PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من می تونم لاغر بشم - شهرزاد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17

banooo58
11 مهر 1392, 13:13
سلام شهرزاد جون دلم برات تنگ شده
کجایی؟ چه خبر؟

شهرزاد
11 مهر 1392, 23:18
من روز اول اتکینزم تموم شد خیلی خوبم

شهرزاد
12 مهر 1392, 10:16
سلام شهرزاد جون دلم برات تنگ شده
کجایی؟ چه خبر؟

سلام بانو خوشگل دل منم برات تنگ می شه کارت زیاد شده کم می یای خوشم می یاد از کاهش وزن عالیت می بینی شوخی شوخی داری به چیزی که اول ها انقدر از رسیدن بهش ناامید بودی می رسی؟فکر کن 2 کیلو دیگه بیشتر برای خداحافظی با دهه 80 هم نداری

shamim2
12 مهر 1392, 11:52
سلام شهرزاد جون اس ام اس من بدستت رسید ؟

شهرزاد
12 مهر 1392, 12:17
سلام شمیم جون آره رسیده سفارش دادم تو تاپیک خودش گفتم بچه ها گفتن نتت قطع هست

Mehregan1986
12 مهر 1392, 14:06
سلام شهرزاد جونم،دلم منم برات تنگ شده
والا گير و دار دكتر و درس هستم
اين درس هرچقدر جلوتر ميره داره سخت تر ميشه،يه جورايي بايد ساعت مطالعه رو ببرم بالا شهرزاد وگرنه تهران كه چه عرض كنم،توي رشته ي خودم حتي شهرستانهاي نزديك هم نميتونم قبول بشم
از طرفي هم با خودم و احساسم توي كلنجارم
قربون خدا برم كل مشكلات رو باهم ريخته سرم ولي خودش هم يه جور خونسردي بهم داده كه اصلا به اين مسائل ديگه مشكل نگم

neli
13 مهر 1392, 17:05
سلاااااااااام بر شهرزاد قصه گو
خوبی؟
چه خبر؟خانم با اراده به تو میگن واقعا

banooo58
13 مهر 1392, 18:07
سلام بانو خوشگل دل منم برات تنگ می شه کارت زیاد شده کم می یای خوشم می یاد از کاهش وزن عالیت می بینی شوخی شوخی داری به چیزی که اول ها انقدر از رسیدن بهش ناامید بودی می رسی؟فکر کن 2 کیلو دیگه بیشتر برای خداحافظی با دهه 80 هم نداری

شهرزاد جونم

یکی از کسایی که از صمیم قلب دوستش دارم و براش احترام زیادی قائلم تویی
آره اوائل خیلی بد بودم الانم یه کم خستم
یه مدت استراحت کنم درست میشم
بهت قول میدم به زودی شروع کنم

شهرزاد
13 مهر 1392, 18:31
من درس رو که فعلا ول کردم کار سفارشم زیاد هست مدام تلفنم زنگ می زنه آخه به غیر اینها که اینجا هست لباس و اینها هم هست استخدام هم شدم مهدکودک خصوصی از هفته دیگه می رم

banooo58
13 مهر 1392, 18:40
باریکلا دختر موفق دوست داشتنی

اما درستم بخون حیفه

شهرزاد
13 مهر 1392, 20:08
باریکلا دختر موفق دوست داشتنی

اما درستم بخون حیفه

می خونم بانو جون سراسری نمی خوام برم آزاد می خوام برم یکم دیرتر شروع می کنم 5 شنبه و جمعه هام آزاد هست فکر کنم برم مدرسان شریف زبان تخصصی رو قوی کنم تا بعد درس های دیگه رو هم کم کم شروع کنم راستش پدر محترمم پول ارشد آزاد رو نمی ده باید پول جمع کنم برای ترم های دانشگاه

مملي شيطون
13 مهر 1392, 20:14
موفق باشی شهرزاد جوووووووون :springsmile:

الی-21
13 مهر 1392, 20:20
شهرزاد جوووووووووووووووووون خوش به حالت منم عاشق اینم که تو مهد کودک کار کنم به عنوان کمک مربی کلا عاشق کار با بچه هام
میگم برای کمک مربی بودنم باید مدرک داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

شهرزاد
13 مهر 1392, 20:51
شهرزاد جوووووووووووووووووون خوش به حالت منم عاشق اینم که تو مهد کودک کار کنم به عنوان کمک مربی کلا عاشق کار با بچه هام
میگم برای کمک مربی بودنم باید مدرک داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

نه الی جون من که خود موربی ها رو دیدم هم مدرک نداشتن کسی که مهدکودم رو تاسیس می کنه باید مدرک داشته باشه

شهره
14 مهر 1392, 04:07
موفقیت از آن توست این رو به همه ثابت کردی امیدوارم همیشه همینطور پیروز باشی راستی میدونم باید تو تاپیک خودش بپرسم میترسم یادم بره همینجا میپرسم اطلاعاتی در مورد اون قرص می خواستم اگه میشه بهم بگو که تصمیم بگیرم بخرمش مرسی

مامان نگین
14 مهر 1392, 09:03
سلام شهرزاد جونم،دلم منم برات تنگ شده
والا گير و دار دكتر و درس هستم
اين درس هرچقدر جلوتر ميره داره سخت تر ميشه،يه جورايي بايد ساعت مطالعه رو ببرم بالا شهرزاد وگرنه تهران كه چه عرض كنم،توي رشته ي خودم حتي شهرستانهاي نزديك هم نميتونم قبول بشم
از طرفي هم با خودم و احساسم توي كلنجارم
قربون خدا برم كل مشكلات رو باهم ريخته سرم ولي خودش هم يه جور خونسردي بهم داده كه اصلا به اين مسائل ديگه مشكل نگم

سخت نگیر هر چی بخوای بهش میرسی .با ارامش زودتر .بوسسسسسسسسسسسسسسسس

- - - Updated - - -

بجه ها من مشکلللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللل دارم .توی هر دفتر چه ای هم که خوندم گفتم .چرا کسی کمک نمی کنه .من با دفتر چه ام مشکل دارم ونمی دونم چطور درستش کنم .با مراما بگین دیگه:shake2:

banooo58
14 مهر 1392, 13:19
سلام شهرزاد جونم آره این روزا پول درآوردن در اولویته
انشا ا... که موفق باشی و خیلی زود خبرای خوب بهمون بدی

نهال5
14 مهر 1392, 13:29
سلام شهرزاد جون خوبي مانكن شدي ديگه سراغي از منه چاقالوي تنبل نمي گيري احتياج به كمك دارم

raha32
14 مهر 1392, 17:23
شهرزاد جونم سلام.خوبی؟خوش میگذره.چند وقتی نبودم.دلم برات تنگ شده بود.

bratz
14 مهر 1392, 18:39
سلام شهرزاد جون. ببخشید واسه منو بچه ها یه سوالی پیش اومده و اونم اینکه تو رژیم اتکینز چقدر میشه خورشت قورمه سبزی خورد؟ مثلا واسه نهار بخوریم و دیگه هم صبحونه هم شام کرب نخوریم.

شهرزاد
14 مهر 1392, 19:52
سلام شهرزاد جون. ببخشید واسه منو بچه ها یه سوالی پیش اومده و اونم اینکه تو رژیم اتکینز چقدر میشه خورشت قورمه سبزی خورد؟ مثلا واسه نهار بخوریم و دیگه هم صبحونه هم شام کرب نخوریم.

من خودم 1 بار به اندازه 5 قاشق قرمه خوردم بی لوبیا و گوشتش هر مقدار

- - - Updated - - -

شهرزاد جونم سلام.خوبی؟خوش میگذره.چند وقتی نبودم.دلم برات تنگ شده بود.

سلام سیمین جون کجایی تو؟ دل منم تنگ شد خوش بی شما که نمی گذره

Mehregan1986
14 مهر 1392, 19:55
:626gdau:دل مان بسي تنگتان بود،گفتيم جوياي حالتان شويم خواهر:499kfok:

daman sumati
15 مهر 1392, 16:53
شهرزاد جون..ببین الان با اتکینز..
صبحونه چی بخورم؟؟پنیر خالی یا پنیر با نون..نون چقدر؟؟
قند کلاحذفه تو اینرژیم؟؟؟
برای گوشت خالی باشه؟؟
بدون نون؟؟؟
میوه چی؟؟
میشه خورد؟ اگه اره چهمیوه هایی
خوردنخیار و هویجزاده تو این رژیم به هر میزان یا نه...

شهرزاد
15 مهر 1392, 17:09
شهرزاد جون..ببین الان با اتکینز..
صبحونه چی بخورم؟؟پنیر خالی یا پنیر با نون..نون چقدر؟؟
قند کلاحذفه تو اینرژیم؟؟؟
برای گوشت خالی باشه؟؟
بدون نون؟؟؟
میوه چی؟؟
میشه خورد؟ اگه اره چهمیوه هایی
خوردنخیار و هویجزاده تو این رژیم به هر میزان یا نه...
ا
پریسا حون فقط همون هایی که گفتم رو می تونی بخوری کربوهیدارت اصلا نداره میوه و نان و برنج قند و .... به کل حذف هستن

daman sumati
15 مهر 1392, 17:14
اوکی مرسی دوست جونم...راستی whats app هم بیااااا...
اگه تونستی امشب بیا

dani
15 مهر 1392, 18:37
دانیال تقلب نکن با وردنه می یام ها ژله رژیمی بخر خوب قند رژیمی هم هست چه کاریه

شهرزاد ... ژله رژیمی نداشت... سوپر مارکت خوبی داریم توی محله... تموم کرده... قند رژیمی ... همون که اسم کارخونه ش... کامور ه!؟!؟!؟

محصولات زیادی داره.... اینا کرب ندارن؟

شهرزاد
15 مهر 1392, 18:48
شهرزاد ... ژله رژیمی نداشت... سوپر مارکت خوبی داریم توی محله... تموم کرده... قند رژیمی ... همون که اسم کارخونه ش... کامور ه!؟!؟!؟

محصولات زیادی داره.... اینا کرب ندارن؟

آره همون کامور قندش و آبنباتش رو می تونی بخری و بخوری جای ژله قندشم مزش خوبه مزه هل هم می ده من کلا قند اون رو جایگزین کردم

خاتون
15 مهر 1392, 18:52
شهرزاد چون سلام من دکتر کرمانی بودم خیلی اهسته وزن کم می کردم دفتر چه دنی رو دیدم شما ومهرگان جون همراهش بودید لطفا همراه منم باشید چون می خوام اتکینز رو بگیرم زیاد هم ازش سر در نمی اورم بازم ممنون گلم

dani
15 مهر 1392, 18:53
آره همون کامور قندش و آبنباتش رو می تونی بخری و بخوری جای ژله قندشم مزش خوبه مزه هل هم می ده من کلا قند اون رو جایگزین کردم

کرب نداره....؟؟؟

محدودیت برای مصرف؟

مثلا 10 تا بخوریم!؟ من خیلی چای با شیرینی دوس دارم... ارومم میکنه!

تلخ تلخ سخته!

شهرزاد
15 مهر 1392, 19:39
کرب نداره....؟؟؟

محدودیت برای مصرف؟

مثلا 10 تا بخوریم!؟ من خیلی چای با شیرینی دوس دارم... ارومم میکنه!

تلخ تلخ سخته!

کرب داره کربش مثل ژله حساب می شه. 10 تا چه خبره قند هاش 4 تا آبنبات 2 تا

- - - Updated - - -

شهرزاد چون سلام من دکتر کرمانی بودم خیلی اهسته وزن کم می کردم دفتر چه دنی رو دیدم شما ومهرگان جون همراهش بودید لطفا همراه منم باشید چون می خوام اتکینز رو بگیرم زیاد هم ازش سر در نمی اورم بازم ممنون گلم

باشه خاتون جون از کی شروع می کنی بیاییم کمکت؟

tinkerbell
15 مهر 1392, 19:47
سلام شهرزاد جون
یه رژیم خوب معرفی میکنی بهم ؟

neli
15 مهر 1392, 22:20
سلام بر شهرزاد کم کار
چطوری؟ خوبی؟ دلم برات تنگ شده
دیگه نه کلی هست نه سر بسری
همه امون کم پیدا شدیم

شهرزاد
15 مهر 1392, 23:12
سلام بر شهرزاد کم کار
چطوری؟ خوبی؟ دلم برات تنگ شده
دیگه نه کلی هست نه سر بسری
همه امون کم پیدا شدیم

سلام نلی جون من که خیلی تو سایت هستم از هفته دیگه یکشنبه کارم شروع می شه صبح ها فقط نیستم ولی خوب کمرنگ تر شدنمون نشون می ده به هدف هامون رسیدیم به زودی جشن هدف داریم برات تو ف ی س ب و ک هم عکس نمی زاری که ببینم چقدر تغییر کردی

مامان نگین
16 مهر 1392, 00:13
مشکل دفترچه ام حل شد .در خدمت شما عزیزان هستم

خاتون
16 مهر 1392, 02:20
عزیزم از سه شنبه شروع می کنم بازم خیلی ممنونم گلم

گندم1360
16 مهر 1392, 12:28
سلام شهرزاد جون. خیلی وقته به من سر نمیزنی گفتم من بیام. البته تو که خدا رو شکر رفتی تو سبزی ها. خیلی عالیه. کی برسه روزی که ماها هم سبز بشیم. راستی عزیزم من یه مدت اتکینز داشتم کلی کم کردم. بعدش سفر رفتم و ناچارا رژیمم رو شکستم. بعد سفر دو روز اتکینز گرفتم اما چشمت روز بد نبینه آنچنان حالم بد شد که نگو. ناچارا رژیمم رو دوباره شکستم. الان رژیم دکتر کرمانی رو دارم. به نطرت خوبه؟

شهرزاد
16 مهر 1392, 13:02
سلام شهرزاد جون. خیلی وقته به من سر نمیزنی گفتم من بیام. البته تو که خدا رو شکر رفتی تو سبزی ها. خیلی عالیه. کی برسه روزی که ماها هم سبز بشیم. راستی عزیزم من یه مدت اتکینز داشتم کلی کم کردم. بعدش سفر رفتم و ناچارا رژیمم رو شکستم. بعد سفر دو روز اتکینز گرفتم اما چشمت روز بد نبینه آنچنان حالم بد شد که نگو. ناچارا رژیمم رو دوباره شکستم. الان رژیم دکتر کرمانی رو دارم. به نطرت خوبه؟

سلام گندم جون نمی دونم چرا با اتکینز حالت بد شده شاید زمانیکه رژیم خاصی نیستی کربوهیدارت زیادی مصرف می کنی هر قدر کربوهیدارت بیشتر مصرف کنی سخت تر وزن کم می کنی فرقیم نمی کنه چه رژیمی باشی کربوهیدارت زیاد حتی در محدوده 1200 کالری کاهش رو کند می کنن بدن هم وابستگی پیدا می کنه برای همین بعضی ها تو اتکینز حالشون بد می شه یا شاید نزدیک پری بودی .

رژیم دکتر کرمانی هم خوبه کاهشش کند تر می شه ولی سالمه دیگه پیاده روی کنی کاهشت بیشترم می شه

نهال5
16 مهر 1392, 14:46
سلام شهرزاد جون نمي دونم چرا بعضي وقتا وقتي كه گشنم ميشه دست وپام ميلرزه هر قدر هم ميخورم حالم خوب نميشه نمي دونم علتشو مي دوني اگه تونستي يه راه حل برام بگو

Mehregan1986
16 مهر 1392, 21:36
سلام شهرزاد جوووونم،خوبي عزيزم؟اخ كه چقدر دلم برات تنگ شده

شهرزاد
16 مهر 1392, 21:39
سلام شهرزاد جون نمي دونم چرا بعضي وقتا وقتي كه گشنم ميشه دست وپام ميلرزه هر قدر هم ميخورم حالم خوب نميشه نمي دونم علتشو مي دوني اگه تونستي يه راه حل برام بگو

مگه انقدر می زاری گشنه بشی که دست و پات می لرزه؟خوب انقدر گشنگی نده سر ساعت وعده و میان وعده ها رو بخور گشنگی اینجوری کشیدن خوب نیست باعث لاغری هم نمی شه

neli
16 مهر 1392, 22:01
سلام نلی جون من که خیلی تو سایت هستم از هفته دیگه یکشنبه کارم شروع می شه صبح ها فقط نیستم ولی خوب کمرنگ تر شدنمون نشون می ده به هدف هامون رسیدیم به زودی جشن هدف داریم برات تو ف ی س ب و ک هم عکس نمی زاری که ببینم چقدر تغییر کردی

آره عزیزم دیگه خوش هیکل شدیم:bathtubsmile:
حالا اگه فرصت کنم می گیرم می ذارم:slxe1vrr6glin3kty2a

گندم1360
17 مهر 1392, 23:53
شهرزاد عزیزم مرسی از نظر لطفت. پس دانشجوهام تو کلاس لذت میبرن دیگه!!!!!!!!!!!!:109::109: من با جی ام اضافه کردم عزیزم. احتمالا تا اخر این ماه کالری شمار میرم و دوباره اول آبان میرم اتکینز. به هر حال ممنونم که به منم خبر دادی

shine
18 مهر 1392, 00:41
سلام شهرزاد جون خوبی؟می تونی بهم یه رژی خیلییییی خوب معرفی کنی مه ار شر این چربی ها راحت شم؟

نهال5
18 مهر 1392, 09:51
مرسي شهرزاد جون راهنمايي كردي

اایدا
18 مهر 1392, 19:59
http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط شهرزاد http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%8C%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%85-%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%85-%7C-%D8%A7%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%A7-3152-post114197/#post114197)
آیدا جون به وزن هدف رسیدنت مبارک عزیزم :slxe1vrr6glin3kty2a

شهرزاد گلم ممنونت عزیزم :thankyou:
مرسی شهرزاد جون برا فعالیت خوبت تو سایت :consoling2:
و همراهی با بچه ها :pillowfight:

شهرزاد
18 مهر 1392, 21:04
من وعده شام رو حذف کردم به امید کم شدن هر چه زودتر این 5 کیلو نهار هم کلی کلم خوردم حالا شاید شام 1 نارنگی خوردم الان که بسیار گشنه هستم ورزش هم کردم گشنه تر شدم:220:

bratz
18 مهر 1392, 22:10
سلام شهرزاد جون! میگم به نظرت من بعد از اتکینز باید چیکار کنم که وزنم برنگرده!!! یعنی حتما باید فاز دوم و سوم و چهارمم بگیرم؟! آ[ه خیلی طولانی میشه و واقعا کم میارم بیشتر از 10 روز!! بعدم خیلی گرون میشه!! :crysmiley2:
با کالری 700 تا هم وزنم روزی 1 کیلو داره اضافه میشه!!!
به نظرت از شنبه جی ام رو بگیرم؟ هم یه پاک سازیه همم یکم کاهش! یعنی رو من تاثیر داره؟!
شدید دلم می خواد 50 بشم ولی همه دعوام میکنن!!
ولی خوب شهرزاد جون واسه من که توانایی اضافه وزن تا روزی2 کیلو هم دارم به نظرت نباید زیر وزن هدفم باشم که با یه مهمونی سریع نشم 60 کیلو؟!:42:
بخدا دیگه روتچانی شدم! همه زندگیم شده رژیمو ورزش!!
آخیش یکم دردو دل کردم خالی شدما!!:4ytbp1d:
ولی جدی تو نظرت راجع به جی ام یا دوکان یا اتکینز چیه؟!

شهرزاد
18 مهر 1392, 23:02
سلام شهرزاد جون! میگم به نظرت من بعد از اتکینز باید چیکار کنم که وزنم برنگرده!!! یعنی حتما باید فاز دوم و سوم و چهارمم بگیرم؟! آ[ه خیلی طولانی میشه و واقعا کم میارم بیشتر از 10 روز!! بعدم خیلی گرون میشه!! :crysmiley2:
با کالری 700 تا هم وزنم روزی 1 کیلو داره اضافه میشه!!!
به نظرت از شنبه جی ام رو بگیرم؟ هم یه پاک سازیه همم یکم کاهش! یعنی رو من تاثیر داره؟!
شدید دلم می خواد 50 بشم ولی همه دعوام میکنن!!
ولی خوب شهرزاد جون واسه من که توانایی اضافه وزن تا روزی2 کیلو هم دارم به نظرت نباید زیر وزن هدفم باشم که با یه مهمونی سریع نشم 60 کیلو؟!:42:
بخدا دیگه روتچانی شدم! همه زندگیم شده رژیمو ورزش!!
آخیش یکم دردو دل کردم خالی شدما!!:4ytbp1d:
ولی جدی تو نظرت راجع به جی ام یا دوکان یا اتکینز چیه؟!

یعنی تو الان با 700 کالری در روز داری روزی 1 کیلو اضافه می کنی؟شاید اشتباه می کنی 700 بیشتر می خوری 700 که متابولیسم هم کند می شه چیا می خوری در روز؟

bratz
19 مهر 1392, 12:10
یعنی تو الان با 700 کالری در روز داری روزی 1 کیلو اضافه می کنی؟شاید اشتباه می کنی 700 بیشتر می خوری 700 که متابولیسم هم کند می شه چیا می خوری در روز؟

حالا روزی یه کیلو یکم زیادم گفتم روز 700 هم کم گفتم !! :112:
ولی مثلا من یکشنبه 57.700 بودم. یکشنبه و دو شنبه اتکینز بودم. هیچ تقلبیم نداشتم با این که دوشنبه شب عروسی بودم.
سه شنبه اتکینزو تموم کردم .1 دونه شیرینی دانمارکی حدودا 50 گرم بود (250)خوردم صبحونه. نهار یه سیخ کوبیده(300) و یه 3 تا تیکه جوجه(100) با یه کفکیر برنج(250). یه لیوانم نوشابه(110)شبم یه کاسه سالاد فصل با سس ماست و آبلیمو (100)خوردم ویه دونه نارنگی(35).(همه ی غذا ها ماله عروسی بود چون اتکینز بودم شاممو آوردم نهار فرداش خوردم)
بعد چهار شنبه صبح بدون هیچ یبوستی 59.600 بودم!
خودم فکر کنم چون یه هو همش کرب خوردم این طوری شد!
به نظرت من با دوکان کاهش وزن دارم؟

شهرزاد
19 مهر 1392, 12:19
حالا روزی یه کیلو یکم زیادم گفتم روز 700 هم کم گفتم !! :112:
ولی مثلا من یکشنبه 57.700 بودم. یکشنبه و دو شنبه اتکینز بودم. هیچ تقلبیم نداشتم با این که دوشنبه شب عروسی بودم.
سه شنبه اتکینزو تموم کردم .1 دونه شیرینی دانمارکی حدودا 50 گرم بود (250)خوردم صبحونه. نهار یه سیخ کوبیده(300) و یه 3 تا تیکه جوجه(100) با یه کفکیر برنج(250). یه لیوانم نوشابه(110)شبم یه کاسه سالاد فصل با سس ماست و آبلیمو (100)خوردم ویه دونه نارنگی(35).(همه ی غذا ها ماله عروسی بود چون اتکینز بودم شاممو آوردم نهار فرداش خوردم)
بعد چهار شنبه صبح بدون هیچ یبوستی 59.600 بودم!
خودم فکر کنم چون یه هو همش کرب خوردم این طوری شد!
به نظرت من با دوکان کاهش وزن دارم؟

اتکینز رژیمش 2-3 روزه نیست عزیزم اون کاهش وزن 2-3 روز به دلیل نبود کربوهیدارت هست به علت چربی سوزی نیست باید رژیم رو انقدری ادامه بدی که کاهش وزنت برای چربی سوزی بشه بعد رژیم هم آروم آروم کرب ها رو اضافه کن کالری دریافتیت هم بالاست 700 نیست اینجوری رژیم یویویی می شه کم کم بدنت به کاهش وزن خیلی مقاوم می شه بعد هر رژیمی باید یک دوره وزن رو تثبیت کنی بعد واقعا اگر قصد لاغری داری نوشابه برای چیه؟ نوشابه مال بچه هاست اونم گاهی که بد غذان واقعا بدن ماها نیازی بهش نداره می دونی تو هر لیوانش چند تا قند هست؟حدود 16 تا قند بعد به نظر خودت کسی که می خواد وزنش رو حفظ کنه می شینه روزی 16 تا قند بخوره یا اینهمه برنج و 1 سیخ کوبیده؟ اونم غذای عروسی که چرب و چیلیه خوب معلومه که وزنت بر می گرده .

با دوکان وزن کم می کنی ولی بعدش رعایت نکنی اون هم بر می گرده رو خودت کار کن که بیشتر سالم بخوری خوب نارنگی جاش بیشتر می خوردی میوه های دیگه رو می خوردی هم وزنت حفظ می شد هم پوستت بهتر می شه .

bratz
19 مهر 1392, 13:02
اتکینز رژیمش 2-3 روزه نیست عزیزم اون کاهش وزن 2-3 روز به دلیل نبود کربوهیدارت هست به علت چربی سوزی نیست باید رژیم رو انقدری ادامه بدی که کاهش وزنت برای چربی سوزی بشه بعد رژیم هم آروم آروم کرب ها رو اضافه کن کالری دریافتیت هم بالاست 700 نیست اینجوری رژیم یویویی می شه کم کم بدنت به کاهش وزن خیلی مقاوم می شه بعد هر رژیمی باید یک دوره وزن رو تثبیت کنی بعد واقعا اگر قصد لاغری داری نوشابه برای چیه؟ نوشابه مال بچه هاست اونم گاهی که بد غذان واقعا بدن ماها نیازی بهش نداره می دونی تو هر لیوانش چند تا قند هست؟حدود 16 تا قند بعد به نظر خودت کسی که می خواد وزنش رو حفظ کنه می شینه روزی 16 تا قند بخوره یا اینهمه برنج و 1 سیخ کوبیده؟ اونم غذای عروسی که چرب و چیلیه خوب معلومه که وزنت بر می گرده .

با دوکان وزن کم می کنی ولی بعدش رعایت نکنی اون هم بر می گرده رو خودت کار کن که بیشتر سالم بخوری خوب نارنگی جاش بیشتر می خوردی میوه های دیگه رو می خوردی هم وزنت حفظ می شد هم پوستت بهتر می شه .

آره واقعا راست میگی!!
الان بسیار نادمم!! آخه چرا من این کارارو کردم؟؟!
من از شنبه دوکان میگیرم. بعدش اتکینز دوباره میگیرم تا از که از شرهرچی اضافه وزنه خلاص شم.ممنون از راهنماییت عزیزم!:4ytbp1d:

یونیک
19 مهر 1392, 15:00
سلام شهرزاد جون.چطوری؟آفرین 68 شدی!!ایشالله بزودی به هدفت میرسی پس:16:

shamim2
19 مهر 1392, 15:14
شهرزاد جون برات پیغام خصوصی زدم به همراهتم فرستادم امیدوارم بدستت رسیده باشه

شهرزاد
19 مهر 1392, 15:37
شهرزاد جون برات پیغام خصوصی زدم به همراهتم فرستادم امیدوارم بدستت رسیده باشه

آدرست رو گرفتم عزیزم

neli
19 مهر 1392, 15:39
سلاااااااااااام شهرزاد جونم خوبی عزیزم؟ چه خبر؟ فقط به فکر اقتصادی هستی ها
کمی هم لاغر کن

شهرزاد
19 مهر 1392, 16:03
کمی هم لاغر کن

کمی؟ فکر کنم 34 کیلو کاهش کارش از کمی گذشته باشه دیگه :169: برای قد 172 67 وزن بدی نیست دیگه عجله ندارم

- - - Updated - - -

کمی هم لاغر کن

کمی؟ فکر کنم 34 کیلو کاهش کارش از کمی گذشته باشه دیگه :169: برای قد 172 67 وزن بدی نیست دیگه عجله ندارم

یاس
20 مهر 1392, 18:19
سلام شهرزاد جان :slxe1vrr6glin3kty2aخوبی عزیزم؟من با خوندن دفتر چه ات خیلی خیلی انگیزه گرفتم وخیلی از تجربیاتت استفاده می کنم .عزیزم من 2هفته کالری شماری کردم و3کیلو کم کردم واز امروز رژیم دکتر اسرار رو گرفتم (رژیم رانا جان)به نظرت خوبه این رژیم ،خیلی دلم می خواد 1بار ارادم مثل لوسینا باشه وکانادایی بگیرم ولی من هم عاشق نون وچایی وخرما م،میترسم نتونم کانادایی رو ادامه بدم.به نظر شما که برا خودت خانم دکتری چه روشی وچه رژیمی مناسب منه وکاهشش خوبه؟؟رژیم دکتر اسرار خوبه ؟؟

شهرزاد
20 مهر 1392, 18:45
سلام شهرزاد جان :slxe1vrr6glin3kty2aخوبی عزیزم؟من با خوندن دفتر چه ات خیلی خیلی انگیزه گرفتم وخیلی از تجربیاتت استفاده می کنم .عزیزم من 2هفته کالری شماری کردم و3کیلو کم کردم واز امروز رژیم دکتر اسرار رو گرفتم (رژیم رانا جان)به نظرت خوبه این رژیم ،خیلی دلم می خواد 1بار ارادم مثل لوسینا باشه وکانادایی بگیرم ولی من هم عاشق نون وچایی وخرما م،میترسم نتونم کانادایی رو ادامه بدم.به نظر شما که برا خودت خانم دکتری چه روشی وچه رژیمی مناسب منه وکاهشش خوبه؟؟رژیم دکتر اسرار خوبه ؟؟

ممنون یاس عزیز کجا خانوم دکترم عزیزم تو لطف داری کانادایی رژیم سختیه البته از نظر من خیلی هم رژیم خوبی نیست خیلی رژیم های بهتر تو سایت و راحت تر با همین نتیجه داریم می دونی بعد کانادایی ولع خوردن بدجور سراغ آدم می یاد یکم نگهداری وزن بعدش سخت می شه این به نظر من نکته بد یک رژیم می تونه باشه من رژیم دکتر اسرار رو نگرفتم ولی بچه ها گرفتن راضی بودن رژیم دکتر خضری هم عالیه آسونم هست یک رژیمیه که انجام دادنش شدنیه سختی هم نداره هفته دومش هم که خیلی عالیه بچه ها هم ازش راضی بودن من 2 روز اولشو فقط گرفتم الان خودم کالری شماری هستم تو هم با کالری شماری عالی وزن کم کردیا نمی دونم ورزش هم داشتی یا نه ولی 3 کیلو در 2 هفته با کالری شماری خیلی خوبه الانم می خوای خضری بگیر یا همون دکتر اسرار

خاتون
20 مهر 1392, 18:47
سلام شهرزاد عزیزم من امروز روزپنجم هستم هروز کزارش دادم نمیدونم زحمت خوندنش را کشیدی گلم کا مل رعایت کردم نمیدونم مال خوردن زله رزیمی هس البته درکل 4تا5 قاشق خوردمبا چای هم درروز 3عدد پولکی رزیمی باچای میخورم نمی دونم ممکنه 4تا 5 کیلو کم کنم یانه سایزم کم شدهولی هنوز خودمو نکشیدم گلم لطفا راهنماییم کن بازم ببخشید خانومی زیاد سوال میکنم اخه به شما شروع کردم

یاس
20 مهر 1392, 19:01
ممنون یاس عزیز کجا خانوم دکترم عزیزم تو لطف داری کانادایی رژیم سختیه البته از نظر من خیلی هم رژیم خوبی نیست خیلی رژیم های بهتر تو سایت و راحت تر با همین نتیجه داریم می دونی بعد کانادایی ولع خوردن بدجور سراغ آدم می یاد یکم نگهداری وزن بعدش سخت می شه این به نظر من نکته بد یک رژیم می تونه باشه من رژیم دکتر اسرار رو نگرفتم ولی بچه ها گرفتن راضی بودن رژیم دکتر خضری هم عالیه آسونم هست یک رژیمیه که انجام دادنش شدنیه سختی هم نداره هفته دومش هم که خیلی عالیه بچه ها هم ازش راضی بودن من 2 روز اولشو فقط گرفتم الان خودم کالری شماری هستم تو هم با کالری شماری عالی وزن کم کردیا نمی دونم ورزش هم داشتی یا نه ولی 3 کیلو در 2 هفته با کالری شماری خیلی خوبه الانم می خوای خضری بگیر یا همون دکتر اسرار

ممنون شهرزاد جون از کمک عالیت .آره من هرروز هم ایروبیک هم پیاده روی داشتم .تو ماه رمضون با رژیم دکتر خضری تو 1هفته تونستم 2کیلو کم کنم ولی ادامه ندادم چون حضورم تو زیبا تن خیلی کم رنگ بود ،ولی 3هفته ای میشه که میام وکلی از شماها انگیزه میگیرم،آره من قبلا یعنی 3سال پیش با رژیم زیکزاکی خیلی عالی وزن کم کردم البته وزن اولیه ام با عرض شرمندگی 98.5 بود با ورزش ورژیم کم کالری رسیدم تا83 بعد شروع کردم با رژیم زیکزاکی 67 شدم ولی حیف که ادامه ندادم ،بدنم به شدت به ورزش عادت کرده اگرم ورزش کنم زود نتیجه میگیرم ،دعا کن تا آخر برم مثل شما .پس طبق راهنمایی شهرزاد عزیز فعلا رژیم دکتر اسرار رو تو این هفته میگیرم .ممنون گلم:4uboxsmiley:

neli
20 مهر 1392, 20:28

- - - Updated - - -

آره ها 34 کیلو
خیلیه ها
من با 20 تا کاهش دارم میرم رو تثبیت
پس تو هم میری رو تثبیت؟
کمی از زندگی لذت ببریم:130fs358763:

شهرزاد
20 مهر 1392, 20:48
سلام شهرزاد عزیزم من امروز روزپنجم هستم هروز کزارش دادم نمیدونم زحمت خوندنش را کشیدی گلم کا مل رعایت کردم نمیدونم مال خوردن زله رزیمی هس البته درکل 4تا5 قاشق خوردمبا چای هم درروز 3عدد پولکی رزیمی باچای میخورم نمی دونم ممکنه 4تا 5 کیلو کم کنم یانه سایزم کم شدهولی هنوز خودمو نکشیدم گلم لطفا راهنماییم کن بازم ببخشید خانومی زیاد سوال میکنم اخه به شما شروع کردم

خاتون عزیزم بیا بهم بگو سر بزنم خودم یادم می ره یادم نبود اتکینز گرفتی پولکی نباید بخوری عزیزم می دونم یکم شاید سخت باشه ولی بهتر 10 روز هم که شده حتی قندهای رژیمی رو هم مصرف نکنی تا کاهش بیشتری داشته باشی من یکم کارم زیاد شده سخت رژیم خاصی می گیرم ولی خیلی کم می خورم با اینکه خیلی میل دارم ولی حسابی کنترل می کنم از فردا هم که می رم سر کار صبح ها نیستم عصر می یام حتما به سایت سر می زنم اگر سایز کم کردی وزن هم حتما کم کردی ولی سعی کن بیشتر پروتیین بخوری رولاکس هم حتما از داروخانه بگیر بخور این رژیم ی ب و س ت می یاره

- - - Updated - - -

آره ها 34 کیلو
خیلیه ها
پس تو هم میری رو تثبیت؟

نلی تو شکمت الان صاف صاف شده؟ من هیکلم خیلی بهتر از قبل شده اصلا ربطی به قبل نداره غولی بودم برای خودم ولی پایین تنم هنوز اونی که می خوام نیست رژیم که هر رژیم خاصی می یام بگیرم مثل قبل حوصله ندارم کم می خورم کالری شماری هفته پیش رژیم بستنی گرفتم روز 3 چنان گندی زدم 1.5 کیلو رفتم بالا با بدبختی دوباره اوردمش پایین دیگه ول کردم رژیم های خاص گرفتن رو همین کالری شماری دارم جلو می رم کاهش وزنم کم هست ولی هست ورزش رو دارم هر روز بیشتر و بیشتر می کنم وزن خوبه ها زیر لباس و مانتو هم خوبه ولی خوب به قول تو هنوز اونی که می خوام نیست فکر می کنم باشگاه لازم دارم یا ورزش های خاص .
هر کی می بینتم فکر می کنه لایپوساکشنی عملی کردم وزن کم کردم نمی دونم چرا مردم ما باورشون نمی شه با رژیم می شه لاغر شد انقدر بامزه می گن وا مگه با یک نخوردن آدم انقدر لاغر می شه

- - - Updated - - -

آره ها 34 کیلو
خیلیه ها
پس تو هم میری رو تثبیت؟

نلی تو شکمت الان صاف صاف شده؟ من هیکلم خیلی بهتر از قبل شده اصلا ربطی به قبل نداره غولی بودم برای خودم ولی پایین تنم هنوز اونی که می خوام نیست رژیم که هر رژیم خاصی می یام بگیرم مثل قبل حوصله ندارم کم می خورم کالری شماری هفته پیش رژیم بستنی گرفتم روز 3 چنان گندی زدم 1.5 کیلو رفتم بالا با بدبختی دوباره اوردمش پایین دیگه ول کردم رژیم های خاص گرفتن رو همین کالری شماری دارم جلو می رم کاهش وزنم کم هست ولی هست ورزش رو دارم هر روز بیشتر و بیشتر می کنم وزن خوبه ها زیر لباس و مانتو هم خوبه ولی خوب به قول تو هنوز اونی که می خوام نیست فکر می کنم باشگاه لازم دارم یا ورزش های خاص .
هر کی می بینتم فکر می کنه لایپوساکشنی عملی کردم وزن کم کردم نمی دونم چرا مردم ما باورشون نمی شه با رژیم می شه لاغر شد انقدر بامزه می گن وا مگه با یک نخوردن آدم انقدر لاغر می شه

- - - Updated - - -

آره ها 34 کیلو
خیلیه ها
پس تو هم میری رو تثبیت؟

- - - Updated - - -

آره ها 34 کیلو
خیلیه ها
پس تو هم میری رو تثبیت؟

neli
20 مهر 1392, 21:40
نه چه صافی
واسه همین هدفم رو عوض می کنم می دارم 63
ببینم با 63 چه شکلی میشم
من دور کمرم 77 این طورها بود چند وقت پیش ها
می خوام بشم 70
70 شم صاف میشه
من باسن ندارم
مشکلم شکممه و بالاتنه ام
تاپ می پوشم زیر بغلم تپلی می زنه بیرون
عجله که نداری پس خودتو اذیت نکن
من که این هفته تولدبازی دارم بعد هم 2-3 هفته میر رو تثبیت
بعد میرم تا خودمو بکنم 63

- - - Updated - - -

وای شهرزاد دیشب خونه خاله ام بودم عکس العملشون خیلی جالب بود
ولی حس کردم نظر خاله ام هم این بود که باز لازم دارم کم کنم:sad30:

مملي شيطون
20 مهر 1392, 21:58
عالی عزیزم تو 34 کیلو کاهش داشتی واقعا تبریک داری خانمی خیلی خیلی خوشحالم به هدفت داری نزدیک میشی خانمییییییییی
:cheerleader3:تو الانش هم مانکن خوب کاری می کنی دیگه عجله نمی کنی هم شیوه غدا خوردن از این به بعد دستت میاد هم وزنت بالا نمیره

خاتون
21 مهر 1392, 00:37
سلام شهرزاد چون ممنون از راهنمایت پولکی و زله هردوتا رزیمیه ولی چشم دیگه نمیخورم عزیزم سبزیجات ازاد تو لیست رزیم وخیارشور خیار میتونم بخورم بازم ببخشید زیاد وقت شما رو می گیرم

خاتون
21 مهر 1392, 11:48
سلام شهرزاد چون ممنون از راهنمایت پولکی و زله هردوتا رزیمیه ولی چشم دیگه نمیخورم عزیزم سبزیجات ازاد تو لیست رزیم وخیارشور خیار میتونم بخورم بازم ببخشید زیاد وقت شما رو می گیرم
شهرزادجون عزیزم به توصیه هات عمل کردم ولی با چای میتونم قرص قند رزیمی بخورم در ضمن خودمو وزن کردم 3کیلو کم کردم

banooo58
21 مهر 1392, 17:17
سلام شهرزاد جونم چطوری عزیزم ؟
دلم خیلی برات تنگ شده

شهرزاد
21 مهر 1392, 17:23
بچه ها من صبح ها سر کارم واقعا نمی تونم اس ام اس های رژیمیتون رو جواب بدم اگر فروم بیایید بهتر جواب می گیرید کارم هم مهدکودک هست انقدر کار دارم اصلا وقت نمی کنم بیام به کسی بگم صبحانه چی بخوره نهار چی بخوره

fifi
21 مهر 1392, 17:26
شهرزااااااادددددددددددددد ددددددددددددددددددددد 66 کیلوییی
هنوز امید مایی
چیزی نمونده هم گروه شیمااا

tinkerbell
22 مهر 1392, 20:54
سلام شهرزاد جون
بین اتکینز و کانادایی کدوم رو ترجیح میدی ؟
بنظرت یه دور کانادایی رو بگیرم یا بجاش اتکینز ؟
ممنونم گلم:626gdau:

نیلو
23 مهر 1392, 23:51
سلام شهرزاد جون خوبی خیلی خوب وزن کم می کنی خوش به حالت موفق باشی عزیزم انشاالله خیلی زود به وزن هدفت میرسی .

شهرزاد
23 مهر 1392, 23:58
سلام شهرزاد جون
بین اتکینز و کانادایی کدوم رو ترجیح میدی ؟
بنظرت یه دور کانادایی رو بگیرم یا بجاش اتکینز ؟
ممنونم گلم:626gdau:

کانادایی سخته گشنگی داره نمی دونم تحملت در گشنگی چقدر هست بعد اتمام 1-1.5 برگشت وزن داره 1 هفته پروتیین چربی سوز رو بگیر همه آسونه هم نتیجش مثل کانادایی هست فقط یکم ورزش داره ولی حتما کاهش وزن می ده

- - - Updated - - -

سلام شهرزاد جون خوبی خیلی خوب وزن کم می کنی خوش به حالت موفق باشی عزیزم انشاالله خیلی زود به وزن هدفت میرسی .

نیلو جون تو مهدکودک کار می کنم فعالیتم زیاد شده می یام خونم خیلی گشنمه موندم چیکار کنم که این حالت از بین بره هفته دیگه قرص های اوز خودم هم می رسه دستم خیلی بهشون امید دارم اشتهام رو کم کنن دنبال این وروجک ها بودن خیلی انرژی می گیره پاهام انقدر درد می کنه از بس باهاشون دوییدم یا ایستادم مواظبشون بودم

- - - Updated - - -

شهرزااااااادددددددددددددد ددددددددددددددددددددد 66 کیلوییی
هنوز امید مایی
چیزی نمونده هم گروه شیمااا

فی فی جون چرا کم پیدا شدی بیایید دیگه شماها کم می یایید روجیه و انرژی می ها هم کم می شه شل می شیم هنوز به هدف نرسیدیم که بیشتر سر بزنید انرژی بدین دیگه چشم بهم بزاریم عید شده

یاس
24 مهر 1392, 17:23
سلام شهرزاد جون مبارک باشه کارتو مهد عزیزم خیلی عالیه کار با بچه ها عاشقشون میشی موفق باشی. منم رژیم دکتر اسرار رو گرفتم بدون هیچ تقلبی جمعه خودمو وزن میکنم میام گزارش میدم.ما قرمزا که فعلا سرگروه نداریم امیدمون به تو عزیزم:4uboxsmiley:

Mehregan1986
25 مهر 1392, 18:34
سلااااااام سلاااااااام شهرزاد جونم،با كار جديدت چه ميكني عزيزم؟
من يه دوره ي دو ماهه توي مهد با بچه ها كار كردم،بهترين دوران زندگيم بود
صبح بلند ميشدم به عشق اينكه برم پيششون هي بهم بگم خاله خاله:4ytbp1d:

bratz
25 مهر 1392, 20:35
سلام شهرزاد جون :6:
من یه جایی دیدیم سرما خوردی گفتم بیام هم دردی کنم بگم ووووووی وووووی وووووی منم سرما خوردم!!:626gdau:
یعنی این همه چیز میز تو دنیاست من و تو باید اینو می خوردیم آخه؟؟؟؟!:sad30:

شهرزاد
25 مهر 1392, 20:55
سلام شهرزاد جون :6:
من یه جایی دیدیم سرما خوردی گفتم بیام هم دردی کنم بگم ووووووی وووووی وووووی منم سرما خوردم!!:626gdau:
یعنی این همه چیز میز تو دنیاست من و تو باید اینو می خوردیم آخه؟؟؟؟!:sad30:

سلاممممم آره هم سرماخوردم هم خاله امده هم رژیمم می گم این قرص ها چرا اینجوری شدن هیچ فایده نمی کنن وضعیت رضایت بخش نیست اصلا

bratz
25 مهر 1392, 20:59
سلاممممم آره هم سرماخوردم هم خاله امده هم رژیمم می گم این قرص ها چرا اینجوری شدن هیچ فایده نمی کنن وضعیت رضایت بخش نیست اصلا

چه جالب انگیز!! منم هم سرما خوردم هم خاله اومده هم رژیم اتکینزم!!
واقعا قرصا بی فایدست. حالا همش به کنار من هر 6 ساعت 1 دونه ژلوفن می خورم ولی یه لحظه سرم آرمو نمیشه!! واقعا نمیدونم چرا!!!

شهرزاد
25 مهر 1392, 21:48
چه جالب انگیز!! منم هم سرما خوردم هم خاله اومده هم رژیم اتکینزم!!
واقعا قرصا بی فایدست. حالا همش به کنار من هر 6 ساعت 1 دونه ژلوفن می خورم ولی یه لحظه سرم آرمو نمیشه!! واقعا نمیدونم چرا!!!

ورزش می تونی بکنی؟تو که وزنت خیلی خوبه

bratz
25 مهر 1392, 21:54
ورزش می تونی بکنی؟تو که وزنت خیلی خوبه

آره ورزش هر روز دارم امروز اصلا نشد آخه خاله پری شدید بود. تب و لرزم داشتم!
شهرزاد جون نه به نسبت قدم! تو اقوام ما همه قد بلندو باریک هستن. من یکی ایراد هیکلای همشونو به دوش میکشم.
از رژیم خسته شدم ولی چاره ای جز این ندارم باید بشم 50 کیلو.

شهرزاد
25 مهر 1392, 22:07
آره ورزش هر روز دارم امروز اصلا نشد آخه خاله پری شدید بود. تب و لرزم داشتم!
شهرزاد جون نه به نسبت قدم! تو اقوام ما همه قد بلندو باریک هستن. من یکی ایراد هیکلای همشونو به دوش میکشم.
از رژیم خسته شدم ولی چاره ای جز این ندارم باید بشم 50 کیلو.

منم از رژیم خسته شدم این فکر کنم آخرین رژیم خاصم باشه اتفاقا دیروز با بچه ها جی ام بودم صبح هم 1 نارنگی خوردم ولی بعدش رژیمو عوض کردم اتکینز کردمش هنوز فردا نشده وزن کم کردم:slxe1vrr6glin3kty2aمن با اتکینز شروع کردم فکر کنم با اتکینز هم تموم می کنم

bratz
25 مهر 1392, 22:27
منم از رژیم خسته شدم این فکر کنم آخرین رژیم خاصم باشه اتفاقا دیروز با بچه ها جی ام بودم صبح هم 1 نارنگی خوردم ولی بعدش رژیمو عوض کردم اتکینز کردمش هنوز فردا نشده وزن کم کردم:slxe1vrr6glin3kty2aمن با اتکینز شروع کردم فکر کنم با اتکینز هم تموم می کنم

وای پس چه خوب هم رژیمم شدیم!! چند تا نقطه ی مشترک!!
منم همش میگم این سری حتما اتکینز آخرین رژیممه !
ایشالا دوتایی حسابی وزن کم کنیم!!
من تا شنبه وزن نمیکنم خدا کنه حداقل رسیده باشم به همون 58! الان 59-60 حدودا هستم! حالا یکم کمو بیش نمیدونم دقیق!!

شهرزاد یه سوال آبگوشتی که با نخود و لوبیا و گوشت میپزنا!! آبشو میشه خورد؟ آخه من میگم شاید کرب حبوبات بره جسم آب گوشت!!
مثلا آب خورشت قیمه هم نمی خورم!
به نظر تو اشکال داره؟

شهرزاد
25 مهر 1392, 23:00
وای پس چه خوب هم رژیمم شدیم!! چند تا نقطه ی مشترک!!
منم همش میگم این سری حتما اتکینز آخرین رژیممه !
ایشالا دوتایی حسابی وزن کم کنیم!!
من تا شنبه وزن نمیکنم خدا کنه حداقل رسیده باشم به همون 58! الان 59-60 حدودا هستم! حالا یکم کمو بیش نمیدونم دقیق!!

شهرزاد یه سوال آبگوشتی که با نخود و لوبیا و گوشت میپزنا!! آبشو میشه خورد؟ آخه من میگم شاید کرب حبوبات بره جسم آب گوشت!!
مثلا آب خورشت قیمه هم نمی خورم!
به نظر تو اشکال داره؟

آره اشکال داره سیب زمینی هم داره دیگه می ره تو خورد آبش ما امروز آبگوشت داشتیم من فیله مرغ خوردم قیمه هم نمی شه خورد ولی کرفس و قرمه رو می شه خورد کرفس رو که زیادم می شه خورد

- - - Updated - - -

فیله مرغ خیلی برای اتکینز مناسبه من 2 بسته سولیکو گرفتم یکم پودر سیر بهش می زنی خیلی خوشمزه می شه اون حالت خفگی پروتیین های دیگه رو هم نمی ده

bratz
25 مهر 1392, 23:02
آره اشکال داره سیب زمینی هم داره دیگه می ره تو خورد آبش ما امروز آبگوشت داشتیم من فیله مرغ خوردم قیمه هم نمی شه خورد ولی کرفس و قرمه رو می شه خورد کرفس رو که زیادم می شه خورد

- - - Updated - - -

فیله مرغ خیلی برای اتکینز مناسبه من 2 بسته سولیکو گرفتم یکم پودر سیر بهش می زنی خیلی خوشمزه می شه اون حالت خفگی پروتیین های دیگه رو هم نمی ده

نه ما سیب زمینی نمیریزم. ولی بازم خودمم حدس میزدم آب حبوباتش خوب نیست.

چه مارکیشو گرفتی؟ آخه بعضی مارکا بوی بدی میدن!

bratz
26 مهر 1392, 00:28
شهرزاد جان من یه تاپیک جدید واسه غذا های اتکینزی درست کردم با دستور پختشون.
میشه یه جوری این تو پست اول قرار بگیره همه ببینن!

تو فکرم یه رژیم گروهیم راه بندازم واسه اتکینز که تاریخ شروع و پایان نداشته باشه این روزا خیلی از بچه ها دارن میگیرن اینطوری تعریفا برده میشه اونجا اسپم خود تاپیک رژیم کم میشه. به زنیث جون گفتم استقبال کرد گفت خودت زحمتشو بکش
قرار شد سوالای مهم و غیر تکراریای بچه هارو که به خود رژیم ربط داره کپی کنم تو تاپیک رژیم .
ولی اونجا تو قسمت رژیمای گروهی من اجازه ی ایجاد پست جدیدو ندارم!
الان دقیقا چیکار میتونم انجام بدم؟!؟

dani
26 مهر 1392, 01:26
سلام شهرزاد

سوالی داشتممم... نمیدونم کجا بپرسمش... قبلا هم راجبش گفتی فکر کنم....

ال کارنتین خریدم... ایرانیه! 250 میلی هم هست... نظرت چیه.؟؟؟ خارجی جور کنم؟ همینو چقدر مصرف کنم؟؟؟ 2 تا بخورم بشه 500 میلی در هر وعده؟؟؟ اصلا چند وعده بخورم؟؟؟

شنیدم و سرچ کردم راجب ال کارنتین... شنیدم... خیلی خوبه!

نظر شما ارزش داره واسم... اگر میشه توی دفترم خبر بده... بفهمم

فدات....

دن

شهرزاد
26 مهر 1392, 10:18
شهرزاد جان من یه تاپیک جدید واسه غذا های اتکینزی درست کردم با دستور پختشون.
میشه یه جوری این تو پست اول قرار بگیره همه ببینن!

تو فکرم یه رژیم گروهیم راه بندازم واسه اتکینز که تاریخ شروع و پایان نداشته باشه این روزا خیلی از بچه ها دارن میگیرن اینطوری تعریفا برده میشه اونجا اسپم خود تاپیک رژیم کم میشه. به زنیث جون گفتم استقبال کرد گفت خودت زحمتشو بکش
قرار شد سوالای مهم و غیر تکراریای بچه هارو که به خود رژیم ربط داره کپی کنم تو تاپیک رژیم .
ولی اونجا تو قسمت رژیمای گروهی من اجازه ی ایجاد پست جدیدو ندارم!
الان دقیقا چیکار میتونم انجام بدم؟!؟

اجازه بده بپرسم

shine
26 مهر 1392, 10:49
شهرزاد جون منم از شنبه رژیم اتکینزو میخوام شروع کنم می تونم قرمه سبزی بخورم با خورشت کرفس؟ ابلیمو هم می تونم استفاده کنم؟

شهرزاد
26 مهر 1392, 14:37
سلااااااام سلاااااااام شهرزاد جونم،با كار جديدت چه ميكني عزيزم؟
من يه دوره ي دو ماهه توي مهد با بچه ها كار كردم،بهترين دوران زندگيم بود
صبح بلند ميشدم به عشق اينكه برم پيششون هي بهم بگم خاله خاله:4ytbp1d:

کار حدیدم رو خیلی دوست دارم کم پیش می یاد یک کار رو انقدر دوست داشته باشم درس هم ای یکم می خونم برای سراسری نمی خونم .آره هی می گن خاله خاله چون مهدکودک فامیلمون هم هست توش حس راحتی می کنم .
می بینم که فردا ملاقات داری خوشم می یاد مغروری مهرگان خیلی از دخترای اینجوری خوشم می یاد

- - - Updated - - -

شهرزاد جون منم از شنبه رژیم اتکینزو میخوام شروع کنم می تونم قرمه سبزی بخورم با خورشت کرفس؟ ابلیمو هم می تونم استفاده کنم؟

بدون لوبیا آره لیموترش هم می تونی بخوری ولی به اندازه 2-3 قاشق کرفس کربوهیدارتش کمه زیاد می شه خورد قشنگ یک بشقاب می شه خورد قرمه هم لوبیا نباشه همینطور این سبزی های این مدلی جعفری و نعناع و شنبلیله کربشون خیلی کمه تو قرمه هم که رب نمی زنن

Mehregan1986
26 مهر 1392, 15:10
خيلي خوبه كه اينجوري كارت رو دوست داري
ادم توي مهد با برخورد بچه ها پير نمشه شهرزاد
اوهوم،فردا ديدار دارم،راستش فقط و فقط بر حسب وظيفه ميرم شهرزاد
چون تقريبا بيش از ٩٠٪ تصميمم رو گرفتم،مگه اينكه فردا يه اتفاق غير منتظره پيش بياد يا چيزي بشنوم و بينم كه نظرم عوض بشه كه احتمالش خيلي پايينه

shine
26 مهر 1392, 18:42
مرسی شهرزاد

neli
26 مهر 1392, 22:00
سلامممممممم شهرزاد جونم
خوبی ؟
چه خبر؟
عکس جدیدم رو دیدی؟
خیلی فرق کرده بودم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:brunluva:

شهرزاد
26 مهر 1392, 22:26
سلامممممممم شهرزاد جونم
خوبی ؟
چه خبر؟
عکس جدیدم رو دیدی؟
خیلی فرق کرده بودم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:brunluva:

وای نلییی خیلی کوچولو شدی خیلی هم کم سن تر شده صورتت سرشونه هاتم پر نیست که می گی داری ریز میزه می شی لاغری بهت می یاد ولی همون 63 کافیه الانشم خوبی دیگه

neli
26 مهر 1392, 22:31
وای نلییی خیلی کوچولو شدی خیلی هم کم سن تر شده صورتت سرشونه هاتم پر نیست که می گی داری ریز میزه می شی لاغری بهت می یاد ولی همون 63 کافیه الانشم خوبی دیگه

مرسیییییییی ووی جه خوب تعریف کردی
کیفور شدم
63 شم خوب میشم
راستی تبریک وزن کم کردی
تو که از من هم لاغرتری خودت چی میگی؟باز هم هی داری کم می کنی

شهرزاد
26 مهر 1392, 22:41
مرسیییییییی ووی جه خوب تعریف کردی
کیفور شدم
63 شم خوب میشم
راستی تبریک وزن کم کردی
تو که از من هم لاغرتری خودت چی میگی؟باز هم هی داری کم می کنی

دیگه 65 بشم دیگه کم نمی کنم ولی رژیم هم نیستم از اونوریم کلی رژیم تو سایته من هنوز نگرفتمشون

neli
26 مهر 1392, 22:47
دیگه 65 بشم دیگه کم نمی کنم ولی رژیم هم نیستم از اونوریم کلی رژیم تو سایته من هنوز نگرفتمشون

تو اگه 65 شی من باید 61 شم! قدت با من فرق داره
حالا که سخت نمی گیرم
دارم از زندگی و لاغری لذت می برم

dadgarhaghighi
26 مهر 1392, 23:15
سلام...خوبید؟ امروز دیدم وزنتون 66.5 هست خیلی خوشحال شدم.. آفرین تبریک می گم..از محصول خاصی استفاده می کنید؟ قرص لاغری رو شروع کردید یا نه؟

شهرزاد
26 مهر 1392, 23:26
سلام...خوبید؟ امروز دیدم وزنتون 66.5 هست خیلی خوشحال شدم.. آفرین تبریک می گم..از محصول خاصی استفاده می کنید؟ قرص لاغری رو شروع کردید یا نه؟

سلام ممنونم از قرص قهوه سبز اوز دارم استفاده می کنم 2روزه اصلا اشتها ندارم با اینکه تازه پریود هم شدم ولی همش سیر هستم . قبلا هم از شکلات های اتکینز استفاده کردم من چای سبز اصلا روم اثر نداره اشتهامم باز می کنه خوبه قهوه سبز با چای سبز فرق داره

یاس
26 مهر 1392, 23:37
سلام شهرزاد جان کاهش وزنت مبارک بابا دیگه واقعا مانکنی ماشالله با این قدت عزیزم شاد باشی:626gdau:

Mehregan1986
27 مهر 1392, 10:11
شهرزاد جونم تبريك ميگمممممم عزيزممممممم
عالييي كم كردي،عالييييييييييييييييي
سايزت الان ديگه فكر كنم ٣٦ شده ديگه عزيزم؟؟ يا شايد بين ٣٦/٣٨

leili
27 مهر 1392, 10:40
بسیار نادرند کلماتی که ارزش آنها بیشتر از سکوت باشد

سکوت گویای میلیون ها کلمه است
و
میلیون ها کلمه بیان کننده جزئی از سکوت نیست .

اگر خاموش باشی تا دیگران به سخنت آرند بهترکه سخن گویی و خاموشت کنند .

در عمق سکوت تنها صدای خداوند شنیده می شود .

sara6403
27 مهر 1392, 11:10
سلام عزيزم خوبي؟؟
مسابقه كه گذاشتي دقيقا شبيه مسابقه منه با تاريخهاي هم زمان
http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D9%87%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1-3-%D9%83%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%88%D8%B2%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%D9%8A-%D8%A7%D8%B2-24-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-30-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-sara6403-4189/

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%88%D8%B2%D9%86-%D9%87%D8%AF%D9%81-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-25-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-1-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D9%86-4203/

بهتر نيست مسابقه يك شكل با تاريخ يكسان نزاريم؟؟ اخه بچه ها پ خ ميدن و ميگن چرا مسابقه ها اينطوريه ؟؟؟

neli
27 مهر 1392, 22:06
سلام شهرزاد جان
خوبی عزیزم؟چه خبر؟

شهرزاد
27 مهر 1392, 22:13
سلام شهرزاد جان
خوبی عزیزم؟چه خبر؟

سلام نلی جون بد نیستم سرماخوردگیم بهتر شد سرفه هاش مونده تو ای چند روز سرماخوردگی رژیم هم بودم صورتم به وضوح لاغرتر شده آرایش نکنم رنگم پریده هست:169:

- - - Updated - - -

شهرزاد جونم تبريك ميگمممممم عزيزممممممم
عالييي كم كردي،عالييييييييييييييييي
سايزت الان ديگه فكر كنم ٣٦ شده ديگه عزيزم؟؟ يا شايد بين ٣٦/٣٨

مهرگان جون بالاتنم از 38 کمتر هست پایین تنم 40 هست ولی دارم سایز کم می کنم

neli
27 مهر 1392, 22:14
سلام نلی جون بد نیستم سرماخوردگیم بهتر شد سرفه هاش مونده تو ای چند روز سرماخوردگی رژیم هم بودم صورتم به وضوح لاغرتر شده آرایش نکنم رنگم پریده هست:169:

مواظب خودت باش پس
آنفلونزا زیاد شده
حالا با مریضی رژیم رو ول کن
الان که خوبی

dani
28 مهر 1392, 01:08
میوه تهیه کردم... سیب ... لیمو شیرین و پرتقال...برم تو فاز میوه خواری؟؟؟یا تا 5 شنبه صبر کنم؟؟؟اگر میوه خواری باشم... چه محدویدتی هست؟؟؟ کم بخورم... زیاد بخورم؟؟؟

جون خودم نمیدونم کجا بپرسم...

اگر شد توی دفترچم کامنت بزار...

کلا شما به من لطف داری :4ytbp1d:

نیلو
28 مهر 1392, 11:36
http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط شهرزاد http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D9%85%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%85-%D9%88%D9%85%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%85%7C%D9%86%DB%8C%D9%84%D9%8 8-2702/index12.html#post118360)
نیلو جون با قهوه ها چطوری؟یکی از بچه ها خیلی راضیه می گه می خوره اصلا اشتها نداره 2 کیلو هم باهاش وزن کم کرده هنوز قهوه هاش مونده

شهرزاد جون قهوه ها خوبه ولی تحرکم کمه چند روزه نتونستم پیاده روی کنم وزنم ثابت مونده شاید هم یه ذره اضافه شده نمیدونم چکار کنم البته اولش 1کیلو کم کردما ولی الان استاپه یک هفته هست پایین نمیاد

شهرزاد
28 مهر 1392, 17:13
900 گرم دیگه بیشتر تا هدف ندارم لاغر شدنم جدیدا خیلی داره به چشم می یاد نمی دونم چرا هر گرم می یام پایین خیلی بیشتر داره نشون داده می شه

- - - Updated - - -

http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط شهرزاد http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D9%85%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%85-%D9%88%D9%85%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%85%7C%D9%86%DB%8C%D9%84%D9%8 8-2702/index12.html#post118360)
نیلو جون با قهوه ها چطوری؟یکی از بچه ها خیلی راضیه می گه می خوره اصلا اشتها نداره 2 کیلو هم باهاش وزن کم کرده هنوز قهوه هاش مونده

شهرزاد جون قهوه ها خوبه ولی تحرکم کمه چند روزه نتونستم پیاده روی کنم وزنم ثابت مونده شاید هم یه ذره اضافه شده نمیدونم چکار کنم البته اولش 1کیلو کم کردما ولی الان استاپه یک هفته هست پایین نمیاد

نیلو جون اون قهوه ها تو ال کارنتین داره می خوریشون فعالیت نیاز داری زیاد نه ولی در حد 30 دقیقه ای نیاز هست می تونی برقصی هولاهوپ پیاده روی یک کاری در کل بکنی تا چربی سوزی انجام بشه بعد هم برو رو رژیم پروتیین یک مدت 1 هفته رو بگیر از استاپ در بیای احتمالا یک مدت زیر 1000 کالری مصرف کردی متابولیسمت رو کند کردی اون 1 هفته درستت می کنه می دونم رژیم دکتر داری ولی حالا رژیم دکتر هم آیه نیست که مملی و من هم از دکتر کرمانی رژیم می گرفتیم خوب وزنمون نمی امد پایین رژیم رو عوض کردیم شما هم سیستم بدنت مثل ماست راحت وزن کم نمی کنه یک هفته رو بگیر تنظیم بشی بعد دوباره رژیم دکترت رو ادامه بده .

اضافه شدنتون نزدیک دوران خاص نیستی؟

bratz
28 مهر 1392, 17:17
900 گرم دیگه بیشتر تا هدف ندارم لاغر شدنم جدیدا خیلی داره به چشم می یاد نمی دونم چرا هر گرم می یام پایین خیلی بیشتر داره نشون داده می شه

وای چه خوب شهرزاد جون! یعنی منم نزدیک وزن هدفم سایزم کم میشه!!
اصلا دلم می خواد همچین ریز بشم که به چشم نیام!!!!:245::200:

خاتون
29 مهر 1392, 01:45
سلام شهرزاد جون خیلی ازت ممنوم برای راهنمایت در ای مدت گلم امروز 13 روزه اتکینز بودم وفردا دوشنبه دو هفته تمام میشه گلم چه رزیمی رو بهم پیشنهاد می کنی که هم کم کنم و وزن کم شده

ام دو باره بالا نره بی نهایت ممنونم

مامان خانومی
29 مهر 1392, 11:27
شهرزاد جون شما خیلی با اراده هستید.تبریک میگم دیگه فقط چند قدم بیشتر نمونده:4uboxsmiley::4uboxsmiley: میشه لطف کنید و منو کمی راهنمایی کنید.من در کنار رژیم ایروبیک میرم الان چند روز که مربی بهم پیشنهاد کار با دستگاه بعد از ایروبیک را میده.من نگران اینم که اگه زمانی دستگاه را ول کنم خیلی چاق بشم .پیشنهاد شما چیه ؟شرمندم خیلی طولانی شد :thankyou:

آذر64
29 مهر 1392, 13:07
شهرزاد جن سلام بابا ایول عجب وزنی کم کردی دختر من اصلا اراده ندارم و نمیتونم رزیم بگیرم الان میخوام واسه اولین با اکتینز رو بگیرم ولی هیچی ازش متوجه نشدم میشه لطفا برنامه غذایش رو بهم تو دفترچه ام بدی مرسی قربونت برم بوس فدات

leili
29 مهر 1392, 13:08
به انسان ها التماس نکن که عین شرمندگی است
اگر حاجتت برآورده شد ، منت است
و اگر برآورده نشد ،ذلت است

به خدا التماس کن که عین شجاعت است
اگر حاجتت برآورده شد ، رحمت است
و اگر برآورده نشد ، حکمت است

http://upload7.ir/images/47366243199111154255.jpg

sara
29 مهر 1392, 13:12
آفرين شهرزاد جون
تو معركه اي

شهرزاد
29 مهر 1392, 18:12
سلام شهرزاد جون خیلی ازت ممنوم برای راهنمایت در ای مدت گلم امروز 13 روزه اتکینز بودم وفردا دوشنبه دو هفته تمام میشه گلم چه رزیمی رو بهم پیشنهاد می کنی که هم کم کنم و وزن کم شده

ام دو باره بالا نره بی نهایت ممنونم

خواهش می کنم عزیزم اراده خودت بوده که توسنتی 13 روز رعایت کنی چقدر این مدت کم کردی؟به نظرم 3-4 روز کالری شماری باش ولی خیلی نون و برنج و چیزای قندی و نشاسته ای نخور آروم آروم استفادشون کن زیر 1000 کالری هم مصرف نکن این چند روز رو سبزیجات بیشتر فشار بیاد و لبنیات کم چرب بعد دوست داشتی رژیم جی ام یا میوه یا انگور بگیر الان انگور زیاد هست ازش استفاده کن خیلی میوه خوبیه یک دوره سم زدایی 4-5 روزه باهاش عالیه برای سلامتی هم خوبه

شهرزاد جون شما خیلی با اراده هستید.تبریک میگم دیگه فقط چند قدم بیشتر نمونده:4uboxsmiley::4uboxsmiley: میشه لطف کنید و منو کمی راهنمایی کنید.من در کنار رژیم ایروبیک میرم الان چند روز که مربی بهم پیشنهاد کار با دستگاه بعد از ایروبیک را میده.من نگران اینم که اگه زمانی دستگاه را ول کنم خیلی چاق بشم .پیشنهاد شما چیه ؟شرمندم خیلی طولانی شد :thankyou:

سلام خانومی ممنون شما وزن خدف اولت رو خیلی کم نزاشتی؟وزن هات رو هدف های کوتاهتر تقسیم کنی انگیزه خودت بیشتر می شه 10 کیلو 10 کیلو هدف بزار الان اینجوری آدم می بینه یکهو خیلی به چشمش می یاد . کار با چه دستگاهی؟مربی ها خوبن ها ولی باید بدونی کمی فکر پولشون هم هستن شما می خوای وزن کم کنی ورزش هایی فعلا بکن عضله نسازی اون دستگاه اگر تردمیل و اسکی فضایی هست خوبه ولی اگر دستگاه های بدنسازی هست فعلا به درد نمی خورن چون عضله می سازی و درشت تر به نظر می رسی برای لاغری پیاده روی خیلی عالیه

شهرزاد جن سلام بابا ایول عجب وزنی کم کردی دختر من اصلا اراده ندارم و نمیتونم رزیم بگیرم الان میخوام واسه اولین با اکتینز رو بگیرم ولی هیچی ازش متوجه نشدم میشه لطفا برنامه غذایش رو بهم تو دفترچه ام بدی مرسی قربونت برم بوس فدات

تو که همش 10 کیلو اضافه داریییی به زودی بچه ها رژیم گروهی اتکینز رو می زارن همه با هم می خوان بگیرن اراده هم داری گفتی می خوای مثل مانکن ها صاف بشی دیگه بی اراده که نمی شه

آفرين شهرزاد جون
تو معركه اي

مرسی سارا جونم تو همیشه به من روحیه دادی خیلی دوست دارم

یاس
29 مهر 1392, 19:17
سلام شهرزاد جون کاهش وزنت ونزدیک شدن به وزن هدفت رو خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم:cheerleader3:

شهرزاد
29 مهر 1392, 19:38
وای از دست این خانوم جیلیان مردم حرکاتش رو آدم انجام می ده تا 1 هفته عضله درد داره

خاتون
29 مهر 1392, 20:27
شهرزاد جون مرسی از راهنمایهایت خانومی میشه اول چند روزی رزیم میوه مثلا روز ی سیب روز بعد انگور وتا اخر هفته ادامه بدم بعد برم کالری شمار اضافه وزن پیدا نمی کنم یا اول کالری شمار بازم ببخشید گلم زود به زود مزاحمت میشم اخه از راهنمایت انگیزه می گیرم

شهرزاد
29 مهر 1392, 20:43
شهرزاد جون مرسی از راهنمایهایت خانومی میشه اول چند روزی رزیم میوه مثلا روز ی سیب روز بعد انگور وتا اخر هفته ادامه بدم بعد برم کالری شمار اضافه وزن پیدا نمی کنم یا اول کالری شمار بازم ببخشید گلم زود به زود مزاحمت میشم اخه از راهنمایت انگیزه می گیرم

وزن اضافه نمی کنید ولی کاری نداره حواست به ترازو باشه 400-500 گرم برگشت وزن طبیعیه بیشترش نه رژیم میوه هم رفتید بیش از اندازه نخورید هیچ وزنی اضافه نمی کنید اون 400-500 گرم وزن آب هست که کربوهیدارت کم و زیاد می شه می ره می یاد چربی و اضافه و کاهش وزن درست نیست اگر تقلب نکنید وزن کم شدتون برنمی گرده

Mehregan1986
29 مهر 1392, 20:55
سلام شهرزاد جونم،خوبي گلم؟
واي شهرزاد ديگه چيزي نمونده تا ٦٥:2vsj1nm:

مامان خانومی
29 مهر 1392, 21:40
خیلی خیلی ممنونم شهرزاد جونم .از اینکه با حوصله و دقت جواب همه را میدین سپاسگزارم.:thankyou:پس من همون ایروبیک را ادامه میدم و بعد از اونم تردمیل و اسکی فضایی ولی پیاده روی متاسفانه بخاطر دخترم نمیتونم برم.در مورد هدف اولم چشم

نیلو
30 مهر 1392, 00:54
ممنون شهرزادجون ببخش مزاحمت شدم انگار عیب از لپتاپ بوده کامپیتروعوض کردم درست شد

شهرزاد
30 مهر 1392, 01:15
ممنون شهرزادجون ببخش مزاحمت شدم انگار عیب از لپتاپ بوده کامپیتروعوض کردم درست شد

نه نیلو جون مزاجم چیه من گفتم مشکل داری ولی کسی مشکلی نداشت بعد من فقط می تونم بگم مشکلی هست این کارای فنی سایت دست ما نیست

fifi
30 مهر 1392, 15:35
اای شهرزاد تو نزذیک 40 کیلو کم کرذی
واای دمت گرم به خدا
من 6 ماه رو 10-12 کیلو موندم
وااقعا خجل شدم از خودم
افریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییین

شهرزاد
30 مهر 1392, 16:10
اای شهرزاد تو نزذیک 40 کیلو کم کرذی
واای دمت گرم به خدا
من 6 ماه رو 10-12 کیلو موندم
وااقعا خجل شدم از خودم
افریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییین

ممنون فی فی جون خوب تو عاقل تر از من بودی اصلا نزاشته بودی انقدر چاق بشی به موقع جلوی اضافه وزنت رو گرفتی خجالت نداره من معلوم نبوده چم بوده گذاشته بودم انقدر وزنم بره بالا

مملي شيطون
30 مهر 1392, 16:35
وای شهرزاد الان حسابی مانکن شدی هااااااااااااا بهت تبریک میگم الان کالری شماری می کنی ؟؟؟ برا سفت شدن بدنت چیکار می کنی ؟؟

شهرزاد
30 مهر 1392, 16:38
وای شهرزاد الان حسابی مانکن شدی هااااااااااااا بهت تبریک میگم الان کالری شماری می کنی ؟؟؟ برا سفت شدن بدنت چیکار می کنی ؟؟

شل نشدم مملی یکم بازوهام شل شده در اون حد هم نیست با جیلیان ورزش می کنم فقط موهام یکم می ریزه که دارم زینک می خورم کالری شماریم اره تقریبا هر روز می یام یک رژیمی بگیرم وقت نهار می شه نهار می خورم

مملي شيطون
30 مهر 1392, 16:41
شل نشدم مملی یکم بازوهام شل شده در اون حد هم نیست با جیلیان ورزش می کنم فقط موهام یکم می ریزه که دارم زینک می خورم کالری شماریم اره تقریبا هر روز می یام یک رژیمی بگیرم وقت نهار می شه نهار می خورم

خوبه شل نشدی منم زیاد شل نشدم فقط می خام بدنم سفت بشه هنور دقیق نمی دونم چیکار کنم زود سفت به بادی رپ هم هوا سرد شده نمی تونم ببندم ورزش هم فعلا دارم با دستگاه ها کار می کنم

neli
30 مهر 1392, 17:43
سلاااااااام تو کی 65.900 شدی؟
وای مانکن خانم سرعتت که عالیه
من فعلا یکم پرخور شدم
جلوش هم نمی تونم بگیرم
یعنی از خستگی می خورم
مثلا امروز از کشیک اومدم خونه خسته بودم یه عالمه نون و پنیر و عسل و حلوا ارده خورده بودم
مدتها بود اندازه امروز این شکلی نخورده بودم:97:
نمی دونم با این خستگی و طلبیدن بعدش برای خوردن چه کنم؟:97:

mamifarnaz
30 مهر 1392, 18:05
سلام شهرزاد عزیزم . واقعا" باید بهت تبریک گفت چون خیلی خیلی خوب کم کردی منکه کلی خجالت کشیدم از خودم راستش الان چهار سال می خوام 15 کیلو کم کنم اما نمی تونم هی سه کیلو کم می شم ولی باز برمی گردم . اما شما تقریبا" سه برابر وزن منو کم کردی . آفرین بهت کلی ازت روحیه و انرژی گرفتم خیلی خیلی هم ازت ممنونم بابت راهنمایی های خوبت.موفق باشی عزیزم.:balloony:

شهرزاد
30 مهر 1392, 18:33
سلاااااااام تو کی 65.900 شدی؟
وای مانکن خانم سرعتت که عالیه
من فعلا یکم پرخور شدم
جلوش هم نمی تونم بگیرم
یعنی از خستگی می خورم
مثلا امروز از کشیک اومدم خونه خسته بودم یه عالمه نون و پنیر و عسل و حلوا ارده خورده بودم
مدتها بود اندازه امروز این شکلی نخورده بودم:97:
نمی دونم با این خستگی و طلبیدن بعدش برای خوردن چه کنم؟:97:

یک چند روز اتکینز گرفتم کم شدم ولی ارادم مثل اول ها نیست اضافه نمی خورم ها ولی رو رژیمم هم نمی مونم وزنم هم ثابت شده انگار همش همینه می دونم چه حالی داری مواظب باش با خودت اونجا یک چیزی ببر بخور نزار گشنگی بکشی به خوردن رو بیاری این اشتهای کاذب هست

سلام شهرزاد عزیزم . واقعا" باید بهت تبریک گفت چون خیلی خیلی خوب کم کردی منکه کلی خجالت کشیدم از خودم راستش الان چهار سال می خوام 15 کیلو کم کنم اما نمی تونم هی سه کیلو کم می شم ولی باز برمی گردم . اما شما تقریبا" سه برابر وزن منو کم کردی . آفرین بهت کلی ازت روحیه و انرژی گرفتم خیلی خیلی هم ازت ممنونم بابت راهنمایی های خوبت.موفق باشی عزیزم.:balloony:

ممنون عزیزم من قبلا هم 19 سالم بود کاهش وزن زیادی داشتم 7 سال هم ثابت بودم کلا کار تثبیتم خوبه وزن کم کردن هم کاری نداره اونم 15 کیلو یک دور اتکینز بگیر نصفش می ره دیگه سعی کن تا این عید تمومش کنی بره بعدم نگهش دار من روحیم خیلی بهم ریخت دوباره چاق شدم اشتباه بزرگی هم کردم خدا رو واقعا شکر می کنم با اینهمه کاهش شل نشدم ترک نخورد پوستم مشکلی پیدا نکردم دیگه 19 سالمم نیست آشناهامون فکر می کنن عمل لاغری انجام دادم دروغ می گم با رژیم بوده اینحا مهد کار می کنم فامیلمون هست دخترش هی می گه مگه می شه پسچرا شل نشدی آخر از چشمهای اینها یکهویی شل می شم می گم خوب ورزش هم می کنم بعد پوست ها با هم فرق داره دیگه یکی شل می شه یکی نمی شه .

هر کمکی خواستی روم حساب کن

neli
30 مهر 1392, 18:54
با خودم یه چیزی می برم می خورم وگرنه که می مردم ولی باز اینجوری ام
کمی انگیزه ام کمه
باید یکی هلم بده

سرمه
30 مهر 1392, 19:45
سلام دختر با راراده...واقعا بهت تبریک میگم.....من تازه عضو کلوب شدم و هنوز دارم یکی به دو میکنم با خودم که از چه رژیمی شروع کنم...ازت راهنمایی میخواستم...من قند خونم بد میاد بایین و وقت یهم میفته سردرد بدی از نوع میگرن میگیرم....با همین دردسر ۱۰ کیلو من چاق شدم و نمیدونم چه کنم با مشکل این سردرد...میخواستم کمک بگیرم ازت ...ممنونم

اایدا
30 مهر 1392, 20:25
شهرزاد جون :4uboxsmiley:
جقدر کم پیدایی
مثل اگهی بازرگانی شدی
تا میبینم پست گذاشتی
میام میبینم
ان نیستی
کلک نکنه چراغ خاموش میای و میری:snapoutofit:

اایدا
30 مهر 1392, 21:02
شهرزاد جون :slxe1vrr6glin3kty2a
ادرس تاپیک فروش وسایل ارایشتیت رو پیدا نمی کنم
گلم لطفا برام بذارش:47b20s0:

مملي شيطون
30 مهر 1392, 21:03

بله عزیزم شهرزاد الگوی بزرگی واسه ماها هستش همه رو هم تشویق می کنه به لاغری و بهشون امید و انگیزه میده ای ول شهرزاددددددددددددددددد :109:

شهرزاد
30 مهر 1392, 21:08
شهرزاد جون :slxe1vrr6glin3kty2a
ادرس تاپیک فروش وسایل ارایشتیت رو پیدا نمی کنم
گلم لطفا برام بذارش:47b20s0:

http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-7/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-4099/

آیدا جون بعضی چیزا رو برداشتم خواستی پیدا نکردی تو اینها بگو

شهرزاد
01 آبان 1392, 00:12
بچه ها این چینی ها حیوون های زنده رو کردن آویز و می فروشن این امضا توقف این عمل هست واقعا بعضیا برای پول چه کارها می کنن گناه دارن اینها آخه

https://secure.avaaz.org/en/petition/Petition_contre_les_amulettes_danimaux_vivants_en_ Chine/?wAUFybb

Mehregan1986
01 آبان 1392, 11:21
سلااااااممم شهرزاد جونم
دوست جوني خودم،عيدت مبارككككككك
:2vsj1nm::2vsj1nm:

مامان خانومی
01 آبان 1392, 11:56
سلام شهرزاد جونم عید شماهم مبارک.کلی ذوق زده شدم شما به من سر زدید:84:کاهش وزنم خوب بود ولی الان چند روزه استپ کردم میخوام یه بار دیگه شانسم را برای اتکینز امتحان کنم.اخه یبار گرفتم ولی دو روز بیشتر دوام نیاوردم.از شنبه شروع میکنم:th_running1:بله عزیزم روانشناسی خوندم

مملي شيطون
01 آبان 1392, 13:18
شهرزاد من چند روزه می تونم حلقه رو رو باسن و پهلوهام نگه دارم استخوون جلوی لگنم کبود شده یعنی پوست اون قسمت مال تو هم شده بود ؟؟؟ حلقه تو این قسمت برای تو تاثیرش چقدر بود ؟؟

fofoli
01 آبان 1392, 14:46
شهرزاد جون من از امروز اتکینزو شروع کردم
میشه بیشتر بهم سر بزنی وبرنامه غذاییو که مینویسم
را ببینی واگه جاده خاکی رفتم اشتباهاتم بگی ؟

شهرزاد
01 آبان 1392, 16:36
شهرزاد من چند روزه می تونم حلقه رو رو باسن و پهلوهام نگه دارم استخوون جلوی لگنم کبود شده یعنی پوست اون قسمت مال تو هم شده بود ؟؟؟ حلقه تو این قسمت برای تو تاثیرش چقدر بود ؟؟

آره هر قسمت که جدید می زنی کبود می شه بعد خوب می شه دیگه هم کبود نمی شه تاثیرش خوبه مرتب بزن

شهرزاد جون من از امروز اتکینزو شروع کردم
میشه بیشتر بهم سر بزنی وبرنامه غذاییو که مینویسم
را ببینی واگه جاده خاکی رفتم اشتباهاتم بگی ؟

بله عزیزم اگرم یادم رفت سر بزنم بهم اطلاع بده

وقـــــار
01 آبان 1392, 17:14
شهــــرزادی
ای ول من فک کردم اواتارت عکس از این والپیپر هاس :2i1d1co: مــــــــــــــــوچ یعنی همون مــــــاچ
کاهش وزنتم مبارک
گیلی لی لی لی لی :pillowfight:
هر چی تو وزن کم میکنی من هی رو 52 کذایی موندم :2mo5pow:

شهرزاد
01 آبان 1392, 17:25
شهــــرزادی
ای ول من فک کردم اواتارت عکس از این والپیپر هاس :2i1d1co: مــــــــــــــــوچ یعنی همون مــــــاچ
کاهش وزنتم مبارک
گیلی لی لی لی لی :pillowfight:
هر چی تو وزن کم میکنی من هی رو 52 کذایی موندم :2mo5pow:

بله برای اینکه رژیم های نازنین که من می زارم رو می گیری ولی با دستکاری شدید دیروز امدم دفترچت کلی هم با وردنه بودم شانس اوردی ارسال نشد می بینم با ساقه طلایی سالاد می خوری سس ماست هم درست می کنی :brodkavelarg:

وقـــــار
01 آبان 1392, 17:28
عاقا اجازه نزن منو :4fvgdaq_th:خودم خودمو زدم :4fvgdaq_th:
ن خدایی حال داد :4chsmu1:اصن یه فازی میده ک نگو :2i1d1co:حالا فردا میرم رو وزنه ببینم چقدر تو این 3 روز کم کردم :1e377xki0gu5xtfyms4

mayramoud
01 آبان 1392, 23:26
http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)

امروز دفترچتو خوندم
خیلی حورا داریییییییییییییییی
ماشالا به این اراده آهنین
تو این مدت کم
http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwhttp://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)

http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)
http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/37689572112191205071.gif (http://www.8pic.ir/)

اایدا
02 آبان 1392, 09:55
http://host.kanoon-ansar.ir/New%20Folder/ghadir/baner.jpg
عیدت مبارک دوست گلم

شهرزاد جون :4uboxsmiley:
مرسسسسسسییییییییی برا دانلود :thankyou:
دانلودش کردم :slxe1vrr6glin3kty2a

مملي شيطون
02 آبان 1392, 11:50
شهرزاد جان بهت تبریک میگم به وزن هدفت رسیدی :bollywood1::bollywood1:

bratz
02 آبان 1392, 11:56
شهرزاد جون مبارکه عزیزم! :2uge4p4:
دست راست زیر سر ما!!:connie_1:

Mehregan1986
02 آبان 1392, 11:58
تبريكككككككك
به وزن هدف رسيدي،افريييييين عزيزممممم
واي من عاشق اين اواتارت هستممممم
شهرزاد جونم بهت قول ميدم منم تا اول فروردين بشم ٦٠ كيلووووو

قول قول قول:6:

tinkerbell
02 آبان 1392, 12:06
مبارکه شهرزاد جوووووووووننن
عالیههههههههههههههههههههه ههههههههههه
منم دلم خواست !!:16::balloons::cheerleader3::babygirl:

- - - Updated - - -

یه لحظه خودمو گذاشتم جای شما
خیلی حس خوبیه الان
حتما الان کلی خوشتیپ و خوشگل شدییییییی
بازم تبرییکککک:slxe1vrr6glin3kty2a

نیلو
02 آبان 1392, 12:45
تبریک میگم شهرزاد جون به زن هدفت رسیدی خوش به حالت عیدت هم مبارک عزیزم

شهرزاد
02 آبان 1392, 13:52
شهرزاد جون مبارکه عزیزم! :2uge4p4:
دست راست زیر سر ما!!:connie_1:

ای سجر شیطون دست تو باید رو سر ما باشه 58 کیلویی 7 کیلو از من لاغرتری:97:

neli
02 آبان 1392, 13:54
سلاااااااااااااام عیدت مباااااااااااااارک
رسیدن به هدف مبارک بااااااااااشه
بسه دیگه لاغر نشو خیلی لاغر شدی خوشگلم...

شهرزاد
02 آبان 1392, 13:59
تبريكككككككك
به وزن هدف رسيدي،افريييييين عزيزممممم
واي من عاشق اين اواتارت هستممممم
شهرزاد جونم بهت قول ميدم منم تا اول فروردين بشم ٦٠ كيلووووو

قول قول قول:6:

مهرگان جون تو 60 بشی چی می شی وای در اون خونه رو از جاش می کنن

- - - Updated - - -

سلاااااااااااااام عیدت مباااااااااااااارک
رسیدن به هدف مبارک بااااااااااشه
بسه دیگه لاغر نشو خیلی لاغر شدی خوشگلم...

سلامممم مرسی عزیزم
این کیلوهای آخر پدرم در اومده ها شاید باورت نشه ولی شب ها 1 قاشق پودر فیبر تو 1 لیوان شیر صبح هم همین نهار هم پروتیین هر روزم پیاده روی یا جیلیان مهدکودک هم بدو بدو

- - - Updated - - -

مبارکه شهرزاد جوووووووووننن
عالیههههههههههههههههههههه ههههههههههه
منم دلم خواست !!:16::balloons::cheerleader3::babygirl:

- - - Updated - - -

یه لحظه خودمو گذاشتم جای شما
خیلی حس خوبیه الان
حتما الان کلی خوشتیپ و خوشگل شدییییییی
بازم تبرییکککک:slxe1vrr6glin3kty2a

خوشحالم که دل تو هم خواست به زودی جشن تو رو هم می گیرن البته فکر کنم جشن بعدی نلی هست بعد مملی بدو که بعدیا تو باشی

- - - Updated - - -

تبریک میگم شهرزاد جون به زن هدفت رسیدی خوش به حالت عیدت هم مبارک عزیزم

ممنونم نیلو جون عید تو هم مبارک

neli
02 آبان 1392, 14:03
چرا خودکشی کردی حالا؟
من هم باید کمی به خودم فشار بیارم انگار

شهرزاد
02 آبان 1392, 14:33
چرا خودکشی کردی حالا؟
من هم باید کمی به خودم فشار بیارم انگار

برای اینکه داشتم شل می شدم کم کم و کاهش وزنم هم سخت و کند شده بود دیگه سخت کردم تموم شه فقط ثابت نگهش دارم هنر بزرگی کردم دیگه رژیم هم طولانی می شه حوصله سر بر می شه من ماه هاست هر کی می که بریم شام یا نهار بیرون می گم رژیمم ولی فردا نهار با خانواده ژوانی هستم:slxe1vrr6glin3kty2a

tinkerbell
02 آبان 1392, 14:35
منم اوز میخوام اما مامانم مخالفه
نمیدونم چی بهش بگم راضی بشه
حتی رولاکس هم دعوام کرد:boredsmiley:

- - - Updated - - -

Kiki
02 آبان 1392, 14:46
شهرزاد جون از صمیم قلب بهت تبریک میگم
ای ول داری خانومی

bratz
02 آبان 1392, 14:59
ای سجر شیطون دست تو باید رو سر ما باشه 58 کیلویی 7 کیلو از من لاغرتری:97:

شهرزاد جون ماشالا قد خودتو ببین قد منو ببین!!!
من الان اگه قد تورو داشتم تو آسمونا در حال پرواز بودم!!http://www.8pic.ir/images/95198644032761928411.png (http://www.8pic.ir/)

tinkerbell
02 آبان 1392, 15:04
شهرزاد جون ماشالا قد خودتو ببین قد منو ببین!!!
من الان اگه قد تورو داشتم تو آسمونا در حال پرواز بودم!!http://www.8pic.ir/images/95198644032761928411.png (http://www.8pic.ir/)

سحر جون ...
ناشکری نکن
منم همیشه همین فکرو میکردم اما یکی از بچه های قد بلند که همیشه حسرتشو میخوردم دور از جون همه اومد کلاس با یه پای قطع و رو ویلچر ...
یکی دیگه هم دیدم که پاهاش مادرزادی خراب بود اصلا پا نداشت ....
انشالا خدا سلامتی بده سحری
خوب به قد من نگاه کن ... من از تو کوتاهترم که
حالا برو حال کن:499kfok:

bratz
02 آبان 1392, 15:15
سحر جون ...
ناشکری نکن
منم همیشه همین فکرو میکردم اما یکی از بچه های قد بلند که همیشه حسرتشو میخوردم دور از جون همه اومد کلاس با یه پای قطع و رو ویلچر ...

آره والا راست میگی خواهر!!:7165:
ولی خوب من ناشکری نمیکنم منظورم این بود که شهرزاد نباید وزنامونو با هم مقایسه کنه!

شهرزاد
02 آبان 1392, 15:52

- - - Updated - - -

چرا؟رولاکس که گیاهی هست پیش دکتر تغذیه هم بری مشکل یبوست داشته باشی یک چیزی می ده مشکلت حل بشه من و نلی از دکتر انوشه رژیم گرفتیم اسلیم کوییک و یک قرص جلبکی هم نمی دونم چی بود داده بود دومی رو که من نخریدم اولی رو هم ایرانی بود خریدم رو من اثر معکوس داشت خیلی ها می خورنش ها من می خوردم اشتهام باز می شد دیگه همونجور نصفه مونده هنوزم هست .

قهوه سبز رو هم می تونی خود قهوش رو بگیری تا آشنا بشن باهاش بعد دیگه گیر نمی دن مامان منم غر رو این چیزا زیاد می زنه خیلی ها رو هم قایم می کنه باورت می شه آب کرفس خریده بودم از بیرون گفت بهداشتی نیست همه رو ریخت دور:97: ولی با این اوز اینها چون می دونه از امریکا امدن کاری نداره اونجا چیز ناجور نمی زنه که کسی چیزیش بشه اینجا می ری عطاری ها مشت مشت معلوم نیست چی می ده مردم هم چه جور می خرن یک مشت پودر تو کیسه بی مهر بی هیچی یا کپسول می دن اسم عطاری خودشون روشونه اینها که زیر نظر fdaهست تو امریکا اروپا چیزی بخری سگت رو هم مسموم کنه می کشنت دیگه چه برسه چیزی که قرار هست یک آدم بخوره

- - - Updated - - -

سحر جون ...
ناشکری نکن

اون بنده خدا که پا نداشته دیگه چه جوری قدش بلند بوده تو حسرت می خوردی آخه :17:

neli
02 آبان 1392, 16:44
برای اینکه داشتم شل می شدم کم کم و کاهش وزنم هم سخت و کند شده بود دیگه سخت کردم تموم شه فقط ثابت نگهش دارم هنر بزرگی کردم دیگه رژیم هم طولانی می شه حوصله سر بر می شه من ماه هاست هر کی می که بریم شام یا نهار بیرون می گم رژیمم ولی فردا نهار با خانواده ژوانی هستم:slxe1vrr6glin3kty2a

کارت عالی بوده
من هم که شل شدم دیشب هم شام باز ژوانی بودم دوستش دارم واقعا

شهرزاد
02 آبان 1392, 17:07
کارت عالی بوده
من هم که شل شدم دیشب هم شام باز ژوانی بودم دوستش دارم واقعا

چی خوردی ؟

neli
02 آبان 1392, 17:09
پاستا تورینو

باربی اینده
02 آبان 1392, 19:21
سلام شهرزادم خوبی؟خانوم دوتا تبریک اول عیدت مبارک و دوم جشنت عزیزم

mayramoud
02 آبان 1392, 20:36
http://www.8pic.ir/images/05888212823830074896.gif (http://www.8pic.ir/) http://www.8pic.ir/images/21441517980413498591.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/17498320260524264235.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/94158017439096918727.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/50110962434278344223.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/21441517980413498591.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/50110962434278344223.gif (http://www.8pic.ir/)http://www.8pic.ir/images/34547844078849973306.gif (http://www.8pic.ir/)

http://www.8pic.ir/images/40359303174788830249.gif (http://www.8pic.ir/)

شهرزاد
02 آبان 1392, 21:30
پاستا تورینو

من که رژیمم اونم اتکینز استیک می خورم مهمون خودمم هستیم

neli
02 آبان 1392, 21:55
من که رژیمم اونم اتکینز استیک می خورم مهمون خودمم هستیم

من فکر کردم رژیم رو ول کردی
باز می خوای لاغر شی؟
استیک هاش هم عالیه
منم مهمون می کنی من هم بیام:brunluva:
شعبه پاسداران میرین؟ یا مرزداران؟

شهرزاد
02 آبان 1392, 22:58
شعبه پاسداران می ریم تشریف بیار چرا که نه نلی جون

shine
03 آبان 1392, 15:27
تبریک عزیزم

مامان خانومی
03 آبان 1392, 18:16
افرین شهرزاد جونم تبریک میگم خیلی خیلی زیاد :cheerleader3::cheerleader3::626gdau::2uge4p4::con nie_24::999::springsmile:به داشتن دوستی مثل شما افتخار میکنم .تا پایان امسال منم جشن میگیرم:47b20s0:

شهرزاد
03 آبان 1392, 22:01
من امروز که رژیم نبودم صبحانه نان تست و پنیر خوردم نهار ژوانی بودم غذایی که خوردم اسپاگتی هم داشت ولی زیاد ازش نخوردم مرغشو خوردم و سالاد یونانی که سسش آبلیمو و زیتون بود نوشیدنی هم نوشیدنی سبزش رو خوردم عصر هم به کافی شاپ رفتیم با دوستان ولی مثل همیشه من قهوه تلخ می خورم که مهم نبود همون رو خوردم دیگه همین خدا رو شکر رو ترازو هم همین شبونه رفتم وزن زیاد نکردم شام هم نمی خورم به دوستام گفتم رژیم هستم گفتن وا خوبی دیگه نیازی نداری ولی من گوش نمی دم و می خوام باز کمی لاغر کنم صبح هم از ترس نهار امروز 2 تا قرص اوز خوردم بعد نهار هم یک ونوستات خوردم

mamifarnaz
03 آبان 1392, 23:18
شهرزاد جونم یه دونه ای :16:

wantedboy
03 آبان 1392, 23:52
تبریک میگم بخاطر رسیدن به هدفتتتتتتتتتتتتتت :choir:

dani
04 آبان 1392, 13:56
سلام

میخوام یه تاپیک یا همون بحث بزنم ... راجب احادیث 14 معصوم راجب تغذیه... کمکم میکنی چجوری این بحث رو خودم بزنم؟؟؟

banooo58
04 آبان 1392, 18:49
شهرزااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااد جونم عالیه عالی باریکلا دختر عالی پیش میری
تبریک خانوم خوش هیکل ایول

یاس
04 آبان 1392, 19:19
سلام شهرزاد جان عزیزم خیل خیلی مبارکت باشه این تاج زیبا .آفرین به این همه اراداه:4uboxsmiley:

شهرزاد
04 آبان 1392, 19:42
شهرزااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااد جونم عالیه عالی باریکلا دختر عالی پیش میری
تبریک خانوم خوش هیکل ایول

مرسیی بانو جون منتظرتم ها بدو که نفر بعدی تویی

سلام شهرزاد جان عزیزم خیل خیلی مبارکت باشه این تاج زیبا .آفرین به این همه اراداه:4uboxsmiley:

مرسی یاس عزیزم امیدوارم بتونم خوب حفظش کنم

سلام

میخوام یه تاپیک یا همون بحث بزنم ... راجب احادیث 14 معصوم راجب تغذیه... کمکم میکنی چجوری این بحث رو خودم بزنم؟؟؟

دنی جان خودت زدی که

تبریک میگم بخاطر رسیدن به هدفتتتتتتتتتتتتتت :choir:

مرسیییی

شهرزاد جونم یه دونه ای :16:

ممنون گلم

dani
04 آبان 1392, 20:31
من شما رو خیلی قبول دارم شهرزاد خانوم...

شما همواره مثل یک خواهر مهربون و با دانش ... من رو راهنمایی میکنی... تا حالا 2 بار از شما درخواست کردم که کمکم کنی که کدوم رژیم در هر 2 حالت به دردم خورد...

هر 2 بار پیشنهاد شما فوق العاده بود...

الانم پیش این کارشناس رفتم... منو برد توی برزخ... کاش نرفته بودم!

اون حالت سم زادیی که گفتی با میوه انجام میشه... و باعث میشه احساس سیری کنم... فکر میکنم تمام شده.. اخه بدجور میرم روی ضعف کردن... دروغ چرا؟؟ کمی تا قسمتی کم اوردم...

حالا پیشنهاد شما چیه؟؟؟ باز دارم بهم میرزم... اتکینز؟؟؟؟ میوه ؟؟؟ کالری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-40/) شماری؟؟؟

خاتون
04 آبان 1392, 20:44
شهرزادجون تبریک خانم با اراده خیلی خوشحال شدم به امید خدا در تمام مراحل زندگیت به هدفت مرسی

-

شهرزاد
04 آبان 1392, 22:15
من شما رو خیلی قبول دارم شهرزاد خانوم...

شما همواره مثل یک خواهر مهربون و با دانش ... من رو راهنمایی میکنی... تا حالا 2 بار از شما درخواست کردم که کمکم کنی که کدوم رژیم در هر 2 حالت به دردم خورد...

هر 2 بار پیشنهاد شما فوق العاده بود...

الانم پیش این کارشناس رفتم... منو برد توی برزخ... کاش نرفته بودم!

اون حالت سم زادیی که گفتی با میوه انجام میشه... و باعث میشه احساس سیری کنم... فکر میکنم تمام شده.. اخه بدجور میرم روی ضعف کردن... دروغ چرا؟؟ کمی تا قسمتی کم اوردم...

حالا پیشنهاد شما چیه؟؟؟ باز دارم بهم میرزم... اتکینز؟؟؟؟ میوه ؟؟؟ کالری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-40/) شماری؟؟؟

ممنونم دنی عزیزم تو مثل برادر کوچیکه خودم می مونی ببین دنی واقعا نیازی برای رفتن پیش دکتر و مشاور تغذیه نیست همه کسایی که اینجا هستم خوب می دونن با چیا چاق شدن شما هم انقدر باهوشی خوب این چیزا رو می دونی رژیم میوه یک رژیم طولانی مدت نیست برای اینکه تو رژیم ها کم نیاری هر وقت دیدی داری از یکیشون خسته می شی با رژیم دیگه ای عوضش کن به همین راحتی ! من خودم اتکینز رو 14 روز نگرفتم 10 روز بیشتر حسش نبود حسش تموم شد رفتم سر کرمانی اون تموم شد رفتم سر انگور مهم اینه که وزن کم بشه حالا با چه رژیمی خیلی مهم نیست .

اگر با اتکینز راحت هستی بگیر چرا که نه من که بهت گفتم فاز دومش رو شروع کن گفتی آجیل دوست نداری می خوای با بچه ها از فردا اتکینز رو گروهی شروع می کنن فرصت خوبیه رژیم گروهی گرفتن آدم ول نمی کنه چرا از این فرصت استفاده نکنی؟ اگر ال کارنتین می خوری اشتها باز شدنت مال اون هم هست نخورش تا زمانیکه بری باشگاه بعد ال کارنتین با رژیم اتکینز کمی در تضاد هست کاهشش رو بد می کنه من پیشنهاد می کنم اتکینز رو گرفتی 10 روز تموم شد از آجیل ها استفاده کنی خیلی هم میوه خواستی بعد روز 10 روزی در حد 1 پرتقال 2 تا نارنگی 1 دونه انار میوه های اینجوری که زیاد قندی نیستن مثل موز و انگور بخور فعلا برای مدتی با کربوهیدارت خداحافظی کن نبودشون رو هم با ویتامیت جبران کن یا اگر مشکل هزینه کردن نداری آکوفن از داروخانه بخر نه اشتها رو باز می کنه نا چاق می کنه دیگه نه موهات می ریزه نه چیزیت می شه 1 بستش برای 1 ماه 63 ت هست .

هر 10 روز هم 1 روز تقلب در حد 1 تقلب بزار که متابولیسمت بالا بمونه اون یکروز یک چیزی که دوست داری بخور یک بستنی فلافل هر چی و روز بعد باز برو رو رژیم حالت اتکینز

neli
04 آبان 1392, 22:47
شعبه پاسداران می ریم تشریف بیار چرا که نه نلی جون

وای چرا این رو از دست دادم نخوندم وگرنه میومدم ها
خوبی؟ چه خبر عزیزم؟

dani
04 آبان 1392, 23:00
خیلی خیلی خیلی ممنون برای راهنمایت...

احتمال زیاد فردا برم روی اتکینز...

میگم این آکوفن چیه؟؟؟

پروتئینه یا ویتامین!؟ یا...؟؟

مهندس گلنوش
04 آبان 1392, 23:02
سلام شهرزاد جونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تبریک میگم رسیدی به وزن هدف؟! مبارکت باشه خیلی وثت بود نیومده بودم اینجا....من خیلی اراده ام ضعیفه دوباره شدم 80 کیلو...نمی دونم چرا

شهرزاد
04 آبان 1392, 23:32
خیلی خیلی خیلی ممنون برای راهنمایت...

احتمال زیاد فردا برم روی اتکینز...

میگم این آکوفن چیه؟؟؟

پروتئینه یا ویتامین!؟ یا...؟؟

ویتامین مال مو و ناخن هست پروتیین نیست ویتامین های دیگه اشتها باز می کنن می گن کالری هم دارن این هر دونش 2 کالری داره اشتها هم باز نمی کنه خیلی هم خوبه اصلا دیگه مو نمی ریزه تو رژیم ممکنه ریزش مو پیش بیاد

- - - Updated - - -

سلام شهرزاد جونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تبریک میگم رسیدی به وزن هدف؟! مبارکت باشه خیلی وثت بود نیومده بودم اینجا....من خیلی اراده ام ضعیفه دوباره شدم 80 کیلو...نمی دونم چرا

آره به وزن هدف رسیدم حالا هدف رو کمتر کردم حتما انگیزه لازم برای لاغر شدن رو نداری باید بگردی پیداش کنی

باربی اینده
04 آبان 1392, 23:37
سلام شهرزاد جون خوبی خانومی؟http://www.vip.irfreeup.com/do.php?img=36808

wantedboy
05 آبان 1392, 00:10
سلام ممنونم برای تبریک مملی خیلی با انرژی تبریک گفتی:slxe1vrr6glin3kty2a رژیمی هنوز؟

سلامممممم
خواهش میکنممم
خوب خیلی خوب کم کردی ماشالا بایدم با انرژی بگم:2:
خخخخخخ
نه رژیم نیستم دیگه ولی پرخوریم نمیکنم

shimshim
05 آبان 1392, 02:07
شهرزاد جون سلام. اولا واقعا بهت تبریک میگم .خیلی با اراده ای دختر و واقعا یه الگوی خوب هستی واسه ما تازه واردا . راهنمایی میخواستم ازت من با قد 153 و وزن 58 شروع کردم با 2 روز کم خوری و روزی 1 ساعت ورزش 1 کیلو کم کم کردم امروز رژیم لبنیات رو گرفتم میخواستم راهنمایی کنیم که آیا همین رژیم رو ادامه بدم یا نه رژیم دیگه ای رو شروع کنم میخوام به 52 برسم.مرسی

سرمه
05 آبان 1392, 19:03
سلام خانوم شهرزاد قصه ها....واقعا عدد اراده و رژیم شما چشمای من رو میخکوب کرده.....من مطمتن هستم که شما تو این ۱۵۰ صفحه انچه گذشت رزیمت رو نوشتی ....میخوام یه لطفی بکنی و دوباره بگی چه رژیم هایی رو انجام دادی و تو این چند ماه چه کارهایی کردی که اینقدر محکم و قوی و باراده تونستی از حد انتظارت هم \ایین تر بیایی ...من واقعا کمک لازم هستم....من یکبار ۴ سال طول کشید تا تونستم ۱۰ کیلو ورزنم رو بیارم ‍\ایین.....الان که دوباره با یه عالمه بی دقتی از طرف خودم و تو یه شرایط بحرانی این بلارو سر خودم اوردم واقعا مضطرب و ناراحتم......نخوردن فشار روانی زیادی رو مخم میاره....البته تا دلم ضعف میره میام سراغ این سایت تا خودم رو مشغول کنم...اما راستش تو این سایت هم همش گیح میزنم ....ممنون میشم زکات این بدن سالم رو بدی و یه بار دیگه بگی چی شد که این شد:)

شهرزاد
05 آبان 1392, 21:32
شهرزاد جون سلام. اولا واقعا بهت تبریک میگم .خیلی با اراده ای دختر و واقعا یه الگوی خوب هستی واسه ما تازه واردا . راهنمایی میخواستم ازت من با قد 153 و وزن 58 شروع کردم با 2 روز کم خوری و روزی 1 ساعت ورزش 1 کیلو کم کم کردم امروز رژیم لبنیات رو گرفتم میخواستم راهنمایی کنیم که آیا همین رژیم رو ادامه بدم یا نه رژیم دیگه ای رو شروع کنم میخوام به 52 برسم.مرسی

سلام شیم شیم جون اگر فعلا با رژیمت راحت هستی ادامه بده چرا عوضش کنی تازمانیکه رژیم اذیتت نمی کنه کاهش هم می ده ادامه بده ولی 2 هفته بعید می دونم بشه ادامش داد من خودم که نمی تونم فکر کنم 5-6 روز پرش باشه بشه گرفتش ورزش مناسب وزن کم کردن فقط پیاده روی هست

سلام خانوم شهرزاد قصه ها....واقعا عدد اراده و رژیم شما چشمای من رو میخکوب کرده.....من مطمتن هستم که شما تو این ۱۵۰ صفحه انچه گذشت رزیمت رو نوشتی ....میخوام یه لطفی بکنی و دوباره بگی چه رژیم هایی رو انجام دادی و تو این چند ماه چه کارهایی کردی که اینقدر محکم و قوی و باراده تونستی از حد انتظارت هم \ایین تر بیایی ...من واقعا کمک لازم هستم....من یکبار ۴ سال طول کشید تا تونستم ۱۰ کیلو ورزنم رو بیارم ‍\ایین.....الان که دوباره با یه عالمه بی دقتی از طرف خودم و تو یه شرایط بحرانی این بلارو سر خودم اوردم واقعا مضطرب و ناراحتم......نخوردن فشار روانی زیادی رو مخم میاره....البته تا دلم ضعف میره میام سراغ این سایت تا خودم رو مشغول کنم...اما راستش تو این سایت هم همش گیح میزنم ....ممنون میشم زکات این بدن سالم رو بدی و یه بار دیگه بگی چی شد که این شد:)

سلام سرمه جون حقیقتش رو بخوای برای لاغر شدن اول باید ذهنت رژیم بگیره باید عمیقا از هیکلی که داری بدت بیاد این رو قبول کنی که اضافه وزن یک ایرادی حساب می شه و ظاهر آدم رو جدی خراب می کنه فکر کنم فشارهای روانی چاقی خیلی بیشتر از نخوردن هست من اوایل رژیمم سخت استارت رژیمم خورد چون هنوز ذهنم آماده نبود عید خالم ایران بود سفر رفتیم من تو عکس ها خودم رو دیدم ترسیدم به نظرم خیلی خیلی زشت شده بودم خجالت می کشیدم دیگه کسی ببینتم بعد با رژیم اتکینز آشنا شدم قبلا 1 بار گرفته بودمش اشتباه و کاهش نداشتم اینبار چون عکسهامو دیده بودم اون لحظه انگیزم زیاد بود رژیم رو از خود سایت اتکینز دقیق یاد گرفتم از وزن 101 رسیدم به 94 بعد دوباره داشتم شل می شدم و شدم ول کردم باز شدم 98 این حدودا یکبار دیگه اتکینز رو گرفتم انگیزم حرف هایی بود که همسایمون پشتم زده بود به مامانم که آخی نمی تونه لاغر کنه اینبار شدم باهاش 94 دوباره و بعدش رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم از 94 رسیدم 90 تو 2 هفته دیگه این مراحل رژیم بودم اشتهام داشت در حالت کنترل در می امد بعد تا 88 رژیم دکتر کرمانی با اختراع خودم کم خوری بودم رو 88 استاپ داشتم با کرمانی دیگه وزن کم نمی کردم 4-5 روز انگور گرفتم خیلی عالی کاهش داد شدم 85 بعد انگور دیگه همه رژیم های سایت رو تقریبا گرفتم میوه گرفتم دوکان گرفتم کم خوری هم زیاد داشتم هنوزم دارم اتکینز رو هم این وسط ها 5-6 روزه گرفتم .

- - - Updated - - -

امروز 1 ساعت پیاده روی باشگاه انقلاب داشتم روز اول رژیم 4 روزه ندا جون گذاشته هم بودم کاهش دارم اینجور که ترازو نشون می ده 3 روز دیگه تموم بشه می رم اتکینز ولی جمعه تقلب دارم دوستام صداشون در امده می گن باهات خوش نمی گذره همش رژیمی نمی خوری قول دادم جمعه باهاشون برم پیتزا بخورم:5:

shimshim
05 آبان 1392, 21:47
مرسی شهرزاد جونکه جواب دادی.ورزشی که من میکنم 25 دقیقه دوچرخه ثابته+هولاهوپ +چرخونک+حرکات مربوط با چوب برای پشت و.......نمیدونم مناسبه یا نه؟ در ضمن خودمم تصمیم دارم تا آخر هفته با همین رژیم بمونم ببینم چی میشه برای عدش اگر راهنماییم کنی ممنون میشم.میخوام سریعتر برسم به 52 .واقعا خسته شدم حدود 2 ساله دارم تلاش مینم برسم به وزن قبل بارداریم اما تا الان موفق نشدم.تو بارداری حدود 30 کیلو اضافه کردم این چند کیلو آخر دیگه خستم کرده میخوام زود از دستشون خلاص شم البته نمخوام خیلیم سخت باشه که ریزش مو بگیرم.ببخشید خیلی حرف زدم جیگررررر.اگر کمکم کنی ممنون میشم.بوسسسسسسسسسسسس:twzonesmiley : حسابی گیج شدمژ

شهره
06 آبان 1392, 03:14
منم تبریک میگم شهرزاد جان خیلی خیلی خیلی خوشحالم که تونستی اینطوری وزن کم کنی من که هنوز تو همون وزن هستم با یکی دو کیلو پایین بالا شدن حتما از تجربیاتت استفاده میکنم راستی چرا تاپیک ارسال قرصها بسته شده ؟ من امشب برات پولو واریز کردم هر چی زنگ زدم به گوشیت جواب ندادی اس ام اس هم دادم بازم جوابمو ندادی الان من چی کار کنم یکبار دیگه شماره اتو بده شاید من اشتباه میگیرم اخه قبلا یه ایرانسل سیو کرده بودم الان یه 912 دارم نمیدونم چی کار کنم و چه جوری باهات تماس داشته باشم میخواستم اطلاع بدم که واریز شد فقط به چه شماره ای ادرس بدم یا باهات در تماس باشم مرسی راستی اون قرصی که به بانو گفتی کدومه راهنماییم کن

- - - Updated - - -

الان نگاه کردم شماره ای که میگیرم درسته اما نمیدونم چرا جواب ندادی این تاپیک هم که بسته شده من نگران قرصم هستم که بالاخره به دستم میرسه یا نه البته هنوز برات ادرس نفرستادم اخه مطمئن نبودم که این شماره ات است یا نه یه خبر به من بده

- - - Updated - - -

الان نگاه کردم شماره ای که میگیرم درسته اما نمیدونم چرا جواب ندادی این تاپیک هم که بسته شده من نگران قرصم هستم که بالاخره به دستم میرسه یا نه البته هنوز برات ادرس نفرستادم اخه مطمئن نبودم که این شماره ات است یا نه یه خبر به من بده

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه اون قرصه که به بانو گفتی قیمتش چنده اگه اون بهتره ماتفاوتش بریزم از اون بخرم منتظر راهنمایت هستم

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه اون قرصه که به بانو گفتی قیمتش چنده اگه اون بهتره ماتفاوتش بریزم از اون بخرم منتظر راهنمایت هستم

شهرزاد
06 آبان 1392, 09:23
منم تبریک میگم شهرزاد جان خیلی خیلی خیلی خوشحالم که تونستی اینطوری وزن کم کنی من که هنوز تو همون وزن هستم با یکی دو کیلو پایین بالا شدن حتما از تجربیاتت استفاده میکنم راستی چرا تاپیک ارسال قرصها بسته شده ؟ من امشب برات پولو واریز کردم هر چی زنگ زدم به گوشیت جواب ندادی اس ام اس هم دادم بازم جوابمو ندادی الان من چی کار کنم یکبار دیگه شماره اتو بده شاید من اشتباه میگیرم اخه قبلا یه ایرانسل سیو کرده بودم الان یه 912 دارم نمیدونم چی کار کنم و چه جوری باهات تماس داشته باشم میخواستم اطلاع بدم که واریز شد فقط به چه شماره ای ادرس بدم یا باهات در تماس باشم مرسی راستی اون قرصی که به بانو گفتی کدومه راهنماییم کن

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام شهره جون خوبی؟ من دیشب تا دیر وقت باشگاه انقلاب بودم با دوستام پیاده روی و حرف می زدیم امدم هم خونه اینترنتم قطع بود الانم صبح زود امدم اینجا سر بزنم دارم می رم دانشگاه دنبال مدرکم درخواست اول رو دادم الان باید برم ببینم دیگه چه کاریش مونده.
آدرست رو ب9123881733 اس ام اس کن از رو قبض آدرس و کد پستی تاپیک اشتباهی بسته شده بوده باز هست

مامان نگین
06 آبان 1392, 14:36
شهرزاد جون سلام /ممنون که به دفترچه هم سر زدید /خیلی با نوشته هات حال کردم .از ته قلبم ازت متشکرم .چشم ادامه میدم .واقعا شما وبقیه بجه ماهین
متاسفانه من ادم عجولیم ولی با وجود فرشته هایی مثل شما منم تمرین صبوری میکنم .فعلا شروع کردم به کم خوری . متاسفانه من نتونستم کل دفتر چه ات بخونم .ولی حتما میخونم .
جملاتت برام کلی انرزی داشت میبوسمتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتت

مامان خانومی
06 آبان 1392, 19:13
سلام عزیز خوبید؟باریکلا هنوز داری اذامه میدی .تصمیم گرفتم حتما هر روز به دفترچه ات سر بزنم چون کلی انرژی میگیرم.شهرزاد جون امروز روز سوم اتکینزم بود.ولی راستش خیلی اذیت میشم چون من فوق العاده میوه ای هستم و همین طور خیلی بی حالم اما امروز تقریبا همیشه سیر بودم و اصلا میلی به غذا ندارم.بنظرت ادامه بدم؟تا چند روز؟ببخش زیاد حرفیدم

یاس
06 آبان 1392, 19:37
سلام شهرزاد جون عزیزم چه جوری 1دفعه ای 60 کیلو شدی هفنه ی پیش 65 بودی توروخدا بگو چه رژیمی گرفتی عزیز باارداه خوش تیپ:84:

- - - Updated - - -

شهرزاد جان ازت 1درخواست دارم .میشه نوع رژیم هات وتاریخ شروع هر رژیم ومقدار کاهش وزنت تو هر رژیم ومدت اون هارو تو صفحه اول دفترچه ات بذاری؟خیلی بهمون کمک میکنه .مثلا من خودم میخوام ببینم وقتی 79 بودی تو وزن من چه رژیمی گرفتی کلی باید صفحات دفترچه ات رو بگردم تا پیدا کنم.عزیزم ازت ممنون میشم:thankyou:

اایدا
06 آبان 1392, 20:48
شهرزادی خوبی گلم :4uboxsmiley:
ازت خبر زیادی ندارم
وزنت هم به سلامتی 60 شده
فکر کنم دیگه فقط ورزش کنی خوب باشه
قدت هم که ماشاالله بلنده
زیر وزن طبیعی شدی
تثبیت بشی و بمونه دیگه عالیه بهتر از این نمیشه:choir:

..الی..
06 آبان 1392, 21:27
E=شهرزاد;124422]الی جون اگر با اتکینز حالت بد می شه برو دوکان که شیر و ماست داره ولی هر دو میوه ندارن یک رژیم 10 روزه شوک تو سایت هست پروتیینی هست میوه داره اونم عالی وزن کم می کنی ولی دیگه سرخ کردنی ندارن پروتیین ها رژیمی هستن .لعد هم تو رژیم قند کلا نخور قند و آرد سفید روند کاهش رو کند می کنن جاش از خرما و کشمش استفاده کن بدو که عروسیته باید مانکن بشی[/quote]

نه شهرزاد جونم حالم بد نمیشه .یه چن روز اولشه که فک کنم عادیه .وهمه همینن.حالا خودمو تنبیه میکنم از فردا دوباره شروع میکنمتا ادب شم

شهره
07 آبان 1392, 00:18
مرسی شهرزاد جون راستی به نظرت ماتفاوت پول رو بریزم قرص قهوه اوز رو بگیرم یا همین توتهای وحشی خوبه میخوام ببینم تو کدوم رو تایید میکنی این همونی که به بانو گفتی یا یکی دیگه است میخوام اول مطمئن بشم بعد ادرس رو اس ام اس کنم کدوم رو بگیرم زودی جواب بده تا ببینم جی کار کنم

sara
07 آبان 1392, 10:22
دوست ِ خوب ِ با اراده ام در چه حاله
خدايي من عااااااااااااااااشقتممممم ممممممممممممممم

شهرزاد
07 آبان 1392, 13:32
مرسی شهرزاد جون راستی به نظرت ماتفاوت پول رو بریزم قرص قهوه اوز رو بگیرم یا همین توتهای وحشی خوبه میخوام ببینم تو کدوم رو تایید میکنی این همونی که به بانو گفتی یا یکی دیگه است میخوام اول مطمئن بشم بعد ادرس رو اس ام اس کنم کدوم رو بگیرم زودی جواب بده تا ببینم جی کار کنم

شهره جون منتظر آدرست بودم گفتم وا این دختر چرا آدرس نمی ده خوب مسلمه اوز از همشون قوی تر و بهتر هست این قرص رتبه اول رو تو دنیا بدست اورده اینهمه آدم تو کل دنیا امتحانش کردن و از همه مهمتر امریکاییه اینجور چیزا امریکاییشون عالین

شهره
07 آبان 1392, 17:33
خوب پس من از همین اوز میگیرم اخه به بانو گفتی قهوه سبز 90 تایی میخواستم بدونم که همون دکتر اوز رو میگی یا یکی دیگه است الان من 100 ریختم 70 دیگه امشب میریزم که برام ارسال کنی راستی گفتی که فعلا دیگه ارسال نداری پس من چی کار کنم اخه این چه شانسی که من دارم اون بار هم همین طوری شد تا من خواستم دیگه ارسالی نداشتی حالا نمیشه برای من رو هم ارسال کنی اخه من دو روزه که سفارش دادم میدونم که ادرس نداشته اما میخواستم اول باهات مشورت کنم بعد بخرم حالا چی کار کنم :sad30::crysmiley2::tantrumsmiley:میگماااا ااااااااااا اگه خواستی بفرستی اوز رو بفرست بی زحمت راستی ماتفاوتش رو بریزم یانه

شهرزاد
07 آبان 1392, 17:58
خوب پس من از همین اوز میگیرم اخه به بانو گفتی قهوه سبز 90 تایی میخواستم بدونم که همون دکتر اوز رو میگی یا یکی دیگه است الان من 100 ریختم 70 دیگه امشب میریزم که برام ارسال کنی راستی گفتی که فعلا دیگه ارسال نداری پس من چی کار کنم اخه این چه شانسی که من دارم اون بار هم همین طوری شد تا من خواستم دیگه ارسالی نداشتی حالا نمیشه برای من رو هم ارسال کنی اخه من دو روزه که سفارش دادم میدونم که ادرس نداشته اما میخواستم اول باهات مشورت کنم بعد بخرم حالا چی کار کنم :sad30::crysmiley2::tantrumsmiley:میگماااا ااااااااااا اگه خواستی بفرستی اوز رو بفرست بی زحمت راستی ماتفاوتش رو بریزم یانه

شهره جون ارسال می کنم برات ولی با مهدی دیگه کار نمی کنم با هم کات هستیم دکتر اوز هم امریکایی هست برای ارسالش به مهدی نیازی نیست از امریکا می یان یکم باید صبر داشته باشید هم راه دوره هم پست معمولیه 2 روزه نمی رسه شما آخرین نفری بودی که ازت پول گرفتم یا می فرستم نشه پول رو بر می گردونم ولی همه سعیم رو می کنم بفرستم

dani
07 آبان 1392, 18:09
سلام

باز هم سوال دارم...

شما گفتی داداشت بدنسازی کار میکرده... سوال دارم... باشگاه افتتاح شد... نزدیکمه... هوازی نداره اصلا... ولی بدن سازیش فوله... همین بدن سازی رو کار کنم؟؟؟

قبلا شنیدم که بدن سازی برای چاق ها خوب نیس... چربی رو سفت میکنه! نمیدونم چقدر راسته و عاقلانه س این حرف...

یه راهنمایی میکنی راجب بدن سازی برای چاق ها؟
فدات

شهرزاد
07 آبان 1392, 19:40
سلام

باز هم سوال دارم...

شما گفتی داداشت بدنسازی کار میکرده... سوال دارم... باشگاه افتتاح شد... نزدیکمه... هوازی نداره اصلا... ولی بدن سازیش فوله... همین بدن سازی رو کار کنم؟؟؟

قبلا شنیدم که بدن سازی برای چاق ها خوب نیس... چربی رو سفت میکنه! نمیدونم چقدر راسته و عاقلانه س این حرف...

یه راهنمایی میکنی راجب بدن سازی برای چاق ها؟
فدات

یعنی باشگاه تردمیل نداره؟:220: اسکی فضایی چی؟همش دستگاه وزنه داره؟بزار شب بیاد ازش می پرسم الان باشگاه هست من دقیق درباره آقایون نمی دونم دیدم دوستاش اضافه وزن داشتن می رفت باهاش باشگاه بیاد بپرسم می رفتن وزنه می زدن یا هوازی کار می کردن

سرمه
07 آبان 1392, 19:42
ممنون شهرزاد قصه ها.....این \ستی رو که برام نوشتی از دیروز چند بار خوندم.....امیدوارم ....همین رو میتونم بگم.....با انگیزه ...در ضمن فعلا یک کیلو کم کردم...البته میدونموزن اول رزیم وزن مطمعنی نیست و وقتی تونستمچند کیلو جسابی کم کنم میتونم بگم واقعا کم کردم....فقط مشکلم اینه که با اینکه حسابییییییییی اب میخورم اما تو همین چهار روز همکارام فهمیدن من تو رژیمم از بس صورتم لاغر شده...نمیدونم چه کنم با لاغری صورتم....من واقعا اینقدر اب میخورم که ببخشید همش تو دستشویی هستم.....این کمک هم بهم میکنی؟...بعدم مکمل چی بخورم که بدنم افت نکنه و کچلی نگیرم و \وستم داغون نشه...

شهرزاد
07 آبان 1392, 21:55
ممنون شهرزاد قصه ها.....این \ستی رو که برام نوشتی از دیروز چند بار خوندم.....امیدوارم ....همین رو میتونم بگم.....با انگیزه ...در ضمن فعلا یک کیلو کم کردم...البته میدونموزن اول رزیم وزن مطمعنی نیست و وقتی تونستمچند کیلو جسابی کم کنم میتونم بگم واقعا کم کردم....فقط مشکلم اینه که با اینکه حسابییییییییی اب میخورم اما تو همین چهار روز همکارام فهمیدن من تو رژیمم از بس صورتم لاغر شده...نمیدونم چه کنم با لاغری صورتم....من واقعا اینقدر اب میخورم که ببخشید همش تو دستشویی هستم.....این کمک هم بهم میکنی؟...بعدم مکمل چی بخورم که بدنم افت نکنه و کچلی نگیرم و \وستم داغون نشه...

مکمل زینک بخور دیگه موهات و پوست و ناخنت داغون نمی شه اگرم خیلی مکمل قوی می خوای اکوفن که البته قیمتش بالاست 63 ت هست برای 1 ماه هم قرص داره من زینک پلاس 10 دارم می خورم 32ت بود 1 بستش راضیم یکم موهام ریزش گرفته بود قطع شد

یونیک
07 آبان 1392, 22:55
سلام شهرزاد جون
خوبی؟
این زینک توش آهن هم داره؟

شهرزاد
08 آبان 1392, 00:13
نه یونیک جان تو این که من خریدم آهن نداره بایوتین داره

- - - Updated - - -

نه یونیک جان تو این که من خریدم آهن نداره بایوتین داره

شهره
08 آبان 1392, 04:11
ااااااااااااااااااااااااا اااااااا چرا کات کردی تازه خوش هیکل شدی و پر از انگیزه حیف نیست که رابطه تون رو قطع میکنید . مرسی من حرفم الان اینه که باقی پولو بریزم یا نه اره تو رو خدا سعی کن برام جورش کنی امیدوارم که هر چه زودتر دوباره با مهدی اشتی کنی نه به خاطر قرصا بخاطر روزای قشنگی که با هم داشتید فقط بگو اون 70 رو بریزم یا نه

مامان خانومی
08 آبان 1392, 11:09
شهرزاد جون خوبی؟من عاشق روانشناسیم ولی خوب بخاطر دخترام کارم را کنار گذاشتم.قبلا تو مهد بودم .شما ازون روانشناسای موفق میشید با این همه پشتکاری که دارید. شرمنده بازم سوال .بنظرتون تا چند روز اتکینز را ادامه بدم ؟حداقل زمانش چند روز؟ امروز روز پنجمه وبهترین رژیم بعد از اون چه رژیمی که اضافه نکنم؟

- - - Updated - - -

شهرزاد جون خوبی؟من عاشق روانشناسیم ولی خوب بخاطر دخترام کارم را کنار گذاشتم.قبلا تو مهد بودم .شما ازون روانشناسای موفق میشید با این همه پشتکاری که دارید. شرمنده بازم سوال .بنظرتون تا چند روز اتکینز را ادامه بدم ؟حداقل زمانش چند روز؟ امروز روز پنجمه وبهترین رژیم بعد از اون چه رژیمی که اضافه نکنم؟

nasimkh
08 آبان 1392, 14:56
شهر زاد جون دیدم به وزن هدف رسیدی خیلی خوشحالم برات و بهت غبطه میخورم :4uboxsmiley:منم دوست دارم به اینجایی که تو رسیدی برسم میشه کمکم کنی
من دارم رژیم کانادایی میگیرم درحال حاضر روز پنجم هستم بعد دو رو استراحت با کالری شماری بعد رژیم شیر خرما 15 روز بعد دو روز استراحت کالری شماری بعد رژیم خدادای اگر درست رعایت کنم به نظرت این برنامه خوبه یا رژیمای دیگه رو بگیرم انگیزم قویه میخوام نی نی دار شم:899:

مامان نگین
09 آبان 1392, 20:12
خانمی سلام شروع کردم بخوندن دفترچه تون ولی بخاطر اینکه بتازگی بام بعلت کشیدگی رباط گچ گرفتم نمیتونم زیاد بشینم .ایشاالله در فرصتهای دیگه میام میخونم .لطف میکنی برای منم رزیم بیشنهاد بدی عزیزم

شهرزاد
09 آبان 1392, 20:16

- - - Updated - - -

اتکینز فاز اولش 2 هفته هست بعدش رژیم دکتر کرمانی رو بگیر اضافه نمی کنی

- - - Updated - - -

ااااااااااااااااااااااااا اااااااا چرا کات کردی تازه خوش هیکل شدی و پر از انگیزه حیف نیست که رابطه تون رو قطع میکنید . مرسی من حرفم الان اینه که باقی پولو بریزم یا نه اره تو رو خدا سعی کن برام جورش کنی امیدوارم که هر چه زودتر دوباره با مهدی اشتی کنی نه به خاطر قرصا بخاطر روزای قشنگی که با هم داشتید فقط بگو اون 70 رو بریزم یا نه

شهره جون 70 رو بریز آدرست رو هم اس ام اس کن با کد پستی آشتی کردیم راست می گی من به خاطر مهدی لاغر کردم واقعا انگیزه اصلیم اون بود حالا که لاغر شدم کات کرده بودم من دلم تنگ می شه گیرهای بد می دم

tinkerbell
09 آبان 1392, 20:20
من امروز روز 11 هستم و تا الان 5 کیلو کم کردم اونم با این همه تقلب
انشالا بتونم 1 کیلو دیگه تو 3 روز کم کنم
آمییییییییییییییینننن

شهرزاد
09 آبان 1392, 20:22
من امروز روز 11 هستم و تا الان 5 کیلو کم کردم اونم با این همه تقلب
انشالا بتونم 1 کیلو دیگه تو 3 روز کم کنم
آمییییییییییییییینننن

وای وزنت عالیییی شدهه 73؟؟؟؟ آفرین به تو حتما کم می کنی شک نکن تقلب نکن خوب تو که داری زحمت می کشی 3 روز دیگه تمومه تقلب نکن بهترین نتیجه رو بگیری راستی بستت هم رسید یک خبر بده

tinkerbell
09 آبان 1392, 20:25
وای وزنت عالیییی شدهه 73؟؟؟؟ آفرین به تو حتما کم می کنی شک نکن تقلب نکن خوب تو که داری زحمت می کشی 3 روز دیگه تمومه تقلب نکن بهترین نتیجه رو بگیری راستی بستت هم رسید یک خبر بده

چششم عزیزم ..
شدم 70 رفتم نارنجیی:cheerleader3:

banooo58
11 آبان 1392, 14:24
سلام شهرزاد نازنین چطوری دوست خوشگل و مانکن و مهربونم ؟
چه خبرا ؟ دلم برات تنگ شده زیاد راستی یه سوال اون فروشگاه زن روز
تو ف مال خودته ؟ میشه سفارش روش داد ؟

نیلو
12 آبان 1392, 02:11
سلام شهرزاد جون نورو فید بک برا وسواس فکری موثره یا نه اصلا انجامش خوبه اخه از روشهایه که تازه اومده روانشناس برا دختر بزرگم تجویز کرده ولی نمیدونیم انجام بدیم یا نه به راهنمایت نیاز دارم ممنون

باربی اینده
12 آبان 1392, 05:22
سلام شهرزاد جان خوبی خانوم؟

sara
12 آبان 1392, 09:41
سلام باربي جون
چه خبرا

Ro Ya
12 آبان 1392, 10:30
سلام عزیزان ....
منم عضو جدید هستم امیدوارم در کتار شما به وزن ایده آلم برسم .:29dz8zk:

شهرزاد
12 آبان 1392, 18:21
سلام شهرزاد نازنین چطوری دوست خوشگل و مانکن و مهربونم ؟
چه خبرا ؟ دلم برات تنگ شده زیاد راستی یه سوال اون فروشگاه زن روز
تو ف مال خودته ؟ میشه سفارش روش داد ؟

سلام بانو جون آره مال خودمه می شه سفارش داد

- - - Updated - - -

سلام شهرزاد جون نورو فید بک برا وسواس فکری موثره یا نه اصلا انجامش خوبه اخه از روشهایه که تازه اومده روانشناس برا دختر بزرگم تجویز کرده ولی نمیدونیم انجام بدیم یا نه به راهنمایت نیاز دارم ممنون

نیلو جون روانشناسی که پیشش رفتید پولکیه یا واقعا روانشناسه؟دخترتون چه علایمی داشته برای وسواس فکر بردینش روانشناس؟

- - - Updated - - -

سلام شهرزاد جان خوبی خانوم؟

سلام باربی جون مرسی گلم باز دارم سرما می خورم انگار تو چطوری

- - - Updated - - -

سلام باربي جون
چه خبرا

سارااا دقیقا باربی هستم ها فکر چیز دیگه هیچ نکنید :2i1d1co:از دستت سلامتی مدتی مهدکودک مشغول بودم مهدکودکش خصوصی و بی مجوز هست مال اقواممون جای دخترخالش قرار بود برم که این دختر خالش شوهرش رفته آلمان نمی دونم برنامشون چیه قرار بود اینم بره که فعلا انگار جور نشده بره برای همین کار نمی کنم منتظر خبر هستم خونه بودنم خیلی حوصلم رو سر می بره کار خوب هم پیدا نمی شه

- - - Updated - - -

سلام عزیزان ....
منم عضو جدید هستم امیدوارم در کتار شما به وزن ایده آلم برسم .:29dz8zk:

خوش امدی رویا جون دفترچت کو؟

نیلو
13 آبان 1392, 01:11
سلام.تو مسایل دینی وسواس داره مثلا تو شروع نمازش یا شروع وضو گرفتنش ولی غیر اینا اینا تو مسایل عادی وسواس نداره ولی همین وسواس خیلی ناراحتش میکنه از کارای روزمره میندازه.
خستگی زیاد و خواب زیاد هم داره اصلا حوصله هیچ چی رو نداره چندین جلسه مشاوره رفتیم با مشاورای مختلف ولی اثر نکرده..روانپزشک بهش دارو داده الان دارو مصرف میکنه/هالوپریدول فلورووکسام/اخرین راه درمان همین نورو فیدبک گفتن.

- - - Updated - - -

اینم بگم دانشجوی پزشکیه میترسم به درسش لطمه بخوره ممنون از ت

باربی اینده
13 آبان 1392, 04:06
ای وای مراقب خودت باش.فصل پاییز گول زنکه یه بار گرمه یه بار سرده.منم تو تثبیتم شهرزادم اما ورزشو همچنان دارم

dani
13 آبان 1392, 08:36
سلام

سوالاتی در باب رژیم رینا در بحثش پرسیدم...

در صورت امکان... اگر لطفا سر بزنی عالی میشه

مثل همیشه... مرررررررررررررررررررررررس ی

fifi
13 آبان 1392, 12:54
عاششششششششششقتم با این عکس هایی نینی که میزاریییییییی:babygirl:

fofoli
13 آبان 1392, 16:49
شهرزاد جون منم قرص دکتر اوز یا همون که به بهنو قراره بدی را میخوام
چی کار کنم ؟

شهرزاد
13 آبان 1392, 16:56
شهرزاد جون منم قرص دکتر اوز یا همون که به بهنو قراره بدی را میخوام
چی کار کنم ؟

فوفولی جون 60 تایی 170 هست 90 تایی 190 بعد ارسال هزینه به همون شماره کارت که بالای صفحه اون محصولاتم هست آدرس و کدپستیت رو 9123881733 اس ام اس کن

banooo58
13 آبان 1392, 16:57
سلام شهرزاد جونم چطوری
حسابی سرت شلوغه ها نه ؟
چه خبرای خوب بازم ممنونم لطف کردی
انشا ا... بتونم جبران کنم

شهرزاد
13 آبان 1392, 17:05
سلام شهرزاد جونم چطوری
حسابی سرت شلوغه ها نه ؟
چه خبرای خوب بازم ممنونم لطف کردی
انشا ا... بتونم جبران کنم

نه بانو جون شلوغ نیست اتفاقا دنبال کار هستم فعلا کار خوب نیست که نیست

neli
13 آبان 1392, 17:08
سلام شهرزاد مانکن
خوبی عزیزم؟
چه خبر؟
همه چی بر وفق مراد هست عزیزم؟

شهرزاد
13 آبان 1392, 20:59
سلام.تو مسایل دینی وسواس داره مثلا تو شروع نمازش یا شروع وضو گرفتنش ولی غیر اینا اینا تو مسایل عادی وسواس نداره ولی همین وسواس خیلی ناراحتش میکنه از کارای روزمره میندازه.
خستگی زیاد و خواب زیاد هم داره اصلا حوصله هیچ چی رو نداره چندین جلسه مشاوره رفتیم با مشاورای مختلف ولی اثر نکرده..روانپزشک بهش دارو داده الان دارو مصرف میکنه/هالوپریدول فلورووکسام/اخرین راه درمان همین نورو فیدبک گفتن.

- - - Updated - - -

اینم بگم دانشجوی پزشکیه میترسم به درسش لطمه بخوره ممنون از ت

نیلو جون من در حدی نیستم تو کار روانپزشک ها دخالت کنم ولی داروهای روان اکثرشون خواب آور هستن به خصوص اوایل مصرف حس افسردگی هم می دن وزن هم باهاشون اضافه می شه اینم بگم قطع و کم زیاد کردنش حتما حتما باید زیر نظر پزشک باشه چون بسیار خطرناک هستن یکهو سر خود تغییری بدید یا قطع کنید ممکنه حملات عصبی یا جسمی بدی داشته باشه ولی کسایی که وسواس فکری دارن فقط در یک حیطه وسواس ندارن در همه زمینه ها دارن یک شیر بخوان برن بخرن مشکل دارن به نظرم برید پیش یک مشاور ترجیحا مشاوری که خودشم مذهبی باشه که مشاوره هاش رو دخترتون اثر بزاره من فکر نمی کنم اصلا وسواس فکری داشته باشه که نیاز به دارو باشه چه برسه فیدبک هفته ای 1 بار براش مشاوره می زارن کم کم آروم و آروم تر می شه بعد اگر صلاح دیدن از دکترش یا دکتر دیگه بخوایید این داروها رو قطع کنن روانپزشک ها هر وقت پیششون برید دارو می دن یک چیزی می دن همه داروهاشونم خواب آور هست همین حس حوصله هیچی نداشتن رو هم می ده یکی باید اینها رو بخوره که مشکل خیلی جدیه داره خطرساز برای خودش و جامعه می شه یک آدم عادی حالا تو یک زمینه یکم زیاد وسواس به خرج می ده که وسواسی نیست دارو بخواد ولی خودتون قطعش نکنید ها خطرناکن پیش روانشناس بالینی و روانپزشک هم نرید پیش مشاور برید که چند هفته براش جلسه بزاره باهاش حرف بزنه خوب می شه

نیلو
13 آبان 1392, 21:17
ممنونم شهرزاد جونم

Mehregan1986
13 آبان 1392, 21:19
سلااااااااممممم عشقممممم
ببخش شهرزاد واقعا از ٨ ابان به اينور اينقدر مشغله داشتم كه نگوووو
داشتم ديوونه ميشدم كه خدا رو شكر فعلا گوش شيطون كر،همه چي ارومه عزيزممممم
خوبي گلم؟منم ديگه ٢٨ ابان داروهام تموم ميشه و ديگه كاهش وزن حسابي ميتونم داشته باشم
راستش وزنم رفت بالا يه ذره ولي داره خودش كم ميشه
از اول اذر هم اشالله بشه باشگاه برم
والا با اين درس و مشغله ها وقت كنم خيليهههه
سفر كربلا هم نميرم،پدرم موافق نيست،ميگه خيلي خطرناكه،منم ديگه حوصله ي جر و بحث ندارم الان،گفتم باشه و خلاص
:slxe1vrr6glin3kty2a:slxe1vrr6glin3kty2a

mf2009
13 آبان 1392, 23:13
موفق باشی چیا خریدی حالا؟
میوه گوشت و مرغ و حبوبات و سوپ آماده فکر کنم همه چیش رو داشته باشم جز ماکارونی که اونم فردا میگیرم بدبختی ماست دیگه خودم باید برای خودم آشپزی کنم :4uboxsmiley:

شهرزاد
13 آبان 1392, 23:58
میوه گوشت و مرغ و حبوبات و سوپ آماده فکر کنم همه چیش رو داشته باشم جز ماکارونی که اونم فردا میگیرم بدبختی ماست دیگه خودم باید برای خودم آشپزی کنم :4uboxsmiley:

خوبه که مردا آشپزیشون خوبه اتفاقا حالا مامانتم یکجاها کمکت می کنه جیزای آسونیه

- - - Updated - - -

خوبه که مردا آشپزیشون خوبه اتفاقا حالا مامانتم یکجاها کمکت می کنه جیزای آسونیه

fofoli
14 آبان 1392, 10:15
فوفولی جون 60 تایی 170 هست 90 تایی 190 بعد ارسال هزینه به همون شماره کارت که بالای صفحه اون محصولاتم هست آدرس و کدپستیت رو 9123881733 اس ام اس کن

شهرزاد جونم این کارت به سم خودته ؟کدوم بانک ؟فامیلت چیه ؟

شهرزاد
14 آبان 1392, 10:53
شهرزاد جونم این کارت به سم خودته ؟کدوم بانک ؟فامیلت چیه ؟

فوفولی جون به اسم شهرزاد سمیعی بانک صادرات

neli
14 آبان 1392, 11:25
سلام شهرزاد جون
خوبی چه خبر؟
خوش می گذره مانکن خانم؟
میگم تو با لباسهای قدیمی زمان چاقی ات چه می کنی یا کردی؟
به نظرت برم لباس گرون بخرم؟
دیگه چاق نمیشم که زبونم لال؟
هان؟

شهرزاد
14 آبان 1392, 12:10
سلام شهرزاد جون
خوبی چه خبر؟
خوش می گذره مانکن خانم؟
میگم تو با لباسهای قدیمی زمان چاقی ات چه می کنی یا کردی؟
به نظرت برم لباس گرون بخرم؟
دیگه چاق نمیشم که زبونم لال؟
هان؟

وااااا خدا نکنه چاق بشی بشی هم 1-2 کیلو دوباره بر می گردونی دیگه عمرا 20 کیلو بشی بشی اینجا وردنه هست
لباس های دوران چاقیم یکسریش که اصلا دیگه قابل استفاده نیستن شبیه گونی هستن به خصوص تابستونی ها گذاشتم بدمشون کسی زمستونی ها که حالت پالتو دارن هم دادم یکم تنگشون کردن ولی شیک نیستن دیگه هیمنجوری می پوشمشون برای خرید از میوه فروشی ها جاهای اینجوری مصرف روازنه
جدید هم خریدم تنگ هم خریدم تو هم گشاد نخر که چاق می شی زود بفهمی یکی هم برام خالم گرفته با مسافری چیزی می فرسته ولی پولهام جمع بشه بدم نمی یاد از چرم مشهد بخرم گرون هست ولی خیلی قشنگه .

تو هم جدید بخر چیز ارزونم که نداریم دیگه خدا رو شکر تیپ بزن اینجوری عمرا بزاری دیگه تیپت بهم بخوره

neli
14 آبان 1392, 12:15
آره دلم رو به دریا می زنم میرم یه پالتوی زرشکی شیک گرون می خرم که اصلا هوس چاقی به سرم نزنه
http://pic.photo-aks.com/photo/images/fashion/short-dress/medium/manto-zereshki.jpg (http://pic.photo-aks.com/photo/images/fashion/short-dress/large/manto-zereshki.jpg)
همچین رنگی
می پسندی؟

شهرزاد
14 آبان 1392, 12:20
آره دلم رو به دریا می زنم میرم یه پالتوی زرشکی شیک گرون می خرم که اصلا هوس چاقی به سرم نزنه
http://pic.photo-aks.com/photo/images/fashion/short-dress/medium/manto-zereshki.jpg (http://pic.photo-aks.com/photo/images/fashion/short-dress/large/manto-zereshki.jpg)
همچین رنگی
می پسندی؟

آرههه خیلی هم می پسندم اصلا هم جلف نیست خیلی خوشگله گشاد نخریا جین هات رو هم تنگ کن یا تنگ بخر زود بفهمی چه خبره این لباس و مانتوهای گشاد خیلی بدن

neli
14 آبان 1392, 12:23
آرههه خیلی هم می پسندم اصلا هم جلف نیست خیلی خوشگله گشاد نخریا جین هات رو هم تنگ کن یا تنگ بخر زود بفهمی چه خبره این لباس و مانتوهای گشاد خیلی بدن

مرسی خوب شد پس تصویب شد میرم دنبال این رنگی
باید شلوار هم بخرم اینی که تازه خریده بودم هم داره گشاد میشه دیگه
خیلی حس خوبیه شهرزاد
ولی حالا کی برم مهمه؟ اومده بازار یا باید صبر کنم تنوع بیشتری بیاد؟
سعی می کنم هفته اول آذر امتحان داریم اون رو بدم بعد برم خرید حسابی

wantedboy
14 آبان 1392, 12:28
این عکس اولین پستت معنیش چیه؟این غذا رو هر کی بخوره خدا بیامرز می شه؟
ای بابا پسرا که نباید حساس باشن به دفترچت سر نزدیم چون خودت هم سر نمی زنی من ندیدم جایی خیلی پست بزاری و اینکه به هدفت رسیدی آدم فکر می کنه دیگه کمکی نیاز نداری مثلا الان مملی و شمیم دفترچه های هم نمی ریم چون فکر می کنیم خوب لاغر شدن دیگه چیزی نیست دیگه تو دفترچه هامون ولی اگر بیای به بچه ها سر بزنی بچه ها هم می یان به شما سر می زنن برای همین اصلا موضوع ناراحت کننده ای نبوده

شهرزاد خانوم من خیلی مدیون شما بودم ولی شما
ی جوری حرف زدین که من با اینکه نمیخاستم جواب بدم ولی واقعا داشت حرف سر دلم میموند
اولا پسرام آدمن احساس دارن
دوما من میانگین پستم تقریبا 9-10 کامنت در روز بوده و همچین کمم نبوده
سوما سر نزدم؟ من اسم کسی نمیارم ولی چون شما گفتین دارم میگم
من به دفترچه خود شما چندین بار سر زدم و سر زدن شما به دفتر که هیچ شما حتی جواب کامنتامم ندادین (این مختص شما نیس من خیلیارو به دفترچشون سر زدم حال احوال گرفتم ولی اونا انگار نه انگار)
در مورد کمک خواستنم من تو دفترچم چندبار از بچه ها در مورد چیزای مختلف کمک و راهنمایی خواستم ولی کسی حتی نخوند اونو چه برسه کمک کنه

neli
14 آبان 1392, 16:05
من هم دوستت دارم شهرزاد جون
میگم این بچه ها که پایه نیستن هم رو ببینیم
بیا بعد اینکه من پالتوم رو خریدم قرار بذاریم هم رو ببینیم
یادمه یه بار گفتی کی وقتم آزاده یه روزهایی مثل امروز هست که روز آفمه
پایه ای؟

banooo58
14 آبان 1392, 16:48
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااام شهرزاد نازنین چطوری دوست خوشگلم
اوضاع خوب پیش میره ؟

شهرزاد
14 آبان 1392, 18:07
آره پایه هستم چرا که نه جور شیم دیگه همه خیلی سایت ها حتی دیدم تور 1 روزه می زارن همه اعضا می رن بزاریم ما هم همه با هم بریم .

خوبم بانو جون تو چطوری؟چه صابونی برای مملی فرستادی؟