PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از ریزش مو و پرپشت کردن مجدد موها؟؟؟

hoda1377
01 اسفند 1393, 00:03
سلام....بچه ها من دارم دیوونه میشم کچل شدم تو سرم هیچی نمونده من بهارو تابستون 93 رژیم میگرفتم موهام خیلی پر بودن خیلی زیاد ولی بیشترش ریخت موقع رژیم و الانم با اینکه بیشتر از 1 ساله رژیم نیستم موهام پرپشت تر نشده و هنوز ریزش مو دارم!البته نسبت ب اونموقع دیگه کمتر میریزه ولی اصلا پرپشت نمیشه راهی هست ک دوباره پرپشت شن؟!انتظار ندارم اندازه قبل شن ولی حداقل اندازه ای شن ک بتونم بهشون ی مدل بدم. دارم دیوونه میشم هیچی تو سرم نیس من 16 سالم بیشتر نیس اونوقت از الان تموم موهام ریخته بخدا نمیدونم چجوری درستشون کنم نمیتونم بلند بذارمشون و حتی خجالت میکشم یکی موهامو ببینه خسته انقدر موهامو زیر روسری و شال مخفی کردم :/ اگه کسی تا حالا تجربه ی پرپشت کردن موها رو داشته منو راهنمایی کنه حتی اگه یک سالم طول بکشه تا موهام پرپششت شه مهم نیس فقط میخوام زندگیمو با این امید ک یروز دیگه کچل نباشم بگذرونم!!!
کمکم کنین لطفا....هر دارو قرص گیاه و ...... ک واقعا رو پرپشت کردن مو تاثیر دارن بهم معرفی کنین...
نیازمند یاری سبز شما....

Jokeman
03 اسفند 1393, 12:21
سلام....بچه ها من دارم دیوونه میشم کچل شدم تو سرم هیچی نمونده من بهارو تابستون 93 رژیم میگرفتم موهام خیلی پر بودن خیلی زیاد ولی بیشترش ریخت موقع رژیم و الانم با اینکه بیشتر از 1 ساله رژیم نیستم موهام پرپشت تر نشده و هنوز ریزش مو دارم!البته نسبت ب اونموقع دیگه کمتر میریزه ولی اصلا پرپشت نمیشه راهی هست ک دوباره پرپشت شن؟!انتظار ندارم اندازه قبل شن ولی حداقل اندازه ای شن ک بتونم بهشون ی مدل بدم. دارم دیوونه میشم هیچی تو سرم نیس من 16 سالم بیشتر نیس اونوقت از الان تموم موهام ریخته بخدا نمیدونم چجوری درستشون کنم نمیتونم بلند بذارمشون و حتی خجالت میکشم یکی موهامو ببینه خسته انقدر موهامو زیر روسری و شال مخفی کردم :/ اگه کسی تا حالا تجربه ی پرپشت کردن موها رو داشته منو راهنمایی کنه حتی اگه یک سالم طول بکشه تا موهام پرپششت شه مهم نیس فقط میخوام زندگیمو با این امید ک یروز دیگه کچل نباشم بگذرونم!!!
کمکم کنین لطفا....هر دارو قرص گیاه و ...... ک واقعا رو پرپشت کردن مو تاثیر دارن بهم معرفی کنین...
نیازمند یاری سبز شما....

سلام دوست عزیز
بصورت اتفاقی این تاپیک شما رو دیدم!
لازمه حتما یک سری اطلاعات تکمیلی در مورد موها و پوستتون بدونم، تا بتونم کمکتون کنم.
لطفا به این سوالهای من در پیام خصوصی پاسخ بدید، تا راهنماییتون کنم:
- دقیقا ریزش شما از چه زمان و سنی شروع شد؟
- آیا در خانواده بصورت ارثی ریزش مو دارید؟
- به دکتر و متخصص پوست و مو تا به حال مراجعه کردید؟ اگه دارو یا محصولی به شما معرفی کرده اند و مصرف کرده اید، لازمه بدونم چه چیزهایی؟
- نوع موهاتون چربه یا خشک؟
- از اتوی مو یا سشوار استفاده میکنید؟
- موهاتون رو تا به حال رنگ کرده اید؟
- مشکلات دیگه مویی نظیر شوره، قارچ، مو خوره و... دارید یا خیر؟

hoda1377
10 اسفند 1393, 23:16
سلام دوست عزیز
بصورت اتفاقی این تاپیک شما رو دیدم!
لازمه حتما یک سری اطلاعات تکمیلی در مورد موها و پوستتون بدونم، تا بتونم کمکتون کنم.
لطفا به این سوالهای من در پیام خصوصی پاسخ بدید، تا راهنماییتون کنم:
- به دکتر و متخصص پوست و مو تا به حال مراجعه کردید؟ اگه دارو یا محصولی به شما معرفی کرده اند و مصرف کرده اید، لازمه بدونم چه چیزهایی؟

خدا رو شکر بازم!
باشه الان پیغام خصوصی میفرستم براتون

Zenith
12 اسفند 1393, 01:36
دوستان بحث در مورد مباحث مطرح شده در انجمن، صرفا در خود تاپیک ها مجاز هستند. لطفا بحث ها رو به پیام خصوصی نکشونید! و لطفا اگر دیگران در پیام خصوصی از شما سوال میپرسند، اون ها رو به تاپیک ها هدایت بفرمایید

yalda sadeghi
12 اسفند 1393, 11:18
من هم ریزش شدید مو دارم...تقریبا دارم کچل میشم...تار موم هم نازکه و خیلی راحت کش میاد و یا از ریشه در میاد یا خورد میشه...شوره هم داره موهام که از شامپو سلنیوم سولفاید استفاده میکنم...از تونیک گیاهی مای هم استفاده میکنم ولی تاثیر چندانی نداشته نمیدونم چیکار کنم موهام بازم رشد کنه از این کم حجمی در بیاد:sad30:

Jokeman
17 اسفند 1393, 01:53
من هم ریزش شدید مو دارم...تقریبا دارم کچل میشم...تار موم هم نازکه و خیلی راحت کش میاد و یا از ریشه در میاد یا خورد میشه...شوره هم داره موهام که از شامپو سلنیوم سولفاید استفاده میکنم...از تونیک گیاهی مای هم استفاده میکنم ولی تاثیر چندانی نداشته نمیدونم چیکار کنم موهام بازم رشد کنه از این کم حجمی در بیاد:sad30:

سلام دوست عزیز
در مورد شما هم لازمه اطلاعات تکمیلی تری داشته باشم تا بتونم راهنماییتون کنم. لطفا شما هم به این سوالات جواب بدید:
- ریزش موهاتون در چه حده؟ آیا پوست سرتون از بین موهاتون مشخص و دیده میشه؟

- به دکتر و متخصص پوست و مو تا به حال مراجعه کردید؟ اگه دارو یا محصولی (غیر از مواردی که گفتید) به شما معرفی کرده اند و مصرف کرده اید، لازمه بدونم چه چیزهایی؟
- به غیر از شوره سر، مشکلات دیگه مویی نظیر قارچ، مو خوره و... دارید یا خیر؟

yalda sadeghi
17 اسفند 1393, 09:17
سلام دوست عزیز
در مورد شما هم لازمه اطلاعات تکمیلی تری داشته باشم تا بتونم راهنماییتون کنم. لطفا شما هم به این سوالات جواب بدید:
- ریزش موهاتون در چه حده؟ آیا پوست سرتون از بین موهاتون مشخص و دیده میشه؟

- به دکتر و متخصص پوست و مو تا به حال مراجعه کردید؟ اگه دارو یا محصولی (غیر از مواردی که گفتید) به شما معرفی کرده اند و مصرف کرده اید، لازمه بدونم چه چیزهایی؟
- به غیر از شوره سر، مشکلات دیگه مویی نظیر قارچ، مو خوره و... دارید یا خیر؟

سلام.ممنون از اینکه راهنمایی میکنید
موهای من یک وقتاییی ریزش شدید داره جوری که ارومم دست بکشم تو موهام کلی مو میاد تو دستم گاهی هم کمتر میشه ولی همچنان ریزش دارم..بله کف سرم دیده میشه البته چون موهای تقزیبا فری دارم حجم کاذب داره
زمان خاصی از شروع ریزش موهام یادم نیست ولی از خرداد که رژیم گرفتم خیلی زیاد شد ب کمپلکس و زینک و مولتی ویتامین و اهن هم مرتب خوردم
به صورت ارثی مردهای خانواده پدری ریزش مو دارن ولی توی خانواده ما مادر و خواهرم موهای پرپشتی دارن
به دکتر مراجعه نکردم
موهای من وقتی شسته میشه اصلا نمیشه شونش کرد حتما باید با روغن بادام یا نارگیل پرب کنم بعد بشورم ولی بعد 2روز اگه شسته نشه چرب میشه مخصوصا جلوی سرم
از اتوی مو یا سشوار خیلی کم استفاده میکنم..شاید ماهی 1بار
موهام رو هم رنگ نکردم تا حالا
موخوره ندارم ولی چون موهام کش میاد و خورد میشه همیشه سر موهام نازک و ناجوره

Jokeman
24 اسفند 1393, 22:48
سلام.ممنون از اینکه راهنمایی میکنید
موهای من یک وقتاییی ریزش شدید داره جوری که ارومم دست بکشم تو موهام کلی مو میاد تو دستم گاهی هم کمتر میشه ولی همچنان ریزش دارم..بله کف سرم دیده میشه البته چون موهای تقزیبا فری دارم حجم کاذب داره
زمان خاصی از شروع ریزش موهام یادم نیست ولی از خرداد که رژیم گرفتم خیلی زیاد شد ب کمپلکس و زینک و مولتی ویتامین و اهن هم مرتب خوردم
به صورت ارثی مردهای خانواده پدری ریزش مو دارن ولی توی خانواده ما مادر و خواهرم موهای پرپشتی دارن
به دکتر مراجعه نکردم
موهای من وقتی شسته میشه اصلا نمیشه شونش کرد حتما باید با روغن بادام یا نارگیل پرب کنم بعد بشورم ولی بعد 2روز اگه شسته نشه چرب میشه مخصوصا جلوی سرم
از اتوی مو یا سشوار خیلی کم استفاده میکنم..شاید ماهی 1بار
موهام رو هم رنگ نکردم تا حالا
موخوره ندارم ولی چون موهام کش میاد و خورد میشه همیشه سر موهام نازک و ناجوره

سلام دوست عزیز. بابت اینکه دیر جواب میدم ازتون عذرخواهی میکنم.
خب شما با توجه به اینکه ریزش مو دارید، باید شدیدا از حرارت رسانی به موهاتون (سشوار یا اتوی مو) پرهیز کنید. چون حرارت مستقیم به شدت به ریشه موهاتون آسیب میرسانه و باعث ریزش شدیدتر میشه. بنابراین یا به کل سشوار رو کنار بزارید، یا اگر همچنان اصرار به سشوار دارید، و همچنین دنبال مزایای دیگه برای موهاتون هستید (نظیر حالت دهی ماندگار و یا حالت ابریشمی برای مو) حتما باید از اسپری های دوفاز محافظ در برابر حرارت استفاده کنید تا مشکلی برای موهاتون ایجاد نشه.
بصورت کلی ریزش موها از سن 25 سال به بعد شروع میشه، ولی اینکه شما در این سن دچار این مشکل شدید، احتمال زیاد از تاثیرات همون رژیمی هست که گرفتید، که از عوارضش کاهش ویتامین های مورد نیاز پوست و مو، به خصوص ویتامین e هست که سبب این مشکلات در شما شده.
مهمترین مواردی که شما باید رعایت کنید، تغذیه مناسب، خواب کافی و همچنین کاهش استرس هست. در کنار این موارد، مصرف مقدار مناسبی آب در طول روز (حداقل 8 لیوان) و همچنین استفاده از میوه هایی که رنگ های سبز، زرد یا نارنجی دارند، میتونه به تامین ویتامین های مورد نیاز شما کمک کنه.
البته در کنار این موارد، شامپوها و ماسک های گیاهی مناسبی هم در بازار پیدا می شوند که میتونن ویتامین های مورد نیاز پوست سر شما رو تامین کنه، و به تقویت ریشه موهای شما بپردازن تا مشکلتون برطرف بشه. مشکل شما کاملا قابل درمان هست، بنابراین به هیچ وجه نگران نباشید.
اگر محصولاتی با پایه ارگانیک و تهیه شده از روغن های گیاهان مقوی پیدا کردید، حتما تهیه کنید و استفاده کنید تا انشاالله مشکلتون برطرف بشه. اگرم خواستید و نظر من رو قبول داشتید، من میتونم چند محصول مناسب بهتون پیشنهاد بدم که تهیه کنید (که با اجازه مدیر، جهت اینکه تبلیغ نشه، اسم این محصولات رو در پیام خصوصی می فرستم اگر تمایل داشتید)
موفق باشید...

yalda sadeghi
25 اسفند 1393, 13:35
خییییییییییییلی ممنون واقعا لطف میکنید ..ممنون میشم اون محصولاتی که مدنظرتون هست رو معرفی کنید :slxe1vrr6glin3kty2a

shima69
25 اسفند 1393, 14:06
سلام. منم ریزش موی شدیدی دارم دیگه دارم دیونه میشم نمیدونم چیکار کنم.کمککککککککککککککککککک ککککککککککک

eakta
01 فروردین 1394, 08:18
سلام روغن الوئه ورا بگیرروزی یکباربه سرت بمال وماساز بده بع مدتی ریزش موهات متوقف میشد

bratz
02 فروردین 1394, 13:13
سلام عزیزم
منم دقیقا همین مشکلو داشتم. رفتم دکتر اونم چرت و پرت میگفت واسه خودش. تا هم میگفتم رژیم گرفتمو وزن کم کردم زودی میگفتن خخوب!!! همینه دلیلش راهیم نداره!!
ولی با مشورت از چند تا داروخونه و امتحان کردن 100 تا شامپو بالاخره آلپسین c1 بهم پیشنهاد شد که عالییی بود سه دوره که زدم قشنگ رویش مجدد موهامو دیدم. البته در کنارش هر شب یه قرص زینک 10 و یه قرص آهن میخوردم. که زینک عالییهههه
اکوفان هم قرص خیلی خوبیه. اگه از نظر مالی مشکل نداری هر شب تا 6 ماه یه دذونه اکوفن یه دونه زینک و یه دونه فولیک بخور.
همیشه تجربه های شخصی تاثیر بهتری دارن تا حرفای دکترا
من این کارو کردم نتیجشم دیدم. توام امتحان کن. من به جز موهام ناخنامم عالی شدن. خیلیم زود زود رشد میکنن!
باورت نمیشه حتی چند وقت پپپیش بعد از سالها موهامو صاف ریختم دورم و رفتم عروسی!!! موهام خیلی خوب ششده خدارو شکر.
ایشالا حرفام و نظرم کمکی بشه واسه مشکلت

hoda1377
05 فروردین 1394, 19:31
سلام عزیزم
منم دقیقا همین مشکلو داشتم. رفتم دکتر اونم چرت و پرت میگفت واسه خودش. تا هم میگفتم رژیم گرفتمو وزن کم کردم زودی میگفتن خخوب!!! همینه دلیلش راهیم نداره!!
ولی با مشورت از چند تا داروخونه و امتحان کردن 100 تا شامپو بالاخره آلپسین c1 بهم پیشنهاد شد که عالییی بود سه دوره که زدم قشنگ رویش مجدد موهامو دیدم. البته در کنارش هر شب یه قرص زینک 10 و یه قرص آهن میخوردم. که زینک عالییهههه
اکوفان هم قرص خیلی خوبیه. اگه از نظر مالی مشکل نداری هر شب تا 6 ماه یه دذونه اکوفن یه دونه زینک و یه دونه فولیک بخور.
من این کارو کردم نتیجشم دیدم. توام امتحان کن. من به جز موهام ناخنامم عالی شدن. خیلیم زود زود رشد میکنن!
باورت نمیشه حتی چند وقت پپپیش بعد از سالها موهامو صاف ریختم دورم و رفتم عروسی!!! موهام خیلی خوب ششده خدارو شکر.

سلام عزیزم خیلی ممنون که اینا رو به منم گفتی!!ولی این شامپو که میگی مگه مال کسایی نیس که کچلن یا قسمتی از سرشون کچله؟!!من مشکلم کم پشت بودن موهامه،وگرنه کچل نیستم!!
آها این قرصا رو هم مصرف میکنم...

bratz
06 فروردین 1394, 00:39
سلام عزیزم خیلی ممنون که اینا رو به منم گفتی!!ولی این شامپو که میگی مگه مال کسایی نیس که کچلن یا قسمتی از سرشون کچله؟!!من مشکلم کم پشت بودن موهامه،وگرنه کچل نیستم!!
آها این قرصا رو هم مصرف میکنم...

نه!!! منم کچل نبودم که!! موهام کم پشت بود:15:

کیجا
08 فروردین 1394, 04:19
بیا و خوبی کن
دستت گلت درد نکنه
اگه ممکنه درباره قیمت شامپو و شکل ظاهرش/عکسش راهنمایی بفرما، از بس داروخونه ها پولکی شدن و تقلب میکنن که چشمم ترسیده
ممنونم
و یک سوال قرص روی یا زینک اثری برات ایجاد نکرده؟من حتما باید معده م خالی خالی باشه حتی بعدش هم مدتی رعایت میکنم چون حالم بد میشه و دچار گلاب ب روت تهوع و دل درد میشم واسه همین گذاشتمش کنار

hoda1377
11 فروردین 1394, 18:59
واقعاً؟؟!آها مرسی منم قبول دارم حرفتو ولی حیف که مامانم حرفمو قبول نداره. ممنون ^^ :)

hani goli
11 فروردین 1394, 20:28
منم موهام به شدت میریزه..
الان 1 پنجم موهامم نمونده :crysmiley2: :crysmiley2: :crysmiley2:
خیلی هم نازک شدن.. موخوره میگیره جدیدا.. نمیدونم چیکار کنم، خسته شدم :sad30: :sad30: :sad30:

Jokeman
29 فروردین 1394, 19:19
سلام. منم ریزش موی شدیدی دارم دیگه دارم دیونه میشم نمیدونم چیکار کنم.کمککککککککککککککککککک ککککککککککک

منم موهام به شدت میریزه..
الان 1 پنجم موهامم نمونده :crysmiley2: :crysmiley2: :crysmiley2:
خیلی هم نازک شدن.. موخوره میگیره جدیدا.. نمیدونم چیکار کنم، خسته شدم :sad30: :sad30: :sad30:

سلام دوستان
اگر تمایل دارید که از مشاوره من جهت رفع مشکلاتتون استفاده کنید، و جهت اینکه نظم انجمن حفظ بشه، به تاپیکی که من در همین زمینه ایجاد کردم (در این آدرس (http://www.forum.zibatan.ir/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88-29/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88-9319/)) مراجعه کنید، به این سوالات من در مورد مشکلات مویی تون بطور دقیق پاسخ بدید تا بتونم راهنماییتون کنم.

- الان چه سنی دارید و ریزش شما از چه سنی شروع شد؟

aazaa
30 فروردین 1394, 00:06
یکی از دلایل مهم ریزش مو کمبود ویتامین هاست که معمولا دلیلش هم رژیم هایه که میگیریم

پس از اون نظر بررسی باید بشیم

Jokeman
30 فروردین 1394, 03:11
سلام روغن الوئه ورا بگیرروزی یکباربه سرت بمال وماساز بده بع مدتی ریزش موهات متوقف میشد

سلام
درمان ریزش مو قطعا به همین راحتی که شما می فرمایید نیست!

Jokeman
30 فروردین 1394, 03:36
سلام عزیزم

سلام دوست عزیز
اول از همه اینکه خوشحالم که مشکلاتتون درمان شده. ولی از طرفی، دکتر، متخصص یا مشاوری که خودمون انتخابش می کنیم و بهش مراجعه می کنیم تا مشکلاتمون رو باهاش در میان بزاریم، به نظرم دیگه جالب نیست که بگیم چرت و پرت میگفت! به هرصورت این افراد، قطعا یک سری اطلاعات و دانشی دارن که اظهار نظر میکنند، که با سلیقه ها و تجربیات شخصی کاملا متفاوت هست! بگذریم...
چند مورد در صحبت های شما بود که لازم دیدم مقداری توضیح بدم. اول اینکه شامپو آلپسین ترکیبات شیمیایی داره، که متاسفانه عوارضی هم در پی داره. اگر بصورت مستمر استفاده بشه، موجب خشکی پوست سر و همچنین حساسیت های وابسته به چشم میشه. پس نمیتونه گزینه مناسب باشه!
علاوه بر استفاده از یک محصول شیمیایی، شما ناچار بودید از دارو و قرص هم استفاده کنید! مصرف دارو و قرص و... خودش میتونه عوارض دیگری در پی داشته باشه (که اتفاقا در همین تاپیک، یکی از دوستان مشکلاتی که از مصرف قرص زینک دچارش شده بودن رو بیان کردن)
و مورد بعدی، اینکه بیان کردید مشکلاتتون خیلی زود و سریع برطرف شد! اینم از نظر من یک ایراد بزرگه. فکر کنم قبلا در این انجمن گفته بودم، که مواد شیمیایی که خیلی سریع مشکلات رو برطرف میکنن، اتفاقا خیلی سریع مشکلات دوباره بر میگردن! (که امیدوارم شما دچار این عارضه نشید)

پس با این تفاصیل، فکر میکنم به این نتیجه برسیم که همیشه تجربیات شخصی، بهترین راهکار نیست! :)
امیدوارم موفق باشید...

- - - Updated - - -

یکی از دلایل مهم ریزش مو کمبود ویتامین هاست که معمولا دلیلش هم رژیم هایه که میگیریم

پس از اون نظر بررسی باید بشیم

سلام
ممنونم از متن شما. بله فرمایش شما کاملا صحیح هست.
ولی خب دلیل همه مشکلات مویی و ریزش مو، کمبود ویتامین ها نیست.

- - - Updated - - -

سلام
درمان ریزش مو قطعا به همین راحتی که شما می فرمایید نیست!

shaparakziba
16 اردیبهشت 1394, 19:46

سلام
من داداشم یه مدت ریزش موی خیلی شدید داشت . ریزشش از نوع ارثیه یک سال فاینستراید و ماینوکسیدل رو با هم مصرف کرد اما نتیجه نگرفت و تقریبا سرش خیلی کم پشت شده بود . اما یه مدت یه کپسول و تونیک داره استفاده می کنه اسمش هرب میراسله ریزش موهاش قطع شده و موهای ریز تو سرش زیاد شده موهای ایجاد شده کرکی نیست از کرکی درشت تر اما از مو یه خورده نازکتره تقریبا تمام سرش پور شده و اینها مثل موهای دیگش دارن رشد میکنن و الان یه سانت بیشتر شدن تقریبا سرش سیاه شده . رو محصول نوشته 6 ماه استفاده کنه همه موهاش بر میگرده . حالا هنوز 6 ماه نگذشته ولی تا الان که تاثیر داشته

نhام کاربری ...
12 بهمن 1395, 17:04
ویتالیتی ی محلول و شامپو داره من ازش استفاده کردم ریزش موهام قط شد خیلی خوب بود الان دیگه اصلا ریزش ندارم .بگرد پیدا کن منم از ی نفر شنیدم تو تاپیکا چن سال پیش گرفتم استفاده کردم عالی بود .رویش خیلی کم داشتم ولی همین ک ریزش قط شد شکر .برا رویش مو کسی نظری داره بگه لطفا ... ویتالیتی تو شهر ما ک نبود من نتی خریدم.

khatun
12 بهمن 1395, 17:20
منم سه ساله ک موهام رشدش قطع شده.به صورت ثابت حدود 80 سانت هستن سه ساله شامپو ارگان هم میزنم.کم هم نشدن.ولی اینکه رشد نمیکنن راه حلی داره؟
دکتر رفتم گفن دیگه بلندتر بشن ک چی بشه؟؟؟؟؟:twzonesmiley::306::306::306::bore dsmiley::boredsmiley::boredsmiley::boredsmiley::bo redsmiley:

shayna
18 بهمن 1395, 05:51
برای پر پشت شدن مو (http://salamatweb.ir) قرص زینک پلاس هم خوبه امتحان کن

ferigheri
20 آبان 1397, 18:17
با سلام و احترام
صحبت هایی که در این تاپیک در فروم انجام دادید را مطالعه کردم
ریزش مو طبیعی برای مو هایی که در مرحله سوم رشد مو یعنی "تلوژن" هستند اتفاق میوفته که تقریبا 10 درصد موهای سر ما در این حالت هستند
در مورد موضوع ریزش مو و اینکه چه چیزی باعثش میشه تعدادی ویدیو و اینفوگرافیک فارسی کار کردیم که خوشحال میشیم از آنها دیدن فرمایید. لینک مطلب را اینجا برای شما و بقیه میزارم

عوامل ریزش مو سر (https://irancontent.net/hair-loss-secrets/)

با تشکر از شما

asrmovie
21 آبان 1397, 13:12
موهای من بشدت میریزه و نازک شده. علتش میتونه هورمونی باشه؟

اره یا شاید هم ژنیتیکی (ارثی) :)