندگی بهتر واسه خودم تلاش کنم.. .

3. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    وای مرسی عزیزم از پستت یه عالم حس خوب گرفتم و انشاالله با یه نتیجه ی عالی رزیمتو به پایان برسونی موفق باشییی
    منم دوستت دارم هوااارتااااا

فدای شما مهربون
  4. SepidehJoon آواتار ها
    صدف جانم گل گفتی. منم از وقتی عضو زیباتن شدم خیلی جدی تر شدم ... قبلنا هروقت استرس داشتم یا نا امید شروع می کردم به پرخوری عصبی تو تنهایی. اما حالا هروقت بی انگیزه می شم یا هرچی دیگه میام اینجا وبلاگها رو می خونم و اینقد توش می چرخم تا حالم بهتر شه.

مرسی از همه زیبا تنی های گل که اجازه می دن منم کنارشون واسه یه زندگی بهتر واسه خودم تلاش کنم.. .
  5. arsheda آواتار ها
    وای مرسی عزیزم از پستت یه عالم حس خوب گرفتم و انشاالله با یه نتیجه ی عالی رزیمتو به پایان برسونی موفق باشییی
    منم دوستت دارم هوااارتااااا
  6. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Andia95
    سلام.عزیزم این موقع ها اصلا نباید غصه بخوری یا خودتو ناراحت کنی اینجور آدم ها زیادن من زیاد دیدم اینجور افراد رو..شما فکر کن وقت غصه خوردن نیست با غصه هم ؛ هیچی درست نمیشه ..شما سعی کن با انگیزه زیاد ؛به رژیم و ورزشت بپردازی..به عروسیت و لباس عروست فکر کن؛ ورزشت رو زیاد کن ؛همه جبران میشه و به هیکل مورد دلخواهت خواهی رسید...انشالله که موفق باشی

مرسی آندیااا جان چشمممم حتما ، تنها چیزی که انگیزمو حفظ میکنه هدفمه
  7. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    سلام دوست عزیز کاریه که شده پس غصه نخور و خودتو اذیت نکن با انگیزه ای دوبرابر به راهت ادامه بده و لذت ببر ازتلاشت برای رسیدن به هیکل خوجمل تو یه لباس عروس موفق باشیییییی:cheerleader3:

چشممممم گلمممم مرسی بابت دلگرمیت
  8. Sadaf_zv آواتار ها
    عزیزم می فهمم چی می گی.... ولی سعی کن سریع دوباره برگردی رو روال چون فکر کردن بهش فایده ای نداره و فقط بیشتر بهمت می ریزه... امیدوارم به هیکل دلخواهت تو روز عروسیت برسی
    مرسی عشقمممم ایشاللهههه هممون به اندام دلخواهمون برسیم
  9. Andia95 آواتار ها
    سلام.عزیزم این موقع ها اصلا نباید غصه بخوری یا خودتو ناراحت کنی اینجور آدم ها زیادن من زیاد دیدم اینجور افراد رو..شما فکر کن وقت غصه خوردن نیست با غصه هم ؛ هیچی درست نمیشه ..شما سعی کن با انگیزه زیاد ؛به رژیم و ورزشت بپردازی..به عروسیت و لباس عروست فکر کن؛ ورزشت رو زیاد کن ؛همه جبران میشه و به هیکل مورد دلخواهت خواهی رسید...انشالله که موفق باشی
  10. arsheda آواتار ها
    سلام دوست عزیز کاریه که شده پس غصه نخور و خودتو اذیت نکن با انگیزه ای دوبرابر به راهت ادامه بده و لذت ببر ازتلاشت برای رسیدن به هیکل خوجمل تو یه لباس عروس موفق باشیییییی:cheerleader3:
  11. SepidehJoon آواتار ها
    عزیزم می فهمم چی می گی.... ولی سعی کن سریع دوباره برگردی رو روال چون فکر کردن بهش فایده ای نداره و فقط بیشتر بهمت می ریزه... امیدوارم به هیکل دلخواهت تو روز عروسیت برسی
  12. Sadaf_zv آواتار ها
    خیلی لایک

البته من با تایم پایینتر شروع کردم چون تمام عضلاتم در حد 8 ریشتر شروع می کنه به لرزیدن به مرور زیاد می کنمش
    اره سپیده جون اولش زمان کم بعد زیاد فقططط حتماااا حتمااا درست باشه که تاثیرشو ببینی
  13. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peransa
    بله پلانک واقعا تاثیر گذاره. فقط بهتره آدم جلوی آینه انجام بده تا انحنای پشت رو کنترل کنه.
    منم مثل سپیده جان اوایل موقع انجامش تو بدنم زلزله میشد!!
    سلام گلم اره واقعا درست زدنش خیلی مهمه من که اصلا نمیتونستم انجام بدم الان چند وقته میتونم خدارو شکر ، دقیقا منم جلو آینه همیشه انجام میدم همیشه ام یقه ی همسر جانو میگیرم میگم بشین ببین درست باشه چون خودش باشگاه میره خیلی بهم ورزش میده و نظارت میکنه :cheerleader3:
    آپدیت شده 14 مرداد 1396 در 02:30 توسط [ARG:5 UNDEFINED]
  14. Zenith آواتار ها
    بله پلانک واقعا تاثیر گذاره. فقط بهتره آدم جلوی آینه انجام بده تا انحنای پشت رو کنترل کنه.
    منم مثل سپیده جان اوایل موقع انجامش تو بدنم زلزله میشد!!
  15. SepidehJoon آواتار ها
    خیلی لایک

البته من با تایم پایینتر شروع کردم چون تمام عضلاتم در حد 8 ریشتر شروع می کنه به لرزیدن به مرور زیاد می کنمش
  16. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zane emroz
    سللم صدف حون...تاثیری هم داشته؟
    سلام عزیز جان برای من عالی بوده اما فقط روزی 3 تا لیوان میخورم ، در این حد بگم که من توی یک ماه با رژیم پروتئین و دمنوش خودم 7 کیلو کم کردم .
  17. zane emroz آواتار ها
    سللم صدف حون...تاثیری هم داشته؟
  18. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peransa
    هیجان به زندگی امید میده... امید به آدم اراده میده ... و اراده به آدم موفقیت میده.

خیلی جمله ی زیبایی بود بارها خوندمش ....... مرسییی ...
  19. Zenith آواتار ها
    هیجان به زندگی امید میده... امید به آدم اراده میده ... و اراده به آدم موفقیت میده.
  20. Sadaf_zv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omberto
    من خودم چون رژیم کالری شمار میگیرم موقع استاپ کالریهامو منفی میکنم. یعنی بیشتر از چیزی که خوردم با ورزش میسوزونم
    مرسی گلمممممم از استاپ درومدم بلاخره
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
    برای مشاهده کلیک کنید