PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه میتوانند دانه های یک سیب را بشمارند اما تنها خدا میتواند سیب های یک| Armita barbi

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

کانی
05 آبان 1393, 20:33
سلاام ورزشکارا
گزارش امروز 2شنبه
47 مین توربو فایر
+
1ساعت و 10 مین لاغری و فرم دهی بالاتنه

silda
05 آبان 1393, 21:08
من عاشق اراده دوستای گلمم انشاالله منم بهتون برسم:2uge4p4:

http://www.xum.ir/images/2014/10/27/9b5689b1e9be5c42.jpg

http://www.xum.ir/images/2014/10/27/47b06b0bcf5100b1.jpg

http://www.xum.ir/images/2014/10/27/17304ef20be671fa.jpg

موفق باشیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــن

http://www.xum.ir/images/2014/10/27/bd1065043c467651.jpg

MAMAN_MAHYA
06 آبان 1393, 09:32
سلام عزیزم

افرین به این اراده خیلی خوب شدی ایشاالله هرچه زودتر به وزن دلخواهت برسی:slxe1vrr6glin3kty2a

مبینا.ب
09 آبان 1393, 19:05
ارمیتا خانووووم دیگه از ما سراغی نمی گیری ها :276::276::276::276::276::276::276::276:
منم گفتم حالا که تو از من سراغ نمی گیری دیگه رژیم نگرفتم و سه کیلو زیاد تر هم شدم البته هنوز تو مشخصات وارد نکردم
ااااااا قبو نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتا

مهنیا
09 آبان 1393, 20:10
سلاااااام آرمیتاااااا جووووووونم دلم براااااااااات خیلییییی تنگ شده بوووووووووووس:16::16::16::16:

یونیک
09 آبان 1393, 22:26
سلام آرمیتا جون
چطوری؟
چقد بده که تو تحریمی :(
چه خبر؟ ورزش و رژیمت رو براهه؟
کار و بار خوبه؟

هاجر35
09 آبان 1393, 22:49
سلام ارمیتا جون
خوبی عزیزم؟
راستش سوالای تو سوال منم هست
هر کی میدونه به منم خبر بده

pariiinaz
10 آبان 1393, 00:30
سلاممممممممممممم آآآآآآآآآرمیتا جونم کجاییییییییییییی
دختر دلم واست تنگولیدهههههههههههههه
بیا دیگهههههههههههههههههه:97::97:

دِلنواز68
10 آبان 1393, 01:40
سلااام بر گروه دختران ورزشكار و بااراده
من اومدم تشويقتون كنم اما مثل اينكه نيستين دختراااا:17:

كمرنگ نشين !

خب ان شالله رژيمي باشين هرجا كه هستين :16:

فهیمه28
10 آبان 1393, 16:07
ممنون آرمیتا جان شرمنده خیلی وقت بود به دفترچه (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/) ام سر نمی زدم خیلی ها برام پیام گذاشتن اما ندیدم ممنون عزیزم برام وقت گذاشتی تقریبا دوماهه دارم کالری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-156/) شماری و ورزش می کنم تقریبا 6 روز هفته 1 ساعت با تردمیل کار می کنم تردمیل من 5 تا برنامه داره تو حافظه اش هر برنامه 10 دقیقه است که بصورت خودکار کم و زیاد میشه بالاترین سرعتش 8 اوایل برام سخت بود اما خدا رو شکر الان با سرعت 8 خیلی خوب کار می کنم دراز و نشست هم تازگیا شروع کردم کالری دریافتی هم سعی می کنم حداکثر 1200 باشه البته بعضی روزا پرخوری می کنم توکل به خدا بازم ازت تشکر می کنم اگه سوال داشتم مزاحمت میشم
به زنم به تخته ماشاالله خیلی خوشگلی اگه پسر داشتم راضیت می کردم عروسم بشی:2uge4p4:

Armita barbi
11 آبان 1393, 01:11
سلام دوستای گلم، من شمالم و به لطف مامانم اینترنت گوشت تبلت ام فعال شد ، و میام تا جای ممکن باشه به پیام هاتون جواب میدم، مرسی که این چند روز فراموشم نکردید دوستای نازم، مخصوصا بچه های گروه ورزشیمونو سارا گلیه خودم، بوس دوستون دارم، از فردا انشاالله که دیگه نتم قطع نشه با گزارش و عکس غذا و همراهتو هستم،

- - - Updated - - -

ممنون آرمیتا جان شرمنده خیلی وقت بود به دفترچه (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/) ام سر نمی زدم خیلی ها برام پیام گذاشتن اما ندیدم ممنون عزیزم برام وقت گذاشتی تقریبا دوماهه دارم کالری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-156/) شماری و ورزش می کنم تقریبا 6 روز هفته 1 ساعت با تردمیل کار می کنم تردمیل من 5 تا برنامه داره تو حافظه اش هر برنامه 10 دقیقه است که بصورت خودکار کم و زیاد میشه بالاترین سرعتش 8 اوایل برام سخت بود اما خدا رو شکر الان با سرعت 8 خیلی خوب کار می کنم دراز و نشست هم تازگیا شروع کردم کالری دریافتی هم سعی می کنم حداکثر 1200 باشه البته بعضی روزا پرخوری می کنم توکل به خدا بازم ازت تشکر می کنم اگه سوال داشتم مزاحمت میشمبه زنم به تخته ماشاالله خیلی خوشگلی اگه پسر داشتم راضیت می کردم عروسم بشی:2uge4p4:سلام گلم، خوبی فهیمه جون؟ چه اخبار؟؟ گلم منم حدودا یه هفته ای میشه اینترنت ندارم و بچه ها به منم لطف داشتن و ابراز دل تنگولیدگی :-) کردن برام، خوبه که ورزش داری، هر روز ورزش کردن خیلی عالیه و سریع به زن دلخواهت میرسونتت، راستی عزیزم برای وزن فعلیه شما 1200 کالری فعلا کمه ها، از الان انقدر باشه بعدا که وزنت اومد پایین تر باید مثلا 900 کالری بخوری که خیلی خطرناکه، سعی نکن سریع به هدفت برسی سعی کن سالم به هدفت برسی، راستی گل خانم خوشگلی از خودتونه، با اینکه بعضی ها افتخار نمیدن عکس بزارن رو پروفایلشون، ولی یقین دارم که خوشگلی، ، ، ، فهیمه جون زود به زود سعی کن هر روز بیای سل0آیت و بهمون سر بزنی، منم باز میام دفترچه ات و بهت سر میزنم، همراه باشی با بچه های سایت انگیزه ات بیشتر میشه، راستی ازدواجیدی یا مجرد بیدی ؟؟؟؟؟؟

parchami7
11 آبان 1393, 01:23
به به چه عجبا آرمیتا خانووووم ؛ خوش برگشتی عزیزممممممم

دِلنواز68
11 آبان 1393, 01:36
بوووووس براي آرميتاي ناز ، خوش بگذره بهت عزيزم :16:

mona1362
11 آبان 1393, 12:16
سلام آرمیتا جونم ، خوبم خانمی ؟
کلی دلم برات تنگ شده دوستی ، بهمنی خوشگل من چه خبر ؟ چیکار میکنی با رژیمت ؟

pariiinaz
11 آبان 1393, 15:37
http://www.axupkon.com/images/2014/11/02/224.jpg (http://www.axupkon.com)

باربی اینده
11 آبان 1393, 16:54
http://images.persianblog.ir/358822_7Fipymmg.jpg

هاجر35
11 آبان 1393, 16:57
http://www.jahaniha.com/wp-content/uploads/2012/11/photo_cart-postal-muhram_www.jahaniha.com_7.jpg

مهنیا
14 آبان 1393, 09:55
http://www.xum.ir/images/2014/11/05/14-1472dbb.jpg (http://www.xum.ir/image/bGiZ)

نیلو
15 آبان 1393, 00:29
سلام ارمیتا جون خوبی عزیزم از ورزش ورژیم چه خبر خانم ورزشکار؟ دووووووووووست دارم وموفق باشی عزیزم

هاجر35
15 آبان 1393, 01:27
سلام ارمیتا جون
کجایی دختر؟
تازه گیا کم پیداشدیا
شما که مجردید دیگه چرا؟

لارا
15 آبان 1393, 19:37
خیلی ناز و خوشگلی عزیزم.

Armita barbi
16 آبان 1393, 23:36
سلام دوستای عڑیرم من مودمم درست شد. دیگه از فردا پیشتونم هر روز. راستی این یه هفته تعطیلی فکر کنم 2،3 کیلو اضافه کردم. 74 بودفکر کنم شده باشم 77م. باید فردا صبح ناشتا برم رو ترازو ببینم چند کیلو شدم. ولی در هر صورت من یه برنامه ی جدی ریختم واسه تا عید که حداقل از بشم 64. 13 کیلو باید کم کنم. حداقلشه . باید هر روز ورزش کنم. و برنامه غذایی و ورزشی منطقی داشته باشم.
ولی مطمئنم که میتونم. شک ندارم. باید زحمت بکشم.

*ava*
16 آبان 1393, 23:43
سلام دخملی
دلم برات تنگ شده بود
بابت اضافه وزن هم غصه نخور
این هفته منم اضاف کردم و رسیدم به 71
ولی میدونم وزن کاذبه و زود کم میشه
تو رژیم و ورزشت هم موفق باشی
من و کانی و بارانی و تیرمه از فردا رژیم 10-12 کیلو در 1 ماه رو میگیریم
البته 10 کیلو که کاهش نداره ولی حداقل 5 تا رو کم میکنیم باهاش انشاالله
دوست داشتی خوشحال میشیم همراهمون باشی عزیزم

parchami7
17 آبان 1393, 01:16
سلااام آرمیتا جونممم ؛ به سلامتی ، دیگه دلمون تنگگگگ شده بود واست .

Armita barbi
17 آبان 1393, 01:27
سلااام آرمیتا جونممم ؛ به سلامتی ، دیگه دلمون تنگگگگ شده بود واست .

مهشید جونی ه نظرت با 1 برنامه ورزشی فشرده میتونم تا تابستون بشم 57 کیلو؟؟؟؟؟ با رژیم منظم.پ
برنامه ورزشیم اینه صبح ها 2 ساعت شامل نیم ساعت تردمیل + نیم ساعت جیلی + یه ربع حلقه + یه ربع طناب + یه ربع چرخونک + یه ربع طناب بازم
شب هم نیم ساعت تردمیل + یه ربع طناب + یه ربع حلقه
تردمیلا هم صبح ها به صورت اینترواله یه روز درمیون + شب ها معمولیه فقط راه میرم
رژیم هم همون 1200 کالری + صبح یه لیوان مخلوط آبلیمو عسل + پودینگ سیب
خیلی خوبه عاشق ظعمشم . 4-5 تا یا هر چند تا دوست داری سیب زرد و قرمزو نگینی خورد میکنی 20 دقیقه میزاری با آب بپزه. بدون هیچ ماده اضافی حتی یه ذره شکر هم نمیخواد. انقدر واسه صبحونه خوبه.
خوبه به نظرت؟؟ پیشنهادی داری؟؟؟؟؟

parchami7
17 آبان 1393, 01:43
آرمیتا جونم خودت میدونی چقدر دوست دارم پس یه چیزی میگم ناراحت نشو ؛ مدل تو یه جوریه که زیادی سخت میگیری بعد یه مدت رها میکنی ؛
ورزش و رژیم و کلا هر چیزی که مربوط به تغییر توی بدنه ، تدریجی و منظمه ، مسلمه که برنامه هایی که میریزی همه خوبن به شرطی که در مدت طولانی مثلا واسه 3 ماه قابل اجرا باشه و چند تا استراحتی هم که توش میفته حالت تثبیت وزن داشته باشه نه که وزن بالا و پایین بشه ،
الان حس میکنم خودت هم متوجه این موضوع هستی و برنامه ورزشتو نسبت به قبلا متعادل تر کردی ؛ ماشالا خودت به رژیم و ورزش اونقدر وارد هستی بهتر از من که دیگه من نظر یا پیشنهاد زیادی نمیتونم بدم ، جز همین که سعی کن برنامه برات راحت و قابل اجرا باشه مثلا اگه با نیم ساعت صبح و نیم ساعت شب ورزش کردن راحت هستی بهتره همین رو داشته باشی چون هم بدنت ریکاوریش بهتره هم با همین نتیجه میگیری و بهتر از ورزش بیشتر اما نامنظمه ؛ توجه کن که همه روزا آدم باانرژی یا کم مشغله نیست برنامه باید جای مانور هم داشته باشه و آدمو دلسرد نکنه .
هر چی برنامه ت از نظر خودت راحت تر باشه ضمانت اجراش بیشتره ؛ تو هم که تجربه این مدتت نشون داده که خوب وزن کم میکنی و مثه خودم ورزش و رژیم کنار هم خوب بهت جواب میده ، فقط یه برنامه راحت و منظم میخوای تا بدون فشار ایشالا وزنتو پیوسته پایین بیاری ؛ به نظرم با یه برنامه متعادل دیگه حداقل ماهی سه کیلو کم میکنی و دیگه نهایتا توی هفت ماه میتونی 57 کیلو رو داشته باشی ایشالاااا ؛
راستی اون کمپوت سیب بدون شکر هم عالیه چه صبحانه چه میان وعده ، منم باید درست کنمممم .

هاجر35
17 آبان 1393, 01:46
سلام دوستای عڑیرم من مودمم درست شد. دیگه از فردا پیشتونم هر روز. راستی این یه هفته تعطیلی فکر کنم 2،3 کیلو اضافه کردم. 74 بودفکر کنم شده باشم 77م. باید فردا صبح ناشتا برم رو ترازو ببینم چند کیلو شدم. ولی در هر صورت من یه برنامه ی جدی ریختم واسه تا عید که حداقل از بشم 64. 13 کیلو باید کم کنم. حداقلشه . باید هر روز ورزش کنم. و برنامه غذایی و ورزشی منطقی داشته باشم.

سلام ارمیتای گل
عزیزم دلم برات یه ذره شده بود
نمیگی نگرانت میشیم
هممون مشکل تو رو داری اصلا هم غصه نخور این روزا بخور بخور بوده
ایشالله از فردا همه با هم شروع دوباره رو استارت میزنیم
وقتی کنار هم باشیم همه چی حله

Armita barbi
17 آبان 1393, 02:42
سلام ارمیتای گل
نمیگی نگرانت میشیم

ههههههههههههه- پس من تنها شکمو نیستم. ... . آرهه گلم من چون خیلی خیلی کم میرم مسافرت تو مسافرت چند روزه رژیمو ورزشو بیخیال میشم. البته این بیشترین روز تعطیلیم بود تو امسال. . یه هفته بود. که 3-4 کیلو زیاد شدم وگرنه 1 کیلو نهایت . چون رعایت هم میکردم تا حدودی. . . . .
بالاخره من چون میخوام برم خارج از کشور با دوستام سال دیگه . . .. باید خوش هیکل باشم شاید بریم انتالیا . دیگه واسه اونجا باید خوش هیکل باشم. .. . . تازه جریان آلوم خودمم و نامزدیه بعد از عید خواهرمم هست. انگیزه ام زیاده. .. . . دیگه بمیرمم ورزشو ترک نمیکنم. شاید کم تر یه روزی انجام بدم ولی می انجامم. ... . .. مرسی که به یادم بودی این روزا که نبودم هاجر جون. . . . منم دلم خیلی تنگ شده بود واسه تو و همه ی دوستام .. . همش احساس سردرگمی و اینکه یه چیزی رو گم کردمو داشتم.. . ....
از فردا تا تابسون رژیمو ورزش سنگین تا رسیدن به آرزوم. بعدش سبک تر برای تثبیت آرزوم. . . . . . تو در چه حالی گلم ؟؟ خوبی؟؟؟ بتعریف؟ این مدت نبودم کیا چی کار کردن؟؟ شنیدم یومنا رفت پل مکنا؟؟؟

mona1362
17 آبان 1393, 09:44

سلام آرمیتا جونم ، چه خوب که دوباره هر روز پیشمونی
ایشالا که قبل از عید تا روز تولدمون به وزن هدفمون میرسیم و کلی کیف میکنیم و یه جشن حسابی و بزرگ میگیریم دوستی .
راستی گفتم بهت یه مانتو خریدم یادته ؟ قبلا دکمه هاش اصلا بهم نمیرسید ، دیروز پوشیدمش، دکمه هاش بهم میرسه و بسته میشه ولی بین دکمه ها فاصله داره و باز میمونه ، فکر کنم تا یکی دو هفته دیگه فیت تنم بشه و از خوشی ذوق مرگ بشم . نمیدونی وقتی پوشیدم و دیدم چه ذوقی کردم ، مرسی که بهم انگیزه میدی دوست خوبم .
امیدوارم زود زود باربی بشی عزیزم
بووووووووووس

pariiinaz
17 آبان 1393, 14:38

[/quote]
سلام عزیزممممممممممم بازگشتتت رو تبریک میگم خانوممممممممممممم
این تعطیلات همه تو بخور و بخواب بودن و اضافه وزن پیدا کردننننننننننننننننننن
ایشالا زودیییییییییی کم میکنی عزیزمممممممممممم شندیم سال دیگه مسافرت
خارج داری ایشالا با رسیدنت به هدفت مسافرت بهت خوش بگذرههههههههههههه

باربی اینده
17 آبان 1393, 16:48
سلام خوشگل خانوم خودمون.دلم برات تنگ شده بود.ایرادی نداره با پشتکاری که ما از تو سراغ داریم مطمئنن سریع جبران میکنی.برات ارزوی بهترینا رو دارم

parisa21r
17 آبان 1393, 17:05
سلام عزیزم. من تازه شروع کردم و هدف منم 17 بهمن هست. خوشحال میشم با هم جلو بریم . به منم سر بزن. موفق باشی گلم

هاجر35
17 آبان 1393, 20:43
نوشته اصلی توسط هاجر35 http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D8%AA%D8%A7-17-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D9%85-%7C-armita-barbi-7057/index153.html#post344392)
سلام ارمیتای گل
نمیگی نگرانت میشیم

ههههههههههههه- پس من تنها شکمو نیستم. ... . آرهه گلم من چون خیلی خیلی کم میرم مسافرت تو مسافرت چند روزه رژیمو ورزشو بیخیال میشم. البته این بیشترین روز تعطیلیم بود تو امسال. . یه هفته بود. که 3-4 کیلو زیاد شدم وگرنه 1 کیلو نهایت . چون رعایت هم میکردم تا حدودی. . . . .
بالاخره من چون میخوام برم خارج از کشور با دوستام سال دیگه . . .. باید خوش هیکل باشم شاید بریم انتالیا . دیگه واسه اونجا باید خوش هیکل باشم. .. . . تازه جریان آلوم خودمم و نامزدیه بعد از عید خواهرمم هست. انگیزه ام زیاده. .. . . دیگه بمیرمم ورزشو ترک نمیکنم. شاید کم تر یه روزی انجام بدم ولی می انجامم. ... . .. مرسی که به یادم بودی این روزا که نبودم هاجر جون. . . . منم دلم خیلی تنگ شده بود واسه تو و همه ی دوستام .. . همش احساس سردرگمی و اینکه یه چیزی رو گم کردمو داشتم.. . ....
از فردا تا تابسون رژیمو ورزش سنگین تا رسیدن به آرزوم. بعدش سبک تر برای تثبیت آرزوم. . . . . . تو در چه حالی گلم ؟؟ خوبی؟؟؟ بتعریف؟ این مدت نبودم کیا چی کار کردن؟؟ شنیدم یومنا رفت پل مکنا؟؟؟

سلام ارمیتا جون منم این روزا زیاد تو سایت نبودم
از بچه ها هم خبر انچنانی ندارم بهتره خودت بری یه سر بهشون بزنی

کانی
17 آبان 1393, 22:11
سلام ، خوبید ، کانی و پریناز گروه هنوز سر جاشه؟؟

- - - Updated - - -

سلام ، خوبید ، کانی و پریناز گروه هنوز سر جاشه؟؟

سلام آرمیتا
من بدلیل استپ وزنی
واسه یه مدت ورزشو گزاشتم کنار الان یه 10 روزی هست
ایشالا از هفته آینده

یونیک
17 آبان 1393, 23:42
سلام آرمیتا جون.خوشحالم که برگشتی :16:
من کاملا با نظر مهشید جون موافقم.باید یه برنامه ای بذاری که سنگین نباشه و بتونی بمدت طولانی انجامش بدی.میتونی کم کم سنگینش کنی.اینجوری بهترم هست.
خیلی راحت تا عید میتونی به هیکل ایده آلت برسی عزیزم:34zn0n5:

- - - Updated - - -

سلام آرمیتا جون.خوشحالم که برگشتی :16:
من کاملا با نظر مهشید جون موافقم.باید یه برنامه ای بذاری که سنگین نباشه و بتونی بمدت طولانی انجامش بدی.میتونی کم کم سنگینش کنی.اینجوری بهترم هست.
خیلی راحت تا عید میتونی به هیکل ایده آلت برسی عزیزم:34zn0n5:

باربی اینده
18 آبان 1393, 15:50
سلام گلم خوبی؟برنامت رو حساب پیش میره؟

Rozi 52
18 آبان 1393, 19:10
سلام آرمیتا جون
خوبی گلم
همینجور ادامه بده عزیزم
متاسفانه من به خاطر گرفتاری نتونستم ادامه بدم ولی به یاد تو دوست نازنینم هستم
برات آرزوی موفقیت و سلامتی و عاقبت بخیری دارم

Armita barbi
18 آبان 1393, 23:20
سلام گلم خوبی؟برنامت رو حساب پیش میره؟

سلام باربی جون. رو حساب پیش میره چه جورم. فردای روزی که از شمال برگشتیم رفتم رو ترازو . گفتم حدس زده بودم شدم 77 . یه کم کم تر از حدسم بود و شده بودم 76/700 . و 1 ساعت ورزش کردم و کالریمم فکر کنم شد 800 . خیلی دیشب کم خوردم. به جاش 4 بطری ابمو خوردم. و امروز ناشتا رفتم رو ترازو و دیدم شدم 76/200
یعنی نیم کیلو کاهشیدم... بدن من به ورزش و همراه اون کم خوردن خیلی جواب میده. حالا امروز هم خیلی کم خوردم و 1 ساعت و ربع هم ورزش کردم. خدا کنه فردا 75 رو ببینم رو ترازو تا دوباره با انگیزه ی بیشتری ادامه بدم .. . . . .
راستی یه چیز مهم کشف کردم دیروزو امروز. من از فواید طناب بازی زیاد شنیده بودم. ولی هیچ وقت جدی بهش نگاه نکرده بودم. ولی دیروز طناب زدم یه ربع. خیلی خوب بود. سریع در عرض 1-2 دقیقه اول عرقمو دراورد و ضربان قلبو برد بالا. نوشته شده همه جا که طناب کم هزینه ترین و کم جا ترین و موثر ترین ورزشه و ثابت شده که دویدن طولانی مدت بیشتر به پا اسیب میزنه تا طناب زدن. چون در طناب بازی جفت پا هر 2 با هم بر روی زمین قرار میگیره. . . .
رژیمم خوبه. قراره ماهی یک بار فقط فست فود بخورم. که جایزه ی هر 2 کیلو کم کردنمه. من کلا زیاد از پیاده روی و تردمیل خوشم نمیاد. نمیدونم چرا . . . .. . ورزش های دیگه رو ترجیح میدم. تردمیل پامو اذیت میکنه یه کم بالا تر از مچ پامو ..
امیدوارم تا عید بشم 60 کیلو . . . . .. برنامه ورزشیمو راحت تر برداشتم که بتونم ادامه بدم . پرچمی مهشید جون راست میگه کم تر ولی منظم بهتر از بیشتر ولی نامنظمه . . . . .که وسطش ول کنم.

Armita barbi
19 آبان 1393, 01:49
خیلی ناز و خوشگلی عزیزم.

سلام. مرسی عزیزم. چشات قشنگه که قشنگ میبینه. دوستم عکس های هیکلمو دیدی؟؟؟ آخه نظر ندادی. راستی گلم رژیمو ورزشت در چه حاله؟ ورزش داری اصلا؟؟

Armita barbi
19 آبان 1393, 02:15
سلام دخملی
دلم برات تنگ شده بود
بابت اضافه وزن هم غصه نخور
این هفته منم اضاف کردم و رسیدم به 71
ولی میدونم وزن کاذبه و زود کم میشه
تو رژیم و ورزشت هم موفق باشی
من و کانی و بارانی و تیرمه از فردا رژیم 10-12 کیلو در 1 ماه رو میگیریم
البته 10 کیلو که کاهش نداره ولی حداقل 5 تا رو کم میکنیم باهاش انشاالله
دوست داشتی خوشحال میشیم همراهمون باشی عزیزم

سلام آوا جون. خوبی عزیزم؟؟؟ مرسی که به یادمی و بهم سر میزنی. . . . . آره وزن منم کاذب بود چون امروزو دیروز به راحتی کم شد . . . . . .
گلم من به دستور سارا جون که الگوی ورزشیمه باید فقط پل مکنایی ادامه بدم که البته خودم کالری شماری رو بهش اضافه کردم و مخلوط شده یه جورایی. گفته از اینجور رژیما نگیرم . . . . . ولی مرسی بابت اطلاع رسانیت .. .
تو چه خبر عزیزم؟؟؟؟

گل پری
19 آبان 1393, 02:21
سلام مهشید جون ..من الان دفترچتو دیدم ...وای عاشق انرژیت شدم ....با خوندن متن های قشنگت کلی انرژی گرفتم ....منم هدف اولم 60 کیلوگرم هست ...من دوست دارم هرچه زودتر از شر این جعبه های چربی راحت بشم ..الان 1هفتست تمام رعایت های غذاییمو گذاشتم کنار ...با خودم قهرم

Armita barbi
19 آبان 1393, 02:34
سلام مهشید جون ..من الان دفترچتو دیدم ...وای عاشق انرژیت شدم ....با خوندن متن های قشنگت کلی انرژی گرفتم ....منم هدف اولم 60 کیلوگرم هست ...من دوست دارم هرچه زودتر از شر این جعبه های چربی راحت بشم ..الان 1هفتست تمام رعایت های غذاییمو گذاشتم کنار ...با خودم قهرم

سلام گل خانم. من مهشید نیستم. نمیدونم اسم منو اشتباه گفتی یا به مهشید میخواستی پیام بدی. در هر صورت موفق باشی.

silda
19 آبان 1393, 09:00
سلام آرمیتا جون :3:خوبی عزیزم؟
چه خبرا؟؟؟؟چ میکنیِ؟ماشاالله خوب کم کردیا آفرین اجی جون:2vsj1nm:
منم دوباره اومدم پر انرژی با رژیمی جدید

باربی اینده
19 آبان 1393, 09:53
تبریک بابت کاهشت باربی خانم افرین عالیه برنامت رو حساب و دقیق اره مهشید راست میگه اگه برنامه عجیب غریب باشه ام می بره و ازش زده میشه و بدتر هرچی هم کم کرده باشه برمیگرده.منم از تردمیل خوشم نمیاد اعصابمو خورد میکنه و حوصلمو سر میبره.ایشالله تا تولدت بشی 60 و حالشو ببری

ترنم66
19 آبان 1393, 09:59
سلام آرمیتاجونم.خوبی عزیزم؟کجایی کم پیدایی؟اوضاع احوالت خوبه؟چه خبر از رژیم و ورزش؟

majic
19 آبان 1393, 14:44
سلام خانمی
چقدر انگیزه تو دفترچه ات هست
و چقدر تغییرات سایزت مشهوده
منم آرزوم دیدن عدد 60 هست
منم یکساله در تلاشم اما ازونجایی که از هیکلم متنفر بودم هیچچچچچچ عکسی ندارم
تازه یکمی از خودم خوشم میاد خخخخخخخخ
خوشحال میشم درکنار هم به این عدد زیبا دست پیدا کنیم

کانی
19 آبان 1393, 14:52
http://dl.topnaz.com/2013/05/8fcb18b49dcdc1affc41e09697815977.jpg

نادیا.عروس93
19 آبان 1393, 20:54
سلام باربییییی آینده...از عکسات خوشم اومد چهرتم بسیییی دوست داشتم .بیشتر از چهره ات شیطنت میباره:-dولی خوشگلی و امیدوارم هستم زودتر به وزن ایده آلت برسی منم یه بار وزن 86رو تجربه کردم;-)ولی دیگه نمیذارم که تجربش کنم:-d

Sameen
19 آبان 1393, 22:44
سلام عزیزم، از دیدن دفترچه ات و عکسهای زیبات کلی لذت بردم،کلی انگیزه گرفتم از دیدن روحیه ات و عکسهات، یادمه6 سال پیش وقتی همسن تو بودم 57 کیلو بودم، بعد تصمیم گرفتم واسه تولدم حسابییییییی باربی بشم، رفتم پیش خانم دکتر شهلا رحیمی...رژیمش عالی بود توی یه ماه 7 کیلو کم کردم، شدم 50.....دیگه رو فضا بودم و هر لباسی میخواستم میتونستم بپوشم، هر کی میدیدتم میگفت چقدر خوش هیکلی:-دی..تا یه سال برگشت نداشتم ولی تو این سالها با پرخوری و ورزش نکردن خودم کلی وزن اضافه کردم و شدم 68....البته از چهار روز پیش رژیم شروع کردم و الان 66.5 هستم و میخوام تا دوباره به هیکل اونروزا برسم کلی تلاش کنم....البته اینبار دارم واسه تولد همسرم که دو ماه دیگست برنامه ریزی میکنم...خلاصه امیدوارم هممون به هدفهامون برسیممممم:16:

samaneh1366
19 آبان 1393, 23:41
آفرین چقد خوب کم کردی من عاشق آدمایی مثل شما هستم... آفرین فوق العاده بود

azi110
20 آبان 1393, 12:35
سلام عزیزم

نوشته بودی ریزش مو داری من زیر نظر دکتر تغذیه رزیم دارم همین مشکل برام پیش اومد گفت مولتی ویتامین مینرال استفاده کن اگه بازم ریزش داشتی یک روز در میان زینک هم اضافه کن سعی کن همین رو بکیری نه زینک پلاس و مولتی ویتامینت هم همین باشه ریزشت خوب میشه و یک توصیه سرت رو خیس شونه نکن ریزشش بیشتر میشه ،امیدوارم برات کار ساز باشه رو من که جواب داد

یکتا اذری
20 آبان 1393, 14:44
سلام آرمیتاااااااااااااااااااا ا
خووووووووووووووووفی
کجایی دختر نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلمون واست تنگید . .............

- - - Updated - - -

http://soali.ir/wp-content/uploads/2014/01/pan17.jpg

- - - Updated - - -

http://www.hupaa.com/db/pages/2013/03/21/001/zimg_002_xx03.jpg

- - - Updated - - -

http://upload7.ir/imgs/2014-10/23858807605227490182.jpg

- - - Updated - - -

http://www.pic.tooptarinha.com/images/i67qk3rjs199ot1ad9ji.jpg

Armita barbi
20 آبان 1393, 14:51
سلام بچه ها جو. من از روزی که از شمال اومدیم بسیار پر خوری کرده بودم وقتی رفته بودیم شمال. شب که رسیدیم جمعه بود. فرداش ناشتا خودمو وزن کردم 76/700 بود.. شنبه بسیار کم خوردم و ورزش کردم 1 ساعت فرداش شده بودم 76/300 و فرداش هم شده بودم 75/700. .. امروز هم شده بودم 75/500
خیلی خوب بود. خیلی به خودم امیدوار شدم . . . . . که کاهش وزنم خوب بوده. تو 3 روز 1 کیلو و 200 گرم . هورا
الانم 1 ساعت و ربع ورزشیدم. . . ..
تصمیم گرفتم هر روز برم رو ترازو که حواسم به خودم باشه کلا. . . . . .
راستی دوست جونی ها من اینترنتم درست شده. حتما هر روز میام .. .. . ..
الانم برم سر کار. شب میام. بوس.

- - - Updated - - -

سلام بچه ها جو. من از روزی که از شمال اومدیم بسیار پر خوری کرده بودم وقتی رفته بودیم شمال. شب که رسیدیم جمعه بود. فرداش ناشتا خودمو وزن کردم 76/700 بود.. شنبه بسیار کم خوردم و ورزش کردم 1 ساعت فرداش شده بودم 76/300 و فرداش هم شده بودم 75/700. .. امروز هم شده بودم 75/500
خیلی خوب بود. خیلی به خودم امیدوار شدم . . . . . که کاهش وزنم خوب بوده. تو 3 روز 1 کیلو و 200 گرم . هورا
الانم 1 ساعت و ربع ورزشیدم. . . ..
تصمیم گرفتم هر روز برم رو ترازو که حواسم به خودم باشه کلا. . . . . .
راستی دوست جونی ها من اینترنتم درست شده. حتما هر روز میام .. .. . ..
الانم برم سر کار. شب میام. بوس.

parchami7
22 آبان 1393, 06:03
سلام آرمیتا جونی چه خوووب این وزنایی که سریع میان بالا اگه زود جلوشو بگیری راحت کم میشه ایشالا کاهشت ادامه داااار باشههه

hedi60
22 آبان 1393, 08:07
بهت افتخار ميكنم عزيزم:109:

گل پری
25 آبان 1393, 14:52
سلام آرمیتا جون باربی آینده ...بابت سری قبل ببخش اسمتو اشتباه کردم ... آفرین به همتت خوب لاغر کردی ...اینم بدون منم مثل قبلا شما یه سنگین وزن بودم (همون غول بودم ) خیلی خوشم اومد چون هردو در تلاشیم به 60 کیلوگرم برسیم (وزن رویاهای من ) به امید اون روز که با هم جشن بگیریم ..در مورده چهره ی قشنگت باید بگم یه شیطونی شیرینی چشات داره ..همیشه سالم و شاد باشی

delaram25
25 آبان 1393, 15:17
سلام ارمیتا جووووووووووووووونم.. خوبی عزیزم؟؟؟
دلم تنگید واست... به یادت هستم همیشه... تو چرا باز پرخوری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکتا اذری
25 آبان 1393, 15:29
ارمیتای عزیز خدا روشکر کاهش داشتی دخترررررررررررررررر
حواست باشه پرخوری نکن دیگه.....................

http://www.seemorgh.com/modules/iContent2/Files/152636.jpg

mozhgan88
25 آبان 1393, 16:39
سلام عزیزم یه عالمه بوس واسه خودت که اینقد ماهی ،چهرتم حرف نداره خوشگل خانم 20 20............

الینا1
25 آبان 1393, 17:05
سلام ارمیتاجونم خوبی گلم
مسافرت خوش گذشت

dokhtarak
25 آبان 1393, 23:48
:crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::c rysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::cry smiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysm iley2:آرمیتاااااااااا به دادم برس همه چیم خراب شد روحیه لازم شدم گند زدم به همه رژیمم تا الانم نبودم دوباره امروز برگشتم

Armita barbi
26 آبان 1393, 23:27
:crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::c rysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::cry smiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysm iley2:آرمیتاااااااااا به دادم برس همه چیم خراب شد روحیه لازم شدم گند زدم به همه رژیمم تا الانم نبودم دوباره امروز برگشتم

سلام عزیزم. بیا با هم شروع کنیم عزیزم. چون منم تازه شروع کردم دوباره ... ببین یه کاری کن. به خدا رو من جواب داد. انگار به بدنم شوک وارد شد. . . .. من یه هفته پرخوری کردم. . . . . بعد که اوممدم تهران از 73 شده بودم 77 . باورت میشه در عرض یک هفته 4 کیلو اضافه کرده بودم . . . .. ولی از روزی که رسیدیم تهران که جمعه بود. شنبه اش به خودم قول دادم باز شروع کنم.. . . . که صبح شنبه ناشتا خودمو وزن کردمو دیدم بله. شدم 77... ولی الان که دقیقا 9 روز میگذره از شنبه پیش تا 2 شنبه که الانه. . . . . شدم 72 و 800. باورت میشه؟؟؟ البته من خیلی رعایت کردم و چون حرصم گرفته بودو میخواست سریع این وزن کاذبو بیارم پایین خیلی کم میخوردم گاهی روزا مثل امروز فقط 500-600 کاالری میخوردم و طناب میزدم. .. .. طناب معجزه ایه که رو بدن من خیلی خوب جواب میده بعد از 10 دقیقه طناب زدن حسی رو دارم که با یکی از سی دی های جیلیان که کمش نیم ساعته آخراش دارم . . . . . یعنی حس آخرای سی دی جیلی رو دارم از نظر خستگی و عرق کردن با 10 دقیقه طناب. بعد ا زپیاده روی راحت ترین و کم هزینه ترین ورزش دنیا هم هست. . .. . .
گلم تو هم میتونی. بدو بیا شروع کن . . . .. راستی عزیزم روش پل مکناعه که فقط منو نجات دادو + کالری شماری. وگرنه بقیه رژیما مفت نمی ارزن از نظر من. بهم هر روز گزارش ورزشو رژیمتو بده . . .. . با انگیزه ی من بیا سایت. مثل خودم که با انگیزه ی سارا و مهشید میومدم که بهشون گزارش احوالاتمو بدم و مشورت بگیرم. . . . . .

Armita barbi
26 آبان 1393, 23:55
سلام عزیزم

نوشته بودی ریزش مو داری من زیر نظر دکتر تغذیه رزیم دارم همین مشکل برام پیش اومد گفت مولتی ویتامین مینرال استفاده کن اگه بازم ریزش داشتی یک روز در میان زینک هم اضافه کن سعی کن همین رو بکیری نه زینک پلاس و مولتی ویتامینت هم همین باشه ریزشت خوب میشه و یک توصیه سرت رو خیس شونه نکن ریزشش بیشتر میشه ،امیدوارم برات کار ساز باشه رو من که جواب داد

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی و برام جواب دادی.. . .. گلم قرص زینک رو خریدم. ولی یه حالتی بود که مثل قرص های معمولی نبود . انگار توش نیمه مایع بود.. ..... چون من قرص نمیتونم بخورم. باید تو آب حل کنم تو یه قاشق بعد بخورم. . . .. . . قرص مولتی ویتامین هم همینجوریه ؟؟ یا مثل قرص سرماخوردگی معمولیه و من میتونم استفاده کنم. . ؟؟؟ ممنون میشم اگه به این سوالمم چواب بدی گلم . . .

- - - Updated - - -

[QUOTE=یکتا اذری;345963]سلام آرمیتاااااااااااااااااااا ا
خووووووووووووووووفی
کجایی دختر نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلمون واست تنگید . .............

- - - Updated - - -

سلام یکتا جون. اومدم پر انرژی عزیزم. هر روز میام گزارش میدم. . . .. در جریان افزایش و کاهش من تو این هفته بودی.؟؟ الان واست تعریف میکنم.. .

من از روزی که از شمال برگشتم 4 کیلو اضافه کرده بودم. در جریان بودی تو دفترچه (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/) ام نوشته ام. . . شده بودم 77..
الان بعد از 9 روز با کلی ورزشو بیشتر از اون کم خوردن شدم 72/800 . عددی که تا امروز ندیده بودم رو ترازو. . . . .
هه - - - هورا . . .. بسیار عالی. . . . خودم به خودم تبریک میگویییییم. . . .. .
انگار بدنم به این شوک حاصل از پرخوری احتیاج داشت . . . .
راستی عزیزم تو چه خبر ؟؟؟ کاهش داشتی؟؟؟

pariiinaz
26 آبان 1393, 23:56
1]سلام پری جونی. من از روزی که از شمال برگشتم 4 کیلو اضافه کرده بودم. در جریان بودی تو دفترچه ام نوشته ام. . . شده بودم 77..
الان بعد از 9 روز با کلی ورزشو بیشتر از اون کم خوردن شدم 72/800 . عددی که تا امروز ندیده بودم رو ترازو. . . . .
راستی عزیزم تو چه خبر ؟؟؟ کاهش داشتی؟؟؟[/quote]

سلام عزیزم خوبییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآافرین نننننننننننننننن آره تو جریان بودممممممممممممم
منم شدم 78 77 ولی الان چند روزه اومدم خونه ی مامانم حالا چقدر اضافه کنم با خداستتتتتتتتتت

Armita barbi
27 آبان 1393, 00:00
سلام آرمیتا جونی چه خوووب این وزنایی که سریع میان بالا اگه زود جلوشو بگیری راحت کم میشه ایشالا کاهشت ادامه داااار باشههه

سلام مهشید جونی . اومدم پر انرژی عزیزم. هر روز میام گزارش میدم. . . .. در جریان افزایش و کاهش من تو این هفته بودی.؟؟ الان واست تعریف میکنم تو دفترچه ات.. .

- - - Updated - - -

1]سلام پری جونی. من از روزی که از شمال برگشتم 4 کیلو اضافه کرده بودم. در جریان بودی تو دفترچه ام نوشته ام. . . شده بودم 77..
راستی عزیزم تو چه خبر ؟؟؟ کاهش داشتی؟؟؟

سلام عزیزم خوبییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآافرین نننننننننننننننن آره تو جریان بودممممممممممممم
منم شدم 78 77 ولی الان چند روزه اومدم خونه ی مامانم حالا چقدر اضافه کنم با خداستتتتتتتتتت
[/QUOTE]

گلم چند بودی؟؟ تو تعطیلی ها اضافه کردی؟؟؟؟ چه خبرا از سایت و بچه ها کلا . . . . .

هاجر35
27 آبان 1393, 00:04
سلام ارمیتا جونم
تبریک میگم عزیزم
افتادی رو دور کم کردن
بعضی وقتی لازمه به بدن یه شوک وارد بشه
ببخش که با نقل قول جواب ندادم سرعتم لاک پشتیه

Armita barbi
27 آبان 1393, 00:07
بهت افتخار ميكنم عزيزم:109:

ممنون گلم. . تازه الان لاغر ترم شدم . قرار شده وقتی شدم 65 کیلو عکس جدید بزارم. البته هدفم 60 ها. . .. ولی به بچه ها قول دادم به هر حال. . .. راستی گلم تو کاهشت در چه حاله؟؟؟ وزن هدفت چنده؟؟؟؟؟ ورزش چیه؟؟؟

pariiinaz
27 آبان 1393, 00:19
من شدم 80 اینا بودم نه اضافه نکردممممممممممممممممممممم م
تو نوسان بودم کلا
بچه ها خوبننننن همشون فقط کانی پاش شکسته

delaram25
27 آبان 1393, 02:15
سلام ارمیتا جونم... چطوریییییییییییییییی؟؟ کاهشت رو بهت تبریک میگم عزیزم...
خوبی پل مکنا به اینه که وزن سریع میره بالا... سریع هم میاد پایین... :42:

parchami7
27 آبان 1393, 03:41
به به آرمیتا جونمممم چه خبر خیلی دیگه کم پیدایی این روزا ؛ حسابی هم که شوک دادی به بدن ؛ آفریییین ولی دیگه خیلی هم شوک رو ادامه نده بیارش دوباره رو خوردن متوسط که ایشالا همینطور کاهشت ادامه دار باشه ؛ طناب زدن هم درست میگی عالیه واسه کالری سوزی ولی همون 10 دقیقه که گفتی برو در روز چون این رو هم مثه حلقه میگن زیادیش خوب نیست ؛ من که زیاد با پل مکنا خوب پیش نرفتم منتظرم لپ تاپم درست بشه دوباره ورزش رو شروع کنممم .

ترنم66
27 آبان 1393, 11:54
http://8pic.ir/images/tzhd6y1bm8y1e8sd39tk.jpg (http://8pic.ir/)

azi110
27 آبان 1393, 13:12
ارمیتا جون سلام

عزیزم قرص که من دکتر بهم داده زینک خالی هست جامد هست و ریز مثل اسپرین بچه میمونه میشه راحت آب کنی و بخوری و اما مولتی ویتامین مینرال کپسول هست ایرانیش اما اگه نمیتونی مصرفش کنی نوع خارجیش رو بگیره به قول معروف گفتگی حالت گچی داره میشه آبش کرد اما بازم میگم مینرال باشه (یعنی مواد معدنی) از نوع بدون جیوه اش ،زینک پلاس گرونتر هست و خاصیت زینک خالی رو هم نداره

shahin8
28 آبان 1393, 11:13
من زینک پلاس خوردم مشکل ریزش موم حل شد ...

ترنم66
28 آبان 1393, 14:53
http://8pic.ir/images/5nwg2eyxhce69c0p4hln.jpg (http://8pic.ir/)

http://8pic.ir/images/qezn1q61xco99kttf57x.jpg (http://8pic.ir/)

dokhtarak
02 آذر 1393, 19:27
نوشته اصلی توسط dokhtarak http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D8%AA%D8%A7-17-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D9%85-%7C-armita-barbi-7057/index157.html#post347874)

سلام عزیزم. بیا با هم شروع کنیم عزیزم. چون منم تازه شروع کردم دوباره ... ببین یه کاری کن. به خدا رو من جواب داد. انگار به بدنم شوک وارد شد. . . .. من یه هفته پرخوری کردم. . . . . بعد که اوممدم تهران از 73 شده بودم 77 . باورت میشه در عرض یک هفته 4 کیلو اضافه کرده بودم . . . .. ولی از روزی که رسیدیم تهران که جمعه بود. شنبه اش به خودم قول دادم باز شروع کنم.. . . . که صبح شنبه ناشتا خودمو وزن کردمو دیدم بله. شدم 77... ولی الان که دقیقا 9 روز میگذره از شنبه پیش تا 2 شنبه که الانه. . . . . شدم 72 و 800. باورت میشه؟؟؟ البته من خیلی رعایت کردم و چون حرصم گرفته بودو میخواست سریع این وزن کاذبو بیارم پایین خیلی کم میخوردم گاهی روزا مثل امروز فقط 500-600 کاالری میخوردم و طناب میزدم. .. .. طناب معجزه ایه که رو بدن من خیلی خوب جواب میده بعد از 10 دقیقه طناب زدن حسی رو دارم که با یکی از سی دی های جیلیان (http://shop.zibatan.ir/) که کمش نیم ساعته آخراش دارم . . . . . یعنی حس آخرای سی دی جیلی رو دارم از نظر خستگی و عرق کردن با 10 دقیقه طناب. بعد ا زپیاده روی راحت ترین و کم هزینه ترین ورزش دنیا هم هست. . .. . .
گلم تو هم میتونی. بدو بیا شروع کن . . . .. راستی عزیزم روش (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-7/) پل مکناعه که فقط منو نجات دادو + کالری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-156/) شماری. وگرنه بقیه رژیما مفت نمی ارزن از نظر من. بهم هر روز گزارش ورزشو رژیمتو بده . . .. . با انگیزه ی من بیا سایت. مثل خودم که با انگیزه ی سارا و مهشید میومدم که بهشون گزارش احوالاتمو بدم و مشورت بگیرم. . . . . .

سلام آرمیتااااااا مرسی اومدی بهم سر زدی گلـــــــــــم.انقدر کلافه شدم از اینکه تنبلی کردم پرخوری کردم و ..... گند زده شد به اعصابم.حرف تو خیلی درسته ها میدونم رژیمی که آروم کم کنه موندگارتره اما من با توجه به شناختی که از خودم دارم فکر میکنم توی این رژیمای اینطوری راحت تر باشم.جدا از اون داخلشم زیاد پخت و پز نداره که واسم راحتتره.واااااای یعنی اگه من بتونم این ورزشو انجام بدم هم خیلی عالیه درحالیکه من یه موقعی حرفه ای ورزش میکردم اما میدونی انگار چون از بدنم ناراضی شدم هی غصه میخورمو انگیزه ندارم فکر میکنم نمیشه این چربیارو آب کرد.باشه من الان جواب بچه ها رو که دادم میرم ورزشمم میکنم باروحیه میام اخبار و شرح احوال میدم

delaram25
02 آذر 1393, 22:02
ارمیتا کجایی؟؟؟ بابا دلمون تنگید واست... زودتر بیااااااا

dokhtarak
02 آذر 1393, 22:43
من اوووووووومـــــــــــــــ ـدم با دست پر
با یه رژیم حسابی و یه ساعت رقص واسه شروع دوباره

- - - Updated - - -

صاب خونه نیستی؟

hedi60
04 آذر 1393, 18:28
​عزيزم واسه ريزش مو قرص اكوفن بخور

شوار
05 آذر 1393, 16:27
سلام آرمیتا خانم عکس های چهرت نشون میده که آدم آرومی هستی با یک چهره جذاب من تازه یک ماه اومدم عضو سایت شدم وتقریبا یه 3کیلویی کم کردم خوشحال میشم توی این راه کمکم کنید

anita joon
07 آذر 1393, 22:52
سلام ارمیتا خانوم گل حالت چطوره؟خسته نباشی عزیزم...دلم برات تنگ شده بود
برای ریزش مو بهترین درمان خوردن روزانه زینک پلاس+استفاده از شامپوی آلوپسین(داروخونه بپرسی بهت میدن)
ممنون میشم به دفترچه منم سر بزنی خانومی

**mahsa**
07 آذر 1393, 23:02
اول این که سلام خانوم خشکله!!! :bollywood1:
چقدر دفترچه خوب و ناز و کاملی داری!!!
اول این که چهره خیلی نازی داری اما شیطونی میباره از چشمات راس میگن :2i1d1co:
دوم این که بهت تبریک میگم بابت این که انقدر خوب داری پیش میری
سوم این که عکاس خیلی ماهری هستی!!! کلا مشخصه که حرفه ای عکس میگیری :4ytbp1d:کاش منم بلد بودم
چهارم این که منم وحشتناااااک موهام ریزش پیدا کرده و مثل تو فره :crysmiley2: اگر راه کار و مولتی ویتامین مناسب رو پیدا کردی لطفا به منم بگو!!!

farzaneh67
08 آذر 1393, 15:06
سلام آرمیتا جون از نوشته هات کلی انرژی گرفتم.......موفق باشی :16:
بعد از چند بار کاهش و افزایش تصمیم گرفتم دوباره اما جدی تر شروع کنم هم رژیم و هم ورزش رو

نگاتیو
12 آذر 1393, 12:14
سلام عزیزم.......
دفترچه باحالی داری، خوش به حالت با انگیزه ات
انشالا که زود به وزن دلخواهت برسی همچنین من

سودی خانوم
13 آذر 1393, 03:14
سلام خوشگل خانوم. به به چقدر عالی شدی. مطمین باش به زودی یک مانکن حسابی میشی. مشکل ریزش مو توی رژیم پیش میاد خیلی زیاد.من ۲ نوع قرص مصرف می کنم، یکی را صبح یکی را شب.
اسمهاشون رو برات می نویسم:
1. Ecophane . خیلی ازش راضی ام. خیلی ریزش موهامو کم کرده
2. Cystine B6 . خیلی قرص خوبیه . اینم توی دراز مدت هم موهاتو هم ناخن هاتو قوی می کنه
هر دوتاش رو از داروخانه می تونی تهیه کنی. قیمت هاش هم بسته ۱۲۰ تایی ۷۰ تا ۸۰ هزار تومانه

امیدوارم به زودی مانکن بشیم همه مان . بوس بوس :balloons:

delaram25
18 آذر 1393, 00:42
بخشش کنید، اما نگذارید از شما سوء استفاده شود.
عشق بورزید، اما نگذارید با قلبتان بد رفتاری شود.
اعتماد کنید، اما ساده و زودباور نباشید.
حرف دیگران را بشنوید، اما صدای خودتان را از دست ندهید.

ارمیتاااااااااااااااااااا اااا چرا نمیای دیگه ؟؟؟ دلم تنگیدااااااااااا... یه سر بزن بهم...

بهنام
20 آذر 1393, 12:38
سلام خوشگل خانوم. به به چقدر عالی شدی. مطمین باش به زودی یک مانکن حسابی میشی. مشکل ریزش مو توی رژیم پیش میاد خیلی زیاد.من ۲ نوع قرص مصرف می کنم، یکی را صبح یکی را شب.
اسمهاشون رو برات می نویسم:
1. Ecophane . خیلی ازش راضی ام. خیلی ریزش موهامو کم کرده
2. Cystine b6 . خیلی قرص خوبیه . اینم توی دراز مدت هم موهاتو هم ناخن هاتو قوی می کنه
هر دوتاش رو از داروخانه می تونی تهیه کنی. قیمت هاش هم بسته ۱۲۰ تایی ۷۰ تا ۸۰ هزار تومانه

امیدوارم به زودی مانکن بشیم همه مان . بوس بوس :balloons:

ممنون از راهنمايي شما من قرص ويتامين h ( بيوتين ) و زينك پلاس رو هم براي بازه زماني يكسال پيشنهاد مي كنم عالي جواب ميده ...

shima69
20 آذر 1393, 17:31
سلام آرمیتا جان خوبی؟ دفترچت خیلللللللللللی جالبه.خیلی خوشم اومد.خدارو شکر که تا الان موفق بودی ومطمئنا بقیه مسیر رو هم موفق میشی.به نظرم هم خوشجلی هم شیطونی هم آروم.:4uboxsmiley:

*ava*
20 آذر 1393, 18:43
یاد من باشد فردا دم صبح ،
به نسیم از سر صدق سلامی بدهم

و به انگشت نخی خواهم بست
تا فراموش نگردد فردا ...
زندگی شیرین است ، زندگی باید کرد

گرچه دیر است ولی
کاسه ای آب به پشت سر لبخند بریزم شاید
به سلامت ز سفر برگردد

بذر امید بکارم در دل ،
لحظه را در یابم ...

من به بازار محبت بروم فردا صبح
مهربانی خودم، عرضه کنم ...
یک بغل عشق از آنجا بخرم ... !

shakib
22 آذر 1393, 18:25
چه دفترچه باحالی داری و چهره زیبایی هم داری عزیزم

موفق باشی....مطمئنم که میتونی... آفرین به اراده ت ...عکس هاتو که دیدم فهمیدم چقدرررررررررررر تغییر کردی ایول:626gdau:

کایسا
22 آذر 1393, 22:00
سلام عزیزم
امیدوارم همیشه موفق باشی و به زودی سبز شی
تو رژیم طبیعیه البته جدای رژیم استرس تاثیر زیادی داره سعی کن ارامش داشته باشی
اما من خودم ژریویتون و ول ومن مصرف میکنم عالیه
اولی که که مکمل کامل خانواده های ب هست
معمولا با مصرف مولتی ویتامین های خانواده ب درست میشه
یه سوال داشتم من الان وزن شروع شما رو دارم
تو سه ماه از 86 اومدی 73؟ و اینکه میشه خواهشا یه توضیح راجع به رژیم ها و ورزش هات تو این مدت بدی؟
مرسی

هر پله اغازی است برای رسیدن به پله دیگر

chista-60
26 آذر 1393, 11:36
سلام آرميتا جان .
توي مدت رژيمت از چه روشهايي استفاده كردي و كدوم بهتربوده ؟
اميدوارم هرچه زودتر به اندام دلخواهت برسي

فرهاد
30 آذر 1393, 18:47
بچه ها آرمیتا از فردا برمیگرده ؛ گفتم که بدونید ؛ دفترچه هاتونو تر و تمیز کنید و آب و جارو کنید

لیلا خانمی
01 دی 1393, 17:10
Mamnoon somy Jan, azinke tashvigham mikoni, va vase tasihe esme daftarche ham mamnooooooooon

سلام عزیزم امیدوارم موفق باشی

یونیک
02 دی 1393, 15:45
سلام آرمیتا جون.کجایی؟چرا نیستی؟
خوبی دیگه؟
اوضاع چطوره؟
:16:

- - - Updated - - -

سلام آرمیتا جون.کجایی؟چرا نیستی؟
خوبی دیگه؟
اوضاع چطوره؟
:16:

Rozi 52
03 دی 1393, 19:55
سلام آرمیتا جون
خوبی عزیزم
من اومدم با ارده راسخ که 4 کیلو کم کنم
منو از راهنمایی هات محروم نکن عزیزم
چشم انتظارتم
راستی اگه گروه ورزشی دارین منم هستم
:16::16::16::16::16::16::16:

پریان
14 دی 1393, 10:25
آرمیتا جون! عکساتو دیدم.......عالی شده هیکلت! عالییییییییییی
بهت تبریک میگم عزیزم!
واقعا بهم انگیزه دادی گلم

mona1362
14 دی 1393, 15:07
سلام آرمیتا جونم ، خوبی ؟
دلم کلی برات تنگ شده ، بدو بیا دیگه ، تولدمون رسید ها ، بیا به من انگیزه بده ، تا ایشالا تا روز تولدمون موفق بشیم و از شر اضافه وزن خلاص شیم .
کلا یک ماه و سه روز دیگه وقت داریم دوستم .
منتظرتم

romisa
16 دی 1393, 12:32
سلام آرمیتا جون وزن من 85 شما خوب کم کردی خوشتیپ شودی رژیم خاصی گرفتی عزیزم

delaram25
26 دی 1393, 00:13
سلام ارمیتا جون خوبیییییییییییییی؟
بعد از مدتها خوش اومدیییییییی

Armita barbi
26 دی 1393, 01:25
سلام ارمیتا جون خوبیییییییییییییی؟
بعد از مدتها خوش اومدیییییییی

سلام. من دوباره اومدم دوست جونی. . .. . . .. . یه فاجعه برام پیش اومد که شبو روزم شده بود گریه چه برسه به اینکه بخوام رژیم بگیرم یا ورزش کنم. حالا که ورزش میتونم بکنم و حالم بد نمیشه میخوام دوباره شروع کنم. البته چون شکمم خیلی بزرگ تر از قبل هم شده (بقیه جاهام خوب مونده) میخوام یه دور واسه اولین بار سوئدی بگیرم که انگیزه بگیرم. . .. . چون واقعا از شکمم بدم میااد. و اینکه گفته شده تو این رژیم خیلی سایز خوبی کم میشه . . . . . . تو در چه حالی عزیزم؟؟ من از امشب هر شب میام سایت .

delaram25
26 دی 1393, 01:30
ارمیتا جون خیلی خوشحال شدم از اینکه بازم میای...
موفق باشی گلمممممم

کانی
27 دی 1393, 20:24
ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااوه سلااااااااااااااااااااااا ااااااام ارمیتاااااااااااااااااااا اااااااااااا

Armita barbi
28 دی 1393, 01:10
ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااوه سلااااااااااااااااااااااا ااااااام ارمیتاااااااااااااااااااا اااااااااااا

سلام عزیزم. خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من دوباره اومدم... تو چقدر کم کردی این مدت؟؟؟؟؟؟

delaram25
28 دی 1393, 01:15
ارمیتااااااااااا سلام... من با پل مکنا الان 59 هستم....

کانی
28 دی 1393, 01:17
من که رفتم واسه تثبیت
شدم 60
حالا شاید سال جدید بخوام بشم 55 ولی فعلا راضیممممممممممممممممممممم مممممممممممم

Armita barbi
28 دی 1393, 01:44
ارمیتااااااااااا سلام... من با پل مکنا الان 59 هستم....

آخه دوست جونیا من یه فاجعه برام پیش اومد که حال و اوضام خیلی بهم ریخت. که تو اون شرایط حتی فکر به رژیمو ورزش هم خنده دار بود.
و اینکه دلارام جون تو فقط با پل مکنا شوی 59؟؟؟
مریم جون تو سوئدی گرفتی؟؟؟
منم میخوام بگیرم یه کم انگیزه بگیرم... دیدم یه رژیم هست 9 روز 9 کیلو... احساس کردم به بدن من میخوره.....
خوبه بگیرم؟؟ میخوام بیام زیر 70 یه کم انگیزه بگیرم بعد برم رو پل مکنای خودمون و کالری شماری.. .. .

کانی
28 دی 1393, 01:54
سوئدی که خوبه
9 روزه من خواهرم چند وقت پیش گرفت بدون ورزش 4 کیلو کم شد

delaram25
28 دی 1393, 02:11
ارمیتا جون من قسمت اعظم وزنم رو با پل کم کردم..
اما یه چندروزی چون استوپ داشتم جهت تنوع رژِیم 4 روزه با کاهش 4 کیلو رو گرفتم... که البته فقط دو روز اول رو خوب رعایت کردم.. دو روز اخر همراه با تقلب بود...
یه شوکی به بدنم دادم و از استوپ در اومدم..

mona1362
28 دی 1393, 10:50
سلام آرمیتا جونم ، خوبی خانمی ؟
تولدمون (17بهمن) اومد و هنوز من و تو به هدفمون نرسیدیم .
خیلی فرصت نداریم ، شاید نشه به هدف رسید ولی بیا تلاش کنیم و تا جایی که میتونیم بهش نزدیک بشیم .
اون 9 کیلو در 9 روز سه روز اولش خیلی سخته چون باید کلی تخم مرغ بخوری و ممکنه به کبدت فشار بیاره دوست گلم . بعدم اگه تاپیکش رو خونده باشی اکثر کاهششون بین 4-5 کیلو بوده .
من دو روز اولش رو گرفتم ، حالم از هرچی تخم مرغ بود بهم میخورد و فکر کن صبحانه ، ناهار ، شام تخم مرغ ، خیلی زجر آوره . اصلا انگار آدم بو میگیره .
اگه ارادت قوی باشه ، فکر میکنم سوئدی خیلی خوب جواب بده ، آخه اکثر کسایی که گرفتن کاهش خوبی داشتن .
موفق باشی دوست خوبم

Armita barbi
28 دی 1393, 14:12
سلام آرمیتا جونم ، خوبی خانمی ؟
تولدمون (17بهمن) اومد و هنوز من و تو به هدفمون نرسیدیم .
خیلی فرصت نداریم ، شاید نشه به هدف رسید ولی بیا تلاش کنیم و تا جایی که میتونیم بهش نزدیک بشیم .
اون 9 کیلو در 9 روز سه روز اولش خیلی سخته چون باید کلی تخم مرغ بخوری و ممکنه به کبدت فشار بیاره دوست گلم . بعدم اگه تاپیکش رو خونده باشی اکثر کاهششون بین 4-5 کیلو بوده .
من دو روز اولش رو گرفتم ، حالم از هرچی تخم مرغ بود بهم میخورد و فکر کن صبحانه ، ناهار ، شام تخم مرغ ، خیلی زجر آوره . اصلا انگار آدم بو میگیره .
اگه ارادت قوی باشه ، فکر میکنم سوئدی خیلی خوب جواب بده ، آخه اکثر کسایی که گرفتن کاهش خوبی داشتن .
موفق باشی دوست خوبم

سلام مونا جون. اگه اون فاجعه برام پیش نمیومد الان من به هدفم رسیده بودم..... البته خوب از فردا میخوام ورزش رو هم دوباره شروع کنم....
امروز اولین روز 9 روز 9 کیلو ام.... فغلا میخوام یه مدت رژیم های سریع رو بگیرم اول 9 روز و بعد سوئدی...
که وزنم بیاد زیر 70... الان شدم 74/500 همین امروز صبح با معده و مثانه ی خالی وزن کردم.....
اگه خدا بخواد با این بیام رو 69 هم راضی ام یعنی جای 9 کیلو به 5 کیلو هم راضی ام....
و از 69 با سوئدی بیام رو 64-65 و بعدش رو با پل مکنای کم کربوهیدرات و کالری شماریش کم کنم......
اینجوری اگه این 2 تا رژیم سریع خوب جواب بده خیلی انگیزه میگیرم....
گلم ایشالا تا آخر تابستون همه مون باربی میشیم. من که به خودم قول دادم. چون من داشتم خوب پیش میرفتم و تو کل 21 سال عمرم همچین مصیبتی رو تجربه نکرده بودم وگرنه الان جنیفر لوپز شاگردم بود !!!! هههههه
راستی مونا جون تو چرا به هدفت نرسیدی؟؟؟ تنبلی کردی دختر؟؟؟؟؟ تعریف کن ببینم. بدو

الینا1
28 دی 1393, 14:32
سلام ارمیتاجونم خوش اومدی عزیزم
کجابودی بی معرفت گفتی واست یه فاجعه پیش اومده
اگه فضولی نیست میشه بگی چی شده

- - - Updated - - -

ای بابا ارمیتاجونم جواب من وندادی من منتظرم:5:

ILNAZeQ
28 دی 1393, 16:15
سلام الناز جون. من میخوام یعنی دارم رژیم 9 روزه رو شروع میکنم. میشه لطفا بگی چقدر کم کردی؟؟؟ چون تو دفترچه ی مونا جون نوشتی خوب کم کردی.. و سوال بعدی اینکه تقلب هم دشتی؟؟؟؟ سوال مهم تر اینکه سایز شکم و پهلوت تغییری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام گلم ، قبل از هرچیزی آرزو میکنم سلامت، شاد و سبز باشی، راستش بین این رژیما که تا امروز گرفتم(9روزه، سوئدی، 20 روزه و پارسال هم کانادایی) 9 روزه رو از همه بیشتر دوس داشتم!! راستی من تخم مرغ روزی حداکثر 5-6 تا میخوردم و سیب زمینی هم همینطور، فکر کنم از روز دوم بود که رفتیم مسافرت اما تقلبم خیلی کم بود، ترازوم دیجیتالی نیست اما حداقل 4/5 کیلو کم کردم بدون ورزش، برام عذاب آور نبود که بخوام زیاد تقلب کنم تو مسافرتم دوستامون همه باربی بودن برا همین انرژی میگرفتم که خودمو به اونا برسونم!! مدلم طوریه که خیلی دیر کسی متوجه کم شدن وزنم میشه یا حتی سایزم، اما وقتی برگشتیم خیلیا گفتن چقدر جمع شدی، حتی شوهرم که هیچ وقت چیزی نمیگفت و خواهرم بعد این رژیم گفتن شکمت چقدر رفته تووو!! راستش روزای اول دور شکمو کمرو ...رو اندازه گرفتم اما فعلا جرات نکردم دوباره بگیرم ببینم کم شده یا نه اما بخاطر شما اگه یادم بمونه امشب اندازه میگیرمو فردا بهت میگم. من دوست داشتم صورتمم کوچیک بشه که همه میگن شده!!
احتمالش زیاده بعد از این رژیم باز 9 روزه رو شروع کنم، اما دلم برا نون و برنج تنگ شده!!!!!
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم عزیزم.

دِلنواز68
28 دی 1393, 23:46
​سلااام عزيز دلم ، چي شده آرميتا جونم ؟ اتفاقي برات افتاده ؟؟ نگران شدم

Armita barbi
30 دی 1393, 12:30
سلام ارمیتاجونم خوش اومدی عزیزم
کجابودی بی معرفت گفتی واست یه فاجعه پیش اومده
اگه فضولی نیست میشه بگی چی شده

- - - Updated - - -

ای بابا ارمیتاجونم جواب من وندادی من منتظرم:5:

سلام الینا جون. خوبی؟؟؟؟ چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم نمیتونم بگم دقیق چی شده چون اینجا یه فضای عمومیعه ولی در همین حد بگم که یه مشکل زنونه بود که خودتون بهتر میدونید مشکلات زنان چیا هست دیگه......
راستی من میخوام به محض اینکه کامل خوب شدم اتکینز بگیرم. به نظرم باحال تر از همه ی رژیم های دیگه اس و کلی چیزای مختلف میتونیم بخوریم یا درست کنیم...... به نظرم کاهش وزنشم از همه بیشتره...
فقط چند تا سوال میمونه که باید یادداشت کنم و تو تاپیک خودش بپرسم از با تجربه تراش.....
ورزش.. انقدر دلم واسه ورزش تنگ شده.... ولی هنوز چون خونریزیم تموم نشده خیلی بی جونمو معده ام درد میگیره کار سنگین که میکنم.....
تو چه خبر عزیزم؟؟؟؟ خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الینا1
30 دی 1393, 12:33
سلام الینا جون. خوبی؟؟؟؟ چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم نمیتونم بگم دقیق چی شده چون اینجا یه فضای عمومیعه ولی در همین حد بگم که یه مشکل زنونه بود که خودتون بهتر میدونید مشکلات زنان چیا هست دیگه......
راستی من میخوام به محض اینکه کامل خوب شدم اتکینز بگیرم. به نظرم باحال تر از همه ی رژیم های دیگه اس و کلی چیزای مختلف میتونیم بخوریم یا درست کنیم...... به نظرم کاهش وزنشم از همه بیشتره...
فقط چند تا سوال میمونه که باید یادداشت کنم و تو تاپیک خودش بپرسم از با تجربه تراش.....
ورزش.. انقدر دلم واسه ورزش تنگ شده.... ولی هنوز چون خونریزیم تموم نشده خیلی بی جونمو معده ام درد میگیره کار سنگین که میکنم.....
تو چه خبر عزیزم؟؟؟؟ خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون عزیزم منم خوبم
انشاالله که هرچه زودترمشکلت حل شه
خوب بگوشایدتونستم کمکت کنم عزیزم
بازم هرجورراحتی

mona1362
30 دی 1393, 15:46
سلام مونا جون. اگه اون فاجعه برام پیش نمیومد الان من به هدفم رسیده بودم..... البته خوب از فردا میخوام ورزش رو هم دوباره شروع کنم....
امروز اولین روز 9 روز 9 کیلو ام.... فغلا میخوام یه مدت رژیم های سریع رو بگیرم اول 9 روز و بعد سوئدی...
که وزنم بیاد زیر 70... الان شدم 74/500 همین امروز صبح با معده و مثانه ی خالی وزن کردم.....
اگه خدا بخواد با این بیام رو 69 هم راضی ام یعنی جای 9 کیلو به 5 کیلو هم راضی ام....
و از 69 با سوئدی بیام رو 64-65 و بعدش رو با پل مکنای کم کربوهیدرات و کالری شماریش کم کنم......
اینجوری اگه این 2 تا رژیم سریع خوب جواب بده خیلی انگیزه میگیرم....
گلم ایشالا تا آخر تابستون همه مون باربی میشیم. من که به خودم قول دادم. چون من داشتم خوب پیش میرفتم و تو کل 21 سال عمرم همچین مصیبتی رو تجربه نکرده بودم وگرنه الان جنیفر لوپز شاگردم بود !!!! هههههه
راستی مونا جون تو چرا به هدفت نرسیدی؟؟؟ تنبلی کردی دختر؟؟؟؟؟ تعریف کن ببینم. بدو

- - - Updated - - -

سلامممممممممممممممممممم. سلام.... من دوباره اومدم..............

سلامممممممم به روی ماهت خانم خوشگله
اشکالی نداره ،مهم اینه که الان اینجایی و از نو شروع کردی .
ایشالا دیگه هیچ وقت هیچ مشکلی و هیچ غصه ای برات پیش نیاد و همیشه مثل گذشته شاد و پر انرژی ببینمت دوست خوبم
منم یکم تنبلی کردم وگرنه الان باید به وزن هدفم رسیده باشم .
دوتا دندونم جراحی کردم ، بهونم بیشتر شد برای ول کردن رژیم و نیم کیلو افزایش وزن .
ولی منم دوباره از نو شروع کردم و سفت و سخت دارم ادامه میدم و میخوام تا حداکثر کاهشی رو که میتونم تا تولدم بدست بیارم .

دوستی با رژیم جدید چطوری ؟
باهاش خوب کنار اومدی ، روزات چطور گذشته ؟

art
30 دی 1393, 18:21
سلام .آرمیتا جون امیدوارم زود خوب شی عزیزم . من به دفترچت سر میزنم . اما چیزی نمینویسم . واسه همه همینجوریم . به خاطر بی حوصلگیه
انشاالله زود مشکلت حل شه گلم
بعدشم من همیشه میام اینجا از تو انرژی میگیرم . حالا انشاالله زود خوب میشی و شروع میکنی به کاهش وزن . خیلی به خودت سخت نگیر عزیزم

Armita barbi
30 دی 1393, 19:00
سلام .آرمیتا جون امیدوارم زود خوب شی عزیزم . من به دفترچت سر میزنم . اما چیزی نمینویسم . واسه همه همینجوریم . به خاطر بی حوصلگیه
انشاالله زود مشکلت حل شه گلم
بعدشم من همیشه میام اینجا از تو انرژی میگیرم . حالا انشاالله زود خوب میشی و شروع میکنی به کاهش وزن . خیلی به خودت سخت نگیر عزیزم

مرسی گلم. همین که برای من وقت گذاشتی و نوشتی ممنونم ازت ولی دختر تو که تو مشخصاتت نوشتی 25 سال؟؟؟؟ دختره 25 ساله که بدون حوصله نمیشه. تو باید الان تو اوج انرژی و انگیزه باشی..... من به خدا اگه بدونی چه اتفاقی برام افتاد که اگه جای من بودی کلا خودکشی میکردی دور از جونت. ولی من خودمو نباختم... چون معتقدم آدم یک بار به دنیا میادو فقط یک بار حق زندگی کردن داره......

Armita barbi
30 دی 1393, 19:17
سلامممممممم به روی ماهت خانم خوشگله
اشکالی نداره ،مهم اینه که الان اینجایی و از نو شروع کردی .
ایشالا دیگه هیچ وقت هیچ مشکلی و هیچ غصه ای برات پیش نیاد و همیشه مثل گذشته شاد و پر انرژی ببینمت دوست خوبم
منم یکم تنبلی کردم وگرنه الان باید به وزن هدفم رسیده باشم .
دوتا دندونم جراحی کردم ، بهونم بیشتر شد برای ول کردن رژیم و نیم کیلو افزایش وزن .
ولی منم دوباره از نو شروع کردم و سفت و سخت دارم ادامه میدم و میخوام تا حداکثر کاهشی رو که میتونم تا تولدم بدست بیارم .

دوستی با رژیم جدید چطوری ؟
باهاش خوب کنار اومدی ، روزات چطور گذشته ؟

مونا جونی من میخوام اتکینز بگیرم. از رژیم های تک خوری بدم میاد و به خاطر همین 9 روزه رو شروع نکردم.... اتکینز هم تنوع غذایی داره هم چربی سوزه هم حوصله آدم سر نمیره دستش بازه به اصطلاح.... هم چون نمیتونم ورزش کنم با کالری شماری دیر جواب میگیرم. الانم از نظر عاطفی انقدر تو شرایط سختی ام که یه کم روبراه تر شدنه هیکلم بهم روحیه میده.... خیلی بده آم قدر شرایطشو نمیدونه.... روزایی که میتونیم و سالمیم تا لنگ ظهر میخوابیم خودمو دارم میگم ولی الان که نمیییییتتتتتوووووونم ورزش کنم هی دلم میخواد و حسرت زمان بدون محدودیت بودنمو میخورم........
حالا گذشته ها گذشته. من تو گذشته زندگی نمیکنم.... ولی از گذشته هام درس میگیرم که به محض کامل خوب شدن دوباره با جدیت تموم ورزشمو ادامه بدم..... خدایا به امید خودت.....
راستش روزام که خیلی بد گذشت ولی خدا شاهده از وقتی اومدم زیباتنو دوباره دوست جونیهامو دیدمو دیدم که منو از یاد نبردن خیلی انگیزه گرفتم.... مثلا دوستای خانم و گلی مثل تو . آرت. دلارام. الینا. کانی و دلنواز دوستای دیگه ای که خیلی عزیزن ولی من حافظه ام کمه و اسمای گلشون رو یادم نیست و الان حظور ذهن ندارم.......

*ava*
30 دی 1393, 22:18
آوا جون سوال بعدیم همین الان تو ذهنم به وجود اومد. این سس مایونز اتکینزی که خودمون میتونیم درست کنیم چقدر باید مصرف کنیم در طول روز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تا حالا سس اتکینزی درست نکردم
توش چیا میریزن ؟
بکو تا بگم چقدر باید بخوری عزیزم

Armita barbi
30 دی 1393, 22:36
من تا حالا سس اتکینزی درست نکردم
توش چیا میریزن ؟
بکو تا بگم چقدر باید بخوری عزیزم

http://8pic.ir/images/wqh75qcb25zsnb8foqqf.jpg (http://8pic.ir/)

آوا جون تو همین زیباتن اینجوری نوشته بود تو تاپیکش.....

دِلنواز68
02 بهمن 1393, 00:19
آرميتاي نازو زيباي من حالش بهتر شده به لطف خدا ؟

Armita barbi
02 بهمن 1393, 00:41
آرميتاي نازو زيباي من حالش بهتر شده به لطف خدا ؟

سلام دلنواز جونی.... خوبی؟؟؟؟؟ مرسی گلم.. عشق منی تو...
خدا رو شکر رو به بهبودم... فقط نباید ورزش کنم و نامزدمم داره له له میزنه برام ولی نمیشه که بشه که . .. . . .. . . . . :boredsmiley:
دلنواز جون من امروز اولین روزه اتکینز بودم. خیلی راحت و بدون تقلب گذشت. شب مرغ رو آبپز کردم (الان) بعد ریش ریشش کردم ریختم داخل ماهیتابه بعد کره زعفرونی ریختم با یه کم روغن.... تفت دادم. بعد که حسابی سرخ شد 2 ورق پنیر پیتزا گذاشتم بینش که آب شد و بسی خوشمزه..... و جالب اینکه مجازه.. ههههه. آبجیم گفت مثلا رژیمی؟؟؟؟ پنیر پیتزا؟؟؟؟؟
خدا کنه فردا کاهش داشته باشم....
تو چه خبر عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دِلنواز68
02 بهمن 1393, 00:55
خدا رو شكررررررر آرميتا جونم كه بهتري ، از خدا مي خوام روز به روز بهتر بشي ، اي جااااانم نامزد كردي ؟؟ مباركههههههههههههههههه ، بيا بغلممممم خيلي بهت تبريك ميگم عشقممممم:626gdau:

گلم اتكينز رژيم خوبيه و من مطمئنم باهاش كاهش داري خوشلم اصلا نگران نباش

ببينم آقاي نامزد همون آقاي خلبان ميباشد ؟!؟! ؟!؟!:84:

Armita barbi
02 بهمن 1393, 01:07
خدا رو شكررررررر آرميتا جونم كه بهتري ، از خدا مي خوام روز به روز بهتر بشي ، اي جااااانم نامزد كردي ؟؟ مباركههههههههههههههههه ، بيا بغلممممم خيلي بهت تبريك ميگم عشقممممم:626gdau:

گلم اتكينز رژيم خوبيه و من مطمئنم باهاش كاهش داري خوشلم اصلا نگران نباش

ببينم آقاي نامزد همون آقاي خلبان ميباشد ؟!؟! ؟!؟!:84:

نه دلنواز جون...... آقای خلبان واقعا ساعت کاریش یه جوری بود که اگه زنش میشدم انقدر نبودوو نبود که انگار بازم دختر خونه بودم. همش رو هوا بود. چی کار میخوام..... رد کردم خاستگاریشو.......... فقط وضعیت مالیش خیلی خوب بود......... همین. وگرنه اون منو خیلی دوست داشت ولی من نداشتم...
آقای نامزد یه پسریه که برام جونشم میده و منم دوسش دارم و خیلی امیدوارم به رابطه مون. البته خیلی سخت شده شرایطمون. چون مامانم اینا چون سطح مالیش خوب نبود قبولش نکردن و خیلی غصه دارم الان که چیکار کنم.... البته قراره تا 3-4 سال دیگه با یه وضعیت دیگه بیاد کلا.... و تا اون موقع یواشکی !!!!! ارتباط داریم. خیلی سخته. حالا برات تعریف میکنم اگه دوست داشتی....... الانم دارم گریه ام میگیره.............. :crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::crysmiley2::c rysmiley2::crysmiley2::crysmiley2: باید 3 سال سکوت کنمو هیچی نگم و منتظر باشم فقط به امید اینکه شرایطش خوب شه و من بتونم اون موقع چیزی بگم......
این از این....
نکته بعدی اینکه هیکلم به خاطر این قرص های هورمونی کثافت هیکلم بهم ریخته و معلوم نیست داره چه بلایی سرم میاد.....
نکته بعدی هم اینکه نمیتونم ورزش کنم بخاطر همین موضوع...... خیلی ناراحتم...

دِلنواز68
02 بهمن 1393, 01:14
الهي قربونت برم اول از همه حق نداري غصه بخوري يعني من بهت اجازه نميدم ! بله ! پس غصه ممنوع ! عزيز دلم ما كه ديگه از وزن هاي بالا به اين وزن رسيديم ميدونيم كه اگه بخوايم ميتونيم ى تو هم كه ثابت كردي چقدررررر اراده ي عالي و روحيه خوبي داري ، پس اصلا الان بعد از اين بحراني كه گذروندي به خاطر اندام استرس نداشته باش ، چون من ايمان دارم بعد از يك ماه دوباره همه چي عالي ميشه و ميفتي روي كاهش خوب و خودت از خودت راضي ميشي .
در مورد نامزدت هم گلم اصلا غصه نخور ، براي خدا كه كاري نداره ، ميتونه كاري كنه كه همه ي مشكلات حل بشه ، مشكل مالي بي اهميته وقتي كه انقدر عشق به هم دارين ، اتفاقا از اين دوران لذت ببر بعدها براتون كلي خاطره ي به ياد موندني و خاص ايجاد ميشه ، بهشعشق و اميد و انگيزه بده تا اونم بتونه زود پيشرفت كنه و به معيارهاي خانواده ات نزديك بشه .
پس بخند و شاد باش عزيز دلم

Armita barbi
02 بهمن 1393, 01:34
الهي قربونت برم اول از همه حق نداري غصه بخوري يعني من بهت اجازه نميدم ! بله ! پس غصه ممنوع ! عزيز دلم ما كه ديگه از وزن هاي بالا به اين وزن رسيديم ميدونيم كه اگه بخوايم ميتونيم ى تو هم كه ثابت كردي چقدررررر اراده ي عالي و روحيه خوبي داري ، پس اصلا الان بعد از اين بحراني كه گذروندي به خاطر اندام استرس نداشته باش ، چون من ايمان دارم بعد از يك ماه دوباره همه چي عالي ميشه و ميفتي روي كاهش خوب و خودت از خودت راضي ميشي .
در مورد نامزدت هم گلم اصلا غصه نخور ، براي خدا كه كاري نداره ، ميتونه كاري كنه كه همه ي مشكلات حل بشه ، مشكل مالي بي اهميته وقتي كه انقدر عشق به هم دارين ، اتفاقا از اين دوران لذت ببر بعدها براتون كلي خاطره ي به ياد موندني و خاص ايجاد ميشه ، بهشعشق و اميد و انگيزه بده تا اونم بتونه زود پيشرفت كنه و به معيارهاي خانواده ات نزديك بشه .
پس بخند و شاد باش عزيز دلم

مرسی دوست گلم که انقدر هوامو داری. ممنونم ازت عشقم.... به خدا گاهی اوقات یه حرف هایی میزنه گریه ام میگیره از بس دوسم داره و احساساتشو بروز میده. خیلی پسر خوبیه..... به خاطر من میخواد بره درسشو ادامه بده..... بخاطر من رفته شغل دوم تا 11 شب کار میکنه که بتونه 3 ساله 130-140 میلیون بیاره که هم عروسی بگیره هم خونه ی هر چقدر هم کوچولو با وام 2 برابره موجودی بخریم..... به قرآن نمیدونم چی بگم... به خدا دارم دیوونه میشم... انقدر دوست دارم با یکی دردودل کنم......

دِلنواز68
02 بهمن 1393, 01:39
اي جاااانم چقدررررر عالي ، چقدر مهربون هست و چقدرررررر دوستت داره ، اين خيلي مهمه آرميتا كه حاضره برات اينهمه سختي بكشه كه تو راضي باشي ، عشقي كه به تو داره باعث پيشرفتش ميشه ، عيبي نداره الان وقتِ كار هست بذار تلاشش رو بكنه ، خودت هم تلاش كن براي آينده تون ، من مطمئنم با كمك هم و دست توي دستِ هم مي تونين همه ي مشكلات رو حل كنين ، هنوز اول راهين و كلي زمان دارين ، فقط تو كاري كن كه اين روزها تلخ نگذره ، حيفه اينهمه حس و حالِ قشنگ كه غم توش باشه

یونیک
02 بهمن 1393, 01:54
سلام آرمیتا جونم.چطوری؟
عزیزم...ایشاالله خیلی زود مثل قبل سالم و سرحال میشی،واقعا خیلی بده که ما آدما تا مریض نشیم قدر سلامتیمونو نمیدونیم....
من تقریبا یه ماهی میشه که اصلا وقت نداشتم بیام زیباتن.بشدت درگیر درس و امتحانا بودم.کلی فشار و استرس...
خوشحالم که توام دوباره برگشتی دوستم
ایشاالله خدا جور کنه و به عشقت برسی عزیزم
همینطور من :slxe1vrr6glin3kty2a
آفرین که تو این مدت وزنتو خوب کنترل کردی.اصلا غصه نخور که یخورده چاق شدی.کاملا قابل جبرانه.اگه خدا عمر بده وقت زیاده

Armita barbi
02 بهمن 1393, 02:01
اي جاااانم چقدررررر عالي ، چقدر مهربون هست و چقدرررررر دوستت داره ، اين خيلي مهمه آرميتا كه حاضره برات اينهمه سختي بكشه كه تو راضي باشي ، عشقي كه به تو داره باعث پيشرفتش ميشه ، عيبي نداره الان وقتِ كار هست بذار تلاشش رو بكنه ، خودت هم تلاش كن براي آينده تون ، من مطمئنم با كمك هم و دست توي دستِ هم مي تونين همه ي مشكلات رو حل كنين ، هنوز اول راهين و كلي زمان دارين ، فقط تو كاري كن كه اين روزها تلخ نگذره ، حيفه اينهمه حس و حالِ قشنگ كه غم توش باشه

به خدا دست خودم نیست. نمیتونم جلوی اشکامو بگیرم. میخواد رشته وکالتی که دوست داره رو ادامه بده ..... گفتم تا دانشجوی ارشد نشی نمیخوام بیای...... گفتم مگه نمیگی عاشقمی. به حرف نیست که .برو ثابت کن.... آره واسه خودم خیلی مهمه که ول از همه منو خیلی دوست داشته باشه. پسری که دخترو از ته قلبش بخواد واسه به دست آوردنو بعدشم راضی نگگه داشتنش هر کاری میکنه. قبل از امین من همیشه تو دعاهای شبام و دردودلام با خدا میگفتم خدایا من یه نفرو میخوام که مهم تر از همه عاشقم باشه و منو خیلی خیلی از ته قلبش دوست داشته باشه.... که خدا امینو بهم داد. ولی متاسفانه موقعیت تحصیلیش و مالیش خوب نیست. البته کار با درآمد خوب داره الانا.. 2 میلیونو نیم درآمدشه. ولی پس انداز زیاد نداره. کم تر از 20 میلیونه.....
قرار شده منم کل حقوقمو بزارم کنار که بتونیم با کمک هم خونه بخریم. البته دلنواز جون تو تنها کس و اولین کسی هستی که دارم حرفای دلمو بهش میزنم چون حتی با خواهرمم نمیتونم بحرفم. همه تو خونه مخالفن....... البته خانواده امین وضعشون خوب بود. تقریبا با ما برابر بودن. ولی باباش که ورشکست شد همه چی بهم ریخت......... خیلی ناراحتم. حتی نمیتونمیم تو طول ماه حتی 2 بار همو ببینیم. هر وقت زنگ میزنه از فرط دلتنگی تا صداشو میشنوم گریه ام میگیره و از سکوتم میفهمه و میگه باز خانمه خوشگله من داره بی صدا گریه میکنه؟ باز فرشته ی من بغض کرده؟؟؟؟؟ میگه تو بی رحمی. یه چند تا از این مرواریدایی که مفت مفت میریزی پایینو بده برم بفروشم پولدار شم.!!! گاهی ا مهربونیاش گریه ام میگیره ..... به شرافتش قسم خورده که 4 سال دیگه دانشجوی ارشده وکالته و با 120 میلیون پول میاد خونمون. بدون وم البته. منم کمکش میکنمو تا 4 سال دیگه حداقل 50 میلیون میدم بهش بزاره رو پولش که ماشین بخریمو خونه و عروسی بگیریم..... البته من عروسی نمیخوام..... پولشو میخوام بزارم رو پول خونه خریدنمون. همون 30 - 40 میلیون خرج عروسی هم 5-6 متر خونمون بزرگ تر میشه....

- - - Updated - - -

سلام آرمیتا جونم.چطوری؟
عزیزم...ایشاالله خیلی زود مثل قبل سالم و سرحال میشی،واقعا خیلی بده که ما آدما تا مریض نشیم قدر سلامتیمونو نمیدونیم....
من تقریبا یه ماهی میشه که اصلا وقت نداشتم بیام زیباتن.بشدت درگیر درس و امتحانا بودم.کلی فشار و استرس...
خوشحالم که توام دوباره برگشتی دوستم
ایشاالله خدا جور کنه و به عشقت برسی عزیزم
همینطور من :slxe1vrr6glin3kty2a
آفرین که تو این مدت وزنتو خوب کنترل کردی.اصلا غصه نخور که یخورده چاق شدی.کاملا قابل جبرانه.اگه خدا عمر بده وقت زیاده

سلام سارا جونی.... خوبی گلم؟؟؟ مرسی که یادم هستی هنوز..... آره عزیزم از نظر وزنی خوب موندم خدارو شکر. ولی اون قرص های لعنتی.... منی که تا الان سرما هم نخورده بودم. درگیر کابوس هر دختری شدم....... ای خدا.... به هر حال گذشته و الان رو به بهبودی ام خدارو شکر...... راستی سارا جونی تو هم مشکلات مالی و خانوادگی داری سره رسیدن به نامزدت ؟؟ من حس میکنم خدا فقط از من بدش میادو بدبختی ها مال منه..

دِلنواز68
02 بهمن 1393, 02:10
عزيزززز دلم بيا بغلمممم آرميتا جووونم ، ميدونم خيلي سخته ، ميدونم چقدر الان توي دلت پر از احساس هاي مختلفه و چقدرررر استرس داري ، ميدونم هر ثانيه داري بهش فكر ميكني و داره بهت فكر ميكنه ، ميدونم دوست داشتي هر لحظه كنار هم بودين ، از همه مهمتر ميدونم چقدرررر دوست داري كه جلوي خونواده ات سربلند باشه و بتونه شرايط اونها رو انجام بده و اونها پذيراش باشن ، ميدونم الان توي دل مهربونت چقدرر غصه هست كه عزيزترينت داره سختي ميكشه و شرايطش سخته ، ميدونم كه الان دلت پر از عشقه اما به خاطر شرايط بايد طوره ديگه اي رفتار كني ، اين دوري براتون سخته ميدونم ، اما عزيز دلم آينده مال شما دوتاست ، ببين چقدر قشنگه اينكه داره اينهمه براي تو تلاش ميكنه ، ميبيني جه حس خوبي داره كه ميبيني براي به دست آوردنت حاضره هركاري كنه ، باور كن اينا كم پيدا ميشن ، بعد هم به اين فكر كن كه درسش رو ادامه بده چقدرررر پيشرفت ميكنه چون رشته اش خيلي عالي هست ، و البته تو لياقت اينهمه تلاش رو داري جون از حالا تمام فكرت براي بهتر شدنِ زندگيتونه ، اينا خيلي ارزشمنده و من ميدونم خدا كمكتون ميكنه ، عزيزم بدون همه مشكل دارن و اما مهم اينه كه مشكلات رو با انگيزه و اميد حل كنن ، باور كن كه پدر مادرتم وقتي اينهمه تلاش و پشتكارش رو ببين نظرشون مثبت ميشه ، شك نكن ، چون براشون مهمه كه مردِ كارو زندگي و تلاش باشه ، گلم غصه نخور ، خداي مهربون بهتون كمك ميكنه ، من روزي رو ميبينم كه مياي و براي همين لباس عروسي كه عكسش رو گذاشتي ازمون نظر خواهي ميكني ، يه. آرميتاي باربي و زيبا كه قراره عروس سال بشه

Armita barbi
02 بهمن 1393, 02:30
عزيزززز دلم بيا بغلمممم آرميتا جووونم ، ميدونم خيلي سخته ، ميدونم چقدر الان توي دلت پر از احساس هاي مختلفه و چقدرررر استرس داري ، ميدونم هر ثانيه داري بهش فكر ميكني و داره بهت فكر ميكنه ، ميدونم دوست داشتي هر لحظه كنار هم بودين ، از همه مهمتر ميدونم چقدرررر دوست داري كه جلوي خونواده ات سربلند باشه و بتونه شرايط اونها رو انجام بده و اونها پذيراش باشن ، ميدونم الان توي دل مهربونت چقدرر غصه هست كه عزيزترينت داره سختي ميكشه و شرايطش سخته ، ميدونم كه الان دلت پر از عشقه اما به خاطر شرايط بايد طوره ديگه اي رفتار كني ، اين دوري براتون سخته ميدونم ، اما عزيز دلم آينده مال شما دوتاست ، ببين چقدر قشنگه اينكه داره اينهمه براي تو تلاش ميكنه ، ميبيني جه حس خوبي داره كه ميبيني براي به دست آوردنت حاضره هركاري كنه ، باور كن اينا كم پيدا ميشن ، بعد هم به اين فكر كن كه درسش رو ادامه بده چقدرررر پيشرفت ميكنه چون رشته اش خيلي عالي هست ، و البته تو لياقت اينهمه تلاش رو داري جون از حالا تمام فكرت براي بهتر شدنِ زندگيتونه ، اينا خيلي ارزشمنده و من ميدونم خدا كمكتون ميكنه ، عزيزم بدون همه مشكل دارن و اما مهم اينه كه مشكلات رو با انگيزه و اميد حل كنن ، باور كن كه پدر مادرتم وقتي اينهمه تلاش و پشتكارش رو ببين نظرشون مثبت ميشه ، شك نكن ، چون براشون مهمه كه مردِ كارو زندگي و تلاش باشه ، گلم غصه نخور ، خداي مهربون بهتون كمك ميكنه ، من روزي رو ميبينم كه مياي و براي همين لباس عروسي كه عكسش رو گذاشتي ازمون نظر خواهي ميكني ، يه. آرميتاي باربي و زيبا كه قراره عروس سال بشه

فدات بشم دلنواز جون که انقدر مهربونی. دقیقا حرفای دله منو. زدی......... تو ازدواج کردی یا نامزد داری؟؟ دلنواز جونی خیلی سخته.....
عروسه سال؟؟؟؟؟؟؟ عروسه 4 سال 5 سال دیگه ام من. پیر عروس میشم. عروس 26 ساله...... ههههههههه. خدا بزره. فقط دلم میخواد خوده خدا بیاد پایین و بهم بگه تو و امین بهم میرسید. فقط همینو میخوام ازش.......

- - - Updated - - -

دلنواز جونم اینترنتم هی میره میاد..... فردا هم تورو خدا بیا با هم حرف بزنیم.. تو دنیای واقعی دوستی ندارم که بتونم باهاش دردودل کنم. خیلی بهم انگیزه داد حرفات گلم. مرسی که هستی..... فعلا شبت بخیر عشقم... نت افتضاحه.... فردا شب حتما بیا یا صبح یا هر ساعتی که تو بگی و بتونم ....... بوس. دوستت دارم واقعی تو دنیای مجازی . شبت بخیر عزیزم...

Armita barbi
02 بهمن 1393, 14:59
سلام بچه ها..... خوبید؟؟؟؟ من امروز خودمو وزن کردم. نمیدونم چرا 100 گرم بیشتر کم نکرده بودم...... البته بگم که من سیستم خورمونی بدنم بهم ریخته و تا چند روز پیش خونریزی داشتم.... ولی از دیروز که اتکینز گرفتم خدارو شکر خونریزیم قطع شده. اگه بخاطر این رژیم بوده دستشو میبوسم. چون واقعا 2 ماه خون ریزی تمام جونمو گرفته..... البته من نا امید نشدمو ادامه میدم.. یه نکته دیگه هم اینکه گلاب به روتون من کل دیروزو اصلا دستشویی نرفتم و یبوست شدم فکر کنم.. با اینکه هم کاهو خوردم هم آب ولرم...... حالا به دامادمون گفتم بره برام قرص سنا بگیره. به نظرتون اینکه یبوست داشتم و هورمونام بهم ریخته ربطی داره به وزن کم نکردنم؟؟؟؟؟ هنوزم فکر نکنم وارد کتوز شده باشم..... نمیدونم . ولی به هر حال من ادامه میدم. چون سایز کم کردنش برام خیلی مهمه و بهش خیلی امیدوارم... و قراره 3 هفته فاز 1 باشم و بعدش فاز 2 رو هم ادامه میدم..... من اصلا مشکلی ندارم با نونو برنج و اینارو نخوردن.... حتی 6 ماه 7 ماه. چه برسه یه ماه.... .. چون خیلی برام مهمه لاغر شدنم. تازه اتکینز چیزایی داره که من خیلی دوست دارم مثل مرغ و گوشتو ماهی و میگو و . .. . . . و پنیر و کمی تخم مرغ.... و ااملت .املت.... ههههههههه. و سالاد الویه.. ههه. قربون شما برم.. !!!!!
2 ماه شیرینی و اینا نخورم نمیمیرم...... من ادامه میدم. به امیده کاهش سایز و وزن عالی

یونیک
02 بهمن 1393, 15:15
سلام سارا جونی.... خوبی گلم؟؟؟ مرسی که یادم هستی هنوز..... آره عزیزم از نظر وزنی خوب موندم خدارو شکر. ولی اون قرص های لعنتی.... منی که تا الان سرما هم نخورده بودم. درگیر کابوس هر دختری شدم....... ای خدا.... به هر حال گذشته و الان رو به بهبودی ام خدارو شکر...... راستی سارا جونی تو هم مشکلات مالی و خانوادگی داری سره رسیدن به نامزدت ؟؟ من حس میکنم خدا فقط از من بدش میادو بدبختی ها مال منه..
قربونت برم عزیزم خوبم مرسی.اختیار داری همیشه به یادتم خانومی
خداروشکر که که الان داری خوب میشی عزیزم.دیگه فکرشو نکن.روحیه خیلی مهمه برا درمان بیماریا.حالا هر بیماری که میخواد باشه.
این فکرو نکن آرمیتا جون.همه مشکل دارن.منم دارم.از نوع سختش!مطمعنم که به یه دلایلی خونوادم مخالفت میکنن(البته به نظر من و خیلیا دلیلشون غیرمنطقیه).منم باید کلی بجنگم تا راضی بشن.سپردم به خدا.ایشاالله خودش درستش میکنه.
چه جالب ، اسم عشق منم امین ِ:16:
توام اینقدر غصه نخور.الان که خیلی زوده واسه ازدواج کردن.بنظرم 25 تا 30 سال مناسبه چون اونموقع آدم نسبتا به ثبات فکری و احساسی میرسه.انشاالله خدا همه عاشقا رو بهم برسونه

- - - Updated - - -

راستی هم بهم ریختن هورمونات هم خوردن قرص های هورمونی باعث میشه وزنت راحت پایین نیاد.تو به سایزت توجه کن عزیزم.مث موقع پریود شدن که وزن میره بالا.

shima69
02 بهمن 1393, 15:26
سلام عزیزم خوبی؟ببخشید من نوشته هاتو خوندم.آرمیتا جون مهمهترین سرمایه هر فرد احساسشه هیچ پولو ثروتی نیست که بتونه جای احساس و عشق رو بگیره شاید خیلیا بگن تو این دوره و زمونه اینا فقط شعاره اما وقتی بری دادگاه و آمار طلاق رو ببینی میفهمی شعار نیس همه میگن به خاطر شرایط نامساعد مالیه که خیلیا جدا میشن اما به نظر من اینا فقط بهانست احساس و عشق تو این آدما از بین میره که دیگه نمیتونن همو تحمل کنن وگرنه ما آدمای زیادی داریم با وجود ثروت زیاد باز هم از هم جدا میشن.اگه کسی رو دوست دااشته باشیم البته به معنای واقعی تو بدترین شرایط ممکن هم باهاش میشه موند زندگی مشترک باید با کمک هر دوتا زوج ساخته بشه تا در آینده قدرش رو بدونن وگرنه زندگی از پیش ساخته شده زیاد لذت بخش نیس.برات بهترینها رو آرزو دارم.فقط صبور باش روزهای خوب خواهند آمد.نگران نباش واز بودن در کنار هم لذت ببرین.زمان در حال گذره این چیزا شیرینیه زندگیه و پایه های زندگی آیندتون و احساس وعلاقتون رو از قبل محکم تر میکنه.

کانی
02 بهمن 1393, 16:13
سلام مریم جونی. خوبی؟؟؟؟؟ چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاهش چظوره؟؟؟ سر نمیزنی به ما؟؟؟ بی معرفت شدی...

سلام ارمیتا جون
خوبم شکر
سلامتی خبر خاصی نیست
بابا من که همیشه احوال میپرسم توووووو بی معرفتی و جواب نمیددددددی

الینا1
02 بهمن 1393, 16:34
http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط Armita barbi http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B2%D9%86-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D9%85%7C-%D8%A7%D9%84%D9%8A%D9%86%D8%A71-6431-post384801/#post384801)
سلام الینا جونی. خوبی؟؟؟؟؟ چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاهش چظوره؟؟؟ سر نمیزنی به ما؟؟؟

سلام خانومی سلامتی راستش خیلی وقته رزیم نیستم واسه همون کاهشی نداشتم
شرمنده وقت نشدسربزنم ازاین به بعدزیادمزاحمت میشم
خودت چطوری خانومی بهتری

مهنیا
02 بهمن 1393, 16:48
سلام آرمیتا جون خیلی خوشحال شدم که پستتو دیدم
امیدوارم هرچه زودتر حالت بهتر بشه به خاطر مشکلی که برات پیش اومده حتما برای رژیم با دکترت مشورت کن که خدای نکرده مشکلی برات پیش نیاد
در مورد نامزدتم امیدوارم هر چی خیر و صلاح هر دوتونه پیش بیاد
ولی دوست دارم یه تجربه از دوستم برات بگم.
دوست من تو یه خانواده که از نظر اوضاع مالی عالی بودند بزرگ شده طوری که همه امکاناتی داشت.
عاشق یه نفر شد با هم عاشق شدند دقیقا همسن الان شما بود پسره هم 5 ماه از خودش بزرگتر بودبماند دیگه چه کارا که کردند تا بقیه راضی بشند
وایل خوب هی که جلو رفتند مشکلات مالی شون خیلی بیشتر شد دعوا دعوا......تا چند وقت پیش که با دوستم صحبت میکردم می گفت دیگه خسته شدم الان به حرفهای خانوادم رسیدم
اون موقع که هنوز ازدواج نکرده بودند پشت تلفن برای هم گریه میکردند دوست من اعتصاب غذا کرده بود برای رسیدن به عشقش......الان می گفت اینقدر خسته شدم که به فکر طلاق و جدایی افتادم

- - - Updated - - -

اینا رو نگفتم دلسردت کنم
می خواستم بگم شما منطقی جلو برین بعضی مواقع اینقدر مشکلات پیش میاد که همه چیز از یادمون میره
مطمءن باش خانوادت خیر و صلاحتو می خواند

Armita barbi
02 بهمن 1393, 20:46
سلام آرمیتا جون خیلی خوشحال شدم که پستتو دیدم
امیدوارم هرچه زودتر حالت بهتر بشه به خاطر مشکلی که برات پیش اومده حتما برای رژیم با دکترت مشورت کن که خدای نکرده مشکلی برات پیش نیاد
در مورد نامزدتم امیدوارم هر چی خیر و صلاح هر دوتونه پیش بیاد
ولی دوست دارم یه تجربه از دوستم برات بگم.
دوست من تو یه خانواده که از نظر اوضاع مالی عالی بودند بزرگ شده طوری که همه امکاناتی داشت.
عاشق یه نفر شد با هم عاشق شدند دقیقا همسن الان شما بود پسره هم 5 ماه از خودش بزرگتر بودبماند دیگه چه کارا که کردند تا بقیه راضی بشند
وایل خوب هی که جلو رفتند مشکلات مالی شون خیلی بیشتر شد دعوا دعوا......تا چند وقت پیش که با دوستم صحبت میکردم می گفت دیگه خسته شدم الان به حرفهای خانوادم رسیدم
اون موقع که هنوز ازدواج نکرده بودند پشت تلفن برای هم گریه میکردند دوست من اعتصاب غذا کرده بود برای رسیدن به عشقش......الان می گفت اینقدر خسته شدم که به فکر طلاق و جدایی افتادم

- - - Updated - - -

اینا رو نگفتم دلسردت کنم
می خواستم بگم شما منطقی جلو برین بعضی مواقع اینقدر مشکلات پیش میاد که همه چیز از یادمون میره
مطمءن باش خانوادت خیر و صلاحتو می خواند

مهنیاجون آخه من دختری نیستم که رو زندگیم قمار کنم و مثل دوست پاک و سادهی تو از رو عشق فقط برم تو یه زندگی سخت....
من اولا گفتم بره هر وقت دانشجوی ارشد بود تو رشته ای که دوست داره بیاد...... بعدشم گفتم از درآمد خوبش حتی اگه فقط ماهی 2 میلیون بزاره کنار سر سال بدون سود بانکیش حتی خامه خام میشه 25 میلیون. و بعد 4 سال میشه 100 میلیون.... و 4 سال دیگه بره با 100 میلیون پول بیاد.... و اگه اومد منم نصف این پول رو میزارم رو پولت که پول جفتمون بشه 150 میلیون و منم میرم لیسانس میگیرم. بی گدار به آب نمیزنم..... نگران نباش دوستم. عشق و منطق رو با هم پیش میبرم. تازه به خانوادم گفتم که با امین کلا تموم کردم. که اگه 4 سال دیگه نشد و نیومد و نتونست من واسه یه عمر سنگ رو یخ نشم....... ولی واقعا دوس داریم همو ومخصوصا اون.... و اگه عشقشوبه من ثابت کنه و برای به دست آوردن من بره 4 سال جون بکنه دور از جونش و همت کنه و درس بخونه تا فوق لیسانس من جونمم براش میدم و حتی اگه خانوادم بعد از دیدن اینکه چقذر تلاش کرده بخاطر دخترشون همچنان مخالف بودن من میرم از دادگاه اجازمو میگیرم. خدا بزرگه............. فقط دلم گرفته.

khanoom_vakil
03 بهمن 1393, 16:55
سلام ارمیتا جون خوبی خانم

دیدم چند وقته سایت نمیایی گفتم شاید ازدواج کردی و مشغول نامزد بازی !!!

حالا دیدم مریض بودی خیلی ناراحت شدم ایشالله زود زود خوب میشی

منم اتکینزم ایشالله هر دومون نتیجه ی عاااااالی بگیریم

افرییییییییییین خوشحال شدم که عشق و منطق رو با هم همراه کردی ! اخه منم یه دوست دارم 10 سااااااااال پای عشقش جنگید و اخر با اجازه ی قاضی ازدواج کرد !

ولی الان تازه فهمیده اصلا طرفش رو نشناخته بود!!! دوستم ارایشگره کار میکنه طرف میخوره ! دست بزن داره ! بد دل و مشکوکه همیشه ! نمیگذاره با کسی رفت و امد کنه !

موبایل نباید داشته باشه خودش هم یک تب لت خرید که شرط کرده بود هیچ شبکه ی اجتماعی عضو نشه ! حتی خونه ی مادر و خواهرش حق نداره بره هر وقت اقا اجازه بده !

خیلی هم مشکووووووووووووک میزنه !

که دوستم همش ارزوی مرگ میکنه :consoling2:

البته بخاطر عشقش 3 بار خودکشی کرد که نجات پیدا کرد ! حالا فهمیده پدر و مادرش صلاحش رو میخواستند که گفتند نه

امیدوارم خوشبخت بشی عزیزم

http://www.up3.98ia.com/images/ppjsf8hf8xb39tu6kbjr.jpg (http://www.up3.98ia.com/)

Armita barbi
04 بهمن 1393, 00:42
راستی دوست جونی ها میشه دیزی رو هم آبشو خورد هم خوده گوشت کوبیده شو بدون سیب زمینیاش و حبوباتش؟؟؟؟؟ فقط با چربی و گوشتاش بکوبیم؟؟؟؟؟
سوال بهدی اینکه هر چقدر دلمون بخواد تا حدی که سیر شیم میشه کله چاچه بخوریم؟؟؟؟؟

مهنیا
04 بهمن 1393, 00:57
سلام عزیززم بهتر شدی
رب انار ممنوعه
هر نوع میوه با چای میوه ای در فاز اول ممنوع هست

- - - Updated - - -

​متاسفانه رب انارهام خالص نیستند به خاط خوش رنگ و طعم بهش شیره انگور اضافه میکنند

- - - Updated - - -

آدامس هم تردینت بگیر هر یه دونش 1 کرب براش حساب کن

mona1362
04 بهمن 1393, 10:28
مونا جونی من میخوام اتکینز بگیرم. از رژیم های تک خوری بدم میاد و به خاطر همین 9 روزه رو شروع نکردم.... اتکینز هم تنوع غذایی داره هم چربی سوزه هم حوصله آدم سر نمیره دستش بازه به اصطلاح.... هم چون نمیتونم ورزش کنم با کالری شماری دیر جواب میگیرم. الانم از نظر عاطفی انقدر تو شرایط سختی ام که یه کم روبراه تر شدنه هیکلم بهم روحیه میده.... خیلی بده آم قدر شرایطشو نمیدونه.... روزایی که میتونیم و سالمیم تا لنگ ظهر میخوابیم خودمو دارم میگم ولی الان که نمیییییتتتتتوووووونم ورزش کنم هی دلم میخواد و حسرت زمان بدون محدودیت بودنمو میخورم........
حالا گذشته ها گذشته. من تو گذشته زندگی نمیکنم.... ولی از گذشته هام درس میگیرم که به محض کامل خوب شدن دوباره با جدیت تموم ورزشمو ادامه بدم..... خدایا به امید خودت.....
راستش روزام که خیلی بد گذشت ولی خدا شاهده از وقتی اومدم زیباتنو دوباره دوست جونیهامو دیدمو دیدم که منو از یاد نبردن خیلی انگیزه گرفتم.... مثلا دوستای خانم و گلی مثل تو . آرت. دلارام. الینا. کانی و دلنواز دوستای دیگه ای که خیلی عزیزن ولی من حافظه ام کمه و اسمای گلشون رو یادم نیست و الان حظور ذهن ندارم.......

سلام آرمیتا جونم ، اشکال نداره گلم ، گذشته ها گذشته ، دیگه بهش فکر نکن ، همه چی درست میشه ، فقط به زمان احتیاج داره .
دیگه گذشته رو فراموشش کن و بهش فکر نکن ، شرایط جسمیتم ایشالا هر روز بهتر و بهتر میشه عشقم .
به یه آینده خوب فکر کن ، به روزهای شیرینی که انتظارت رو میکشه
اتکینز خوبه ، اگه بتونی درست حساب و کتاب کرب هات رو داشته باشی ، هر کسی که گرفته راضیه . من خودمم خیلی دوسش دارم ، ولی بلد نیستم . من هزار بار در موردش خوندم ولی بازم متوجه نشدم چطوریه ، میترسم بگیرم و اشتباه حساب کنم و افزایش داشته باشم .
اینجا شاید یه فضای مجازی باشه ولی دلبستگی ها واقعیه . منم خیلی خوشحالم که اینجا یعالمه دوست خوب مثل تو دارم عشقم
حتما موفق میشی عزیزم
منتظر خبرای خوشت هستم

Armita barbi
04 بهمن 1393, 14:04
قربونت برم عزیزم خوبم مرسی.اختیار داری همیشه به یادتم خانومی
خداروشکر که که الان داری خوب میشی عزیزم.دیگه فکرشو نکن.روحیه خیلی مهمه برا درمان بیماریا.حالا هر بیماری که میخواد باشه.
این فکرو نکن آرمیتا جون.همه مشکل دارن.منم دارم.از نوع سختش!مطمعنم که به یه دلایلی خونوادم مخالفت میکنن(البته به نظر من و خیلیا دلیلشون غیرمنطقیه).منم باید کلی بجنگم تا راضی بشن.سپردم به خدا.ایشاالله خودش درستش میکنه.
چه جالب ، اسم عشق منم امین ِ:16:
توام اینقدر غصه نخور.الان که خیلی زوده واسه ازدواج کردن.بنظرم 25 تا 30 سال مناسبه چون اونموقع آدم نسبتا به ثبات فکری و احساسی میرسه.انشاالله خدا همه عاشقا رو بهم برسونه

- - - Updated - - -

راستی هم بهم ریختن هورمونات هم خوردن قرص های هورمونی باعث میشه وزنت راحت پایین نیاد.تو به سایزت توجه کن عزیزم.مث موقع پریود شدن که وزن میره بالا.

عزیزم چه بانمک. اسم عشقه تو هم امینه؟؟ چه بامزه. عزیزم ایشالا تو و همه ی عاشقا به هم برسن......... من برای عشقم با اینکه خیلی دوسش دارم یه سری شرط ها گذاشتم..... که ببینم و ثابت کنه که منو واقعا دوست دارم. نه تو حرف. بلکه تو عمل.......
و خدا کنه سخت نگذره. هم به تو .... هم به من. هم به همه ی عاشقا. راستی عزیزم من نمیخوام تو این شرایط و سن ازدواج کنم..... من خودم اگه شرایط امین خوبم بود دوست نداشتم تو این سن ازدواج کنم. زوده به نظرم. هم خودم آمادگی اداره ی کامله یه زندگی مشترک رو 30 / 40 درصد ندارم هم هنوز واسه شناخته امین خیلی وقت دارم.....
عزیزم راستی من در کل تو 4 روز 3 کیلو کم کردم با روش اتکینز.

romisa
04 بهمن 1393, 14:12
سلام بر خانم های عاشق خوبین ؟

چقدر دوران قشنگی دارین من با عشقم 5 ساله ازدواج کردم و یک دختر دارم ماهم فکر نمی کردیم بهم برسیم ولی بدونین اگر واقعاًهم دیگر رو دوست داشته باشین می رسین

یکتا اذری
04 بهمن 1393, 14:32
http://www.labkhandezendegi.com/uploads/microblog/2015/01/54aa79a8c9d8acvo.jpg

- - - Updated - - -

سلااااااااااااااااااااااا م
آرمیتای عزیزززززززززززززز
خووووووووووووبی

یکتا اذری
04 بهمن 1393, 14:48
:sun::sun:

pariiinaz
04 بهمن 1393, 15:20
سلاممممممممم آرمیتا جونم خوبی خانوم
خوشحالم از دوباره اومدنتتتتتت
خیلی ناراحت شدم از اتفاقایی که برات افتاده
ایشالا همه چی خیره و ایشالا بهترین ها برات اتفاق میافته

Armita barbi
05 بهمن 1393, 00:35
سلام ارمیتا جون خوبی خانم

دیدم چند وقته سایت نمیایی گفتم شاید ازدواج کردی و مشغول نامزد بازی !!!

حالا دیدم مریض بودی خیلی ناراحت شدم ایشالله زود زود خوب میشی

منم اتکینزم ایشالله هر دومون نتیجه ی عاااااالی بگیریم

افرییییییییییین خوشحال شدم که عشق و منطق رو با هم همراه کردی ! اخه منم یه دوست دارم 10 سااااااااال پای عشقش جنگید و اخر با اجازه ی قاضی ازدواج کرد !

ولی الان تازه فهمیده اصلا طرفش رو نشناخته بود!!! دوستم ارایشگره کار میکنه طرف میخوره ! دست بزن داره ! بد دل و مشکوکه همیشه ! نمیگذاره با کسی رفت و امد کنه !

موبایل نباید داشته باشه خودش هم یک تب لت خرید که شرط کرده بود هیچ شبکه ی اجتماعی عضو نشه ! حتی خونه ی مادر و خواهرش حق نداره بره هر وقت اقا اجازه بده !

خیلی هم مشکووووووووووووک میزنه !

که دوستم همش ارزوی مرگ میکنه :consoling2:

البته بخاطر عشقش 3 بار خودکشی کرد که نجات پیدا کرد ! حالا فهمیده پدر و مادرش صلاحش رو میخواستند که گفتند نه

امیدوارم خوشبخت بشی عزیزم

http://www.up3.98ia.com/images/ppjsf8hf8xb39tu6kbjr.jpg (http://www.up3.98ia.com/)

[

سلام خانم وکیل جون... خوبی؟؟؟؟
عزیزم ایشالا شما هم کاهشه وزن خوبی با اتکینز داشته باشی.
راستی عزیزم راجع به دوستت........
یه نفر که بعده 10 سال طرفشو نشناخته واقعا جای تعجب داره .... من باورم نمیشه یه نفر بتونه 10 سال فیلم بازی کنه و باورمم نمیشه که یه نفر بتونه 10 سال اون فیلم بازی کردنو باور کنه و متوجه نشه.... آخه مگه میشه یه نفر 10 سال طرفشو نشناسه؟؟ نشونه های ذات هر آدمی تو 3 ماه اول نشون داده میشه...... حتی زودتر به خدا........
بعدشم 3 بار خودکشی یعنی یه آدم کوته فکر..... خدا به بهش دست سالم داده. پای سالم..... بدن و ذهنو روح و جسم سالم...... بعد میره خودشو میکشه؟؟؟؟؟ حیف اون کسی که خدا بهش سلامتی داده. به دوستت بگو یه سر به بهزیستی ها و بیمارستان ها بزنه ببینه چه خبره و چقدر خدا بهش نعمت داده و در حقش لطف کرده. از کسایی که خودکشی میکنن به هر دلیلی خوشم نمیاد....... واقعا عین کافرن. به خاطر عشقت باید زنده بمونی. زندگی کنی و بجنگی...... تا بهش برسی...
و عشق و منطق رو با هم ببری جلو. هر کدوم به تنهایی از تو یه بازنده میسازن......
ببخشید اگه تند حرف زدم. ولی سر جریانه خودکشی .................................... بعدشم اون لحظه ای که من بفهمم شوهرم شکاکه و بددل و دسته بزن داره و ماشالا کلکسیونه فداکاری و محبته حتی اگه عقدم کرده باشمو و عروسی هم گرفته باشم بلافاصله طلاق میگیرم.... چون اعتقاد دارم آدم یه بار به دنیا میاد و من تا آخر عمرم که معلوم نیست چند ساله با آدمی زندگی نمیکنم که ازش بدم بیادو هر روز آرزو کنم که یا بمیره یا از هم جدا شیم......

یکتا اذری
05 بهمن 1393, 14:58
انسانهای بزرگ قیـافه ای بزرگ ندارند
انسانهای بزرگ روحـی بزرگ دارند.

mona1362
06 بهمن 1393, 14:16
سلام آرمیتا جونم ، خوبی عزیزم ؟
همه چی خوبه ؟
رژیم رو شروع کردی دوستم ؟
برات یه پیام خصوصی فرستادم ، امیدوارم خونده باشیش .
مواظب خودت باش دوست خوبم
بوووووووووووووووووووووووو وس

Armita barbi
07 بهمن 1393, 00:38
سلام بچه ها من از 72/200 بعد 2 روز که روز اول استپ بودم بخاطر یبوست ولی فرداش که امروزه شدک 71/400 . 800 گرم کم کرده بودم.....
بچه ها امروز ژله رژیمی خریدم و درست کردم..... مارک دراژه کم کالری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-156/) بدون قند. مزه ی توت فرنگی بود.... بعد با قالب ژله ای که امروز رفتم خریدم.... خیلی خوشگل درآوردمشون. حالا عکسشو براتون میزارم تو دفترچه (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/)خودم و اینجا هم میزارم. با یه قاشق خامه. راستی ژله رو میخوام وقتی خیلی ضعف کردم میخورم. به نظرم یه روز درمیون خوبه.....
و راستی من سوپ درست کردم. مرغ ریختم و قارچ و شیر هم ریختم. یعنی نباید از سوپ بخورم ؟؟؟؟ جای پنیر یا خامه ی سهمیه مون؟؟ فرقی داره؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید...... الان به نظرتون اگه بخوام بخورم از کتوزو چربی سوزی دز میام؟؟؟ حتی چون شیرینی یا از مواد شیرینی نیست....
خداروشکر خیلی خوب دارم کم میکنم. شکمم خیلی رفته تو.... خیلی جلو بود... خیلی بیرون بود از نیم رخ....... ولی سایز پهلوهام خیلی کم نشده . البته خیلی بهتر شده ها. ولی انتظار خودمو برآورده نکرد..... البته من فعلا روزه ششم هستم و خدا کنه و امیدوارم که تا 3 هفته ای که فاز اول رو میخوام بگیرم کم تر شده باشه سایزم. الان فردا هفته ی اولم تموم میشه .... تا الان بعد از 6 روز 3 کیلو و 600 کم کردم که خیلی خوب بود به نظرم. و سشکمم خیلی خوب رفت تو... نه که نداشته باشم. ولی نسبت به قبلم که خیلی بیرون بود خیلی خوب شده. و سایز پهلوهامم از 100 تا 45 تا انتظارمو برآورده کرده......
حالا لطفا راجع به شیره سوپ بگید بهم....

*ava*
07 بهمن 1393, 00:40
سلام آرمیتا جون کاهشت رو تبریک میگم گلم از سوپ اصلا نخور توی سوپت از مرغ و قارچ و خامه و نخود فرنگی و کمی جعفری استفاده کن تو اتکینز نباید شیر و ماست بخوری حتی پرچربچون کربشون بالاست و متاسفانه از چربی سوزی خارج میشیحالا که اینهمه خوب داری وزن کم میکنی حیفه زحماتت به هدر بره گلم- - - Updated - - -مقدار نخود فرنگی هم خیلی کم باید باشه یا اصلا نریز

دِلنواز68
07 بهمن 1393, 00:45
​آرميتا جونم بهتري گل من ؟

- - - Updated - - -

Armita barbi
07 بهمن 1393, 11:42
سلام آرمیتا جون کاهشت رو تبریک میگم گلم از سوپ اصلا نخور توی سوپت از مرغ و قارچ و خامه و نخود فرنگی و کمی جعفری استفاده کن تو اتکینز نباید شیر و ماست بخوری حتی پرچربچون کربشون بالاست و متاسفانه از چربی سوزی خارج میشیحالا که اینهمه خوب داری وزن کم میکنی حیفه زحماتت به هدر بره گلم- - - Updated - - -مقدار نخود فرنگی هم خیلی کم باید باشه یا اصلا نریز

باشه عزیزم................ نمیخورم..... قربونت برم.................... مرسی عزیزم که تذکر دادی. آوا جون من مرغ رو میزارم آبپز شه بعد سرخش میکنم و بعد پنیر پیتزا میریزم روش خیلی خوشمزه میشه.... تا حالا خوردی؟؟؟؟؟؟ راستی آو جون راجع به ژله جوابمو ندادید؟؟ چقدر از ژله در روز مجازیم که بخوریم؟؟؟؟ میشه هر روز خورد یا یه روز درمیون خوبه؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام آرمیتا جونم ، خوبی عزیزم ؟
همه چی خوبه ؟
رژیم رو شروع کردی دوستم ؟
برات یه پیام خصوصی فرستادم ، امیدوارم خونده باشیش .
مواظب خودت باش دوست خوبم
بوووووووووووووووووووووووو وس

سلام عزیزم. بله شروع کردم و شکر خدا کاهش خوبی هم داشتم. نزدیک 4 کیلو تو یه هفته اش کم کردم البته میخوام جای خود رژیم که 2 هفته فاز یک داره 3 هفته بگیرم.... ببینم چی میشه و تا چه وزنو سایزی پیش میرم. خدا رو شکر شکمم خیلی خوب رفته تو. اگه دیدم دارم خوب جوب میگیرم یه ماه فاز اول رو میگیرم.
پیام خصوصیتم خوندم عشقم. مرسی از لطفت به من. خیلی دوست دارم عاقبت ما هم مثل شما خوش باشه و به هم برسیم دوستم.... دیشب با امین دعوام شد خیلی خسته میشم گاهی اوقات.. به خودم میگم چرا باید از حق و حقوقی که یه دختره خیلی عادی داره محروم باشم. و همه چی یواشکی و پنهانی باشه...... گاهی اوقات کم میارم....
ولی به لطف خدا همه جی خوب پیش میره..... عشقم از ساعت 9 صبح تا 11 شب 2 جا میره سره کار. همه ی تلالشو میکنه. که من راحت باشم. همش میگه به عشق تو دارم این همه سخت کار میکنم..... که 4 سال دیگه بتونم جلوی خانوادت سربلند باشیم جفتمون....

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام عزیزم. خوبی ؟؟؟؟؟؟؟ بهترم به لطف دوستای خوبم.... تو خوبی عشقم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خبر از رژیم و ورزش؟؟؟ کاهش چقدر داشتی؟؟؟؟؟؟ چه چیزای جدیدی و تجربیاتی به زندگیت اضافه شده تو این مدت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*ava*
07 بهمن 1393, 14:24
سلام آرميتا جون
موفق باشي خيلي
نوش جونت تا ميتوني از اين غذاهاي خوشمزه و چرب و چيلي بخور و لاغر شو گلم
و اما در مورد ژله
١ بسته ژله براي ٤ روز ميتوني استفاده كني
كرب يك چهارمش ٤ هست
روزي كه ژله ميخوري بايد مقدار كربوهيدراتهات رو كمتر كني
براي زماني كه هوس ميوه يا يه چيز شيرين ميكني عاليه
خصوصا در مواقع خاص كه آدم دلش شيريني ميخواد

shakib
08 بهمن 1393, 10:54
آرامش
محصول فکر کردن نیست !

آرامش
محصول فکر نکردن به انبوه مشکلاتی است که...
.
.
.
ارزش فکرکردن ندارند !

http://upload7.ir/uploads//37f887c222dac8de180397986d68331ecb31b0db.jpg

Armita barbi
09 بهمن 1393, 00:18
آرمیتا جونم
این چه سوالاتیه آخه
ذرت ؟؟؟
پرتقال ؟؟؟؟
کرب ندارن ؟؟؟
قند ندارن ؟؟؟؟
میدونی قند پرتقال چقدر بالاست عزیزم
ذرت هم که همش نشتسته هست
اصلا نخوری اینا گلم
کباب ترکی میتونی بخوری ولیکن چون پیاز داره و قلقل دلمه ای تو اون روز سبزیجات دیگه ای نخور عزیزم
دیزی هم میتونی بخوری ولی سیب زمینی و حبوباتش رو اصلا نخور
موفق باشی گلم

دستت درد نکنه گلم... مرسی که جواب دادی........... درباره ی پرتغال نمیدونستم. برام جالب بود. راستی عزیزم من دیروز روز هفتم از 71/400 شد 71/300 فقط 100 گرم کم کردم. ولی امروز که پاشدم رفتم رو ترازو ناشتا دیدم شدم 71 . 300 گرم کم شده بودم. ولی از نظر سایزی خیلی لاغر شدم...... امروز یه مانتوی سایز 40 خریده بودم دکگه هاش عمرا بهم نمیرسید. و اینکه امروز امتحانی پوشیدمش خیلی ذوق مرگ شدم که دکمه هاش بسته شد. فهمیدم که لاغر شدم. و اینکه مامانم گفت لاغر شدی. خیلی هم شدی. یه دفعه بی مقدمه. انقدر خوشحال شدم.... آخه قبلنا میگفت که زیاد لاغر شدنت به چشم نمیاد. با اینکه 10 کیلو کم کرده بودم.
ولی اینو که امروز گفت خیلی خوشحال شدم....... و نکته بعدی اینکه میخوام 2 هفته دیگه هم اتکینز رو ادامه بدم..... امروز روزه هشتم ام.....
کلا وزنم 75 بود شدم 71 ولی انگار 10-11 کیلو کم کردم. خیلی خوشحالم و ادامه میدم.....

*ava*
09 بهمن 1393, 00:28
خوشحالم عزیزم که هم وزن کم کردی و هم سایز
آره گلم اتکینز کاهش سایز عالی داره
چون چربی های بدنت رو داری از دست میدی و خیلی محسوسه
ادامه بده تا به وزن هدفت برسی
مثل اینکه روحیت هم برگشته
از این بابت هم برات خوشحالم خانومی
دعا کن منم کاهش داشته باشم
کلا روند کاهش وزنم خیلی کند شده و بدنم هم خیلی کم میاره و همراهیم نمیکنه

دِلنواز68
10 بهمن 1393, 03:32
سلاااام آرميتا جوووونم خوشحالم كه بهتري گل من ، كاهشت هم مباررررك باشه عشقم ، ميدونم كه چه حس خوبي داري خوشگلم ، ان شالله به زودي وارد دهه ي شصت ميشي ، مي بوسمت :slxe1vrr6glin3kty2a

باربی اینده
13 بهمن 1393, 19:14
http://boxfun.ir/wp-content/uploads/Beautiful-inspirational-words-to-live-part-18-boxfun.ir-21.jpg

یونیک
14 بهمن 1393, 00:27
سلام آرمیتا جون.حالت چطوره عزیزم؟
نیستی چند روزه
رژیم خوب پیش میره؟

yomna
14 بهمن 1393, 09:01
سلااااااام ارمیتا
خوبی؟ چقدر خوشحالم برات تبریک میگم موفقیتت رو
اتکینزو درست تا تهش ادامه بده
من تو روزای اولش یهو دوکیلو کم شدم بعدش دیگه نشد
ولی ادامه دادم تا یهو توروزای آخرش باز دو کیلو دیگه کم شدم
اما کاهش سایزم خیلی بیشتر بود هرکی منو می دید یهو تو دوهفته می گفت چقدر آب رفتی چی کار کردی با خودت این چند روزه؟

موفق باشی:smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021:

Armita barbi
15 بهمن 1393, 14:23
سلام دوستای عزیز.... من سایز بازوهام خیلی خوب شده... کلا کوچیک شدم از همه ظرف... فقط پهلو هام ادیتم میکه.... راهی براش میشناسید؟؟؟ من از عید دوباره میتوم ورزش رو ادامه بدم. فعلا تا دکتر اعلام نکرده باید تو حالت بدون ورزش !!! بموم.... خیلی ناراحتم..... لطفا بهم بگید که هولاهوپ ضرر داره؟؟؟
راستی دوست جوی ها عداهایی که تو فاز 2 مجاز میشن چیان ؟؟؟ توت فرنگی و آجیلشو فقط میدونم؟؟؟ چیز دیگه ای هم اضافه میشه؟؟؟؟ راستی من نمیدوم از هر کدوم چقدر باید بخورم..... اگه یکی زودی جواب بده ممنون میشک......

*ava*
15 بهمن 1393, 14:59
تبریک بابت کاهش وزن و سایزت خانومی

عزیزم فعلا هولاهوپ رو انجام نده گلم
بزار هر وقت دکتر اجازه ورزش داد بعد انجام بده
سلامتیت واجب تره

تو فاز دو سعی کن فقط و فقط آجیل در حد 1 مشت در روز بخوری
بقیه مواد باعث میشه کاهشت کند بشه عزیزم

موفق باشی خیلی

Armita barbi
15 بهمن 1393, 16:59
تبریک بابت کاهش وزن و سایزت خانومی

عزیزم فعلا هولاهوپ رو انجام نده گلم
بزار هر وقت دکتر اجازه ورزش داد بعد انجام بده
سلامتیت واجب تره

تو فاز دو سعی کن فقط و فقط آجیل در حد 1 مشت در روز بخوری
بقیه مواد باعث میشه کاهشت کند بشه عزیزم

موفق باشی خیلی

آوا جو یعنی ماست یا توت فرنگی نمیشه خورد؟؟؟ جای آجیل در روز؟؟؟

آجیله ما توش توت خشک و کشمش هم ذاره؟؟ میشه بخورم؟؟؟ راجع به میوه لطفا بگید چیا میتونم بخورم..... من میخوام 3 هفته فاز یک رو بگیرم.... بعد برم فاز 2... راستی فاز 2 چند هفته اس؟ اونم 2 هفته اس؟؟؟ شکلات تلخ میتوم بخورم ؟؟؟؟ مرسی گلم اگه زودی جواب بدی....

*ava*
15 بهمن 1393, 17:15
عزیزم تو فاز 2 میتونی 5 گرم فقط کربوهیدرات وارد فاز 1 کنی
یعنی همه چیش شبیه فاز 1 هست
چون تو فاز 2 هم همچنان قراره وزن کم کنی
البته نه به سرعت فاز 1
ماست و میوه همچنان نمیتونی بخوری
عزیزم میخوای وزن کم کنی نمیخوای خودت رو گول بزنی که
کشمش و توت خشک جز آجیل نیست
منظورم از آجیل مغزها هست
فندق و پسته و بادام و گردو و تخمه ها
البته به مقدار نهایت 1 مشت در روز
اینا همشون کربوهیدرات داره و هر چی کمتر مصرف بشه خب بهتره عزیزم

پس به جز چیزایی که تو فاز 1 میخوردی میتونی در روز 1 مشت هم از مغزها بخوری
همین
نه ماست و میوه و توت خشک و انجیر و کشکش و شکلات تلخ

- - - Updated - - -

فاز 2 رو تا زمانی ادامه میدی که وزنت نرمال بشه
اگه هم دیدی استپ کردی برگرد فاز 1 و چند روز فاز 1 رو بگیر و دوباره برگرد فاز 2

Armita barbi
15 بهمن 1393, 19:18
عزیزم تو فاز 2 میتونی 5 گرم فقط کربوهیدرات وارد فاز 1 کنی
یعنی همه چیش شبیه فاز 1 هست
چون تو فاز 2 هم همچنان قراره وزن کم کنی
البته نه به سرعت فاز 1
ماست و میوه همچنان نمیتونی بخوری
عزیزم میخوای وزن کم کنی نمیخوای خودت رو گول بزنی که
کشمش و توت خشک جز آجیل نیست
منظورم از آجیل مغزها هست
فندق و پسته و بادام و گردو و تخمه ها
البته به مقدار نهایت 1 مشت در روز
اینا همشون کربوهیدرات داره و هر چی کمتر مصرف بشه خب بهتره عزیزم

پس به جز چیزایی که تو فاز 1 میخوردی میتونی در روز 1 مشت هم از مغزها بخوری
همین
نه ماست و میوه و توت خشک و انجیر و کشکش و شکلات تلخ

- - - Updated - - -

فاز 2 رو تا زمانی ادامه میدی که وزنت نرمال بشه
اگه هم دیدی استپ کردی برگرد فاز 1 و چند روز فاز 1 رو بگیر و دوباره برگرد فاز 2

آخه تو صفحه اصلی اتکینز تو همین زیباتن و تو خود سایت انگلیسی اتکینز هم نوشته میشه ماست پرچرب و توت فرگی خورد.... پس اگه اینجوریه این 2 تا فاز چه فرقی با هم دارن خوب؟؟ فقط یه مشت آجیل؟؟؟ ای بابا . اینجوری که سخت میشه ... من اگه بخوام از فردا به تغذیه معمولی برگردم باید چه چیزایی رو رعایت کنم. آخه 2 هفته اس فاز اولم... و امروز روز اول هفته سومی که میخوام اتکینزو فاز اولشو ادامه بدمم تموم شد.... دیگه از اینجور غداها خسته شدم..... فکر کردم فاز 2 میوه داره.... الا اگه نخوام سایزم برگرده کالری شماریه بدونه ونو برج خوبه؟؟؟ که بتوم میوه بخورم؟؟؟ م اگه بتوم میوه بخورم اتکیز رو 2 ماه هم ادامه میدم تا به وزن ایده آل برسم.... لطفا راهنماییم کن آوا جو. حسابی گیج و ناراحت شدم.....

*ava*
15 بهمن 1393, 20:33
( این رو از تاپیک اتکینز تو سایت خودمون کپی کردم )

مواد غذایی مجاز در مراحل مختلف رژیم اتکینز
فاز۱ : خیار،کاهو،زیتون،جعفری،راز یانه،تربچه،فلفل،قارچ،کرفس ،شوید،رزماری، ریحون، یونجه! تمام گوشت های قرمز و سفید،روغن،کره،تخم مرغ،پنیر(تا ۱۵۰گرم)
فاز۲ : گوجه فرنگی،اسفناج،کلم،کلم براکلی،تره فرنگی،پیاز،بادمجان،کدو، توت فرنگی،تمشک،بادام،فندق، تخمه آفتابگردون
فاز۳ : دیگه به انتخاب خودتون میوه و سبزیجات را وارد تغذیه روزانه کنید
فاز۴ : در این مرحله خوردن نان سبوس دار و سیب زمینی هم آزاد است و کلا فازی ست که شما خودتون باید با دوری از شیرینی جات و کربوهیدرات های ساده مثل برنج سفید و نان سفیدبه ثابت ماندن وزنتان برای یک عمر کمک کنید.

- - - Updated - - -

اینم لیست میوه ها
تو فاز 2 میتونی 25 گرم در روز کربوهیدرات بخوری

سیب
20

سس سیب(1پیمانه)
26.4

زردآلو(3تاتازه)
13.7

آواکادو
27

موز(1عدد)
26.4

توت سیاه(1پیمانه)
18.6

زغال اخته(1پیمانه)
22.2

تمشک(1پیمانه)
21

توت فرنگی(1پیمانه)
12.5

گیلاس(1پیمانه)
20.4

گریپ فروت(1پیمانه)
20.4

انگور(10حبه)
9

لیمو
6

آبلیمو(1پیمانه)
19.5

زیتون سبز
2.5

آناناس(1پیمانه)
21.2

هلو(2.5 اینچ)
9.7

گلابی(3.5اینچ)
31

گوجه (متوسط)
17.8

کیوی(متوسط)
9

انبه هندی(متوسط)
30.4

انبه(1پیمانه)
27.7

پرتقال(متوسط)
16

ریواس پخته با شکر (1پیمانه)
97.2

یکتا اذری
16 بهمن 1393, 14:22
سلااااااااااام
آرمیتای عزیزززززززززززز
خوووووووووووبی

- - - Updated - - -

چ.خبر دوست من

- - - Updated - - -

گاهی میشه از یک لیمو ترش یه لیموناد شیرین درست کنی …
زندگی هنر از تهدید ها فرصت ساختن هست!
اگر شما از تهدید ها و شرایطی که دارید ، برای خودت فرصت بسازی بردی!
اگر نه شرایط رو مقصر کردن که ساده ترین راه هست …

- - - Updated - - -

ارمیتا جاااااااااااان نیستی عایا ؟

- - - Updated - - -

http://www.8pic.ir/images/3m19w1yxld3ah2507d6d.jpg

- - - Updated - - -

ارمیتا هستی

مبینا.ب
17 بهمن 1393, 19:29
شعر نوشتم

بمب خنثی

اشک شیرین

بس گزیدید رفتنی ها

زندگی ها

درد ها

دل ها

ای مترسک شبانه ی ارزو ها

بنگر و باز بنگر که دل ها

می شکنند مانند تو از تلخی رنگ ها

قلب کاهی ات مانند شب

شده اواز دل شکسته ها

ای مترسک شب قصه های من

ای مترسک بام و خانه های محفل ها

می نگرم به اغوش کمرنگت

که شده سایبان گنجشک ها

دم و دم نوک نوک زندن بر شانه ات

بر شانه ی کوهین پرت

شانه ای که روزی بود اشیان

بر دل بی مرحم ان گنجشکان

سال ها گذشت و ماند ازت

تنها دلی که می تپد

برای ان گنجشک ها

شاید این رسم خداست

که ببیند درد تو را

شاید این رسم خداست

که بیافرد مترسکی با قلب مهربان

که می تپد بی صبرانه برای ان گنجشکان

شاید این رسم خداست

چون خاک زیرپایت شد قبر ان گنجشک ها

*ava*
17 بهمن 1393, 20:28
تولدت خیلی مبارک خانومی
انشاالله سال دیگه با امدام ایده آلت تولدت رو جشن بگیری گلم
بووووووووووووووووس

http://www.jahaniha.com/wp-content/uploads/2014/01/pic483_www.jahaniha.com_9.jpg

- - - Updated - - -

http://www.kelishe.com/wp-content/uploads/2013/08/happy-birthday-photos.jpg

- - - Updated - - -

http://www.kelishe.com/wp-content/uploads/2013/08/happy-birthday-photos.jpg

الینا1
17 بهمن 1393, 23:37
ورزش در خانه (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a0142320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
ورزش در خانه, حرکات ورزشی, کم کردن وزن, آب کردن چربی ها, کم کردن عضلات شکم و پهلو, لاغر کردن شکم و پهلو, رژیم غذایی دکتر کرمانی,بدنسازی بانوانهوا رو به سردی میرود، اما قرار نیست ما به خواب زمستانی برویم. این روتین ساده را در محیط گرم خانه دو تا سه بار در هفته انجام دهید ( نه باشگاهی لازم دارید و نه وسیله ای ). به همراه مربی ورزش نیکول نیکولز، به شما کمک میکنیم این حرکات را بیاموزید تا ماهیچه بسازید و چربی بسوزانید. اسکات: گام اول
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a1842320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
عضلات داخل ران ، عضلات چهار سر، همسترینگ، و ماهیچه ساق پا را حجم میدهد.

صاف بایستید و پاها را کمی بیشتر از عرض شانه باز کنید، پاها کشیده، عضلات شکم و پهلو درگیر، و انگشتان پا 45 درجه به طرف خارج بدن باز شده باشد. نفس خود را به طرف داخل بکشید و تنها زانوها را خم کنید ( به جلو و از ناحیه باسن خم نشوید ) تا زمانی که ران ها با زمین موازی شوند. اسکات: گام دوم
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a2842320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
اطمینان حاصل کنید که زانوها از نوک انگشتان پا فراتر نمیروند، و همچنین کمر خود را صاف نگه دارید. همینطور که به زمین نزدیکتر میشوید، روی این تمرکز کنید که استخوان دنبالچه رو به پایین باشد – نه به طرف خارج بدن و پشت. نفس خود را بیرون دهید و همینطور که زانوها را صاف میکنید عضلات داخل ران ها را به طرف هم فشار دهید، با این کار یک مرتبه این حرکت را کامل کرده اید.
حرکت شنا روی دیوار: گام اول
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a3242320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
روی قفسه سینه، شانه ها، عضلات سه سر، و عضلات هسته کار میکند.

کف دستها را که به عرض شانه باز کرده اید را روی دیوار محکم روبروی خود قرار دهید. پاها را کمی از هم باز کنید، عضلات شکم و پهلو را درگیر کنید، پشت و پاها صاف باشد. پاشنه های پای خود را بالا بیاورید و تعادل خود را روی انگشتان پا نگه دارید، کمی به طرف جلو کج شوید تا بیشتر وزنتان روی دستها قرار بگیرد. در حالی که آرنج خود را خم میکنید نفس خود را داخل بکشید و بدن خود را کمی بیشتر به طرف دیوار خم کنید. سعی کنید از سر تا نوک انگشتان پا در یک خط صاف قرار بگیرد.
حرکت شنا روی دیوار: گام دوم
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a4442320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
در حالی که نفس خود را بیرون میدهید دستهای خود را صاف کنید. با انجام این مراحل یک مرتبه این حرکت را کامل کردید.
پرواز معکوس: گام اول
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a5452320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
شانه ها، میانه و بالای کمر را حجم میدهد.

دو قوطی یا دو بطری که وزنشان برابر باشد را در دستان خود بگیرید، و یکی از پاها را جلوی پای دیگر قرار دهید، زانوی پای جلوی کمی خم شود. در حالی که کمر صاف باشد، عضلات شکم و پهلو درگیر باشد، و دستها تا زیر شانه ها کشیده شود ( کف دستها رو به هم باشند ) بایستید. از میان تنه کمی به طرف جلو خم شوید. آرنج ها را کمی خم نگه دارید، نفس خود را بیرون دهید و به آرامی دستها را به خارج دو طرف خود بکشید و تا سطح شانه ها بالا بیاورید، طوری که تیغه ی شانه ها به هم نزدیک شود.
پرواز معکوس: گام دوم
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a6452320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
نفس خود را داخل بکشید و به حالت اول بازگردید، با این کار یک مرتبه این حرکت را کامل کردید.

برای محافظت از کمر، مطمئن شوید در هر بار تکرار این حرکت عضلات شکم و پهلو را نیز درگیر میکنید. با درگیر کردن عضلات پایین شکم، ناف خود را به سمت ستون فقرات بکشید.
تخته با دستهای عمود: گام اول
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a7652320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
عضلات شکم و پهلو، باسن و پایین کمر را حجم میدهد.

این حرکت را در حالت چهار دست و پا شروع کنید، دستها زیر شانه ها قرار بگیرد، دستها کشید و زانوها زیر باسن باشد. یکی از پاها را به طرف پشت خود صاف کنید، و زانوی پای دیگر را برای نگه داشتن بدن روی زمین نگه دارید. در حالی که پای دیگر خود را باز میکنید تا به حالت تخته بروید، ناف خود را به طرف ستون فقرات بکشید.
تخته با دستهای عمود: گام دوم
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a8552320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
وزن خود را روی دستها و نوک انگشتان پا پخش کنید. بدن خود را در یک خط صاف و بلند نگه دارید. مواظب باشید اجازه ندهید ران ها، کمر و یا باسن به طرف زمین پایین بروند، و همچنین اجازه ندهید شانه ها تا گوش ها بالا بیایند. این حالت را 15 تا 60 ثانیه نگه دارید تا یک مرتبه این حرکت را کامل کرده باشید. بین انجام هر مرتبه ی این حرکت میتوانید روی زانوهای خود کمی استراحت کنید.
دراز کشیدن و شنای پهلو: گام اول
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a9452320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
عضله سه سر بازو، عضلات دو سر بازو و مورب را حجم میدهد.

به طرف چپ بدن دراز بکشید و پاهای خود را صاف کنید، اما یک پا جلو پای دیگر را عقب نگه دارید. دست چپ خود را دور میان تنه قرار دهید، و دست راست صاف روی زمین و جلوی شانه قرار بگیرد، آرنج 90 درجه خم شود ( مانند تصویر ). در حالی که آرنج سمت راست خود را صاف میکنید نفس خود را بیرون دهید و میان تنه ی خود را از زمین کنار بکشید، پس شانه ی سمت راست به طرف ران سمت راست حرکت میکند.
دراز کشیدن و شنای پهلو: گام دوم
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a01452320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
در حالی که آرام به طرف زمین بازمیگردید نفس خود را به داخل بکشید، با این کار یک مرتبه حرکت را کامل کردید. هر مقدار که میتوانید این حرکت را انجام دهید سپس جهت خود را عوض کنید. پل: گام اول
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a11352320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
پایین کمر، همسترینگ و باسن را حجم میدهد.

به پشت روی زمین دراز بکشید و دستها را در کنار خود قرار دهید، پاها صاف و به عرض باسن باز باشد، زانو ها خم، عضلات شکم و پهلو درگیر، و کمر صاف باشد. در حالی که باسن خود را منقبض میکنید و ران ها را به طرف بالا فشار میدهید نفس خود را بیرون دهید، کمر را صاف نگه دارید.
پل: گام دوم
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998//a21552320203214102a.jpg (http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/20141230202621.html)
در حالی که ران ها را رها میکنید تا به طرف زمین برگردند نفس خود را به طرف داخل بکشید، با این کار یک مرتبه حرکت را کامل کردید.

اگر احساس ناراحتی میکنید حرکات خود را کنترل شده و کوچک انجام دهید – و عضلات شکم و پهلو را کاملا درگیر نگه دارید. حتی اگر چند سانت هم بالا بیایید کافیست.

دِلنواز68
18 بهمن 1393, 00:06
آرميتاي نازنينم تولدت مبارك دوست زيبا و نازنين من ، از خدا برات بهترين ها رو مي خوام ، اميدوارم هر لحظه پر از لبخند باشي ، روي ماهت رو مي بوسم :4uboxsmiley::4uboxsmiley::4uboxsmiley:

الینا1
18 بهمن 1393, 00:33
سلام ارمیتاجون
تولدت مبارک عزیزم:balloons::cheerleader3::cancan:

f.karami1988
20 بهمن 1393, 16:44
سلام عزیزم
خوبی؟
توهم یکی از الگوهای منی
افرین بهت

art
20 بهمن 1393, 18:47
تولدت مبارک آرمیتا جان
:cancan::cancan::cheerleader3::cheerleader3::choir ::choir::choir::130fs358763::130fs358763::130fs358 763::choir:

http://www.8pic.ir/images/z9reqjsgd7g6k5nqzz0j.jpg (http://www.8pic.ir/)

دِلنواز68
20 بهمن 1393, 23:07
آرميتا جون خوبي ؟ همه چي خوب ؟ نگران شدم :slxe1vrr6glin3kty2a

ElhamSahra
27 بهمن 1393, 13:20
سلام عزیزم. ببخشید من پیامت را الان دیدم. الان در چه حالی؟

یونیک
10 اسفند 1393, 00:35
آرمیتا جون کجایی؟چرا نمیای؟

- - - Updated - - -

آرمیتا جون کجایی؟چرا نمیای؟

delaram25
15 اسفند 1393, 13:53
سلاااااااااام ارمیتا جونم....... یهو میای یهو میری.......
یادش بخیر قبلنا همش سایت بودی.. دلم تنگید واست.....
هر وقت اومدی بیا پیشممم.. بوس بوس.......

ghazale88
16 اسفند 1393, 03:15
سلام دوسی خوبی؟ عزیزم من پیامت و تو دفترچه دوستان دیدم درمورد لاغری30 روز جیلیان،نتونستم متاسفانه دانلود کن لطف میکنی برام بفرستی یا یه جوری بتونم دانلودش کنم؟

Armita barbi
17 اسفند 1393, 01:49
سلام دوست جونی ها.... اون خطر بزرگ زندگیم که افکارمو فلج کرده بودو معده و همه ی زندگیمو بهم ریخته بود حل شد. دلارام جون یونیک جون از فردا میخوام رژیمو ورزشو شروع کنم...... دوباره با قدرت... درسته تا تولدم نتونستم به هدفم کاملا دست پیدا منم ولی به نصفش رسیدم خداروشکر..... از 86 کیلو ی وحشتناک که شبیه شرک شده بودم و فقط سبز نبودم رسیدم به 71..... که الان هستم...... الان دیگه شبیه شرک نیستم و شبیه زنه شرک فیونا هستم موقعی که چاق بود.

باید بشم وقتی که فیونا اون شربت رو میخورد و لاغر میشد و ناز و خوشگل.....

وضعیتم الان بهتره و خداروشکر راضی ام و خیلی خیلی به نسبته قبل عالی شدم.... و قراره تا آخر تابستون اگه خدا بخواد مشکل و فاجعه ی دیگه ای پیش نیاد به وزنه هدفم که 58 کیلوعه برسم........ دیروز با دوستم آزاده رفتم خرید......

دوستایی که خیلی دوستمن و پیگیردفترچه (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/) ام هستن در جریانن که من یکی از انگیزه هام اینه که وقتی میرم مانتو بخرم مثلا از 3 تا مانتو 2 تاشو سایزه الانم میگیرم که بتونم مثلا همون فرداش بپوشم برم بیرون یا سره کار و . . . . ولی خوشگل ترینو گرون ترینشو یه سایز از خودم کوچیک تر میخرم. مثلا دوستام یادشون هست که اون موقعی که سایزم 44 بود دو تا مانتو خریدم سایزه 40.... 2 سایز کمتر. با اعتماد به نفس کاذب..ههههههه . و الان بعد از 3.4 ماه به اون سایز مانتو ها رسیدم.... و کلی خوشحال شدم...... اون موقعی که خریدمشون دکمه هاش به همدیگه هم نمیرسید چه برسه که بسته شه..... الانم دیروز رفتیم یه مانتوی خیلی خوشگله مجلسی خریدم سایزه 38. مامانم و آبجیم وقتی تنم کردم و گفتم واسه انگیزه خریدم و اینا..... گفتن که عمرا به سایزه این مانتو نمیرسی . اون به آزاده هم نمیخوره . (آزاده فوقه لاغره در حده اسکلتای آزمایشگاه تو دورانه دبستان) البته شوخی میکردن که به آزاده هم نمیخوره. ولی من گفتم حالا میبینید... و یه روزی که اونو تنم کردم و رفتم جلوشون قر دادم!!!!! میفهمن من کی ام.... ههههررررر..

من از فردا با انگیزه ی قوی از خوب شدنم و اینکه دیگه مشکله جسمیم حل شد و میتونم ورزش کنم و مشکل افسردگیو غمگینو ناراحت بودنمم سره همین فاجعه تموم شد با انگیزه ی قوی برگشتم.... چون الان واسه اولین بار تو عمرم فهمیدم سلامتی چه نعمته بزرگیه....

راستی دوست جونی ها من از سایز 42 به 40 رسیدنمو مدیونه رژیم اتکینز هستم. خیلی رژیمه خوبیه اگه با رعایت اصولو قوانین خودش گرفته بشه..... من خیلی ازش هم وزنی هم سایزی راضی بودم مخصوصا سایزی. من 14 روز گرفتم و 5 کیلو وزنو یه سایز کم کردم. ولی روزه آخره فاز یک بود که دوباره فاجعه تو زندگیم شروع شد که کام شده بود هر لحظه گریه کردنو دیگه نتونستم ادامه بدم و البته از روزه بعدش از ناراحتی دوباره مثل روزای عادی(نه زیاده روی پر خوری) نونو برنج و بستنی و شکلاتو این جور چیزا خوردم... که خداروشکر فقط یک کیلو وزنم برگشت و سایزم هنوز همون 40 هست ولی مانتوهای 40 الان برام یه کم جذب شده البته که بسته میشه دکمه هاش ولی بدن نما شده. چون شکمم یه کم ول شد دوباره.... ولی کاهش سایزش عالی بود. . البته من رژیمه اتکینز رو بدونه ورزش گرفتم وگرنه کاهشاتم!!!! بیشتر بود..... دکتر اون مدت ورزش رو ممنوع کرده بود برام تا حالم خوب شه یه کم. اینارو گفتم که بگم من از اتکینز راضی بودمو از فردا میخوام تا 1 ماه رژیمه اتکینزو با ورزش بگیرم..... میام نتیجه اش رو هم تو دفترچه (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/) ام هم تو دفترچه ی خوده اتکینز مینویسم ...................

delaram25
17 اسفند 1393, 11:40
سلام ارمیتا جونم.. خوبی دوست با اراده من؟؟؟؟؟؟
چقد خوشحال شدم که دوباره توی دفترچه ام دیدمت... چقد خوشحالم برات که از اون فاز غمگین بودن و ناراحتی در اومدی....
مشکلات برای همه هست... ما خودمون باید قوی باشیم تا بتونیم بر مشکلات غلبه کنیم و خودمون رو نبازیم..
ارزو میکنم که یه روزی به اندام ازاده برسی و مامان و ابجیت هم متوجه بشن که چقد تو اراده ات قویه و هر چی که بخوای همون میشه...

عزیزم برات ارزوی بهترین ها رو میکنم... و در پناه حق باشی.......
ازم از خودت بهمون خبر بده دوستم.. همیشه منتظرتمممممممممم

atefeh 71
17 اسفند 1393, 11:49
سلام ارمیتا جون...افرین....اما من اصلا انگیزه ندارم....:184:

Armita barbi
17 اسفند 1393, 12:17
سلام ارمیتا جون...افرین....اما من اصلا انگیزه ندارم....:184:

سلام عاطفه جون..... چرا انگیزه نداری گلم؟؟ الان سایزت چنده؟؟؟ برو یه مانتو یا یه لباس تو خونه ای قشنگ بخر 2 سایز از الانت کوچیک تر...

بعد هر روز جلوی آینه وایسا به خودت بگو من با این هیکل میخوام تا ابد زندگگی کنم؟؟ چون من اعتقاد دارم انسان یکبار به دنیا میادو تو این یک بار باید به اوجه کمالی که میتونه برسه...... من نمیدونم تو ازدواج کردی یا نه . ولی من جلوی آینه به خودم میگم آرمیتا با این هیکل میخوای عروس شی؟؟؟؟ واسه خودت انگیزه بساز.

واسه خودت تو رژیمات قانون بزار. قانون های تشویقی. تنبیهی. مثلا یه روز که هم ورزش کردی هم رژیمتو خوب رعایت کردی برو بشین واسه خودت آهنگ شاد گوش بده یا برعکس روزی که خوب نبودی مثلا 20 تومن از حقوق یا پول تو جیبیت رو برو هله هوله بخر بده بقیه بخورن. که دلت بسوزه.........
یا مثلا قانون بزار که اگه تا آخر این ماه انقدر کم کردم آخر ماه برم جایزه به خودم یه پیتزای بزرگ بدم. البته باید بیشتره کالری اون روزتو واسه پیتزای شب نگه داری......

دوستم خودت باید با بدنت دوست باشی و با خودت اول مهربون باشی تا بتونی بهترین نتیجه رو بگیری......
من زمانی که 86 کیلو بودمو از هیکله خودم متنفر بودم هر روز بیشتر چاق میشدم.... ولی به یه جایی رسیدم که دیگه خودمو تو آینه دیدمو گفتم داری شبیه شرک کمیشی. بس کن. و بعدش تصمیم گرفتم. حتی همین الان که دارم برات تایپ میکنم بزرگترین سختی زندگی من صبح بیدار شدنه... ولی به شکرانه ی اینکه مشکله وحشتناکه زندگیم حل شد امروز 10 پاشدم و دارم میرم که ورز کنم. البته ثبلش یه لیوان آب از شیر خوردم. قبلنا ما کلی با جیلیان حال میکردیم.......

الان 2 ماهی نبودم..... به خاطر یه مشکله خیلی بزرگ که هم جسمی بود هم روحمو داغون کرده بود. من از امروز شروع کردم دوباره . دیشبم نوشتم تو دفترچه ام.... اگه دوست داری بیا با هم شروع کنیم.

فقط یه خواهشی دارم اگه واقعا واسه وقت گذرونی اومدی به این سایت همین الان بری بهتره دوستم. ولی اگه واقعا واقعا تصمیم داری لاغر شی که خودتم میدونی سخته و تحمل و صبر و زحمت میخواد بسم الله. من کمکت میکنم تا جایی که از خودمو اطلاعاتم بربیاد.....

- - - Updated - - -

سلام ارمیتا جونم.. خوبی دوست با اراده من؟؟؟؟؟؟
چقد خوشحال شدم که دوباره توی دفترچه ام دیدمت... چقد خوشحالم برات که از اون فاز غمگین بودن و ناراحتی در اومدی....
مشکلات برای همه هست... ما خودمون باید قوی باشیم تا بتونیم بر مشکلات غلبه کنیم و خودمون رو نبازیم..
ارزو میکنم که یه روزی به اندام ازاده برسی و مامان و ابجیت هم متوجه بشن که چقد تو اراده ات قویه و هر چی که بخوای همون میشه...

عزیزم برات ارزوی بهترین ها رو میکنم... و در پناه حق باشی.......
ازم از خودت بهمون خبر بده دوستم.. همیشه منتظرتمممممممممم

سلام دوست جونی...... خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی که این مدت به یادم بودی و هرازگاهی سرمیزدی..... خیلی خوبی. دلارام جون من با انگیزه ی خیلی زیاد به شکرانه ی اینکه خدا یه بلای بزرگو ازم دور کرد برگشتم و میخوام تمامه تلاشمو بکنم که این دفعه دیگه تا آخر تابستون به هم وزن هم سایز ایده آلم برسم. الهی آمین. تو چظوری عزیزم؟؟؟؟؟ خانواده خوبن؟؟؟؟ تو این مدت که نبودم خبر خاصی نبوده از دوستای زیباتن؟؟؟ کسی به وزنه هدفش نرسیده؟؟ کسی تولدش نشده؟؟ کسی مامان نشده؟؟؟؟ کسی عروس نشده؟؟؟؟ من برم بورزشم واسه اولین روز بعد از 2 ماه دوری از میادین ورزشی. تو جواب بده دوستم اگه پیاممو دیدی. من میام میخونم و جواب میدم...... بوس. فعلا

atefeh 71
17 اسفند 1393, 12:23
:smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021::smiley-love021:

delaram25
17 اسفند 1393, 12:33
سلام بر ارمیتای شیرین بیانم.....
امیدوارم این بار بتونی موفق بشی برای همیشه...
دوستای زیباتن خیلیاشون نمیان دیگه.... یا اینکه کم میان....
هاجر 35 که نمیاد... کانی این اواخر دوخت و دوز داره نمیاد... فرهاد هم احتمالا سر کار رفته نمیاد... یومنا هم که نمیاد.. این اواخر یه بار دیدم که اومده ولی زود رفت...
خلاصه فقط من موندم ........:smiley-love021:

من که به وزن هدف اولم رسیدم... روی 60 گیر کردم... هر از گاهی رژیم سریع می گیرم.. 59 میشم.. ولی بعدش باز که عادی میخورم وزنم بر می گرده میاد روی 60....
حالا ببینم چی میشه..... از امروز هم رژیم سریع پروتئین گرفتم...
دور شکمت چنده ارمیتا؟؟
من الان فقط با شکمم مشکل دارم.. دور شکمم تا 84 هم رسیده بود .. این اواخر که ورزش نکردم و همه چی هم خوردم شده 87.......
میخوام ورزش رو با جیلی سفت و سخت شروع کنم.......
موفق باشی عزیزم....

- - - Updated - - -

سلام بر ارمیتای شیرین بیانم.....
امیدوارم این بار بتونی موفق بشی برای همیشه...
دوستای زیباتن خیلیاشون نمیان دیگه.... یا اینکه کم میان....
هاجر 35 که نمیاد... کانی این اواخر دوخت و دوز داره نمیاد... فرهاد هم احتمالا سر کار رفته نمیاد... یومنا هم که نمیاد.. این اواخر یه بار دیدم که اومده ولی زود رفت...
خلاصه فقط من موندم ........:smiley-love021:

من که به وزن هدف اولم رسیدم... روی 60 گیر کردم... هر از گاهی رژیم سریع می گیرم.. 59 میشم.. ولی بعدش باز که عادی میخورم وزنم بر می گرده میاد روی 60....
حالا ببینم چی میشه..... از امروز هم رژیم سریع پروتئین گرفتم...
دور شکمت چنده ارمیتا؟؟
من الان فقط با شکمم مشکل دارم.. دور شکمم تا 84 هم رسیده بود .. این اواخر که ورزش نکردم و همه چی هم خوردم شده 87.......
میخوام ورزش رو با جیلی سفت و سخت شروع کنم.......
موفق باشی عزیزم....

atefeh 71
17 اسفند 1393, 12:42
ارمیتاو دلی جون...بیاین تو دفترچم جواب بدین دوستیا

*Negar*
17 اسفند 1393, 13:36
ارمیتا جون خوشحالم که دوباره نعمت سلامتی رو بدست اوردی
چه دفترچه پرباری داری
من تازه واردم از اشناییت خوشوقتم :7165:

Armita barbi
17 اسفند 1393, 13:54
ارمیتا جون خوشحالم که دوباره نعمت سلامتی رو بدست اوردی
چه دفترچه پرباری داری
من تازه واردم از اشناییت خوشوقتم :7165:

سلام نگار جون....... مرسی عزیزم... دعای دوستامو عنایت خدا بود که هوامو داشت..... و دوباره سالم شدم.......
عزیزم منم یه زمانی تازه وارد بودم و خیلی دوست داشتم یه نفره با تجربه کمکم کنه.. اگه سوالی یا مشورتی خواستی در خدمتم... الان رژیمت چیه؟؟؟؟ ورزش میکنی؟؟؟ 14 کیلو کم کردی... خیلی خوبه عزیزم..... با چه روشی کم کردی؟؟؟؟

mona1362
17 اسفند 1393, 15:54
سلام آرمیتای عزیزم

خوبی خانم گل ؟

چقدر خوشحالم که دوباره اومدی ، نوشته هات پر از انگیزه و انرژی مثبته ، مثل قدیما

امیدوارم همیشه همین طور شاد و سر حال باشی قشنگم

خوشحال میشم گاهی به منم سربزنی

دوست دارم

رهاجان
17 اسفند 1393, 16:17
سلام بر ارمیتا خوشگل خانوم

عزیزم خوبی

منم خوشحالم که بیماری رو پشت سرگذاشتی
اول که اومدم توی سایت بخش عکس ها عکسای شما به من خیلی انگیزه داد الهی همیشه سالم باشی وبه هدفت برسی

راستی عزیزم بیماریت ربطی به رزیم اتکثر نداشت

art
17 اسفند 1393, 18:31
سلام صبا جون. خوبی ؟؟ من برگشتم با انگیزه و امیده زیاد.............. خوبی تو ؟؟؟ چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم . خوش اومدی . خیلی وقته نبودی . شکر خدا که مشکلت حل شد عزیز دلم . والا من که رژیمو ول کردم . انگیزه هم ندارم دیگه . ممنون بهم سر زدی عشقم
ماشاالله تو همیشه پرانرژی هستی خانم گل

الینا1
17 اسفند 1393, 18:32
سلام ارمیتاجونم بهترشدی خانومی
کم پیدایی

*Negar*
18 اسفند 1393, 09:24
سلام نگار جون....... مرسی عزیزم... دعای دوستامو عنایت خدا بود که هوامو داشت..... و دوباره سالم شدم.......
عزیزم منم یه زمانی تازه وارد بودم و خیلی دوست داشتم یه نفره با تجربه کمکم کنه.. اگه سوالی یا مشورتی خواستی در خدمتم... الان رژیمت چیه؟؟؟؟ ورزش میکنی؟؟؟ 14 کیلو کم کردی... خیلی خوبه عزیزم..... با چه روشی کم کردی؟؟؟؟

وای عزیزم اگه بدونی چقدر ذوق کردم :84:
از امروز رژیم سریع چهارروزه رو شروع کردم
کاهش وزن قبلیمم با خضری و سوئدی بوده
ولی تو خضری فقط تا رژیم سومش کاهش داشتم دیگه ادامه اش ندادم
بیشتر از یک و نیم ماهه تقریبا مصرف نون و برنج و کربوهیدراتم نزدیک صفره
میترسم بخورم دوباره وزنم برگرده
ولی تو این رژیم سریع 4روزه روزی 4تا ساقه طلایی داره امیدوارم باهاش کاهش داشته باشم

یونیک
02 فروردین 1394, 14:54
سلاممم آرمیتا جووون
چطوووری؟
سال نو مبارک خانومی
امیدوارم پر از اتفاقای قشنگ باشه برات:cheerleader3:

Armita barbi
11 فروردین 1394, 21:39
بچه ها جون سلام.... سال جدیده همتون پر برکت...

میشه تو رژیم اتکینز همبرگره 90% خورد؟؟ یا کلا نمیشه؟؟؟ یک ماه اتکینز بگیرم فازه اولو ضرر داره؟ کلا میخوام از روزی که بعد 13 به در و تعطیلی بعدش که اومدم تهران که فکر کنم بشه 15 فروردین میخوام دیگه طوفانی شروع کنم اگه آفت نخوره و بازم پیزی مانع نشه.....

من بعده یک ماه میخوام همچنان نونو برنج رو نخورم یا نون خیلی کم بخورم ولی نمیتونم میوه نخورم... خیلی میوه دوست دارم..... میشه بلافاصله بعد از تموم شدنه فاز یک برم فاز 2 ولی سیبو کیوی و ملون و اینا خورم؟؟ وزنم برنمیگرده؟ افراطی نه ها. در حد نرمال میوه بخورم..... زودی جواب بدین.

تو تعطیلات عید مثل دور از جونه همه مثل گاو خوردمو خودمو ول کردم. 5-6 کیلو اضافه شدم. البته با رژیم همش زودی برمیگرده چون حس میکنم که از درون نیستو انگاری عمقی چاق نشدم و سریع بمیگرده حس درونی رو خیلی سخت میشه گفت..... اتکینز رو من عالی جواب داد. خدا کنه واسه بار دوم هم خوب باشه. ولی این دفعه دیگه نمیخوام بعدش شروع کنم به چرخوری. خورد به عید انتهای رژیمم و بدشانسی آوردم . و به معنای واقعی برای اولین بار تو عمرم خودمو ول کردمو هر چی میخواستم خوردم بیش از اندازه......

البته یه خبره خوبم واسه خودم دارم!!! این دفعه میخوام اتکینزو با روزی 2 ساعت ورزش گیرم. البته حداکثرش 2 ساعت ولی کمه مش یک ساعت. دیگه بسته به حال اون روزم متفاوته زمانش.... کلی مانتوی خوشگل واسه عید خریدم که 2 تاشون الان خیلی تنگمن. یکیشون که مجلسیه و فوقه تنگ. سایزه 38. اونو گذاشتم ایشالا واسه آخر تابستون بپوشم. ولی اون یکی رو مطمعنم اتکینز تموم شه تنم میکنم. وقتی اون مانتو قرمز مجلسیه رو خریدم همه گفتم عمرا هیج وقت این بهت نمیخوره... به همشون ثابت میکنم. فقط تا آخر تابستون باید صبر کنن......

غیر از این 2 تا 4-5 تا مانتوی دیگه هم گرفتم که اکثرشون مجلسی هستن(کلا اکثر تیریپ های من کفش چاشنه بلندو مانتو شیکو رسمی و مجلسی و روسری ساتنه) و چون شکمم توشون قلفتی میوفته بیرون و خیلی ضایع اس. گذاشتم زمانی که لاغر شدم بپوشمشون. مخصوصا یه مانتو طرح سلطنتی که سر شونه هاش سرهنگیه و عاشقشم.... خیلی نازو شیکه........

امیدوارم بتونم به هدفم برسم.....

شما هم دعا کنید.

zargoli
12 فروردین 1394, 03:01
سلام منم تازه واردم. با خوندن دفترچت کلی انرززززی گرفتم به منم سر بزن
از صمیم قلبببب برات آرزوی موفقیت دارم خانمیییی:slxe1vrr6glin3kty2a

رازین۹۳
12 فروردین 1394, 11:15
سلام عزیزم خوبی با کمی تلاش حتمامیشه به ایده الامون دس پیدا کنیم.به امید موفقیت

mona1362
15 فروردین 1394, 11:19
سلام دلارام جونم عیدت مبارک دوست خوبم امیدوارم امسال یکی از بهترین سالهای زندگیت باشه و به همه آرزوهای کوچیک و بزرگت برسی

خوشبختی
18 فروردین 1394, 15:11
سلام ارمیبتا جحان خوبی؟ در چه حالی؟؟؟؟

atefeh 71
22 فروردین 1394, 10:55
سلام ارمیتا...3
خوبی؟؟//
میخام رژیم 4 روزه بگیرم....خوبه؟؟؟؟

Armita barbi
22 فروردین 1394, 19:22
سلام دوست جونی ها...... من از اول اردیبهشت میخوام یک ماه اتکینز بگیرم....... به این صورت که 10 روز اتکینز 10 روز خام گیاهخواری دوباره 10 روز اتکینز تا 1 ماه. یعنی 3 دوره ی این مدلی..... امیدوارم بتونم 10 کیلو کم کنم. چون این دعه با ورزش همراهه رژیمم. دفعه پیش حدودا 2-3 ماه پیش که اتکینز گرفتم بدون ورزش اونم تو 2 هفته 5 کیلو وزنو 1 سایز کم کردم.... عالی بود. امیدوارم این دفعه هم ازش جواب بگیرم........ چون میخوام باهاش روزی حداقل یک ساعت یک ساعتو نیم پیاده روی هم داشته باشم...... حلقه میزنم. تردمیل. طناب. دوچرخه و ایروبیک جیلیان مایکلز با وزنه...... یه مدت نبودم بخاطر مریضیم و یه چند روزی هم کلا هی میومدم میرفتم..... اگیزه نداشتم واسه سایت اومدن...... ولی دیشب پاشدم یه ذره رقصیذم یه نیم ساعت.... و و کمتر غذا خوردم. امروز 400 گرم کاهش دشتم. آخه چند وقتی بود اصلا کاهش نداشتم و به خاطر عید همش افزایش میدیدم رو ترازو و این نامیدم کرده بود...... البته الان به خاطر یه مستله شخصی کلا حالم خوب نیست و از نظر روحی پژمرده ام...... به امیده روزی که بتونم جشن هدفه 60 کیل شدنمو تو زیباتن و کنار دوستای عزیزم بگیرم...... باید تا آخر تابستون به هدفم برسم.... حتی ماهی 3 کیلو یعنی یک کیلو کمتر از نرمال هم درنظر بگیریم باید تا آخر تابستون که 5 ماه دیگه اس شده باشم 60 کیلو...... دیگه داره به آرزو تبدیل میشه برام. ولی من میتونم. مطمتنم......

- - - Updated - - -

سلام دوست جونی ها...... من از اول اردیبهشت میخوام یک ماه اتکینز بگیرم....... به این صورت که 10 روز اتکینز 10 روز خام گیاهخواری دوباره 10 روز اتکینز تا 1 ماه. یعنی 3 دوره ی این مدلی..... امیدوارم بتونم 10 کیلو کم کنم. چون این دعه با ورزش همراهه رژیمم. دفعه پیش حدودا 2-3 ماه پیش که اتکینز گرفتم بدون ورزش اونم تو 2 هفته 5 کیلو وزنو 1 سایز کم کردم.... عالی بود. امیدوارم این دفعه هم ازش جواب بگیرم........ چون میخوام باهاش روزی حداقل یک ساعت یک ساعتو نیم پیاده روی هم داشته باشم...... حلقه میزنم. تردمیل. طناب. دوچرخه و ایروبیک جیلیان مایکلز با وزنه...... یه مدت نبودم بخاطر مریضیم و یه چند روزی هم کلا هی میومدم میرفتم..... اگیزه نداشتم واسه سایت اومدن...... ولی دیشب پاشدم یه ذره رقصیذم یه نیم ساعت.... و و کمتر غذا خوردم. امروز 400 گرم کاهش دشتم. آخه چند وقتی بود اصلا کاهش نداشتم و به خاطر عید همش افزایش میدیدم رو ترازو و این نامیدم کرده بود...... البته الان به خاطر یه مستله شخصی کلا حالم خوب نیست و از نظر روحی پژمرده ام...... به امیده روزی که بتونم جشن هدفه 60 کیل شدنمو تو زیباتن و کنار دوستای عزیزم بگیرم...... باید تا آخر تابستون به هدفم برسم.... حتی ماهی 3 کیلو یعنی یک کیلو کمتر از نرمال هم درنظر بگیریم باید تا آخر تابستون که 5 ماه دیگه اس شده باشم 60 کیلو...... دیگه داره به آرزو تبدیل میشه برام. ولی من میتونم. مطمتنم......

azi110
22 فروردین 1394, 20:11
سلام آرمیتا جان

امیدوارم دوباره سرحال و پر انرژی بشی و به خواسته ات که تندرستی و اندام زیبا هست برسی ،تا حالا خوب پیش رفتی پس با قدرت به جلو برو و تا رسیدن به هدف از پا ننشین.:springsmile:

omberto
02 اردیبهشت 1394, 14:01
سلام
امیدوارم هر چه زود تر مشکلاتت حل شه و با انرژی به رژیم و سایت پیش ما برگردی

من هم قصد دارم دوباره از اردیبهشت 94 شروع کنم . تو 7 ماه گذشته فقط 3 کیلو کاهش داشتم که بیشتر تثبیت بوده تا کاهش
موفق باشی خانومی
من همیشه به طور خاموش پیگیر دفترچه ی تو بودم و از موفقیتت تو کاهش انگیزه میگرفتم .
بیا و دوباره انرژی و انگیزه رو به دوستات برگردون

موفق . شاد و سالم باشی عزیز

گلناز خانم
03 اردیبهشت 1394, 12:05
​سلام آرمیتا جون برات آرزوی موفقیت دارم

یکتا اذری
09 اردیبهشت 1394, 21:51
سلااااااااااااااااام
آرمیتای عزیزززززززززز
خوبی دوست من
شاد و پرانرژی باااااشی

Armita barbi
09 اردیبهشت 1394, 22:07
سلااااااااااااااااام
آرمیتای عزیزززززززززز
خوبی دوست من
شاد و پرانرژی باااااشی

سلام یکتا جون..... خوبی؟؟؟؟ عکس های جدیدمو دیدی تو پیج اولم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو در چه حالی ؟؟ ورزشو رژیم چه خبر؟؟؟؟ از کجا فهمیدی آنلاینم کلک خانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :2vsj1nm:میخواستم دوباره اول یه سر و سامونی به پروفایلم بدم بعد خبر دار کنم همرو از بازگشت غرور آفرینم به زیباتن... :999:

- - - Updated - - -

سلام عزیزم.... مرسی گلم....خوبی ؟؟؟؟ چه خبر؟؟؟؟؟ ورزش میکنی ؟؟ رژیم چی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم برات آرزو دارم به هر پیزی که به صلاحته و دوست داری برسی...

- - - Updated - - -

http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط گلناز خانم http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%86-15/%D8%AA%D8%A7-17-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D9%85-%7C-armita-barbi-7057-post416987/#post416987)

سلام عزیزم.... مرسی گلم....خوبی ؟؟؟؟ چه خبر؟؟؟؟؟ ورزش میکنی ؟؟ رژیم چی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم برات آرزو دارم به هر پیزی که به صلاحته و دوست داری برسی..

یکتا اذری
09 اردیبهشت 1394, 23:20
:sun::sun:

- - - Updated - - -

شب بخیررررررررررررر
آرمیتاااااااااا
جوووووووووووووووون

یکتا اذری
10 اردیبهشت 1394, 10:14
http://up.fesghele.ir/up/mtohi92/Pictures/10.jpg

گلناز خانم
10 اردیبهشت 1394, 11:44
سلام عزیزم.... مرسی گلم....خوبی ؟؟؟؟ چه خبر؟؟؟؟؟ ورزش میکنی ؟؟ رژیم چی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم برات آرزو دارم به هر پیزی که به صلاحته و دوست داری برسی...
سلام آرمیتا جون خدا رو شکر خوبم رژیمم تا الان کالری شماری و فعلا رژیم دو روزه سیب دارم
ورزش و پیاده روی هم اکثر روزا دارم

النور
10 اردیبهشت 1394, 12:36
سلام بر آرمیتا خانم عزیز و با اراده
من قبلاً عکس قبل و بعد رژیمت رو دیدم خیلی حال کردم.
بهت تبریک میگم وامیدوارم به وزن هدفت برسی گلم

Armita barbi
10 اردیبهشت 1394, 18:49
سلام بچه ها جون. من امروز در حرکتی انتحاری رفتم مواد غذایی مخصوص رژیم اتکینز مثل پنیر خامه ای و گوجه و خیار و خامه و پنیر گیتزا و مرغ و ژله رژیمی و تخم مرغ و تن ماهی و کره و کاهو خریدم و امروز روزه اول اتکینزو یهویی!!! شروع کردم..... امروز از اولین روز سردرد دارم و گاهی تعادل راه رفتنمو از دست میدم نمیدونم واسه رفتن تو فازه کتوزه یا چیزه دیگه..... از صبح 4 تا پنیر کیبی خوردم 2 تا خیار نهار هم مرغ آبپزی که تو ماهی تابه سرخش کردم و بهش پنیر چیتزا اضافه کردم. یکی از غذاهای مورد علاقه ی من در اتکینز همینه...... بچه ها جون کاهو رو به جای نون استفاده کنید . یعنی اینکه هر غذای نونی رو بزارید لای کاهو بخورید. مخصوصا کاهو پیچ خیلی خوشمزه اس. آب هم زیاد بخورید . این رو کسلی و سردردتون خیلی تاثیر داره..... اگه اتکینز میوه داشتو ماست و شیر تو فازه اولش واسه تا ابد میگرفتمش..... حالا ایراد نداره میخوام 2 هفته بگیرم یعنی تقریبا تا سر ماه. بعدش 2 روز خام گیاه خواری دوباره اتکینز ولی این دفعه فاز 2 که توت فرنگی و طالبی داره رو میخوام بگیرم... چون خیلی میوه دوست دارم من. ایشالا که بتونم ادامه بدم. چون به این انگیزه ی فوری احتیاج دارم. خدا کنه مثل سری اول خوب جواب بده...... اولین بار خیلی عالی بود.... بیشتر سایز کم کردم تا وزن. ولی عالی سایز کم کردم. اون دفعه بذون ورزش بود. این دفعه حتی با ورزش همون جواب رو هم بگیرم عاله. خدا کنه با این رژیم ها تا 63-64 بیام. میخوام 2 هفته اتکینز بگیرم 2 روز خام گیاه خواری دوباره 10 روز فاز 2 اتکینز بعدش هم رژیم 7 روزه واسه چربی های شکم که از همین زیبتن پیدا کردم لینکش رو...... برام دعا کنید که خدا هراهیم کنه . منم واسه تک تکتون دعا میکنم دوست جونی ها.....

یکتا اذری
10 اردیبهشت 1394, 19:11
دوست من واست ارزوی موفقیت میکنم با رژیم اتکینز ...............

:choir::choir:

linda1
14 اردیبهشت 1394, 10:14
سلام آفرین بهت تبریک می گم

shakib
14 اردیبهشت 1394, 17:39
موففففق باشی :4uboxsmiley:

یکتا اذری
15 اردیبهشت 1394, 18:06
http://www.zibakade.com/Upload/PostImages/WM20120626112148_1613920217738.jpg

- - - Updated - - -

آرمیتای عزیزززززززززززززززز
چیطوره ؟

یکتا اذری
15 اردیبهشت 1394, 20:53
http://www.miyanali.com/patch2image.php?patch=usr/sogol-Razavi/gal129.jpg&588575583

afsaneh.b
20 اردیبهشت 1394, 22:12
لام مهربون خوش تیپ من
عزیزم میشه آدرس عکسهای قبل و بد را برام بگذاری نمی دونم کجاست
با کمال میل میرم می بینم
آره عزیزم اتکینز آخر بخور بخور عالیه و من خیلی دوست داشتم مخصوص موقعی هست که دلت غذا بخواد
من خیلی دوست داشتم ولی خوب من زیاد اهل گوشت اینطور چیزا نیستم بیشتر سبزی و میوه می خورم
الانم رژیمم شیر هست و خرما ولع حوردن شیرینی را از آدم می گیره
دوستم همیشه موفق باشید

ana...
20 اردیبهشت 1394, 23:21
سلام آرمیتای گلم
آفرین به ارادت،عکس قبل و بعد رژیمتو دیدم واقعا خیییییییلی لذت برم
موفق باشی:slxe1vrr6glin3kty2a
امیدوارم منم مثل تو بتونم

یکتا اذری
20 اردیبهشت 1394, 23:53
سلااااااااااااام سلااااااااااااام
آفررررررررررررین
هوراااااااااااااااااااااا اااااااااااااا
عزیزم عااااااالی بودی
تو این وزن خیلی ...:178::178:
بهت تبرررررررررریک میگم :cancan::cancan::balloons::cheerleader3::2vsj1nm:: 999::sun:

لطفا خصوصی رو چک کن
مرسی

shakib
21 اردیبهشت 1394, 00:04
سلام آرمیتای باربییییییییییی عکستو دیدم تو معرکه ای دختر آفرییییییییییییییییییییین !!!! همینطوری ادامه بده:brunluva::999:

واقعا تغییرت محسوسه

- - - Updated - - -

آرمیتا جون تو همون صفحه منم دوتا عکس دارم اگه دوست داشتی ببین و نظرتو بگو عزیزمممممم راستی خیلی هم خوشگلی ماشالله:16::balloons:

باربی اینده
21 اردیبهشت 1394, 00:49
واوووووووووووووووووو خیلی تغییر کردی خیلی از کل اندامت خیلی تغییر کردی بعضی ها دیدی فقط یه قسمت کم میشه و بقیه قسمتا نه اما تو از همه قسمتا عالی کم کردی متناسب داری افت وزن میگیری ولی خب میخوام باهات صادق باشم که دوست خوشگلم زودتر به هدفش برسه هنوز کار داری یعنی راه طولانی داری هنوز شکمت تو چشمه و این خیلی بده هنوز باید خیلی بیشتر پهلوهات تراش بخوره چون هنوز پهلو داری و اون خط فاصل بالا تنه و پایین تنه هنوز معلوم نیست و بقول معروف یک سره ای پس بیشتر رو شکم و پهلوهات کار کن پاهات متاسبه اما بازوهات یه کوچولو کار داره تا متناسب تر بشه قوس کمر و سایز باسنت از نیم رخ تا اونجایی که تو عکس دیدم اوکیه ولی افتادگی باسن داری یه کوچولو ورزشای باسن رو بیشتر کن که لیفت شه.ولی روی هم رفته عالی اومدی پایین خوبی ورزش اینه که خوب تراش میده موفق باشی دوستم.بوسسسسسسسسسسسسسسسسس سس

یکتا اذری
21 اردیبهشت 1394, 00:52
:brunluva::brunluva::brunluva::brunluva:

عطی
21 اردیبهشت 1394, 09:44
آرمیتا جون سلام

واقعاً لقب باربی برازنده توست و مطمئن باش به زودی باربی میشی .
آفرین بر تو دختر با اراده . امیدوارم با این عزم و اراده آهنین هر روز به وزن هدف و ایده آلت نزدیک و نزدیکتر بشی . موفق باشی عزیزم :47b20s0:

*آرمیتا جان اشتباهی توی تاپیک عکس قبل و بعد پیام گذاشته بودم ، چون میدونم نظرات پاک میشه ، نظرمو توی دفترچه خودت گذاشتم ...... عزیزم عالی و خیلی متناسب وزن کم کردی ، آفرین*

- - - Updated - - -

آرمیتا جون در حال حاضر برنامه رژیمت چیه ؟ روزی چند ساعت ورزش میکنی؟

یلدا بانو
21 اردیبهشت 1394, 19:00
واااااوووو احسنتتتت. آرمیتا جون عکساتو دیدم.فوق العاده عالی عمل کردی.میشه منم نظر بدم در رابطه با اندامت؟ راستش به نظر من با اینکه خیلی تا قبلت تغییر کردی و خوش فرم تر شدی ولی احساس میکنم افتادگی سینه و باسن و شکم داری. بنظرم یک مدت هر روز شکم بند ,ببند تا قسمت پایین شکمتو بیاره بالا نه اینکه زیاد سفتش کنی.فقط برای بالا نگه داشتنش. و حتما ورزشای پیتاستو که گفتی شروع کن که مخصوصا افتادگی سینت از بین بره . راستی شما با رژیم دکتر جلو نمیری.نه؟میشه بدونم روشتون چیه و چند ماه چقدر کاهش داشتی؟

یکتا اذری
22 اردیبهشت 1394, 23:58
سلااااااااااام
شبت بخیررررررررررر
آرمیتا جووووووووووونم پیامتو چک نکردی عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باربی 55
24 اردیبهشت 1394, 14:27
سلام
آفرررین به اراده ی شما
من تازه عضو شدم وخیلی اضافه وزن دارم
خوشحال میشم دوستیمو قبول کنی و از تجربیاتت استفاده کنم:balloons:

گلناز خانم
24 اردیبهشت 1394, 16:21
سلام آرمیتا جون عکسهاتون رو تو اون یکی تاپیک دیدم خیلی عالی و متناسب کم کردین واقعا هیکلتون خیلی خوب شده قابل مقایسه با زمانی که چاق بودین نیست :cancan:

​تلاشتون واقعا قابل تحسینه و آفرین به اراده شما

تیرمه
27 اردیبهشت 1394, 21:37
سلام آرمیتا جووون،واقعا دمت هاته هات

خیلی خوشتیپ شدی،خییییییییییییییییییلی یییییییییییی

ادامه بده دوستم،تو خوش هیکلترین و سالم ترین دختررررررررررری و از اینم زیباتررررررررررررر میشییییییییی دوستم

afsaneh.b
03 خرداد 1394, 12:27
سلام عزیزم
عسکهاتو دیدیم و از تغییرات کلی لذت بردم
امیدوارم همیشه موفق باشی دوست خوبم:cancan::cheerleader3::2vsj1nm::999::999:

تیرمه
08 خرداد 1394, 14:41
آرمیتا جوووووووون تو ک باز رفتی،چرا انقد همه دیر ب دیر میان سایت،بیا دیگه عزیزم،هرچی آدم با انگیزه و اکتیوه کم پیدا شده!!!بابا دلمون گرررررفت

royaye73
09 خرداد 1394, 13:50
سلام آرمیتای عزیز.منم تقریبا هم وزنت هستم از وقتی که عکسای قبل رژیم وبعد رژیم شمارو دیدم خیلی انگیزه گرفتم الان سه هفتس که رژیم دارم وتقریبا چهار کیلو کم کردم.میخواستم بهت تبریک بگم صورتت خیلی ناز شده هر روز عکساتو نگاه میکنم تا قوت قلب بگیرم ومثه شما بشم.میشه ازتون سوالی بپرسم شما هم رژیم دکتر کرمانی رو گرفتید؟

sama_shmoghadam
15 خرداد 1394, 14:05
افرین دختر واقعا ازت خوشم اومد خیلی خوب کم کردی من این جند ماهی که زیباتن میام دفترچه تودیده بودم خیلی خوب وزن کم کردی ...ازت کلی روحیه گرفتم امروز دقیقا روش توروشروع کردم برام دعا کن که منم بتونم این اضافه وزنم بزارم زمین ....موفق باشی عزیزم:29dz8zk:

mahsa_vaghari
16 خرداد 1394, 20:54
سلام آرمیتا جون خیلی خوب کم کردی عکساتو دیدم ایول داری بابا
ایشالا منم بتونم به هدفم برسم
واقعا با خوندن دفترچه ات انگیزه گرفتم