PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امیدوارم بنونم ادامه بدم / گندم1360

صفحه ها : [1] 2

گندم1360
28 تیر 1392, 02:09
من گندمم. فکر کنم می خوام دوباره شروع کنم. برگشتم به همون وزن قبلی:92 کیلو. این دفعه نه به خاطر هیچ مردی، فقط به خاطر احساس رضایت و شادمانی خودم می خوام رژیم بگیرم.از خدا می خوام کمکم کنه. دوستای گلم لطفا بهم انگیزه بدید و تنهام نذارید.

http://www.zibatan.ir/modules/processor.php?func=drawWeightLossTicker&startDate=undefined&startWeight=90&currWeight=90&destWeight=60
آفرین

neli
28 تیر 1392, 02:15
سلام گندم جون
خوش اومدی به زیباتن
اولا اسمت خیلی قشنگه "گندم" برکت خدایی:16:
دوم حرفهات هم قشنگه آره زیبایی و پوشیدن لباس های قشنگ حقته
سوم مشخصاتت رو کامل کن قد و وزن و غیره
بعدش هم جای خوبی اومدی
ما اینجا همه با هم دوستیم تو هم دوستان خوبی پیدا کن و یه یا علی بگو تا از همه چربی های آویزون رها بشی
مطمین باش موفق میشی گندم عزیز:2vsj1nm:

Parmis
28 تیر 1392, 02:16
آفرین گندم خانم گل
خوش اومدی
مطمئن باش با یه تصمیم اصولی همه چیز درست میشه
اول از همه پروفایلت رو کامل کن
معمولا ما ها قد و وزنمون رو هم تو پروفایل وارد می کنیم گروهمون رو مشخص می کنیم
بعد مقالات رو بخون
انواع رژیم رو بخون و یه رژیم خوب انتخاب کن
ورزش هم حتما شروع کن خیلی خوبه
حتما حتما حتما موفق میشی
شک نکن
سوالی بود در خدمتیم

altinay
28 تیر 1392, 02:21
سلام خوش اومدی خانومی
امیدوارم هر چه زودتر به هدفت برسی

گندم1360
28 تیر 1392, 02:32
تو رو خدا برام دعا کنید بتونم ادامه بدم و نیمه کاره ول نکنم

altinay
28 تیر 1392, 02:36
انگیزت رو ببر بالا اصلا نامید نباش به دفترچه ی بچه ها هم سر بزن خیلی انگیزه میگیری

neli
28 تیر 1392, 02:37
همت خودت رو می طلبه
والبته حضورت در اینجا . حس رژیم دسته جمعی داشتن روی ادامه کار و انگیزه هات اثر مثبت داره دوست خوبم

fereshteh
28 تیر 1392, 02:38
سلام گندم جون منم بهت خوش آمد میگم چقدر این جمله ات قشنگ بود:
همه چیز درست میشه گندم: فقط صیور باش و ادامه بده.

واقعا که برای موفقیت باید صبور بود و با امید و صد البته با یک اراده و انگیزه عالی شروع کرد میدونم که موفق میشی ما هم هستیم تا توی این مسیر کمکت کنیم
موفقیت حق ماست ما میتوانیم :4uboxsmiley:

گندم1360
28 تیر 1392, 03:12
ممنونم از حمایتت. میشه راهنماییم کنی که چطور میتونم در مسابقه ماه رمضون شرکت کنم؟

- - - Updated - - -

می خوام از فردا تو مسابقه شرکت کنم. رفتم تو قسمت مسابقات اما نفهمیدم چطور باید اعلام آمادگی کنم.

هلی
28 تیر 1392, 03:12
سلام کندم جون
خیلی خوش اومدی
اینجا محل تحقق اهداف و آرزئهاست
برو دفترچه بچه ها رو بخون
ببین چه پیشرفتی داشتن
اصلا بعضیاشون خیره کننده است
اراده آهنین داشته باش و یا علی بگو و اول از همه به این فکر کن که سلامتی حق تو و تو امانتدار خدایی

neli
28 تیر 1392, 11:51
سلام برو قسمت مسابقه کاهش ورن ویژه ماه رمضان وزن الان و هدفت رو بگو

homayi
28 تیر 1392, 12:34
سلام گلم خیلی خوش اومدی. اگه خودت بخوای و اراده کنی حتما میتونی.
توی مسابقات قرمزها هم شرکت کن. بهت کمک میکنه.:slxe1vrr6glin3kty2a

گندم1360
28 تیر 1392, 14:23
خب تصمیم گرفتم برای شروع با رژیم کانادایی جلو برم. چون زود جواب میده با روحیه ام سازگارتره. ممکنه بعد کانادایی ، رژیم آبغوره رو هم امتحان کنم. به علی نگفتم دارم رژیم میگیرم. می خوام وقتی منو دید غافلگیر بشه.
هر روز زنگ میزنه و دلمو میسوزونه و از کاهش وزنش میگه بد جنس!
بچه ها تو رو خدا راهنماییم کنید که بتونم تا آخر دووم بیارم. همیشه مشکلم اینه که تا آخر راه نمیرم. زود میبرم......
تازه عصبی که میشم به خوردن پناه میبرم و گرنه ضعف می کنم!

*aida*
28 تیر 1392, 14:26
عزیزم رژیم کانادایی از اون رژیماست که اصلا نباید تقلب کنی
هر وقت دیدی نمی تونی این رژیم رو ادامه بدی برو رو کالری شماری
پرخوری بعد رژیم خیلی بیشتر وزن رو اضافه می کنه
به هدفت فکر کن و برای رسیدن بهش تلاش کن . حتما موفق میشی

Parmis
28 تیر 1392, 15:21
حق با آیدا جونه
اگه دیدی با کانادایی نمی تونی یه جدول درست کن من یه دونه تو اکسل درست کردم که خودش اتوماتیک هر چی می خورم رو جمع می زنه اینجوری تو هر لحظه می دونم چقدر کالری تا اون لحظه مصرف کردم
میزان کالری هر غذا و کلی اطلاعات مفید دیگه رو می تونی تو zibatan.ir پیدا کنی
نگران نباش اولش سخته ولی وقتی آدم رو دور رژیم می افته پرخوری های عصبیش کم می شه
فقط باید بخوای
خواستن توانستن است
حتما موفق میشی

shamim2
28 تیر 1392, 16:41
سلام گندم جون خواستن توانستنه شمارهم ميخاي پس ميتوني
راستي علي آقا كيه ؟

nazi-gol
28 تیر 1392, 19:03
گ ایشالله رژندم عزیز برات از ته قلبم آرزوی موفقیت میکنم آهسته و پیوسته به هدفت میرسی

گندم1360
31 تیر 1392, 01:46
من لعنتی هنوز نتونستم قدم از قدم بردارم. همیشه قدم اول خیلی برام سخته. کاش یه جوری بشه از غذا خوردن بدم بیاد. من عاشق غذا خوردنم. چیکار کنم که میلم به غذا کم بشه؟ یعنی قرصیی دارویی چیزی هست برای کم کردن اشتها؟

شهره
31 تیر 1392, 05:18
سلام گندم عزیز همه ما مشکل تو رو داریم پس برامون خیلی عجیب نیست همه ما یه روزی برای شروع قدم از قدم بر نمیداشتیم همه ما هنوزم عاشق غذاییم و قرصی هم پیدا نکردیم که بهش اعتماد کنیم پس تصمیم گرفتیم یه روز شروع کنیم با هزار مشکل و گرسنگی شروع کردیم من که هنوز موندم اما ایدا تونست خودشو مانکن کنه بی بی تونست سمیه تونست و باقی بچه ها و منو تو هم میتونیم که مانکن بشیم یه روزی منو شهرزاد یه وزن بودیم اون شروع کرد درست 89 بودیم اما من تنبلی کردم از این شاخه به اون شاخه پریدم حالا تو یک ماه وزن شهرزاد رو ببین وزن منو ببین پس شروع کن و بدون که میتونی اگه بخواهی هنوز نخواستی که قدم اول رو برنداشتی اگه واقعا میخواهی وزن کم کنی از کانادایی شروع نکن پروتیین بگیر یه رژیم پروتیین بانو جان داره ازش بگیر و شروع کن آخر یک هفته 3 کیلو کم میکنی آیا این برای شروع عالی نیست؟:2vsj1nm:بجنب دختر اگه میخواهی علی بغلت کنه زودتر شروع کن

bahar6847
31 تیر 1392, 07:12
سلام گندم جون این همه ناامیدی مستاصل بودن چرا ؟ این که اینجایی یعنی 70 درص راهو رفتی راستی من از بچه ها راجب زومبا شنیدم میگن خیلی خوبه من میخوام کنار رژیم شروع کنم توام یه ورزش که دوسش داری و شروع کن تا زودتر به جواب برسی عزیزم

sheri
31 تیر 1392, 07:25
گل اندام عزیزم به هدفت فکر کن به خودت ایمان داشته باش توکل به خدا کتن و یا علی بگو و شروع کن نذار متوقف بشه حتی اگه تقلب کردی نذار متوقف بشه ورزش و انجام بده البته اگه روزه نیستی چون می دونم با روزه خیلی سخت میشه و بدون تو هم مثل بقیه می تونی اینجا خیلی ها مثل تو هستن حتی بعضی ها بیشتر از تو وزن دارن یا وزن هدفشون کمتر ازتوئه ولی دارن مصمم پیش میرن و اینا در کنارتو هستن که به تو نشون بدن که تو هم میتونی

گندم1360
01 مرداد 1392, 04:12
امروز بالاخره اراده کردم و رفتم واسه رژیم کانادایی هر چی لازم بود گرفتم. اگه خدا بخواد از فردا شروع می کنم. اما البته امروزم نسبت به همیشه کمتر خوردم.

doshman
01 مرداد 1392, 04:19
afarin be to
kheili khobe hamin erade ham
ama kafi nist
mikham pishrafteto bebinam
pas be hadafe akharet khob fekr kon
un rozi ke gandom bedone charbie ezafe cheshme hame ro khireye khodesh kone:smiley-love021:

Atefe
01 مرداد 1392, 04:48
واى گندم جان سلام خوش أو مدى عزيزم مطمئن باش تو زيباتن به همه اين آرزوهايي كه دارى ميرسى عزيزم فقط صبر داشته باش و همت ما هم هميشه همراهتيم

گندم1360
02 مرداد 1392, 03:03
روز اول که گذشت و مشکل خاصی نداشتم. آب زیاد خوردم. به علی هم نگفتم رژیم گرفتم. گن پوشیدم و 20 دقیقه ای هم رو ترد میل بودم. فقط امیدوارم تقلب هایی که کردم مثل جدا خوردن اسفناج و زدن نمک و فلفل و روغن زیتون کارمو خراب نکنه. هنوز خودمو وزن نکردم. فردا باید حتما وزن کنم.

- - - Updated - - -

راستی کرفس رو هم ریز ریز کردم و پختم. نمیتونم خام بخورمش.

Atefe
02 مرداد 1392, 03:06
نه عزيزم اشكال نداره ولى روغن زيتون رو نميخوردى بهتر بود ولى فردا سعى كن تقلب نكنى

saeeeed
02 مرداد 1392, 03:29
ببخشید عاطفه خانم اما خوردن روغن زیتون نه تنها منعی نداره واسه همه افرادی که رژیم میگیرن مفید هم هست به دلایلی که عرض میکنم:
چربی روغن زیتون از نوع مفید و اشباع نشده هست
میزان مصرف روغن زیتون کمه
روغن زیتون باعث سلامتی کبد میشه خصوصا افرادی که وزن زیاد کم میکنن با روغن زیتون تاحدی بیمه میشه کبدشون
افراد با رژیم دچار یبوست میشن که روغن زیتون جلو اونو میگیره
در نهایت بدن همه ما به چربی نیاز داره اگر میزان چربی بدن خیلیییی کم بشه خطر مرگ وجود داره
چربی برای سلامت مفاصل پوست و مو و محافظت بدن و جلوگیری از پروتئین سوزی و .... لازمه و چی بهتر روغن زیتون

گندم1360
02 مرداد 1392, 17:48
آیدا جون ممنونم که کنارم هستین و راهنماییم میکنید.

- - - Updated - - -

ممنون. دوستتون دارم

- - - Updated - - -

ممنون سعید عزیز

- - - Updated - - -

مرسی دوست جون

- - - Updated - - -

عزیزم علی نامزدمه. بعد از اون تجربه تلخ جداییم می خوام کنار علی خوشبخت و سالم باشم. اما فعلا از هم دوریم. اون تو مشهده منم که اینجا...برام دعا کن دوست مهربونم

گندم1360
02 مرداد 1392, 18:11
امروز روز دومه رژیممه. نتونستم 4 ورق بیشتر کالباس بخورم. برای خودم عجیب بود. من همیشه کلی می خوردم. با تردمیل و چرخونک هم کار کردم. یه ورق کالباس هم گذاشتم که عصر بخورم. هنوز خودمو وزن نکردم. حتی نمیدونم وزن دقیق شروعم چند بوده. فرض رو 90 گرفتم اما حتمالا 89 هستم. تا بتونمم آب می خورم. در مجموع خوبم. راستی من همیشه ماست محلی مصرف می کنم. نمی دونم چربیش چقدره اما از ماستهای کارخونه ای متنفرم.
قبل نهار هم یه لیوان سرکه سیب و آب خوردم. بعد از نهار هم یه قاشق آبغوره.

- - - Updated - - -

علی بدجنس آخرش امروز از زیر زبونم کشید که رژیم دارم. دوست داشتم سورپرایز شه اما اینقدر از رژیم خودش گفت که غیرتی شدم و بهش گفتم. کاشکی می تونستم نگم....بهم قول یه ویلا تو ییلاقات شمال داده. نمیدونم رو حرفش میمونه یا نه. امیدوارم که الکی نگه وگرنه میکشمشششششش! شوخی کردم. دوسش دارم

- - - Updated - - -

مرسی عزیزم

- - - Updated - - -

ممنونمممم عزیزم. میبوسمت

Atefe
02 مرداد 1392, 19:17
افرين گندم جون اين بهترين انگيزه اس براى لاغرى من جاى تو باشم هر جورى هست تحمل ميكنم تا ويلا توييلاق رو صاحب بشم تو حتما ميتونى موفق بشى عزيزم قول بده تا على آقا بخواد ببيندت كلى تغيير كرده باشى ولأغر شده باشى

گندم1360
03 مرداد 1392, 23:17
عاطفه جون دیشب یه سورپرایز وحشتناک شدم. این چند وقته فکر میکردم 90 کیلو هستم اما دیشب متوجه شدم دارم تبدیل به یه زن یک تنی میشمممممممممممممممم!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
92/700 اما امرور 91/200 بودم. در هر صورت معادلاتم کلی به هم ریخت.:sad30:

گندم1360
05 مرداد 1392, 01:13
امروز عصبی ام. از دست علی دلگیرم. همه اش ضعف دارم. دلم میخواد به خوردن پناه ببرم.... خداکنه بتونم مقاومت کنم.

SANI
09 مرداد 1392, 13:15
سلام گندم جان از آشنائیت خوشبختم عزیزم اگه شیر و خرمارو گرفتی گزارش بده بهمون عزیزم.....

setareh_azad
09 مرداد 1392, 14:08
سلام به گندم خانم گل
عزیزم من هم وقتی عصبی می شدم
همیشه تنها کاری که می کردم خوردن بود
ولی الان کنار دوستای خوبی که اینجا پیدا کردم
با فکر کردن به هدفم
سعی می کنم بیشتر آرامش خودم رو حفظ کنم
و یک لیوان آب بخورم تا آرامش بیشتری پیدا کنم
عزیزکم با یک کم صبر و حوصله همه چیز درست می شه
مطمئن باش شک نکن
حضورت رو اینجا پررنگ کن
به دفترچه بچه ها سر بزن
تا دوستای بیشتری پیدا کنی
و در کنار اون ها به هدفت نزدیک و نزدیک تر بشی
من مطمئنم که تو می تونی
پس با اراده آهنی ادامه بده
تو می تونی دوستم

SANI
09 مرداد 1392, 14:39
گندم عزیزم دفترچت رو الان خوندم تورو خدا این خسته شدما رو پاک کن حرفای امیدوار کننده و مثبت بنویس خانمی... بعدشم اگر از چیزی یا کسی ناراحت میشی چرا به چیزی پناه میبری که بهت آسیب میرسونه (خوردن)....
ببین خانم خانما سلااااااااااااااااااااااا اام ... بیا یکم مثبت فکر کن و به هدفی که داری تمرکز کن منم همیشه باهاتم قول قول.الان رژیمت چیه گندم؟
وای فکر کن وزنت میاد پائین اینقدر حال میده که نگو...فقط به این فکر کن

- - - Updated - - -

گندم جان من خیلی دوست دارم بیشتر باهات آشنا بشم هر موقع بودی بیا دفترچم سر بزن حتما آشنا بشیم عزیزم....

گندم1360
11 مرداد 1392, 02:20
ممنون عزیزم. اما 4 روزه وزنم ثابت مونده. این خیلی بده. بهم یه ذره امیدواری بدین تو رو خدا

- - - Updated - - -

سلام عزیزم. الان پست های تو رو دیدم. خوشحالم که دوست خوبی مثل شما دارم. منم دلم می خواد بیشتر باهات آشنا بشم. اگه 4 کیلو دیگه کم کنم تموم تون خسته شدم ها رو حذف می کنم و از امید حرف میزنم. قول میدم دوستم. :16::shake2:

Parmis
11 مرداد 1392, 03:14
سلام عزیزم
کم میای زیبا تن ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
غیبت داری :169:
عزیزم سعی کن ورزش رو همراه رژیمت کنی
1. اعتماد به نفست بالا می ره
2. از خودت راضی تر میشی
3. همراه با کاهش وزن بدنت هم خوش فرم میشه
4. عمراً تقلب نمی کنی چون دلت نمیاد بعد 1 ساعت عرق ریختن زحماتت به باد بره

خوشگلم خواستن توانستن است

sareh206
11 مرداد 1392, 16:51
سلام گندم جون. من و شما مثل هم هستیم (از نظر وزن و قد ). امیدوارم موفق باشی. من از خرداد ماه رژیمم رو شروع کردم.
2 دوره کانادایی گرفتم و مابقی هم کالری شماری. تا لان هم 11 کیلو کم کردم.
21 شهریور عروسی داریم. دوست دارم تا اون موقع ( تقریبا 6 هفته دیگه) حداقل 10 کیلو کم کنم. می خوام رژیم سوپ کلم بگیرم.
برام دعا کن خانومی.
امیدوارم موفق باشی عزیزم. :slxe1vrr6glin3kty2a

leilaa
11 مرداد 1392, 18:10
عزیزم یه کم بیشتر تو سایت بگردی انگیزت بیشتر میشه و راحتتر ادامه میدی. موفق باشی.

نانوک
11 مرداد 1392, 22:56
گندم جان کجایی؟
چرا نیستی؟
http://night-skin.com/blogcode/tasvir-zibasazi/upimg/uploads/1343961562.gif

گندم1360
12 مرداد 1392, 03:03
حتما عزیزم خبر میدم.

- - - Updated - - -

سلام دوست جون. وزنم مونده بود روی 89 داشتم دیوونه میشدم. اینقدر هم به پر و پای این علی بنده خدا پیچیدم که نگو. اما امروز بهترم: 88/500. تو با روزه آب چطوری؟ ماشالا به اراده ات. راستی نامزدیت چه تاریخیه؟:smiley-love019:

- - - Updated - - -

حنما کم میکنی خانمی. مطمینم تو عروسی از همه خوش تیپ تر تویی:slxe1vrr6glin3kty2a

- - - Updated - - -

مرسی پارمیس گلم. امروز بهتر بودم. فردا 12 روز کاناداییمه و در مجموع راضیم. مرسی که کنارمی:slxe1vrr6glin3kty2a:slxe1vrr6glin3kty 2a:slxe1vrr6glin3kty2a

SANI
12 مرداد 1392, 10:17
4 کیلو که چیزی نیست عزیزم زودتر از اینا کم میشه ولی اون خسته شدما خیلی منفیه روحیتو خراب میکنه باعث میشه همیشه احساس خستگی بکنی.( عزیزم ببخشید دیر جواب دادم اعصابم به خاطر اون 1 کیلو خورد بود چند روزه اصلا نیومدم تو سایت شرمنده دیگه)

sareh206
12 مرداد 1392, 11:54
سلام گندم جون. من هم قبل از اینکه رژیمم رو شروع کنم تقریبا هم وزن شما بودم. با قد 160 درست مثل شما. اما الان 77 یا 78 هستم.
اونجورا هم سخت نیست رژیم گرفتن.
پیشنهاد: همیشه اون چیزها یا کسایی که باعث میشن بخاطرشون انگیزه بگیری و رژیمت رو ادامه بدی رو قبل از خوابت به خودت یادآوری کن.
زمان میگذره. خیلی سریعتر از اونچه تصور می کنیم. تو میتونی ادامه بدی. این انجمن میتونه در رسیدن به معجزه ی خوش اندامی حسابی بهت کمک کنه.
فقط سعی کن مرتب بیای و گزارش بدی. منم منتظر گزارشات هستم. موفق باشی دوست گلم :16:

گندم1360
15 مرداد 1392, 14:29
ممنونم ساره جون. باید لاغر بشم. دوستای خوبی دارم که کنارم هستن و تشویقم می کنن. پس می تونم.

شهرزاد
15 مرداد 1392, 19:19
گندم جون تو که کاهش وزنت عالی بودی خانمی نمی امدی بگی از خودت معقول انتظار داشته باش بدن انسان هوشمند هست دیگه اینجوری که ما می خواییم کیلو کیلو که از دست نمی ده وزنت رو الان گفتی تازه خجالتم می کشی نگاه کردم کارت عالی بوده باید خیلی خوشحال باشی لاغری کار 1-2 روز نیست همینجور پیش بری چشم بهم بزاری باربی شدی

گندم1360
18 مرداد 1392, 03:36
شهرزاد جون واقعا خوب بود؟ چقدر خوشحالم کردی. البته الان پریودم ولی رژیم جی ام رو شروع کردم. تا الان که میوه خوردم و مشکلی نداشته ام. اما نمیدونم سیکل ماهیانه ام اجازه میده کاهش وزنی داشته باشم یا نه؟ بازم ازت ممنونم:16:

- - - Updated - - -

پریروز کاناداییم تموم شد. رسیدم به 87/700. اما دیروز سیکلم شروع شد و وزنم اومده بود روی 88. خیلی ناراحت کننده بود. اما به خودم دلداری دادم که به خاطر دوره ام اینجوری شدم. دیروز کلی میوه خوردم. نهار خوراک لوبیا خوردم و سبم یه دونه دلمه و کلی ماست. از امروز صبحم که دارم آب و میوه میخورم. خربزه خوردم که نمی دونم درست بود یا نه. سیب شلیل و هلو انجیری. بعد هم خودمو با تخمه های خربزه سرگرم کردم. ( خب چیکار کنم آ خه؟ خواهرم اینا داشتن تخمه آفتابگردن می خوردن، منم اونا رو خوردم.....:babygirl::200:)

گندم1360
19 مرداد 1392, 17:18
وای وای که چقد این سوپ رژیمی بد مزه است. گوشت تن آدمو بد مزگیش آب می کنه. من که سنگ هم میخورم اینو با شکنجه خوردم دیروز. ولی امروز بادمجونا رو کبابی کردم و از مواد سوپ رو باهاش با دو قاشق روغن زیتون تفت دادم. ( تقلب کردم دیگه!:4chsmu1:) اما خیلی بهتر شد.

Mehregan1986
19 مرداد 1392, 20:08
[QUOTE=گندم1360;71617]وای وای که چقد این سوپ رژیمی بد مزه است. گوشت تن آدمو بد مزگیش آب می کنه. من که سنگ هم میخورم اینو با شکنجه خوردم دیروز. ولی امروز بادمجونا رو کبابی کردم و از مواد سوپ رو باهاش با دو قاشق روغن زیتون تفت دادم. ( تقلب کردم دیگه!:4chsmu1:) اما خیلی بهتر شد.[/
Qنميسوزهگندم جون متاسفانه سوپ كلم به همه نميسازه
منم روز سوم با شنيدن اسم كلم حالم بد ميشد،كلا فكر كنم كلم بخواد پخته بشه چيز ناجوري ميشه

نانوک
19 مرداد 1392, 23:20
نانوک جون خوشحالم که کم کردی. عالیه. کاهش وزن تو انگار به همه ما قرمزا انرژی میده. راستی دختری نگفتی نامزدیت چه زمانیه؟ خودت که خوشگلی. هیکلت هم خوب شه ، عروس محشری میشی:4uboxsmiley:

- - - Updated - - -

نانوک فهمیدم کردی خیلی خوشحال شدم. منم کردم. تو حتما میتونی به وزن هدفت خیلی زود برسی. مطمینم

سلام گندم عزیزم
فدات بشم خانومی
خیلی گلی
ممنونم خانومی . به من لطف داری
عزیزم آذرماه نامزدیمه به امید خدا
البته اگه بخوام میتونم جلو بندازم و یا بلعکس
همه چیز آماده ست و فقط من موندم که آماده بشم
فدات عزیزم
قربون محبتت
دسو خوش به که سرو دا لم خانمکم. قزات لیم
ماچو اکم

گندم1360
21 مرداد 1392, 04:02
عزیزم هر وقت پست هاتو میخونم لذت میبرم که با این سن کم اینهمه با اراده ای و تعجب میکنم چطور اجازه دادی چاق بشی. وظیفه ام بود که سر بزنم. من کردی به خوبی تو نمیتونم بنویسم گل دختر. میبوسمت.:6::6::6:

سلام گندم عزیزم
فدات بشم خانومی
خیلی گلی
ممنونم خانومی . به من لطف داری
عزیزم آذرماه نامزدیمه به امید خدا
البته اگه بخوام میتونم جلو بندازم و یا بلعکس
همه چیز آماده ست و فقط من موندم که آماده بشم
فدات عزیزم
قربون محبتت
دسو خوش به که سرو دا لم خانمکم. قزات لیم
ماچو اکم

- - - Updated - - -

دوست جونی ها موندم تو87 و 88. بدنم دیونه شده. یه روز صبح 87 هستم یه روز دیگه 88. تو رو خدا یکی بهم بگه چه خبره:169::169::169::97::97::97:

خوشبختی
21 مرداد 1392, 08:19
عزیزم تخم کتان بخور که برای لاغری عالیه. زیره سیاه و چایی سبز رو هم با هم دم کن بخور اونم عالیه . هم سیر نگه میداره هم چربی سوزی بالایی داره. میتونی جان نان هم از کاهو استفاده کنی. لقمه هاتو جای نون تو کاهو بپیچ! خیلی خوشمزه میشه! امیدوارم خیلی زووووووووووووووووووودتر از چیزی که فکرشو می کنی وزنت پایین بیاد عزیزم.:sun:

گندم1360
22 مرداد 1392, 17:47
خوشبختی جونم چیزایی رو که گفتی رعایت میکنم. ببینم کم میشه؟ امروز رفته بودم رو 90. یعنی این مدت هر چی کم کردک هیچی به هیچی. امروز رژیمم رو عوض کردم دکتر خضری. از جی ام متنفرمممممممممممممممممم

شهرزاد
22 مرداد 1392, 18:18
گندم جون تو رژیم جی ام چیا خوردی چقدر خوردی؟روز چندم پریود هستی؟

مملي شيطون
22 مرداد 1392, 20:06
ممنونم عزيزم بهم سرزدي

عزيزم من جي ام بودم ديروز قطعش کردم چون منم افزايش وزن باهاش داشتم و شکمم نفخ کرده بود و خيلي هم گشنم ميشد فکرکنم تو هم مثل من با جي ام و ميوه لاغر نميشي به نظر من تا بيشتر وزنت بالا نرفته قطعش کن من که ديگه پروتئيني رو گرفتم

گندم1360
23 مرداد 1392, 02:40
عزیزم قطعش کردم و از امروز دکتر خضری رو گرفتم. فکر کنم بدنم رژیم های پروتئین رو بهتر جواب میده. از جی ام متنفر شدم.

ممنونم عزيزم بهم سرزدي

عزيزم من جي ام بودم ديروز قطعش کردم چون منم افزايش وزن باهاش داشتم و شکمم نفخ کرده بود و خيلي هم گشنم ميشد فکرکنم تو هم مثل من با جي ام و ميوه لاغر نميشي به نظر من تا بيشتر وزنت بالا نرفته قطعش کن من که ديگه پروتئيني رو گرفتم

- - - Updated - - -

امروز سه شنبه دیگه میشه روز ششم.

روز اول که همه اش میوه خوردم. بیشتر خربزه و انجیر. روز دوم انواع سبزیجات رو به صورت سوپ بدون روغن. یعنی در واقع سوپ چربی سوز رو درست کردم و خوردم. روز سوم باز انجیر و خربزه و سوپ چربی سوز. روز چهارم که دیگه به هم ریختم. چون هیچی کم نکرده بودم.

گندم جون تو رژیم جی ام چیا خوردی چقدر خوردی؟روز چندم پریود هستی؟

باربی اینده
23 مرداد 1392, 03:12
سلام گندم جون دفترچتو خوندم چقدر خالصانه نوشتی منم امیدوارم با اراده محکمت بتونی وزنتو پایین بیاری تا به همه خواسته هات برسی عزیزم مطمئن باش اگه بخوای و اراده کنی میشه خوشحالم که الان نامزدت دلیل محکمی شده تا به هدفت برسی

گندم1360
23 مرداد 1392, 16:56
امروز روز دوم رژیم دکتر خضری ام. وزنم که دیروز صبح 90 بود امروز 87/100 بود. فکر کنم بدنم با رژیم های پروتین راحت تر کنار میاد. حال روحیم بهتر از دیروزه

banooo58
23 مرداد 1392, 19:22
سلام گندم چه اسم خوبی داری
عجیبه که با جی ام خوب کم نکردی
احتمالا میوه های مناسب انتخاب نکردی
رژیم پروتئینم عالی جواب میده
موفق باشی

fifi
23 مرداد 1392, 19:49
گندم جوون ممکنه نفخ میوه باشه
اگه می بینی بدنت اذیتت می کنه
به جای اینکه 2 هفته این رژِم اون ؤزیم کنی و زمانتو تلف کنی
اگه دیدی بدنت جواب نمی ده
کالری شماری + ورزش رو پیش بگیییر
مطمئن باش تو می تونی
با هر رژیمی فقط یکم سخته و مواطب باش بدنت استاپ نشه
انشالله کم می کنی
منم طبق رژیم دکتر دارم پیش میرم 29 مرداد میرم وزن کشی

گندم1360
27 مرداد 1392, 00:27
فیفی جونم مرسی از توصیه هات. رژیممو تغییر دادم به دکتر خضری. پیاده روی هم دارم. امروط صبح 86 بود. راضی ام خدا رو شکر.
میبوسمت

گندم جوون ممکنه نفخ میوه باشه
اگه می بینی بدنت اذیتت می کنه
به جای اینکه 2 هفته این رژِم اون ؤزیم کنی و زمانتو تلف کنی
اگه دیدی بدنت جواب نمی ده
کالری شماری + ورزش رو پیش بگیییر
مطمئن باش تو می تونی
با هر رژیمی فقط یکم سخته و مواطب باش بدنت استاپ نشه
انشالله کم می کنی
منم طبق رژیم دکتر دارم پیش میرم 29 مرداد میرم وزن کشی

- - - Updated - - -

بانو جونم ممنون که بهم سر زدی. با پروتئین بدنم راحت تر کنار میاد. یه کمی که وزنم کمتر شد، خودم یه رژیم کالری شمار بر مبنای پروتئین برای خودم تنطیم می کنم.
شما هم اسم زیبایی داری.

سلام گندم چه اسم خوبی داری
عجیبه که با جی ام خوب کم نکردی
احتمالا میوه های مناسب انتخاب نکردی
رژیم پروتئینم عالی جواب میده
موفق باشی

- - - Updated - - -

باربی جون قشنگم ممنون که به خونه ام اومدی. برام لطفا دعا کن.

سلام گندم جون دفترچتو خوندم چقدر خالصانه نوشتی منم امیدوارم با اراده محکمت بتونی وزنتو پایین بیاری تا به همه خواسته هات برسی عزیزم مطمئن باش اگه بخوای و اراده کنی میشه خوشحالم که الان نامزدت دلیل محکمی شده تا به هدفت برسی

- - - Updated - - -

خدا رو شکر امروز برای یه پروژه جدید صحبت کردم. سه شنبه جلسه دارم. کلاس زبانم هم شروع شده و یه کمی استرس هام کمتر شده. وزنم صبح 86 بود. اگه اون دو کیلو رو با جی ام اضافه نمیکردم احتمالا الان 84 بودم. اما بازم اشکالی نداره. ادامه میدم. داداش علی خیلی مریضه. بچه ها لطفا تو دعاهاتون اونم فراموش نکنید.

نانوک
27 مرداد 1392, 00:44
سلام گندم جونم
خوبی عزیزم؟
فدات بشم که اینقدر مهربونی
شما به من لطف داری خانومی
جاتون خالی بود عزیزم
مرسی که به فکرم بودی عزیزم
میبوسمت

گندم1360
27 مرداد 1392, 00:55
الان برم رو تردمیل. بعد اگه فرصت شد دوباره برمیگردم. بچه های خوبی باشین...:4chsmu1:

گندم1360
27 مرداد 1392, 14:27
بچه ها موافق هستین یه تاپیک آشپزی رژیمی بذاریم و هر کدام غذاهای خوبی رو که بلدیم به همدیگه یاد بدیم؟ باید با کدوم یکی از مدیرای گلمون حرف بزنیم؟ من عاشق قسمتهای خوشمزه هستممممممممم:coffeebath:

- - - Updated - - -

بچه ها من دیروز تو رژیمم میوه داشتم. منم انجیر خوردم. اما امروز 1 کیلو به وزنم اضافه شده بود. چرااااااااااااااااااااااا اا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شهرزاد
27 مرداد 1392, 21:10
سلام گندم جون پیشنهادت عالیه باید به زینت جون بگی مدیر قرمز سایت . مگه چندتا انجیر خوردی؟

نانوک
27 مرداد 1392, 21:14
http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-140/%D8%AA%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%7C%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B 2%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AF%7C%D8%B3%D8%B 1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%DA%A9-3232/

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-140/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%88%D8%B2%D9%86-%7C%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-29-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-4-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-%7C%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%DA%A9-3407/

مملي شيطون
27 مرداد 1392, 21:24
گندم جان احتمالا کاذبه عزيزم

در ضم تاپيک اشپزي رژيمي داريم هر غذايي خاستي بزار http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85%DB%8C-21/ غذاهاي رژيم هم اونجا هستش مي توني استفاده کني

گندم1360
28 مرداد 1392, 04:23
ممنون که راهنمابی کردی.. امیدوارم زنیت عزیز هم موافق باشه. تو رژیم گفته بود 500 گرم از یه نوع میوه. منم خوردم.:2usv2c8: آخه تو حیاطمون درخت انجیر داریم. منم که عاشق انجیرم
:109:
سلام گندم جون پیشنهادت عالیه باید به زینت جون بگی مدیر قرمز سایت . مگه چندتا انجیر خوردی؟

- - - Updated - - -

مملی جون خدا از دهنت بشنوه. خدا کنه کاذب باشه. بدنم شل کن سفت کن بدی داره درمیاره. یه روز خوب کم می کنم روز بعد اضافه میکنم!

گندم جان احتمالا کاذبه عزيزم

در ضم تاپيک اشپزي رژيمي داريم هر غذايي خاستي بزار http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85%DB%8C-21/ غذاهاي رژيم هم اونجا هستش مي توني استفاده کني

- - - Updated - - -

نانوکی خوشگلم شرکت کردم گلی جون. بووووووووووس

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-140/%D8%AA%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%7C%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B 2%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AF%7C%D8%B3%D8%B 1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%DA%A9-3232/

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-140/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%88%D8%B2%D9%86-%7C%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-29-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-4-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-%7C%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%DA%A9-3407/

شهره
28 مرداد 1392, 05:36
گندم جان الان چه رژیمی داری گلم سعی کن تو رژیمت وقتی میوه داری از میوه های خیلی شیرین استفاده نکنی مثلا سیب بخور شیرینی میوه باعث کند شدن روند لاغری میشه موفق باشی دوستم

نانوک
28 مرداد 1392, 19:16
منم هستم. امروز 87 بودم و فعلا دکتر خضری ام. اما احتمالا برم روی کالری شمار

گندمی جونم وزن هدفت رو نگفتی فدات شم

banooo58
28 مرداد 1392, 19:45
http://upload7.ir/images/89511178608208088984.jpg (http://upload7.ir/)

altinay
29 مرداد 1392, 01:23
سلام خانومی هنوز رژیم خضری می گیری؟ روز چندمی؟ چقد کم کردی باهاش؟

گندم1360
29 مرداد 1392, 17:47
امروز پر خوری کردم. برنج 1/5 کفگیر خوردم. سوپ و مرغ البته سرخ شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هم از لج بدنم و هم می خوام گولش بزنم که اینقدر منو اذیت نکنه. مردم از بس که یه روز صبح 87 بودم روز بعد 86 دوباره روز بعد 87. شاید اینجوری به بدنم شوک وارد بشه. از فردا دوباره رژیم میگیرم. هنوز نمیدونم چه رژیمی. اما تا آخر شب تصمیممو میگیرم. دلم می خواد روزه آب بگیرم اما میدونم مامانم منو میکشه حتما! خدا کنه این شوک تاثیر داشته باشه.:130fs358763:

*ava*
30 مرداد 1392, 08:51
امروز پر خوری کردم. برنج 1/5 کفگیر خوردم. سوپ و مرغ البته سرخ شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هم از لج بدنم و هم می خوام گولش بزنم که اینقدر منو اذیت نکنه. مردم از بس که یه روز صبح 87 بودم روز بعد 86 دوباره روز بعد 87. شاید اینجوری به بدنم شوک وارد بشه. از فردا دوباره رژیم میگیرم. هنوز نمیدونم چه رژیمی. اما تا آخر شب تصمیممو میگیرم. دلم می خواد روزه آب بگیرم اما میدونم مامانم منو میکشه حتما! خدا کنه این شوک تاثیر داشته باشه.:130fs358763:

گندم جون عزیزم جلو خودتو بگیر و سعی کن برنج نخوری
میدونی من چند وقته برنج نخوردم حتی نون هم نخوردم و اصلا هم هوس نکردم چون هدف دارم
من الان دفترچه و هدفتو خوندم خیلی خوبه سلامتی و بچه دار شدن و بارداری سالم داشتن
منم 85 بودم و البته یه دوره ای 80 هم بودم ولی 1 سال و نیکه دارم برای بارداری اقدام میکنم و نمیشه و میدونم دلیلش فقط اضافه وزنمه ولی دیر به این نتیجه رسیدم مه باید وزنمو بیارم پایین
عزیزم تا زمان داری وزنتو کم کن که مثل الان من نشی
برات آرزوی موفقیت میکنم عزیزم
دوستت دارم

sara6403
30 مرداد 1392, 11:36
من یک رژیم موثر می خواهم.
این تقاضای یک بیمار از میان خیل بیماران سردرگم در رژیمهای مختلف و رنگارنگ است و البته بسیاری از آنها پس از مدتی ناامید می شوند و به این نتیجه می رسند که این گونه رژیمهای غذایی اصولا اثر دراز مدت ندارند.
یک اصل مهم را هیچ گاه فراموش نکنید: تنها راه صحیح و پایدار برای کاهش وزن و نگهداشتن وزن جدید این است که چاقها بدانند روش تغذیه گذشته آنها اشتباه بوده است و تنها آن برنامه غذایی مناسب خواهد بود که در وهله اول پرخوری های آنها را کاهش دهد یا حذف کند و برای رسیدن به این هدف راههای مختلفی وجود دارد.
رژیم کم کربوهیدرات
اگر چه بانیان این نوع رژیم توضیحات بیولوژیکی پیچیده ای در دفاع از آن عنوان می کنند، اما تحقیقات جدید نشان می دهد رژیمهای کم کربوهیدرات ، بیشتر اثر کاهش وزن خود را در ۶ماه اول نشان می دهند ولی پس از گذشت یک سال نتیجه آنها چندان مثبت ارزیابی نمی شود.

http://www.aftabir.com/lifestyle/images/94fb6a1392370f30404695fedfe71caa.jpg

به علاوه حتی در ۶ماه اول هم استفاده از آن برای بسیاری از کاربران بی نتیجه بوده است ؛ اما آنچه مسلما باید مورد توجه قرار گیرد، این است که افرادی که از این نوع رژیم پیروی می کنند باید رفتار تغذیه ای خود را کاملا تغییر دهند و درواقع عامل اصلی نتیجه گرفتن خود آنها هستند.
در این رژیم غذایی ، میزان و حجم غذایی هیچ تغییری نمی کند بلکه مصرف یک سری مواد مصنوعی مثل ماکارونی ، سیب زمینی ، شیرینی ، نوشابه ، آبمیوه ، شکلات و... قطع می شود.
این افراد به علت آن که حجم کافی غذا دریافت می کنند احساس گرسنگی ندارند، اما باید این موضوع مهم را در نظر گرفت که آنها نمی توانند برای مدت طولانی از خوردن این گونه مواد خودداری کنند و در نتیجه نه تنها پس از مدتی به آنها روی می آورند بلکه بررسی های بسیاری حاکی از مصرف بیش از حد این مواد هیدراتی به تلافی گذشته ها!
از سوی این گروه است. به هر حال طرفداران این رژیم باید حتما تنوع غذایی را رعایت کنند و در ضمن این پرهیز غذایی را بتدریج در برنامه خود قرار دهند.
رژیمهای کم چربی
برخلاف رژیم کم کربوهیدرات ، این نوع رژیمها اثر بلند مدت بسیار خوبی دارند. در واقع با حذف چربیها به عنوان مهمترین گروه غذایی کالری زا و با انتخاب گوشت ، میان وعده ها و لبنیات کم چرب وزن مشخص به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.
آنچه طرفداران این نوع برنامه غذایی باید توجه داشته باشند این است که علت اصلی کاهش وزن آنها کم شدن میزان کالری مصرفی است.
پس اگر آنها هنگام اجرای این رژیم ، شکلات های بدون چربی یا محصولات نشاسته ای را به مقدار زیاد استفاده کنند نه تنها لاغر نخواهند شد بلکه به دلیل نرسیدن یک گروه غذایی یعنی چربی ها سلامت خود را هم به خطر انداخته اند.
در رژیمهای کم چرب باید سعی شود که از میوه ها و سبزیهای پر حجم و پر فیبر استفاده شود؛ هر چند این مواد باعث پر شدن معده می شوند، اما از آنجا که در چاشنی روغن به کار نرفته بعد از گذشتن زمان کوتاهی احساس گرسنگی دوباره به فرد روی خواهد آورد.
افرادی که از این نوع رژیم استفاده می کنند باید در مصرف وعده و میان وعده های غذایی ، تعامل را رعایت کنند و با اراده قوی منتظر اثر آن در دراز مدت باشند.
نوشابه های رژیمی
رژیمهایی که تمام یا بخشی از وعده ها و میان وعده های غذایی را با یکسری نوشیدنی ها جایگزین می کنند بتازگی طرفداران زیادی پیدا کرده اند. تحقیقات حاکی از اثر کوتاه مدت این رژیمها بر تناسب اندام است.
نوشابه های رژیمی حدود ۲۰۰ -۲۵۰ کالری دارند و وقتی که جایگزین وعده های غذایی می شوند کالری بسیار کمی را به بدن وارد می کنند. بیشتر این نوع نوشیدنی ها برای افرادی که فرصت غذا خوردن را در طول روز ندارند یا از میوه ها و سبزیها به اندازه کافی استفاده نمی کنند جذابیت بیشتری دارند؛ اما این افراد به دلیل تغذیه سبک در طول روز، دست به پرخوری های شبانه می زنند.

http://www.vpic.ir/picture/napic/napic-file7/all-you-need-is-strong-spirit-main..jpg

نکته آخر
همیشه باید در نظر داشته باشید در صورتی که هدف اصلی ممانعت از پرخوری باشد هر رژیمی می تواند برای کوتاه مدت موثر باشد، اما اگر هدف شما رسیدن به اندامی مناسب و بدنی سالم است تنها با ادامه رعایت برنامه غذایی می توانید به هدف خود امیدوار باشید.
در ضمن فراموش نکنید که هیچکدام از این رژیمها برای افرادی که به دنبال واکنش های عصبی احساسی پرخوری می کنند موثر نخواهند بود و برای کمک به آنها باید شیوه های زندگی شان را از نزدیک بررسی کرد.

http://www.nazweb.ir/upload/image1/0.044807001348983443_nazweb_ir.JPG

گندم1360
30 مرداد 1392, 16:55
امروز30 مرداد بعد از یه روز پرخوری، دوباره رژیم کاناداییم رو شروع کردم. وزنم امروز ناشتا87/700 بود. 40 مین هم رو ترد میل بودم. امیدوارم بتونم 5 یا 6 کیلو کم کنم.

banooo58
30 مرداد 1392, 17:29
کاناداییم عالیه مطمئن باش خوب کم میکنی
موفق باشی

گندم1360
30 مرداد 1392, 19:00
عزیزم دو کیلو باهاش کم کردم و دوباره دو کیلو اضافه کردم. برای همین یه روز استراحت کردم ( بهونه برای پر خوری )امروز شروع کردم به کانادایی
سلام خانومی هنوز رژیم خضری می گیری؟ روز چندمی؟ چقد کم کردی باهاش؟

- - - Updated - - -

بانو به نظرت این دفعه کم میکنم؟ اگه باز کم نکنم دیوونه میشم.
کاناداییم عالیه مطمئن باش خوب کم میکنی
موفق باشی

- - - Updated - - -

نانوکی خوشگلم متاسفانه با خضری هم افزایش داشتم. وزنمو بزن 87.700. الانم روز اول کاناداییم دوباره

گندمی جونم وزن هدفت رو نگفتی فدات شم

shamim2
30 مرداد 1392, 19:31
گندم جون یه رژيمی شروع میکنی زودی نا امید نشو قبل انتخابش اولا حتما تحقیق کن بعدشم هر روز رو وزنه نرو ائلشم رژیمهای یکهفته ای وردار که اگه نتیجه نگرفته باشی وقته زیادی از دست نداده باشی http://www.yoursmiles.org/gsmile/girls/g1207.gif

مملي شيطون
30 مرداد 1392, 20:57
واي گندم ب خضري وزنت رفت بالا ؟؟؟؟؟؟؟؟ عجيبه بدن هر کس يه جور جواب ميده وقتي مي دوني نا کانادايي کم مي کني با همون ادامه بده اينکه پرخوري کرده اشکالي نداره منم خودم وقتي ميخام يه رژيم جديد بگيرم و بعد تموم شدن يه دوره رژيم حتما چيزي رو که دوست دارم مي خورم ديشب هم برنج و قيمه خوردم و بعدش از امرزو رژيم لبنيات رو گرفتم

اميدوارم تو هم خوبي وزن کم کني اگه قبلا وزن کم کردي بازم مي کني شايد کمي کمتر چون اروم اروم بدنت به اون رژيم عادت مي کنه ولي حتما باهاش کم مي کني

SANI
31 مرداد 1392, 10:35
سلام گندم جون.خوبی عزیزم؟منم روز هشتم کانادائی هستم اگه دقیق عین خودش رعایت کنی حتما جواب خوبی میگیری.
ببخشید عزیزم سرم یکم شلوغ بود خانمی

lucina
31 مرداد 1392, 12:48
افرین گندم جون موفق میشی ادامه بده منم امروز روز ۵ هست ولی با این وجود که ۴ روز گذشته ۴ کیلو وزن کم کردم که خیلی خیلی خوشحالم از ایم موضوع . میدونم که تو هم موفق میشی:16:

گندم1360
31 مرداد 1392, 15:23
دختر جون آدرس دفترچه اتو بذار تا بعضی وقتا بیایم مهمونی. من از رژیم کانادایی خیلی راضیم. قبلا باهاش 7 کیلو کم کردم.

افرین گندم جون موفق میشی ادامه بده منم امروز روز ۵ هست ولی با این وجود که ۴ روز گذشته ۴ کیلو وزن کم کردم که خیلی خیلی خوشحالم از ایم موضوع . میدونم که تو هم موفق میشی:16:

آفاق
31 مرداد 1392, 15:33
گندم جون کانادایی گرفتی ؟ چقد کم کردی ؟

روش کالری شماری میدونی کجاست ؟

من بعد کانادایی میخوام اونو شروع کنم ولی پیداش نکردم :4fvgdaq_th:

گندم1360
31 مرداد 1392, 17:51
دیشب مهمون داشتیم. همه بهم گفتن لاغر شدم. کلی کیف کردم. تازه شیکمم هم خیلی کوچیک شده. الان بازوها و باسنم بیشتر تو چشمه که اونا هم انشالا کوچیک و متناسب میشن. بچه لطفا کسی اگه نرمش های خوب برای آب شدن پهلو و بازو داره بذاره برای همه. خیلی خوب میشه.

neli
31 مرداد 1392, 18:07
سلام گندم جون
واقعا خیلی خوبه به آدم میگن لاغر شدی کیف داره
موفق و موفق تر باشی گلم
به زودی نارنجی و بعد هم سبز شدنت انشاالله

آفاق
31 مرداد 1392, 18:32
سلام گلم

ممنون از لطفت عزیزم

خیلی به دردم خورد :slxe1vrr6glin3kty2a

lucina
31 مرداد 1392, 20:18
دختر جون آدرس دفترچه اتو بذار تا بعضی وقتا بیایم مهمونی. من از رژیم کانادایی خیلی راضیم. قبلا باهاش 7 کیلو کم کردم.

راستشو بخوای بلد نیستم ادرس دفترچم رو بذارم هی چی تلاش کردم پیدا نکردم:89::306:

نانوک
01 شهریور 1392, 01:16
آخی نانوک کوچولومون غصه دار بوده؟ صبور باش عزیزم. مردا بر خلاف ظاهرشون از ما ضعیف ترن. اگه تو بیقراری کنی اون بنده خدا از پا در میاد. منم علی مشهده. گاهی دوریش بد عنقم می کنه اما در مجموع سعی می کنم طوری رفتار کنم که اونم اذیت نشه. غمت تو هم سر میاد کپل خوشگلم

سلام گندم جونم. خوبی استاد جونم؟
چه خبرا؟
آقا علی خوبن؟
آخی عزیزمممممم. مثل همیم از این نظر
باز شما خوبی. مشهد که نزدیکه. راحت میتونید بیاید و برید.
ما هر کدوممون که میخوایم بریم پیش هم فقط باید 7-8 ساعت لب مرز وایسیم تا روادیدمون رو صادر کنن!!!!!!!
ایشالا زودی وزنت کم میشه عزیزم و یه نی نی ناز و خوشگلم میاری
یه چیزه جالب که منم بهش خیلی فکر میکنم اینه که اگه یهو خوابم ببره آرشام بنده خدا چطوری میخواد بلندم کنه؟!!! هرچند که الانم با وجود وزنم بلندم میکنه اما من سکته میکنم. بدم میاد. اونم اذیتم میکنه یهو میاد بلندم میکنه.
ایشالا هردومون به این آرزو و خواستمون برسیم خانومم
مرسی که بهم سر زدی
فدای محبتت بشم
بوس بوس

گندم1360
01 شهریور 1392, 04:16
علی هم خوبه. 15 شهریور میبینمش. دلم براش یه ذره شده. تازه داداشش هم بدجور مریضه و علی همه اش بیمارستانه. شبا که میاد خونه خسته است. خیلی کم میتونیم با هم حرف بزنیم. یه روز دوتامون اونقدر لاغر میشیم که علی و آرشام به راحتی دوتامونو رو تختمون میذارن. :6: نگران نباششششششششششششششش

سلام گندم جونم. خوبی استاد جونم؟
چه خبرا؟
آقا علی خوبن؟
آخی عزیزمممممم. مثل همیم از این نظر
باز شما خوبی. مشهد که نزدیکه. راحت میتونید بیاید و برید.
ما هر کدوممون که میخوایم بریم پیش هم فقط باید 7-8 ساعت لب مرز وایسیم تا روادیدمون رو صادر کنن!!!!!!!
ایشالا زودی وزنت کم میشه عزیزم و یه نی نی ناز و خوشگلم میاری
یه چیزه جالب که منم بهش خیلی فکر میکنم اینه که اگه یهو خوابم ببره آرشام بنده خدا چطوری میخواد بلندم کنه؟!!! هرچند که الانم با وجود وزنم بلندم میکنه اما من سکته میکنم. بدم میاد. اونم اذیتم میکنه یهو میاد بلندم میکنه.
ایشالا هردومون به این آرزو و خواستمون برسیم خانومم
مرسی که بهم سر زدی
فدای محبتت بشم
بوس بوس

neli
01 شهریور 1392, 09:24
شما دوتا چقدر رمانتیک فکر می کنید
بچه اشون نمیشین که رو تخت بذارنتون:499kfok:

گندم1360
01 شهریور 1392, 15:30
نلی بدجنس حسودیت میشه؟ بله که رو تخت میذارنمون. اینقدر مزه میده. حتما یه بار امتحان کن. البته اگه کسی توونست از زمین بلندت کنه دوستم!
:3ztzsjm::3ztzsjm:
شما دوتا چقدر رمانتیک فکر می کنید
بچه اشون نمیشین که رو تخت بذارنتون:499kfok:

neli
01 شهریور 1392, 17:47
نلی بدجنس حسودیت میشه؟ بله که رو تخت میذارنمون. اینقدر مزه میده. حتما یه بار امتحان کن. البته اگه کسی توونست از زمین بلندت کنه دوستم!
:3ztzsjm::3ztzsjm:

یعنی الان تورو می تونن بلند کنن:25r30wi: ؟؟؟

باربی اینده
02 شهریور 1392, 00:56
http://up-is.ir/up-s10/1377285766141.jpg

گندم1360
02 شهریور 1392, 02:58
قربونت برم یه سنگین وزنتر از خودم پیدا کردم که میتونه منه پر کاه رو از زمین بلند کنه!!!!!!!!!!!!! علی 120 کیلوه ماشالا بچه ام!:29dz8zk:

یعنی الان تورو می تونن بلند کنن:25r30wi: ؟؟؟

- - - Updated - - -

[باربی جونم کی میرسه یه روزی که اینقدر خوش هیکل بشیم؟
QUOTE=باربی اینده;81425]http://up-is.ir/up-s10/1377285766141.jpg[/QUOTE]

شهره
02 شهریور 1392, 03:05
گندم جونم خوبی اوضاع خوبه الان چه رژیمی داری من چند روزی نبودم ببخشید از برنامه ات خبر ندارم دوستم

گندم1360
02 شهریور 1392, 03:56
شهره جون دوباره کانادایی هستم. والا دارم گشنگی میکشم. ورزش هم میکنم اما کاهش وزن ندارم. خیلیها که با من شروع کردن الان خیلی خوب جلو رفتن. میام تا 86 دوباره بالا میرم. نمیدونم چیکار کنم

گندم جونم خوبی اوضاع خوبه الان چه رژیمی داری من چند روزی نبودم ببخشید از برنامه ات خبر ندارم دوستم

SANI
02 شهریور 1392, 09:39
سلام عزیزم .خوبی خانمی؟چشم یه سری از نرمش هارو براتون میذارم تا یکی دو روز دیگه که سرم خلوت شد....

dani
02 شهریور 1392, 12:22
دنی جون امشب دفترچه ات رو دیدم همیشه اعتماد به نفس داشته باش. درسته ممکنه وزنت بالا باشه اما مهم اینه که داری اراده میکنی برای کنترلش. تازه وقتی هم کم کنی بیشتر جای تحسین و تبریک داره. به هر حال رییس بند، هر چند کمی دیره اما خوش اومدی.

سلام

خوشحالم که با شما آشنا شدم... تشکر که پیش من اومدی و به داداشت روحیه دادی... من بهتر از بچه های زیبا تن کجا پیدا کنم!؟

فدات.

Mehregan1986
02 شهریور 1392, 21:08
...کودکی رفت به بازی به فراغت به نشاط

فارغ از نیک و بد و مرگ و حیات

همه گفتند کنون تا بچه است

بگذارید بخندد شادان

که پس از این دگرش فرصت خندیدن نیست !

بایدش نالیدن...

آفاق
03 شهریور 1392, 13:32
آفاق وارد میشود با وزن 84

گندم جون کانادایی جواب داد

از استپ در اومدم :cheerleader3::29dz8zk::123::pillowfight:

شهره
04 شهریور 1392, 01:21
کاش یه شوکی به بدنت وارد کنی شاید یه فرجی بشه شاید بدنت عادت کرده اشکال نداره بالاخره نتیجه میده فقط ناامید نشو من که اینطوری میشم ناامید میشم دوباره میخورم اشتباه میکنم تو اشتباه منو تکرار نکن اگه تکون نمیخوری ارزش گشنگی نداره رزیمتو عوض کن فقط ول نکن همین موفق باشی

- - - Updated - - -

کاش یه شوکی به بدنت وارد کنی شاید یه فرجی بشه شاید بدنت عادت کرده اشکال نداره بالاخره نتیجه میده فقط ناامید نشو من که اینطوری میشم ناامید میشم دوباره میخورم اشتباه میکنم تو اشتباه منو تکرار نکن اگه تکون نمیخوری ارزش گشنگی نداره رزیمتو عوض کن فقط ول نکن همین موفق باشی

گندم1360
04 شهریور 1392, 17:50
آفاق جون تبریکککککککککککککککککککک:2 9dz8zk:
خوشحالم کردی دختر

آفاق وارد میشود با وزن 84

گندم جون کانادایی جواب داد

از استپ در اومدم :cheerleader3::29dz8zk::123::pillowfight:

- - - Updated - - -

بچه ها گندم به انرژی و کمکتون نیاز داره. از بس وزن کم نکردم دیشب رژیممو شکستم و تو عروسیه پسیرداییم خوردم. دعوام کنید. یه کاری کنید دوباره سر غیرت بیام لطفاااااااااااااااااااااا ااااا:4fvgdaq_th::4fvgdaq_th::4fvgdaq_th::4fv gdaq_th::chocolate::chocolate::chocolate::276::276 ::276::276:

SANI
04 شهریور 1392, 18:11
وای عزیزم این چه کاری بود کردی؟به خودت که نباید لج کنی تازه باید رژیمت رو ادامه میدادی تا وزنت روش کم شه بیاد پائین.ولی خیلی اشتباه کردی کار خودت رو سخت تر کردی خانمی.البته دیگه کاریه که شده زودتر جمعش کن فقط نذار ادامه پیدا کنه

Mehregan1986
04 شهریور 1392, 19:47
سلام گندم جونم،اشكالي نداره،اشتباه كردي،تاوانش هم همين عذاب وجدانته گلم
ديگه بهش فكر نكن،امروز و فردا يه روز جدي. با يه عالمه اتفاق و انگيزه هاي جديد
منم الان دو هفته ميشه اصلا وزن كم نكردم،يه روز تقلب كردم و بازم شروع كردم،تازه محكمتر عزيزم
ما همه اينجا هستيم كه ازين نا اميديها جدا بشيم،ببين هر تقلب يه بله گفتن به شيطونه،من زمانيكه تقلب كردم و ميخواستم فرداش رژيم مم رو شروع كنم،گفتم يعني من از شيطون كم اوردم؟واي بر من
اينجا بود كه با خداي خودم عهد بستم و قسم خوردم تا اخر راه رو برم
حالا رژيمتو شكوندي،دنيا به اخر نرسيده،پاشو محكم،بازم شروع كن،فقط به خودت قول بده ديگه تقلبه توي كار نباشه،حتي اگه توي زمان معين به نتيجه ي دلخواهت نرسي
چون مطمئن باش ميرسي
هميشه يادت باشه،هر زحمتي ميكشي. نتيجش رو ميبيني،چون قانون دنيا همينه
پس بسم الله بگو و دوباره شروع كن
راستي بيا توي مسابقه ها هم شركت كن عزيزم،خيلي انگيزه ميده واسه ادامه ي راه:th_running1:

آفاق
04 شهریور 1392, 19:53
سلاااااااااااااااااااااام گندم جووووووووووووونم، خوبی عزیزدلم ؟

جایزه رو گذاشتم بعد تموم شدن کانادایی گلم :springsmile:

- - - Updated - - -

سلللللللللللللللام گندم جونی
خوبی عزیز دلم ؟
ممنون ، جایزه رو گذاشتم واسه بعد تموم شدن کانادایی

- - - Updated - - -

سلللللللللللللللام گندم جونی
خوبی عزیز دلم ؟
ممنون ، جایزه رو گذاشتم واسه بعد تموم شدن کانادایی

Maria
04 شهریور 1392, 23:53
سلام گندم جون رژيم خوب پيش ميره ؟ اصلا دلسدر نشو و صبور باش من تجربه كاهش وزن ٣٢ كيلو داشتم اگه كمكي از دستم بر مياد حتما انجامش ميدم برات

شهره
05 شهریور 1392, 00:45
گندم جونم کار خوبی کردی چون اگه دیشب نمیخوردی مطمئنم یکی از همین روزا این کارو میکردی پس الانم چیزی نشده برای همه ما پیش میاد هر کسی جای تو بود ممکن بود این کار رو بکنه از امروز البته امروز که گذشت از فردا شروع کن بعدشم یه مدتی استاپ میکنی بعد یهو وزنت میاد پایین باور میکنی من یکماه از 89 پایین نمی اومدم بعد شدم 85 کلی ذوق کردم خوردم شدم 87 اما ناامید نشدم 2 هفته رو همین وزن بودم البته اینجا سر نمیزدم همین بی انگیزه ام کرده بود دوباره شروع کردم بین خودمون بمونه من از زمانی که اینجا اومدم 10 بار خوردم دوباره شروع کردم دیگه خودم خجالت میکشیدم اما چی کار کنم بهتر از نگرفتن بودکه . خلاصه قربون اسم قشنگت برم گندم جون این شد که من تصمیم کبری گرفتم و الان روز دوم اتکینز رو هم به پایان رسوندم به نظرم شیر و ساقه رو بگیر از استاپ که دراومدی یه رژیم خوب شروع کن بعدشم تا زمانی که علی رو داری نباید ناامید شی به خاطر اون این روزا رو تحمل کن زودی تموم میشه باور کن میشه بچه ها رو ببین ما هم مثل اوناییم بانو شهرزاد نانوک شمیم نلی از همه مهمتر فی فی شکمو اینا تونستند ما هم میتونیم من در کنارتم البته اینجا دوست خوب زیاد داری دوباره شروع کن اشکال نداره اگه دعوات کنم بدتر عصبی میشی میری میخوری :2i1d1co:بجنب که به بچه ها برسیم

- - - Updated - - -

گندم جونم کار خوبی کردی چون اگه دیشب نمیخوردی مطمئنم یکی از همین روزا این کارو میکردی پس الانم چیزی نشده برای همه ما پیش میاد هر کسی جای تو بود ممکن بود این کار رو بکنه از امروز البته امروز که گذشت از فردا شروع کن بعدشم یه مدتی استاپ میکنی بعد یهو وزنت میاد پایین باور میکنی من یکماه از 89 پایین نمی اومدم بعد شدم 85 کلی ذوق کردم خوردم شدم 87 اما ناامید نشدم 2 هفته رو همین وزن بودم البته اینجا سر نمیزدم همین بی انگیزه ام کرده بود دوباره شروع کردم بین خودمون بمونه من از زمانی که اینجا اومدم 10 بار خوردم دوباره شروع کردم دیگه خودم خجالت میکشیدم اما چی کار کنم بهتر از نگرفتن بودکه . خلاصه قربون اسم قشنگت برم گندم جون این شد که من تصمیم کبری گرفتم و الان روز دوم اتکینز رو هم به پایان رسوندم به نظرم شیر و ساقه رو بگیر از استاپ که دراومدی یه رژیم خوب شروع کن بعدشم تا زمانی که علی رو داری نباید ناامید شی به خاطر اون این روزا رو تحمل کن زودی تموم میشه باور کن میشه بچه ها رو ببین ما هم مثل اوناییم بانو شهرزاد نانوک شمیم نلی از همه مهمتر فی فی شکمو اینا تونستند ما هم میتونیم من در کنارتم البته اینجا دوست خوب زیاد داری دوباره شروع کن اشکال نداره اگه دعوات کنم بدتر عصبی میشی میری میخوری :2i1d1co:بجنب که به بچه ها برسیم

نهال5
05 شهریور 1392, 10:30
سلام گندم جون از آشنايت خوشحالم رفتارت برا خوردن عين منه تا وزن كم نمي كنم مي زنم به سيم آخر ولي ناميد نشدم دارم ادامه مي دم توهم نبايد ناميد بشي مي توني اتيكنز امتحان كني خيلي عالي جواب ميده بووووووووووس :16:

Mehregan1986
05 شهریور 1392, 11:11
گندم جونم بالاخره رژيم رو انتخاب كردي گلم؟
عزيزم بيا تو اين مسابقه شركت كن
منتظرتيمممممممم گلم
http://www.forum.zibatan.ir/مسابقات-گروه-قرمز-140/یک-هفته-شادابی%7Cمسابقه-هفتگی-قرمز%7C5-تا-10-شهریور%7Cسرگروه-نانوک%7Cدستیار-مهرگان-3538/

SANI
05 شهریور 1392, 14:30
گندم عزیزم وزن همیشه رو 1 یا 2 کیلو این نوسان رو داره باید سعی کنی هرچقدر که کم میکنی تثبیتش کنی خانومی..من اومدم رو 56 ولی اشتباه کردم و تثبیتش نکردم و دوباره برگشتم رو 58 حالا الان همش دارم حرص میخورم تا یه برنامه درست بچینم واسه خودم
اصلا نگران نباش فقط این وسوسه های خوردنت رو کنترل کن و باهاش بجنگ و ورزش رو هم حتما تو برنامت داشته باش.برات آرزوی موفقیت دارم.زود زود خبرای خوب بده بهم:6:

banooo58
05 شهریور 1392, 15:21
سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااام چطوری؟
خبر خوب چی داری؟

آفاق
05 شهریور 1392, 16:35
سلااااااااااااااااااام گندم جان ؟ خوبی عزیزم ؟
امروز روز یازدهمم ، همش مونده 4 روز ، که بیام کاهش وزن نهاییم رو با کانادایی اعلام کنم
گندم جان به نهظرت بعدش چی بگیرم که استپ نکنم ؟ میخوام یه کله کم کنم

نسرين
05 شهریور 1392, 23:56
گندم جون سلام
از دوستي باهات خوشحالم😍

banooo58
06 شهریور 1392, 12:26
گندم عالی پیش میری
کاهشت همچنان ادامه داره نه ؟

گندم1360
06 شهریور 1392, 15:46
نهال جون اره عزیزم زود خسته میشم و میبرم. اما دو روزه اتکینز شروع کردم. مرسی که بهم سر زدی

سلام گندم جون از آشنايت خوشحالم رفتارت برا خوردن عين منه تا وزن كم نمي كنم مي زنم به سيم آخر ولي ناميد نشدم دارم ادامه مي دم توهم نبايد ناميد بشي مي توني اتيكنز امتحان كني خيلي عالي جواب ميده بووووووووووس :16:

- - - Updated - - -

بانووووووووووووووو 84 شدی؟ ماشالا به تو. دختر داری میدوی تو وزن کم کردن. احسنت به تو
بابا تو دیگه کی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گندم عالی پیش میری
کاهشت همچنان ادامه داره نه ؟

- - - Updated - - -

آفاق به نظرم اتکینز خوبه. کلی غذاهای خوب میتونی بخوری. کاهشش هم میگن خوبه. من روز دوم اتکینزم.

سلااااااااااااااااااام گندم جان ؟ خوبی عزیزم ؟
امروز روز یازدهمم ، همش مونده 4 روز ، که بیام کاهش وزن نهاییم رو با کانادایی اعلام کنم
گندم جان به نهظرت بعدش چی بگیرم که استپ نکنم ؟ میخوام یه کله کم کنم

گندم1360
06 شهریور 1392, 16:12
نسرین جون نتونستم وارد دفترچه ات بشم. همه اش میرفت تو مشخصاتت. منم از آشنایی باهات خوشحالم. هر وقت تونستی به دفترچه ام سر بزن

- - - Updated - - -

دو روزه اتکینز دارم. من عاشق میوه ام. اما مجبورم تحمل کنم. می ارزه به لاغری. دیشب مهمونی بودیم. همه میگفتن لاغر شدم و لباسام به تنم گشاد شدن. چقدر خوشحالممممممممممممم

گندم عاشقتمممممممممممم
ادامه بده دختر.
کاری کن که همه اراده اتو تحسین کنن.
تو میتونییییی:thankyou::29dz8zk::29dz8zk::b liss::626gdau::2uge4p4:

شهره
06 شهریور 1392, 19:24
گندم جان بابت کاهشت یه عالمه تبریک میگم از همه اطرافیانت هیچ کس مهمتر از علی نیست که وقتی میبینتت کلی ذوق میکنه اون موقع قیافه علی دیدنیه هاااااااااااااااااااااااا اااااااااا:2ro58wp:امیدوارم همیشه همینطور شاد باشی و پر از انگیزه برنامه غذاییتو تو دفترچه بانو خوندم خیلی خوب بود ادامه بده

- - - Updated - - -

گندم جان بابت کاهشت یه عالمه تبریک میگم از همه اطرافیانت هیچ کس مهمتر از علی نیست که وقتی میبینتت کلی ذوق میکنه اون موقع قیافه علی دیدنیه هاااااااااااااااااااااااا اااااااااا:2ro58wp:امیدوارم همیشه همینطور شاد باشی و پر از انگیزه برنامه غذاییتو تو دفترچه بانو خوندم خیلی خوب بود ادامه بده

مملي شيطون
06 شهریور 1392, 22:52
سلام گندم جون باور کن سایت اونقدر شلوغ شده کمتر می تونیم به همه سر بزنیم واقعا ببخشید عزیزم از این قسمت دفترچه ات خیلی خوشم اومد

دوست دارم وقتی خوابم علی بتونه منو بغل بگیره و تو رختخوابم بذاره.

واقعا هم اینطوریه شوهر منم خیلی دوست داشت منو بغل کنه و بلندم کنه ولی دید سنگینم دیگه ناامید شد الان خیلی وقته از بلند کردن من چیزی نگفته الانم تقریبا هم وزن شوهرم هستم البته 2 کیلو بیشتر باید بتونه بلندم کنه ولی بازم میخام لاغر بشم سبک سبک بشم تا ......

نانوک
07 شهریور 1392, 02:44
نانوک جون خوبی؟ تو که به من سر نمیزنی، گفتم منم بیام مهمونی. گوشت چطوره؟ مورد سینه ات رفع شد؟ حس میکنم داری خودتو خیلی اذیت میکنی. انقدر سخت گیر نباش. هم گوشت خوب میشه، هم لاغر و مانکن میشی. فقط عزیزم صبوری کن. میبوسمت دختر خوشگله.

سلام گندم خوشگلم
فدات بشم
ببخش عزیزم. من یه دو سه روزی غایب یودم
آره عزیزم. چیز خاصی نبود. گوشمم داره خوب میشه
مرسی که به فکرم بودی عزیزم
آره دیگه. بدنم یه مقدار ضعیف شده باید مراقب خودم باشم
ممنون که بهم سر زدی عزیزم
میبوسمت

گندم1360
07 شهریور 1392, 03:10
اردور پنير و كرفس
: مواد لازم
پنير سفيد : 1 فنجان
كرفس ريز شده : 2 قاشق سوپ خوري
سير له شده : 1 حبه
خامه: ½ فنجان
ماست ترش چكيده : 1 فنجان
نمك : به مقدار لازم
طرز تهيه:
پنير را با چنگال له كنيد كرفس ريز شده و سير را روي آن بريزيد خامه و ماست را با هم مخلوط كنيد تا صاف و يكدست شود حال تمام مواد را روي هم بريزيد اردور آماده را در ظرف مناسبي بكشيد و با نان بريده سرو نمائيد .

- - - Updated - - -

سوپ رژِیمی چربی سوز

کرفس خرد شده 1 لیوان . گل کلم سفید خرد شده 2 لیوان . هویج 3 عدد
پیاز 3 عدد . فلفل دلمه ای 2 عدد . گوجه فرنگی درشت 5 عدد . آب 3 لیوان
طرز تهیه : 3 لیوان آب را داخل قابلمه بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا به جوش بیاید. گوجه فرنگی های پوست گرفته رنده شده و سبزیجات (http://irancook.ir/08/22/soup-rejimi-charbi-sooz/8130/)خرد شده را به اب در حال جوشیدن اضافه کنید ، مخلوط کنید سپس در قابلمه را بگذارید و حرارت را ملایم کنید. به مدت 1 ساعت اجازه دهید سوپ (http://irancook.ir/08/22/soup-rejimi-charbi-sooz/8130/)آرام بجوشد و آماده شود( در این مدت چند بار سوپ را هم بزنید ) سپس نمک و فلفل را اندازه کنید و 15 دقیقه دیگر بگذارید سوپ جا بیفتد سپس در ظرف بکشید و میل کنید.

- - - Updated - - -

کباب ترکی(رژیمی) کباب ترکی

ارزش غذائی برای یک نفر
انرژی (کالری) 514
کربوهیدرات (گرم) 16
پروتئین (گرم) 24
چربی (گرم) 51
درصد اسیدهای چرب اشباع 23.5%

مواد مورد نیاز برای 4 نفر
گوشت چرخ کرده 500 گرم
گوجه فرنگی 4 عدد
پیاز 1 عدد
آرد گندم نصف پیمانه
روغن مایع 6 قاشق غذاخوری

طرز تهیه
گوشت ها رو با پیاز رنده شده مخلوط کنید؛ بعد به اندازه یک گردو بردارید و در آرد بغلطانید تا همه سطح آن یک لایه نازک آردی بنشیند و بعد گوشت های قلقلی رو در روغن تفت دهید. حالا گوجه فرنگی ها را رنده میکند و با کمی نمک و فلفل قرمز در قابلمه دیگری می پزید تا بصورت رب و غلیظ شود سپس گوشت ها را در سس گوجه فرنگی در حال جوش بریزیدو بگذارید به خورد گوشت ها برود و بعد سرو کنید.

- - - Updated - - -

املت قارچ

http://www.novindiet.com/_repository/_images/cook_54.jpg

ارزش غذائی برای یک نفر انرژی (کالری)295
کربوهیدرات (گرم)17.5
پروتئین (گرم)
17.5چربی (گرم)17درصد
اسیدهای چرب اشباع13.4%

مواد مورد نیاز برای 4 نفر

قارچ خرد شده200 گرم
گوجه فرنگی درشت1 عدد
تخم مرغ2 عدد
گوشت چرخ کرده2 قاشق غذاخوری
شوید خرد شده1 فنجان
نمک و فلفل به میزان لازم
فلفل سبز1 عدد
روغن مایع
طرز تهیه
قارچ را به شکل نگینی خرد کرده و در روغن تفت میدهیم. شعله را خاموش میکنیم تا مواد کمی خنک شود داخل تخم مرغ زده شده فلفل دلمه ریز شده ، گوشت چرخ کرده ، گوجه فرنگی نگینی شده و شوید افزوده و به مواد اول اضافه میکنیم. بهم زده و روی حرارت ملایم هر دو طرف آن را طلایی میکنیم.

- - - Updated - - -

کالباس...
قارچ...
فلفل دلمه ...
تخم مرغ( هر چنتا که نیازه )
پنیر پیتزا
سوسیس ..............
گوجه فرنگی وذرت و گوشت هم اگه دوست داشتین
به سلیقه خودتون مواد رو حذف و یا اضافه کنید..........

همه مواد رو خرد میکنید... تخم مرغها رو در ظرفی ریخته با چنگال بزنید و بعد به مواد اضافه کنید پنیر پیتزارو هم اضافه کرده و ادویه های دلخواه رو هم میریزیم به اضافه اویشن.و مواد رو توی یه ماهیتابه ای که روغن داره و گرم شده میریزیم و صاف میکنیم...می ذاریم یه طرف مواد که پخت مثل کوکو برش میدیم و طرف دیگه رو سرخ میکنیم...به همین سادگی...به همین خوشمزه گی

گندم1360
07 شهریور 1392, 03:26
اد لازم: فلفل دلمه (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=88663)رنگی، نگینی خرد شده نصف پیمانه
هویج (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=80712) 1 عدد متوسط
قارچ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=173576) خرد شده نصف پیمانه
پیاز (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=30314) خرد شده نصف پیمانه
تخم‌مرغ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=180205)کامل 4 عدد
سفیده تخم مرغ 4 عدد
شیر یک چهارم پیمانه
پنیر چدار رنده شده نصف پیمانه
سس گوجه فرنگی (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=41124) 2 قاشق غذا خوری
روغن زیتون 2 قاشق غذاخوری

طرز تهیه: * برای تهیه املت مکزیکی ابتدا هویج را شسته و بگذارید تا کمی آب‌پز شود. سپس آن را نگینی خرد کنید.
* در یک تابه نچسب 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون بریزید و پیاز را در آن تفت دهید.
* بعد از این که پیاز کمی سبک شد، سپس قارچ را به آن اضافه کنید و بگذارید کمی تفت بخورد.
* در آخر فلفل‌ها را نیز اضافه کنید و آن‌را از روی حرارت بردارید.
* در ظرف مناسب دیگری تخم‌مرغ‌ها، سفیده و شیر و کمی نمک را با هم مخلوط کنید و با همزن خوب بزنید تا کاملاً پف کند.
* سپس یک تابه نچسب را روی حرارت ملایم بگذارید و یک قاشق باقیمانده از روغن زیتون را در آن بریزید. تخم‌مرغ‌ها را در آن بریزید و در ظرف را ببندید تا یک سمت آن بپزد.
* سپس آن‌را برش بزنید و به سمت دیگر برگردانید و از مواد حاضر شده و پنیر چدار رنده شده روی یک سمت هر برش بریزید و آن‌را روی خودش تا کنید. سپس در ظرف را حدود 3 دقیقه ببندید تا پنیر آن آب شود. سپس با سس گوجه فرنگی آن‌را تزیین و میل کنید.

نکات تغذیه‌ای: * با احتساب مقادیر فوق، این غذا شامل 4 پرس است که هر پرس 300 کالری انرژی دارد. املت مکزیکی غذایی سرشار از ویتامین C، A، D و کلسیم و مقادیر مناسبی فیبر غذایی و آهن (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=162026) است و در تهیه آن از تمام گروه‌های غذایی استفاده می‌شود.

* فلفل در میان سبزیجات منبع سرشار بتا کاروتن، ویتامین C و بیوفلاونیدن است که از آنتی‌اکسیدان‌های قوی به شمار می‌آید، در پیشگیری از انواع سرطان‌ها پیشگام هستند و سلول‌های بدن شما را از آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند. فلفل دلمه‌ای قرمز رنگ علاوه بر ویتامین C (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=44109)دارای آنتی‌اکسیدانی دیگر نیز هست به نام لیکوپن که در پیشگیری از سرطان پروستات و مثانه موثر است. یکی دیگر از آنتی‌اکسیدان‌های فلفل، کپسایسین نام دارد که سبب کاهش درجه حرارت بدن می‌شود و در کاهش تب موثر است. همین‌طور خواص ضد باکتری و ضدعفونی کننده نیز دارد. کپسایسین با افزایش جریان خون معده سبب افزایش میزان موکوس مخاط معده می‌شود. موکوس در واقع به صورت یک لایه محافظ عمل می‌کند و مانعی در برابر آسیب حاصل از اسید ترشح شده معده برای دیواره آن به وجود می‌آورد.
در 100 گرم فلفل دلمه‌ای 140 میلی گرم ویتامین C و 175 میلی‌گرم بتاکاروتن وجود دارد. مقادیر فراوان ویتامین C که در فلفل دلمه‌ای سبز رنگ به مراتب بیشتر است، باعث می‌شود درمانی برای سرماخوردگی محسوب شود. استفاده از آن هم علائم سرماخوردگی را کاهش می‌دهد و دوره آن را کوتاه‌تر می‌کند.

* قارچ با داشتن مقدار قابل توجهی ویتامین D (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=183350)می‌تواند سبب تحکیم استخوان‌ها شود. به ویژه در روزهای سرد زمستان که پوست ما کمتر در معرض نور خورشید است و نمی‌تواند به میزان کافی ویتامین D از نور حیات‌بخش خورشید بسازد، باید ویتامین D از مواد غذایی تأمین شود. ویتامین D سبب می‌شود کلسیم از راه گوارش جذب شود و در استخوان‌ها استفاده و ذخیره گردد. مصرف همزمان قارچ با شیر و پنیر در املت مکزیکی به خوبی شما را به این هدف می‌رساند.

- - - Updated - - -

خوراک مرغ باید حدود 40 دقیقه و یا تا زمانی که پنیر و مرغ‌ها طلایی شود داخل فر بماند.

http://img1.tebyan.net/big/1390/10/361202072441811667671965822918692820597.jpg
مواد لازم: سینه‌ی مرغ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=100087) بدون پوست 875 گرم
آرد سوخاری (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=152509) سه چهارم فنجان
پنیر پارمیسان رنده شده یک چهارم فنجان
جعفری (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=74442) تازه‌ی خرد شده 2 قاشق غذاخوری
سیر (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=192878) خرد شده 1 حبه
پاپریکا شیرین نصف قاشق چای‌خوری
تخم مرغ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=180205) 1 عدد
فلفل یک چهارم قاشق چای‌خوری

طرز تهیه: * داخل یک ظرف گود آرد سوخاری، جعفری، سیر و فلفل را با هم مخلوط کنید.
* داخل ظرف دیگری تخم مرغ را هم بزنید.
* هر تکه‌ی مرغ را داخل تخم مرغ انداخته و سپس در مخلفات آرد و پنیر بغلتانید تا هر طرف آن کاملاً آغشته به مواد شود.
* مرغ‌ها را داخل ظرف نچسب یا پیرکس چیده و پنیر رنده شده و سپس پاپریکا یا فلفل قرمز را روی آن ریخته و داخل فر بگذارید.
* فر را روی درجه‌ی 180 درجه‌ی سانتی‌گراد بگذارید.

ارزش غذایی: کالری 238
چربی 6 گرم
چربی اشباع شده 2 گرم
کلسترول 140 میلی گرم
سدیم 275 میلی گرم
پتاسیم 419 میلی گرم
گلوسید 9 گرم
پروتئین 36 گرم

- - - Updated - - -

استیک دسته‌دار(مخصوص کم خونی)http://img1.tebyan.net/big/1386/01/2187977116147151232122161641613616715323416.jpg (http://img1.tebyan.net/big/1386/01/8919652190488711115662553318733222522.jpg)
مواد ‌لازم برای 1 نفر:

گوشت راسته گوسفندی با استخوان دنده
2 تکه (250 گرم)

سویا سس
1 قاشق غذاخوری

روغن زیتون
2 قاشق غذاخوری

گوجه‌فرنگی خرد شده
1عدد

پیازچه خرد شده
100 گرم

نخود پخته
50 گرم

نمک و فلفل
به میزان لازم

نعناع
به میزان لازم

روش تهیه:گوشت گوسفند را با سویا سس (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=24362) ، روغن زیتون و فلفل مزه‌دار کرده و به مدت 3- 2 ساعت در یخچال قرار دهید.
سپس با بیفتک کوب آن را بکوبید تا نرم و کمی نازک شود.
سپس روی صفحه توری فلزی قرار دهید و آن را کباب کنید.
پیازچه و گوجه‌فرنگی (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=30392) را با کمی روغن زیتون تفت دهید و نخود پخته را هم اضافه کنید.
نمک و فلفل را نیز به مخلوط بالا افزوده و همراه کباب و چند برگ نعناع میل کنید.

- - - Updated - - -

الویه‌ی رژیمی؛ غذایی مناسب برای مبتلایان به کلسترول بالا
شاید آرزوی خیلی‌ها باشد که غذایی بخورند که هم مزه خوبی داشته باشد وهم سیرشان کند وهم وزنشان را متعادل نگه دارد. این توقع زیادی نیست!

http://img1.tebyan.net/big/1390/10/194172432108320818711044119115196196106127.jpg
مواد لازم: سینه مرغ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=100087) آب‌پز نصف یک عدد
تخم‌مرغ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=180205) آب‌پز یک عدد
سیب زمینی (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=11573) آب‌پز یک عدد متوسط
خیار شور 200 گرم
کنسرو نخود فرنگی (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=92411) 4 قاشق غذا خوری
هویج (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=80712) یک عدد متوسط
ماست چکیده کم‌چرب 2 تا 3 قاشق غذاخوری
روغن زیتون 2 قاشق غذاخوری
نمک و فلفل سیاه کمی

چگونه الویه رژیمی تهیه کنیم؟ * تخم‌مرغ و سیب زمینی آب‌پز را رنده کنید.
* گوشت مرغ را نیز که از قبل با کمی نمک و پیاز آب پز کرده‌اید ریش ریش کنید.
* هویج را هم که در کنار تخم‌مرغ‌ها نیم پز کرده‌اید پوست گرفته و رنده کنید.
* خیار شور را هم رنده کنید و همراه نخود فرنگی به مخلوط بیفزایید.
* در آخر ماست و فلفل و نمک و روغن زیتون را خوب به هم بزنید تا یکدست شود و به آن اضافه کنید و خوب به هم بزنید.
* بهتر است پیش از صرف بگذارید الویه 20 دقیقه بماند تا جا بیفتد.

- - - Updated - - -

دلمه قارچ با مرغ؛ غذایی مناسب برای درمان نرمی استخوان
با مقادیر گفته شده این غذا شامل 4 سهم است و با داشتن مقادیر مناسبی ویتامین D و کلسیم به خوبی نیاز روزانه بدن را برای تقویت استخوان‌ها مرتفع می‌سازد.

http://img1.tebyan.net/big/1390/12/13114925420112335315721572186642131040.jpg

مواد لازم: قارچ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=173576) 750 گرم
سینه مرغ (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=100087) 500 گرم
پنیر موزارلا (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=191538) 200 گرم
پیاز (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=30314) یک عدد متوسط
فلفل دلمه (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=88663) یک عدد بزرگ
زردچوبه (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=117847)، نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم
سس بشامل 3 تا 4 قاشق غذاخوری
روغن زیتون (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=53607) 2 قاشق غذاخوری
سس گوجه فرنگی (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=41124) 2 قاشق غذاخوری

طرز تهیه: * ابتدا گوشت سینه مرغ را به صورت نگینی خرد کنید و روغن زیتون را در یک تابه نچسب ریخته و پیاز را اضافه کنید.
* پس از آن که کمی سبک شد و آب آن جذب شد گوشت سینه مرغ را با پیازها مخلوط کنید کمی زردچوبه و نمک به آن اضافه کنید و درب ظرف را ببندید. حرارت را متوسط بگذارید تا کمی بخارپز شود پس از آن که کمی گوشت مرغ پخته شد درب ظرف را بردارید تا آب آن کاملاً جذب شود.
* سپس فلفل دلمه‌ها را هم که نگینی خرد کرده‌اید به آن اضافه کنید و کمی تفت دهید.
* سپس سس گوجه فرنگی را نیز به آن اضافه کنید و پس از 2 تا 3 دقیقه آن را از روی حرارت بردارید.
* پایه قارچ‌ها را بکنید و قسمت‌های سیاه داخل کلاهک قارچ را بتراشید.
* سپس کمی سس بشامل (مخلوط یک قاشق آرد را با شیر سرد و کمی نمک و فلفل سیاه روی حرارت بگذارید و مدام آن را بهم بزنید تا غلیظ شود) را کف قارچ‌ها بمالید.
* سپس از مخلوط آماده شده مرغ داخل آن بریزید و روی آن را با پنیر موزارلا رنده شده بپوشانید.
* سپس قارچ‌ها را در داخل سینی بچینید و در فری که از قبل روی 180 درجه گرم کرده‌اید به مدت 10 دقیقه بگذارید. سعی کنید که مدت طبخ در فر از 10 دقیقه بیشتر نشود چون قارچ‌ها آب می‌اندازد.

- - - Updated - - -

خوراک ماهی و کرفس؛ غذایی برای رفع التهاب و درد مفاصل
مهم‌ترین ویژگی این غذا که آن را برای افرادی که مفاصل دردناک و متورم دارند مناسب می‌سازد سرشار بودن آن از امگا 3 است.

http://img1.tebyan.net/big/1390/10/18596177172228176132321259051356194192132.jpg
مواد لازم: گوشت ماهی (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=113317) یک کیلو
ساقه کرفس (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=178272) خرد شده یک و نیم پیمانه
برگ کرفس خرد شده نیم پیمانه
نعنا (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=83736) و گشنیز تازه خرد شده یک پیمانه
مغز گردو (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=64894) خرد شده 2 قاشق غذاخوری
مغز تخمه کدو (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=105700) و کنجد هر کدام 2 قاشق غذاخوری
سیر (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=192878) تازه له‌شده یک قاشق غذاخوری
پیاز (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=30314) یک عدد متوسط
زردچوبه (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=117847) به مقدار لازم
نمک کمی
روغن زیتون فوق بکر (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=104224) (extra virgin ) سه قاشق غذاخوری
آب نیم پیمانه

طرز تهیه: * در یک ظرف مناسب روغن زیتون را بریزید و روی حرارت ملایم بگذارید.
* پیاز خردشده را در آن کمی سرخ کنید و پس از آن که پیازها سبک شد سیر له‌شده را هم اضافه کنید تا حدود 2 دقیقه سرخ شود.
* سپس سبزی‌های خرد شده و برگ و ساقه کرفس را به آن بیفزایید تا تفت بخورد.
* پس از حدود 3، 4 دقیقه ماهی را به آن اضافه کنید تا ماهی همراه سبزیجات سرخ شود و عطر سبزیجات را بگیرد.
* مغز گردو و تخم کدو و کنجد را نیز در آن بریزید بهتر است که در این غذا ماهی درشت استخوان استفاده کنید و قبل از اضافه کردن ماهی استخوان‌های آن را جدا کنید و ماهی را به صورت خلال‌هایی با طول 2، 3 سانتی درآورید.
* پس از آن که ماهی کمی سرخ شد آب را در آن بریزید و پس از آن که به جوش آمد در ظرف را ببندید و حرارت را کم کنید تا آب آن کم شود و جا بیفتد.

- - - Updated - - -

طرز تهیه کوکویی فوق العاده رژیمی
http://images.seemorgh.com/iContent2/Files/167315.jpg
كوكوی سبزیجات برای افراد با كلسترول بالا (غذای رژیمی و كم روغن)

كوكوی سبزیجات برای افراد با كلسترول بالا (غذای رژیمی و كم روغن)

_ از ویتامین های موجود در بادنجان می توان به ویتامین های گروه B (مخصوصا B1 و B6)، ویتامین A و C و مواد معدنی مختلف از جمله كلسیم، فسفر، مس، گوگرد، منیزیم، پتاسیم و آهن اشاره کرد.

مواد لازم :
2 فنجان پیاز خرد شده و تفت داده شده
2 فنجان بادنجان خرد شده و تفت داده شده
2 فنجان قارچ خرد شده و تفت داده شده
1 قاشق مرباخوری جعفری
1 قاشق مرباخوری نعنا
6 عدد ( در صورت رژیم 6 سفیده ) تخم مرغ
3 قاشق غذاخوری آرد
1 قاشق مرباخوری بیكینگ پودر
به مقدار كافی نمك و فلفل

طرز تهیه :
بادنجان (http://www.seemorgh.com/lifestyle/4048/136283.html) را پس از پوست كندن مانند خیار خرد كرده و در آب نمك خیس كنید.
بعد از 15 دقیقه آبكش كرده و كمی آب روی آن بگیرید تا شوری نمك از بین رود.
سپس آن را در یك قاشق روغن زیتون تفت دهید.
همین عمل را با پیاز و قارچ انجام دهید، البته هر كدام را به طور مجزا و در همان ظرفی كه قبلاً استفاده كرده اید و حاوی كمی روغن است، تفت دهید.
تمام مواد را با هم مخلوط كرده و تخم مرغ های زده شده را به آن اضافه كنید. كم كم مایع كوكو برای پخت آماده می شود.
برای مصرف كمتر روغن حتماً باید مواد مخلوط شده را در پلوپز آماده كنید، به این طریق كه 1 قاشق روغن در پلوپز ریخته و بعد مایع را درون آن بریزید و در پلوپز را همراه با دم كنی ببندید. بعد از10 دقیقه كوكو را وارونه كنید و بگذارید پلوپز كارش را انجام دهد.
كوكوی خوشمزه و كم روغن شما بعد از مدت كمی حاضر می شود.

گندم1360
07 شهریور 1392, 03:47
طرز تهیه یک غذای کاملا رژیمی
http://images.seemorgh.com/iContent2/Files/157907.jpg
این غذا کاملا رژیمی بوده و با گوشت چرخ کرده درست می شود.

مواد لازم برای آشپزی:
گوشت چرخ کرده
پیاز رنده شده
پیاز حلقه شده
فلفل سبز حلقه شده
قارچ حلقه شده
سیب زمینی حلقه شده
گوجه‌فرنگی حلقه شده

طرز تهیه :
گوشت چرخ‌کرده را با پیاز مخلوط کنید و ته ظرف پیرکس که کمی لبه داشته باشد پهن کنید.
بعد سعی کنید مثل کباب خط هایی روی آن بیندازید.
بعد روی آن را با سیب زمینی حلقه شده سپس با فلفل سبزهای حلقه شده و آنگاه یک لایه پیاز حلقه شده و بعد یک لایه قارچ حلقه شده و در مرحله آخر گوجه فرنگی حلقه شده بگذارید.
مراحل گذاشتن مواد از سفت به نرم می باشد. زیرا حرارت از زیر میباشد و آنهایی که سفت‌تر می باشند دیرتر می‌پزند پس باید در زیر باشند.
روی آن را نمک و فلفل بزنید و کمی به اندازه نصف استکان آب بریزید. سپس در فر یا مایکروویو بگذارید تا بپزد.

- - - Updated - - -

جوجه کباب با سس ماست،غذایی فوق العاده برای کسانی که می خواهند لاغر شوند
http://images.seemorgh.com/iContent2/Files/154976.jpg
هر پرس این غذا 192 کیلو کالری انرژی دارد

مواد لازم سس ماست برای 4 نفر :

ماست : یک دوم فنجان
خیار : یک دوم
پیاز : 1 قاشق سوپ خوری
برگ گشنیز : 1 قاشق سوپخوری

طرز تهیه :
مواد را در بلندر ترکیب کنید تا سس یکدستی تهیه شود.

مواد لازم برای 4 نفر :
سینه مرغ تکه شده : نیم کیلو
موسیر : 1 عدد
سیر : 2 حبه
ریشه زنجبیل رنده شده : 1 قاشق سوپخوری
فلفل تند : 1 عدد

روغن بادام : 2 قاشق سوپخوری
شیر نارگیل : 1 فنجان
آبلیمو : 1 قاشق سوپخوری
سس سویا : 1 قاشق سوپخوری
زردچوبه : 1 قاشق سوخوری
پیازچه : 1 بوته

طرز تهیه :
موسیر، سیر، زنجبیل و فلفل تند را در بلندر ترکیب کنید و سپس به همراه پیازچه به مدت 5 دقیقه بپزید. بقیه مواد را اضافه کرده و کنار بگذارید تا خنک شود.
سپس نیمی از سس ماست را هم اضافه کرده بگذارید در یخچال بماند.
مرغ ها را داخل مواد فرو کرده و به سیخ بکشید و به مدت 2 دقیقه در فر سرخ کنید.
بقیه سس ماست را جداگانه سرو نمایید.

- - - Updated - - -

املت قارچ و سبزی، غذایی که جلوی چاق شدن شما را می گیرد
http://images.seemorgh.com/iContent2/Files/154982.jpg
سپس املت را در فر گرم شده با دمای 180 درجه‌ سانتیگراد، بگذارید و به مدت 5 تا 8 دقیقه املت را بپزید تا طلایی رنگ شود.

مواد لازم برای 4 نفر
تخم‌مرغ زرده و سفیده جدا كرده : 4 عدد _ 320 كیلوكالری
نمك : یك‌چهارم قاشق غذاخوری _ 0 كیلوكالری
شیر كم چرب : 2 قاشق غذاخوری _ 10 كیلوكالری
پنیر فتای رنده كرده : 40 گرم _ 100 كیلوكالری
فلفل سیاه : یك‌چهارم قاشق چایخوری _ 0 كیلوكالری
روغن زیتون : 2 قاشق غذاخوری _ 270 كیلوكالری
پوره‌ گوجه فرنگی : 100 گرم _ 17 كیلوكالری
كدو سبز خرد كرده : 50 گرم _ 10 كیلوكالری
قارچ ورقه‌ای خرد كرده : 50 گرم _ 7 كیلوكالری
آبلیموی تازه : به میزان مورد نیاز

روش تهیه :
سفیده‌های تخم‌مرغ و نمك را با همزن برقی بزنید تا فرم بگیرد.
آنگاه زرده‌های تخم‌مرغ را همراه با شیر، پنیر فتا و فلفل سیاه مخلوط كنید و با همزن برقی بزنید تا حجمش دو برابر شود.
حالا قالبی را به قطر 25 سانتیمتر، با روغن زیتون چرب كنید و مایه فراهم كرده را در آن بریزید و با حرارت ملایم بپزید تا تخم‌مرغ ببندد.
سپس املت را در فر گرم شده با دمای 180 درجه‌ سانتیگراد، بگذارید و به مدت 5 تا 8 دقیقه املت را بپزید تا طلایی رنگ شود.
اكنون پوره‌ گوجه فرنگی، كدو و قارچ را به مدت 10 دقیقه، بپزید.
حالا املت را در ظرف مناسبی بگذارید، یك نیمه از املت را روی نیمه دیگر آن برگردانید و مخلوط سبزی را رویش بریزید و همراه با آبلیموی تازه میل كنید.

- - - Updated - - -

مواد اوليه :

پياز : يک عدد قارچ : ٢٥٠ گرم روغن زيتون : ٥٠ گرم ( ٤ الي ٥ قاشق غذاخوري ) سير : يک حبه آب ليمو : يک قاشق چايخوري سينه مرغ : ٣ عدد

طرز تهيه :

ابتدا پياز را خرد کرده و سير را له مي کنيم و در يک ماهيتابه با روغن تفت مي دهيم ، سپس قارچ را به صورت حلقه حلقه خرد کرده و در مواد ( داخل ماهيتابه ) تفت مي دهيم . در يک قابلمه روغن ريخته و گوشت سينه را که از قبل به صورت رشته اي برش زده ايم ، داخل آن تفت مي دهيم تا سوخاري شود ، مقداري آب ليمو به گوشت مرغ اضافه
کرده و نمک و فلفل سياه دانه اي روي گوشت مرغ مي ريزيم تا خوش طعم شود ، سپس مواد داخل ماهيتابه را به اين مواد اضافه مي کنيم سپس قابلمه را از روي شعله برمي داريم تا مواد کمي خنک شود . در اين هنگام خامه را به مواد اضافه کرده و با هم مخلوط مي کنيم سپس قابلمه را ( با مواد ) دوباره روي حرارت مي گذاريم ، بعد از مدتي
مواد داخل ظرف مناسبي مي ريزيم و غذا آماده مي باشد .

- - - Updated - - -

مواد لازم :
کاهو : به میزان دلخواه
سینه مرغ : 60 گرم
پیاز قرمز حلقه‌حلقه شده : به میزان دلخواه
گوجه‌فرنگی : به میزان دلخواه
برگ‌های تازه شاهی و ریحان : به میزان دلخواه
پودر موسیر و کنگر : به مقدار لازم

طرز تهیه :
برای تهیه این سالاد برای یک نفر، کافی است سینه مرغ را با 3 لیوان از سبزی‌هایی که گفته شد مخلوط و با کمی ماست طعم‌دار شده با پودر کنگر و سیر مزه‌دار و میل کنید.

با خوردن این سالاد حدود 200 کالری دریافت خواهید کرد.

- - - Updated - - -

مواد لازم :
کاهو : به میزان دلخواه
سینه مرغ : 60 گرم
پیاز قرمز حلقه‌حلقه شده : به میزان دلخواه
گوجه‌فرنگی : به میزان دلخواه
برگ‌های تازه شاهی و ریحان : به میزان دلخواه
پودر موسیر و کنگر : به مقدار لازم

طرز تهیه :
برای تهیه این سالاد برای یک نفر، کافی است سینه مرغ را با 3 لیوان از سبزی‌هایی که گفته شد مخلوط و با کمی ماست طعم‌دار شده با پودر کنگر و سیر مزه‌دار و میل کنید.

با خوردن این سالاد حدود 200 کالری دریافت خواهید کرد.

- - - Updated - - -

یف با سس تند (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/beef-spicy-sauce.html) مجموعه: غذاهای رژیمی (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza.html)
http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo759.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/Beef-Spicy-Sauce.html)

مواد لازم :

گوشت راسته گاو

500 گرم

کره

3 قاشق سوپ خوری

سس فلفل

نصف فنجان

فلفل تازه

به مقدار لازم

نمک

به مقدار لازم

طرز تهیه : گوشت راسته را نمک و فلفل زده ، آن را به اندازه دلخواه برشته ( کباب ) کنید . در یک ماهیتابه روی حرارت ملایم ، کره را آب کرده ، سس فلفل را به آن اضافه کنید ، تا مخلوط یکدست شود . سس بدست آمده را روی گوشت کباب شده سرو کنید .

- - - Updated - - -

غذای رژیمی با گوشت چرخ کرده (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/diet-with-meat2.html) مجموعه: غذاهای رژیمی (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza.html) http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo954.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/diet-with-meat2.html)
دستور یک غذای رژیمی با گوشت چرخ کرده که خیلی خوشمزه می شود حتی خیلی بهتر از سرخ کردن آن است .

مواد لازم :

گوشت چرخ کرده (http://www.beytoote.com/cookery/ghazaha/wheel-meat.html)

پیاز رنده شده

پیاز حلقه شده

فلفل سبز حلقه شده

قارچ حلقه شده

سیب زمینی حلقه شده

گوجه‌فرنگی حلقه شده

طرز تهیه :
گوشت چرخ‌کرده رو با پیاز مخلوط کنید و ته ظرف پیرکس که یکم لبه داشته باشه پهن کنید بعد سعی کنید مثل اینکه کبابه یه خطایی روش بندازید بعد روی آن رو با سیب زمینی حلقه شده بعد با فلفل سبزهای حلقه شده و بعد یک لایه پیاز حلقه شده و بعد روی آن یک لایه قارچ حلقه شده و در مرحله آخر گوجه فرنگی حلقه شده بگذارید.
مراحل گذاشتن مواد از سفت به نرم است چون حرارت از زیر می‌خورد آنهایی که سفت‌تر هستند دیرتر می‌پزند باید زیر تر باشند.
روی آنها نمک و فلفل بزنید و یک کمی اندازه نصف استکان آب بریزید.بعد بزارید تو فر یا ماکروویو که بپزد.

- - - Updated - - -

خوراک گوشت چینی رژیمی (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/chinese-meat-food-diet2.html) مجموعه: غذاهای رژیمی (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza.html) http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1099.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/chinese-meat-food-diet2.html)
مواد لازم :

گوشت استیک
150 گرم

زنجفیل
یک قاشق مربا خوری

کلم بروکلی یا لوبیا
یک لیوان

سس سویا
یک قاشق غذا خوری

روغن زیتون
یک قاشق غذا خوری

پودر سیر
یک قاشق مربا خوری

نمک و فلفل
به میزان دلخواه

طرز تهیه خوراک گوشت چینی رژیمی :
گوشت را باریک بصورت خلال در آورده و با پیاز و روغن زیتون و پودر سیر و زنجفیل ده دقیقه تفت داده و بعد سس سویا و کلم بروکلی یا لوبیا سبز خرد شده را اضافه کرده و 5 دقیقی دیگر تفت می دهید.مقدار کالری این غذا 420 می باشد .

- - - Updated - - -

رول خیار و فتا؛ پیش غذای اشتها آور (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html) مجموعه: غذاهای رژیمی (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza.html) http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1425.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)
درست کردن رول های خیار و فتا سخت نیست و خیلی سریع و آسان آماده می شود. می توانید آنها را به عنوان اشتهاآور، پیش غذا و ... سرو کنید.

مواد لازم:

خیار بزرگ
1 عدد

شوید
2 شاخه

گوجه فرنگی خشک شده
2 قاشق غذاخوری

زیتون
8 عدد

ماست
4 قاشق غذاخوری

پنیر فتا
30 گرم

آب لیموی تازه
1 قاشق چایخوری

فلفل سیاه
کمی

http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1426.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)
دستور تهیه:
با رنده مخصوص یا چاقو، خیار را از طول به برش های بلند و نازک ببرید. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1427.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

برش ها را روی حوله یا دستمالی بگذارید تا آب آنها گرفته شود.
http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1428.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

شوید را ریز ریز کنید و گوجه فرنگی خشک شده و زیتون ها را نیز به همین ترتیب خرد کنید. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1429.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

ماست، پنیر فتا و آب لیمو را در کاسه ای مخلوط کنید. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1430.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

بعد گوجه فرنگی خشک، زیتون و شوید خرد شده را به مخلوط فوق اضافه کنید و به آن فلفل سیاه بزنید. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1431.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

برش های خیار را روی تخته برش آشپزخانه بگذارید. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1432.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

یک قاشق چایخوری از مخلوط فتا را در انتهای یک برش بگذارید. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1433.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

برش خیار را رول کنید و با خلال دندان محکم کنید. و بگذارید سرد شود تا آماده سرو کردن شود. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1434.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

این رول ها اشتهاآورهای جالبی برای سفره های مهمانی هستند. حتماً آنها را امتحان کنید. http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1435.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/rejimi-ghaza/cucumber1-feta1-rolls1.html)

گندم1360
07 شهریور 1392, 03:52
طرز تهیه ی کوفته گوشت یونانی (http://www.beytoote.com/cookery/ghazaha/greek1-meat1-dumplings1.html) مجموعه: آموزش انواع غذاها (http://www.beytoote.com/cookery/ghazaha.html) http://www.beytoote.com/images/beytheme/logo.png
http://www.beytoote.com/images/stories/food/fo1585.jpg (http://www.beytoote.com/cookery/ghazaha/greek1-meat1-dumplings1.html)

مواد لازم :

گوشت گاو
یک کیلو

تخم مرغ زده شده
یک عدد

برگ نعنا تازه
2 قاشق سوپ خوری

شوید
نصف قاشق چای خوری

سرکه
یک قاشق چای خوری

نان نرم
4 برش

سیر آسیاب شده
6 حبه

پیاز خرد شده
یک عدد

نمک و فلفل
به میزان لازم

سس :

سس گوجه فرنگی
250 گرم

پیاز خرد شده
یک عدد

کره
سه چهارم فنجان

دارچین
یک قاشق چای خوری

میخک
یک چهارم قاشق چای خوری

برگ بو
دو عدد

طرز تهیه :
تمام مواد را با هم مخلوط کرده ، آنها را به شکل توپهای اندازه گردو درست کنید . آنها را در آرد غلطانده و در روغن سرخ کنید . آنها را به سس افزوده ، به مدت 20 دقیقه سرخ کنید . درصورت نیاز کمی آب به آن اضافه کنید . گوشت ها را می توانید در برگ مو قرار داده و در سس بپزید .

fofoli
07 شهریور 1392, 11:56
گندم جور من ممنون که به من سر میزنی چه اطلاعات خوبی تو دفترچت هست خوشمان امد سلطانم انشالله به تمام خواستات برسی:slxe1vrr6glin3kty2a

شهره
08 شهریور 1392, 17:16
میگم گندم من امروز متوجه شدم که تو مطمئنم تو دانشگاه درس اشپزی تدریس میکنی :91:
خدا تو رو نکشه اخه فکر نمیکنی ما که همگی رژیم داریم اینا رو میبینیم و دهنمون اب می افته و رژیم رو میشکونیم من چی به تو بگم ولی خوش به حال علی که همچین زن کدبانویی داره
چطوری الان چه رژیمی داری اتکینزی نه؟ من میخوام از فردا از رو برنامه غذایی که گذاشتی رژیم رو بگیرم اینطوری راحتترم مرسی از اطلاعات کاملت دوستم

- - - Updated - - -

میگم گندم من امروز متوجه شدم که تو مطمئنم تو دانشگاه درس اشپزی تدریس میکنی :91:
خدا تو رو نکشه اخه فکر نمیکنی ما که همگی رژیم داریم اینا رو میبینیم و دهنمون اب می افته و رژیم رو میشکونیم من چی به تو بگم ولی خوش به حال علی که همچین زن کدبانویی داره
چطوری الان چه رژیمی داری اتکینزی نه؟ من میخوام از فردا از رو برنامه غذایی که گذاشتی رژیم رو بگیرم اینطوری راحتترم مرسی از اطلاعات کاملت دوستم

گندم1360
08 شهریور 1392, 17:59
امروز روز چهارم اتکینز بودم. ناشتا: یه لیوان آب و یه کم آبلیمو
ص: تخم مرغ نیمرو تو ذروغن زیتون و کمی پنیر پیتزا و چای سبز
نهار: یه کمی آب خورشت بامیه و حدود 100 گرم گوشت و کمی سینه مرغ و چند حلقه کدو و یه ذره فلفل دلمه
ش: احتمالا سالاد خیار و کاهو با سس مایونز خونگی بخورم

گندم1360
08 شهریور 1392, 18:41
این چیپس خوشمزه و سالم بدون روغن و نمک بهترین اسنک بین وعده های غذایی است.
http://www.chista.org/Upload/Modules/News/ImageGallery1743/fo1299.jpg (http://www.chista.org/default-232.aspx)

این چیپس خوشمزه و سالم بدون روغن و نمک بهترین اسنک بین وعده های غذایی است.

سیبها را بصورت حلقه های نازک ببرید و در یک ظرف آب و یخ وکمی آب لیمو بگذارید بمدت ۱۰ دقیقه بماند.

سپس آب آنرا خالی کرده و سیبها را روی کاغذ پارچمنت یا ورقه های مخصوص فر که از سیلیکون درست شده است و احتیاج به چرب کردن ندارد و نچسب است بچینید و درون فر که از قبل با۲۰۰ درجه فارنهایت گرم کرده اید به مدت یک ساعت و نیم بگذارید بماند.

بعد از فر درآورده و میل بفرمایید . بسیار سالم بسیار خوشمزه

- - - Updated - - -

طرز تهیه راتاتوی ( غذای گیاهخواران )
مواد لازم :

پیاز درشت
2 تا 3 عدد

بادمجان متوسط
5 تا 6 عدد

کدوی متوسط
3 تا 4 عدد

گوجه فرنگی درشت
5 تا 6 عدد

فلفل سبز دلمه ای
2 تا 3 عدد

سیر
2 تا 3 پره

سبزی معطر(نعناع ، ترخان و جعفری)
یک دسته کوچک

روغن زیتون
150 گرم (یک پیمانه سرخالی)

نمک
به مقدار کم

به جای فلفل سبز دلمه ای می توانید از فلفل سبز کوچک که تند نباشد در حدود 150 گرم نیز مصرف کنید.

طرز تهیه :
پیاز را خلال و در روغن سرخ می کنیم تا کمی طلایی شود ، سپس سیر را می کوبیم و داخل پیاز میریزیم و بهم میزنیم ، آنگاه فلفل را به صورت حلقه یا ریز خرد می کنیم و با پیاز و سیر تفت می دهیم بعد بادمجان و کدو را به حلقه های نازک می بریم و به پیاز اضافه می کنیم و گوجه فرنگی را نیز خرد می کنیم و داخل ظرف می ریزیم و کمی نمک می زنیم و دسته سبزی معطر را نیز داخل ظرف قرار می دهیم ، حرارت را ملایم می کنیم تا تمام مواد بپزد و آب آن کشیده شود بعد دسته سبزی را بر می داریم و راتاتوی را در ظرف می کشیم . بهتر است روی گوجه فرنگی ها آب جوش بریزیم و پوست آنرا بگیریم و بعد مصرف کنیم . باید دقت کرد تمام مواد پخته شود ولی زیاد له نگردد.

- - - Updated - - -

طرز تهیه بستنی رژیمی با ماست
http://www.chista.org/DeskTopModules/News/showimage.aspx?id=23327&type=1&t=y&w=200&h=200 این بستنی رژیمی از شاتوت، ماست، شکر و کمی وانیل درست شده است.
این بستنی رژیمی از شاتوت، ماست، شکر و کمی وانیل درست شده است.درست کردن این بستنی بسیار سریع و راحت بوده به شرطی که شاتوتها را از قبل فریز کرده باشید.همچنین اگر شما رژیم نداشته باشید می توانید از تکه های انواع شکلات ( شکلات تلخ، شکلات سفید و ... ) استفاده کنید.

مواد لازم :

تمشک تازه یخ زده
3 فنجان (مراقب باشید تمشک ها له نشده باشند)

ماست ساده کم چرب
2 فنجان

شکر
1/3 فنجان

وانیل
1 و 1/2 قاشق چایخوری

تکه های شکلات
1/2 فنجان (ترجیحا ریز باشند)

طرز تهیه :
شاتوت، ماست کم چرب، شکر و وانیل را در مخلوط کن ریخته و آنقدر هم بزنید تا مایع صاف و یکدستی به شما بدهد.
سپس تمام این مواد را داخل دستگاه بستنی ساز ریخته و تا درست شدن بستنی صبر کنید.
سپس تکه های شکلات را به این بستنی اضافه کرده و به مدت 5 دقیقه داخل فریزر بگذارید.
در این لحظه بستنی شما آماده شده است. کافی است آن را به ظرف های مخصوص سرو منتقل کرده و از میهمانان تان پذیرایی کنید.

نکته :
اگر دستگاه مخصوص بستنی ساز در منزل ندارید از روش زیر استفاده کنید :
مخلوط آماده شده را در ظرفی به قطر 23 و ارتفاع 33 سانتی متر منتقل کنید و داخل فریزر بگذارید. سپس این مخلوط را هر یک ساعت یک بار هم بزنید تا زمانی که مخلوط سفت در لبه های ظرف و مخلوط نیمه سفت در مرکز ظرف باشد.
شاتوت ها را برای منجمد کردن بین 2 تا 6 ساعت درون فریزر قرار دهید.
سپس شاتوتها را به بستنی اضافه کرده و آن را به مخلوط کن منتقل کرده و هم بزنید تا مخلوط کاملا یکدست و سفتی درست شود.
سپس تکه های شکلات را به بستنی اضافه کرده و آن را درون کیسه های پلاستیکی کاملا بسته بگذارید و تا زمان سرو داخل فریزر نگهداری کنید.

اطلاعات تغذیه ای برای 1/2 فنجان بستنی شاتوتی :
کالری : 148
چربی : 4 گرم
چربی اشباع شده : 2 گرم
کلسترول : 4 میلی گرم
کربوهیدرات : 25 گرم
فیبر : 4 گرم
پروتئین : 4 گرم
سدیم : 45 میلی گرم

- - - Updated - - -

برگر مرغ رژیمی، غذایی برای جلوگیری از اضافه وزن
http://www.chista.org/DeskTopModules/News/showimage.aspx?id=23519&type=1&t=y&w=200&h=200 ابتدا چربی های مرغ را بگیرید و آن را تا اندازه ای که زیاد خرد نشود، چرخ کنید.

http://www.chista.org/Upload/Modules/News/ImageGallery1743/fo1309.jpg (http://www.chista.org/default-232.aspx)

مواد لازم برای 12 نفر :

مرغ بدون استخوان و بدون پوست
900 گرم

پودر سیر
۱/۴ قاشق چای خوری

پیاز
یک عدد

پودر سوخاری
60 گرم

آب
۴-۶ قاشق چای خوری

نمک و فلفل
به میزان دلخواه

طرز تهیه :
ابتدا چربی های مرغ را بگیرید و آن را تا اندازه ای که زیاد خرد نشود، چرخ کنید.
سپس مرغ ریز چرخ شده را درون یک کاسه بریزید و سپس به آن نمک، نان خرد شده یا پودر سوخاری، فلفل، پیازهای ریز شده، پودر سیر و آب اضافه کنید آن را با دستان خود با هم خوب مخلوط کنید.
این مخلوط در این مرحله حالت چسبندگی ندارد، به همین دلیل آن را به مدت یک ساعت درون یخچال بگذارید.
بعد از یک ساعت، مخلوط را به قطعات ضخیم در اندازه های یک همبرگز به تعداد ۱۰ الی 12 تایی تقسیم کنید.
حالا مقدار کمی روغن درون ماهی تابه بریزید و دمای آن را بر روی متوسط و یا کم تنظیم کنید.
سپس هر همبرگر مرغ را به مدت ۶-۴ دقیقه در هر طرف و یا تازمانی که پخته شود درون ماهی تابه سرخ کنید.
همبرگر شما آماده است و می توانید موادی را که دوست دارید و یا احساس میکنید که غذای شما را خوش طعم می کند به آن بیافزایید.

- - - Updated - - -

طرز تهیه دسر تمشک رژیمی خوش طعم
http://www.chista.org/DeskTopModules/News/showimage.aspx?id=23754&type=1&t=y&w=200&h=200 آب و پودر ژلاتین را در ظرفی مخلوط کنید و روی بخار آب قرار دهید، تا پودر ژلاتین در آب حل شود.

http://www.chista.org/Upload/Modules/News/ImageGallery1743/fo1338.jpg (http://www.chista.org/default-232.aspx)

مواد لازم :

شکر
1 پیمانه سرخالی

آب تمشک یا raspberry
2 پیمانه

ماست معمولی
1/2 پیمانه

آب
1/2 پیمانه

پودر ژلاتین
1 قاشق سوپخوری

طرز تهیه:
آب و پودر ژلاتین را در ظرفی مخلوط کنید و روی بخار آب قرار دهید، تا پودر ژلاتین در آب حل شود.
آب تمشک و شکر را مخلوط نموده و روی حرارت قرار دهید و هم بزنید تا شکر در آب تمشک حل شود.
سپس محلول ژلاتین را اضافه نموده، بمدت چهل و پنج دقیقه در یخچال قرار دهید، تا نیم بند شود.
بعد ماست را به مواد فوق الذکر اضافه کنید. با همزن برقی هم بزنید، تا با ماست کاملاَ مخلوط شود.
مواد را به چهار قسمت تقسیم کنید، و داخل چهار گیلاس پایه دار بریزید. سپس به مدت نه ساعت در یخچال قرار دهید تا ببندد .

- - - Updated - - -

طرز تهیه یک سالاد فوق العاده رژیمی
http://www.chista.org/DeskTopModules/News/showimage.aspx?id=23951&type=1&t=y&w=200&h=200 این سالاد فوق العاده کم کالری بوده و مخصوص کسانی است که رژیم های لاغری دارند.

http://www.chista.org/Upload/Modules/News/ImageGallery1743/fo1359.jpg (http://www.chista.org/default-232.aspx)

این سالاد فوق العاده کم کالری بوده و مخصوص کسانی است که رژیم های لاغری دارند.

این روزها بسیاری ازافراد ، بویژه خانم‌هایی که به فکر سلامتی و کنترل وزنشان هستند، شب‌ها به جای خوردن شام مفصل، فقط یک بشقاب سالاد می‌خورند .اگر شما هم از این دسته افراد هستید ، پیشنهاد امروز سرآشپز را امتحان کنید.

مواد لازم :

سیب زمینی
یک کیلو

ماست چکیده
دو فنجان

نخود فرنگی
یک کیلو

لوبیا سبز پخته شده
2 فنجان

باقلای پخته شده
2 فنجان

خیار و گوجه فرنگی
یک عدد

شوید ساطوری شده
یک فنجان

طرز تهیه سالاد رژیمی:
سیب‌زمینی‌ها را بشویید و با پوست بپزید .
نخودفرنگی را آب پز کنید و کنار بگذارید .
باقلا و لوبیا سبزها را هم با آب کم بخار پز و سپس نگینی ریز کنید .
نخود و سیب‌زمینی‌ها را نیم گرم مخلوط کنید و سپس ماست و شوید را به آن اضافه نمایید.
حالا سالاد آماده شده را در ظرف زیبایی بریزید و آن را با چند شوید و خیار و گوجه تزیین کنید .
سالاد سبزشما آماده شده است.

- - - Updated - - -

برنج مخلوط با کدو سبز و گوجه فرنگی http://www.novindiet.com/_repository/_images/cook_234.jpg

ارزش غذائی برای یک نفر

انرژی (کالری)
368

کربوهیدرات (گرم)
69گرم

پروتئین (گرم)
11گرم

چربی (گرم)
5گرم

اسیدهای چرب اشباع
1گرم

چربی ترانس
0گرم

سدیم
412میلی گرم

فیبر
4گرم

کلسیم
105میلی گرم

مواد مورد نیاز برای یک نفر

آب یا عصاره سبزیجات
3و نیم پیمانه

آب گوجه فرنگی
1/2فنجان

روغن زیتون
1قاشق غذاخوری

موسیر
5عدد، کاملاً خرد شده

کدوسبز
4عدد متوسط، خرد شده

برنج قهوه ای
1و1/3پیمانه

گوجه فرنگی
4عدد، کاملاً خرد شده

جعفری تازه
1/2پیمانه، کاملاً خرد شده

مرزه خشک شده(یا تازه)
1/2پیمانه

پنیر پارمسان
2قاشق غذاخوری،رنده شده

فلفل سیاه تازه
1/4قاشق غذاخوری،آسیاب شده

جعفری تازه خرد شده جهت تزیین
به میزان دلخواه

طرز تهیه
1.در یک ماهی تابه متوسط، عصاره سبزیجات و آب گوجه فرنگی را مخلوط کرده و با درجه حرات کم تا زمان جوش آمدن حرارت دهید. 2. در یک تابه نچسب روغن را حرارت دهید. موسیرها را تازمان نرم شدن تفت دهید، حدود 2 دقیقه. کدوسبز را اضافه کرده و به پختن ادامه دهید تا کدوسبزها نیز نرم شوند، در حدود 5 دقیقه دیگر. برنج را بیافزایید، تفت دهید ، حدود 1 دقیقه. 3. یک پیمانه ازمخلوط آب سبزیجات تهیه شده، گوجه فرنگی ها، جعفری، و مرزه را اضافه کرده، به پختن تا زمان کشیدن شدن آب آن ادامه دهید. به اضافه کردن مابقی مخلوط آب سبزیجات ادامه داده، هر بار 2/1فنجان ، بعد از هربار کشیدن شدن آب غذا. کل زمان پخت بایستی در حدود 30-25 دقیقه باشد. پنیر و فلفل را اضافه کرده و هم بزنید؛این غذا باید فوراً سرو شود. برای تزیین روی آن جعفری بپاشید.

هوموس http://www.novindiet.com/_repository/_images/cook_235.jpg

ارزش غذائی برای یک نفر

انرژی (کالری)
91

کربوهیدرات (گرم)
13گرم

پروتئین (گرم)
5گرم

چربی (گرم)
2گرم

اسیدهای چرب اشباع
0گرم

چربی ترانس
0گرم

سدیم
151میلی گرم

فیبر
1گرم

کلسیم
54میلی گرم

کلسترول
0 میلی گرم

مواد مورد نیاز برای یک نفر

نخود
1 قوطی(15 انس)، شسته شده و خشک شده

ماست بدون چربی ساده
1/2 فنجان

آب لیموی تازه
2قاشق غذاخوری

سیر
3حبه، له شده

روغن زیتون
قاشق غذاخوری

آب
قاشق غذاخوری

نمک
1/2قاشق چایخوری

زیره سبز
قاشق چایخوری

فلفل سیاه تازه
1/8 قاشق چایخوری ، آسیاب شده

طرز تهیه
هوموس را می توان به صورت آماده خریداری کرد ولی زمانیکه به شکل تازه استفاه شود بسیار بسیار خوشمزه تر خواهد بود. این غذای کم کالری را می توانید همراه با گوجه فرنگی گیلاسی، گلچه های بخارپز شده ی بروکلی و گل کلم،برش های فلفل و هویج فرنگی سرو نمایید. در یک مخلوط کن یا غذاساز، تمام مواد تا زمان مخلوط شدن پوره کنید، اما اجازه دهید که مواد اندکی هم تکه تکه باقی بمانند و در هنگام استفاده زیر دندان حس شوند . نکته: هوموس در ظروف دردار تا حداکثر 5 روز در یخچال به خوبی نگهداری می شود

- - - Updated - - -

سالاد کلم قالبی
مواد لازم:

کلم : یک عدد متوسط

هر ۱۰۰ گرم کلم ۲۸ کالری

هویج : دو عدد متوسط

هر ۱۰۰ گرم هویج ۳۵ کالری

ماست کم چرب : ۱ لیوان

هر ۱ لیوان ماست کم چرب ۱۱۰ کالری

آبلیمو دو ق غذاخوری میتونید از سرکه هم استفاده کنید

هر ۱۰۰ گرم ۲۶ کالری

ذرت :۲ ق غذاخوری

هر ۱۰۰ گرم ذرت ۸۰ کالری

نخود فرنگی : ۲ ق غذاخوری

هر ۱۰۰ گرم نخود فرنگی ۹۲ کالری

نمک و فلفل به میزان لازم

طرز تهیه:

کلم با دنده درشت و هویج با دنده ریز رنده کرده ام

بعد ماست با آبلیمو و نمک و فلفل مخلوط کردم

و ریختم رو کلم و هویج و بعد نخود فرنگی و ذرت اضافه کرده ام

سالاد آماده شده ۱۲ تا ۲۴ ساعت بذارید داخل یخچال

این سالاد باید داخل یخچال بمونه تا طعم خوبی بگیره

نکته :

فلفل زیاد اضافه نکنید چون خود کلم تند هست

و ببینید چقدر تاکید میکنم که باید حتما مدت زمان زیادی در یخچال

بذارید تا خوشمزه بشه

نوش جان

- - - Updated - - -

با نوشیدن این اسموتی های سالم وزن کم کنید
اسموتی ها سالم هستند ، سریع و آسان آماده می شوند و سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان ها هستند ، علاوه بر اینها این دستور العمل ها نه تنها حاوی مقادیر متنوعی از میوه های تازه هستند بلکه حاوی MUFA ها (اسیدهای چرب اشباع نشده) هستند. قبلا در مورد رژیم MUFA ، که نابود کننده چربی های دور شکم (http://www.seemorgh.com/lifestyle/2155/165179.html) هستند، درباره آنها صحبت شده است . MUFA ها مواد اصلی رژیم غذایی شکم تخت (http://www.seemorgh.com/lifestyle/2155/165179.html)هستند که به طور خاص چربی شکمی را هدف قرار می دهند .
این اسموتی های خوشمزه برای صبحانه، ناهار، و یا یک میان وعده کسانی که به فکر شکمشان هستند ایده آل هستند و هر دستور غذا حاوی حدود 400 کالری در هر وعده است.
برای آماده کردن اسموتی همه مواد را داخل مخلوط کن بریزید تا خوب مخلوط شوند . اگر مخلوط شما خیلی سفت شد کمی آب یا شیر داخل آن بریزید، در ضمن همانطور که قبلا هم گفتیم می توانید به جای یخ از میوه های یخ زده هم استفاده کنید . در آخر هم آنها را در لیوان های زیبا سرو کنید و با تکه های میوه تزئین کنید ، نوش جان !

_ اسموتی انبه
مواد لازم برای 1 نفر :
¼ فنجان تکه های انبه
¼ فنجان آووکادو رسیده (MUFA)
½ فنجان آب انبه
¼ فنجان ماست وانیلی بدون چربی
1 قاشق غذاخوری آبلیمو تازه
1 قاشق غذاخوری شکر
6 تکه یخ

انبه، آووکادو، آب انبه، ماست، آبلیمو، شکر، و تکه های یخ را در مخلوط کن بریزید تا ترکیبی صاف ویکدست بدست آورید ، بعد آن را در لیوان بلند سرو کنید . می توانید آن را با تکه های انبه و یا توت فرنگی تزئین کنید .

_ اسموتی کره بادام زمینی و موز
مواد لازم برای 1 نفر :
½ فنجان شیر کم چربی
½ فنجان ماست کم چربی ساده
2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی طبیعی بدون نمک (MUFA)
¼ موز بسیار رسیده
1 قاشق غذاخوری عسل
4 تکه یخ

_ اسموتی هلو
مواد لازم برای 1 نفر :
1 فنجان شیر کم چرب
1 فنجان هلو منجمد
2 قاشق چایخوری روغن بذر کتان ارگانیک (MUFA)

_ اسموتی لیمو و پرتغال
مواد لازم برای 1 نفر :
1 فنجان شیر کم چرب یا شیر سویا
170 گرم ماست (80 کالری )
1 پرتقال متوسط پوست کنده، تمیز و قطعه قطعه شده
چند قطره آبلیمو
1 قاشق غذاخوری روغن دانه کتان (MUFA)
چند تکه یخ

_ اسموتی سیب
مواد لازم برای 1 نفر :
1/2 فنجان شیر کم چرب یا شیر سویا
170 گرم ماست (80 کالری )
1 قاشق چایخوری ادویه پای سیب
1 سیب متوسط پوست کنده و خرد شده
2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی (MUFA)
کمی وانیل
چند تکه یخ

_ اسموتی آناناس
مواد لازم برای 1 نفر :
1 فنجان شیر کم چرب
100 گرم آناناس کنسرو شده
1 قاشق غذاخوری روغن دانه کتان ارگانیک (MUFA)
چند تکه یخ

گندم1360
08 شهریور 1392, 18:44
کباب سینی یا کباب تابه ی رژیمی (http://fooddiet.blogfa.com/post/52) 2 مواد لازم: مرغ چرخکرده:نصف سی نه مرغ
هویج : ۱ عدد کوچک
پیاز : ۱ عدد کوچک
شوید نعناع مزه و شنبلیه خشک از هر کدام:۱ق غ
دارچین نمک فلفل سماق زعفران دارچین :به مقدار لازم
گوجه : ۲ عدد درشت
طرز تهیه:
مرغ با هویج و پیاز میکس کردم تو بلندر یا چرخ گوشت
هر چیزی که در دسترس داشتید
بعد نمک فلفل دارچین زعفران سماق زردچوبه
(از ادویه دیگه مثل آویشن و پاپریکا میتونید استفاده کنید)
و سبزیجات خشک هم ریختم و با دست شروع کردم هم زدن
تا کاملا مواد میکس هم بشن
بعد کف ماهیتابه چدن با دستم پهن کردم
(من میخواستم خیلی رژیمی بشه اما شما
میتونید قبل از ریختن مواد تو ماهیتابه کف اون چرب کنید)
و روش گوجه حلقه حلقه کردم گذاشتم
(شما میتونید از سبزیجات دیگه مثل فلفل دلمه
قارچ سیب زمینی پیاز و هر نوع سبزیجات دیگه استفاده کنید
من فقط گوجه داشتم)
و در ظرف ببنید و زیر گاز کم کم کنید مثل دم کنی برنج
این غذا ظاهر خوبی نداره اما شدید خوشمزه است

آفاق
08 شهریور 1392, 21:57
بچه هااااااااااا جونم سلاااااااام و ممنون از راهنماییهاتون

فردا میام و نتیجه نهایی کانادایی رو اعلام میکنم
راستی میخوام رژیم سوپ سوزاننده چربی رو امتحان کنم ، اگه میشه بیاید و نظراتونو راجع بهش بگید !

ممنون

نانوک
08 شهریور 1392, 23:11
سلام گندم جون
خوبی عزیزم؟
چه خبرا؟
آقا علی خوب هستن؟
چه خبرا از رژیم عزیزم؟
خوب پیش میره که ایشالا

fofoli
09 شهریور 1392, 12:00
روز دوم :92.6.9
1 ل اب ولرم اب لیمو نریختم چون سردرد داشتم
ص:پنیر خامه ای 1 ق م و 1.5 تخم مرغ ابپز
میان وغده:1 خیار

- - - Updated - - -

گندم من پارسال کتاب اشپزی رژیمی اتکینزی به دستم رسید کتابو خوندم اما باورم نمیشد که با چربی وپروتیین بشه چربی اب کرد قدیمیها میگفتند که هرچیو با خودش به جنگش برید نمیدونستیم برای لاغر شدن هم باید این جوری برخورد کنیم.:89::15:
گندم جون روز چندمی؟واز روز چندم شروع به کاهش داشتی؟:91:

banooo58
09 شهریور 1392, 12:53
گندم عالیه کاهشت تبریک همین جور ادامه بده

نهال5
09 شهریور 1392, 13:41
گندم يه روز كه وقت كردم بايد بيام دقيق اين غذاهارو بررسي كنم آخه منم حسابرسم بررسي مي كنم اونوقت به حسابت ميرسم

آفاق
09 شهریور 1392, 14:40
سلااااااااااااااااااااام گندم جونم ، ممنون از راهنماییت !

من یه رژیم یک هفته ای میخوام !

هفته ی بعد که مسافرتم رو میخوام رژیم پروتئین بگیرم

آخه من کلاً سبزیجات رو دوست دارم !

شهرزاد
09 شهریور 1392, 16:21
ممنونم که انقدر گلی و انرژی مثبت بهم دادی

شهره
09 شهریور 1392, 19:05
گندمی دوستم اگه گفتم تو دانشگاه اشپزی تدریس میکنی امیدوارم ناراحت نشده باشی گلم اخه اینقدر غذاهای خوشمزه میزاری که گفتم شاید اشپزی بابا:146fs96171:بابت کاهشتم تبریک میگم این تویی گندم که هر روز ناله میکردی و گریه زاری راه انداخته بودی که من ناامیدم و وزن کم نمیکنم :tantrumsmiley::brodkavelarg:حالا دیدی که ارزش داشت اون استاپی که داشتی حالا داری تند تند بزنم به تخته کلی وزن کم میکنی افرین دوست با اراده من موفق باشی امیدوارم که به زودی جشن هدف بگیری

مملي شيطون
09 شهریور 1392, 21:39
گندم جان چه خبرا ؟؟از وزنت ؟؟ از رژیمت ؟؟؟

Mehregan1986
10 شهریور 1392, 09:14
گندم جووووووووونم از ١٠٣ رسيدم به ٩٨/٣٠٠
هشت روز اتكينز بودم
امروز ديگه اتكينز رو شكستن،چون كارم داشت ميرسيد بيمارستان

banooo58
10 شهریور 1392, 13:25
گندم چطوری گزارش نمیدی خوشحال شیم؟

نهال5
10 شهریور 1392, 15:03
گندم كجايي؟

نورا
10 شهریور 1392, 15:21
سلام گندم جون

من وقتی می بینم یه نفر لاغر شده و وزن کم کرده کلی ذوق می کنم و خوشحالی در می کنم

تبریک می گم بهت

:coffeebath:

Zenith
10 شهریور 1392, 15:31
بخاطر کاهشت تبریک میگم گندم جان. ولی کجا غیبت زد؟ رفتی برا کاهشت جشن بگیری؟

گندم1360
10 شهریور 1392, 17:30
به به به به! رئیس بزرگ بهم سر زده. خوش اومدی. زنیت جون دو روزی خیلی پکر بودم. واسه همین نیومدم. هنوز کو تا جشن؟ اما اگه هشتاد بشم به خودم یه جایزه میدم

بخاطر کاهشت تبریک میگم گندم جان. ولی کجا غیبت زد؟ رفتی برا کاهشت جشن بگیری؟

- - - Updated - - -

مرسی نورای گلم. انشالا تو هم به زودی سبز میشی

سلام گندم جون

من وقتی می بینم یه نفر لاغر شده و وزن کم کرده کلی ذوق می کنم و خوشحالی در می کنم

تبریک می گم بهت

:coffeebath:

- - - Updated - - -

عزیزدلم سفرت خوش بگذره. همه ما وظیفه امونه به هم کمک کنیم.

سلااااااااااااااااااااام گندم جونم ، ممنون از راهنماییت !

من یه رژیم یک هفته ای میخوام !

هفته ی بعد که مسافرتم رو میخوام رژیم پروتئین بگیرم

آخه من کلاً سبزیجات رو دوست دارم !

- - - Updated - - -

نهال خیلی حالم بو بود. حال روحیمو میگم. امروز کمی بهترم. وزنم امروز 83/400 بود. ت. چطوری دوست جون؟

گندم كجايي؟

- - - Updated - - -

بانو جونم مرسی که نگرانم بودی. حال روحیم خوب نبود. امروز بهترم. وزنم83/400 شده. اتکینز خوبه اما دلم خیلی میوه می خواد.

گندم چطوری گزارش نمیدی خوشحال شیم؟

گندم1360
10 شهریور 1392, 18:01
برنامه این ترم دانشگاهمو گرفتم. پروژه جدیدم هم از هفته آینده شروع میشه. امیدوارم با رژیمم مشکلی پیش نیاد. امروز بحث هیات علمی بود. باید تلاش کنم که این شانس رو از دست ندم. اما یه کمی خسته و بی انرژی هستم. از علی هم دلگیرم. البته این بیماری داداشش خیلی طولانی شده و اون هم از پا دراومده. خدا جون کمک کن این روزهای وحشتناک تموم بشه.

banooo58
10 شهریور 1392, 18:09
خدا نکنه عزیزم چرا روحیت خوب نبوده
به خدا توکل کن
دو خط قرآن بخون آروم میشی

neli
10 شهریور 1392, 18:41
سلاااااااااااااام گندم جون
میگم یه هفته مونده به 15 شهریور
به هدفت می رسی؟؟

banooo58
10 شهریور 1392, 19:18
مرغ رو به قطعات کوچولو تقسیم میکنی مثل قیمه
با یه کم زعفرون و نمک و کره بدون پیاز و هر ادویه دیگه حسابی
سرخش کن آخر کار یکم آبغوره یا آبلیمو بهش اضافه کن
وقتی مرغات حسابی سرخ شد و پخت قارچتو بهش اضافه کن
نذار خیل آب قارچ ها کشیده بشه یه نصف پیازرو خلال نازک کن
حساب سرخش کن اما چیپسی نشه اونم قاطیش کن با هم
یه دو سه دور تفتشون بده
آخر کار 2 قاشق خامه بهش اضافه کن همین که موادت یه تفتی
بخوره و با خامه مخلوط بشه کافیه
بعدم بشین نوش جونش کن عاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااالی میشه

- - - Updated - - -

اندازه 2 تا قاشق غذا خوری پیازچه
+ یه بشقاب کوچیک کاهو ریز خرد شده + یه چهارم فلفل دلمه ریز
+ یه نصف فنجون تره + 50 گرم پنیر + 2 تا تخم مرغ
+ یه کم نمک (چون پنبر داره شورش نکن ) + یه کم فلفل
اگه شد یه کوچولو زعفرون همه رو با هم مخلوط کن
تو ماهیتابه با کره چرب کن همه مواد رو بریز توش
درشو بذار
تونستی پشت وروش کن نتونستییم مهم نیست
بعد 3 تا 5 دقیقه حاضره فقط به هیچ عنوان روزی که اینو میخوری
دوباره کاهو و خیار نخور

- - - Updated - - -

یه ساقه کرفس ترد و نازک
پنیر+ تخم مرغ آبپز + پیاز یا پیازچه + یه کم جعفری ساطوری + یه کم آبلیمو
اگه داشتی یکم سس مایونز بدون شکر همه رو مخلوط کن و داخل کرفستو پر کن
عالیه این کارو با خیارم میتونی بکنی

- - - Updated - - -

تن ماهی + پنیر + جعفری + تخم مرغ + یه کم آبلیمو مثل کوکو نتیجش واقعا عالیه

- - - Updated - - -

قرمه سبزی درست کن بدون لوبیا با گوشتش
بریز زوی کاهوی خورد شده عالی میشه
خورشت کرفس با گوشتش اینم بریز رو کاهوت
گوشت چرخ کرده + پیاز+ یه کم نمک و ادویه + پنیر
ماهی سرخ شده
قارچ کبابی
مرغ توفر قارچم بریز کنارش قارچها رو روش شکاف عمیق بزن
کره و آبلیمو و نمک و فلفل رو بریز روش همچین که بین شکافاتم بره
هر از گاهی سینی رو از فر در بیار از این مواد بریز روش
یه سالاد درست کن به این صورت
تخم مرغت رو آبپز کن
بذار خنک که شد رندش کن
کاهورو خورد کن مرغ رو بپز بعد ریش کن تو کاهوها
یه کم خیار ریز خورد کن تخم مرغهارم اضافه کن
با یه قاشق سس مایونز بدون شکر و 2 قاشق خامه و نمک و فلفل و یکم آبلیمو
مخلوطش کن بذار یه 2 ساعت بمونه تو یخچال بعد برو حالشو ببر

banooo58
10 شهریور 1392, 19:18
دیگه فعلا بسه

شهرزاد
10 شهریور 1392, 19:42
'گندم جون تو ف ی س ب و ک عکس های خودته؟اصلا چاق نیستی که

مملي شيطون
10 شهریور 1392, 22:15
گندم جون انشالله مشکلت به زودی حل میشه و روزهای خوش میاد سراغت خودت به خودت روحیه بده عزیزم و کم نیار همین کاهش وزن خودش کلی به ادم روحیه میده

منم میخام فیست رو شهرزاد کدوم دوستت هستش این گندم و جو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi:برم ادش کنم

گندم1360
10 شهریور 1392, 22:49
بانو ممنون گلم. خدا رو شکر که اینجا دوستای خوبی مثل تو دارم.

- - - Updated - - -

خدا جون میدونم آدم خوبی نیستم. اما تو که مهربونی و رحیمی و رحمان، بهم کمک کن. تنهام نذار. الان اونقدر دغدغه دارم که دیگه چاقی کمرنگ ترینشونه. خدا جون فقط امیدم تویی...

شهره
11 شهریور 1392, 05:09
چرا دلخوری؟ چرا داغونی ؟چرا از علی دلخوری ؟ این روزا برای همه هست منم بعضی اوقات اینطوری میشم تو باید اونو درک کنی من نمیدونم چی شده اما دیدم نوشتی برادرش مریضه اگه درست متوجه شده باشم خوب اون خودش الان داغونه احتیاج به حمایت تو داره اگه تو هم داغون باشی که فاتحه این رابطه رو باید خوند یک کم صبور باش درست میشه این روزا میگذره گندم به خدا ارزش نداره اینطوری خودتو داغون کنی هیچ رابطه ای ارزش داغون شدن نداره خودت یه تجربه داشتی و میدونی که باید چه جوری با مشکلات کنار بیایی یک کم بیشتر به خودت توجه کن بیشتر سرتو گرم کن که به علی کمتر توجه کنی منظورم از توجه نکته سنجی ات کمتر بشه یک کم فاصله ذهنی ازش بگیر بزار اروم شی تو که اروم بشی اونم راحتتر با مشکلاتش کنار میاد و دوباره ارامش برقرار میشه دیگه نبینم از علی دلخور باشیااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا

zohreh.a
11 شهریور 1392, 17:09
گندم جان من هم همسن توام من از مشکلت خبر ندارم اما فکر میکنم تو هم خیلی حساسی و به تمام رفتارهای شوهرت توجه میکنی و زیر ذره بین میذاری خیلی سخته ادم بخواد خودش رو عوض کنه من هم همیشه به خودم میگم به رفتارها ی همسرم زیاد توجه نکنم اما نمیتونم اما کدوم زندگی رو دیدی که بدون ناراحتی باشه به خصوص که الان شما هنوز نامزدید من خودم تو دوران نامزدی انقدر با محمد میجنگیدم که بارها به فکر طلاق می افتادم اما لان که حدود 6 سال از اون روزها میگذره خوشحالم که زود تصمم نگرفتم و حالا ذندگی ارومی دارم ناراحتی تو دوران نامزدی به نظر من طبیعیه راستش من الان هر وقت که یه مدت طولانی اروم و بدون سرو صدا با محمد هستیم انگار حوصله ام سر میره شروع میکنم به بهانه گرفتن این هم بدون که بهترین مرد دنیا هم کاملا مطابق میل ما نیستند و رفتار نمیکنند برای همین یه جاهایی هم باید بعضی رفتارها رو از اونها بپذیریم و از دید اونها نگاه کنیم من همیشه یه جوری فکر میکنم که انگار محمد کارو وظیفه ای جز خدمت کردن و رسیدن به من نداره اما این اشتباه برای همین هم خیلی وقتها ناراحت میشم باید یه خورده خودمو رو عوض کنیم به علی هم فرصت بده و با ناراحتیت و ضعیت اونو بدتر نکنن اونوقت خدایه نکرده اون تحت فشار حرفی میزنه که باعث دلخوری بیشتری میشه اروم باش وبا ارامشت اون رو هم اروم کنه بذار شونه هات یه محل برای ارامشش باشه نه پیش تو بودن براش یه ناراحتی بشه موفق باش ببخشید که فضولی کردم و خودم رو انداختم تو مسئله ای که به من ربطی نداره

گندم1360
12 شهریور 1392, 03:25
وزنم امروز82/800 بود. بی حوصله و عصبی هستم. خدایا تنهام نذار.

anahita
12 شهریور 1392, 04:58
سلام گندم خانوم گل
خیلی خوبه که شروع کردی به کاهش وزن
لاغری خودش یه شروع دوباره است و تو الان تو مرحله ای از زندگیت هستی که خودش هم یه شروع دیگه است ...
شروع شذن یه مسیر جدید تو زندگی و قدم گذاشتن تو اون مسیر کار خیلی سختیه .. بیشتر آدما وسطای راه خسته میشن و کم میارن و راهشونو نا تموم رها میکنن و به هدفشون نمیرسن ..
اما آدمایی موفق هستن که دشواری این مسیرهای جدید تو زندگی رو با قدرت و صبر و توکل به خدا و لبخند زدن تو اوج ناراحتی پشت سر بذارن
امیدوارم موفق بشی چون توانایی موفقیت رو لا به لای حرفات حس کردم
راستی میدونستی خیلی رمانتیکی ؟

نهال5
12 شهریور 1392, 09:47
سلام گندم خانم گل( دوستدارعلي آقا ) اينطور نيست ؟ هميشه اين جمله تو ذهنت باشه ادم كسي رو كه دوست داره ناراحت نمي كنه چون اون ناراحت بشه خودش هم ناراحته پس خيلي چيزهارو نبايد ببيني واز خيلي كارها وحرفها بايدچشم پوشي كني آرامش توسط زن بوجود مياد زنها قدرت هر كاري رو دارن مي تونن با يك جمله آتيش بپا كنن همينطور مي تونن آرامشي به زندگي بدن كه وصفش هم نشه كرد پس دست خود ماست كه چطور زندگي كنيم

banooo58
12 شهریور 1392, 12:05
گندم جون خدا هیچ وقت بندشو تنها نمیذاره
این مائیم که به نشونه هاش توجه نمیکنیم
توکل کن قرآن بخون شکایت نکن صلوات زیاد بفرست
ما هم همه دعا میکنیم
زودتر به آرامش برسی

آفاق
12 شهریور 1392, 13:40
سلاااااااااااااااام گندم جونم ، نبینم بی قراریا ، توکل کن به خودش ، مطمئن باش تنهات نمیذاره :slxe1vrr6glin3kty2a

zohreh.a
12 شهریور 1392, 14:33
گندم جان زیادبهش زنگ نزن بزار خودش دلش برات تنگ بشه اگه جواب تماساتو نمیده حتما درگیری فکریش زیاده بزار یه خورده ارامش پیدا کنه خودش برمیگرده اونوقت با روی باز بپذیرش هیچ ناراحتی و مشکلی باقی نمیمونه یه روز اینارو به عنوان تجربه برای یکی دیگه تعریف میکنیو به حال امروزت میخندی چون میگذرد غمی نیست:slxe1vrr6glin3kty2a:slxe1vrr6glin3kty2a:s lxe1vrr6glin3kty2a:slxe1vrr6glin3kty2a:slxe1vrr6gl in3kty2a

sahart askari
12 شهریور 1392, 14:55
سلام گندم جون تو میتونی وقتی لاغر بشی اعصابت راحت میشه اعتماد به نفس پیدا میکنی و مشکلاتتو حل میکنی :178:

مملي شيطون
12 شهریور 1392, 15:56
گندم جون غصه نخور می دونم ادم خیلی ناراحت میشه وقتی مورد بی توجهی قرار میگیره ولی بی توجهی شوهر تو علت داره خودت رو ناراحت نکن عزیزم ازدواج اولت رو هم فراموش کن و سعی کن برای شوهرت هم دلبری کنی با کمی دوری ازش کمی بی تفاوتی می دونم سخته ولی به نظر من بعضی وقتها باید از طرفت دور بشی تا ارزشت رو بفهممه نمی بینی ادم وقتی قهر می کنه بعدش چقدر دلچسبه :bollywood1: ناز ادم رو می کشن :7165:

هلی
12 شهریور 1392, 16:07
سلام گندم جون
نبینم غصه میخوری
یه کم زمان بده بهش
خودت هم آروم باش

یلدا
12 شهریور 1392, 20:20
سلاااااااااااام عزیزم
بیا اعلام وزن کن گلم
وگرنه از مسابقه حدف میشی
http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-140/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87%7C%D9%88%DB%8 C%DA%98%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2%7C%D9%88%D8%B2%D9%86%D9%8 7%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86-80-%D8%AA%D8%A7-110-a-3352/#post73643

Mehregan1986
12 شهریور 1392, 21:35
گندم جونم ناراحت نباش گلم،اينا خيلي پيش مياد
البته خوب من تجربه ي ازدواج و زندگي مشترك ندارم ولي عزيز دلم مردا بعضي وقتا احتياج دارن تنها باشن،دست خودشون نيست،ذاتشون اينجوريه گلم
اتفاقا تو اين مواقع بيشتر بهشون گير بدي نتيجه ي عكس ميده
هيچ وقت نذار اين اتفاقات اينجوري ناراحتت كنه،هميشه بگو و خدا رو شكر كن كه سالمه
مگه سالم بودن اون برات مهم نيست گلم؟همين برات كافيه ديگه
مطمئن باش برميگرده و خودش هم اصلا متوجه نميشه كه اين مدت ازت دور بوده چون واقعا مردا به اين تنهايي احتياج دارن
همينجور كه زن ها احتياج دارن ولي ماها خودمون رو متاسفانه خيلي وابسته ي طرف مقابل ميكنيم
وقتي برگشت اصلا ناراحت نباش،اصلا به روش نيار،يه كوچولو گلا يه كن ولي اصلا كش نده قضيه رو
انشالله كه هر چي پيش بياد خيره گلم
موفق باشي عزيزم:slxe1vrr6glin3kty2a

گندم1360
12 شهریور 1392, 22:38
دوستای خوبم ازتون ممنونم. خدایا شکرت که اینقدر هوامو داری و دوستای خوبی بهم دادی. راهنمایی های همه اتون عالی بود. خودمم همیشه دیگران رو خوب راهنمایی میکنم اما به خودم که میرسه گیج میشم. امروز علی اس داد. گفت عزیزم نگران نباش. نمیتونم باهات تماس بگیرم. بعدا برات توضیح میدم. انگار یه دنیا آرامش بهم هدیه دادن. همه اتونو دوست دارمممممممممممممممممم. دعا میکنم همیشه خوشبخت باشین و شاد و لاغر خوش اندامممممممممممممم:smiley-love019::123::smiley-love021::2ro58wp::pillowtalk:

هلی
12 شهریور 1392, 23:02
دوستای خوبم ازتون ممنونم. خدایا شکرت که اینقدر هوامو داری و دوستای خوبی بهم دادی. راهنمایی های همه اتون عالی بود. خودمم همیشه دیگران رو خوب راهنمایی میکنم اما به خودم که میرسه گیج میشم. امروز علی اس داد. گفت عزیزم نگران نباش. نمیتونم باهات تماس بگیرم. بعدا برات توضیح میدم. انگار یه دنیا آرامش بهم هدیه دادن. همه اتونو دوست دارمممممممممممممممممم. دعا میکنم همیشه خوشبخت باشین و شاد و لاغر خوش اندامممممممممممممم:smiley-love019::123::smiley-love021::2ro58wp::pillowtalk:

دیدی گندم جون زیادی نگران بودی
همیشه از این اتفاقات میفته
منم تو دوران نامزدیم زیاد اینجوری نگران میشدم
ولی خب خدا رو شکر که همه چی روبراهه
پس گندم خانوم با یه انرژی مضاعف پیش بسوی سبز

Zenith
12 شهریور 1392, 23:37
گندم جان الان که داشتم این چندتا پست اخیرت رو میخوندم اولش یه کم برات دلم گرفت. ولی بعدش که دیدم بیشتر شبیه یه سوتفاهم بوده و حل شده خیلی خوشحال شدم. موفق باشی گلم
راستی گندم من به واسطه ی نوع کارم با اساتید زیادی سر و کار دارم. نمی دونم من حساسم یا دانشجوها هم همینطورن. به نظر من اساتید خوش اندام و صاف و مرتب جذبه ی بیشتری از نظر احترام پذیری دانشجو دارن. مثلا یکی از اساتیدی که باهاش ارتباط دارم فوق العاده خوش اندامه. یه مانتو شلوار رسمی هم همیشه میپوشه و با وجودیکه تنگ نیست خیلی رو تنش زیبا می ایسته. منظورم کلا این بود که من عاشق استادای خوش تیپم. بدو که تا خوش اندام شدن تو هم چیزی نمونده.

شهرزاد
12 شهریور 1392, 23:40
موفق باشی گندم جون

رومی
13 شهریور 1392, 05:06
سلام
گندم عزیزم اسم قشنگت برای من خاطرات خوب یک رمان عشقی رو تو روزای سخت یادآور میکنه .عزیز دلم به علی فرصت بده تا قدرتو تا آخرین نفس بدونه همیشه براش یه رویای دست نیافتنی باش اگه آسون بدستت بیاره مطمعن باش آسون از دستت میده .....همیشه ازش یه قدم جلوتر باش تجربه تو زندگی به من ثابت کرد اگه محتاج محبت یا عشق یا ترحم و.............باشی نه تنها مورد توجه قرار نمگیری بلکه ضعیف وضعیف تر میشوی . مردا از زنهای ضعیف/ترسو/وابسته/گدای عشق ومحبت/خوششون نمیاد. هرچه سرکش تر باشی .قویتر باشی مغرورترباشی بیشتر خواهانت خواهند شد .گندم عزیزم این تجربه ونظر شخصی من قربونت برم امیدوارم سو تفاهم پیش نیاد . :smiley-love059:

نهال5
13 شهریور 1392, 09:12
نهال علی یه هدیه است که بعد از ده سال دوباره به دستش آوردم. من و اون سال 87 تو زاهدان دانشجو بودیم. ازم خواستگاری کرد و من احمقانه ردش کردم. خیلی اتفاقی بعد از اینهمه سال همو پیدا کردیم. اون داشت از همسرش جدا میشد و منم که جدا شده بودم. ایندفعه تصمیم گرفتیم قدر همو بدونیم. واسه همین دیگه نمیخوام دوباره از دستش بدم. تو چه رژیمی داری الان؟

گندمم اگه شماها تو سرنوشت هم ديگه باشين و قسمت باشه انشاء حتما به همديگه خواهيد رسيد بسپار به دستان تواناي خداوند كه صلاح مارو خيلي بهتر از خود ما مي دونه چيه

شهرزاد
13 شهریور 1392, 11:00
گندم جون هر کمکی خواستی رو من حساب کن هم لاغر شدن هم برای آروم شدن هم در لاغر شدن می تونم کمکت کنم هم رشته روانشناسی هست می تونم کمکت کنم گلم هیچ وقت این جس رو به آدم ها نده که داری اسیرشون می کنی حتی اگر خیلی کسی رو دوست داری سعی کن یک زمان ها خودت رو کنترل بکنی وقتی 1-2 بار زنگ زدی و اس ام اس دادی دیگه بیشتر این کار رو نکن حتما کس مورد نظرت شرایطش جور که بشه باهات تماس می گیره اول از همه شروع کن به خودت برس هر چی زیباتر بشی خواستنی تر می شی باید جوری بشی که کسان دیگه ترس داشته باشن تو رو چه جوری نگه دارن این حس و هیچ وقت به مردی نده که می ترسم از دستت بدم هیچ وقت استاد داشنکاه هستی کلی تحصیل کرده ای شغل عالی داری گفتی شبیه خواهرت هستی باید خیلی هم زیبا باشی هیکلت رو هم درست کن به صورتت برس به موهات برس باشگاه برو برای خودت وقت بزار خودت رو دوست داشته باش می بینی خیلی دیگران بیشتر دوست دارن تا زمانیکه نشون بدی خودت رو کمتر از کس دیگه دوست داری یکمی خودخواه باشه بگو اول خودم بعد بقیه

banooo58
13 شهریور 1392, 11:09
یکم آرامشتو حفظ کن رو مخ اون بنده خدا هم نرو کلافش نکن
لابد یه دلیلی داره من همچنان اتکینزم خدارو شکر کاهشمم بد نیست

fofoli
13 شهریور 1392, 14:02
گندم خوشحالم که بالاخره روحیه ات خوب شد همه پستهای دوستان راخوندم
دیدم چه جمع صمیمی خوبی داریم هر چه تو ذهنم بود اونا برات نوشته بودن
برات ارزوی سلامتی ودل خوش دارم ودر
نهایت دم زیبا تن ها گرم :178:
خوب از هر چه که بگذریم از سوپرایز شنبه نمیکذریم من فوفول کپل همچنان
اتکینزم وخوب وسر حال تو در چه رژیمی بسر میبری؟

sahart askari
13 شهریور 1392, 15:30
گندم جان خیلی خوبه که بهتر شدی عزیز سعی کن روحیه ات رو حفظ کنی مطمئنم که میتونی قوی باش

آفاق
13 شهریور 1392, 15:31
سلااااااااااااااااااااام عزیز دلم ، خداروشکر که بهتری !

منم روز دوم جی ام هستم و خیلی خوب پیش میره http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div21/WebPageContent/2500744xyu1fg9mr2.gif

مملي شيطون
13 شهریور 1392, 15:58
ممنونم گندم جان از لطفت عزیزم مردها معمولا زنی رو که ناز نو عشوه بکنه خیلی دوست دارن چون طبیعت زن این هستش مردونگی برای مردها هستش سعی کن همیشه کنارت شوهرت باشی و پشت و پناهش چون مردها همیشه نیاز دارن یه زن پشت و پناهشون باشه ولی در عین حال بعضی وقتها براش دلبری کن یکیشو برات مثال زدم سعی کن براش ناز کنی مطمئن باش اثر می کنه

مملي شيطون
13 شهریور 1392, 16:27
گندم خوشحالم که خوشحالی :slxe1vrr6glin3kty2a

*ava*
13 شهریور 1392, 19:12
امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشی و خنده از لبات دور نشه و اشکت هم از خوشحالی باشه دوست خوبم

گندم1360
14 شهریور 1392, 15:47
زنیت عزیزم میدونی وقتی تو دفترچه ام پست میذاری، چه انرژی مضاعفی به من انتقال میدی؟ ازت ممنون. والا سعی کردم زیاد حساس نشم روی موضوع علی. هنوزم غیر از اون یه دونه اس هیچ خبری ازش نشده. اگه بخوام زیاد فکر کنم اعصابم به هم میریزه. اما اگه واقعا علی به خواد یه تلخی همیشگی رو برام به ارمغان بیاره، توانشو ندارم.
من دانشجوهام خیلی باهام میونه اشون خوبه. من سعی میکنم علاوه بر معماری، کمکشون کنم متفاوت از همیشه به زندگی و آدمهای ذور و برشون نگاه کنن. کلیشه ها رو دور بریزن. برای همین خیلی دوستیم. طبعا اگه لاغر بشم خودم هم احساس بهتری خواهم داشت.
ندیده خیلی دوستت دارم.

گندم جان الان که داشتم این چندتا پست اخیرت رو میخوندم اولش یه کم برات دلم گرفت. ولی بعدش که دیدم بیشتر شبیه یه سوتفاهم بوده و حل شده خیلی خوشحال شدم. موفق باشی گلم
راستی گندم من به واسطه ی نوع کارم با اساتید زیادی سر و کار دارم. نمی دونم من حساسم یا دانشجوها هم همینطورن. به نظر من اساتید خوش اندام و صاف و مرتب جذبه ی بیشتری از نظر احترام پذیری دانشجو دارن. مثلا یکی از اساتیدی که باهاش ارتباط دارم فوق العاده خوش اندامه. یه مانتو شلوار رسمی هم همیشه میپوشه و با وجودیکه تنگ نیست خیلی رو تنش زیبا می ایسته. منظورم کلا این بود که من عاشق استادای خوش تیپم. بدو که تا خوش اندام شدن تو هم چیزی نمونده.

- - - Updated - - -

مرسی آوای مهربونم. امیدوارم تو هم اشک بعدیت از شادی لاغر شدن و مانکن شدنت باشه خانمم
امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشی و خنده از لبات دور نشه و اشکت هم از خوشحالی باشه دوست خوبم

لیلا خانوم
14 شهریور 1392, 15:48
http://upload7.ir/images/83643628594690362770.jpg

گندم1360
14 شهریور 1392, 15:58
ممل مرسی. از این به بعد بهت میگم استاد. شما استاد عشقورزی من باش. ساعتی چند حساب میکنی استاد جون؟

البته بگم این نامرد هنوز هیچ خبری ازش نشده. ازش دلگیرم. اما دیگه مهم نیست.

ممنونم گندم جان از لطفت عزیزم مردها معمولا زنی رو که ناز نو عشوه بکنه خیلی دوست دارن چون طبیعت زن این هستش مردونگی برای مردها هستش سعی کن همیشه کنارت شوهرت باشی و پشت و پناهش چون مردها همیشه نیاز دارن یه زن پشت و پناهشون باشه ولی در عین حال بعضی وقتها براش دلبری کن یکیشو برات مثال زدم سعی کن براش ناز کنی مطمئن باش اثر می کنه

- - - Updated - - -

لیلا جون امیدوارم همه امون هم خوش اندام بشیم و هم خوشبخت.

- - - Updated - - -

آفاق جونم خودت گلی، چرا زحمت کشیدی؟ :16:جی ام رژیم خوبیه. امیدوارم خوب باهاش کم کنی. اما من باهاش اضافه کردم. خبر رژیمتو بهم بده حتما.

سلااااااااااااااااااااام عزیز دلم ، خداروشکر که بهتری !

منم روز دوم جی ام هستم و خیلی خوب پیش میره http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div21/WebPageContent/2500744xyu1fg9mr2.gif

- - - Updated - - -

سحر جون ما زنا شادیهامون ساده است. و با یک کلمه حرف خیلی چیزا رو فراموش میکنیم. اما از علی هنوز خبری نشده متاسفانه.

گندم جان خیلی خوبه که بهتر شدی عزیز سعی کن روحیه ات رو حفظ کنی مطمئنم که میتونی قوی باش

- - - Updated - - -

چشم بانو جونم. من امروز پریود شدم. به نظرت اتکینزو ادامه بدم؟ دو هفته نشده و این یکی دو روز اخیر روی 82 و 83 در نوسانم. پیشنهادت چیه؟

یکم آرامشتو حفظ کن رو مخ اون بنده خدا هم نرو کلافش نکن
لابد یه دلیلی داره من همچنان اتکینزم خدارو شکر کاهشمم بد نیست

گندم1360
14 شهریور 1392, 16:20
شهرزاد عزیزم چقدر خوبه که تو روانشناسی خوندی. چقدر حرفهات خوبه. و من چقدر نیاز داشتم که این حرفها رو از کسی بشنوم. رومی عزیز هم خیلی حرفهای قشنگی زده. من زندگیم پر از پیچ و خم های خیلی سخت بوده. خیلی مقاوم بودم همیشه. اما از لحاط احساسی خیلی هم ضربه پذیرم. حتما حتما ازت کمک میگیرم. چند شب پیش از بس این موضوع عصبی و کلافه ام کرده بود چیزی نمونده بود رژیممو بشکنم و به خوردن پناه ببرم. داشتم ضعف میکردم. باید مفصل برات بگم چی بین من و اون میگذره و چرا اینقدر ترس دارم و نگرانم.

- - - Updated - - -

نهال سرنوشت یه قسمت از تلاش ماست. رفتارهای ما، طرز فکرمون و نگرشمون قسمتی از سرنوشتمون رو میسازه. بدون تدبیر در زندگیم عمل کردم و الان هم بیشتر از عقلم، به قلبم گوش میدم. احساس من هنوز بچه است و خامه. برخلاف ظاهر و سنم.

گندمم اگه شماها تو سرنوشت هم ديگه باشين و قسمت باشه انشاء حتما به همديگه خواهيد رسيد بسپار به دستان تواناي خداوند كه صلاح مارو خيلي بهتر از خود ما مي دونه چيه

- - - Updated - - -

رومی مهربونم عاقلانه حرف میزنی و باتجربه. کاملا حق با توه. من باید دوباره خودم رو بسازم. کم تحمل و عجول و ترسو شدم. ریسک پذیریم کم شده و مثل آدمهای پیر ترسو و محافظه کار شدم. از راهنماییهات یه دنیا ممنونم.

سلام
گندم عزیزم اسم قشنگت برای من خاطرات خوب یک رمان عشقی رو تو روزای سخت یادآور میکنه .عزیز دلم به علی فرصت بده تا قدرتو تا آخرین نفس بدونه همیشه براش یه رویای دست نیافتنی باش اگه آسون بدستت بیاره مطمعن باش آسون از دستت میده .....همیشه ازش یه قدم جلوتر باش تجربه تو زندگی به من ثابت کرد اگه محتاج محبت یا عشق یا ترحم و.............باشی نه تنها مورد توجه قرار نمگیری بلکه ضعیف وضعیف تر میشوی . مردا از زنهای ضعیف/ترسو/وابسته/گدای عشق ومحبت/خوششون نمیاد. هرچه سرکش تر باشی .قویتر باشی مغرورترباشی بیشتر خواهانت خواهند شد .گندم عزیزم این تجربه ونظر شخصی من قربونت برم امیدوارم سو تفاهم پیش نیاد . :smiley-love059:

- - - Updated - - -

فوفولی خیلی دلم میخواست الان تو سن و سال شما میبودم. و همه این دوران پر عذاب تموم شده بود. هنوز ازش خبری نشده. و من همچنان منتظر خبری از اون. چشم به راه.
منم اتکینزم. اما امروز پریود شدم. وزنمم دو روز بین 82 و 83 در نوسانه. ببخش که به دفترچه ات سر نمیزنم. حالم خوش نیست.

گندم خوشحالم که بالاخره روحیه ات خوب شد همه پستهای دوستان راخوندم
دیدم چه جمع صمیمی خوبی داریم هر چه تو ذهنم بود اونا برات نوشته بودن
برات ارزوی سلامتی ودل خوش دارم ودر
نهایت دم زیبا تن ها گرم :178:
خوب از هر چه که بگذریم از سوپرایز شنبه نمیکذریم من فوفول کپل همچنان
اتکینزم وخوب وسر حال تو در چه رژیمی بسر میبری؟

هلی
14 شهریور 1392, 16:21
سلام گندم جون
خوبی عزیزم؟
چه خبر؟
چه میکنی؟
عزیزم به علی آقا فرصت بده
بذار اون هم از تو بیخبر باشه و دلش برات یه ذره بشه
منم با بقیه دوستان موافقم که باید اونو تشنه خودت کنی

گندم1360
15 شهریور 1392, 03:22
هلی جون از انتظار متنفرم. بارها هم گفتم اگه روزی حس کرد که دیگه کنارم خوشبخت نیست راحت بهم بگه اما هیچوقت با سکوت و انتظار آزارم نده. امشب اس داد که تا فردا ز میزنم. نمید.نم باید باهاش دعوا کنم یا اصلا به روش نیارم؟ نمیدونم چه رفتاری درست تره. به نظرت چیکار کنم؟

سلام گندم جون
خوبی عزیزم؟
چه خبر؟
چه میکنی؟
عزیزم به علی آقا فرصت بده
بذار اون هم از تو بیخبر باشه و دلش برات یه ذره بشه
منم با بقیه دوستان موافقم که باید اونو تشنه خودت کنی

هلی
15 شهریور 1392, 03:32
هلی جون از انتظار متنفرم. بارها هم گفتم اگه روزی حس کرد که دیگه کنارم خوشبخت نیست راحت بهم بگه اما هیچوقت با سکوت و انتظار آزارم نده. امشب اس داد که تا فردا ز میزنم. نمید.نم باید باهاش دعوا کنم یا اصلا به روش نیارم؟ نمیدونم چه رفتاری درست تره. به نظرت چیکار کنم؟

سلام عزیزم
بیداری؟
ببین چیزی رو شروع نکن وقتی زنگ زد
بذار ببین توضیحی برای این چند روز داره؟
شاید واقعا چیزی بوده که نتونسته باهات در تماس باشه

- - - Updated - - -

گندم جون خصوصیتو چک کن

sara6403
17 شهریور 1392, 10:43
سلام عزيزم
مسابقه هاي گروه نارنجي شروع شده گلم

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C%7C19-%D8%AA%D8%A7-25-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D 9%87%7C%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-16-18-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-3711/

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D8%A8%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%8A%D9%80%D9%80%D 9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9% 80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80-%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D8%AF-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%B4%D8%AF%D9%87-3720/

نهال5
17 شهریور 1392, 11:52
گندم جون چطوري خوبي بابا دست از سر كچل اين علي آقا بردار باور كن اون ميبينه توحساسي داره سر به سرت ميزاره خدا نكنه دست اين مردا نقطه ضعف بيفته

گندم1360
19 شهریور 1392, 19:56
نهال جونم علی با مشکل بزرگی داره دسته و پنجه نرم میکنه. الان دیگه درکش میکنم. بنده خدا پسر خوبیه. اذیت کن نیست.

گندم جون چطوري خوبي بابا دست از سر كچل اين علي آقا بردار باور كن اون ميبينه توحساسي داره سر به سرت ميزاره خدا نكنه دست اين مردا نقطه ضعف بيفته

Mehregan1986
19 شهریور 1392, 20:32
گندم جونم با بچه ها ختم قران گذاشتيم و نذر صلوات،توي صلوات يه روز رو هم براي تو در نظر ميگيرم كه انشالله مشكل علي اقا حل بشه گلم

باربی اینده
20 شهریور 1392, 07:11
http://up-is.ir/s2/137886245611.jpg

گندم1360
22 شهریور 1392, 00:14
مرسی مهرگان جون. نوبت من چه جوریه؟ چیکار باید بکنم؟

گندم جونم با بچه ها ختم قران گذاشتيم و نذر صلوات،توي صلوات يه روز رو هم براي تو در نظر ميگيرم كه انشالله مشكل علي اقا حل بشه گلم

lili721
22 شهریور 1392, 00:43
چه قشنگ نوشتی
تمام احساستو نوشتی ساده و بی ریا

رومی
22 شهریور 1392, 04:15
سلام گندم جون چخبر امیدوارم شاد وسرحال باشی گلم ...:16:زندگی کنید ولبخند بزنید به خاطر آنهای که از نفستان آرام میگیرند وبه امیدتان زنده هستند وبا یادتان خاطره میسازند. نمیدانم در زندگیتان <<بهترین >>چگونه معنا میشود :من همان <<بهترین>>را آرزو دارم.:16::16::16:

باربی اینده
22 شهریور 1392, 10:15
سلام گندمی جون خوبی گلم؟امیدوارم همیشه شاد باشی و زندگی بر وفق مرادت باشه

باربی اینده
22 شهریور 1392, 12:33
شاد باشید-سالم باشید-زیبا باشید تا بدرخشید و بخندید وخودتونو باور کنید تا محکم تر به جلو قدم بردارید خدا کنارتونه حواسش بهتونه بدون اونکه بفهمید بغلتون میکنه و از موانع سر راهتتون ردتون میکنه.بخندید نا امیدی معنایی نداره وقتی سرچشمه امید کنارتون تو وجودتونه وقتی فقط برای یک لحظه به این فکر کنیم که یه خالق زیبا و مهربون که هیچ منفی تو وجودش نیست رو داریم داره نگامون میکنه و بهمون لبخند میزنه و میگه از چی میترسی تو اراده کن بهت هر انچه بخوای میدم اونوقته که برای هدفمون بدون هیچ باکی محکم قدم برمیداریم چون میدونیم به هدفمون میرسیم یکی قولشو بهمون داده که قولش قوله.هدف همه ما تو این سایت تناسب اندام سلامتیه دیر یا زود بهش میرسیم اما یه چیزی هست اونم اینه که شیطون حسودیش میشه که ما خدارو داریم یه حامی بزرگ و مهربون میخواد بینمون تفرقه بندازه تا نا امید شیم کاری میکنه وزنمون تا چند مدت کم نشه یا وسط راه به هر دلیلی کم بیاریم و بگیم نه نمی تونم اونوقت اگه این کارش به ثمر برسه میگه ایول اخر تونستم این بنده امیدوارو گمراه کنم.نزارید شیطون موفق شه.خدا زیباست و زیبایی هارو دوست داره

zohreh.a
23 شهریور 1392, 12:24
گندم جون من یه 10 روزی نبودم تازه برگشتم با این که تازه باهات اشنا شدم اما تو این 10 روز به فکرت بودم که ببینممشکلت به کجا رسید حل شد یا نه .هنوز خبر ازش نشده ؟ ادما با هم فرق میکنند و هر راهکاری روی یکی جواب میده من هر وقت که ناراحت باشم نمیشینم غصه بخورم میرم تمام کارای مورد علاقه ام رو انجام میدم حتی اگه واقعا خیلی هم ناراحت باشم وحوصله انجام اون کار رو نداشته باشم خودم رو ممجبور میکنم مثلا من خیلی ارایشگاه رو دوست دارم یه روز که با محمد دعوا کرده بودم و ناراحت بودم با این که دوست داشتم بشینم تو خونه و اصلا حوصله بیرون رفتن نداشتم اما پا شدم رفتم ارایشگاه و ناخنامو یه ظرح خیلی خوشگل انداختم موهامم رنگ کردم حسابی به خودم رسیدم بعدش رفتم پیش یکی از دوستام با هم رفتیم بیرون چرخیدیم رفتیم پاساژ هر چی رو هم که دلم میخواست خریدم اصلا هم به قیمتاش توجه نکردم بعدش هم که برگشتم خونه کتاب مورد علاقه ام رو خوندم باورت نمیشه اما کلی سبک شدم فکر کردم چقدر مشکلم کوچیک بوده و من اینقدر بزرگش کردم شاید فکر کنی من ادم پوچیم که با خرید و ارایشگاه مسائل مهم زندگی رو بی خیال میشم اما من فهمیدم زندگی خیلی راحتتر از این حرفهاست باید سعی ئکنی به هر بهانه کوچکی برای خودت شادی درست کنی راستش شوهرم هم هنوز این روش منو درک نکرده براش عجیبه و میگه تو وقتی ناراحتی چطوری میتونی بری خرید اما این روش کلی جواب داده و محمد اصلا سر به سر من نمیذاره چون میدونه هر چی بگه رو من تاثیر نداره و ففط خودش رو ناراحت میکنه من همیشه بهش میگم این مسائل خیلی کوچکتر از اینند که ادمی مثل منو از پا بندازند مشکلات باید خیلی قویتر از این بشند تا بتونند به من غلبه کنند

گندم1360
25 شهریور 1392, 03:06
چند روزه که زیباتن نیومدم. بهترم. امروز یکی از دانشجوهام ما رو به باغ گردوش دعوت کرد. خیلی خوش گذشت. در این دو سه هفته اخیر این بهترین روزم بود. هر کی این روزا منو میبینه از لاغر شدنم تعجب میکنه. اینقدر احساس خوبی به خودم دارم که خدا میدونه. خدایا شکرت. زیباتن ممنونم. و زنیث عزیزم مرسی که این جمعو دور هم آوردی. دوستت دارم

lucina
25 شهریور 1392, 03:24
چند روزه که زیباتن نیومدم. بهترم. امروز یکی از دانشجوهام ما رو به باغ گردوش دعوت کرد. خیلی خوش گذشت. در این دو سه هفته اخیر این بهترین روزم بود. هر کی این روزا منو میبینه از لاغر شدنم تعجب میکنه. اینقدر احساس خوبی به خودم دارم که خدا میدونه. خدایا شکرت. زیباتن ممنونم. و زنیث عزیزم مرسی که این جمعو دور هم آوردی. دوستت دارم

موفق باشی گندم جون.

http://roozgozar.com/piczibasazi/animator-girl/09/www.roozgozar.com-547.gif (http://roozgozar.com/)

مریم ---
25 شهریور 1392, 06:21
منم جزء 19. البته اگه اجازه داشته باشم که اسم بنویسم.

گل من انشاالله زود زود با لطف خدای مهربون و شفاعت اقامون به خواسته و حاجتت برسی-امین

باربی اینده
25 شهریور 1392, 08:42
خیلی خوشحالم از خوشحالیت همیشه شاد باش لبخند بیشتر جذابت میکنه

نهال5
25 شهریور 1392, 09:40
سلام گندم جون در چه حالي

leili
25 شهریور 1392, 10:04
سلام گندم جونمhttp://www.picturesanimations.com/h/hello/411356xi1wj0ps94.gif

خیلی خیلی دوست دارم و بهت افتخار می کنمhttp://www.orkut4all.com/upload_image/28-76.gif

بمن هم سر بزنhttp://yoursmiles.org/gsmile/iloveyou/g1409.gif

نانوک
25 شهریور 1392, 12:57
نانوکم خدا رو شکر که دوباره روحیه اتو به دست آوردی. گلم این چربیها یه شبه به تنمون نچسبیده که یه شبه هم بندازیمشون دور. آهسته و پیوسته باید اینکارو کرد. با بدنت مهربون باش و ادامه بده. هنوز کلی فرصت داری خانم طلا

مرسی گندم جونم. فدات بشم عزیزمممم.

ایشالا با هم و در کنار هم میتونیم به هدفمون برسیم. من مانکن میشم برای آرشام و شما هم مانکن علی آقا :2vsj1nm:

elaahe
25 شهریور 1392, 15:55
http://www.bootikeman.com/upload/pic_51853cf707d231367686391.jpg (http://www.bootikeman.com/upload/pic_51853cf707d231367686391.jpg)
چربی های شکم را آب کنید!
استرس هایی که در نتیجه رژیم غذایی به وجود می آیند می تواند باعث افزایش کورتیزول و در نتیجه ایجاد چربی در ناحیه شکم شوند. برای آب کردن چربی های شکم خود 6 راهکار زیر را انجام دهید.

برترین ها: بسیاری از افراد دوست دارند بدانند چگونه می توان چربی های اضافه شکم را سوزاند. این چربی ها علاوه بر اینکه باعث زشتی اندام می شوند و سایز کمر افراد را بالا می برند، بسیار مضر و باعث بیماری نیز هستند.

این چربی ها هنگامی ایجاد می شوند که کورتیزول زیادی در بدن ترشح می شود. استرس یکی از دلایل افزایش ترشح کورتیزول است. هنگامی که این اتفاق رخ می دهد، کورتیزول ماهیچه های کم چرب (بافت هایی که چربی ها را می سوزانند) را از بین می برد و درون شکم به صورت چربی اندوخته می شوند.

استرس را می توان با رژیم بد غذایی، بدتر هم کرد. به طوری که تحقیقات نشان داده اند استرس هایی که در نتیجه رژیم غذایی به وجود می آیند می تواند باعث افزایش کورتیزول و در نتیجه ایجاد چربی در ناحیه شکم شوند.

برای آب کردن چربی های شکم خود 6 راهکار زیر را انجام دهید.

1. خواب

اگر شب ها تا دیر وقت کار می کنید، باید روند زندگی خود را تغییر دهید. وقتی چرخه زیستی شما به هم می ریزد باعث می شود تا بیشتر غذا میل کنید. هنگامی که خیلی خسته هستید، بدنتان قرلین بیشتری تولید می کند که باعث ایجاد میل شدید به شکر و غذاهای چرب می شود. کمبود خواب نیز این هورمون را بیدار می کند. این مساله روی میزان ترشح کورتیزول تاثیر دارد و در انتها منجر به چاقی شکم شما می شود. در طول شبانه روز باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید تا اندام زیبایی داشته باشید.

2. ورزش های سبک

شاید یکهزار حرکت شکمی در شب باعث سفت شدن ماهیچه های شکم شوند اما با وجود یک لایه ضخیم چربی، هیچ گاه به نتیجه دلخواه نمی رسید. در کنار درازنشست هایی که انجام می دهید، تمریناتی نیز انجام دهید که دیگر ماهیچه های بدن شما را نیز درگیر کند و باعث فعالیت بیشتر سیستم قلبی و عروقی بدن شوند. به طور مثال، حرکت شنا بروید. این کار را 3 تا 4 بار با فاصله 30 ثانیه انجام دهید. پیاده روی مستمر در طول روز نیز می تواند به سوزاندن چربی های شکم کمک کند.

3. شکر، دشمن درجه یک

سوزاندن چربی های شکم 80 درصد به خوراک شما بستگی دارد. باید کالری کمتر و پروتئین بیشتر مصرف کنید. برای این منظور باید سبزیجات و حبوبات را جایگزین اسنک و غذاهای چرب کنید. به طور مثال، اگر به مصرف شکر تمایل زیاد دارید باید سعی کنید تا شیرهای کم چرب را با جایگزین انواع پرچرب کنید که مملو از شکر هستند. ترفند جالب دیگر نیز اضافه کردن دارچین به چای یا قهوه صبحگاهی است. این ادویه باعث کاهش قندخون می شود. دارچین همچنین باعث می شود تا برای مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشید.

4. ویتامین C

هنگامی که تحت فشارهای عصبی زیادی قرار دارید، کورتیزول زیادی ترشح می کنید. ویتامین C باعث ایجاد تعادل در ترشح کورتیزول می شود. احتمالا شما نیز هنگام سرماخوردگی ویتامین سی مصرف می کنید. دلیل آن این است این ویتامین برای تولید carnitine لازم است. carnitine عنصری است که بدن با آن چربی ها را می سوزاند و انرژی تولید می کند. به این ترتیب، ویتامین سی باعث سوزاندن چربی های شکم می شود.

اگر استرس کاری زیاد، عادت غذایی بد و ذهن مشوش و پریشان دارید زیاد ویتامین C مصرف کنید. این ویتامین با تاثیرات منفی استرس مقابله می کند. میوه هایی همچون کیوی، کلم و فلفل ویتامین سی دارند. پرتقال را هم همه می دانیم که سرشار از ویتامین C است.

5. مصرف چربی

بله درست خواندید! با چربی چربی های خود را بسوزانید. همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، این شکر است که موجب چاقی می شود نه چربی. چربی های مفیدی همچون امگا سه موجود د سالمون، آووکادو و آجیل بسیار هم برای بدن مفید هستند. این خوراکی های مملو از مواد غذایی مفید هستند که شما را سرحال نگه می دارند.

6. آرام نفس کشیدن

این ساده ترین کار است که می توانید هنگام انجام کارهای دیگر نیز آن را انجام دهید. هر زمان احساس عصبی بودن داشتید به تنفس خود توجه کنید. بیشتر مردم زیر فشارهای عصبی نفس های کوتاه یا کم عمق می شکند. هنگامی که روی نفس های خود تمرکز کردید، شکم خود را شل کنید و خیلی آرام و عمیق نفس بکشید. اگر بیشتر روی بازدم آرام تمرکز کنید بسیار بهتر از دم آرام است. در طول هر بازدم می توانید به خود بگویید «آرام باش». این کار بسیار ساده به نظر می رسد، اما موثر است.
:4uboxsmiley:

banooo58
25 شهریور 1392, 19:09
سلام گندم جونم ممنون بهم سرمیزنی
موفق باشی عیدت مبارک

zohreh.a
25 شهریور 1392, 22:05
گندم جونم خوشحالم که بهتر شدی من هم دارم تزم رو میدم یکم کم میام اینجا اما امیدوارم زودتر شادیتو بدست بیاری در مورد محمد هم خیلی خوشناس نیست چون هیچ جوره نمیتونه حریف من شه اخر به این نتیجه رسیده که با من سربه سر نذاره

شهره
27 شهریور 1392, 03:39
گندم خانوم مرسی که تنهام نمیزاری و بهم سر میزنی راستی کاهشت مبارک تو این دو هفته که من نبودم فکر کنم 3 کیلو کم کرده باشی یادمه 83 بودی افرین راستی الان چه رژیمی میگیری ؟

- - - Updated - - -

گندم خانوم مرسی که تنهام نمیزاری و بهم سر میزنی راستی کاهشت مبارک تو این دو هفته که من نبودم فکر کنم 3 کیلو کم کرده باشی یادمه 83 بودی افرین راستی الان چه رژیمی میگیری ؟

مریم ---
28 شهریور 1392, 18:38
سلام عزیزم-اگه ختم قران مربوط به ولادت امام رضا ع رو خوندی -بیا اون تایپیک و گزارش بده که ختممون ناقص نباشه-ممنون گل زیبا

Mehregan1986
29 شهریور 1392, 11:52
سلاااممم گندم جونم،چقدر كم پيدا شدي گلم
عزيزم اينو از فردا شروع ميكنيم
http://www.forum.zibatan.ir/مناسبت-های-عمومی-و-برنامه-های-دسته-جمعی-136/گرفتن-قطعي-حاجت-با-١٩%D9%A0-تسبيح-المجيب-3789/

هلی
29 شهریور 1392, 12:10
سلام گندم جون
ییخشید یه مدت نبودم
امیدوارم حالت خوب باشه و مشکلت بر طرف شده باشه
مراقب خودت و سلامتیت باش

lila a
29 شهریور 1392, 13:14
سلام گندم خانم گل، خوبي عزيزم؟ رژيمتون در چه حاله؟ اميدوارم همه چي بر وفق مراد باشه

http://img1.sendscraps.com/se/090/031.jpg

مریم ---
31 شهریور 1392, 21:11
سلام عزیز دلم-ختم قران مربوط به ولادت امام رضا ع رو اگه خوندی بیا گزارش بده-منتظرم که بیایی
:6259::6259::6259:

گندم1360
06 مهر 1392, 12:09
سلاممممممممممممممممم

من برگشتم. جای همه اتون خالی. دور از همه مشغله ها چند روزی رفتم شمال. نه موبایل نه نت. عالی بود. اما دلتنگ زیباتنی ها بودم. فقط یه کار بد کردم. تا تونستم سیر و ماهی و برنج معطر شمال خوردم....:220: 4 کیلو اضافه کردم!!!!!!!!!!!:200::200::200:اما قول میدم که سریع برگردم به برنامه. از فردا شروع می کنم. ممنون که به من سر زده بودین. از فردا مهمون دفترچه هاتون میشم. همه اتون رو میبوسمممممممممممممممممممم م

گندم1360
06 مهر 1392, 12:51
طرز تهیه سالاد هفت رنگ رژیمی

مواد لازم برای آشپزی :
کالباس : 4 ورقه
خیار شور : 250 گرم
زیتون سبز خرد شده : نصف پیمانه
گل کلم : یک چهارم بوته متوسط
هویج رنده شده : دو تا درشت
گوجه فرنگی : 3 تا متوسط سفت
فلفل دلمه رنگی : یک چهارم
ماست موسیر : یک پیمانه
نمک و فلفل : قدری
نان تست : 6 ورق

طرز تهیه :
گل کلم رو با مقدار بسیار کمی سرکه و نمک و آبمدت بسیار کوتاهی بپزید. اینقدر که از خامی دربیاد و مزه دار بشه ولی نرم نشه. سپس آبکش کنین و نمک اضافه رو از روش بشورین. مواد رو نگینی خرد کنین و توی ظرفی بریزین. نان چهارگوش رو تست کنین و مربعی خرد کنین. ماست موسیر و سس فرانسوی رو با هم مخلوط کنین و روی سالاد بریزین. نمک و فلفلش رو اندازه کنین. توی ظرف مناسب بریزین و روش رو تزیین و سرو کنین.

نکته :
به جای کالباس میتونین از سینه مرغ ریش شده توش بریزین که خوشمزه تر میشه. فلفل دلمه ای از چهار رنگ نارنجی و سبز و قرمز و زرد استفاده کنین. بهتره نمک زیادی نخورین و به جای خیار شور از خیار سبز تازه رنده شده استفاده کنین. ولی به خاطر بسپارین که خیار تازه باید موقع سرو کردن و در آخرین وهله به سالاد اضافه بشه چون اگه زودتر اضافه کنین با سس و نمک توی سالاد مخلوط میشه و سالاد آب میندازه. میتونین کمی سس فرانسوی با ماست موسیر مخلوط کنین.

- - - Updated - - -

تمریناتی برای آب کردن چربیهای پهلو
فراموش نکنید قبل از انجام این حرکت ها باید حتما بدن تان را گرم کنید.

_ روی یک سطح نرم اما سفت دراز بکشید و به یک پهلو شوید به طوری که در یک راستا باشید. یک دست تان را تکیه گاهی برای زیر سرتان کنید. حالا دست دیگر را از بالای سر همزمان به یک پایتان نزدیک و دور کنید. اگر این حرکت را تازه آغاز می کنید حداقل ۴ ست ۸ تایی انجام دهید و بعد از ۱۵ ثانیه استراحت با پهلوی دیگرتان هم آن را تکرار کنید.

_ در همان وضعیت قبلی باشید. این بار باید دست و پایتان را مثل حرکت قبل ولی در ۳ ضرب به هم برسانید. اگر بخواهید ۳ ضرب را شمارش کنید باید به این صورت باشد (یک، دو، سه، یک، یک، دو، سه، دو) به همین ترتیب به همان میزان یعنی ۴ ست ۸ تایی انجام دهید. بعد از یک ماه، تعداد ست هایتان را افزایش دهید.

_ باز هم باید در حالت قبلی باشید. این بار باید وقتی پایتان را به قسمت پهلو می آورید در زاویه ۹۰ درجه قرار دهید بعد صاف کنید و برگشت به حالت قبلی. در این حرکت ضمن اینکه پهلویتان را آب می کنید (http://www.seemorgh.com/health/2322/37927.html)روی عضلات ران هایتان هم کار می شود. تعداد این حرکت هم برای افراد مبتدی همان ۴ ست ۸ تایی است.

_ این هم یک حرکت نشسته دیگر برای پهلوها و پشت ران هایتان است. روی قسمت چپ بدن تان به پهلو بخوابید، یکی از پاهایتان را در راستای بدنتان قرار دهید. پای دیگر را به سمت عقب و بالا بکشید به طوری که به پهلویتان فشار بیاید. حتما این حرکت را دو طرف بدنتان انجام دهید.

_ حالا نوبت حرکت های ایستاده رسیده است. بایستید، دست ها را رو به بالا بکشید به طوری که کشیدگی را کاملا در قسمت شکمتان هم حس کنید، حالا دست های تان را همزمان به یکی از پاهایتان نزدیک کنید و همزمان پایتان را هم به دست نزدیک کنید. می توانید برای اینکه به دست ها و پهلوها فشار بیشتری وارد کنید از یک چوب استفاده کنید. بدن?تان فقط وقتی پاها و دست ها به هم نزدیک می شوند خم می شود و در حالت برگشت بدن تان کاملا صاف است. اگر در قسمت پهلوهایتان فشاری احساس نمی کنید، یعنی حرکت را درست انجام می دهید.

_ به حالت اسکات (مرکز ثقل بدن تان را به حالت عقب و پایین قرار دهید و زانوها را خم کنید اما زانوهایتان از پاهایتان نباید جلو بزند) بایستید. دست هایتان را بالای سرتان در حالی که یک چوب دست تان است، قرار دهید. نکته مهم این است که باید حتما گوشه چوب را با دست هایتان بگیرید. حالا گوشه دیگر چوب را به سمت زمین بزنید و به حالت اولیه تان برگردید. فراموش نکنید با هر دو سمت بدنتان این کار را انجام دهید. این حرکت را به این دلیل که کمی سنگین تر است و روی پهلویتان کار می کند، ابتدا در تعداد کمتر بزنید مثلا ۲ ست ۸ تایی پیشنهاد خوبی است.

_ در همان حالت اسکات بایستید و چوب را پشت سرتان قرار دهید. دقیقا باید پایین تر از شانه هایتان باشد. پاهایتان اندازه عرض شانه هایتان باز باشد. حالا به سمت پهلویتان بروید به طوری که در قسمت پهلوی مخالف احساس کشیدگی کنید و به حالت اولیه برگردید. ۴ ست ۸ تایی که یک سمت بدنتان انجام دادید، ۱۵ ثانیه استراحت کنید، بعد با پهلوی مخالف انجام دهید.

_ این حرکت هم مثل حرکت قبلی است با یک تفاوت ساده؛ به جای اینکه چوب را به سمت پهلویتان ببرید آن را به حالت چرخشی و به سمت پشت ببرید. آن را هر دو قسمت بدنتان به یک اندازه انجام دهید.

گندم1360
06 مهر 1392, 13:03
دستورالعمل رژیم آبلیمو :
دو قاشق غذاخوری آب لیموی تازه با دو قاشق غذاخوری شیره افرا و یک دهم قاشق چایخوری فلفل قرمز و ۱۰ تا ۱۴ اونس آب مخلوط کنید و هر روز ۶ تا ۸ لیوان از این مخلوط بنوشید . هر روز عصر یک تا دوقاشق چایخوری نمک بدون ید را در یک چهارم لیوان آب حل کنید و آن را بنوشید .

zohreh.a
07 مهر 1392, 13:58
بیخبر رفتی گندم جون من همش فکر میکردم چرا از گندم خبری نیست هر وقت هم به دفترچه ات سر میزدم نبودی اما الان خوشحالم که برگشتی با علی چیکار کردی مشکلش حل شد؟ حال خودت چطوره بهتر شدی؟

zohreh.a
10 مهر 1392, 13:33
http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط گندم1360 http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D9%85%D9%86-%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%85-zohre-2778/index21.html#post108885) زهره جونم سلام. اره راست میگی بیخبر رفتم. یعنی خیلی اتفاقی پیش اومد. علی داداشش یه بار تموم کرد با سی پی آر برش گردوندن. الان تو کماست. بیشتر با آزاده خواهرش ارتباط دارم تا خودش. اینقدر کار داره علی بیچاره. اما بهش حق نمیدم که مابین گرفتاریهاش فراموشم کنه. دوست داشتن اون نیست که هر وقت حوصله داشت بیاد سراغت. اما دیگه باهاش بحث نمیکنم. این شرایط سخت امتحان خوبی بود که ببینم چقدر برای اون اهمیت دارم و آیا روزی یک دقیقه میتونه برام وقت بذاره یا نه. تو چه خبرا دختر؟ از زندگیت؟ از رژیمت؟ من که تو سفر نزدیک به 4 کیلو اضافه کردم.
ای وای 4 کیلو اضافه کردی دختر حواست باشه مسافرت و مهمونی همیشه هست اگه بخوایم هر جا که پای خوردن بود بخوریم تا اخرش نمیتونیم لاغر شیم. در مورد علی هم حق با توئه یه بار یه شکست تو زندگیت داشتی اینبار باید خیلی عاقلانه عمل کنی و احساساتی نباشی سعی کن هیچوقت به یه مرد وابسته نباشی وگرنه همیشه باید نگران باشی به خودت مسلط باش عزیزم وبدون که این روزای سخت هم تموم میشه ای بابا همش شد که نصیحت من خودم الان بیشتر از همه به یه راهنمایی نیاز دارم عزیزم مسافرت چطور بود خوش گذشت ؟علی میدونست رفتی مسافرت؟

باربی اینده
11 مهر 1392, 12:47
اخ جون شمال اب بازی حسابی خوش گذروندی عزیزم؟خوشحالمم که روحیت شادتره.ایرادی نداره 4 کیلو هم زودی میسوزه میره پی کارش خودتو عشق است

banooo58
11 مهر 1392, 14:09
سلام تو معلوم هست کجایی؟
تو ذکر المجیب ها هم ثبت نام کردی گذاشتی رفتی
دلم میخواد کلتو بکنم بی خبر کجا رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

Mehregan1986
11 مهر 1392, 15:26
سلاااااامممم گندم جونم
چرا يهو رفتي؟نميكي اينجا برات نگران ميشن؟
دلمون برات تنگ شده بود

مامان نگین
11 مهر 1392, 20:52
گندم جون چون میخوای میتونی ومیشی .موفق باشی

باربی اینده
11 مهر 1392, 23:33
فدات دوستان جای ما خوشحالم بهت خوش گذشته.وای چه شاعرانه من عاشق بارونم.خوب خدارو شکر به سلامتی گلم انشالله که همیشه شاد باشی

- - - Updated - - -

zohreh.a
12 مهر 1392, 01:57
گندم جون یهو بیخبر رفتی و خبری از خودت ندادی اما الان خوبه که برگشتی به نظرم رژیمو دوباره شروع کن و این دفعه دیگه قطع نکن برای روحیه خودت هم بهتره و فکر میکنم که برات کالری شماری مناسبتر باشه در مورد علی هم من فکر میکنم در موردت بی انصافی شده من اول خودم بهت گفتم که بهش فرصت بده و موقعیتشو درک کن اما اون الان برای پیجش وقت میزاره اما برای تو نه اما الان هیچ تصمیمی نگیر باید بهش فرصت حرف زدن بدی شاید دلیلی داشته باشه برای کاراش البته من چون کامل در جریان ماجراتون نیستم شاید راهنمایی اشتباه بکنم اما فکر میکنم فعلا کاری به کارش نداشته باش نه بهش بزنگ نه اس ام اس بده انگار که اصلا تو زندگییت نیست هم برای خودت یه تمرینیه و هم بهتر میتونی فکر کنی بزار خودش بیاد سراغت باز اگر خواستی بیشتر میتونیم در موردش صحبت کنیم

lila a
12 مهر 1392, 13:33
http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط گندم1360 http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D9%BE%D9%8A%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%8A-%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%8A%7C-lila-2090-post110224/#post110224)
لیلا جون مرسی که بهم سر زدی. هیچی تو سفر رفتم تو فاز پرخوری. اما از امروز دوباره رژیمم رو شروع کردم. شما چطوری؟
عيبي نداره گندم جان ، شروع دوباره متعلق به ماست http://www.smailikai.com/smailai/43/pukuotukai_017.gif

تو شروع دوباره موفق تر باشيد http://vb.7byby.com/imgcache/7pepy.com_71867.gif

من هم دارم با كالري شماري پيش ميرم ، راضي ام خدا را شكرhttp://sosrecados.com/gifs/animais/30y4.gif

شهره
13 مهر 1392, 17:52
گندم جون من اصلا تو جریان نیستم که اوضاع با علی چطور شده اگه میشه برام تو دفترچه خودم بنویس نبینم که ناراحت باشی گلم همه چیز درست میشه فعلا دوباره به خودت برس تا ببینیم چی پیش میاد همه چیز درست میشه قول میدم گندم فقط از خودت غافل نشو دوستم

banooo58
13 مهر 1392, 18:32
من کی با تو دعوا کردم فقط میخوام لهت کنم بی خبر میری

گندم1360
14 مهر 1392, 02:52
زهره بذار بازم بگم خیلی پفکی و نمکی و خوشمزه هستی. بعدش علی دیروز داداشش فوت شد. زنگ زد کلی گریه کرد. اصلا دلم نیومد چیزی به روش بیارم. یه کمی که بهتر شد باهاش حرف میزنم. امروز اتکینزو شروع کردم. بیام زیر 70 کالری شمار میگیرم. راستی یه بار دیدم از تزت نوشته بودی. تز دکترا؟ یا ارشد؟ چی میخوونی؟

- - - Updated - - -

چون خیلی خوشگلی اگه لهم کنی دعوات نمیکنمممممممم!:29dz8zk: بانو دوباره اتکینزو شروع کردم. باید بهت برسممممممممممممممممممممم و جلو بزنم.

- - - Updated - - -

بابا ماشالا این زیباتنی ها همه خوشگل و زیبان. من که دیگه روم نمیشه عکس بذارم. بزنم به تخته شهره جون چهره ملوس و زیبایی داری. قصه علی رو میام تو دفترچه ات میگم.

گندم1360
14 مهر 1392, 03:09
مامان نگین جون من اومدم وارد دفترچه ات بشم اما همه اش وارد روش های رژیم شدم. فکر کنم آدرس دفترچه اتونو درست نذاشتین. از لطفتون ممنون و مرسی که انرژی و امید میدید.

- - - Updated - - -

امروز اتکینز رو دوباره شروع کردم. علی زنگ زد و کلی گریه کرد. داداشش رو امروز خاک کردن. خواستم برم مشهد قبول نکرد. اما برای چهلم میرم. حتما تا اون موقع هم کلی وزنم کمتر شده و اون تعجب می کنه. حدود 26 آبان ماه. اگه تا اون موقع 75 بشم خیلی خیلی خوبه.

شهره
14 مهر 1392, 04:13
گندم جان تسلیت میگم امیدوارم که خدا به علی و خانواده اش صبر بده بعدشم تو نسبت به من لطف داری از تعریفتم ممنونم اما در هر صورت ما منتظریم که روی ماهتو ببینیم بعدشم روم نمیشه نداریمااااااااااااااااااا اااااا خودت میگی که همه زیباتنی ها خوشگلند پس تو هم خوشگلی چون یه زیبا تنی هستی

مامان نگین
14 مهر 1392, 08:58
مامان نگین جون من اومدم وارد دفترچه ات بشم اما همه اش وارد روش های رژیم شدم. فکر کنم آدرس دفترچه اتونو درست نذاشتین. از لطفتون ممنون و مرسی که انرژی و امید میدید.

- - - Updated - - -

امروز اتکینز رو دوباره شروع کردم. علی زنگ زد و کلی گریه کرد. داداشش رو امروز خاک کردن. خواستم برم مشهد قبول نکرد. اما برای چهلم میرم. حتما تا اون موقع هم کلی وزنم کمتر شده و اون تعجب می کنه. حدود 26 آبان ماه. اگه تا اون موقع 75 بشم خیلی خیلی خوبه.

گندم جون میدونم دفترجه ام مشکل داره .ولی نمی دونم چه جوری درستش کنم اگه میتونی کمک کن با اراده

banooo58
14 مهر 1392, 13:20
سلام عزیزم ممنونم بهم سر میزنی

نهال5
14 مهر 1392, 13:25
گندم خانم خوبي رژيم در حاله ؟ انشاء اله هرچه زودتر 80رو زير كني

dadgarhaghighi
14 مهر 1392, 13:29
چقدر قشنگ از آرزوهات گفته بودی و هدفت
با این انگیزه ای که شما داری حتما موفق می شی مطمئنم

lucina
14 مهر 1392, 16:24
غذاهاي دارای کالری منفی چه غذاهایی هستند؟ (http://www.asriran.com/fa/news/248334/%D8%BA%D8%B0%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%86%D9%81%DB%8C-%DA%86%D9%87-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF)
اگر غذاي مصرفی دارای 100 کالری بوده و بدن نیز برای هضم و جذب آن به صرف 150 کالری نيازمند باشد، در واقع به مانند اين است که با خوردن اين غذا بدن نه تنها کالری ای مصرف ننموده بلکه 50 کالری نيز سوزانده است.
غذاهاي دارای کالری منفی چه هستند؟

نخست به تعریف واژه کالری می پردازیم:

کالری واحد استاندارد اندازه گيری مقدار انرژی موجود در مواد غذايی می باشد.

تمامی انواع غذاها حاوی مقاديری کالری می باشند. در حقیقت هيچ گونه ماده غذايی به جز آب وجود نداشته که کاملا عاری از هرگونه کالری باشد.

واژه غذاهای دارای کالری منفی در حقيقت به غذاهايی اطلاق می گردد که بدن برای هضم و جذب و نیز استفاده از آنها، به صرف مقادير بالاتری از انرژی در مقايسه با محتوای انرژی موجود در اين غذا ها، نيازمند می باشند. که اين در نهايت موجب سوختن مقداری انرژی توسط بدن می گردد.

بدن برای هضم و جذب غذاها و نيز استفاده از ويتامين ها، مواد معدنی و نيز ديگر فاکتورهای تغذيه ای موجود در مواد غذايی، به صرف انرژی نياز مند می باشد. هر چه بدن راحت تر قادر به تجزيه، و نيز استفاده از مواد مغذی موجود در يک ماده غذايی باشد، سلول های بدن، به منظور هضم و جذب آن ماده غذايی، نيازمند به صرف مقدار انرژی کمتری خواهند بود. و برعکس، هرچه استخراج ترکیبات مغذی موجود در يک ماده غذايی مشکل تر باشد، سلولهای بدن برای هضم و جذب و نيز استفاده از ترکيبات موجود در آن ماده غذايی، نيازمند به صرف مقدار انرژی بیشتری خواهند بود.

غذاهای دارای کالری منفی

اينها در واقع غذاهايی هستند که مقدار انرژی مورد نياز برای هضم و نيز جذب آنها توسط بدن انسان، به مراتب بالاتر از مقدار انرژی موجود در این غذاها می باشد. در حقيقت، استفاده از کالری های موجود در اين دسته از غذاها برای بدن انسان دشوار بوده، و بنا بر اين بدن به منظور هضم و جذب اين دسته از مواد غذايی نيازمند صرف مقادير زيادی از انرژی می باشد.

در نتيجه:

بدن برای هضم و جذب غذاهای دارای کالری منفی نيازمند به صرف مقادير بيشتری انرژی در مقايسه با محتوای انرژتيکی موجود در اين غذا ها می باشد، که اين به نوبه ی خود منجر به افزايش انرژی مصرفی بدن و در نتيجه منجر به کمک به کاهش وزن می گردد. به همین دلیل، غذاهای کالری منفی به غذا های چربی سوز نيز معروف می باشند.

به عنوان مثال:

يک قاچ کيک دارای حدودا 500 کالری می باشد، و سلول های بدن نيز به منظور هضم و جذب اين قاچ کيک نيازمند به صرف حدودا 200 کالری می باشند. در نهايت، پس از پايان تمامی پروسه های متابوليکی توسط بدن، و هضم و جذب غذا توسط دستگاه گوارشی، مقدار 300 کالری اظافی در نتيجه مصرف اين قاچ کيک باقی خواهد ماند. اين کالری ها نيز به نوبه خود به تجمع چربی در بدن، و نيز به افزايش وزن کمک کرده، و در نهايت منجر به ایجاد مشکل اضافه وزن می گردند.
حال آنکه، اگر غذاي مصرفی دارای 100 کالری بوده و بدن نیز برای هضم و جذب آن به صرف 150 کالری نيازمند باشد، در واقع به مانند اين است که با خوردن اين غذا بدن نه تنها کالری ای مصرف ننموده بلکه 50 کالری نيز سوزانده است.

به عنوان مثال بدن برای هضم و جذب يک ظرف 100 گرمی کلم بروکلی نيازمند به صرف حدودا 100 کالری می باشد، حال آنکه اين مقدار کلم دارای فقط چيزی در حدود 25 کالری می باشد.
پس بنابر اين هرچه مقدار بيشتری از اين کلم را مصرف نماييم، بدن نیز برای متابوليسم و هضم و جذب آن مقدار بيشتری کالری خواهد سوزاند.

غذاهای مختلف حاوی مقادير متفاوتی از کالری، کربوهيدراتها، چربی ها، پروتيين، مواد معدنی، ويتامين ها و دیگر ترکیبات می باشند.

بدن انسان برای هضم و جذب مواد غذايی مختلف، و نیز به منظور انجام واکنش های مختلف متابوليکی، نيازمند به انواع گوناگونی از آنزيم ها می باشد.

غذاهای کالری منفی در حقيقت حاوی انواع ويتامين ها، مواد معدنی، و نيز ديگر مواد مورد نياز بدن می باشند. که این ويتامين ها و مواد معدنی برای تولید، و نيز فعاليت بسياری از آنزيمهای بدن مورد نياز می باشند. بدين ترتيب نیز، غذا های کالری منفی، به واسطه ی نقش خود در فراهم آوردن ويتامين ها و مواد معدنی مورد نياز بدن، به بدن در تجزيه و نیز متابوليسم مواد غذايی مصرفی کمک می نمايند.

در واقع مقدار ويتامين ها و مواد معدنی موجود در اين دسته از گياهان در حدی است که نه تنها به بدن در تجزيه و سوخت کالری های موجود در اين غذاها کمک می کند، بلکه به بدن در سوخت کالری های موجود در ديگر انواع غذاهای مصرف شده نيز کمک می نمايد. همچنين اين دسته از گياهان حاوی مقادير بالايی از فيبر (سلولز) و نيز آب می باشند. بديهی است که آب دارای هيچگونه کالری نمی باشد و سلولز نيز قابل جذب توسط بدن نبوده و به تجمع چربی و افزايش وزن نخواهد انجاميد. به علاوه، محتوای سلولزی اين گياهان به عملکرد دستگاه گوارشی کمک نموده و دفع مواد زايد توسط روده ها را افزايش خواهد داد که اين امر نيز به نوبه ی خود به کاهش وزن کمک چشمگيری می نمايد.

فهرستی از غذاهای دارای کالری منفی:

سبزيجات:
کدو، کلم، اسفناج، شلغم، کلم برگ، کرفس، فلفل قرمز، خيار، سير، مارچوبه، کلم بروکلی، کلم گل، لوبيا سبز، پياز، گوجه فرنگی، پيازچه، تره فرنگی.

ميوه ها:
سيب، گريپ فروت، ليمو، پرتقال، توت فرنگی، نارنگی، آناناس، مانگو، آلو.

غذاهای کالری منفی تماما از ميوه ها و نیز سبزيجات بوده، و همان طور که قبلا نيز ذکر شد اين غذاها حاوی مقادير بالايی از سلولز و آب می باشند. آب دارای هيچ گونه کالری ای نمی باشد. به علاوه، سلولز نيز به علت فقدان آنزيم سلولاز در بدن انسان، قابل جذب توسط بدن نبوده و بنابر اين بدن قادر به متابوليسم سلولز و نيز استفاده از کالری های موجود در اين ماده ی غذا يی نمی باشد. حيواناتی از قبيل گاو، و گوسفندان قسمت عمده ی کالری های مورد نياز بدن خود را از مصرف سلولز، که در گياهان و علف موجود می باشد به دست مي آورند.

در اینجا ۵ ماده غذایی با کالری منفی به شما معرفی می کنیم و امیدواریم که با گنجاندن این مواد در رژیم غذایی بتوانید به کاهش وزن دست یابید.

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1391/10/6/258421_221.jpg (http://asriran.com)
۱- کرفس:
یک پیمانه کرفس معادل ۱۲۰ گرم دارای ۱۹ کالری می باشد، اما از زمان آماده کردن، میل کردن، هضم شدن و دفع شدن آن بیشتر از ۱۹ کالری انرژی مصرف می شود و به همین دلیل است که به عنوان یک خوراکی کالری منفی شناخته می شود. شما می توانید هرچقدر که میل دارید کرفس میل کنید و هرگز اضافه وزن پیدا نمی کنید.
حتی اگر کرفس یک ماده موثر بر کالری نیز نباشد، به دلیل خواص قدرتمند دارویی خود بسیار مطرح می باشد. آب کرفس یک داروی ضد التهابی بسیار قوی است. همچنین یک جزء اصلی فعال کرفس به نام "آپی جنین” خطر ابتلا به سرطان تخمدان را کاهش می دهد.
آب کرفس برای سلامتی بسیار مفید است اما اگر شما می خواهید احساس سیری بیشتری داشته باشید کرفس را بصورت کامل با چاشنی های ساده میل کنید.

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1391/10/6/258422_704.jpg (http://asriran.com)
۲- کاهو، پیاز و سبزیجات:
در شبکه سبزیجات، کاهو اساساً دارای ساختار آب باند شده است. یک پیمانه کاهو حاوی ۸ کالری می باشد. به این معنا که شما می توانید با لذت آن را بجوید و حتی یک گرم هم اضافه وزن پیدا نکنید.
پیاز نیز همانند کاهو می باشد و به ازاء هر پیمانه پیاز ۶۴ کالری به بدن وارد می شود و از همه مهمتر اینکه پیاز در میان مواد غذایی ضد سرطانی و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن طبقه بندی می شود.
تقریباً تمام سبزیجات سالادی جزء مواد غذایی کالری منفی می باشند. شما می توانید هرچقدر می خواهید از آنها میل کنید. اما توجه داشته باشید که استفاده کردن از ۳۰۰ کالری با ارزش از سس های روغنی سالاد تمامی این معادلات را تغییر می دهد. اگر چه کاهو به تنهایی کالری منفی محسوب می شود، اما به همراه سس سالاد قطعاً اینگونه نیست. در واقع سسهای سالاد اغلب مملو از روغن سویای کم ارزش و همچنین MSG می باشند. MSG یا مونو سدیم گلوتامات یک ماده شیمیایی تقویت کننده طعم است و با آسیب های مغز و اعصاب و چاقی در ارتباط است. از این ماده برای طعم دادن به سس استفاده می کنند.

http://www.asriran.com/files/fa/news/1391/10/6/258423_252.jpeg (http://asriran.com)
۳- نودل اشنه دریایی:
اشنه دریایی نوعی جلبک بزرگ است. معمولاً خوردن نودل به عنوان یک کاهنده وزن شناخته شده نمی باشد. زیرا نودل های سنتی مملو از نشاسته است که از غلاتی نظیر گندم بدست آمده. حتی نودل های برنج قهوه ای و نودل کینولا نیز دارای کالری زیادی می باشند. اما نودل اشنه دریایی یا کلپ به دلیل اینکه از جلبک دریایی ساخته شده و جلبک دریایی مملو از آب می باشند، برای کاهش وزن مورد توجه قرار می گیرند. اشنه دریایی در تهیه سالاد و حتی اسپاگتی های ایتالیایی نیز کاربرد دارد. نودل اشنه دریایی را می توان در سوپر مارکت ها یافت (البته شاید در ایران یافت نشود).

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1391/10/6/258424_358.jpeg (http://asriran.com)
۴- خیار شور:
شما می دانید که خیار شور در واقع از خیار تهیه شده است و خیار به خودی خود از مواد خوراکی کالری منفی می باشد. یک پیمانه خیار حاوی ۱۶ کالری می باشد. آیا به این معنی است که یک پیمانه خیارشور نیز دارای ۱۶ کالری است؟ باید گفت که اینطور نیست، زیرا باید توجه داشته باشید که برخی از تولید کنندگان خیارشور از مقداری شکر در دستور تهیه آن استفاده می کنند. تنها خیارشورهایی که در سرکه، آب و ادویه تهیه شده اند بدون کالری می باشند اما اکثر خیارشورهای امروزه حاوی مقادیری شکر نیز می باشند. اما بطور معمول تنها مقداری اندک کالری به غذا افزوده می شود، به عنوان مثال هر پیمانه خیارشور شکر دار دارای ۱۷ کالری می باشد.
بنابراین هنوز هم خیارشور از خوراکی های کالری منفی محسوب می شود. پس اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید می توانید هر چقدر که می خواهید خیارشور میل کنید.
از طرف دیگر وقتی از خیارشور به عنوان خوراکی کالری منفی صحبت می شود منظور سایر ترشیجات نظیر ترشی کلم و کیمچی نیز می باشد.

http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1391/10/6/258425_488.jpg (http://asriran.com)
۵- گریپ فروت:
گریپ فروت از لحاظ فنی یک خوراکی کالری منفی نمی باشد اما شایان ذکر است که به دلایل دیگری که به زودی از آنها مطلع می شوید بسیار خوراکی مهمی است. برای شروع باید اشاره کرد که همچنان گریپ فروت یک ماده غذایی کم کالری بوده که به ازای هر پیمانه دارای ۷۴ کالری می باشد.
اما بهترین قسمت گریپ فروت، محتوی ماده نارنجینین است. نارینجینین یک آنتی اکسیدان می باشد که طعم تلخ گریپ فروت به دلیل وجود این آنتی اکسیدان است. این آنتی اکسیدان باعث شکست چربی در کبد می شود. بنابراین به عنوان بخشی از استراتژی کاهش وزن، گنجاندن گریپ فروت در رژیم غذایی روزانه ضروری است.
برای استفاده بیشتر از گریپ فروت در برنامه غذایی روزانه بهتر است ابتدا آن را پوست بکنید، سپس هسته های آن را جدا کنید و آن را در مخلوط کن له کنید و سپس میل کنید. البته می توانید پوست سفید روی گوشت گریپ فروت را نیز بکنید اما باید بدانید که دارای خواص دارویی می باشد. نوشیدن آب گریپ فروت به اندازه گریپ فروت کامل مزیت ندارد بخصوص اگر پاستوریزه شده باشد.
نمک دریایی کامل را از یاد نبرید:
باور کنید یا نه نمک دریایی کامل (فرآوری نشده) حقیقتاً نوعی از مواد کالری منفی می باشد.
البته ما در مورد نمک سفید تصفیه شده صحبت نمی کنیم زیرا این نمک به مانند سم در رژیم غذایی جای گرفته است و هرگز نباید مصرف شود. در واقع مقصود ما تنها نمک کامل که در مواد معدنی دریایی یافت می شوند، می باشد. در واقع هوس خوردن غذاهای نمکین به دلیل تمایل به مواد معدنی می باشد.
تمام جانوران و انسان بصورت ذاتی نیازمند نمک واقعی هستند، به همین دلیل است که حیوانات بصورت دیوانه واری به نمک لیس می زنند. زمانی که بدن دچار کمبود مواد معدنی می شود تمایل به چشیدن نمک بیشتر می شود و میل به خوردن خوراکیهای نمک دار پیدا می کنیم.
بسیاری از هوس های خوردن میان وعده ها و ساندویچ های شور به این دلیل است که مغز دستور خوردن نمک می دهد و چون نمک های تصفیه شده به عنوان نمک واقعی قابل قبول نیستند لازم است که از نمک کامل دریایی در اینگونه خوراکی ها استفاده کنیم.
به همین دلیل است که نمک دریایی برای برخی افراد دارای کالری منفی است، زیرا در افرادی که دچار کمبود مواد معدنی هستند خوردن نمک دریایی، هوس آنها را به خوردن مواد غذایی می کاهد.
با این حال افرادی که نشانه های بیماری فشار خون بالا دارند لازم است قبل از مصرف نمک با پزشک معالج مشورت نمایند.

گندم1360
14 مهر 1392, 18:25
باشه به خاطر گل روی تو هم شده یه عکس میذارم اما تبعاتش پای خودت! نگی نگفتیا!

- - - Updated - - -

بچه ها راهنمایی میخوام. چند تا از دانشجوهام نمره نگرفتن. ترم قبل کمکشون کردم پاس شن. اما احساس میکنم دارن بدعادت میشن. از طرفی چون پول میدن و با این اوضاع اقتصادی، دلم واسشون میسوزه. اگه هم نمره بدم ظلم کردم در حق دانشجوهایی که بعضیاشون با سن بالا و کلی مشکل اما هر روز کلاس میومدن و نمره خوبی هم گرفتن. از بس امروز عصبی شدم دلم میخواست کلی خوراکی بخورم!!!!!!!

گندم1360
14 مهر 1392, 19:18
وای مجبور شدم یه دونه خرما بخورم. از سردرد دارم میمیرم.

zohreh.a
14 مهر 1392, 19:54
گندم جون واقعا مثل پفک که پف دارم اما مرسی بابت تعریفات و روحیه دادنت . برای علی هم متاسفم واقعا داغ جوون خیلی سخته فعلا بهش هیچی نگو اروم وایسا کنار و نگاه کن اگه خودش اومد سراغت باهاش با محبت رفتار کن که الان نیازمند این توجه و محبت هست اما اگه سراغت نیومد بزار به حساب گرفتاریش تا مراسم 40 صبر کن بعدش باهاش مفصل صحبت کن شاید دلیلی برای این رفتارش داره عزیزم من هم دارم تز ارشدمو میدم البته هر وقت لبتابو روشن میکنم ناخداگاه میبینم اینجام میگم نیم ساعت اینجام بعد میرم سر مقاله هام اما یهو میبینم چند ساعته اینجام.برای همین نمیدونم میخوام چطور تمومش کنم تمام هم ترمیام دفاع کردند فقط من موندم خیلی تنبلم.به دانشجوات هم سخت نگیر اما نه اونقدر شل که باعث سواستفاده اشون بشه اونایی که یکم بهترند رو پاس کن بقیشون رو که خیلی داغونند رو با نمره بالا مثلا9.5 بنداز که معدلشون خیلی هم بد نشه.تو رژیم اتکینز هم باید خیلی دقت کنی چون اگه اشتباه کنی به جای کاهش افزایش وزن داری به نظر من اگه میخوای تا 40 ام پنج کیلو کم کنی کالری شماری بهتره

zohreh.a
14 مهر 1392, 20:58
زهره تولدت مبارک. عزیزم من الان تو دفترچه (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/) ات دیدم. انشالا هر چی دوست داری خدا بهت عمر با سلامتی و عزت بهت بده کنار آقا محمد.
ممنون عزیزم امیدوارم مشکلات تو هم زودتر حل شند کنار علی اقا یه زندگی اروم رو تجربه کنی که لیاقتشو داری خانومی

گندم1360
15 مهر 1392, 01:14
اتکینزمو بعد از دو روز شکستم. امشب داشتم از سردرد و فشار میمردم. اینقدر فشارم بالا پایین شد که هر آن حس میکردم سرم داره میترکه. فکر کنم فعلا نباید سراغ رژیم های پروتینی برم. کالری شمار احتمالا بد نباشه. امیدوارم باهاش کم کنم.

zohreh.a
15 مهر 1392, 16:27
اتکینز رژیم سختیه خیلی باید دقت کنی بعدش هم ضعفش زیاده کاهشش خوبه اما یه بدی دیگه که داره عادت غذا خوردن رو بد میکنه اخه همش غذاهاش چرب و چیلیه اما کالری شماری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-156/) خوبیش اینه که برای سلامتت هم خوبه من از وقتی رو کالری (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%8C-%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-14/%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-40/) شماریم احساس میکنم خیلی سر حالترم پوست و موهام هم بهتر شدند اگه میخوای در هفته یک کیلو کم کنی حدود 1200 کالری در روز بگیری خوبه اما همش باید مواد مفید و سالم باشه من زیر نظر دکترم این رزیمو برای من داده اما من تو مطبش که بودم رژیمهای بقیه رو هم دیدم شبیه همین بود صبحونه:یک کف دست نان سنگک(30گرم یا10*10 سانت) یک قوطی کبریت پنیر کم چرب یک لیوان شیر بدون چربی

میان وعده صبح:یک عدد خرما و گردو
میان وعده صبح2:بادام 5 عدد
نهار :پلو 6 قاشف غذا خوری سر صاف و نصف سینه مرغ با هویج و قارچ پخته
عصرانه:چای با دو عدد خرما
عصرانه2:گلابی با پوست 2 عدد
عصرانه 3:الو شابلن4 عدد
شام:عدس پخته 6 قاشق غذا خوری نان سنگک یک کف دست -بعد از شام دو کاسه سالاد کاهو
قبل از خواب :گلابی با پوست 1 عدد- هلو 1 عدد- خیار 2 عدد-تا قهوه و چای در روز ازاد است من خودم سه لیوان چای در روز میخورم با خرماهای توی رژیم همشو یکجا بعد از ظهر میخورم یعنی ساعتش اصلا مهم نیست و حتما نباید به این ترتیب رعایت کنی فقط در روز باید اینا رو بخوری مثلا الان که دیگه الو شابلون نیست من به جای 4 تا الو دو تا سیب میخورم یا هر وقت خیار ندارم به جاش هویج میخورم کلا هویج و کرفس و قارچ در طول روز ازاده .هر سوالی داشتی ازم بپرس امروز نهار املت کم چرب درست کردم با یک کف دست نون خوردم.این نشونه خوبیه که علی تو این موقعیت ترجیح میده باتو صحبت بکنه نشون میده که بهش ارامش میدی یان باید انگیزه ات باشه که وقتی علی تو رو ببینه کلی لاغر شده باشی که تاثیر خوبی روش بذاری اگه وقت ورزش نداری پیاده روی برو مسیرهاتو سعی کن پیاده بری دو هم خیلی خوبه اگه بتونی در روز فقط 10 دقیقه بدویی تاثیر خوبی ازش میبینی . من خیلی با بچه ها بیرون میرم وقتی اونا بستنی و اسنک میخورند من اب هویج میخورم خودمو محروم نکردم اما چیزای سالم رو جایگزین کردم مثلا غذا که بیرون میخوام بخورم جوجه یا کباب خالی رو اروم میخورم قبلش هم یه کاسه سالاد میخورم با این تکنیکهای کوچیک اشتهامو اوردم پایین خب هر ادمی اگه گشنه بمونه نمیتونه جلو شکمشو بگیره من اطلا نمیزارم به گرسنگی برسم هر وقت یه کم گشنه ام میشه فوری یه هویجی چیزی میخورم که اون احساس گرسنگس رو از بین ببرم برای همین موقع غذا خیلی گرسنه ام نیست

گندم1360
15 مهر 1392, 23:36
زهره مرسی. رژیمت خوبه. سعی میکتم همینحوری پیش یرم. امروزم علی دوباره زنگید. هم من آرومم هم اون. خدا رو شکر.

شهره
16 مهر 1392, 01:40
باشه به خاطر گل روی تو هم شده یه عکس میذارم اما تبعاتش پای خودت! نگی نگفتیا!

- - - Updated - - -

بچه ها راهنمایی میخوام. چند تا از دانشجوهام نمره نگرفتن. ترم قبل کمکشون کردم پاس شن. اما احساس میکنم دارن بدعادت میشن. از طرفی چون پول میدن و با این اوضاع اقتصادی، دلم واسشون میسوزه. اگه هم نمره بدم ظلم کردم در حق دانشجوهایی که بعضیاشون با سن بالا و کلی مشکل اما هر روز کلاس میومدن و نمره خوبی هم گرفتن. از بس امروز عصبی شدم دلم میخواست کلی خوراکی بخورم!!!!!!!
گندم کی عکس میزاری تو رو خدا زود برنداری منم ببینمتااااااااااااااااااا ااااااااا جای خوراکی خوردن به اونا نمره بده دعات میکنن ای بابا چه بد عادتی کسی که نخواد بخونه نمیخونه دیگه اون سن بالاها مشکلات ما جوونا رو که ندارند گندمی جونم والاااااااااااااا:0n8n0vzo03treta v1zz

گندم1360
16 مهر 1392, 02:10
به به گندم خانم چه عجب این ستاره های تو و گلات رسید به ده تا!!!!!!!!!!!!!!! بازم شکر:6::6::6: انگار از غریبگی دراومدی:84:

- - - Updated - - -

چند بهشون بدم؟ هرچی تو گفتی. خوبه؟!

گندم1360
16 مهر 1392, 12:32
دیروز با رژیم کرمانی که سابرینا گذاشته بود، پیش رفتم. امروز حدود 500 گرم کم کرده بودم. عالی بود اما از طرفی هم برام عجیب بود. آخه تو کالری شمار که نباید سرعت کم کردن اینقدر باشه. به هر حال هر چی که هست خوبه. چون الان برگشتم به وزن قبل از سفرم. الان راحت تر میتونم به وزن 75 فکر کنم. آفرین گندمییییییییییییییییی:cheerle ader3::29dz8zk::bliss:

نهال5
16 مهر 1392, 14:33
گندم جون قربونت برم انشاء اله هرچه زودتر تو وعلي آقا بهم برسيد و در كنار هم بخوشي زندگي كنيد خيلي ممنونم كه برامون دعا كردي آرزوي خوشبختي برات دارم

مملي شيطون
16 مهر 1392, 14:34
ممنونم گندم جان بهم سر زدی ببخش این روزها کمی سرم شلوغ بود به خیلی ها سر نزدم شرمنده خانم با رژیم چیکار می کنی ؟؟ علی اقا چطوره اگه اشتباه نکنم اسم شوهرت علی بود اره ؟؟برادرش بهتر شد ؟؟

lila a
16 مهر 1392, 14:58
سلام گندم خانم، خوبي عزيزم http://yoursmiles.org/gsmile/girls/g1257.gif

خوشحالم كه با رژيم كرماني سابرينا كاهش داشتيد، اميدوارم هميشه رو دور كاهش باشيد http://www.commentsyard.com/graphics/cartoons/cartoons124.gif

اين تصوير هم مخصوص شماست، شاد باشيد

http://pic.photo-aks.com/photo/animals/bird/swan/medium/love_white_swans.jpg

zohreh.a
16 مهر 1392, 15:57
http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط گندم1360 http://www.forum.zibatan.ir/images/vbirancolorful/buttons/viewpost-left.png (http://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%86-15/%D9%85%D9%86-%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%85-zohre-2778-post112949/#post112949) زهره سوال غیر رژیمی: مامانم میگه اگه خیلی اسم شوهرتو صدا کنی بیمزه میشه. اما من معتقدم که صدا زدن اسم محبت میاره. تو نطرت چیه؟
منظور مامانت چیه مثلا میگه که اسم شوهرتو نباید بگی مثلا تو نباید بگی علی و منم نباید بگم محمد خب چی صداشون کنیم عزیزم یا اوهوی کدو بهتره ؟به نظر من که اینطوری نیست اسم طرفت رو هر وقت لازم بود باید بگی دیگه به نظر من که یه چیزه عادیه. عکس اواتارت هم رو که عوض کردی فکر کنم حالت داره بهتر میشه تلفنهای علی بی تاثیر نبوده ها اما قرار بودعکس خودتو بزاری زیر حرفت زدی خانم بعدش هم چون تو اولین باره که کالری شماری میگیری اولش خوب کم میکنی اخه چون بدن عادت نداره یهو بهش یه شوک میادش که کالری دریافتیش یه دفعه کم میشه برای همین اولش خوب کم میکنی اما بعد اروم اروم کم میشه

elaahe
16 مهر 1392, 19:19
سلام گندم جون.خوبی عزیزم؟ رژیمت در چه حاله گلم؟http://www.desiglitters.com/wp-content/uploads/2009/02/roses-desi-glitters-49.gif

گندم1360
17 مهر 1392, 01:53
یه عکس گذاشتم در ابعاد بسیار بزرگ تا تموم زشتی هامو نشون بدم!!!!!!!!!:sad30: