PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منم بايد لاغر بشم - مملی شیطون

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

venoos
26 اسفند 1391, 03:50
سلام به دوست عزیز خودم هم سر گروهیت رو و هم کم کردن وزنت رو بت تبریک میگم مرسی از اینکه به من انگیزه میدی افرین به این پشتکار افرین تو میتونی :54::67::67::67:

mariami
26 اسفند 1391, 09:14
مملی جان سرگروهیت مبارکه عزیز همینطور کاهش وزنت. خوشحالم که داری خوب پیش میری اینهمه هم استرس به خودت نده که مثلن با تعویض رژیم ممکنه وزن کم نکنی و این صحبتها . برات آرزوی موفقیت میکنم عزیزم
در مورد کار سرگروهی هم که پرسیده بودی کاری که باید انجام بدی اینکه بیشتر حواست به بچه های همگروهیت باشه سعی کنی بیشتر به دفترچه هاشون سر بزنی و راهنماییشون کنی به هر حال شما هم سابقه ات توی زیباتن زیاده و به قوانین اینجا آشنایی داری و هم اینکه با موفق بودن خودت توی برنامه ات میتونی راهنماییشون کنی. به اون بخش گروه قرمز هم بیشتر حواست باشه اون بخشی که گپ و گفتگوی گروه قرمز هست و همینطور جدول اطلاعات دوستان که آپدیت میشه.
موفق باشی دوست خوبم

Zenith
26 اسفند 1391, 11:30
مملی خیلی خوشحالم افتادی رو ریل کاهش. تبریک میگم به اینهمه اراده ات. لطفا همه چی رو پای دکترت نذار. از این دکترا و برنامه ها زیاده(قصد توهین به دکترا رو ندارما). اونچه اهمیت داره اینه که فرد هم خودش اراده داشته باشه و ریز دستور دکترش رو عمل کنه. اونوقت هم دکتر بهترین دکتره و هم مراجعه کننده اش بهترین.

مملي شيطون
26 اسفند 1391, 12:25
ممنونم دوستان ازلطفتون /// مرمري عزيز شوهرت حق داره خيليا با شنيدن اسم مملي فکر مي کنن طرف سبيل داره / ولي نه من سبيل ندارم من يه وبلاگ دارم به همين اسم مملي شيطون بري اونجا هم متوجه ميشي من سبيل ندارم اسم واقعيم هم طيبه است :37: :05:

marmary
26 اسفند 1391, 12:56
اره عزیزم وبلاگتو قبلا رفتم دوران راهنمایی یه دوستی داششتم که هم اسم شما بود خیلی دوستش داشتم گفتی اسمتویاد اون دوستم افتادم اخخخخخییی

مملي شيطون
26 اسفند 1391, 13:48
مرسي مرمري جون اتفاقا منم خيلي دوست داشتنيم :33::31:

yalda
26 اسفند 1391, 14:33
به به طیبه خانوم گل http://kanakh.com/forum/images/smilies/626gdau.gif
خیلی خوشحالم واسه روند کاهش وزنت
عزیزم نگران نباش اگه دقیق به رژیمت پایبند باشی بعد از تغییر دستور رژیم بازهم کاهش خواهی داشت و این کاهش وزنو مدیون اراده و پشتکارت هستی http://kanakh.com/forum/images/smilies/4uboxsmiley.gif

marmary
26 اسفند 1391, 16:32
بله طیبه جون معلومه که دوست داشتنی هستی همینطوره:29:

mariami
26 اسفند 1391, 19:29
آخی چه اسم خوشگلی داری عزیزم. راستش منم اولین بار که اسمت رو دیدم فکر کردم یه آقاس اما خب بعدش دیدم اشتباه کرده بودم حالا هم که میبینم اسم به این نازی و خوشگلی داری عزیزم :29:

ساینا
27 اسفند 1391, 00:12
تبریک عزیزم.ایشالا که همه باهم میریم گروه سبز!!!!!!!!

مملي شيطون
27 اسفند 1391, 17:50
امروز نوبت دکترم بود رفتم کنترل وزن :24: 2 کيلو و 250 گرم کم کرده بودم البته به توجه به اينکه بهمون گفتن سه روز قبل خاله پري و سه روز اول خاله پري وزن بالا ميره من وزنم بالا رفته بودو 300 و 400 گرمي بيشتر نشون داد والا اون موقع محشر ميشد دکتر رژيمم رو عوض کرد و دوباره همون رژيم سابق رو با کمي تغييرات بهم داد البته کمي مقدار غذاهاش کمتر شده اميدوارم بتونم با رژيم جديدم دوباره کم کنم :24::24:

قاصدک
27 اسفند 1391, 19:26
خیلی عالیه
تبریک می گم بهت دوست موفق و با پشتکارم :06:

tinkerbell
27 اسفند 1391, 22:34
سلام مملی جون خوبی ؟
راس میگی من اینجوری به اون چیزی که میخوام نمیرسم ولی این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست
بهت تبریک میگم انشالا هرچه زودتر به هدفت برسی
موفق باشی

مملي شيطون
28 اسفند 1391, 01:25
تينکر بل عزيز مطمئن باش اگه خودمون بخوايم مي تونيم کوه رو تکون بديم حالا اين چند کيلو گوشت چيزي نيست فقط کمي صبر و حوصله و همت ميخاد پس ما تمام تلاشمون رو مي کنيم تا به هدفمون برسيم

hamraz
28 اسفند 1391, 11:18
مملی جون بهت تبریک می گم عزیزم ،مطمئنا این رژیم رو هم شکست می دی

مملي شيطون
02 فروردین 1392, 13:57
امروز 2 فروردين خودم رو وزن کردم حس ميکردم لاغر شدم 86 و 600 :08::29: عالي بود باور نمي کردم تو 5 روز نزديک يک کيلو کم کرده بودم روز اول عيد حسابي نشستم آجيل و شيريني خوردم تا روز هاي بعد هوس نکنم خدا شکر هم هوس نمي کنم و خوب تونستم جلوي خودم رو بگيرم :29: انشالله تا پايان عيد بيشتر کم کنم :29:

yasssmina63
02 فروردین 1392, 14:09
امروز 2 فروردين خودم رو وزن کردم حس ميکردم لاغر شدم 86 و 600 :08::29: عالي بود باور نمي کردم تو 5 روز نزديک يک کيلو کم کرده بودم روز اول عيد حسابي نشستم آجيل و شيريني خوردم تا روز هاي بعد هوس نکنم خدا شکر هم هوس نمي کنم و خوب تونستم جلوي خودم رو بگيرم :29: انشالله تا پايان عيد بيشتر کم کنم :29:

مملی جون تبریک میگم
خیلی خوب داری پیش میری
انشاله کو توی سال جدید زود زود به هدفت برسی عزیزم

fereshteh
03 فروردین 1392, 12:23
مملی جون دیدم کاربر فعال و نمونه شدی کلی ذوق کردم :04: تبریک میگم خانومی :24: امیدوارم مثل همیشه موفق باشی دوست جون:67::67:

asal
03 فروردین 1392, 18:03
سلام مملی جان خیلی وقته نیامدم از دیدن ÷ستت کلی ذوق کردم سال نو مبارک خیییلی از ÷یشرفتت خوشحال شدم عزیزم

مملي شيطون
04 فروردین 1392, 13:53
ممنونم فرشته و عسل عزيز دلم براي همه دوستان تنگ شده :29:همچنان دارم به رژيمم ادامه ميدم البته بعضي وقتها کم وز ياد ميشه هنوز خودم رو وزن نکردم دو سه روز ديگه مي وزنم ميام خبر ميدم

mariami
05 فروردین 1392, 13:16
مملی جان خوشحالم که داری نتیچه ی پشتکارت رو میبینی و به این خوبی وزن کم میکنی. موفق باشی عزیزم. بازم منتظر خبرای خوبت هستیم

hamraz
06 فروردین 1392, 19:19
مملی جون کاهشت مبارکه عزیزم، چقد خوبه که حتی ایام عید هم می تونی با اراده به رژیمت ادامه بدی آفرین

asal
06 فروردین 1392, 21:36
می دانم بازم با خبرهای خوش میایی عزیزم:67:

مملي شيطون
12 فروردین 1392, 20:45
سلام دوستان گلم من بعد از چند روز دوري از سايت و مسافرت کوتاه برگشتم هر کي عيد منو ميديد لغر شدنم رو مي فهميد و همه تشويقم مي کردند :01: روزهي اول عيد کمي لاغر شده بودم ولي روزهي بعد کمي کوچولو پرخوري کردم البته نسبت به روزهي اول عيد ، والا زيادم پرخوري نکردم و جايي هم که زياد خوردم از غداهاي ديگه کم کردم :22:حس مي کنم کمي وزنم رفته بالا ولي ميترسم برم بالاي ترازو البته دو روزه کم مي خورم تا جبران بشه :22: چيزي که برام عجيبه بزرگ شدن زياد شکممه :33: چيزي نخوردم که اينقدر شکمم بزرگ شده شايدم بزرگ شدن شکمم باعث ميشه حس کنم وزنم رفته بالا / نفخ هم ندارم و تغييرات هورموني و موقع ومدن خاله پري هم نيست :32: ولي نمي دونم چر ا شکمم اينقدر باد کرده تنها تغييري که توي برنامه غداييم رخ داده نخوردن سالاده:32: هر وقت واسه نهر و شام سالاد مي خورم يبوست ندارم و و شکم حسابي خالي ميشه ولي الان چند روزه گرفتار مهموني بودم و نتونستم سالاد بخورم و شکمم کمي تنبل شده ميخام امشب واسه شام سالد بخورم اگر بزرگي شکمم به خاطر نخوردن سالاد باشه واقعا جالب ميشه :33:بعدا ميام خبرش رو ميدم فعلا باي

fereshteh
12 فروردین 1392, 21:05
مملی جون کاهش وزنت رو تبریک میگم خیلی خوبه بقیه از لاغری آدم تعریف کنن و اونو تشوق کنن امیدوارم موفق باشی :27:
منم باوجود اینکه بعد از 1.5 کیلویی که تو عید اضافه کرده بودم کم کردم و الان همون 88 قبل عیدم اما احساس میکنم شکمم بزرگ شده فکر میکردم فقط من اینجوری شدم حالا دیدم شمام این مشکل رو داری واقعا چرا؟؟؟؟ باید چیکار کنیم؟؟؟؟

mariami
12 فروردین 1392, 23:30
خب به نظر من همونطور که مملی عزیز گفت بزرگ شدن شکم به صورت ناگهانی دلایل زیادی داره مثل همون تغییرات هورمونی یا عدم دفع مواد غذایی یا خوردن غذاهایی که باعث نفخ میشن. اما درکنار اینا یه مساله دیگه هم هست و اون اینکه ممکنه به خاطر لاغر شدن سایر قسمتها به نظرتون میاد که شکمتون بزرگ شده چون چاقی شکمی یکی از پایدارترین چاقی هاست و چربیهاش در آخرین مرحله آب شدن چربیها از بین میرن. به نظرم خوبه هر چند وقتی سایزهای بدنتون رو بگیرین و یاد داشت کنین تا بعدن متوجه بشین که آیا واقعن یه قسمت چاق شده یا به نظرتون میاد که چاق شده. البته سایزها رو هم مثل وزن باید در شرایط یکسان بگیرین. مثلن هر ماه روز اول ماه صبح ناشتا اینکارو بکنین. البته حتمن توجه کنین زمانش با روزهای خاص تغییرات هورمونی فاصله داشته باشه.

Zenith
16 فروردین 1392, 01:54
مملی جان خیی خوشحالم که افتادی رو دور کاهش و با این روحیه عالی داری ادامه میدی. در مورد شکم من هم نظر مریم جان رو دارم. امیدوارم با خبرای خوب تر برگردی

soniya
16 فروردین 1392, 02:12
سال نوت مبارك باشه عزيزم كاهشت مبارك افرين كه با اراده رژيمتو دنبال كردي ونتيجشم ميبيني :77::27:

مملي شيطون
16 فروردین 1392, 02:12
سلام دوستان گل من / امروز صبح خودم روز وزن کردم 87 و نيم بودم دو روز قبل وزن کرده بودم به 88 و نيم رسيده بودم البته هنوزهم شکمم تخليه نشده والا وزنم کمتر نشون ميداد نمي دونم چرا اينطوري شدم نهر و شام حسابي سالاد ميخورم ولي هنوز شکمم بزرگ مونده حس مي کنم معده م هم باد کرده :48:هفته ول عيد وزنم به 86 و 700 سيده بود ولي بعدش کمي پرخوري کردم لبته خيلي کم انتظار نداشتم وزنم بره بالا ولي متاسفانه رفته بود :16: ول تونستم توي چند روز اخير بيارمش پايين ميخام تا پايان مسابقه پيداران نوروز به 86 برسونمش و تا پايان مسابقه چله بهار به زير 83 برسم بايد تمام سعيم رو بکنم 22 ارديبهشت سالگرد عقدمون هستش ميخام برا اون روز مراسم بگيرم و تا اون اون روز به زير 80 برسم تمام سعيمو مي کنم نزديک 35 روز وقت دارم شايد نتونم زير 80 برسم ولي من تمم سعيمو مي کنم قوووووووووووووووول ميدم حسبي پياده روي و رقص مي کنم :37::78::24::77:يعني بايد 7 کيلو لاغر بشم :38: خودمون زياده ها:05: ولي تلاشموميکنم هر چقدر بيشتر لاغر شم بهتره :05::05:

Zenith
16 فروردین 1392, 09:06
چه انگیزه ی خوبی پیش رو داری. سالگرد عقدتون. درست هم همینه که خودت گفتی یعنی هر چی بیشتر لاغر شدی بهتر. میدونم که موفق میشی.

fereshteh
16 فروردین 1392, 12:56
مطمئن باش با این انگیزه و پشتکاری که داری حتما به هدفت میرسی مملی جون:24:

mariami
16 فروردین 1392, 15:29
همیشه اراده ی خوبت برام قابل تحسین عزیزم. میدونم که با این اراده ی خوبت به هدفت میرسی . پس همه ی تلاشت رو بکن

مملي شيطون
20 فروردین 1392, 03:13
امروز نوبت دکترم بود توي تعطيلات نه تتنها چاق نشده بودم بلکه نيم کيلو هم لاغر شده بودم :78: راستي به دکترم گفتم ميشه به جاي شام فقط سالاد بخورم گفت نه نميشه اون موقع بيشتر چاق ميشي تا لاغر :25::08::08::44: چه جوري اين جوري ميشه ؟؟؟؟؟

mariami
20 فروردین 1392, 10:39
مملی جان یه مقاله ای هست باید ترجمه کنم چون مشابه فارسیش رو فعلن پیدا نکردم در مورد تایپ بدن و اینکه چند مدل تایپ بدن داریم غ این مطلب رو چند وقت پیش یه دوست خیلی مهربونی یه جایی بهمون گفت و یه بخشهاییش رو هم ترجمه کرد و بهمون اطلاع داد. حالا من سعی مکینم به زودی کامل ترجمه کنم و بذارم توی سایت. مطلب این بود که بسته به نوع بدن افراد زمانی که باید کالری بگیرن متفاوته مثلن برای بعضی باید بیشتر کالری رو صبح بگیرن و برای بعضی بیشتر شب . البته متداوله که میگن صبح بیشتر کالری بگیرین ولی اون نوع طبی که ازش دارم صحبت میکنم نظر متفاوتی داره. حالا شاید پزشک شما هم بر اساس اون داره بهت برنامه میده. میتونی یه بار ازش سوال کنی اگه تونستی. ولی به هر حال حالا که داری خوب پیش میری بهش اعتماد کن و باهاش پیش برو

حورا
21 فروردین 1392, 03:44
سلام مملی جون خوبی دوستم؟
یه سوال توی قسمت کرم دست ساز ازت پرسیدم
اگه بیای اونجا و جواب بدی ممنون میشم

راستی یه سوال دیگه این عنوان (حالت من)
که پایین پرو فایل تو وبعضی کاربرای دیگه هم هست
چه جوری میشه اضافه اش کرد؟
من هرچی گشتم پیداش نکردم؟

Zenith
21 فروردین 1392, 09:41
سلام مملی جون خوبی دوستم؟
یه سوال توی قسمت کرم دست ساز ازت پرسیدم
اگه بیای اونجا و جواب بدی ممنون میشم

راستی یه سوال دیگه این عنوان (حالت من)
که پایین پرو فایل تو وبعضی کاربرای دیگه هم هست
چه جوری میشه اضافه اش کرد؟
من هرچی گشتم پیداش نکردم؟

حورا جان اون گزینه حالت من اون بالای سایت زیر پیغام خوش آمد و گزینه های مربوط به کنترل پنل و غیره است.

*aida*
21 فروردین 1392, 11:15
مملی جان یه مقاله ای هست باید ترجمه کنم چون مشابه فارسیش رو فعلن پیدا نکردم در مورد تایپ بدن و اینکه چند مدل تایپ بدن داریم غ این مطلب رو چند وقت پیش یه دوست خیلی مهربونی یه جایی بهمون گفت و یه بخشهاییش رو هم ترجمه کرد و بهمون اطلاع داد. حالا من سعی مکینم به زودی کامل ترجمه کنم و بذارم توی سایت. مطلب این بود که بسته به نوع بدن افراد زمانی که باید کالری بگیرن متفاوته مثلن برای بعضی باید بیشتر کالری رو صبح بگیرن و برای بعضی بیشتر شب . البته متداوله که میگن صبح بیشتر کالری بگیرین ولی اون نوع طبی که ازش دارم صحبت میکنم نظر متفاوتی داره. حالا شاید پزشک شما هم بر اساس اون داره بهت برنامه میده. میتونی یه بار ازش سوال کنی اگه تونستی. ولی به هر حال حالا که داری خوب پیش میری بهش اعتماد کن و باهاش پیش برو
مریمی جون ، میشه متن انگلیسیشو برام بفرستی ؟ ممنون میشم :06:

Zenith
21 فروردین 1392, 11:19
مملی جان یادم رفت بهت تبریک بگم بابت کاهش تو ایام عیدت. احتمالا دلیلش اینه که متابولیمست حسابی فعاله. ضمن اینکه ناخودآگاه خورد و خوراکت کنترل میشه. چون مدت زیادی رژیمی بودی.

yalda
21 فروردین 1392, 11:28
طیبه ی عزیزم
سال نوت با تاخیر مبارک
کاهش وزنت اونم تو تعطیلات عالیه و قابل ستایش
من میدونم وعده ی تکراری برای شام باعث میشه بدنت بهش عادت کنه و سوخت و سازت کم شه و وزنت کم نشه شاید دکترت برای همین گفته که هرشب شام تکراری سالاد نداشته باشی

مملي شيطون
21 فروردین 1392, 12:05
فداي همه دوستهاي گلم :06:

marmary
21 فروردین 1392, 12:32
طیبه جون دوست با ارادم خیلی خوشحالم که تو تعطیلات وزن کم کردی این کار هر کسی نیست بهت تبریک میگم که با صبر و تلاشت داری به هدفت نزدیکتر میشی

مملي شيطون
25 فروردین 1392, 13:37
سلام دوستان گلم/ ابتدا روز وفات خانم فاطمه زهرا ( س ) رو به همتون تسليت ميگم :02:و اميدوارم بتونيم جزو شيعه هاي واقعي خانم باشيم :41: و بعدش بريم سراغ خودمون .... رژيم دارم بر طبق رژيم دکتر پيش ميرم ............................ چون خاله پري اومده چند روزه خود م رو وزن نکردم :19: هر روز نيم تا يک ساعت رقص همراه چرخونک کار مي کنم جالبه بدونيد من خجالت ميکشم پيش شوشو برقصم وقتي اون نگاه مي کنه زود بي حرکت ميشم اونم واسه اين کار من غش مي کنه :31: اولين بار که تو لباس عروسي رقصيدم هيچ وقت خنده هاش و غش کردن هاش يادم نميره چون من اصلا بلد نبودم برقصم و زمون دختري اصلا نمي رقصيدم :20: اما الان کمي ياد گرفتم البته تو لباس عروسي هم رقصيدم معلوم بود ناشيم ولي همه ميگفتم نسبت به ناشيگريت خوب رقصيدي:36::04::24: الان کمي يادگرفتم :04: سعي مي کنم هر روز پياده روي هم بکنم / روزجمعه با شوشو 3 ساعت پياده روي کرديم جالبه خسته هم نشدم در حالي که همون مسير رو تو دوران نامزدي چند بار رفتيم توي نصف راه له له مي زدم و خسته ميشدم اما اين بار :11::10:

خودم حس مي کنم کمي وزنم کم شده ولي فعلا وزن نکردم نگه داشتم واسه روز چهارشنبه که پايان مسابقه است خدا کنه به هدفم که کاهش يک کيلو بود برسم :41: الانم که روز تعطيله ميخايم با شوشو بريم پياده روي و عصرش بازم بريم پياده روي سر خاک مامانم :41: فعلا باي :29:

*aida*
25 فروردین 1392, 14:02
منم مثل تو قبلنا یک ذره پیاده روی می کردم زود خسته می شدم . ولی الان خیلی طول می کشه تا خسته شم :04:
خوش بگذره عزیزم :67:

fereshteh
25 فروردین 1392, 14:05
مملی جون پیاده روی واقعا عالیه من که خیلی ازش لذت میبرم اونم تو این هوای بهاری که واقعا فوق العاده است :27: امیدوارم تا 4شنبه به وزن هدفت برسی و از برنده های مسابقه باشی:77:

marmary
25 فروردین 1392, 14:12
خوبه پس حسابی خوش میگذره بهت خیلی خوبه که پیاده روی میکنی طیبه جونم موفق باشی :29: راستی منم پیش شوهرم خجالت میکشم برقصم واسه همین همیشه میرم تو اتاقم میرقصم فقط مواقعی که همراهیم میکنه خجالت نمیکشم اما تنهایی...:08:

hamraz
26 فروردین 1392, 11:54
مملی جون پس با این حساب کلی به یاد دوران نامزدی میرین پیاده روی و خوش می گذرونین. خوشحالم که انقدر خوب داری ادامه میدی، موفقیت در پیش است :29:

مملي شيطون
27 فروردین 1392, 12:28
سلام دوستان همگي را خدا قوت به خاطر رژيم ميگم :94: من امروز دپرس شدم هم اينجا هوا ابريه و دل آدم ميگيره و هم اينکه امروز بعديه هفته خودم رو وزن کردم ولي :39:

ديروز ميخاستم برم مهموني شلواري رو که عيد مي پوشيدم پوشيدم تو عيد زيپش بسته نمي شد و از فشار زياد باز مي شد ولي ديروز کاملا قشنگ بسته شد ورفتم مهموني و اومدم اصلا هم باز نشده بود و من :60:

اما
اما
اما
اما امروز صبح خودم رو وزن کردم در کمال تعجب ديدم يک کيلو هم وزنم رفته بالا البته کمي هم بيشتر از يک کيلو :39::15::47: صلا هم زيادخيلي تعجب کردم اخه خودم از اندامم فکر مي کردم لاغر شدم اصلا هم زياده روي نکردم و حتي فعاليتم زيادتر بوده و کلي پياده روي کردم و چوخونک زدم و رقصيدم يعني روي 2 ساعت فعاليت اضافه تر داشتم ولي نمي دونم چرا وزنم رفته بالا :47: البته خاله پري هم هستش ولي تجربه نشون داده خاله پري زياد روي وزنم اثر نداره و وقتي وزنم به خاطر خاله پري بالا نشون ميده بعد تموم شدنش پايين تر نشون نميده :17:يعني چرا اينجوري شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممکنه به خاطر پياده روي و چوخونک و غيره بدنم وزنش رفته بالا ؟؟؟؟؟ وزن هفته قبلم 87 بود ولي امروز صبح 88و 100 گرم نشون داد / آدم دلش ميخاد .... لعنت بر شيطون :28: امروز مثلا ميخاستم درس بخونم حالم گرفته شد :39: ولي من ادامه ميدم حالا مي بيني اي بدن چاقالو :40:

aida
27 فروردین 1392, 13:30
مملی جون اگه اندازه هات تغییر نکرده یا کم شده شایدم وزنت کاذبه ... یا مثلا به قول خودت از ورزشِ زیاده
حالا ببین فردا صبح هم همینطوریه یا نه ... گاهی این ترازوی احمق میره الکی رو اعصاب آدم :09:

Zenith
27 فروردین 1392, 13:51
مملی جان احتمالا بخاطر ورزش هایی که همشون هم کاملا روی کمر تمرکز دارن، دور کمرت کم شده. اما خب به هر دلیلی وزن کلیت بالاتر رفته. بذار این سری پر.یود.ت تموم شه بعد وزن کن ببین چطور نشون میده؟ یادت باشه کاهش سایز درست به اندازه کاهش وزن مهمه

sara
27 فروردین 1392, 14:11
اميدوارم كاذب باشه
فردا بكش ببين چي مي شه :18:

ftnia
27 فروردین 1392, 14:23
طیبه جون منهم همین مشکل رو دارم یعنی فکر نمیکنم سختر تر از این باشه که اینهمه تلاش کنی و ببینی که بیشتر شدی
ولی من فکر میکنم بخاطر دوره ات باشه نگران نباش حتما بعد از این دوره بازهم کم میکنی.:29:

hamraz
27 فروردین 1392, 14:42
مملی جون خوب کاهش سایزت که عالیه و کلی انرژی بخشه و کلی بهت تبریک می گم ، بالا رفتن وزنتم صب کن احتمالا بعد چند روز کم میشه عزیزم

mariami
27 فروردین 1392, 15:15
مملی جان افزایش وزن گاهی کاذبه پس نگرانش نباش . اما بابت کاهش سایزت بهت تبریک میگم خیلی آدم ذوق میکنه میبینه یه لباسی بهش تنگ بوده حالا اندازه شده. خیلی کیف داره

yalda
27 فروردین 1392, 18:37
طیبه جان
از خوندن پستت که در مورد رقصیدن بود و پیاده روی خیلی لذت بردم منم عاشق رقص و پیاده رویم پیش همسری هم خجالت نمیکشم تا اهنگ شادی پخش شه همینطور که دارم راه میرم و مثلا میز شامو میچینم میرقصم
پسرامم میخندن:36:
عزیزم همینکه کاهش سایز داشتی باید خوشحال باشی و به تلاشی که داشتی ایمان داشته باش
افزایش وزن میتونه بخاطر احتساب اب در بدن باشه یا ی ب و س ت یا همین وجود خاله پری
ناامید نشو و به تلاشت ادامه بده:06:

mariami
27 فروردین 1392, 19:08
lمملی جان علامت خوشگل سرگروهیت هم مبارکت باشه خیلی خوشگل شده ؛ اینجوری دیگه همه ی دوستان هم که تازه میان متوجه میشن که شما سرگروه هستی . موفق باشی دوست خوبم

مملي شيطون
27 فروردین 1392, 22:20
ممنون دوستان گلم انگيزه و شوقي که اين سايت به ادم ميده نمي زاره آدم نااميد بشه :29:

*aida*
27 فروردین 1392, 23:30
خانوم سرگروه ، کلی سرت شلوغ شده ها .کلی قرمزی عضو سایت شدن . ایشالا همه قرمزیا و نارنجیا ، سبز بشن :41:

Zenith
28 فروردین 1392, 12:08
مملی جان یه کم دستم بنده و وقت ندارم پست های قبلی رو بخونم و در مورد رژیمت بگم. اما اومدم ازت تشکر کنم و آفرین بگم. این دو روزه به عنوان سرگروه گل کاشتی. تو دفترچه سارا بیشتر در موردتون گفتم

مملي شيطون
28 فروردین 1392, 12:15
ممنونم ايدا و مدير عزيز / فقط مدير جان من اگه بخوام تمام اعضاي گروه قرمز رو بشناسم بايد به کدوم قسمت مراجعه کنم تو گروه بندي فقط اعضاي قديمي هستن :56:

hamraz
28 فروردین 1392, 13:50
مملی جون پر انرژِ ی فعال باز که خواب آلویی:56::03:
واقعا خسته نباشی:67:

sara
28 فروردین 1392, 14:11
سرگروهي بهت ميادا :03:با اين آواتار خوشگلت :78:

hamideh1615
28 فروردین 1392, 15:36
سلام مملی جان امروز کل دفتر جه شم رو خوندم کلی نرزیگرفتم :11: سر گروهیتونم مبارک عزیزم :67::67: امیوارم منم مثل بقیه بتونم موفق بشم :75:

مملي شيطون
28 فروردین 1392, 17:59
تو هم موفقي عزيزم مطمئن باش

مملي شيطون
01 اردیبهشت 1392, 01:36
سلام دوستان گلم چند روزي بود مهمون داشتم و دو روز هم بود اينترنتم قطع بو کلي دلم براتون تنگ شده بود / امروز روز کنترل وزن من بود بازم مثل سابق وزنم رفته روي استپ :51: روي 87 و نيم موندم زنگ زدم به دکتر ميگه بايد تاحالا که 5 ماهه رژيم داري 14 کيلو کم ميکردي گفتم خوب چيکار کنم کم نمي کنم خوب هم رعايت مي کنم به جز خوردن زود شام که با دليل دير اومدن شوشو نميشه منم دلم نمياد تنها شام بخوره / گفت اين ده روز هم ادامه بده بعدش حضوري بيا تا تکليفتو مشخص کنيم :17: ديگه رومون شده سنگ پا از رو نميريم با اين اضافه وزن چون تصميم جديه واسه لاغري ديه اين استپ ها ارادمو ضعيف نمي کنه جالبه اين هفته فعاليتم زيادتر هم بود هر روز پياده روي داشتم و نزديک يک ساعت چرخونک و رقص ولي وزن ثابت :28: خودم حس مي کنم سايز کمرم کمتر شده از شلوارام مي فهمم ولي وزنم :93: ولي من شکستش ميدم:94:

مرجان320
01 اردیبهشت 1392, 01:42
موفق باشی:18:

Zenith
01 اردیبهشت 1392, 01:44
خوشم اومد از اینهمه اراده و انگیزه. دقیقا داری درست و منطقی برخورد میکنی. این 10 روز رو هم با اراده و انگیزه پیش برو و بعد اگر بازم استاپ بودی برو پیش پزشکت. یادم نیست مملی هنوز روی همون رژیم پروتئین دکترت هستی؟ یا عوضش کرد؟

مملي شيطون
01 اردیبهشت 1392, 02:08
نه مدير جان رژيم پروتئيني رو عوض کرد همون رژيممعمولي که به من نميسازه و فقط وزنم رو ثابت نگه ميداره :18:

sara
01 اردیبهشت 1392, 09:18
اي خواهر
منم مشكل تو رو دارم اين روزها و دارم باهاش مي سازم :39:

hamraz
01 اردیبهشت 1392, 11:34
مملی جون یعنی من عاشق این ارادتمااااااااااااااااا
باور کن کیف می کنم وقتی اینجوری با اقتدار و پر انرژی حرف میزنی. و مطمئنم که این اضافه وزن رو شکستش میدی

- - - Updated - - -

مملی جون یعنی من عاشق این ارادتمااااااااااااااااا
باور کن کیف می کنم وقتی اینجوری با اقتدار و پر انرژی حرف میزنی. و مطمئنم که این اضافه وزن رو شکستش میدی

مملي شيطون
01 اردیبهشت 1392, 11:42
فدات همراز جون :11:

hamideh1615
01 اردیبهشت 1392, 12:00
سلام بابا ایول اراده کلی روحیه میدی به بچه ها

مملي شيطون
10 اردیبهشت 1392, 15:46
امروز روز نوبت دکترم بود گفت چرا فقط 250 گرم کاهش داشتي ؟؟ گفتم نمي دونم خوب رعايت کردم ( البته کوچولو تغلب داشتم ) ولي نه اوننقدر ! دوباره رژيمم رو عوض کرد کلا برنج رو حذف کرد و به جاش نون و با کوکو يا تاس کباب يا بوراني کدو و غيره و شام هم گفت سوپ يا خوراک سبزيجات بخور ! منم ميخام تا يه هفته اين رژيم پاکسازي رو بگيرم بعدش رژيم دکتر رو بگيرم // :24: خودمو هم تشويق مي کنم تا موفق بشم و مي دونم به ياري خدا و پشتيباني شما دوستان لاغر ميشم :78:

Zenith
10 اردیبهشت 1392, 16:19
مملی جان خنده ام گرفته از حرفات. دقت کردی هی میری دکتر و بعد هم میای خودت یه روش انتخاب میکنی میگی اول این و بعد رژیم دکتر!:33: چه کاریه خب دختر خوب؟! یا پولای اضافه ات رو به دکتر نده و همون رژیمی که خودت دوست داری بگیر یا اینکه حرف دکتر رو گوش بده دیگه
شوخی کردم امیدوارم هر راهی در پیش بگیری موفق باشی مملی جان

minoo
10 اردیبهشت 1392, 17:28
مملی جون ما همه باید کنار هم باشیم تا به وزن مطلوبمون برسیم . به امید پیروزی. :03:

پسر امیدوار
10 اردیبهشت 1392, 22:36
امیدوارم که بتونی بزودی به وزن مطلوب برسی
اما من تجربه کردم که رژیمی که بعضی دکترها میدن رعایتش سخته
البته من نمیدونم شرایط زندگیت چطور هست

اما برا خود من اینکه بعضی غذاهای خاص رو بخورم و طبق برنامه باشم سخته و خیلی وقتها جور درنمیاد
برا همین با رژیم ثابت دکترها نمیتونم جلو برم
رعایت رژیم کالری شمارخیلی راحتتر هست
چون خورد و خوراکم متفاوت از بقیه نمیشه و هرچی بقیه بخورن منم همون رو میخورم اما با اندازه

shamim2
10 اردیبهشت 1392, 23:12
[quote=پسر امیدوار;16977]امیدوارم که بتونی بزودی به وزن مطلوب برسی
اما من تجربه کردم که رژیمی که بعضی دکترها میدن رعایتش سخته
البته من نمیدونم شرایط زندگیت چطور هست

اما برا خود من اینکه بعضی غذاهای خاص رو بخورم و طبق برنامه باشم سخته و خیلی وقتها جور درنمیاد
برا همین با رژیم ثابت دکترها نمیتونم جلو برم
رعایت رژیم کالری شمارخیلی راحتتر هست
چون خورد و خوراکم متفاوت از بقیه نمیشه و هرچی بقیه بخورن منم همون رو میخورم اما با اندازه[/quo
کاملا باهات موافقم پسر امیدوار منم از کالری شماری خیلی راضیم

مملي شيطون
11 اردیبهشت 1392, 02:02
ممنونم دوستان عزيز / نه مدير عزيز ميگم رژيم ديگه ميگيرم ولي با رژيم دکتر پيش ميرم اين دفعه زدمش کنار !! دليل دکتر رفتنم هم اينه که ايشون پول سه ماه رو يه جا ميگيره البته مي توني هر جلسه بدي ولي بايد حضوري بري و من چون يه جلسه حضوري و يه جلسه تلفني هستم مجبورم پول همشو يه جا بدم اين دفعه نوبت دکترم تموم شد ديگه نميرم کمي از دکتر ياد گرفتم و خيلي هم از اين سايت که بتونم بي خرج لاغر بشم :85:

مملي شيطون
12 اردیبهشت 1392, 15:25
امروز روز سوم رژيم خام خواري هستم خدا رو شکر همون طور که انتظار داشتم فعلا رژيم داره اثر مي کنه وزن امروزم 85و 200 بود لبته وزن اول رو ترازو اينجور نشون داد بعدش بازم اين رو نشون داد چون از تعجب چند بار رفتم روش و يه بار 5و 900 نشون داد و بار آخر 85 و 400 و لي من هون وزن اول رو يادداشت کردم چون معمولا ميگن اون درسته 85 و 200 يعني 1کيلو و 600 گرم کاهش در روز اول :08: امروز کمي با شوشو حرفم شد البته مي دونم تقصير خودم بود شوشو اونقدر خوب هست که هيچ وقت با من حرفش نشه ولي من :02: مشکل اينجاس که خونه ما آپارتمانيه دو واحديه که طبقه بالا مال ماست و طبقه پايين مادر شوهرم هستش الانم اخر هفته خواهرشوهرام اومدن خونه مادرشوهري منم بايد برم پيششون و منم هر وقت با شوشو دلخوري پيش مياد اونقدر ناراحت ميشم از قيافم تابلو ميشه و نيم تونم پنهون کنم و اونا مي فهمن و فکر مي کنن چه خبره در حالي که نمي دونن يه مسئله جزئيه که شايد خيلي از زنها بهش توجه نکنن ولي من حساسم زود بروز مي دم :02: و دلم هم نيخاد کسي بفهمه و فکر کنه چي شده بايد براي نهار بهونه بيارم پايين نرم بگم من نهار که نمي خورم فقط سالاد مي خورم پايين نميام شايد بعدا حالم بهتر بشه و ديگه بروزش ندم :18:

shamim2
12 اردیبهشت 1392, 15:34
امروز روز سوم رژيم خام خواري هستم خدا رو شکر همون طور که انتظار داشتم فعلا رژيم داره اثر مي کنه وزن امروزم 85و 200 بود لبته وزن اول رو ترازو اينجور نشون داد بعدش بازم اين رو نشون داد چون از تعجب چند بار رفتم روش و يه بار 5و 900 نشون داد و بار آخر 85 و 400 و لي من هون وزن اول رو يادداشت کردم چون معمولا ميگن اون درسته 85 و 200 يعني 1کيلو و 600 گرم کاهش در روز اول :08: امروز کمي با شوشو حرفم شد البته مي دونم تقصير خودم بود شوشو اونقدر خوب هست که هيچ وقت با من حرفش نشه ولي من :02: مشکل اينجاس که خونه ما آپارتمانيه دو واحديه که طبقه بالا مال ماست و طبقه پايين مادر شوهرم هستش الانم اخر هفته خواهرشوهرام اومدن خونه مادرشوهري منم بايد برم پيششون و منم هر وقت با شوشو دلخوري پيش مياد اونقدر ناراحت ميشم از قيافم تابلو ميشه و نيم تونم پنهون کنم و اونا مي فهمن و فکر مي کنن چه خبره در حالي که نمي دونن يه مسئله جزئيه که شايد خيلي از زنها بهش توجه نکنن ولي من حساسم زود بروز مي دم :02: و دلم هم نيخاد کسي بفهمه و فکر کنه چي شده بايد براي نهار بهونه بيارم پايين نرم بگم من نهار که نمي خورم فقط سالاد مي خورم پايين نميام شايد بعدا حالم بهتر بشه و ديگه بروزش ندم :18:

مملی جونم این مواقع برو تو یه اتاق نیم ساعت یه ساعت تو آرامش بدون سرو صدا فکر کن ناراحت باش خواستی گریه کن قول میدم از او ن اتاق اومدی بیرون درسته هنوز دلت گرفتست ولی هیچکس متوجه مشکل تو نخاهد شد

fifi
12 اردیبهشت 1392, 15:50
عیب نداره عزیزم
منم مثل تو
پنج شنبه عصر ها خونه مادر همسرم هستیم و نمی شه بگم رژیم دارم نمی خورم
واسه همین خیلی کم می خورم و خودم با سالاد و ماست سیر می کنم و با سالاد و ماست سر میز بازی می کنم تا همه شام بخورن
نمی شه مکاریش کرد.. ایراد نداره فوقش یه چند گرم عقب میوفتی ولی اعصابت راحته عزیزم:60:

marmary
12 اردیبهشت 1392, 17:01
مملی جون عزیزم ناراحت نباش به این فکر کن که همه این چیزا زود گذره و ممکنه با این چهره ناراحت اونا برداشت بد داشته باشن من هم قبلا همینطوری بودم وقتی میرفتم تو قیافه کاملا تابلو بودم اما الان یادگرفتم دیگه همچی جمعو جورش میکنم که هیچکی نمیفهمه مگه اینکه مخصوصن بخوام طرف بفهمه من ناراحتم اینطور ادم بدجنسیم من:49: راستی کاهشت مبارک خیلی خوب کم کردی اما سعی کن خارج از برنامه چیزی نخوری چون هدف اصلی این رژیم سم زدایی بدنه

Zenith
13 اردیبهشت 1392, 11:57
مملی جان میفهمم که ممکنه ناراحتیت خیلی اذیتت کنه. میفهمم که زودرنج و حساسی. اما سعی کن روی این اخلاقت که دیگران از روی ناراحتیت بفهمن چه مشکلی داری کار کن. خودت حواست نیست اما اینکه دیگران بفهمن یه مشکلی داری کم کم ناخواسته منجر به دخالتشون میشه. همیشه ی زندگی مثل اوایل زندگی نمی مونه. ممکنه خیلی بهتر بشه . ممکن هم هست بدتر بشه... باید همیشه سعی کنیم روز به روزمون بهتر باشه. میدونم که میتونی بر این اخلاقت هم غلبه کنی و یکی از پایه های حفظ عاشقانگی همیشتون رو محکم کنی. چون عاشقی...

مملي شيطون
18 اردیبهشت 1392, 21:06
سلام دوستان گلم / واي که چقدر دلم براتون تنگ شده بود چند روزي بود که لب تابم خراب شده بود و شوهري بود براي تعمير / لب تاب برادرم رو گرفته بودم ولي هر چي ميخاستم با نام خودم وارد سايت بشم اصلا نميشد نمي دونم چرا اينجوريه ؟؟؟؟؟؟؟/ وقتي ميرم خونه پدرم از اونجا هم ميخام وارد بشم همش ارور ميده
ولي نوشته هاي اکثر د وستان رو مي خوندم

يه عالمه حرف دارم

از رژيم سبزيجات و پاکسازي بگم که فقط تونستم 5 روز رعايت کنم چون مهمون دعوت بوديم مجبور بودم رژيم رو به هم بزنم بعد رژيم سبزيجات الان دارم رژيم دکتر رو مي گيرم که عوض کرده / توي 5 روز رژيم سبزيجات فقط 1 کيلو وزن کم کردم و البته از استپ در اومدم انتظار داشتم بيشتر کم کنم ولي نشد / دکتر اين دفعه برنج رو برام حذف کرد و تو وعده صبحانه همون 45 گرم نون و پنير و يا تخم مرغ و يا عدسي //// وعده نهار هم غذاها با نون هستش مثل تاس کباب و جوجه کباب و بوراني کدو و آبگوشت و ماکاروني و ساندويج مرغ هستش / و براي شام هم گفته فقط خوراک سبزيجات بخورم /// قبل رژيم پاکسازي 87 وزنم بود و بعد رژيم پاکسازي به 86 رسيدم و امروز که صبح خودم رو وزن کردم در کمال ناباروي ديدم 85 شدم

اصلا باورم نمشد تازه امروز خاله پري هم اومده و فکر مي کردم به خاطر اون زيادتر نشون بده ولي بعد چند بار وزن ديدم همون 85 نشون داد خلاصه کلي ذوق کردم :77::77:

نمي دونم بدنم از استپ در اومده يا چي ! صبحها ناشتايه معجون براي خودم درست کردم که متشکل از نسکافه و کاکائو و دارچين و عسل و آب جوشه که مي خورم تازه ميخام زنجفيل بهش اضافه کنم شايد به خاطر همين متابوليسم بدنم رفته بالا خدايا شکرت :41:

اوه چقدر حرف زدم :85:

تازه يه چيز مونده جمعه مراسم ختم قرآن دارم آخه سالگرد ازدواجمونه و منم به شوشو گفتم به جاي بزن و بکوب ختم قرآن بگيرم براي روح مادرم و پدر شوهرم که شوشو هم حسابي استقبال کرد و بعدش هم مراسم شام دارم البته فقط برادر و خواهر شوشو و خودم که 25 نفري ميشن / حالا اصل مطلب داده بودم خياط براي يه پيرهن کوتاه مشکي براي مراسم بدوزه ديروز رفتم با خواهر شوهرم بگيرم مطمئنا همتون حسمو درک مي کنيد و وقتي لباس رو پوشيدم و اونجا بود لاغر شدنم رو متوجه شدم واي خيلي لباس تو تنم عالي شده بود انگار چند سال کوجيکتر شده بودم کلي ذوق کردم خواهر شوهرم که مشوق اصلي من براي لاغريه همش ميگفت ببين چقدر لاغر شدي واقعا عالي شدي و غيره و اينم من بودم :27::11::76: اصلا هم خودم روکوجيک نميکردم مي گفتم من از اولم لاغر بودم ديشب که پيش شوشو هم پوشيدم اونم خوشش اومد و گفت واقعا لاغر شدي ها خلاصه بايد قبل مراسم و بعدش براي خودم اسفند دود کنم چون قراره سورپرايزهاي خوردني هم درست کنم و و حسابي سنگ تموم بزارم و چشم اونايي از حدقه در بياد بيرون که موقع عروسي مي گفتن عروس تپله واي چه ذوقي داره

:77::78::24::37:

اوه چقدر حرف زدم اخه کلي ذوق زده بودم فکر کنم نتونم اين چند روز زياد به سايت سر بزنم چون کلي کار دارم و بعدشم ميام خبر ها رو بهتون ميدم فعلا باي دوستان گلم دوستتون دارم :54:

Venleka
18 اردیبهشت 1392, 21:19
دیدی چه حس خوبیه پوشیدنه لباس و بیبینی لاغر شدییییییی
امیدوارم که هرچه زودترررررررررر به هدفت برسی عزیزممممممممممممممممممم

سالگرد ازدواجتون هم مبارک:X :x

خدا مادر و پدرشوهرتون رو رحمت کنه
روح رفتگان همه از جمله مامان خودم شاااااد

Kiki
18 اردیبهشت 1392, 21:38
اولا سالگرد ازدواج تون مبارك دوما خدا پدرشوهر ومادر شوهرتون رو بيامرز سوما كى ميشه منم مثل شما ده كيلو كم كنم :01:چهارما چه عروس گلييييييييييييييييييييي

- - - Updated - - -

اولا سالگرد ازدواج تون مبارك دوما خدا پدرشوهر ومادر شوهرتون رو بيامرز سوما كى ميشه منم مثل شما ده كيلو كم كنم :01:چهارما چه عروس گلييييييييييييييييييييي

shamim2
18 اردیبهشت 1392, 23:34
ای مملی بلا منم میگم این شیطون کجاست خدارو شکر که وزنت کم شده ایشاله همینطور پیش میری منتظر خبرای جدید و خوبت هستیم حتما خیلی کیف کردی شوهری گفته لاغر شدی:33:

somy
19 اردیبهشت 1392, 11:36
چه جالب مملي جون 20 ارديبهشت سالگرد ازدواج منم هست هم تبريك مي گم واسه سالگرد ازدواجتون هم لاغر شدنتو تبريك مي گم عزيز دلم

Zenith
19 اردیبهشت 1392, 11:41
مملی جان ، somy جان سالگرد ازدواج هر دوتون مبارک
کاهش وزن و کاهش سایزت هم مبارک مملی جان. اونقدر با اب و تاب تعریف کردی که منم دلم خواست لاغر تر شم!!!

fereshteh
20 اردیبهشت 1392, 01:26
منم بهت تبریک میگم مملی جون :67: امیدوارم مثل همیشه موفق و شاد باشی:24:

مملي شيطون
23 اردیبهشت 1392, 12:50
سلام دوستان گلم بعد چند روز غيبت بر گشتم البته به سايت سر ميزدم ولي زياد فرصت پيام گذاشتن نداشتم / امروز روز کنترل وزنم بود که تلفني به دکتر گفتم وزنم همون 85 مونده مي ترسيدم تو اين چند روز بيشتر شده باشه آخه مي دونيد ديگه مراسم سالگرد ازدواج و ختم قرآن که داشتم زياد رو رژيم نبودم البته زياد نخوردم ولي رژيمي هم نبو چون مجبور بودم به غذاها و دسر هايي که درست مي کردم ناخنک بزنم :26: خوب حالا بگم از روي مراسم / هر کي از راه ميرسيد مي گفت واي چقدر لاغر و مانکن شدي مخصوصا با لباس مشکي کوتاهي که تنم بود خيلي لاغرتر ديده ميشدم خيلي مي گفتن ديگه رژيم نگير بسته ديگه ولي من فعلا راهم رو ادامه ميدم نميدونم چرا ده کيلو لاغري اينقدر براي مردم زياد اومده ولي خودمونيم خودم هم وقتي خودم رو تو لباس تازه ديدم فهميدم چقدر لاغر شدم و ذوق مي کردم :37::48: مراسم خيلي خوب برگزار شد تمام خستگي هام از تنم بيرون رفت پذيرايي سالاد ميوه / حلوا با قالب گردويي / کانپه مرغ و شيريني و دسر تيراميسو بود و چاي و البته آب :36: مراسم اونجور که ميخاستم برگزار شد عالي از لحاظ پذيرايي و لباس و لاغري خودم و غيره / خدايا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتت :41: خلاصه کلي کيف کردم وقتي همه از لاغر شدنم تعريف مي کردن / دوستم و زنداداشم اونقدر از لاغر شدنم تعريف کرد که نگو مخصوصا اينکه آرايشگاه هم رفته بودم و خوشگلو هم شده بود آرايشگر هم گفت خيلي لاغر شدي و اصلا هم پست صورتت خراب نشده :27: از ديروز دوباره دارم طبق رژيم دکتر پيش ميرم حالا ديگه انگيزم واسه لاغري بيشتر هم شده / هوووووووووووووووووووووووو ووووووورا :94::27:
ديگه بايد برم ديرم شده :92:ميخام برم حلقه هولاهوپ بخرم ببينم چي ميشه :27:

somy
23 اردیبهشت 1392, 13:21
خيلي بهت تبريك ميگم مملي جون موفق تو هم در زندگيت وخانه داري نمونه اي هم در كم كردن وزن ورژيم آفرين به اينهمه استعداد

liana
23 اردیبهشت 1392, 18:09
سلام

مملی جان با تاخیر سالگرد ازدواجتو تبریک می گم
همینطور کاهش وزنت رو . آفرین :67::24:

yalda
23 اردیبهشت 1392, 18:15
طیبه جان امروز دلم هواتو کرده بود و گفتم حتما باید به دوستان قدیمی زیباتنیم سر بزنم و الان کمه اومدم خیلی سورپرایز شدم از این همه خبرای خوب
افرین و افرین و افرین الان هورا شدیا http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/yahoo/200.gif
حتما برای خودت اسفند دود کن

راستی عزیزم با این همه سلیقه ی خوبی که داری ازت یه کمک میکخوام
خاله ی من هرسال تولد امام جواد مولودی میگیره و دوشنبه ی اینده مولودیش هست و 120 نفر هم مهمون داره
عزیزم پیشنهادت برای پذیرایی و تزیینات چیه
میخواد یه گیفت یا یادگاری هم به مهموناش بده سال گذشته شکلات تو تور سبز پیچیدیم دادیم اما امسال دنبال ایده ی جدیده
برای پذیرایی هم اگه ایده داری ممنونت میشمhttp://kanakh.com/forum/images/smilies/N_aggressive%20%2817%29.gif

مملي شيطون
23 اردیبهشت 1392, 18:58
ممنونم دوستان عزيز / يلدا جان بزار فکر کنم و تحقيق تا خبرت کنم // امروز رفتم حلقه هولاهوپ گرفتم کوچولو ياد گرفتم ببينم اين حلقه چه مي کنه

yalda
23 اردیبهشت 1392, 19:04
ممنون عزیزم
حلقه ت هم مبارک باشه
حتما حتما سعی کن هر روز استفاده کنی تا تاثیرش رو ببینی :48:

Zenith
24 اردیبهشت 1392, 10:28
مملی جان در تاثیر حلقه شک نکن. خیلی عالیه تاثیرش

shaaadiii
29 اردیبهشت 1392, 03:11
سلام مملی عزیز
آفرین به ارادت
راستش توضیخش یکم سخته چون خیلی نوضیحات داره ولی پایه اش خوردن سبزیجات و میوه جات و مواد پر فیبره
راستی الان تقریبا ما تو به وزنیم بیا مسابقه بدیمم :2uge4p4::2uge4p4::2uge4p4:

مملي شيطون
29 اردیبهشت 1392, 11:39
سلام دوستان عزيز من امروز خودم رو وزن کردم باز وزنه است کرده تازه استپ سهله نيم کيلو هم بيشتر نشون داد :15: منم هر چي از دهنم در اومد به ترازو گفتم:47: شوخي کردم فکر کنم ديشب شام دير خورده بودم تاثير اون باشه ولي اين جور چيز ها ما رو مايوس نمي کنه :tooth: من حساب اين چربي هاي ضافي رو ميرسم :smileybunny1: سايزم رو هم گرفتم تو مسابقه شرکت کنم تقريبا يه ماه پيش سايزمو اندازه گرفته بودم دور کمرم 96 بود و دور باسنم 120 ولي چند روز همينجوري دوباره سايزمو گرفتم دور کمرن شده بود 89يعني 7 سانت کمتر و دور باسنم 118 اونم با دو سانت کمتر / دور کمرم خوب کاهش داشت ولي دور باسن که مشکل اصلي منه :47: امروز هم واسه مسابقه ناشت اندازه گرفتم دور کمرم 83 بود و دور ناف 113 چقدر فاصله بين ناف و کمر /// خدا کنه حلقه دور ناف و باسنمو هم کم کنه جالبه من زياد شکم ندارم ها ولي پهلو و باسن دارم فکر کنم بيست کيلو از اضافه وزنم تو اين قسمته :34y5mvr: ميخا م تا پايان بهار به زير 80 برسم و تمام تلاشم رو مي کنم :friaresmilley: واي الهي اين شکلک رو نگا داره امپول ميزنه :nursesmileyf: بيچاره :luvvyasmiley: راستي شادي جان ممنون جوابمو دادي مسابقه رو والله چي بگم من اونقدر روند لاغريم کمه مي دونم مسابقه هم بدم بازنده هستم ولي باشه امتحان مي کنم :friaresmilley:

*aida*
29 اردیبهشت 1392, 12:04
مملی . من هم مثل تو مشکل پایین تنه دارم . یک مسابقه هم واسه پایین تنه بذارن ممنون میشم . اون شکلکه هم عالی بود . دقت نکرده بودم . نازی :smiley-love021:

shamim2
29 اردیبهشت 1392, 14:59
مملي جونم غصه نخور معلومه لگنه پهني داري اين يه حسنه

marmary
29 اردیبهشت 1392, 16:24
سلام طیبه جون خوبی اوضاع رژیمت چهزوره شنیدم حلقه خریدی کار خوبی کردی خیلی تاثیر داره من که الان مدتیه ولش کردم از موقعی که مریض شدم اما کم کم تا اخر هفته دوباره شروع میکنم سایزم بازم کم شده همه میگن خیلی خوب شدی خودمم تقریبا کم کم اون حس رضایتو دارم پیدا میکنم امیدوارم شما هم همینطور موفق ادامه بدی عسیسم

مملي شيطون
29 اردیبهشت 1392, 18:07
ممنونم شميم و مرمري عزيز / کجايي مرمري هنوز حالت خوب نشده ؟؟

shaaadiii
30 اردیبهشت 1392, 01:16
سلام مملی جون
همدردیممممممممممممممممممم مممممممم
یعنی این پهلوهام بزرگترین قسمت بدنمه :61:
ولی ما از پسش بر می یایم
راستی منم می خوام تو مسابقه ها شرکت کنم ولی گسی حوابمو نمیده من تو چه گروهیم چی کار کنم
:flowerysmile:

مملي شيطون
30 اردیبهشت 1392, 02:54
واي واي تبليغات هم د اريم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شادي جان بايد توگروه بندي مسابقات شرکن کني تا گروهت مشخص بشه احتمالا گروهت نارنجي باشه شايدم قرمز / تو موتور جستجوي سايت بنويس گروه بندي مسابقات برات مياره بعد توش ثبت نام کن و مشخصاتتو بگو گروهت مشخص مي شه :nativitys:

banooo58
30 اردیبهشت 1392, 13:31
سلام خانومی خسته نباشی من بعد از روحیه گرفتن از شماها دارم تو سایت یه قدمی میزنم
ندیده بودم سرگروه مایی خسته نباشی خانوم با اراده ایشالا به زودی گروه سبز

fifi
01 خرداد 1392, 10:13
عزیزم من س روز اولشو گرفتم
ولی تاثری رو من نداشت جی ام
دقیقا هم مراعات کردم
فکر کنم بدنم عادت کرده به رژِیم های مختلف
ترجیح میدم کالری شماری + ورزش رو روتین پیشببرم
انقدر بخور ونخور کردم...3 روزم نخورم لاغر نمی شم! بدنم یگه گول نمی خوره

amina
01 خرداد 1392, 15:30
خانم مدیر گل
بهت تبریک میگم
و برات آرزوی بهترین ها میکنم:155fs44059:

مملي شيطون
01 خرداد 1392, 16:20
ممنونم دوستها عزيز ار لطفتون / في في جون از فردا رژيم جي ام با ام جي چي بود يام رفت :352nmsp: ميخام بگيرمش اميدوارم بتونم 2 يا 3 کيلويي کم کنم منم بدنم دير آب ميشه امروز خودم رو وزن کردم باز وزنم ثابته 85 و نيم تا 85 اومده بودم نيم کيلو تو اين هفته بيشتر شدم :4fvgdaq_th: بازوزنم استپ کرده فردا هم کنترل دکتر دارم مي دونم دکتر رژيم ممولي مي گه اگر اينطور باشه رژيم جي ام رو ميگيرم :155fs44059: ممنون امينا جان از پيام تبريک

*aida*
01 خرداد 1392, 16:29
خانوم مدیر سرگروه . امیدوارم بدنت به این رژیم ام جی یا جی ام جواب بده یک کاهش وزن خوبی داشته باشی عزیزم :3120_002:

amina
01 خرداد 1392, 16:35
ممنونم دوستها عزيز ار لطفتون / في في جون از فردا رژيم جي ام با ام جي چي بود يام رفت :352nmsp: ميخام بگيرمش اميدوارم بتونم 2 يا 3 کيلويي کم کنم منم بدنم دير آب ميشه امروز خودم رو وزن کردم باز وزنم ثابته 85 و نيم تا 85 اومده بودم نيم کيلو تو اين هفته بيشتر شدم :4fvgdaq_th: بازوزنم استپ کرده فردا هم کنترل دکتر دارم مي دونم دکتر رژيم ممولي مي گه اگر اينطور باشه رژيم جي ام رو ميگيرم :155fs44059: ممنون امينا جان از پيام تبريک

منم تازه از استاپ در اومدم هر کاری کردم نشد تا اینکه فعالیتم رو زیاد کردم:hugsmile2:
بدن من به تحرک خیلی خوب جواب میده نمیدونم ولی یه امتحان کن تحرکت رو دو برابر کن فکر کنم واسه تو هم جواب بده :23:
موفق باشی خانم گل

baran_
01 خرداد 1392, 18:48
مملی جون چه دفترچه پر انرژیی داری :smileybunny1::smileybunny1:خیلی عالی پیش میری موفق باشــــــــــي:29:

fereshteh
01 خرداد 1392, 19:25
سلام طیبه جون تبریک میگم خانم مدیر :foryou: انشاالله همیشه موفق باشی دوست جون:sun:

- - - Updated - - -

solaleh
01 خرداد 1392, 20:21
مملی جون تبریک میگم خانم مدیر موفق باشی
:congratualtions:

shamim2
01 خرداد 1392, 20:28
طيبه جون ايشاله ميخاي بري كالري شماري ديگه نه

مملي شيطون
01 خرداد 1392, 21:02
ممنونم دوستان گلم نمي دونم شميم جان ميخام اول رژيم جي ام رو امتحان کنم بعد ببينم چي ميشه آخه کالري شماري ميگه 600 کالري در روز فکر مي کنم کم باشه نمي دونم بايد يه نگاهي به جدول کالري ها بندازم بعد :clap: نمي دونم چرا شکمم درد مي کنه کمي اذيتم مي کنه امروز صبحانه 50 گرمي نون بربري خوردم و کمي پنير نهار هم خورک سبزيجات خوردم با يه تيکه گوشت بوقلمون و شام هم ميخام خورک سبزيجات بخورم بلکه تا فردا صبح کيم وزنم بياد پايين آخه فردا وقت کنترل وزنمه توسط دکتر :rally:

shamim2
01 خرداد 1392, 21:22
موفق باشي مملي جونم

s-davodi
01 خرداد 1392, 21:57
مملی جون امیدوارم موفق باشی

خیلی با انگیزه هستی راستی من نتونستم دفترچه ات رو کامل بخونم پیاده روی هم میری؟خیلی به لاغری کمک میکنه

شهرزاد
01 خرداد 1392, 22:47
شمیم جون الان رژِیم دکتر هستی؟

Kiki
02 خرداد 1392, 08:06
مملى جون ايشالا كه امروز با خبراى خوش از دكتر بر ميگرديييييييييي

fifi
02 خرداد 1392, 09:34
چه خبببرررررر مملی شیطووون:Just_Cuz_13:
من دیور باشگاه رفتم
امروزم می رم

Daria
03 خرداد 1392, 01:59
مملی جوونم چکار کردی 10 کیلو کم کردی عزیزم تو چند وقت اینقدر کم کردی؟؟

*aida*
04 خرداد 1392, 23:14
مملی جون .فکر کنم گروهتو اشتباه زدی

افسون11
04 خرداد 1392, 23:42
سلام مملی شیطون .من این جمله رو خیلی دوس دارم "همانجایی که هستی با همان چیزهایی که داری همان کاری که از دستت ساخته است انجام بده" ماشاا... تو این سایت یه چیزی هست که خودش خیلی با ارزشه اونم انگیزه ایه که بچه ها لطف میکنن میدن .ما میتونیم چون کنار همیم:choir:

مملي شيطون
04 خرداد 1392, 23:51
سلام دوستان گلم چند روزي گرفتار بودم نتونستم به سايت سر بزنم / رفتم دکتر با نيم کيلو اضافه وزن برگشتم :sanjayasmiley: اين اضافه وزنها فکر مي کنن مي تونن جلوي هدف ما رو بگيرين نمي دونم با نيم يا چند کيلو اضافه وزن ما سست نميشيم :2vsj1nm: دکتر گفت شامتو زودتر بخور شوهرم دير مياد خونه مجبورم به خاطرر اون صبر کنم معمولا 11 شب شام مي خوريم دکتر کفت شامتو زودتر بخور يبا شوهرت سالاد و غذاهاي ازاد يا همون کالري منفي بخور :288: بايد دقيق بببينم کالري منفي هاي چيه دو روز سعي کردم رژيم رو رعايت کنم با اينکه تعطيلات بود و عيد و تولد خواهر زادم ولي خيل خودمو کنترل کردم ولي امروز نتونستماز بستي قهوه بگدرم يه ليوان خوردم در عوض از کالري هاي ديگه ام کم کردم و ميخام با رژيم دکتر کالري شماري کنم ببينم وزنم مياد پايين يا نه از فردا دقيق کالري شماري مي کنم روزي 600 تا 700 تا ! من هنوز يه چيز رو باز نفهميدم با اينکه شميم جان توضيح دادن

اونم اينه که وقتيتو کالري شماري کالري ها رو اندازه مي گيريم لازمه کالري غذاهاي ازاد رو هم اندازه بگيريم و از رژيم کم کنيم يا اونها علاوه بر مثلا 600 کالري مجاز من هستند کسي جواب سوال منو بده و برام واضحش کنه خوشحال ميشم شميم جان گفتند مي دونم هر قدر خاستم مثلا خيار بخورم ولي نفهميدم کالري اونها رو هم توي 600 کالري حساب کنم يا نه

افسون11
05 خرداد 1392, 02:23
عزیزم کالری مواد ازاد رو نمیخواد حساب کنی.ولی به نظر من همین مواد غذایی ازاد در حجم زیاد خودش باعث افزایش حجم معده و نهایتا افزایش اشتهاست . موافقین آیا؟:188:

shamim2
05 خرداد 1392, 11:03
با بدر جون موافقم ممملی نگفتم برو یک کیلو خیار بخور که یکی دوتا دیشب تو یه سایت خارجی میخوندم استفاده از خیار کاهو هندوانه بروکلی بعنوان میان وعده باعث افزایش متابولیسم میشه شاید امروز کلشو ترجمه کردم گذاشتم از دست تو مملی بلا:shy:

مملي شيطون
05 خرداد 1392, 11:45
ممنون بدري جون و شميم عزيز / اخه تو رژمي که دکتر ما مي گفت ذاهاي با کالري منفي ازادن حتي تو اينترنت هم خوندم هر چي بيشتر از اينها بخوري بيشتر وزنت مياد پايين بازم منتظر ترجمه ات مي مونم شميم جون :slxe1vrr6glin3kty2a

اما بگم من امروز کلي ذوقيدم :springsmile: چند روزي بود گرفتار بودم نه پياده روي داشتم نه هولاهوپ و چند غذاي غير مجاز مثل بستني هم خوردم ولي ميگم از رژيم خارج نشده بودم تقريبا با کالري شماري دارم ميام جلو و بعضي چيزها رو از رژيمم فعلا حذف کردم مثل 7 تا خرما رو در روز به دو رسوندم و صبح ها گردو رو حذف کردم و سعي مي کنم کالري مواد غذايي رو حساب کنم و شب هم شام چند عدد دلمه برگ اونم تا ساعت 9 خوردم و بعدش فقط خيار و کمي هندونه / صبح با ترس رفتم رو ترازو انتظار داشتم وزنم بره بالا ولي برعکس يک کيلو کم کرده بودم :springsmile: بالاخره طلسم 85 شکست وزن 5 شنبه که رفتم دکتر 85 و نيم امروز صبح 84 و 600 بود يعني 900 گرم کاهش / تازه يبوست هم دارم چون وقت نکردم سبزيجات بخورم و مطمئنا اگر شکمم خالي بود که هميشه با شکم خالي خودم رو وزن مي کنم وزنم بيشتر پايين نشون ميداد

راستي دکتر بهم گفت شب ها شامم رو زودتر بخورم يعني زود خوردن شام و بعدش هيچي نخوردن به جز غذاهاي ازاد اينقدر مي تونه تو کاهش وزن اثر داشته باشه ؟؟؟؟:balloons:

neli
05 خرداد 1392, 11:48
دکتر رژیم من گفته قبل خواب نصف لیوان شیر بخور...نمیذاره شب گشنه بخوابم دوسش دارم:2vsj1nm:

s-davodi
05 خرداد 1392, 12:06
مملی جون خوشحال شدم وزنت اومد پایین
تو رژیم پویا کاشانی هم تاکید داره که بعد از ساعت 9 شب چیزی تباید بخوریم تازه شام هم باید نهایتا ساعت 7 خورده بشه
من خودم هم امتحان کردم حتی تو رژیمی غیر از پویا وفتی شب بعد از 7 چیزی نمیخوردم خیلی خوب لاغر میشدم
امیدوارم تو هم زود نتیجه بگیری:slxe1vrr6glin3kty2a

*aida*
05 خرداد 1392, 12:12
تبریک می گم دوستمممممم :29:

somy
05 خرداد 1392, 13:20
مملي جون منم مشكل شما رودارم شوهرم دير مياد خونه ولي من شاممو زود مي خورم و موقع شام خوردن كنارش مي شينم حرف مي زنم خدا رو شكر ديگه با رژيمم كنار اومده

fifi
05 خرداد 1392, 13:38
خانم مدیر جووون در چه حالی

zoya
06 خرداد 1392, 02:38
وای همسری من خیلی شکمو هر روز هم هوس یه چیزی رو داره مثه زنای حامله است :meatballs:

- - - Updated - - -

راستی پایین اومدن وزنت رو تبریک میگم:heartshape2:

شهرزاد
06 خرداد 1392, 09:23
مملی جون هیچم متابولیسمت کند نیست این دیر پایین امدنت مال خیلی دیر شام خوردنت هست دیگه ساعت 11 بدنت چیزی رو نمی سوزونه همه رو ذخیره می کنه می تونی امتحان کنی ببینی صبحانه حتی اگر یک تیکه کیک شکلاتی بخوری از 5-6 به بعد کربوهیدارت رو کم کنی 7 بع بعدم هیچی نخوری می بینی وزن کم کردی حالا برعکس باشه صبح چیزی نخوری و شب اون کیک رو بخوری فرداش وزن اضافه کردی .

منم زیر نظر دکتر کرمانی هستم ولی از این مدت فقط 2 هفته اولش رو گرفتم کند می یاره پایین الان رفتم رو اتکینز بار سوم هست خوب روم جواب می ده تو هم می خوای یک دور این چربی سوز پروتیین رو انجام بده بدنت شوک بهش وارد می شه خدا کنه امتحان هام تموم می شه هم وزن الانت باشم 85 کیلو :62izy85:

مملي شيطون
06 خرداد 1392, 11:50
ممنونم شهرزاد جون و دوستان دارم چند روزه شام رو زودتر مي خورم وفقط با شوهرم اونم بعضي وقتها سالاد و چاي مي خورم فقط همين ببينم چقدر تو روند لاغريم اثر داره منم يه بار اکتيز رو گرفتم واسه منم خوب بود بيشتر ا 2 کيلو تو ده روز کم کردم ولي قعلا تو رژيم معمولي دکتر کرماني هستم که کلينيک بهم ميده /

فکر کنم هولاهوش داره تاثيرش رو ميزاره خودم کم شدن سايز کمر و پهلوهامو احساس مي کنم فردا صبح خودموهم وزن مي کنم هم سايزمو اندازه ميگيرم ببينيم چقدر فرق کردم :sidetracked: و چقدر سايز کم کردم الانم برم کمي هولاهوپ کار کنم البته نمي تونم فعلا زياد نگهش دارم بازم ميوفته ولي دوباره برش ميدارم از اول بزن حلقه رو :94:

Zenith
07 خرداد 1392, 00:41
چقدر تبریییییییک. کاهش وزن. کاهش سایز.
مملی با اراده
مملی پرتلاش
مملی عاشق
مملی شیطون!

somy
07 خرداد 1392, 10:17
خيلي خوبه مملي جون

shamim2
07 خرداد 1392, 10:25
مملی جون ایشاله موفق میشی عزیزم

BiBi
07 خرداد 1392, 10:30
مملی جون خیلی خوبه که داری با اراده میری جلو

این حلقه چناین سایز و کمرت رو کوچیک کنه که متعجب بمونی

بزار بیفته اما باز بلندش کن همین خم و راست شدن هم کلی ازت کالری میگیره

برای من هم شاید بیشتر از همه افتاد و بلندش کردم الان حسابی رفیق راهم شده

چنان دوسش دارم که مسافرت هم برم با خودم میبرمش

دخترم بهش میگه آبجی کوچیکه

برات روزهایی پر از شادی آرزو دارم

Kiki
07 خرداد 1392, 10:42
ممليييييييييييييييييييييي يييييي جون سللللاااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااام
صبح بهاريتووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووون به خيييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي يييير

- - - Updated - - -

ممليييييييييييييييييييييي يييييي جون سللللاااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااام
صبح بهاريتووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووون به خيييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي يييير

مملي شيطون
07 خرداد 1392, 12:18
سلام دوستان صبحتون بخير ادم اين سايت مياد کلي انرژي ميگيره از اينکه بقيه فراموشش نکردن و تنهاش نميزارن فداي همتون :smileybunny1:

venoos
07 خرداد 1392, 13:34
مملی جون چه خبر دوستم برنامه رژیمیت چیه ؟

مملي شيطون
07 خرداد 1392, 13:51
ونوس جان دارم فعلا با کالري شماري پيش ميرم و هولاهوپو پياده روي کمي هم وزنم اومده پايين منتظرم برسم زير 80 :nyparty: جشن بگيرم واسه خودم

venoos
07 خرداد 1392, 14:01
افرین به این میگن مملی جون منتظر خبرهای خوبت هستم خواهرم از عید تا حالا با من داره رژیم میگیره و 10 کیلو کم کرده 106 بود شده 96 گفتم وای به حالت اگر رژیمتو ول کنی دیگه منو نمیبینی خودش هم دیگه خستش شده بود از این وضعیت من اونایی رو که وزن زیادی کم میکنن احترام زیادی واسشون قاعل هستم موفق باشی :cachoo::vitpuss:

hamraz
07 خرداد 1392, 15:34
ونوس جون چرا خواهرتو دعوت نمی کنی تا بیاد اینجا و کنار هم ادامه بدیم، اینجوری هم ما از اطلاعاتش استفاده می کنی هم اون از اینجا انرژی می گیره

مملي شيطون
08 خرداد 1392, 13:24
سلام دوستان گلم و دفترچه عزيز / هولاهوپ رو خوب ياد گرفتم مي تونم چند دقيقه نگه دارم ولي چون تازه کارم خسته ميشم قطع مي کنم دوباره ميزنم :kumbaya: راستي هولاهوپ باسن ها و ران ها رو هم لاغر مي کنه ؟؟؟ من مشکلم توي ران هامه :evilelfsmile: راستي دوستان يه سوال ديگه من الوچه خيلي دوست دارم ولي کالريش با کالري پسته مساويه :15: مي دونم الوچه چربي نداره ولي من دلم ميخاد يه کاسه بخورم ولي نميشه چقدر مي تونم بخورم ؟؟ اخه چرا الوچه کالري منفي نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟:15:

neli
08 خرداد 1392, 13:25
حالا دو تا دونه آلوچه بور هوست بخوابه بی خیال یه کاسه شی عزیز دلم:178:

Kiki
08 خرداد 1392, 14:33
مملي جون من دهنم آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآب افتاااااااااااااااااااااا ااااد

*aida*
08 خرداد 1392, 15:49
آلوچه فکر نکنم کالری بالایی داشته باشه . ولی حواست باشه اشتها رو زیاد می کنه ها . نوش جونت :svartpuss:

BiBi
08 خرداد 1392, 21:23
سلام دوستان گلم و دفترچه عزيز / هولاهوپ رو خوب ياد گرفتم مي تونم چند دقيقه نگه دارم ولي چون تازه کارم خسته ميشم قطع مي کنم دوباره ميزنم :kumbaya: راستي هولاهوپ باسن ها و ران ها رو هم لاغر مي کنه ؟؟؟ من مشکلم توي ران هامه :evilelfsmile: راستي دوستان يه سوال ديگه من الوچه خيلي دوست دارم ولي کالريش با کالري پسته مساويه :15: مي دونم الوچه چربي نداره ولي من دلم ميخاد يه کاسه بخورم ولي نميشه چقدر مي تونم بخورم ؟؟ اخه چرا الوچه کالري منفي نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟:15:

مملی جون در مورد حلقه خواستم موضوعی رو بهت بگم

الان که اول راهی کمی که بگذره میتونی حلقه رو روی باسن و پایینتر از پهلوها هم کنترل کنی و بچرخونی

من الان پایینتر هم می آرم و مشکلی نیست و حس خوبی هم داره

موفق باشی

يه دختر خوب
10 خرداد 1392, 02:47
:flowerysmile: :mistlsmile:

Kiki
10 خرداد 1392, 08:51
مملي جون سلااااااااااام
از حلقه زدنت جه خبر

fifi
10 خرداد 1392, 09:48
من چقدر این کاترینا کیف که عکستو دوست دارم
خیلی نااازه

الی-21
10 خرداد 1392, 10:58

هفته ای یه بار به عنوان جایزه به خودت به خاطر رعایت رژیمت بخور
منم دیوووووووووووووونه شکلاتم
شکلاتم که کالریش وحشتناک بیشتر از آلوچه ولی هفته ای یه بار یا 2 بار به عنوان جایزه می خورم

*aida*
10 خرداد 1392, 11:56
هفته ای یه بار به عنوان جایزه به خودت به خاطر رعایت رژیمت بخور
منم دیوووووووووووووونه شکلاتم
شکلاتم که کالریش وحشتناک بیشتر از آلوچه ولی هفته ای یه بار یا 2 بار به عنوان جایزه می خورم

الی جون . کار خوبی می کنی که هفته ای یک بار جایزه میدی به خودت . وقتی رژیم طولانی میشه سخت میشه یک کم .

Zenith
10 خرداد 1392, 17:24
آره بچه ها کار خوبیه که هفته ای یه بار به ازای رعایت کردن هاتون به خودتون از خوراکی های سالم هدیه بدین.
مملی جان اگه روزی دو تا دونه بخوری هم این حست ارضا میشه و هم کالری هات رو به هم نمیزنه

مملي شيطون
11 خرداد 1392, 19:59
چند روزه خودم رو وزن نکردم نمي دونم کم کردم يا نه ولي فکر نمي کنم کم کرده باشم اين چند روز رو پرخوري نکردم ولي خودم حس مي کنم خوب رعايت نکردم نمي دونم شايدم رعايت کردم سعي کردم کالري شماري رو رعايت کنم و شام رو تاجايي که مي تونم زود بخورم نتيجه اش فردا مشخص ميشه يکي دو روزي گردش داشتيم کمي غير مجاز خوردم ولي در عوض چيزهاي ديگه نيم خوردم نمي دونم نتيجه چيه خدا کنه کم کرده باشم حلقه هم ميزم ولي پياده روي کمتر شده اخه هوا هي بارونيه خدايييييييييييييييييييا فردا کم کرده باشم اگر برسم زير 84 واي چه شود :clap: چند روز پيش يکي از شلوار هاي قديمي رو پوشيدم البته با ترس مي ترسيدم بازم برام تنگ باشه ولي خدا رو شکر به راختي تنم شد و مدتي هم تنم بود اصلا اذيت نشدم راحت راحت بود برام :47b20s0: ولي بر عکس من شوهرم بر داشت يکي زا شلوار هاي قديمي که دو تامون هم تو دوران نامزدي خريده بوديم بپوشه براش حسابي تنگ بود و با زود بسته ميشد از هر دو اتفاق بسيار خوشنود شديم :happy0196::happy0196: چون شوهري اندامش قلمي و کمي لاغره با قد 185 وزنش به 74 رسيده ولي بر عکس من :loosingitsm: البته شوهرم بد لاغر نيست کاملا قلمي و انداميه طوري که همه فکر مي کنند از من کوجيکتره و با اينکه 33 سالشه مثل پسر هاي 25 ساله است پس اون بايد کمي چاق تر بشه من کيم لاغر تر تا حسابي به هم بيايم و چشم حسودان کوره کورتر بشه :clap:

در ضمن في في جان انشالله فردا قرمزته اي خدا ما ببريم اين نارنجي ها ببازن ما بخنديم :47b20s0: شوخي کردم انشالله فردا همه با دست پر ميايم

shamim2
11 خرداد 1392, 20:17
مملی جون اگه سایزت کم شده وزنتم کم میشه سعی کن زود لاغر شی نباید از شوهرت بزرگتر دیده بشی شوهر منم اینشکلیه 185 قدشه 78کیلو هستش منم از وقتی لاغر شدم چون بیبی فیس هستم خیلی کوچیکتر ازش دیده میشم اونم مدام حرص میخوره :2i1d1co:

مملي شيطون
11 خرداد 1392, 20:33
چشم شميم عزيز آخه مي دوني شوهر من بيشتر از من بي بي فيس هستش منم قيافم بزرگ نشون نميده ولي شوهرم کلا خانواده شوهرم همشون بي بي فيس هستند منم بايد سعي کنم زودتر لاغر شم تا بزرگ ديده نشم :127fs2928878:

مملي شيطون
11 خرداد 1392, 21:20
راستي دوستان کسي مي دونه کالري صمغ چقدره ؟؟ صمغي که از درخت زرد الو به دست مياد به نظرتون کالري داره يا نه ؟؟

*aida*
11 خرداد 1392, 21:29
مملی . سایزت کم شده دیگه چی می خوای . سایز از وزن مهم تره . راستی شوهر منم تقریبا لاغره . و غذا هم کم می خوره .باید هر چی نمی خوریم بدیم این آقایون بخورن بلکه چاق شن . :goodsigh2:

مملي شيطون
12 خرداد 1392, 12:20
امروز وزن و سايزمو اندازه گرفتم همون طور که انتظار داشتم خيلي کم کرده بودم وزنم 84و 400 بود و سايزم دور نافم يک سانت کمتر شده بود البته حس مي کردم شکمم ورم داره شايد به خاطر نزديکي به پ ر ي و د باشه و جالبه در مورد دور کمرم حس کردم 2 سانت بيشتر شده شايدم دفعه قبل اشتباه اندازه گرفتم نمي دونم :47: اين دفعه دور کمرم 85 بود البته چاق نشدم ولي کم لاغر شدم فقط 200 گرم البته نسبت به ده روز قبل که دکتر رفته بودم يکي کيلو کم کدم ولي انگاري 3 /4 روز اول کم کردم فردا کنترل وزنمه تلفني بايد بگم ببينم تا فردا ورم شکم مي خوابه کمي بيشتر کاهش نشون بده يا نه :34y5mvr: وزن الانم 84 و 400 و دور کمر 85 و دور ناف 112 :brodkavelarg:بايد بيشتر سعيم رو بکنم چون ميخام تا ابتداي تابستان به زير 80 برسم به نظرتون رژيم پروتئيني بگيرم ؟؟؟ ميرسم يه سر به انواع رژيم ها بزنم ببينم کدوم به دردم مي خوره از فردا اونو بگيرم بلکه يه شکي به اين بدن وارد بشه همش بايد بهش شک وارد کنم :Just_Cuz_19:

banooo58
12 خرداد 1392, 12:33
امروز وزن و سايزمو اندازه گرفتم همون طور که انتظار داشتم خيلي کم کرده بودم وزنم 84و 400 بود و سايزم دور نافم يک سانت کمتر شده بود البته حس مي کردم شکمم ورم داره شايد به خاطر نزديکي به پ ر ي و د باشه و جالبه در مورد دور کمرم حس کردم 2 سانت بيشتر شده شايدم دفعه قبل اشتباه اندازه گرفتم نمي دونم :47: اين دفعه دور کمرم 85 بود البته چاق نشدم ولي کم لاغر شدم فقط 200 گرم البته نسبت به ده روز قبل که دکتر رفته بودم يکي کيلو کم کدم ولي انگاري 3 /4 روز اول کم کردم فردا کنترل وزنمه تلفني بايد بگم ببينم تا فردا ورم شکم مي خوابه کمي بيشتر کاهش نشون بده يا نه :34y5mvr: وزن الانم 84 و 400 و دور کمر 85 و دور ناف 112 :brodkavelarg:بايد بيشتر سعيم رو بکنم چون ميخام تا ابتداي تابستان به زير 80 برسم به نظرتون رژيم پروتئيني بگيرم ؟؟؟ ميرسم يه سر به انواع رژيم ها بزنم ببينم کدوم به دردم مي خوره از فردا اونو بگيرم بلکه يه شکي به اين بدن وارد بشه همش بايد بهش شک وارد کنم :Just_Cuz_19:

میگما 3 روز پروتئین رو امتحان کن عاااااااااااااااااااالیه من که نتیجه گرفتم هم این چند روزه هم اون قبلنا باخضری کم کرده بودم 3 روز اولش صرفا پروتئین بود

مملي شيطون
12 خرداد 1392, 12:56
ممنون بانو جان فکر کنم همينو بگيرم از فردا رژيم چربي سوزي يک هفته اي يا همون پروتئنيي رو ميگيرم

فقط مي ترسم يبوست بگيرم دو روز اولش يبوست مياره رژيم پروتئيني که دکتر من داده بود سالاد و سبزيجات ازاد بود و دو وعده ميوه و شير و توت خشک داشت تو 12 روز 2 کيلو کم کردم ولي اين بار ميخام رژيم چربي سوزي يلدا رو امتحان کنم هر کي نظري و راهنمايي داره ممنون ميشم کمک کنه من بايد تا اخر خرداد به زير 80 برسم باااااااااااااااااااااااا ااااااااايييييييييييييييي يييييييد برسم

shamim2
12 خرداد 1392, 13:04
مملی جون منم میگم پرو تینو امتحان کن بانو جونم نتیجه گرفته دیگه کم کم وقتشه از قرمز بیای پایین خیلی زولانی شد پرچم قرمزو بدی دست بانو بیای نارنجی فی فی بزودی میاد سبز کاهش سایزت حتما بیشتر تازه شروع کردی شامو زود بخوری مملی بنطرم متابولیسمتو تقویت کن من 7 راهکار ترجمه کردم گذاشتم از اونا استفاده کن آب چقدر میخوری طی روز:frizz4:

fifi
12 خرداد 1392, 13:24
چربی سوزی خیلی خوبه
ولی تا جایی که می تونی اب بخور که یبوست نگیری عزیزم:57:

venoos
12 خرداد 1392, 13:38
سلام مملی جون خوشحالم که یه تکونی خوردی بنا به تجربه خودم پروتیین و کانادایی خیلی موثرن خیلی هم سایز کم میشه اگر عجله داری و از این وضع خسته شدی یکی از اینا رو بگیر موفق باشی :3120_002::37:

مملي شيطون
12 خرداد 1392, 15:35
ممنونم دوستان از راهنماييتون آب معمولا زياد مي خورم 7 الي 8 ليوان در طول روز مي خورم يه پام همش تو w c هستش :157fs409780: از فردا رژيم پروتئيني رو شروع مي کنم خودمم ديگه خسته شدم از اين گروه قرمز وزنم بياد زير 80 و79 بشم ميام گروه نارنجي فقط 5 کيلو مونده اونم بايد خيلي زود ابش کنم از فردا رژيم پروتئيني رو شروع مي کنم بايد امروز حسابي سبزيجات بخورم تا مشکل يبوست نداشته باشم :899:

راست ميگي شميم جان بانو براي به دست گرفتن پرچم گروه قرمز گزينه خوبيه منم بايد زود بيام جاي في في رو تو گروه نارنجي بگيرم بانو جان اماده باش البته فکر مي کنم بانو با اين سرعتي ه داره مياد پايين زودتر از من برسه گروه نارنجي :fly2:

banooo58
12 خرداد 1392, 15:58
مملی جون مطمئنا نتیجه میگیری عزیزم من که هیچی روم تاثیر نداره پروتئین تکونم داد
اما آب زیاد بخور
ماست و گل سرخ بخور
سیاه دونه با غذات بخور
وعده های شیرتو حذف نکن
پیاده روی کن
و از همه مهمتر اینکه صبح قبل از اینکه از جات بیرون بیای
اندازه 30 ثانیه تا یک دقیقه با فشار قسمت پائین کف دستت روی شکم و روده هاتو با یکم فشار
ماساژ بده این باعث میشه روده ها بیدار شن و فعال
این کاریه که تمام مانکنها برای سلامت بدن و فرار از یبوست انجام می دن
من خودم امتحانش کردم فوق العادست.

- - - Updated - - -

مطمئنم که به زودی خبرای خوبی ازت خواهیم شنید

ساینا
12 خرداد 1392, 16:29
مملی جون اگه میخوای سریع کم کنی ,پروتیینی بگیر میدونی که من با اتکینز خوب کم کردم,فقط یه نوعی از پرو تیینی رو انتخاب کن که یبوست نشی عزیزم.

مملي شيطون
14 خرداد 1392, 02:09
سلام دوستان امروز روز اول رژيم پروتئيني گذشت خوب بود از شانسم امتحان شفاهي هم داشتم صبحانه 1 ليولن شير و خرماخوردم نهار چون رفته بوديم تبريز واسه امتحان چيزي جز دونر مرغ پيدا نکردم همونو خوردم و شام هم جگر مرغ و چند تا خرما و چاش ولي وقاعا گشنم ميشد اخه ميان وعده نداره الانم اخر شب سرم داره گيج ميره نمي دونم از سفر کوتاهمه يا رژيم / شوهرم هم همش ميگه با رژيم دکتر برو وقت دکترم امروز تموم شد نميخام ديگه برم ولي شوهرم رو زياد نتونستم راضي کنم به رژيمي که با استفاده از زيباتن ميگيرم ولي فعلا به رژيمم ادامه ميدم بعدش ميرم رو کالري شماري نمي دونم با اين رژيم چربي سوز چقدر کم کنم اميدوارم حاقل دو کيلو يي کم کنم :bubblesmiley:

Kiki
14 خرداد 1392, 09:31
مملي جون منم امروووووووووووز جربي سوزيم ولي يه هفته نميكيرم دو يه سه روزش رو ميكيرررررررررم

خوشبختی
14 خرداد 1392, 13:25
مملی جون رژیم دکتر خضری خیلی بهتر از چربی سوزیه. اونم بد نیست یک ماه امتحان کنی. خیلی اصولیه به نظ:288:ر من

مریم باراده
14 خرداد 1392, 15:31
مملی جونم سلام مهم اینه که تو الان برنامه داری و این برنامه 1روز یا 2 روزه نیست به نظر من تا حالا خوب اومدی جلو

و تا الانم خوب پیش رفتی و این مهمترین چیزه بازم رو به جلو برو موفق میشی به امید خدا

shamim2
14 خرداد 1392, 15:33
مملی جون اینبار موفق میشی :flowerysmile:

fifi
14 خرداد 1392, 20:16
به بهههه
مدیر گل سایت چطوورههه
امتحانتو خوب دادی؟

مملي شيطون
15 خرداد 1392, 00:51
ممنونم في في و مريم و شميم و دوستان ديگه / اره في في امتحان خوب بود / امروز روز دوم چربي سوزي بودم واي حسابي گرسنه م ميشه اخه ميان وعده جز چايي چيزي نيست تو رژيم پروتئيني که دکتر بهم داده بود سبزيجات ازاد بود اخيش از فردا سبزيجات پخته مي تونم بخورم واي روز تعطيل باشه و بري بيرون با خانواده و همه بخورن تو نگاه کني خيلي سخته:rolleye: خودمون دو بار خيلي خيلي کوچولو به اندازه نصف بند انگشت به نون سنگگ و پنير و کلوچه ناخنک زدم خيلي هوس مي کردم خوب چيکار کنم :rolleye:

- - - Updated - - -

از ديروز هم اين رژيم رو گرفتم فعلا در ي ب و س ت هستم اب هم مي خورم ولي اثرر نداره فردا سبزيجات بخورم مطمئنا راه ميوفته بعد راه افتادن شکم خودم رو وزن ميکنم ببينم دو روز يا 3 روز چقدر کم کردم خدا کنه بيشتر از 2 کيلو تو يه هفته کم کنم اي خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا / اخه ميگم ادم وسط غذاها گرسنه ميشه چي بخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونقدر چايي خورم که نگو اونم يا با کمي خرما يا تلخ ممنون نازنين جان برم دقيق رژيم دکتر خضري رو بخونم ببينم اون چطوريه فکر کنم اونم دو روز اولش چربي سوزي بود فعلا شبخوش دوستان :127fs2928878:

- - - Updated - - -

*aida*
15 خرداد 1392, 09:30
مملی جون فکر کنم بتونی میان وعده پروتئین بخوریا . چون آزاده

Kiki
15 خرداد 1392, 10:16
مملي جون وقتي بيرون ميري وخانواده جلوى جشمت ميخورن فقط به هيكلى فك كن كه با نخوردن خوراكيا جييييييييييي ميشه بكو تا الان خوردم اينه وضعيتم كه اصلا راضيييييييييييي نيستتتتتتتتتتتم سخته وليييييييي شدنيييييييييييييييه

- - - Updated - - -

مملي جون تو دو روز جقد كم كرديييييييييييييييييييييي ي

شهرزاد
15 خرداد 1392, 10:48
مملی این گشنگی کشیدن سخت هست ولی بدون وقتی در این حالی داری چربی هات رو می سوزونی فرداش بری رو ترازو کاهش وزن داری همین کاهش باعث می شه آدم از حس گشنگی لذت ببره منم کانادایی هستم امروز روز 4 هست نهار آبمیوه دارم در طی روز گشنگی خیلی دارم ولی همش می گم خوبه دارم چربی می سوزونم به جاش یک لیوان آب خنک می خورم حالم خوب می شه

مملي شيطون
16 خرداد 1392, 02:18
امروز روز سوم چربي سوزي گذشت ولي نه به خير و خوشي :148fs542321: من امروز مجبور به تقلب شدم امروز روز اول خاله پري بود از صبح که پا شده بودم عصبي بودم و اصلا حوصله نداشتم نمي دونم از رژيم پروتئيني بود يا چيز ديگه شايدم رژيم و خاله پري دست به دست هم داده بودن تا منو بد خلق کنن تو اين رژيم چربي سوزي خيلي گرسنه شدم اين از يه طرف عصبي مي کرد از طرفي هم خاله پري و حسابي هم هوس شيرين کرده بودم ديگه نتونستم جلوي خودم رو بگيرم براي ارامش اعصابم هم که شده بود بايد يه چيز شيرين مي خوردم خرما خردم افاقه نکرد اخر سر با همسري رفتيم بيرون يه شير موز بستني متوسط خوردم ولي خيلي اعصابم اروم شد بيچاره شوهري حرفي ميزد زود :53: ترش ميکردم مخصوصا اينکه داشتم خونه رو تميز مي کردم خلاصه امروز رژيم رو شکستم ولي باز از فردا ادامه ميدم تا آخرين روز / امروز بالاخره بعد سه روز مشکل ي ب و س ت حل شد اخه امروز سبزيجات پخته داشتم واقعا بچه ها کالري شماري يه چيز ديگه است ها :47b20s0:

حنانه
16 خرداد 1392, 02:33
مملی جونم ناراحت نباش عزیزم انشاالله زودی حالت خوب بشه:rose::rose:.واسه همه پیش میاد دیگه از جمله خودم

maral.
16 خرداد 1392, 02:48
مملی جان اتفاقا مشکل منم با شیرینی از همین خاله پری شروع میشه عجب هوس شیرینی میکنم تا نخورم هم آروم نمیشم:25:

اما میشه روزای بعدش رو با کمخوری جبران کرد مگه نه:47b20s0:

شهره
16 خرداد 1392, 02:50
سلام من تازه عضو شدم خوب اگه سختته همون کالری شماری رو توی این دوران بگیر بعد که تموم شد برو رو چربی سوزی اینطوری عذاب وجدان هم نداری و هم اعصابت راحتتره البته فقط یه پیشنهاد بود:01:

Kiki
16 خرداد 1392, 09:44
مملي جون دفعه ى اولت بود كه جربي سوزيو ميكرفتيييييييييييي

*aida*
16 خرداد 1392, 09:50
طیبه جون . همین که 2 روز هم تونستی این رژیم پروتئین بگیری خیلی خوبهههههههههههههههههه :29:

مملي شيطون
16 خرداد 1392, 10:40
ممنونم ايدا و کي کي و شهره و مرال و حنانه عزيز / من از 26 امتحاناتم شروع ميشه امتحانات ما بعد از انتخاباته واسه همين ميخام تا اون موقع کمي وزنم بياد پايين واسه همين دارم به خودم فشار ميارم چون ترم قبل وزنم تو دو هفته امتحانات ثابت موند / حالا ميترسم اين ترم هموزنم بره بالا يا ثابت بمونه بايد کمي تا اون موقع به خوم فشار بيارم با کالري شماري وزنم کمتر مياد پايين ولي در عوض به قول شهرزاد عزيز وقتي نتيچه اش رو ميبيني تمام خستگي ها از تنت ميه بيرون

امروز صبح خودم رو وزن کردم و حسابي ذوق کردم شده بودم 83 و 200 :78::78::bubblesmiley: قبل رژيم چربي سوزي 84 و 600 بودم يعني 1 و 400 گرم کاهش البته اون روز بيشتر از 84 و 600 هم نشون ميداد حتي تا 85 هم ميرفت :twzonesmiley: پس من 1و نيم کيول کاهش داشتم هوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووورا

بازم ادامه ميدم ار تونستم تو ادامه رژيم دکتر خضري رو ميخام بگيرم

- - - Updated - - -

مملي جون دفعه ى اولت بود كه جربي سوزيو ميكرفتيييييييييييي

نه عزيزم يه بار هم گرفته بودم دکترم داده بود ولي با اين کمي متفاوت تر بود تو چربي سوزي که دکتر بهم داده بود دو تا ميوه داشت و سبزيجات ازاد بود و صبحانه دو تا تخم مرغ اون زياد سخت نبود با اون توي 12 روز 2 کيلو کم کردم :139fs108574:

مملي شيطون
16 خرداد 1392, 10:47
ميخام از فردا که 4 روز رژيم چربي سوزي تموم ميشه رژيم دکتر خضري رو ادامه بدم چون موقع امتحانات ادم دلش ميخاد از يه چيزي ازاد باشه تا وقتي دلش ضعف کرد بخوره با کالري شماري ادم محدود ميشه ولي تو خضري هر روز يه چيزي ازاده پس با همون ادامه ميدم و در عين حال وزنم هم کم ميشه اگرم نتونستم ديه ادامه نميدم ولي فکرکنم بتونم ادامه بدم تا 4 روز چربي سوزي و دکتر خضري شبيه همه پس از فردا هفته اول رژيم دکتر خضري رو شروع ميکنم :78: اگه به زودي اين دهه 80 رو طي کنم واي چه جشن واسه خودم ميگيرم خيلي وقته تو دهه 70 نرفتم ولي اين دفعه به ياري خدا و کمک شما دوستان حتما ميرم بعدش دهه 60 ههههههههههههههههووووووووو وووووووووووووورا

*aida*
16 خرداد 1392, 11:10
وای مملی. تبریک . پس این رژیم چربی سوزی خیلی رو تو تاثیر میذارههههههه . ایوللللللللللل :dancegirl3:

fereshteh
16 خرداد 1392, 12:00
وای مملی جون خیلی خوشحال شدم دیدم کاهش وزن خوبی داشتی واقعا آففففرین به این اراده قوی تبریک میگم دوست جون موفق من :balloons:انشاالله همیشه همین جور موفق باشی مملی جون:loveboat:

banooo58
16 خرداد 1392, 12:15
هزار ماشالا
آفرین دختر قهرمان
ایشالا به زودی دهه 80 رو برای همیشه پشت سر میذاری
همه باهم جیغ و دست و هوراااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااای
بلند برای مملی جون
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
:2uge4p4::2uge4p4::2uge4p4::2uge4p4::2uge4p4::2uge 4p4::2uge4p4::2uge4p4:

Kiki
16 خرداد 1392, 13:33
ايشالا كه امتحاناتتم به خوبي ميدي
كاهش وزنت عشققققققققققه
حاج خانوووووووووووووووووووووو وم

مریم باراده
16 خرداد 1392, 13:57
مملی جونم امیدوارم این 80 رو زودتر بگذرونی منم خیلی بدم میاد ولی با عشقو کمک هم دیگه اینم میره

و خبر خوب اینه که منم رزیمم رو خوب گرفتم و این هفته برنده ام

مملي شيطون
16 خرداد 1392, 14:18
ممنونم از همتون دوستاي خوب

واقعا زيباتن عاليييييييييييييييييييييي ييه ادم ميا اينجا کلي روحيه ميگيره مرسي مدير عزيز که اين جو صميمي رو براي همه ما فراهم کردي

به افتخار مدير عزيزمون همه با هم هوووووووووووووووووووورررر ررررررررررررررررررراااااا اااااااااااااااااااا:155fs4405 9::155fs44059:البته مدير ما اين شکلي نيست خيلي خوشگل تر و نازتر و مهربون تره اونم بدون اون سبيل هاي مشدي :dancegirl3:

sara
16 خرداد 1392, 15:27
آفرین مملی جون
ایشاللاه خیلی زود دهه ی 80 رو می بوسی ومیذاری کنار و می ری تو دهه 70 :hippie6:
به افتخار مملی با اراده :oregonian_winesmileنوووووووووووووو ووووووش

*aida*
16 خرداد 1392, 15:51
ممنونم از همتون دوستاي خوب

واقعا زيباتن عاليييييييييييييييييييييي ييه ادم ميا اينجا کلي روحيه ميگيره مرسي مدير عزيز که اين جو صميمي رو براي همه ما فراهم کردي

به افتخار مدير عزيزمون همه با هم هوووووووووووووووووووورررر ررررررررررررررررررراااااا اااااااااااااااااااا:155fs4405 9::155fs44059:البته مدير ما اين شکلي نيست خيلي خوشگل تر و نازتر و مهربون تره اونم بدون اون سبيل هاي مشدي :dancegirl3:

:makeup:مملی اینم عکس مدیرمون

معصومه
16 خرداد 1392, 17:52
آفرین عزیزم باور کن خیلی زود وزنت میره زیر 80 یکم از رژیمت بیشتر برام بگو مرسی:cooking:

Kiki
16 خرداد 1392, 23:02
واقعا مملي جون جا داره يه تشكر درست حسابي از مديريت سايت به عمل بيارييييييييييييييييييييي م

مملي شيطون
17 خرداد 1392, 02:37
آفرین عزیزم باور کن خیلی زود وزنت میره زیر 80 یکم از رژیمت بیشتر برام بگو مرسی:cooking:

عزيزم رژيم دکتر خضري رو ميگيرم امروز روز چهارم به خوبي گذشت چون سبزيجات داشتم راحت تر بودم حسابي سالاد خوردم رژيم دتر خضري تو سايت هستش چهار روز اول رژيم دکتر خضريو چربي سوزي شبيه همه پس اول چربي سوزي رو گرفتمم تو ادامه اش دکتر خضري رو گرفتم نمي دونم بتونم تا اخر ادامه بدم يا نه ولي اميدوارم موفق بشم زودتر بيام زير 80 / امروز دختر همسايه مون که خونه پدرم همسايمون بود منو بيرون ديد خيلي تعجب کرد گفت خيي لاغر شدي منم ذوق کردم حسابيييييييييييييي:smileybunny1:

banooo58
17 خرداد 1392, 02:44
به سلامتي آفرين دختر
يعني چي اگه بتونم اگه نداره كه
ما چشم اميدمون به توئه ها
تو به من انگيزع مي دي جا نزنيا
مي توني

مملي شيطون
17 خرداد 1392, 03:03
به سلامتي آفرين دختر
يعني چي اگه بتونم اگه نداره كه
ما چشم اميدمون به توئه ها
تو به من انگيزع مي دي جا نزنيا
مي توني

فدات بانو جان انشالله به ياري خدا و همياري شما دوستان به هدفمون يمرسيم

شهره
17 خرداد 1392, 03:45
:Just_Cuz_13::studsmatta::2uge4p4:باور میکنی اینقدر خوشحالم که انگار خودم وزن کم کردم داری منو وسوسه میکنی که رژیمم را عوض کنماااااااااااااااااااااا ااااااااا تبریک منو هم قبول کن بابت کاهش وزنت با همه سختیهاش

Kiki
17 خرداد 1392, 10:04
عزيزم رژيم دکتر خضري رو ميگيرم امروز روز چهارم به خوبي گذشت چون سبزيجات داشتم راحت تر بودم حسابي سالاد خوردم رژيم دتر خضري تو سايت هستش چهار روز اول رژيم دکتر خضريو چربي سوزي شبيه همه پس اول چربي سوزي رو گرفتمم تو ادامه اش دکتر خضري رو گرفتم نمي دونم بتونم تا اخر ادامه بدم يا نه ولي اميدوارم موفق بشم زودتر بيام زير 80 / امروز دختر همسايه مون که خونه پدرم همسايمون بود منو بيرون ديد خيلي تعجب کرد گفت خيي لاغر شدي منم ذوق کردم حسابيييييييييييييي:smileybunny1:

مملي جون جه حسه خوبيه كه از آدم اينجورى تعريف كنن تازه ميفهمه كه زحماتش جواب دادههههههههههه
منم امروز خونه ى خاله ى همسري دعوتم ببينم اون جى ميكه بههههههههههههههم

الی-21
17 خرداد 1392, 13:02
تبریک میگم ممممممممممممملی جون کاهش وزنتو:greenstars: دیگه داری خودتو از دهه 80 میکنی میرسونی به 70امیدوارم هر رژیمی که می گیری همینجوری به موفقیتات ادامه بدی :hi5:ماشا.........هر وقت که میام زیبا تن بچه از کاهش وزنشون میگن دیگه کم کم نوبت ماست یه خودی نشون بدیم ب:connie_1:الاخره این راهی که همه با هم داریم میریم نمیشه که جا بمونم:slalomsmiley: مخصوصا با این سرعتی که بچه ها دارن می رن ایووووووووووووووووووووووو وووووووووووول اینجا خیلی خیلی دوس دارم نمیذاره آدم حتی برای یه لحظه به خودش ناامیدی راه بده با این همه اراده ای که بچه ها از خودشون نشون میدن

- - - Updated - - -

تبریک میگم ممممممممممممملی جون کاهش وزنتو:greenstars: دیگه داری خودتو از دهه 80 میکنی میرسونی به 70امیدوارم هر رژیمی که می گیری همینجوری به موفقیتات ادامه بدی :hi5:ماشا.........هر وقت که میام زیبا تن بچه از کاهش وزنشون میگن دیگه کم کم نوبت ماست یه خودی نشون بدیم ب:connie_1:الاخره این راهی که همه با هم داریم میریم نمیشه که جا بمونم:slalomsmiley: مخصوصا با این سرعتی که بچه ها دارن می رن ایووووووووووووووووووووووو وووووووووووول اینجا خیلی خیلی دوس دارم نمیذاره آدم حتی برای یه لحظه به خودش ناامیدی راه بده با این همه اراده ای که بچه ها از خودشون نشون میدن

shamim2
17 خرداد 1392, 13:13
مملی امروز چی خبر خاصی نیست امیدوارم هر روز کم کنی :29:

مملي شيطون
17 خرداد 1392, 16:10
:Just_Cuz_13::studsmatta::2uge4p4:باور میکنی اینقدر خوشحالم که انگار خودم وزن کم کردم داری منو وسوسه میکنی که رژیمم را عوض کنماااااااااااااااااااااا ااااااااا تبریک منو هم قبول کن بابت کاهش وزنت با همه سختیهاش

ممنون عزيزم نه رزيمت رو عوض نکن همون رژيم خودت ر ادامه بده بعد تموم شدن اون مي توني رژيمت رو عوض کني مدام رژيم عوض کني بدن عادت مي کنه مطمئنم تو هم به خوبي کم مي کني

fengheli
17 خرداد 1392, 16:20

تبریک می گم انشاالله خیلی زود زود زوووووووووووووووووووووووو ووووود دهه 80 رو پشت سر میذاری و به ما هفتادیا میرسی واقعا کیف میده دیگران از کم کردن وزنمون تعریف کنند آی حال میده آی حال میییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییده :4ytbp1d::cheerleader3:داره میگه هورا مملی هورا مملی بدو بدو تو میتونی

مملي شيطون
17 خرداد 1392, 16:21
امروز روز اول هفته اول رژيم دکتر خضريم تا جايي که مي تونم دقيق رعايت مي کنم شب خونه پدرم مهمون بوديم شام سالاد و يه دونه تخم مرغ و کمي گوشت مرغ خوردم صبح خودمو وزن نکردم چون شکمم پر بود اگر فردا صبح شکم شريف خالي شد وزن مي کنم والا مي مونه روز اعلام نتايج مسابقه وزن هدفم 83 هستش بايد از 83 بيام پايين تا برنده بشم ديروز 83 و 200 بودم خدا کنه وزنم بيشتر نشه :libras: ديروز زنداداشم ميگه خوب لاغر شدي ولي هنوز باسن هات موندن اين قد اينها گنده ان که اب نميشن :pinapplesmilef2: البته باسن هام هم لاغر شده وليي نسبت به بالا تنه کمتر لاغر شده ولي هنوز راهم ادامه داره تا اون موقع روي اين باسن ها رو هم کم مي کنم :snapoutofit:

banooo58
17 خرداد 1392, 22:23
آفرين دختر با اراده كم نياريا همين جور ادامه بده:dancegirl2_002:

*aida*
17 خرداد 1392, 22:28
مملی تو که همین الان هم برنده ای . وزن هدفت 83.500 بوداااا :sun:

مملي شيطون
18 خرداد 1392, 12:26
سلام دوستان عزيزم / من امروز اومدم با يه خبر بد ... :352nmsp::4fvgdaq_th:
:4fvgdaq_th::4fvgdaq_th:

:4fvgdaq_th:

من يک کيلوي ديگه لاغر شدم :pillowfight:هووووووووووووووووو وووووووورررررررررررررررر رررررررررا

امروز با ترس رفتم روي ترازو مي ترسيدم وزنم بيشتر شده باشه يا ثابت بمونه ولي در اوج ناباوري ديدم يک کيلو ديگه لاغر شدم :155fs44059:

وزنم رسيده به 82و 400 يعني توي 6 روز رژيم دکتر خضري 2 و 200 گرم کاهش روز اول 84 و 600 بودم ولي امروز 82 و 400 تازه يبوست هم دارم مطمئنم کمتر هم ميشدم بايد تا فردا يبوستم رو بر طرف کنم تا فردا روز اعلام نتايج مسابقه وزن واقعيم رو اعلام کنم واي اونقدر ذوق کردم که نگووووووووو ازخوشحالي پريدم بغل عشقم :pillowfight:انشالله همه روز به روز وزنشون کم بشه اين ارزوي قلبي من براي تماي اعضاي زيباتنه
واي اگع برسم زير 80 ميرم گروه نارنجي فقط 2و نيم کيلو مونده

- - - Updated - - -

دوستان من از هفته بعد امتحانام شروع ميشه بايد از امروز بشينم درس هاي نخونده رو مرور کنم:guntootsmiley2: ديگه کمتر مي تونم به سايت سر بزنم البته حتما سر ميزنم اين زيباتن ما رو اونقدر معتاد خودش نکرده که بتونيم ازش دل بکنيم ولي کمتر فرصت مي کنم بهتون سر بزنم خيلي ببخشيد انشالله بعد امتحانات جبران ميکنم:smoke:

tiam
18 خرداد 1392, 12:28
تبریکککککککککککککککککککک:6 7::yay:

banooo58
18 خرداد 1392, 12:31
:hippie4: ماشاااااااااااااااااااااا اااااااااااالا قرمز قهرمان
آفرین مملی کلی خوشحالم
دیدی شد دیدی تونستی
:shake2:
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اای که چقدر خوشحالم
ایشالا خودم برات قران میگیرم و از زیرش ردت میکنم و میفرستمت
بری گروه نارنجی و دیگه هیچ وقت به قرمز بر نگردی
خیلی مبارکه عشقم:inlove2:
باریکلا:2uge4p4::2uge4p4:
به افتخار قهرمان قرمزا مملی قهرمااااااااااااااااااااا ااان
بزن دست قشنگرو
شله شله
محکمتر
جیغ و دست وهوراااااااااااااااااای بلند
افتخار می کنیم بهت:06:
همین طور ادامه بده

مملي شيطون
18 خرداد 1392, 12:34
:hippie4: ماشاااااااااااااااااااااا اااااااااااالا قرمز قهرمان
آفرین مملی کلی خوشحالم
دیدی شد دیدی تونستی
:shake2:
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اای که چقدر خوشحالم
ایشالا خودم برات قران میگیرم و از زیرش ردت میکنم و میفرستمت
بری گروه نارنجی و دیگه هیچ وقت به قرمز بر نگردی
خیلی مبارکه عشقم:inlove2:
باریکلا:2uge4p4::2uge4p4:
به افتخار قهرمان قرمزا مملی قهرمااااااااااااااااااااا ااان
بزن دست قشنگرو
شله شله
محکمتر
جیغ و دست وهوراااااااااااااااااای بلند
افتخار می کنیم بهت:06:
همین طور ادامه بده

مرسي نازينيم انشالله به زودي قسمت تو / ديدي نازنين جان من بري دفترچه ام رو بخوني اونقدر وزنم استپ کرده که نگو ولي من بهش گفتم شکستت ميدم ولي خدا رو شکر دارم شکستش ميدم پس تو هم عجله نکن به هدفت فکر کن و مطمئن باش اين روز براي تو هم هست که وزنت بياد پايين :dancegirl2_002:

banooo58
18 خرداد 1392, 12:37
ایشالا امیدوارم بازم از صمیم قلب بهت تبریک میگم

somy
18 خرداد 1392, 12:54
مملي جون خدا بگم چيكار ت كنه ترسيدم گفتي يه خبر بد خيلي خيلي واست خوشحالم و تبريك مي گم عزيزم

مملي شيطون
18 خرداد 1392, 13:00
سومي جون الکي که مملي شيطون نيستم به اين ميگن شيطنت :25r30wi:

venoos
18 خرداد 1392, 13:58
سلام به دوست با اراده خودم هورررررراااااااا به مملی همینجوری ادامه بده حتما شاخ 80 رو میشکنی :pillowfight::cancan::dancegirl3:

Kiki
18 خرداد 1392, 14:13
ايوووووووووووووووول مملي جوووووووووووووون خوددددددددددددددم داري ميتركونيييييييييييييييييي ييييي

fereshteh
18 خرداد 1392, 16:30
بالاخره اراده قوی مملی جون تونست وزنش رو از استپ خارج کنه به این میگن اراده :2uge4p4:تبریک میگم دوست جون واقعا برای من الگویی ، اراده قویت ستودنیه ، آفففففففففففرین دوستم :cancan:
امیدوارم همیشه همین جور موفق و شاد باشی:dancegirl1:

banooo58
18 خرداد 1392, 16:39
:67: به به هی میام رد میشم میگم چیزی ننویسم بیخودی دفترچت شلوغ نشه دلم طاقت نمیاره
خیلی براااااااااااااااات خوشحالم دختر

s-davodi
18 خرداد 1392, 16:41
افرین دوست خوبم
خیلی خوشحال شدم
مطمینم زود زود میای زیر 80:hippie6:

*aida*
18 خرداد 1392, 16:42
وایییییی . مملی . چقدر خوب وزن کم کردییییییی . ایولللللللل . چیزی نمونده برسی به 79 ها . فقط 3 کیلو :47b20s0:

s-davodi
18 خرداد 1392, 16:42
:smiley-love006:اینم یه بوس از طرف من به تو که اینقدر با اراده ای

fifi
18 خرداد 1392, 16:48
آفریییییییییییییییین
خیلی عالیه
خیلی خیلی خوشحال شدم

shamim2
18 خرداد 1392, 21:39
تبریک میگم مملی جونم دیدی تو میتونی فقط یکم اراده میخاست که اونم داری:67:

altinay
18 خرداد 1392, 21:45
سلام دوستان عزيزم / من امروز اومدم با يه خبر بد ... :352nmsp::4fvgdaq_th:
:4fvgdaq_th::4fvgdaq_th:

من يک کيلوي ديگه لاغر شدم :pillowfight:هووووووووووووووووو وووووووورررررررررررررررر رررررررررا

امروز با ترس رفتم روي ترازو مي ترسيدم وزنم بيشتر شده باشه يا ثابت بمونه ولي در اوج ناباوري ديدم يک کيلو ديگه لاغر شدم :155fs44059:

وزنم رسيده به 82و 400 يعني توي 6 روز رژيم دکتر خضري 2 و 200 گرم کاهش روز اول 84 و 600 بودم ولي امروز 82 و 400 تازه يبوست هم دارم مطمئنم کمتر هم ميشدم بايد تا فردا يبوستم رو بر طرف کنم تا فردا روز اعلام نتايج مسابقه وزن واقعيم رو اعلام کنم واي اونقدر ذوق کردم که نگووووووووو ازخوشحالي پريدم بغل عشقم :pillowfight:انشالله همه روز به روز وزنشون کم بشه اين ارزوي قلبي من براي تماي اعضاي زيباتنه
واي اگع برسم زير 80 ميرم گروه نارنجي فقط 2و نيم کيلو مونده

- - - Updated - - -

دوستان من از هفته بعد امتحانام شروع ميشه بايد از امروز بشينم درس هاي نخونده رو مرور کنم:guntootsmiley2: ديگه کمتر مي تونم به سايت سر بزنم البته حتما سر ميزنم اين زيباتن ما رو اونقدر معتاد خودش نکرده که بتونيم ازش دل بکنيم ولي کمتر فرصت مي کنم بهتون سر بزنم خيلي ببخشيد انشالله بعد امتحانات جبران ميکنم:smoke:

ایول تو زیاد لاغر شدی
منم تو 4 روز 2 کیلو کم شده بودم ولی الان که روز 7 هستم یکمی زیاد شدم

مملي شيطون
18 خرداد 1392, 22:05
واي نگو خانمي نکنه منم زياد بشم :15: نکنه پرخوري مي کني؟؟؟

shamim2
18 خرداد 1392, 22:10
مملی استرس و از خودت دور کن یه رژیم نتیجه های متفاوت رو هر کسی داره:frizz4:

banooo58
18 خرداد 1392, 22:25
نه مملي براي چي بايد برگرده وقتي مراقب خودت هستي
هيچ همچين چيزي نميشه
حرص نخور
انرژي منفيم نفرست

مملي شيطون
18 خرداد 1392, 22:58
ممنون بانو جان تو هم مثل من فقط تو زيياتني من کمي درس مي خونم ميام يه سر ميزنم ميرم :yattasmiley:

banooo58
18 خرداد 1392, 23:24
من روزا كه سر كارم دست و پا شكسته ميام اصلا نميفهمم چي ميشه
شبا هم اگه سرعت كم نباشه يه 2 ساعتي هستم و ميرم
فردا يادت نره بياي اعلام وزن

شهره
19 خرداد 1392, 02:29
عاشق خبر بدتم آفرین دختر موفق باشی هم در کاهش وزن هم در همه کارات :greenstars::2vsj1nm::confetti:

Kiki
19 خرداد 1392, 07:47
مملي جووووووووووووون خدا نكننننننننننننننننه كه زيااااااااااااااااد شييييييييي همينم كه كم كرديييي سفت وسخت بجسب بههههههههههههش

حنانه
19 خرداد 1392, 08:00
مملی جونم بیا بگو چقدر کم کردی.بدو دخمل :yay::yay:

altinay
19 خرداد 1392, 12:02
واي نگو خانمي نکنه منم زياد بشم :15: نکنه پرخوري مي کني؟؟؟

خوب غذاهای رژیم نسبت به 4روز اول زیاد شده .نگران نباش زیاد نمیشی.منم 200 گرم زیاد شدم

مملي شيطون
19 خرداد 1392, 12:02
اومدم زود ميخام برم ميخام مثلا درس بخونم اگه اين زيباتن بزاره :kumbaya: امروز خودم رو واسه مسابقه وزن کردم اين هفته برنده ام :29: ديشب براي خودم خوراک شبزيجات درست کردم بخورم ولي گرسنمه ام نبود نخوردم ميخاستم مشکل يبوست برطرف بشه ولي اصلا ميل نداشتم و نخوردم ولي امروز که ناشتا خودم رو وزن کردم وزنم شده بود 82 :girlpowersmiley: هوووووووووووووووووووووووو ورا دو کيلو مونده برم زير 80 اي خدا تو اين هفته هم 2 کيلو لاغر شم چي ميشه اي خدا يعني ميشه :kumbaya: اون وقت اينجوري براي خودم جشن ميگيرم

shamim2
19 خرداد 1392, 14:44
چرا که نه مملی جون ایشاله لونروز زود میرسه

neli
19 خرداد 1392, 20:27
تبریک میگم مملی بلا:oregonian_winesmile
هم وزن شدیم شیطون من عقب موندم باید بدوم نذارم بهم برسی:231:

venoos
19 خرداد 1392, 20:35
مملی خودم تبریک فراوان :shame::dancegirl2_002::mocantina:

s-davodi
19 خرداد 1392, 21:17
عالیه مملی جون
موفق باشییییییییی

banooo58
19 خرداد 1392, 21:19
واااااااااااااااااااااااا ااااااااي مملي عاشقتم
خيلي خوبه

BiBi
20 خرداد 1392, 00:01
سلام مملی جون

خوبی گلم

ممنون که به من سر زدی و یادم بودی :4uboxsmiley:

شهره
20 خرداد 1392, 01:29
اومدم زود ميخام برم ميخام مثلا درس بخونم اگه اين زيباتن بزاره :kumbaya: امروز خودم رو واسه مسابقه وزن کردم اين هفته برنده ام :29: ديشب براي خودم خوراک شبزيجات درست کردم بخورم ولي گرسنمه ام نبود نخوردم ميخاستم مشکل يبوست برطرف بشه ولي اصلا ميل نداشتم و نخوردم ولي امروز که ناشتا خودم رو وزن کردم وزنم شده بود 82 :girlpowersmiley: هوووووووووووووووووووووووو ورا دو کيلو مونده برم زير 80 اي خدا تو اين هفته هم 2 کيلو لاغر شم چي ميشه اي خدا يعني ميشه :kumbaya: اون وقت اينجوري براي خودم جشن ميگيرم
تا الان که تونستی بعد از این هم میتونی موفق باشی خیلی برات خوشحالم که اینهمه هیجان داری

maral.
20 خرداد 1392, 01:50
خیلی عالیه مملی , با این اراده ای که داری حتما حتما میتونی:21b7wpk:

مملي شيطون
20 خرداد 1392, 02:47
ممنونم دوستان گلم :62izy85:

Kiki
20 خرداد 1392, 08:50
مملی جوووووووووووون با اراددددددددددددددده

banooo58
20 خرداد 1392, 11:44
دوستم چطوری ؟ منتظریم این هفته هم خبراااااااااااااااااااااا ای خوب بدیا

مملي شيطون
20 خرداد 1392, 12:12
ممنوم کي کي و بانو جان دارم سعيم رو ميگنم فعلا هم نميخام چند روز خودم رو وزن کنم بعدش ببينم چي ميشه سر بلند ميشيم يا نه :78:

افسون11
20 خرداد 1392, 15:15
مملی شیطون درس بخونه کی اتیش بسوزونه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Laie_22mini: