شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. یکتا اذری آواتار ها
    الویز جونم خووووبی
    کم پیداااااایی
  2. Zenith آواتار ها
    مرسییی. چه نکات خوبی. از عروسیمون که گذشت اما برای قبل هر مهمونی هم میشه این نکات رو انجام داد.
    گذشته از مطلب اصلی. چه مدل خوشگلی. من عاشق این سبک فیزیک چهره هستم.

برات آرزوی یه شب زیبا و پرستاره رو دارم عروس مهربون...
  3. بئاتریس آواتار ها
    در ابتدا برات آرزوی خوشبختی میکنم به همراه اندام و پوستی خیره کننده و جذاب!
    35
  4. نگاتیو آواتار ها
    عالی بودددددد

امیدوارم شب عروسی خوشکل و خوش فرم و ناز بشی و البته بالاتر از تمام این ها سفید بختی و سلامتی است. فراموش نکن
  5. نگاتیو آواتار ها
    آفرین عزیزکم.........
    منم مثل همه آرزوی خوشبختی برات دارم گلممممم

انگیزه بسیار خوبی برای کاهش داری شب عروسییییی
    وای یادش بخیر من که از دیدن خودم توی عقد و عروسی کیف میکنم که لباس تو تنم می رقصیده...
    پس بذار این کیف و شادی برای تو هم باشه
    حتما خانمی می تونی حتما حتمااااااااااااا

موفق باشی گلم
  6. mj123 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط always
    انشاله شما هم همیشه شاد و سلامت باشین، اگه هم سخت باشه مطمعنن میرزه به سختیش... مگه نه؟؟؟
    یه چیزی رو بهت قول میدم . شیرینی بعدش ، دیدن اندام دلخواهت توی اینه ، تمام اون سختی ها رو جبران می کنه . به اون روزا فکر کن که لباسی که دوست داری رو پوشیدی و با تمام قدرت بجنگ . مخصوصا که بهترین روز زندگیت نزدیکه . مطمئن باش می تونی
  7. always آواتار ها
    با تشکر از محبوبه عزیز
  8. always آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mj123
    اول این که انشالله خوشبخت بشی دوم این که انشالله به وزن هدفت برسی و بدون رسیدن بهش سخت نیست
    انشاله شما هم همیشه شاد و سلامت باشین، اگه هم سخت باشه مطمعنن میرزه به سختیش... مگه نه؟؟؟
  9. always آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه ثنا
    وای عزیزم مبارکا باشه پیشا پیش چه عالی .مطمینم شب عروسیت میدرخشی .منم از اندامم در زمان عروسی و عقدم راضی نبودم و حالا تاسفش برام مونده .نزار با پرخوری وبد خوری و ریزه خواری تمام ارزوهاتو از بین ببری .با اراده پیش برو به همه ثابت کن که میتونی زیبایی و اندام خوب داشته باشی این حق شماست .حیفه شب عروسی و لباس عروس اگه خدا بخواد یه باره وتمام این فرصت طلایی رو از دس نده .یه روزی پشیمون میشی که هیچ فایده ایی نداره .خودتو تو لباس عروست تجسم کن با بازوهای شل و کلی گوشت اویزون ببین چه ظاهر زشتی برات در تصور مردم میزاره هرچه قدرم که خوش ارایش باشی و ارایشگر با مهارتی داشته باشی که زیبا درستت کنه اما هیگلت تو ذوق میزنه .پس عجله کن امروز با اراده واقعی شروع کنی خیلی بهتره که فردا شروع کنی بجنب عزیز دلم واقعا فرصت و شرایط استثنای هست از دست نده .تمام این حرفا رو کسی نبود که واقع بهم بگه تا منم خاطره خوشی داشته باشم اما من به عنوان یه خواهر بهت گفتم پس فراموش نکن .انشا الله که خوشبخت بشی عزیز دلم
    مرسی عزیز دلم از این همه انرژی مثبتت، چشم خواهر گلم
    واسه زیبا بودن و تناسب اندام هیچ وقت دیر نیست،انشاله از این به بعد خوش اندام میشی و حالشو میبری....
    مرسی مهربونم
  10. mj123 آواتار ها
    اول این که انشالله خوشبخت بشی دوم این که انشالله به وزن هدفت برسی و بدون رسیدن بهش سخت نیست
  11. فاطمه ثنا آواتار ها
    وای عزیزم مبارکا باشه پیشا پیش چه عالی .مطمینم شب عروسیت میدرخشی .منم از اندامم در زمان عروسی و عقدم راضی نبودم و حالا تاسفش برام مونده .نزار با پرخوری وبد خوری و ریزه خواری تمام ارزوهاتو از بین ببری .با اراده پیش برو به همه ثابت کن که میتونی زیبایی و اندام خوب داشته باشی این حق شماست .حیفه شب عروسی و لباس عروس اگه خدا بخواد یه باره وتمام این فرصت طلایی رو از دس نده .یه روزی پشیمون میشی که هیچ فایده ایی نداره .خودتو تو لباس عروست تجسم کن با بازوهای شل و کلی گوشت اویزون ببین چه ظاهر زشتی برات در تصور مردم میزاره هرچه قدرم که خوش ارایش باشی و ارایشگر با مهارتی داشته باشی که زیبا درستت کنه اما هیگلت تو ذوق میزنه .پس عجله کن امروز با اراده واقعی شروع کنی خیلی بهتره که فردا شروع کنی بجنب عزیز دلم واقعا فرصت و شرایط استثنای هست از دست نده .تمام این حرفا رو کسی نبود که واقع بهم بگه تا منم خاطره خوشی داشته باشم اما من به عنوان یه خواهر بهت گفتم پس فراموش نکن .انشا الله که خوشبخت بشی عزیز دلم
  12. یکتا اذری آواتار ها
    الویز جونم خوبی
    چراااااا نیستی؟

13. یکتا اذری آواتار ها
    سلام الویز جووونی
    "مهم نیست که قفلها دست کیست.مهم اینست که کلیدها دست خداست.از ته دل دعا میکنم که در این روزهای آخر سال ، توی این روز زیبای آفتابی ، شاه کلیدتمام قفلها رو ازخداوند عیدی بگیری"
    سال نو پیشاپش مبارک
  14. حوراء آواتار ها
    الهی...، قدم نو رسیده مبارک. این دیگه عزیزم یه شرایط واقعا استثنایی بود... ایشاله از این به بعد حتما پایبندی
    به امید خدا حورا جان
    و همیشه از وزن بیشتر کاهش سایز مهمه و اینکه خودت راضی باشی
    موفق باشی گلم...
    سلام.متشکرم گلم.ممنونم فدات شم.:balloons:
  15. حوراء آواتار ها
    آفرین حورا جاان
    دیدی چه زود با قوانینش اخت میشی... و کم کم میشه عادت زندگیت و جزو رفتارات میشه
    سلام.آره عزیزم.ممنونم ازت.
  16. یکتا اذری آواتار ها
    سلام الویز جونی
    خوووووووووووفی
  17. حوراء آواتار ها
    چقدر خوب حورا جان... اگه همیشه رعایت کنی ملکه ذهنت میشه
    این روش برای عید که همش مهونی و عید دیدنی و آجیل و شیرینی های رنگارنگه عالیه...
    موفق باشی خانم گل
    سال قبل یه خانم مهربونی به اسم رها بود که با همین روش به وزن هدفش رسید و تونست 20 کیلویی کم کنه
    تو هم حتما میتونی عزیزم
    سلام آلویز جون.ممنونم از اینکه بهم سر زدی.
    آره عزیزم.این روش برای عید فوق العاده است.
    تو هم موفق باشی خانوم گل.
    راستی از رها گفتی چقد دلم براش تنگ شده.یادمه چقدر آدم مثبت و پر از انرژی ای بود.اون موقعا من خیلی ناراحتی و استرس و عذاب وجدان داشتم نسبت به این چاقی هی میومد بهم میگف ریلکس باش آروم باش.افکار مثبت داشته باش.جاش خالیه واقعا.امیدوارم همچنان سالم و شاد باشه.
    ممنونم ازت به خاطر انگیزه ای که بهم میدی.
  18. always آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط یکتا اذری
    سلام الویز عزیز
    چطوری بانووووووووو
    روبه راهی، سرحالی !!!!
    مراقب خود ت بااااااش
    سلام عزیزم
    شکر خدا عالی....
    اینجا که همه جا بوی بهار داره میاد و من عاشق این فصل و آسمون آبیشم
    فدای دوست عزیزم...

تو چطوری گلم؟؟ کاهشتو تبریک میگم...
  19. حوراء آواتار ها
    عالی بود حورا جان
    منم واسه عید هدفم رو تغییر دادم و مطمعنم به هدف جدیدم میرسم
    برات بهترین ها رو ارزو میکنم دوست خوبم
    موفق باشی...
    ممنونم عزیزم.تو هم موفق باشی خانوم گل:cancan:
  20. حوراء آواتار ها
    خیلی خوبه حورا جان, همیشه امیدوارو تلاش کن,که حتما نتیجشو میبینی
    چه جمله ی موثری" میخای مثل معتادی باشه که مدام از همه کمک میخاد, اما خودش برای خودش کاری انجام نمیده" یادم میمونه حتما
    به تلاشت ادامه بده, مطمعنم بعد از پری کاهش خیلی خوبی داری, و بهترین کارو کردی که راهتو معلوم کردی و این مهمترین قدمه.
    موفق باشی

سلام آلویز عزیزم.تاخیر من در جواب دادن رو میبخشی.ممنونم گلم از اینکه بهم سر میزنی و برام نظر میذاری واقعا خوشحالم میکنی.
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک