PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخه عروس باید خوش هیکل باشه | bratz

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

bratz
18 خرداد 1392, 01:31
:shake2: (http://www.8pic.ir/)سلاممممممممم (http://www.8pic.ir/):shake2:

:balloons:به دفترچه من خوش اومدی عزیزم:balloons:
(http://www.8pic.ir/)

http://www.8pic.ir/images/35651710192465628818.jpg (http://www.8pic.ir/)

:springsmile:من واسه زندگی بهتر و سالم با اندام زیبا تلاش میکنم:springsmile:

http://febreesia.com/wp-content/uploads/2014/04/beautiful-bride-225016.jpg

:2uge4p4:هر کاری سختی داره ولی من میتونم:2uge4p4:

http://www.8pic.ir/images/08888439616738586305.jpg (http://www.8pic.ir/)
:th_running1:با تلاش و پشت کار و با هدف:th_running1:
http://www.8pic.ir/images/37187997012371985574.jpg (http://www.8pic.ir/)
:cancan:هم سلامتی هم خوش هیکل بودن:cancan:

:cheerleader3:آخه عروس باید خوش هیکل باشه دیگه!!!:cheerleader3:

http://kellyhornberger.com/wp-content/uploads/2013/08/stunning-bride.jpg

برنامه ی من تا به امروز:

رژیم شوک:
وزن شروع 73.5 وزن پایان 70

کالری شماری:
وزن شروع 70 وزن پایان 68.5

رژیم شوک:
وزن شروع 68.5 وزن پایان 65

کالری شماری:
وزن شروع 65 وزن پایان 64.5

رژیم شیر و ساقه طلایی:
وزن شروع 64.5 وزن پایان 64

رژیم اتکینز:
وزن شروع 64 وزن پایان 61.5

رژیم تک خوری میوه:
وزن شروع 61.5 وزن پایان 59.5

رژیم اتکینز:
وزن شروع 59.5 وزن پایان 57.5

کالری شماری:
تا وزن 52

http://swtc.lilyslim.com/jISubbc.png
http://swlf.lilyslim.com/sZy4p4.png

مملي شيطون
18 خرداد 1392, 02:35
عروس خانم به جمع زيباتني ها خوش اومدي اينجا اونقدر انگيزه و اراده بگيري که ندوني باهاش چکار کني واقعا اين سايت به ادم روحيه ميده اميدوارم هر چه زودتر به هدفت برسي عروس خانم :2vsj1nm: منم شوهرم به خاطر همون عشق بهم ميگه تو که چاق نيستي :connie_07: همين امروز صبح يک زنه رو ديده ميگه زن تپل رو نگاه کن بهش ميگم حميد تو به همه يه حرفي ميزني منو ديدي چي گفتي ؟؟؟ ميگه هيچي !!:afro: ميگم نگفتي چقدر تپل و چاقه ؟؟؟!!! ميه تو که تپل نيستي !!!!!!!!!!!!!!‌ولي خودمونيم روزي که اين عشق عادي بشه مي فهممن تپليم ديگه بايد تا اون موقع جلوي اين وضع رو بگيريم مخصوصا که اين روزها همه دخترهاي لاغر ميخان

حنانه
18 خرداد 1392, 03:50
سلام عروس خانوم خوش اومدی:friaresmilley:عزیزم اینو یادت باشه که هر کاریرو واسه خودت انجام بدی:37:اگه شما الان میخوای خوش اندام بشی اول باید واسه سلامتیت باشه بعد برای مرد ایندت شما با این کار اعتماد به نفست بالا میره:hippie5:سعی کن انرژی منفی رو از خودت دور کنی
خانومی شک ندارم که شما میتونی تا قبل از عقدت خوش اندام بشی به خاطر اینکه هدف داری:starplucker:.دوستم لطفا اسم دفترچه تو عوض کن .بذار(عروس خوش اندام).بچه های زیباتن هم هیچی برات کم نمیزارن:greenstars::greenstars::greenstars:

رها.
18 خرداد 1392, 04:07
عزیزم خوش امدی..به به چه انگیزای بالاتر از عروسیت؟ایشالا که زودی لاغر میشی‌..به لباس عروسیت فکر کن و تصمیم جدی بگیر ، خیلی‌ هم خوب میتونی‌:feeldaluvsmiley::congratualtions:

شهره
18 خرداد 1392, 04:23
سلام عروس خوش هیکل آینده نزدیک . چی بگم که هر چی میکشیم از این حرف شوهر و نامزدهاست کاش که میدونستند چقدر به ما ظلم میکنند اونا فکر میکنند ما ناراحت میشیم اگه بگن چاقی اما گفتن اونا بیشتر انگیزه میده تا اینکه دلداری الکی میدن خودمون که میدونیم هیکلامون مناسب نیست اگه با ما همکاری و همفکری کنند بهتره از این که وقتی باهاشون بیرون میریم مدام میگن تو که خوبی اگه جای فلانی بودی چی میگفتی بگذریم من یه عروس تپل بودم الان که عکسامو نگاه میکنم همش حسرت میکشم که اگه دوران عقد جای مدام بیرون رفتن و پا به پای شوشو غذا خوردن کمی رعایت میکردم چه عکسای بهتری داشتم خوشحالم که تو به فکر خودتی الان بهترین زمانه واسه خوش اندام شدن یه مدت رعایت کن بعد عادت میکنی من زمان ازدواجم 73 بودم به 98 رسیدم اما باز همینو میشنیدم تو که هیکلت خوبه:25r30wi:پس همیشه اونا از ما حمایت میکنند چه چاق باشیم چه لاغر اما خودمون باید راضی باشیم پس ما چی در هر صورت ما تا جای که بتونیم تنهات نمیزاریم موفق باشی:77:

*aida*
18 خرداد 1392, 07:26
سلاممممم . خوش اومدیییییی . عزیزم به نظر من علت این که ما رژیمامون رو نصفه نیمه ول می کنیم اینه که هدفمون رو یادمون میره . این سایت خیلی به من کمک کرد . مثلا یک روز بیشتر بخورم حتما فرداش جبران می کنم . چون همش دارم بقیه رو می بینم چقدر تلاش می کنن . بعد هم نگران نباش . من هم وقتی عقد کردم 82 کیلو بودم . همیشه فکر می کردم این که لاغر بشم غیر ممکنه . همسرمم ازم می خواست رژیم بگیرم ناراحت میشدم و می گفتم من همینی که هستم و خیلی ناراحت می شدم . الان طوری شده همسرم می گه خوبی دیگه رژیم نگیر من می گم نهههههه می خوام لاغر شم .
امروز وزن کردم 61.700 بودم و به چیزی که همیشه آزوشو داشتم رسیدم . البته راهم هنوز ادامه داره.مطمئن باش که تو هم می تونی به هدفت برسی:78:

Kiki
18 خرداد 1392, 08:27
يه عروس خوشكله ديكه به جمعمووووووووووووووووون اضافه شششششششششششششششششششد
اينجا ديكه نبايد بكى اراده نداررررررررررم عروس كلللللللللللللللللللللللل لللللللللم

Zenith
18 خرداد 1392, 10:22
به زیباتن خوش اومدی عروس خانوم :67:
الان داشتم برا یکی دیگه از بچه ها هم میگفتم که اتفاق شب عروسی آدم یه بار تکرار میشه. این فرصت یک باره رو از خودت نگیر. فرصت کافی هم که داری. ما کنارتیم. فقط با انگیزه پیش برو

شهرزاد
18 خرداد 1392, 10:33
خوش امدی عزیزم خیلی هنوز جوونی گلم این چند کیلو اضافه رو هم کم می کنی و از 22 سالگی تا آخر دیگه خاطرات خوب می سازی بیا هر روز گزارش از چیزهایی که می خوری و فعالیت هات بده هم به من و بقیه دوستان انگیزه می دی هم اگه روزی مشکلی بود زیاده روی کرده بودی خودت با نوشتنش متوجه می شی و فرداش جبران می کنی . ما 1 عروس خوشگل و خوش هیکل خواهیم داشت شک نکن:dancegirl2_002:

somy
18 خرداد 1392, 10:39
سلام عزيزم خيلي خوش اومدي منم هميشه شوهرم بهم مي گفت چاق نيستي ولي يه چيزي تو وجود خودم بهم مي گفت كه اگه خوبم چرا لباسايي كه دوست دارم تو تنم اينقد بد ميشه الان ديگه احساس سلامتي مي كنم احساسا سبكي مي كنم براي خريد لباس نگران و ناراحت نيستم از عكس گرفتن فراري نيستم و..و..

معصومه
18 خرداد 1392, 10:42
سلام عروس خانم خوش اومدی به جمع ما
اول از همه به نظر منم اسم دفترچتو عوض کن تا روحیه بهتری بگیری مطمئن باش همه ما با هم به هدفمون میرسیم فقط اصلا ناامید نشو کلی وقت داری که تا موقع مراسمت خوش هیکل بشی منم تقریبا یه جورایی مثل خودتم میخوام برای مراسم آیندم خودمو آماده کنم ما میتونیم شک نکن:47b20s0:

tiam
18 خرداد 1392, 10:51
خوش اومدی عروس خانممممممم بزودی مانکن خواهی شد چون با توجه به قد و وزنی که اینجا نوشتی دنبال لاغری نباید باشی دنبال مانکنی هستیییییییییییییییی:67::67:

خوشبختی
18 خرداد 1392, 10:57
سلام عزيزم خيلي خوش اومدي منم هميشه شوهرم بهم مي گفت چاق نيستي ولي يه چيزي تو وجود خودم بهم مي گفت كه اگه خوبم چرا لباسايي كه دوست دارم تو تنم اينقد بد ميشه الان ديگه احساس سلامتي مي كنم احساسا سبكي مي كنم براي خريد لباس نگران و ناراحت نيستم از عكس گرفتن فراري نيستم و..و..
خیلی خوبه سمیه جون. خوشا به حالت!

- - - Updated - - -

سلام عزیزم. خوش اومدی. بهترین جای ممکن اومدی. شما وزن سلامتت 58 و مانکنی ات 50-48 کیلو هست عزیزم. تو ذهنت یک وزن رو برای خودت ملاک قرار بده و سعی کن بهش برسی. ما هم کمکت می کنیم. حسابی عزمتو جزم کن و هر وقت داشتی نا امید میشدی به لباس عروست فکر کن که قرار توش مثل فرشته ها باشی!:fireplace:

banooo58
18 خرداد 1392, 11:52
به هب بچه ها یه انگیزه جدید برای لاغری
ههمون عروسی دعوتیم پس پیش به سوی لاغری
عروس اینقدر بد عنق
خوشگل خانوم همه با هم لاغر می شیم و تو مثل ستاره خواهی درخشید مطمئن باش
آهان راستی مبارکه

bratz
18 خرداد 1392, 15:16
ممنون دوستان از این همه محبت. تو عمرم این همه توجه بهم نشده بود!!! هه هه ههراستی مدیر جان ممنون از ویرایش. دیگه تازه واردیم. طول میکشه تا راه بیفتیم! تازه نا سلامتی مهندس کامپیوترم!!o_O ;-)دوستان به نظرتون من رو همین کالری شماریم بمونم یا یه رژیم کوتاه مدت بگیرم؟ مثلا از این 10 یا 15 یا 20 روزه ها!من خودم عاشق کالری شماری شدم. چون آدم میدونه اگه یه چیزه پر کالری بخوره بعدش باید آخر شب گرسنگی بکشه!:'(آخر هفته عروسی پسر خاله جونه. می خوام این هفته یکم شکمم جمع بشه. آخه تو لباس ظایست. گن هم میبندم از بالا و پایینش چربیا میزنه بیرون!!! میدونم که خیلیا میدونن چی میگم.واسه همین به نظرتو چیکار کنم یکم سایزم و دور کمرم جمع و جور شه!؟

fifi
18 خرداد 1392, 15:22
سلاااااام عروووس خاننننم
خوش اومدی
مطمدن باش به هدفت میرسی.هدف خیلی قشنگ.ماشاللله پر انرژِ هم که هستی
همه ما اینجا از بچگی رژِم داشتیم :d:d:d
عززیییزم مطمئن باش کنار هم ، همه به هدفمون م یرسیم
فقط تلاش کنو درست بخور. ورزش کن و نا امید نشو

bratz
18 خرداد 1392, 15:44
سلاااااام عروووس خاننننمخوش اومدیمطمدن باش به هدفت میرسی.هدف خیلی قشنگ.ماشاللله پر انرژِ هم که هستیهمه ما اینجا از بچگی رژِم داشتیم :d:d:dعززیییزم مطمئن باش کنار هم ، همه به هدفمون م یرسیمفقط تلاش کنو درست بخور. ورزش کن و نا امید نشوممنون . آره هدفمو خیلللی دوس دارم! شدید پر انرژیم فقط هیکلمو وزنم میتونه انرژیمو بگیره. من هر روز صبح 10 تا 12 باشگاه میرم تردمیل و ایروبیک و بدن سازی که مفیدش روزی 1/5 ورزشه. من روی خوردنم خیلی حساسم ولی بزنه به سرمم تا اونجا که بتونم میخورم!!!!o_Oo_Oo_O

- - - Updated - - -

به هب بچه ها یه انگیزه جدید برای لاغریههمون عروسی دعوتیم پس پیش به سوی لاغریعروس اینقدر بد عنقخوشگل خانوم همه با هم لاغر می شیم و تو مثل ستاره خواهی درخشید مطمئن باشآهان راستی مبارکهعزیزم باید بد عنق باشم. مثل اینکه این هیکل ما زبون خوش سرش نمیشهo_O تا اعصبانی نشم که به خودم نمیام;-) ممنون عزیزم

*aida*
18 خرداد 1392, 16:11
عزیزم می خوای رژیم یک هفته ای پروتئین رو امتحان کن .بعدش برو کالری شماری :Vishenka_09:

bratz
18 خرداد 1392, 16:26
از صبح انقدر فکر کردم در مورد این که امروز چه رژیمی رو شروع کنم مردم!!! آخر سرم دو تا خیار و دوتا گوجه و یه قاشق مربا خوری سس مایونز و دوتا قاشق ماست و آبفعوره رو سالاد کردم خوردم که اگه تصمیمی واسه رژیم نگرفتم حداقل کالری شماری بمونم. صبحم یه نصف سیب خوردم رفتم باشگاهیه نظری بدین ببینم من چیکار کنم دلم رژیم جدید می خواد واسه این عروسی آخر هفته.

- - - Updated - - -

عزیزم می خوای رژیم یک هفته ای پروتئین رو امتحان کن .بعدش برو کالری شماری :Vishenka_09:چه جالب آیدا جون.منم الان داشتم توی دفترچت واست پست میذاشتم. قبلا گرفتم ولی اون موقع یکم تقلبم داشتم توش. به نظرت روی قسمت شکم تاثیرش خوبه!؟ آخه الان ملاکم همون شکمه وگرنه از کالری شماری راضیم

fifi
18 خرداد 1392, 16:53
آفرییین
منم با ایدا موافقم
تو مسابقات هفتگیمون و ماهانمون هم حتما شرکت کن

bratz
18 خرداد 1392, 17:21
مدیر جون من می خوام اسم دفترچمو به خاطر نظر دوستا عوض کنم باید چیکار کنم!؟! بعدم بچه ها من اسمشو عروس خوش هیکل و اینا نمیذارم چون اعتماد به نفسم میره بالا دیگه بیخیال رژیم میشم. میزارم عروس باید خوش هیکل باشه. خوبه نه!؟

مانلی
18 خرداد 1392, 17:32
سلام بچه ها .
من امروز عضو شدم .
منم خیلی چاق شدم ، اصلا" نمی دونم باید چی کار کنم . تازه از اون گروهی هستم که دیر وزن کم می کنم .
تازه شوهرم هم همش غر می زنه .
امید وارم اینجا و با شماها بتونم به وزن دلخواهم برسم .

مملي شيطون
18 خرداد 1392, 17:40
مانلي عزيز براي خودت يه دفترچه ايجاد کن و تمام حرفهات رو اونجا بنويس و ما هم بهت سر ميزنيم و راهنماييت مي کنيم از کادر بالاي سايت راهنماي کاربران تازه وارد رو بخوني مي توني به راحتي دفترچه ات رو ايجاد کني :jumpsanta: اينجا مشکل اضافه وزنت از بين ميره نگران نباش

*aida*
18 خرداد 1392, 18:00
از صبح انقدر فکر کردم در مورد این که امروز چه رژیمی رو شروع کنم مردم!!! آخر سرم دو تا خیار و دوتا گوجه و یه قاشق مربا خوری سس مایونز و دوتا قاشق ماست و آبفعوره رو سالاد کردم خوردم که اگه تصمیمی واسه رژیم نگرفتم حداقل کالری شماری بمونم. صبحم یه نصف سیب خوردم رفتم باشگاهیه نظری بدین ببینم من چیکار کنم دلم رژیم جدید می خواد واسه این عروسی آخر هفته.

- - - Updated - - -

چه جالب آیدا جون.منم الان داشتم توی دفترچت واست پست میذاشتم. قبلا گرفتم ولی اون موقع یکم تقلبم داشتم توش. به نظرت روی قسمت شکم تاثیرش خوبه!؟ آخه الان ملاکم همون شکمه وگرنه از کالری شماری راضیم
فکر نکنم فرقی کنه .ولی خب رژیم پروتئین کربوهیدراتش کمه وزن سریع میاد پایین.به نظر من واسه کوچیک شدن شیکم حلقه بزن . بچه ها خیلی خوب نتیجه گرفتن . من هم تازه امروز رفتم خریدم :2uge4p4:

fifi
18 خرداد 1392, 18:06
اره حلقه خیلی خوبه
اگه وقت داری انجام بده حتما

minoo
18 خرداد 1392, 19:21
گلم چقد درد و دلات شبیه حرفای تلنبار شده تو دل منه . :sad30: منم لاغری میخام . :sad30::sad30::sad30::sad30:
ما همه بایدکنار هم باشیم عزیزم . :sun:

Kiki
18 خرداد 1392, 19:21
عزيز جون منننننننننننننننم با آيدا موافقم همراه با ورزش اين رزيمو بكييييييييييييييييير معجزه ميكنننننننننننننننننننننن ننننه

الی-21
18 خرداد 1392, 21:13
سلام عروس جون
ایشا..........تا روز عروسیت به هیکل دلخواهت برسی در ضمن چه انگیزه ای بهتر از عروسی که آدم همه تلاششو براش بکنه
موفق باشی عزیزم

bratz
18 خرداد 1392, 22:52
سلام بچه ها .
من امروز عضو شدم .
منم خیلی چاق شدم ، اصلا" نمی دونم باید چی کار کنم . تازه از اون گروهی هستم که دیر وزن کم می کنم .
تازه شوهرم هم همش غر می زنه .
امید وارم اینجا و با شماها بتونم به وزن دلخواهم برسم .

سلام عزیزم خوش اومدی خوب جایی رو انتخاب کردی . اینجا با یکم پشتکار و تلاش محاله دست خالی بری. آره منم یک ماه بود اینجا سر میزدم ولی دفترچه نداشتم وقتی درست کردم دیدم یه انگیزه ی دیگه آدم میگیره. و میفهمه تنها نیست.موفق بشی

banooo58
18 خرداد 1392, 22:59
منم آيدارو تائيد ميكنم رژيم پروتئين عاااااااااااااااااااليه
حلقه رم كه نگو

bratz
18 خرداد 1392, 23:09
والا وقته حلقه دارم ولی بلد نیستم!!!
سخته!!! حالا از فردا رژیم پروتءن رو شروع میکنم.

- - - Updated - - -

ممنون بچه ها از محبتتون.
امروز رفتم بیرون انقدر دلم فست فود می خواست. با دو تاکسی گرفتم اومدم خونه!! خیلی خوشالم که جلو خودمو گرفتم.

- - - Updated - - -

ممنون بچه ها از محبتتون.
امروز رفتم بیرون انقدر دلم فست فود می خواست. با دو تاکسی گرفتم اومدم خونه!! خیلی خوشالم که جلو خودمو گرفتم.

شهره
19 خرداد 1392, 03:00
آفرین کار خوبی کردی امان از این بوی فست فود باریکلا به این اراده به زودی تاثیر نخوردنشو میبینی:27:

ساچلی
19 خرداد 1392, 03:23
سلام.من جدید جدیدم بچه هاکمکم میکنیدتاآخرهفته2کیلوکم کنم؟

Kiki
19 خرداد 1392, 08:11
سلام.من جدید جدیدم بچه هاکمکم میکنیدتاآخرهفته2کیلوکم کنم؟

ساجلي جووووووووون هم ولايتى جوووووووووون خوش اومدييييييييييييييي حتما كم ميكنيييييييييي
عزيز جون اول براي خودت يه دفتر خوشكل درست كن تا ما هم بيشتر با هااااااااااااات با شييييييييييييييم

- - - Updated - - -

ايول برتز جون تو اولين آزمووووووووووووون روسفيدمووووووووووووووون كردييييييييييييييي

حنانه
19 خرداد 1392, 08:19
دخمل افرین به اراده.:mistlsmile:

fifi
19 خرداد 1392, 09:52
ام عروس خانم چه خبر از رژِیمت؟

حنانه
19 خرداد 1392, 10:20
فی فی جوننم اینجایی؟

bratz
19 خرداد 1392, 10:36
سلام. بازم یه روز دیگه و سختیا و خوبیای خودش بچه ها من رفتم تو قسمت مسابقات که دوستان پیشنهاد داده بودن شرکت کنم . یه مسابقه بر استس صبحانه بزرگ هست که از 21 شروع میشه. واسه همینم اسم نوشتم شرکت کنم ایشالا تو اولین مسابقه سر بلند بشم!!! امروزم می خوام رو کالری شماری بمونم. .بچه ها ترازو دیجیتالی کوچیک هست تو بازار!؟ آخه اون بزرگا که به درد کالری شماری 30 گرم 20 گرم ما نمیخوره!!!! o_O

- - - Updated - - -

دخمل افرین به اراده.:mistlsmile:والا اینجا انقدر آدم با اراده میبینم که خجالت میکشم بخورم که بخوام بعدش بیام بنویسم نتونستم جلو خودمو بگیرم!!!

- - - Updated - - -

ام عروس خانم چه خبر از رژِیمت؟عزیزم فعلا می خوام تو این مسابقه صبحانه بزرگ شرکت کنم. هرچند میدونم چون اساسش 1200 کالری شاید زیاد کم نکنم ولی دلم می خواد مسابقه بدم!:-)

- - - Updated - - -

ام عروس خانم چه خبر از رژِیمت؟عزیزم فعلا می خوام تو این مسابقه صبحانه بزرگ شرکت کنم. هرچند میدونم چون اساسش 1200 کالری شاید زیاد کم نکنم ولی دلم می خواد مسابقه بدم!:-)

ElhamSahra
19 خرداد 1392, 10:42
سلام عروس خانوم
من هم دقیقا مشکل تو رو دارم. از بچگی تپل بودم و تا یادم میاد بابام چشمش به بشقاب من بود که هر چقدر هم کم کشیده باشم بهم بگه نصفش کن.
و الان مثل تو خودم حس بدی دارم اما نامزدم میگه خوبی و هر جوری شده دیگه میخام کم کنم. حداقل برای عروسی.
من هم تازه امروز یه رژیم و شروع کردم. امیدوارم با هم بتونیم تا جای خوبی پیش بریم

bratz
19 خرداد 1392, 10:43
خوب دیگه من برم باشگاه. یه ورزشی بزنم تو رگ. که مسابقه در پیش دارم. باید تمرین کنم;-)

مملي شيطون
19 خرداد 1392, 11:00
افرين عروس خانم وقتي لدت لاغري رو بکشي ديگه ياد فست فوت هم نميوفتي مي توني بعضي وقتها که وزنت کم شد براي خودت جايزه از اون فست فوت ها بزاري مثلا 5 کيلو کم کنم يه پيتزا جايزه دارم :6259:

bratz
19 خرداد 1392, 11:08
سلام عروس خانوم
من هم دقیقا مشکل تو رو دارم. از بچگی تپل بودم و تا یادم میاد بابام چشمش به بشقاب من بود که هر چقدر هم کم کشیده باشم بهم بگه نصفش کن.
و الان مثل تو خودم حس بدی دارم اما نامزدم میگه خوبی و هر جوری شده دیگه میخام کم کنم. حداقل برای عروسی.
من هم تازه امروز یه رژیم و شروع کردم. امیدوارم با هم بتونیم تا جای خوبی پیش بریم

خوش اومدی عزیزم به دفتر چم. چقدر خوبه که اینجا آدم خیلیا رو میبینه که باهاش همدرد هستن. ایشالا بتونیم دو تا عروس خوش هیکل بشم. تازه من می خوام از این لباس عروسا که راسته هست بپوشم.کارم خیلی سخت تره.آخه اندام توشون خیلی بیشتر معلومه. ایشالا که دوتامون موفق بشیم.

somy
19 خرداد 1392, 11:17
عروس خانماي خوش تيپ حتما خيلي زود به هدفتون مي رسيد عزيزم البته ما يه عروس خانم گل ديگه هم داريم كه خيلي خيلي اراده اش بالاست تيام عزيزمه اونم به زودي خوش تيپ ميشه

hamraz
19 خرداد 1392, 11:23
عروس شدن بهونه عالیه برای تناسب که با اراده و انگیزه برای بهترین روز عمر آدم نمیزاره آدم تنیلی کنه
عروس خانما مطمینم که با دیدن عکسای عروسی تو سالهای آینده سختی این روزاتون فراموش میشه. موفق باشید

bratz
19 خرداد 1392, 13:43
سلامممممم من از باشگاه اومدم. چه روز خوبی بود امروز واسه ورزش!! ایشالا کالری شماری هم خوب پیش بره امروز.تا با انگیزه برم واسه مسابقه

bratz
19 خرداد 1392, 14:06
آره عروس شدن انگیزه ی عالی هست مخصوصا اگه مثل من خیلی وقت داشته باشین واسه لاغر شدن. که آروم آروم ولی واسه همیشه لاغر بشین. ایشششششششششالابچه ها بگین چه طوری میتونم اسم دفترچمو عوض کنم.!؟

bratz
19 خرداد 1392, 14:24
میدونین جایزه ی خودمو چی گذاشتم واسه این هفته!؟ o_Oشامه عروسی پسر خاله جونo_Oo_Oo_O خوب چیه!؟ هم شامو از دست نمیدم هم واسه خودم انگیزه سازی کردم!!! درست فست فود نیست ولی خوب شامه عروسی هم خوشمزه هست!!! البته اگه تا آخر هفته 1 کیلومو کم کنما! والا باید تو عروسی حسابی با اون همه غذای خوشکل که نمیتونم بخورم خودمو مجازات کنم

*aida*
19 خرداد 1392, 14:29
عزیزم خودت نمی تونی عوض کنی . بگو اسم دفترچتو چی می خوای بذاری من برات عوض کنم

bratz
19 خرداد 1392, 15:09
ممنون عزیزم. نمی خوام خیلی اعتماد به نفسمو ببرم بالا پس فکر کنم { آخه عروس باید خوش هیکل باشه} خوب باشه ! نه؟:148fs542321::hexer:

Zenith
19 خرداد 1392, 17:46
چقدر خوشم اومد از دو تا کارِت:
1- اینکه اسم دفترچه ات رو عوض کردی. از ایدای گلم هم ممنونم
2- جایزه ی خوبی تعیین کردی. بخصوص اگه روز عروسی سعی کنی از صبح کالری کمی بگیری تا شام شب یه شوک باشه

bratz جان هیچ میدونی من خودمم وزنم رو برای عقدم کم کردم؟ قضیه مال چند سال پیشه. 14 کیلو اضافه وزن داشتم. اصلا قیافه ی جالبی نداشتم. اصلا دلم نمیخواست و نمیخواد به عکسای جشن نامزدیم نگاه کنم. اما بعد برا عقد قرار بود تو تالار جشن بگیریم. اینه که به عشق زیبا بودن تو اون شب شروع کردم به رژیم گرفتن. و به این ترتیب شب عقدم اونقدر خوش اندام و زیبا بودم که الانم که عروسی کردم همیشه معیارم وزن شب عقدمه! تا یکی دو کیلو میرم بالا هم خودم و هم عشقم از وزن اون موقع با عنوان "مثل موقع عقد" یاد میکنیم و من همیشه تصویر ذهنیم از تناسب اندامم، عروس 52 کیلویی شب عقدمه.
اینا رو برات گفتم تا بدونی اون شب از الان آرزوته. اما بعد که ازش گذشتی برات زیباتر و مهم تر میشه و اگه تو اون شب زیبا باشی برای همیشه هم برای خاطراتت و هم برای الگوی اندام مناسبت موندگار میشه.

کیجا
19 خرداد 1392, 19:30
سلام
عروس مانکن میشی و کیف میکنی از هیکلت
موفق باشی
لی لی لی لی به افتخار عروس خانم لی لی لی:cheerleader3::130fs358763::2vsj1nm::dancegirl 2_002:

bratz
19 خرداد 1392, 19:56
وای ممنون از داستان قشنگت خوششششش به حالت ایشالا خدا قسمت ما هم بکنه. ما هم میتونیم مثل شما خوش هیکل که چه عرض کنم مانکن شین تا روز عقدمووووون. هورآآآآآ

banooo58
19 خرداد 1392, 21:13
چه طوري عروس خانوم
در چه حالي تنبلي نمي كني كه؟

*aida*
19 خرداد 1392, 21:18
bratz جون ، همین اسم خوبه دیگه عروس خانوم ؟ :bubblesmiley:

banooo58
19 خرداد 1392, 21:32
عروس ايشالا تو مسابقه هم موفق باشي خبراي خوب بده بهمون

fifi
19 خرداد 1392, 21:41
منم معیارم عقدمه 60 کیلو بودم البته : )))))))))
الان 64 بششممم بسمه
به به چه عروووس خوشگلیییییییییییییییییییی

bratz
20 خرداد 1392, 09:22
چه طوري عروس خانومدر چه حالي تنبلي نمي كني كه؟نه بابا تنبلی چیه. اینجا انقدر آدم با انگیزه و فعال آدم میبینه خجالت میکشه تنبلی کنه

- - - Updated - - -

bratz جون ، همین اسم خوبه دیگه عروس خانوم ؟ :bubblesmiley:وای آره ممنون. خیلی لطف کردی

- - - Updated - - -

عروس ايشالا تو مسابقه هم موفق باشي خبراي خوب بده بهمونایشالا. با تشیویقای شما ایشالا موفق بشم. یه استرس عجیبی دارم!!! دیشب همش فکر میکردم امروز 21 هست تا صبح خوابم نبرد!!!

Kiki
20 خرداد 1392, 09:24
برتز جون عروس خانووووووووووووم چه خببببببببببببر

bratz
20 خرداد 1392, 09:34
منم معیارم عقدمه 60 کیلو بودم البته : )))))))))الان 64 بششممم بسمهبه به چه عروووس خوشگلیییییییییییییییییییی والا من معیار خاصی ندارم فقط میدونم باید کم کنم. آخه سایز مهمه نه وزن! واسه همینم نوشتم هر چی کمتر بهتر. چون میدونم 40 کیلوام بشم بدون رژیم یک ماهه میشم 90 کیلو!!! 

- - - Updated - - -

برتز جون عروس خانووووووووووووم چه خببببببببببببروالا چی بگم هیچی چه خبری داریم ما زیباتنیا جز رژیمو گرسنگی و فکر کردن به لاغری!!!فعلا همه چی خوب پیش میره تا ببینیم مسابقه چی میشه فقط خدا کنه کم کنم وگرنه دوباره بدنم رفتته رو استپ. که متنفرم از رژیمه شوک و پروتیین. به هر حال اگه استپ کنم باید بگیرم.

somy
20 خرداد 1392, 09:54
برتز جان ايشاله تو استپ نميري فقط تا جايي كه مي توني ورزشو فراموش نكن عزيزم

bratz
21 خرداد 1392, 09:51
سلاااااام. من امروز روز اوله رژیممه ایشالا خوب وزن کم کنم.چون هر روزم ورزش میکنم ایشالا که خوب کم کنم. من باید دهه عوض کنم. خیلی وقته زیر 60 نرفتم. یه تحول بزرگ می خوام!!!o_O

خوشبختی
21 خرداد 1392, 09:55
سلام عزیزم از صبح داشتم دنبال دفترچه ات می گشتم. آفرین همین طوری ادامه بدی زود به هدفت میرسی:slxe1vrr6glin3kty2a

somy
21 خرداد 1392, 10:10
bratz جان حتما موفق ميشي شاخ غول دهه 60 بشكوني

banooo58
21 خرداد 1392, 11:54
تحولی بزرگ در راهه خوشگل خانوم اومدی که بتونی پس میتوتی

bratz
21 خرداد 1392, 15:49
سلام بچه ها. وای من با اینکه صبحونه خیلی خوردم البته با 500 هم نرسیدا! ولی وقتی از باشگاه اومدم خیلی گرسنه بودم!!! والا انگار هر چی بیشتر بخوری بیشتر گزسنه ای!!! میترسم وزنم بره بالا با این وضع. هر روز یه لیوان شیر و یه خرما می خوردم وقتی می اومدم خونه از امروز کمتر گرسنم بود!!!! امروز 500 تاشو هم که خوردم نهارم حدود 300 تا شد.زیادهههههه!!! آخر هفته م که عروسبداریم میترسم شکمم بزته بیرون!!!!!

- - - Updated - - -

سلام بچه ها. وای من با اینکه صبحونه خیلی خوردم البته با 500 هم نرسیدا! ولی وقتی از باشگاه اومدم خیلی گرسنه بودم!!! والا انگار هر چی بیشتر بخوری بیشتر گزسنه ای!!! میترسم وزنم بره بالا با این وضع. هر روز یه لیوان شیر و یه خرما می خوردم وقتی می اومدم خونه از امروز کمتر گرسنم بود!!!! امروز 500 تاشو هم که خوردم نهارم حدود 300 تا شد.زیادهههههه!!! آخر هفته م که عروسبداریم میترسم شکمم بزته بیرون!!!!!

bratz
21 خرداد 1392, 16:23
بچه ها از همتون ممنون. حیف که وقت ندارم منم به دفتر چه هاتون سر بزنم تازه با گوشی میام تو سایت یکم سخته تایپ کردن و نوشتن پست. خدا از شما بشنوه شاید دلش سوخت یکمی منو لاغر کرد. تحول بزرگ عزمی بزرگ میطلبه و روشی درست. تو این رژیمای سریع کدومتون بهتر از کدومش نتیجه گرفتین!؟ چون شدید حس استپ کردن دارم.

شایلی
21 خرداد 1392, 16:31
وای منم انقد دوست دارم به وزن قبلیم برگردم لباس عروسیم اندازم شه ذوق زده شم

fifi
21 خرداد 1392, 16:42
عززیززم سعی کن صبح بیشتر بخوری که تا شب کم حجم تر بخوری و اینکه دراز نشست هم زاد برو
شیکمت سفت شه

ساچلی
21 خرداد 1392, 16:42
افرین عزیزم همین گرسنه شدنت بعد از خوردن صبحانه نشون دهنده بالارفتن سرعت سوخت و ساز بدنته.عزیزم اگه بعضی وقتها باوجود خوردن غذا بیشتر احساس گرسنگی کردی به هیچ عنوان غذا نخور فقط و فقط اب بخور چون اینجاست که داره چربی سوزیت شروع میشه اگه غذا بخوری همه تلاشت ازبین میره:43:

bratz
21 خرداد 1392, 23:43
امشب دلم خیلی گرفته. آخه چرا باید من چاق باشم. از خودم بدم میاد :'( :'( :'(

shamim2
21 خرداد 1392, 23:50
دلت نگیره عروس خانوم به روزی فکر کن که لاغر شدی و با افتخار تو لباس عروسیت جا میشی هدف هر چی با ارزشتر بدست آوردنش سختتر:svartpuss:

مملي شيطون
22 خرداد 1392, 01:04
چرا دلت بگيره عزيزم تو وقت داري تا زماني که لباس عروسيتو بپوشي لاغر شي پس غصه براي چي مي خوري ؟؟؟ من چي بگم تو عکس و فيلم عقدم که کمي لاغر بودم البته نسبت به عروسيم اونجا تو فيلم و عکس خوب افتادم ولي توي عروسي ده کيلو چاق شدم 90 کيول بودم تو لباس عروسي حالا ميگم چرا اون موقع رژيم نگرفتم حالا خوبه عکاس عکس ها رو فوتوشاپ کرده و لاغرم کرده ولي تو عکس هايي که خودمون انداختيم و توي فيلم ( حالا خدا رو شکر فيلم مفصلم توي عقدم بود ) فيلم هايي که خودمون گرفتيم خيلي چاقم دارم مي ترکم :screaming:

اينا رو شنيدي پس برو خداتو شکر کن که زودتر اينجا رو شناختي و مي توني تا عروسي خوب وزن کم کني ديگه حرف از دلتنگي و ناراحتي نزني ها :greenstars:

الی-21
22 خرداد 1392, 08:30
امشب دلم خیلی گرفته. آخه چرا باید من چاق باشم. از خودم بدم میاد :'( :'( :'(
این حرفا چیه عروس جون
تو الان باید به خودت حسابی روحیه بدی نه اینکه اینقد ناامید باشی فقط فقط به یه عروس خوشگل و خوش هیکل فک کن
تو 10 کیلوام کم کنی برای عروسیت عالی میشی حالا تو این مدت بیشترم کم می کنی
پس دیگه اینقد ناراحت نباش ببین اینجا همه مثل من و تو هستن ولی همه پر از روحیه و انرژی
اگه اینطور که تو میگی ما همه باید از خودمون بدمون بیاد
ولی ما همه عاشق خودمونیم :6f56hcy5z4ygs5qh4ulبرای همینم اینقد شاد و پرانرژی برای لاغری تلاش می کینم چون آدم عاشق همه کاری برای عشقش می کنه
عشق مام که لاغریه.............................
:3120_002:پس دیگه هیچ وقت ناامید نشو برای عشقت بجنگ تا به دستش بیاری

banooo58
22 خرداد 1392, 11:32
امشب دلم خیلی گرفته. آخه چرا باید من چاق باشم. از خودم بدم میاد :'( :'( :'( اه اه اه چه لوس عروس باینقده ادا اطفاری خیلیمماهی خیلیم خوبی خیلیم خوشگلی یکی بوده که تو رو همینطوری که هستی دیده و پسندیده یکی هست که دوستت داره تو هم داری تلاش میکنی برای سلامتی و زیبایی بیشتر خدا رو شکر خدا بهت سلامتی داده این ادا ها رو در میاری خدا قهرش میگیره ها یعنی چی از خودم بدم میاد ببخشیدا منم کلی غر زدم گریه کردم شعار دادم بچه ها لطف کردن نازمو کشیدن لوسم کردن منم هی ادا ببینم جلب توجه دوست داری؟ اینکه دل کسی برات بسوزه؟ ببخشیدا خیلی تند نوشتم اما نمفهمم یعنی چی که از خودت بدت میاد دیگه اینو نگو تا خودت خودتو دوست نداشته باشی تا خودت به خودت احترام نذاری هیچکس دیگه این کارو نمیکنه خرس گنده پس فردا می خوای بری تو یه زندگی یه زندگی رو بچرخونی هی نک و نال فقط زندگیتو خراب میکنه وقتی خودت از خودت دلزده باشی همسرت هم دلزده میشه انرژیشو میفرستی که اونم تو رو زشت و چاق و دوست نداشتنی ببینه خدا رو شکر خوشگلی چهار ستون بدنت سالمه آینده روشن و انگیزه داری حالا یه کم تپلی اونم با یکم اراده حله فقط یه بار دیگه بیام تو صفحت ببینم از این چیزا نوشتی همچین میزنم برچسبت میکنم رو دیوار که عبرت بشی برای آیندگان تو زنده ای . نفس میکشی.میخوری. میخوابی. حرف میزنی. میخندی .گریه میکنی پس هستی پس میتونی آفرین عروس خوشگلی باش پاشو فکر غذای رژیمی کن که داری خوش هیکل میشی پاشو باریکلا دختر دستتو بده به من آهان آفرین بگو یا علی

somy
22 خرداد 1392, 11:38
عروس خانم يه كم صبر كن واميدوار
نااميدي خودش جلوي پيشرفت كارتو مي گيره حتما موفق ميشي

aida tt
22 خرداد 1392, 13:03
عزیز دلمممم اولا این که به نظر من تو خیلییی چاق نیستی
:loosingitsm:یکمی اضافه وزن داری
:fly2:دوما که عزیزم عروسیت مبارک
:fly2:سوما که مطمینم میتونی به وزن دلخواهت برسی:pirate1:
:pirates5B15D_th:اینجا همه به هم انرژی میدن
گرچه خودم تازه واردم:13:

bratz
22 خرداد 1392, 19:23
باورت میشه من خودمم وقتی یه آدم چاق میدیدم همین حرفارو میزدم بهش. حالا نمیدونم چم شده!!!
همیشه میگفتم نگاه کن خجالتم نمیکشه با این هیکلش اینجوری لوس بازی در میاره!!! تازه یه ضربالمثلم ساخته بودم آدم هرچی گنده تر ناز و اداش بیشتر!!!!=-o
به هر حال ببخشید اینجوری حرف زدم عصبانیتون کردقم!;-)
خوبین شما!؟ :298:

shamim2
22 خرداد 1392, 20:24
عروس جون بنظرم اول از همه یکم باید رو ذهنت کار کنی تا همه چی درست بشه چون با وجوده همه حرفهای خوبی که بچه ها زدن جا خوردم چطور تونستی یه همچی حرفی بزنی یکی از علل اصلی موفقیت زیبا تن اینه که همه هوای همو دارن و کسی چاقهارو مسخره نمیکنه امیدوارم دیگه در مقابل تشویقهای مدیرا و کاربرا از این جملات استفاده نکنی

حنانه
23 خرداد 1392, 07:03
عروس خانوم نازنین داری به خودت تلقین میکنی که خیلی چاقی ولی فقط چند کیلو اظافه ست واونم با یکم اراده حله
شما میخوای یه خونه رو مدیریت کنی عزیزم باید قویتر از این حرفها باشی:dancegirl2_002:

bratz
23 خرداد 1392, 13:00
سلام. مثلاين كه كاملا اشتباه گرفتين منظور منو!!!:sad30:
من به هيچ وجه منظورم اين نبود كه مسخرهكردهباشم خانوماي چاق رو!!! من صحبتم با كسايي مثل خودم بود كه چاق هستن و با وجود اضافه وزن و خوردن زياد همش ميگن واي چيكار كنم!! واي من لاغر نميشم من نميتونم رژيم بگيرم!!!!
من ميگم آدم وقتي يه مشكلي داره بايد واسش بجنگه نه هي نق بزنه بايد تلاشش كرد تا لاغر شد!!!!!!!!!!!!!
به هر حال اگه باعث شدم كسي از حرفم برنجه واقعا شرمنده....ولي بازم ميگم كاملا اشتباه فهميدين!!!!!!:sad30:

shamim2
23 خرداد 1392, 13:40
نه عزیزم اینجا به کسی بر نمیخوره فقط هم من اعتراض کردم چون همه کابرانی که تشویقت کرده بودن جز کابرای موفق سایتمون هستن که اولش نا امید بودن ولی الان خیلی موفق هستن و اون ناامیدی جای خودشو به امید داره هیچکدوم الکی بهت امید ندادن همه از رو تجربه بود ولی خوشحالم که متوجه شدی حتما منظورت اونی نبوده که من متوجه شدم منظورتو نتونستی خوب بگی در هر صورت ما کنارتیم بشرطیکه قول بدی نا امید نباشی و ارادتو تقویت کنی :37:

bratz
25 خرداد 1392, 13:37
سلام. من عروسی رو پشت سر گذاشتم به خوبی!!! چون خوب ون کم کرده بودم یکم شام عروسی جایزه دادم به خودم. ولی برنج و خورشت نه!!! فقط سالاد و جوجه کباب. بقیه ی غذا ها سوپا! دسرا هرچی چشمک زدن محل نذاشتم بهشون!!! خوشالم!!! ولی رژیم مسابقم خوب پیش نمیره آخه احساس میکنم با صبحانه زیاد چاق میشم!!!! ولی ادمه میدم تا آخرش!!!!

هلی
25 خرداد 1392, 13:48
سلام عزیزم
بهت تبریک میگم
موفق باشی

Zenith
25 خرداد 1392, 15:06
آفرین به اراده و انگیزه ات که تو عروسی هم به این خوبی رعایت کردی

***super star**
25 خرداد 1392, 15:18
واقعا سخته عروسی بری و جلوی خودتو بگیری آفرین دختر با اراده ه ه:6:

الی-21
25 خرداد 1392, 15:24
تبریک عرووووووووووووووووووووووو س جون
واقعا آفرین به این اراده
تو عروسی واقعا مقاومت سخته ولی خب دیگه تو یه دلیل خیلی خیلی قوی داری برای اینکه جلوی این جور چیزا واستی
ایشا......................... با همین اراده جلو بری عزیزم تا تو شب عروسی حسابی بدرخشی

bratz
27 خرداد 1392, 18:55
سلام بچه ها از آنجایی که دو روز دیگه این رژیمم تمومه و فرقی با کالری شماری نداشت. می خوام یه رژیم کوتاه مدت بگیر واسه آخر هفته دیگه که عروسی دختر عمم هست!حالا میشه بگیرن کدوم رژیمو بگیرم!؟ شما خودتون از چه رژیمایی بیشتر نتیجه گرفتین؟

*aida*
27 خرداد 1392, 18:57
عزیزم . آخه تو یک هفته که نباید زیاد لاغر شد . ولی پروتئین بگیری وزنت سریع میاد پایین

bratz
27 خرداد 1392, 20:13
میدونم منم بیشتر سایزم مهمه واسم.حالا نشدم اونقدرا مهم نیست. منظورم بیشتر اینه که یه رژیم سریع بگیرم بیاد پایین وزنم دوباره برم رو کالری شماری.خودمم نظرم پروتءن و شوک و 20 روزه هست.یا 15 روزه!! مشالا انقدر ما اینجا تنوع رژیم داریم که آدم دلش می خواد تند تند همشو امتحان کنه!

حنانه
28 خرداد 1392, 03:07
میدونم منم بیشتر سایزم مهمه واسم.حالا نشدم اونقدرا مهم نیست. منظورم بیشتر اینه که یه رژیم سریع بگیرم بیاد پایین وزنم دوباره برم رو کالری شماری.خودمم نظرم پروتءن و شوک و 20 روزه هست.یا 15 روزه!! مشالا انقدر ما اینجا تنوع رژیم داریم که آدم دلش می خواد تند تند همشو امتحان کنه!

سلام عروس نازنین حالت حوبه؟
عزیزم من بهت رژیم پروتئین و پیشنهاد میکنم ولی رژیم 20 روزه که اصلا چون اکثرا جواب نگرفتن .

sarli
28 خرداد 1392, 09:08
سلام عروس نازنین حالت حوبه؟
عزیزم من بهت رژیم پروتئین و پیشنهاد میکنم ولی رژیم 20 روزه که اصلا چون اکثرا جواب نگرفتن .
چهارمین روز رژیم 20 روزه رو شروع کردم با 2 کیلو 200 گرم کاهش

bratz
28 خرداد 1392, 14:01
ممنون بچه ها از نظراتون من قبلا یعنی اولش که اومدم تو این سایت این رژیمو یعنی پروتین رو گرفتم حدود 1 ماه پیش حدود 3 کیلو هم کم کردم. میترسم روم اثر نذاره دیگه!!! البته من رژیم شوک رو گرفتم که تقریبا با رژیم پروتءین یکی هست. حالا چیکار کنم به نظرتون!؟

honey
29 خرداد 1392, 00:49
یعنی حنانه جون رزیم پروتیین بهتر از 20 روزست؟ حقیقتش اذیتمم میکنه تا حالاش :rolleye::rolleye:

حنانه
29 خرداد 1392, 04:33
یعنی حنانه جون رزیم پروتیین بهتر از 20 روزست؟ حقیقتش اذیتمم میکنه تا حالاش :rolleye::rolleye:

عزیزم رژیمش بنظر میاد که کاهش خوب داشته باشه ولی گول زنکه
چندتا از بچه ها گرفتن راضی نبودن یکیش بانو و کیجای عزیز
من از پروتئین خیلی راضیم من 2 بار فقط 2 روز اولشو گرفتم به فاصله ی 10 یا 15 روز
6 کیلو کم کردم

مملي شيطون
02 تیر 1392, 11:45
سلام عروس خانم کم پيدا شدي يه سوال ازت داشتم تو رژيم صبحانه بزرگ واسه صبحانه و نهار و شام چي مي خوردي و چه مقدار ممنون گلم

*aida*
05 تیر 1392, 01:23
عروسسسسسس . کجا رفتییییی . زود زود بیا دیگهههه . مگه نمی خوای خوشگل و خوش اندام باشی تو لباس عروس ؟؟؟

bratz
08 تیر 1392, 01:32
سلام بچه ها من دوباره اومدم!
این عروسیم پشت سر گذاشتم. از اونجایی که این چند روز ایرانسل خیلی اذیت میکرد منم وقتم پر بود نمیشد منتظر بمونم تا باز کنه صفحه های اینترنتو! خیلی داغون بود. ولی خدا رو شکر الان درست شده.
دیگه تا اونجا که بشه روزی یه بارو میام.
بچه ها من بعد از صبحانه ی بزرگ رفتم رو کالری شماری ولی دریق از 100 گرم کاهش!!! چه وضعشه آخه!!!

bratz
08 تیر 1392, 01:43
سلام عروس خانم کم پيدا شدي يه سوال ازت داشتم تو رژيم صبحانه بزرگ واسه صبحانه و نهار و شام چي مي خوردي و چه مقدار ممنون گلم

سلام عزیزم. من همچین برنامه ی دقیقی نداشتم. هرچی دمه دست می اومد می خوردم. از اونجایی که من اوج مصرف غذام ساعت 6 تا 9 شبه.تقریبا نصف کالری روزانمو میذارم واسه اون وقت و بیشتر با میوه و سبزیجات و پنیر و شیر و چای سیر میکنم خودمو. ولی صبحونه نون جو با عسل و پنیر و گوجه و خیار و ... چیزای دیگه. من کلا مربا و خامه دوست ندارم واسه صبحونه. پنیر و تخم مرغ دوس دارم.ولی تو این رژیم شد که من حتی ماکارونی که قرار بود واسه نهارم باشه. صبح می خوردم بعدشم میرفتم ورزش همش هضم میشد!
حالا بازم سوالی بود در خدمتم

bratz
08 تیر 1392, 02:01

سلام عزیزم. من همچین برنامه ی دقیقی نداشتم. هرچی دمه دست می اومد می خوردم. از اونجایی که من اوج مصرف غذام ساعت 6 تا 9 شبه.تقریبا نصف کالری روزانمو میذارم واسه اون وقت و بیشتر با میوه و سبزیجات و پنیر و شیر و چای سیر میکنم خودمو. ولی صبحونه نون جو با عسل و پنیر و گوجه و خیار و ... چیزای دیگه. من کلا مربا و خامه دوست ندارم واسه صبحونه. پنیر و تخم مرغ دوس دارم.ولی تو این رژیم شد که من حتی ماکارونی که قرار بود واسه نهارم باشه. صبح می خوردم بعدشم میرفتم ورزش همش هضم میشد!
حالا بازم سوالی بود در خدمتم

bratz
10 تیر 1392, 15:11
سلام بچه ها. من فعلا در کالری شماری به سر میبرم.ولی کاملا استپ کردم. می خوام کالری مصرفیمو ببرم دو 800 تا 900 به نظرتون تز استپ در میام؟
امکان گرفتن رژیم پرتءن فعلا نمیباشد!!;-)

bratz
13 تیر 1392, 12:40
هورااآ بچه ها من 1 کیلو دیگه هم ککم کردم!!!!!
البته با کالری شماری و ورزش بسیار فراوان
وووآی خوشحالم!!!

Zara
13 تیر 1392, 13:03
هورااآ بچه ها من 1 کیلو دیگه هم ککم کردم!!!!!
البته با کالری شماری و ورزش بسیار فراوان
وووآی خوشحالم!!!
مبارك باشه عزيزم:slxe1vrr6glin3kty2a
در عرض چند روز خانوم عروس 1 كيلو كم كردى؟؟؟؟
كاشكى هر روز بياى چيزايى كه ميخورى رو اينجا بنويسى تا ما هم استفاده كنيم:cheesecakesmile1:

bratz
15 تیر 1392, 13:07
عزیزم من هر روز 10 تا 12 میرم باشگاه. شبام هر شب حدودا 1 ساعت دوچرخه سواری میکنم.
من خودم با کالری شماری در عرض 10 روز 1 کیلو رو کم کردم.
البته تو کالری شماریم غذاهای مفید می خورم مثلا برنج حدودا دو روز تو هفته میخورم. نونم همین طور. البته نون جو می خورم.
ظهرا همیشه یا سالاد یا ماست اسفناج با غذا می خورم. نهارم پروتءین یا هر چی دیگه از مواد کم کالری دستم میاد می خورم . شبام چون خیلی گرسنم میشه بین 7-8 شام می خورم.
به نظرم بهترین رژیم کالری شماریه

- - - Updated - - -

راستی به خاطر مشغله ی کاری و اینترنت کم سرعتم نمی تونم هر روز بیام گزارش بدم ولی تا اونجا که بشه چشم.حتما میگم.

Zara
15 تیر 1392, 13:52
عزیزم من هر روز 10 تا 12 میرم باشگاه. شبام هر شب حدودا 1 ساعت دوچرخه سواری میکنم.
من خودم با کالری شماری در عرض 10 روز 1 کیلو رو کم کردم.
البته تو کالری شماریم غذاهای مفید می خورم مثلا برنج حدودا دو روز تو هفته میخورم. نونم همین طور. البته نون جو می خورم.
ظهرا همیشه یا سالاد یا ماست اسفناج با غذا می خورم. نهارم پروتءین یا هر چی دیگه از مواد کم کالری دستم میاد می خورم . شبام چون خیلی گرسنم میشه بین 7-8 شام می خورم.
به نظرم بهترین رژیم کالری شماریه

- - - Updated - - -

راستی به خاطر مشغله ی کاری و اینترنت کم سرعتم نمی تونم هر روز بیام گزارش بدم ولی تا اونجا که بشه چشم.حتما میگم.
خيلى عاليه، هر موقع وزنت تغيير كرد توى مشخصاتت هم تغيير بده كه ما هم انرژى بگيريم

مرضیه
15 تیر 1392, 13:57
مبارکت باشه عروس خانوم

bratz
16 تیر 1392, 23:50
ایشالا قسمت خودتون خانوما

bratz
20 تیر 1392, 13:54
سلام بچه ها خوبین؟ ماه رمضونم اومد! من خیلی دلم می خواد یه رژیم توپ پیدا کنم بگیرم تو این ماه! آخه فرصت خوبیه واسه کاهش آخه نمیتونی بخوری. یعنی مجبوری نخوری!شما چه رژیمی میگیرین؟ به منم بگین. من الان دارم رو مرز 1000 گالری می خورم.حدودا 500 سحر 500 افطار!!!

setareh_azad
20 تیر 1392, 14:08
سلام بچه ها خوبین؟ ماه رمضونم اومد! من خیلی دلم می خواد یه رژیم توپ پیدا کنم بگیرم تو این ماه! آخه فرصت خوبیه واسه کاهش آخه نمیتونی بخوری. یعنی مجبوری نخوری!شما چه رژیمی میگیرین؟ به منم بگین. من الان دارم رو مرز 1000 گالری می خورم.حدودا 500 سحر 500 افطار!!!

عزیزم رژیم کالری شماری خیلی خوبه
اینجا خیلی ها با این رژیم کم کردند
رژیمهای دیگه ای هم برای ماه رمضون توی سایت هست
ولی من خودم ماه رمضون میوه خوری رو خیلی دوست دارم
برای همین با جی ام یا رژیم میوه خیلی راحتم

- - - Updated - - -

عزیزم رژیم کالری شماری خیلی خوبه
اینجا خیلی ها با این رژیم کم کردند
رژیمهای دیگه ای هم برای ماه رمضون توی سایت هست
ولی من خودم ماه رمضون میوه خوری رو خیلی دوست دارم
برای همین با جی ام یا رژیم میوه خیلی راحتم

bratz
22 تیر 1392, 06:33
ممنون خانومی. خوش بحالت من اصلا تواناییه میوه خوردنو ندارم. این رژیمم دو روز اولشو که گرفتم. شدید سر درد داشنم و نتونستم ادامه بده. حتی دوبارم امتحانش کردم ولی نشد! آره کالری شماره واقعا عالیه ولی من حس استپی بهم دست داده! شدید حس میکنم که استپ کرده بدنم. اینو ترازو هم میگه بهم آخه هر روز به امید 100 گرم کاهش وزن میکنم خودمو!:-p;-)ولی ماه رمضان فرصت خوبیه واسه کاهش وزن چون خیلی از تنقلات پر کالری حذف میشن.به جاش دوتا وعده مفید می خوریم.به امید کاهش وزن واسه همه زیبا تنیا!

bratz
15 مرداد 1392, 14:43
سلام خانوما.من واقعا این چند مدت نمیتونستم بیام و به سایت سر بزنم.

من تمام این ماهو روزه گرفتم هر روزم باشگاه رفتم ولی وزن زیادی کم نکردم.یعنی حدودا 1 کیلو . البته به نسبت همیشه که تو این ماه تا 5 کیلو هم اضافه میکردم.خیلیم خوبه که تقریبا ثابت موندم.پیشا پیش عیدتونم مبارک باشه.

نانوک
15 مرداد 1392, 20:01
سلام عزیزم
خوبی؟
چرا نیستی؟

bratz
29 مرداد 1392, 21:55
سلام بچه ها. من باز اومدم از امروز هر شب میام سر میزنم. من هنوزم تو کاری شماری بودم تا شنبه که دیگه چون خیلی استپ کرده بودم تصمیم گرفتم رژیم شوک رو دوباره بگیرم. از شنبه گرفتمش تا امروز که سه شنبه هست که وزن کردم 1 کیلو کم کردم ولی تو مشخصاتم تغییری نمیدم تا آخر هفته مطمءن شم که چقدر واقعا کم کردم.ایشالا تا شنبه تغیر بدم این وزنو!! من باید دهه 60 رو به 50 برسونم. خستپ کرد دیگه این دهه 60.

مملي شيطون
29 مرداد 1392, 22:11
انشالله خوب کم مي کني خانمي

لیلا خانوم
29 مرداد 1392, 23:08
سلام عزیـــــــــــــــزم .. امیدوارم یه عروس مانکن بشی .... ما عروس خوشهیکل میخوایم یالا ... http://www.sucaiw.com/up_files/donghua/ba92abf152/sucaiw-qqbq69800.jpg

bratz
30 مرداد 1392, 02:08
ممنون لیلا جون ایشالا که بشم البته من تمام سعیمو دارم میکنم و ارادم این دفعه خیلی قویه.بازم ممنون که سر زدی به ما.ناظم جون شمام ممنون از لطفتون. ایشالا همه به وزنای دلخواهشون برسن.

باربی اینده
30 مرداد 1392, 02:24
سلام عروس خانوم زیبا خوبی؟با رژیم خوش میگذره؟

elaahe
30 مرداد 1392, 11:05
سلااام گلم.امیدوارم موفق باشی:16::16:

sara6403
30 مرداد 1392, 11:12
با توجه به اينكه شايد 1-2 روز نباشم تولدت مبارككككككككككك
اگه گفتي كادوت چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يه عالمه ارزو و دعا تا هرچه زودتر يه عروس باربي بشي :626gdau::4uboxsmiley:
و يه عالمه بزن و برقص و قر :2uge4p4::cancan::cancan::cheerleader3::cheerleade r3::123::130fs358763::130fs358763:

انشالله هرچه زودتر به خواسته هات برسي :16:

bratz
30 مرداد 1392, 15:41
باربی جون ممنون. خوش میگذره.بدک نیست. دلم واسه نون پنیر گردو فقط تنگ شده!! آخه پنیر خیلی دوس دارم ولی 10 روز که چیزی نیست من میتونم

- - - Updated - - -

باربی جون ممنون. خوش میگذره.بدک نیست. دلم واسه نون پنیر گردو فقط تنگ شده!! آخه پنیر خیلی دوس دارم ولی 10 روز که چیزی نیست من میتونم

لیلا خانوم
30 مرداد 1392, 15:43
http://www.8pic.ir/images/19340360260068238778.jpg

bratz
30 مرداد 1392, 15:43
سارا جون ممنون عزیزم. تو واقعا گلی! اولین نفری بودی که امسال بهم تبریک گفتی ایشالا به وزن دلخواهت برسی عزیزم

- - - Updated - - -

سارا جون ممنون عزیزم. تو واقعا گلی! اولین نفری بودی که امسال بهم تبریک گفتی ایشالا به وزن دلخواهت برسی عزیزم

anahita
30 مرداد 1392, 15:53
سلام عروس خانوم گل
زیبا بودن شاید بیشترش به چهره خوب باشه اما یه سر زیبا روی یه تن نا زیبا اصلا مکمل خوبی نیست و باعث میشه دیگه زیبایی صورتت هم به چشم نیاد ..
اما ..
تو الان اینجایی ..تو زیباتن .. کنار ما .. و ما همه با هم بهت امید و اطمینان میدیم که تو به هدفت میرسی ... چون تو میتونی ..:47b20s0:
اما همیشه از نظر روانی هم باید ok باشی ... یعنی باید واقعا باور کنی که داری با فلان روش لاغر میشی .. همش با خودت تکرار کن که : من دارم لاغر میشم ... من دارم وزن کم میکنم ... من دارم خوش اندام میشم
و دوم اینکه زیاد آب بخور ... هم تو لاغری ثاثیر داره و هم تو زیبایی و شاداب کردن پوستت
پیشا پیش عروسیت مبارک http://www.forum.zibatan.ir/images/smilies/1e377xki0gu5xtfyms43.gif.. خوشبخت بشی http://www.forum.zibatan.ir/images/smilies/slxe1vrr6glin3kty2a.gif

bratz
30 مرداد 1392, 21:12
مرسی آناهیتا جونم. حتما. حرفات کاملا درست و اساسیه!!!

- - - Updated - - -

مرسی آناهیتا جونم. حتما. حرفات کاملا درست و اساسیه!!!

elaahe
30 مرداد 1392, 21:19
سلااام عروس خانم! چه خبر؟اوضاع خوب پیش میره؟؟:2vsj1nm:ما عروس مانکن میخوایماااااا:cancan:

مملي شيطون
30 مرداد 1392, 21:29
عروس خانم کم مياي پيشمون ها !!!!!!!!!!!!:130fs358763:

bratz
31 مرداد 1392, 01:19
سلااام عروس خانم! چه خبر؟اوضاع خوب پیش میره؟؟:2vsj1nm:ما عروس مانکن میخوایماااااا:cancan:سلام عزیزم. سلامتی اوضاعم خوبه فعلا در رژیم شوک به سر میبرم آخه تقریبا استپ کرده بود وزنم. ولی الان خدا رو شکر خوب داره کم میشه. ولی مشخصات پروفایلمو تغییر نمیدم تا آخر رژیم یه هو چند کیلو تغیر بدم بلکم رفتم توی گروه سبزا!! ممنون که یادم میکنی

- - - Updated - - -

عروس خانم کم مياي پيشمون ها !!!!!!!!!!!!:130fs358763:سلام عزیزم. آره حسابی خودمم شرمندم ولی هر چقدرم کم بیام شما تو قلب ما جا دارین. زیبا تن یه انگیزه داده به من جاشو تو قلب ما با کرده حسابی.دیگه سعی میکنم بیشتر بیام

bratz
31 مرداد 1392, 14:36
سلاااااممم.امروز روز 6 رژیم شوک من هست. نمیدونم 7 روزه بگیرم یا تا 10 روز ادامه بدم ولی.خوب وزن کم کردم باهاش . الان که تازه هنوزم تموم نشده حدودا 3 کیلو کم کردم.حالا باز تا آخرشم ایشالا کم کنم.

bratz
02 شهریور 1392, 13:22
سلام بچه ها رژیم شوکمم تموم شد. 7 روزه گرفتم و بالاخره افتادم رو دور کم کردن وزن دوباره. و 3 کیلو کم کردم. حالا دوباره میرم رو کالری شماری یه مدت دوباره میگیرمش.خیلیم خوشالمممممم

dani
03 شهریور 1392, 00:49
سلام. چه جالب ما هم سنیم. اینجا همه به نظر خودشون خیییییییلی چاق هستن.( مثل من!) پس همه اینجا آدمو درک میکنن. همین که جرات کردی و می خوای شروع کنی با لاغری و همین که اومدی اینجا تو این سایت ثبت نام کردی یعنی تو اراده ی قوی واسه لاغری داری و اینو می خوای. پس مطمءنم که به هدفت میرسی.موفق باشی.

سلام

من خوشبختم از آشنایی با شما...

خب من خیلی چاقم... فرق داره با فکر دوستان... واقعا چاقم... مکان خوبیه اینجا....دوس دارم بچه های این انجمن رو. حالا ببینیم چی میشه.

bratz
04 شهریور 1392, 21:25
سلام.من امروز زیاده روی کردم!! البته حد کالریمو نگه داشتم و همون قدر که باید بخورمو خوردما ولی سوسیس خوردم واسه شام که میدونم شدید چاق کنندست. حالا اگه شد آخر شب میرم یکم دوچرخه سواری عذاب وجدانم برطرف شه

bratz
14 شهریور 1392, 02:02
سلام من بعد از چند روز خوشگذرونی و مسافرت دوباره برگشتم. می خوام یه رژیم سریع بگیرم. نمیدونم رژیم هندونه خوبه!!!

somy
14 شهریور 1392, 10:58
به به عروس خانوم زياد عجله نكن گلم فقط فرصتاي رو كه داري از دست نده

bratz
14 شهریور 1392, 13:23
من امروز اصلا حس باشگاهو ورزشو نداشتم ولی یه 20 دقیقه تردمیل کار کردمو 15 دقیقه هم ایروبیک. از صبحم رژیم هندونمو شروع کردم. ولی اصلا حس رژیم ندارم فقط مجبوری! خیلی چیزای خوشمزه دلم می خواد!

- - - Updated - - -

به به عروس خانوم زياد عجله نكن گلم فقط فرصتاي رو كه داري از دست ندهممنون عزیزم ولی جدیدا اصلا انگیزمو از دست دادم

مملي شيطون
14 شهریور 1392, 14:12
من امروز اصلا حس باشگاهو ورزشو نداشتم ولی یه 20 دقیقه تردمیل کار کردمو 15 دقیقه هم ایروبیک. از صبحم رژیم هندونمو شروع کردم. ولی اصلا حس رژیم ندارم فقط مجبوری! خیلی چیزای خوشمزه دلم می خواد!

- - - Updated - - -

ممنون عزیزم ولی جدیدا اصلا انگیزمو از دست دادم

از بس کم میای زیباتن دیگه انگیزه ای برات نمی مونه :4fvgdaq_th:

لیلا خانوم
14 شهریور 1392, 15:25
http://upload7.ir/images/83643628594690362770.jpg

- - - Updated - - -

http://upload7.ir/images/83643628594690362770.jpg

bratz
14 شهریور 1392, 15:36
از بس کم میای زیباتن دیگه انگیزه ای برات نمی مونه :4fvgdaq_th:آخه بخدا وقت نمیکنم. این هفته همش خونه ی اقوام بودیم.به نظر شما من چه رژیمی بگیرم!؟ شوک رو گرفتم. ولی 1 هفته 2/5 کم کردم که نیم کیلوشم همون فرداش برگشت! با این که تازه من رو کالری شماری بودم. اونم زیر 1000. نمیدونم چی کار کنم حالا

- - - Updated - - -

http://upload7.ir/images/83643628594690362770.jpg- - - Updated - - -
http://upload7.ir/images/83643628594690362770.jpgیعنی میشه!!! من که امیدوارم بشه. آخه آدم این شکلی خیلی اعتماد به نفس داره!!!

zari 1387
15 شهریور 1392, 21:47
عزیزم رژیم هندونه را شروع کردی؟؟چطوره؟؟؟

bratz
16 شهریور 1392, 00:11
عزیزم رژیم هندونه را شروع کردی؟؟چطوره؟؟؟سلام آره از روز سه شنبه ولی شدید سر درد داشتم با بدبختی تا امروز گرفتمش ولی واقعا نمیدونم چرا این همه سر درد!!! مامانم دیگه نمیذاره ادامه بدم.گفتم دیگه از فردا برم رو کالری شماری! اولین رژیمیه که ناقص گرفتمش!!! خیلیم ناراحتم ولی واقعا سردردام اعصابمو خورد کرده. آخه من میگرنم دارم.چون تو خونوادمون قند خونم ارثیه و منم که اضافه وزن دارم احتمالش زیاده بگیرم بابام میگه رژیم مناسبی نیست واسم. اصلا همه چی دست داده به هم که من اینو نگیرم.ولی دلم یه رژیم سریع می خواد. چی بگیرم به نظرت!؟

zari 1387
16 شهریور 1392, 22:53
سلام آره از روز سه شنبه ولی شدید سر درد داشتم با بدبختی تا امروز گرفتمش ولی واقعا نمیدونم چرا این همه سر درد!!! مامانم دیگه نمیذاره ادامه بدم.گفتم دیگه از فردا برم رو کالری شماری! اولین رژیمیه که ناقص گرفتمش!!! خیلیم ناراحتم ولی واقعا سردردام اعصابمو خورد کرده. آخه من میگرنم دارم.چون تو خونوادمون قند خونم ارثیه و منم که اضافه وزن دارم احتمالش زیاده بگیرم بابام میگه رژیم مناسبی نیست واسم. اصلا همه چی دست داده به هم که من اینو نگیرم.ولی دلم یه رژیم سریع می خواد. چی بگیرم به نظرت!؟
عزیزم رژیم لبنیاتو امتحان کردی؟چون به خاطر خرمایی که داره سردرد نمیگیری.رژیم سیب زمینی هم رژیم خوبیه.

bratz
17 شهریور 1392, 13:43
عزیزم رژیم لبنیاتو امتحان کردی؟چون به خاطر خرمایی که داره سردرد نمیگیری.رژیم سیب زمینی هم رژیم خوبیه.من به جز شوک و کالری شماری هیچ کدومو امتحان نکردم. شوک که 2/5 کم کردم نیم کیلوش فرداش برگشت. حالا حتما این دوتایی که گفتی امتحان میکنم.ممنون

sara6403
17 شهریور 1392, 17:51
سلام دوستم
خواستم اطلاع بدم مسابقه هاي گروه نارنجي فعال شده
صميمانه منتظرتون هستيم به اين اميد كه در پايان دوره همگي به گروه سبز برويم

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C%7C19-%D8%AA%D8%A7-25-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D 9%87%7C%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-16-18-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-3711/

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D8%A7%D8%A8%D 9%82%D9%87-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86%7C%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%8 2%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C%7C%D8%B3%D8%B 1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF%7C%D8%AF%D8%B 3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1-sara6403-3720/

bratz
18 شهریور 1392, 00:04
سلام دوستم خواستم اطلاع بدم مسابقه هاي گروه نارنجي فعال شده صميمانه منتظرتون هستيم به اين اميد كه در پايان دوره همگي به گروه سبز برويم

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C%7C19-%D8%AA%D8%A7-25-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D 9%87%7C%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-16-18-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-3711/http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D8%A7%D8%A8%D 9%82%D9%87-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86%7C%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%8 2%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C%7C%D8%B3%D8%B 1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF%7C%D8%AF%D8%B 3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1-sara6403-3720/سلام من گفتم وزن شروع و هدفمو ولی نمیدونم چرا اسمم تو سرکت کننده ها نیست!

- - - Updated - - -

سلام دوستم خواستم اطلاع بدم مسابقه هاي گروه نارنجي فعال شده صميمانه منتظرتون هستيم به اين اميد كه در پايان دوره همگي به گروه سبز برويم

http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C%7C19-%D8%AA%D8%A7-25-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D 9%87%7C%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-16-18-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-3711/http://www.forum.zibatan.ir/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-141/%D9%85%D8%B3%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D8%A7%D8%A8%D 9%82%D9%87-%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86%7C%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%8 2%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C%7C%D8%B3%D8%B 1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF%7C%D8%AF%D8%B 3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1-sara6403-3720/سلام من گفتم وزن شروع و هدفمو ولی نمیدونم چرا اسمم تو شرکت کننده ها نیست!

wantedboy
18 شهریور 1392, 01:24
ما اومدیم سر بزنیم
صابخونههههههههههههههههههه هههههههه :899::rj5belsv3x6akm1xxn:

bratz
18 شهریور 1392, 01:28
بفرمایین بفرمایین دفترچه ی خودتونه

- - - Updated - - -

بفرمایین بفرمایین دفترچه ی خودتونه

tinkerbell
18 شهریور 1392, 01:29
ما اومدیم سر بزنیم
صابخونههههههههههههههههههه هههههههه :899::rj5belsv3x6akm1xxn:

بدو بدو بیروووون از خونه ی دوستای من
زود باش که با دمپایی میفتم دنبالتااا:brodkavelarg::boxing:

wantedboy
18 شهریور 1392, 01:30
اوووه اووووه
فاطی کماندو اومد
شاه میبخشه شاه فلی نمیبخشه:3ztzsjm:

- - - Updated - - -

اوووه اووووه
فاطی کماندو اومد
شاه میبخشه شاه فلی نمیبخشه:3ztzsjm:

bratz
18 شهریور 1392, 01:32
بدو بدو بیروووون از خونه ی دوستای منزود باش که با دمپایی میفتم دنبالتااا:brodkavelarg::boxing:میبین م که کلا کاردو خون تشریف دارین!؟ واقعا چرا آخه آیا!؟

- - - Updated - - -

بدو بدو بیروووون از خونه ی دوستای منزود باش که با دمپایی میفتم دنبالتااا:brodkavelarg::boxing:میبین م که کلا کاردو خون تشریف دارین!؟ واقعا چرا آخه آیا!؟

tinkerbell
18 شهریور 1392, 01:34
برتز جون این کلن .....
بزن بیرونش کن
:6:

wantedboy
18 شهریور 1392, 01:36
برتز جون این کلن .....
بزن بیرونش کن
:6:قشنگ معلومه کی ....... :112:

- - - Updated - - -

برتز جون این کلن .....
بزن بیرونش کن
:6:قشنگ معلومه کی ....... :112:

bratz
18 شهریور 1392, 01:37
برتز جون این کلن ..... بزن بیرونش کن:6:حیف که مهمون و درست نیست! وگرنه حتما عزیزم چون تو خواسته بودی بیرونس میکردم

مملي شيطون
18 شهریور 1392, 01:38
عزیزم تا 10 مهر تقریبا بیشتر از سه هفته وقت داری رراحت میتونی 5 کیلو کم کنی البته باید مدام رزیم سخت بگیری و ورزشت زیاد باشه من خودم تو یه ماه اخیر تقریبا 5 کیلو کم کردم اونم این جوری که چند تا رزیم پشت سر هم گرفتم رزیم لبنیات و جو و انگور و پروتئینی می تونی هر رزیم رو چند روز بگیری روزهای اول کاهشت خوبه روزهای بعد کمی کاهشت کم می شه وقتی دیدی کاهشت کمتر شد و وزنت تثبیت شد برو سراغ رزیمی که متفاوت با رژیم قبلیت باشه تا به بدنت شوک وارد بشه مثلا پروتئینی رو گرفتی بعدش چند روز انگور بگیر یا ساقه طلایی این جوری ادامه بدی و فعالیتت هم خوب باشه می تونی 5 کیلو کم کنی

bratz
18 شهریور 1392, 01:42
قشنگ معلومه کی ....... :112:- - - Updated - - -قشنگ معلومه کی ....... :112:بچه ها بیاین هم دیگر را دوست بدارید!!!

- - - Updated - - -

عزیزم تا 10 مهر تقریبا بیشتر از سه هفته وقت داری رراحت میتونی 5 کیلو کم کنی البته باید مدام رزیم سخت بگیری و ورزشت زیاد باشه من خودم تو یه ماه اخیر تقریبا 5 کیلو کم کردم اونم این جوری که چند تا رزیم پشت سر هم گرفتم رزیم لبنیات و جو و انگور و پروتئینی می تونی هر رزیم رو چند روز بگیری روزهای اول کاهشت خوبه روزهای بعد کمی کاهشت کم می شه وقتی دیدی کاهشت کمتر شد و وزنت تثبیت شد برو سراغ رزیمی که متفاوت با رژیم قبلیت باشه تا به بدنت شوک وارد بشه مثلا پروتئینی رو گرفتی بعدش چند روز انگور بگیر یا ساقه طلایی این جوری ادامه بدی و فعالیتت هم خوب باشه می تونی 5 کیلو کم کنیآخه من فقط رژیم شوک رو امتحان کردم خدا کنه این رژیمایی که میگی روم تاثیر بذاره. ممنون که کمکم کردی. ولی واقعا دیگه وزن کم کردن شد یه غمه بزرگ!!

مملي شيطون
18 شهریور 1392, 01:46
هر کدوم رو سه روز بگیر اثر نداشت برو سراغ رزیم دیگه انشالله کم می کنی

sara6403
18 شهریور 1392, 12:17
سلام من گفتم وزن شروع و هدفمو ولی نمیدونم چرا اسمم تو شرکت کننده ها نیست!

عزيزم شما تو مسابقه اي كه نانوك جون لطف كرده گذاشته اسمتون هست تو مسابقه اي كه من گذاشتم پستي از شما نديدم

zari 1387
18 شهریور 1392, 19:04
عزیزم بالاخره تصمیم گرفتی چه رژیمی را شروع کنی؟:5:بیا تو مسابقه هم شرکت کن.فعال باشششششش:cowboypistol:.

bratz
18 شهریور 1392, 19:16
عزیزم بالاخره تصمیم گرفتی چه رژیمی را شروع کنی؟:5:بیا تو مسابقه هم شرکت کن.فعال باشششششش:cowboypistol:.سلام عزیزم. مرسی که یادم کردی! آره می خوام از فردا ساقه طلایی رو با بچه ها گروهی بگیریم. دوتا مسابقه هم شرکت کردم یکیش تا سبز شدن واسه سارا جون یکیم مابقه ی هفتگی نانوک جون. تا ببینیم خدا چی می خواد. آخه 10 مهر عروسی داریم دوس دارم حداقل 5 کیلو کم کنم تا اون موقع. تو نظرت چیه!؟

somy
19 شهریور 1392, 22:31
ممنون عروس خانم که بهم سرزدی خدا بخواد دیگه آخرین رژیمه

tinkerbell
19 شهریور 1392, 22:51
سلام دختروووو! خوبی؟ در چه حالی؟جنگ و دعوا تموم شد؟:42kmoig::pillowfight:
من 10 مهر عروسی پسر داییمه! من باید 5 کیلو کمه کم کم کنم! حالا چیکار کنم؟ الان تو ساقه طلاییم .بعدش برم رو سیب زمینی؟:169::89:

عزیزم اگه میخوای واقعا نتیجه بگیری رژیم اتکینزو بگیر عزیزم
خیلی کاهشش عالیهههه
نخیر من همیشه با اون ممل کپل درگیر جنگم
باید حتمن ازش ببرم نمیشه اینجوری:6:

مملي شيطون
19 شهریور 1392, 23:00
من که از بس پروتئینی گرفتم یدگه روم بی تاثیر شده عزیزم ورزشت رو هم زیاد کن انشالله کم می کنی

somy
20 شهریور 1392, 00:14
عزیزم من اتکینرو امتحان نکردم ولی پروتین خیلی عالیه اتکینز شبیه پروتینه پس حتما خوبه چند وقت دیگه عروسیه گلم؟

bratz
21 شهریور 1392, 17:11
سلام من امروز رژیم ساقه طلایی و شیرم تموم شد:47b20s0: و دقیقا از همین امروز به دلیل عجله ای که واسه کاهش برای عروسی دارم رفتم رو اتکینز:899:
یعنی میشه منم برم جشن هدف بگیرم!!!:connie_1:

sahart askari
21 شهریور 1392, 18:21
تا حالا چندین صفحه اش رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد ولی بازم بیشتر میخونم راستی سعی کن برای عروسیت تا میتونی لاغر شی که هر وقت عکس یا فیلم مراسمت رو میبینی به خودت افتخار کنی اون شب همه با صد تا دوربین میریزن سرت و از همه زوایا ازت عکس میگیرن باید تو همه عکس ها یه عروس شیک و لاغر باشی :999:

- - - Updated - - -

منم برای عروسیم 20 کیلو لاغر شده بودم اما هنوز 10 کیلو بیشتر از وزنی که میخواستم بودم . بعد از عروسی رو 3 ماه همه ی وزنی که تو 1 سال کم کرده بودم برگشت عزیزم بعد از عروسیتم باید خیلی خیلی حواست رو جمع کنی و مواظب خوردنت باشی

lucina
21 شهریور 1392, 18:38
سلام من امروز رژیم ساقه طلایی و شیرم تموم شد:47b20s0: و دقیقا از همین امروز به دلیل عجله ای که واسه کاهش برای عروسی دارم رفتم رو اتکینز:899:
یعنی میشه منم برم جشن هدف بگیرم!!!:connie_1:

چرا که نه عزیزم .موفق باشی . فقط مراقب رژیم اتکینز باش چون برگشت تو این رژیم خیلی بده. خصوصا که بعد رژیم اگه قبلا از کربوهیدرات بدتم میومد بعد رژیم خیلی علاقمند میشی بهش.مواظب هم باش چون رژیم اتکینز خیلی ها رو دچار یبوست شدید کرده .زیاد عجله نکن رژیم هرچی ارومتر پیش بره موفق تره وبرگشتش خیلی خیلی کمتر .مواظب خودت باش عروس خانوم

http://www.20tools.com/beautification/04/02/www.20tools.com-11.gif (http://www.20tools.com/)

باربی اینده
22 شهریور 1392, 11:33
شاد باشید-سالم باشید-زیبا باشید تا بدرخشید و بخندید وخودتونو باور کنید تا محکم تر به جلو قدم بردارید خدا کنارتونه حواسش بهتونه بدون اونکه بفهمید بغلتون میکنه و از موانع سر راهتتون ردتون میکنه.بخندید نا امیدی معنایی نداره وقتی سرچشمه امید کنارتون تو وجودتونه وقتی فقط برای یک لحظه به این فکر کنیم که یه خالق زیبا و مهربون که هیچ منفی تو وجودش نیست رو داریم داره نگامون میکنه و بهمون لبخند میزنه و میگه از چی میترسی تو اراده کن بهت هر انچه بخوای میدم اونوقته که برای هدفمون بدون هیچ باکی محکم قدم برمیداریم چون میدونیم به هدفمون میرسیم یکی قولشو بهمون داده که قولش قوله.هدف همه ما تو این سایت تناسب اندام سلامتیه دیر یا زود بهش میرسیم اما یه چیزی هست اونم اینه که شیطون حسودیش میشه که ما خدارو داریم یه حامی بزرگ و مهربون میخواد بینمون تفرقه بندازه تا نا امید شیم کاری میکنه وزنمون تا چند مدت کم نشه یا وسط راه به هر دلیلی کم بیاریم و بگیم نه نمی تونم اونوقت اگه این کارش به ثمر برسه میگه ایول اخر تونستم این بنده امیدوارو گمراه کنم.نزارید شیطون موفق شه.خدا زیباست و زیبایی هارو دوست داره

bratz
23 شهریور 1392, 14:06
سلام برو بچ امروز روز سوم رژیم اتکینز هستم.من امروز خیییلی بیحالم بدنم جون ورزشو نداشت به سختی 30مین ایروبیک کار کردم! تازه اشتهام ندارم زیاد ولی می خورم غذامو. البته الان که اومدم خونه بوی زرشک پلو با مرغ مامانم قشنگ صدای شکممو درآورد از یه طرفم خوشحال شدم که غذایی داریم که به رژیم من می خوره.ولی شدید یبوست پیدا کردم!!

somy
23 شهریور 1392, 14:10
خوب عروس خانم پس اتكينزو به خوبي مي گذروني واسه يبوست هم عزيزم آب زيادبخور مخصوصا آب سر صبح يادت نره

bratz
23 شهریور 1392, 14:19
خوب عروس خانم پس اتكينزو به خوبي مي گذروني واسه يبوست هم عزيزم آب زيادبخور مخصوصا آب سر صبح يادت نره
یعنی فکر میکنی این علائم واسه رژیمه؟!
یعنی خوشحال باشم؟!
آره راس میگی آب خیلی وقته صبحا نمیخورم.حالا ازر فردا شروع میکنم!

somy
23 شهریور 1392, 14:29
اره عزيزم خوشحال باش ايشاله تا عروسي يه 4يا5 كيلويي كم مي كني

bratz
23 شهریور 1392, 15:47
اره عزيزم خوشحال باش ايشاله تا عروسي يه 4يا5 كيلويي كم مي كني
خدا کنه کم کنم.دیروز که بیرون بودیم همه میگفتن خیلی لاغر شدی!کلی انگیزه گرفتم.امروزم که تو داری میگی رزیمم مثل اینکه درست داره پیش میره بیشتر انگیزه گرفتم .ممنون که به دفترچم سر میزنی.:balloons::thankyou: :smiley-love021:

tinkerbell
23 شهریور 1392, 16:26
سلام عروس خانووم خوبی ؟
منم خوبم
رژیم خاصی ندارم فعلا
اما از فردا یا دوکانو میگیرم یا اتکینز ...
عزیزم روز چندمی ؟
چقدر کاهش داشتی ؟؟

bratz
23 شهریور 1392, 16:30
سلام عروس خانووم خوبی ؟
منم خوبم
رژیم خاصی ندارم فعلا
اما از فردا یا دوکانو میگیرم یا اتکینز ...
عزیزم روز چندمی ؟
چقدر کاهش داشتی ؟؟
منم خوبم عزیزم.
من روز سومم. حدود 1کیلو.ولی حس میکنم تازه بدنم رفته رو سوزوندن چون تازه علائمشو دارم.
دوکان و اتکینز تقریبا تویه مایه هاست نه؟

tinkerbell
23 شهریور 1392, 16:56
آره عزیزم تقریبن مثل هم هستن

mahshaaad
23 شهریور 1392, 18:25
سلاممم سلااااااممم

خوبیی ؟؟؟؟؟؟؟؟

من از امروز رژیممو شروع کردم تازه هم از باشگاه اومدممممم خععععععععععععع :cheerleader3:

bratz
23 شهریور 1392, 22:59
سلاممم سلااااااممم

خوبیی ؟؟؟؟؟؟؟؟

من از امروز رژیممو شروع کردم تازه هم از باشگاه اومدممممم خععععععععععععع :cheerleader3:
منم خوبم وقتی میبینم همه دارن خوب پیش میرنبهترم میشم.حالا چه رژیمی گرفتی؟

bratz
23 شهریور 1392, 23:46
از آغاز تا آواز!
پیری برای جمعی سخن میراند.
لطیفه ای برای حضار تعریف کرد همه دیوانه وار خندیدند.
بعد از لحظه ای او دوباره همان لطیفه را گفت و تعداد کمتری از حضار خندیدند.
او مجدد لطیفه را تکرار کرد تا اینکه دیگر کسی در جمعیت به آن لطیفه نخندید.
او لبخندی زد و گفت:
وقتی که نمیتوانید بارها و بارها به لطیفه ای یکسان بخندید،
پس چرا بارها و بارها به گریه و افسوس خوردن در مورد مسئله ای مشابه ادامه میدهید؟
گذشته را فراموش کنید و به جلو نگاه کنید.

▓▒░♥♥♥ .اگر آدمی را شادی در دل می آید برای آن است که دل کسی رو شاد کرده. ♥♥♥█▓▒

tinkerbell
24 شهریور 1392, 00:02
عروس خوشگل خودم
چه متن زیبایییی بودددددد
عاااالییییییییییییی :626gdau::2ro58wp::thankyou:

bratz
24 شهریور 1392, 00:05
عروس خوشگل خودم
چه متن زیبایییی بودددددد
عاااالییییییییییییی :626gdau::2ro58wp::thankyou:

نظر لطفته عزیزم.ممنون:4chsmu1::bliss:

dani
24 شهریور 1392, 00:45
سلام

تشکر اجی جون... برای مطلب پرانرژیت...

پیش من بیا بازم...

anahita
24 شهریور 1392, 02:07
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/7cabe8eab8ef1e5c1.jpg (http://upload.tehran98.com/upme/)

Bratz
coming soon

somy
24 شهریور 1392, 11:37
واي عروس خانم اگه اين لباسو بپوشي چقد خوشكل ميشي آناهيتا جون دستت درد نكنه بابت اين عكس خوشكل
ضمنا گلم خيلي عالي داري ورزش مي كني ايشاله تا آخر اتكينز حسابي وزن كم مي كني و واسه عروسي آماده ميشي

bratz
24 شهریور 1392, 11:51
واي عروس خانم اگه اين لباسو بپوشي چقد خوشكل ميشي آناهيتا جون دستت درد نكنه بابت اين عكس خوشكل
ضمنا گلم خيلي عالي داري ورزش مي كني ايشاله تا آخر اتكينز حسابي وزن كم مي كني و واسه عروسي آماده ميشي
آره واقعا دستش درد نکنه خیلی عکسه خوب بود.
ممنون عزیزم ایشالا همین طور که میگی بشه. خیلی اندام روی اعتماد به نفس تاثیر داره.

باربی اینده
24 شهریور 1392, 13:00
سلام سلام عروس زیباتنی ما در چه حاله؟

sahart askari
24 شهریور 1392, 15:16
سلام عروس خانوم در چه حالی؟؟؟ مرسی از پست قشنگی گه برام گذاشته بودی

bratz
24 شهریور 1392, 16:16
سلام سلام عروس زیباتنی ما در چه حاله؟

سلام عزیزم خوبم دارم رژیم اتکینزرو میگیرم خدا کنه که تاثیر بذاره روم.:499kfok:

- - - Updated - - -

سلام عروس خانوم در چه حالی؟؟؟ مرسی از پست قشنگی گه برام گذاشته بودی
سلام عزیزم خواهش میکنم قصدم این بودکه یادی ازتون بکنم. توام مرسی که بهم سر زدی:balloons:

wantedboy
25 شهریور 1392, 00:05
سلاممممممممممممم
ببخشید من مسافرت بودمممممممممم نتونستم جواب بدم
رزیم ساقه طلایی چجور بود؟ بعدش هیچی نگیر بهت فشار میاد آخههههه:899:
من که نگرفتم بعدش

tinkerbell
25 شهریور 1392, 00:15
عزیزم عرق مشکلی نداره
میتونی بخوری نوش جونت

bratz
25 شهریور 1392, 15:35
سلاممممممممممممم
ببخشید من مسافرت بودمممممممممم نتونستم جواب بدم
رزیم ساقه طلایی چجور بود؟ بعدش هیچی نگیر بهت فشار میاد آخههههه:899:
من که نگرفتم بعدش
سلام! خوش گذشت؟! گفتیم ترکیدی!!!:25r30wi:
رژیم ساقه هم بد نبود ولی فکر کنم تو وزنای بالا بیشتر جواب میده چون من فقط حدود 800 گرم کم کردم. ولی چون عجله داشتم واسه کم کردن وزن الان تو اتکینزم تا الانم 2 کیلو حدودا کم کردم تو 4 روز.

elaahe
25 شهریور 1392, 15:51
http://www.bootikeman.com/upload/pic_51853cf707d231367686391.jpg (http://www.bootikeman.com/upload/pic_51853cf707d231367686391.jpg)
چربی های شکم را آب کنید!
استرس هایی که در نتیجه رژیم غذایی به وجود می آیند می تواند باعث افزایش کورتیزول و در نتیجه ایجاد چربی در ناحیه شکم شوند. برای آب کردن چربی های شکم خود 6 راهکار زیر را انجام دهید.

برترین ها: بسیاری از افراد دوست دارند بدانند چگونه می توان چربی های اضافه شکم را سوزاند. این چربی ها علاوه بر اینکه باعث زشتی اندام می شوند و سایز کمر افراد را بالا می برند، بسیار مضر و باعث بیماری نیز هستند.

این چربی ها هنگامی ایجاد می شوند که کورتیزول زیادی در بدن ترشح می شود. استرس یکی از دلایل افزایش ترشح کورتیزول است. هنگامی که این اتفاق رخ می دهد، کورتیزول ماهیچه های کم چرب (بافت هایی که چربی ها را می سوزانند) را از بین می برد و درون شکم به صورت چربی اندوخته می شوند.

استرس را می توان با رژیم بد غذایی، بدتر هم کرد. به طوری که تحقیقات نشان داده اند استرس هایی که در نتیجه رژیم غذایی به وجود می آیند می تواند باعث افزایش کورتیزول و در نتیجه ایجاد چربی در ناحیه شکم شوند.

برای آب کردن چربی های شکم خود 6 راهکار زیر را انجام دهید.

1. خواب

اگر شب ها تا دیر وقت کار می کنید، باید روند زندگی خود را تغییر دهید. وقتی چرخه زیستی شما به هم می ریزد باعث می شود تا بیشتر غذا میل کنید. هنگامی که خیلی خسته هستید، بدنتان قرلین بیشتری تولید می کند که باعث ایجاد میل شدید به شکر و غذاهای چرب می شود. کمبود خواب نیز این هورمون را بیدار می کند. این مساله روی میزان ترشح کورتیزول تاثیر دارد و در انتها منجر به چاقی شکم شما می شود. در طول شبانه روز باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید تا اندام زیبایی داشته باشید.

2. ورزش های سبک

شاید یکهزار حرکت شکمی در شب باعث سفت شدن ماهیچه های شکم شوند اما با وجود یک لایه ضخیم چربی، هیچ گاه به نتیجه دلخواه نمی رسید. در کنار درازنشست هایی که انجام می دهید، تمریناتی نیز انجام دهید که دیگر ماهیچه های بدن شما را نیز درگیر کند و باعث فعالیت بیشتر سیستم قلبی و عروقی بدن شوند. به طور مثال، حرکت شنا بروید. این کار را 3 تا 4 بار با فاصله 30 ثانیه انجام دهید. پیاده روی مستمر در طول روز نیز می تواند به سوزاندن چربی های شکم کمک کند.

3. شکر، دشمن درجه یک

سوزاندن چربی های شکم 80 درصد به خوراک شما بستگی دارد. باید کالری کمتر و پروتئین بیشتر مصرف کنید. برای این منظور باید سبزیجات و حبوبات را جایگزین اسنک و غذاهای چرب کنید. به طور مثال، اگر به مصرف شکر تمایل زیاد دارید باید سعی کنید تا شیرهای کم چرب را با جایگزین انواع پرچرب کنید که مملو از شکر هستند. ترفند جالب دیگر نیز اضافه کردن دارچین به چای یا قهوه صبحگاهی است. این ادویه باعث کاهش قندخون می شود. دارچین همچنین باعث می شود تا برای مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشید.

4. ویتامین C

هنگامی که تحت فشارهای عصبی زیادی قرار دارید، کورتیزول زیادی ترشح می کنید. ویتامین C باعث ایجاد تعادل در ترشح کورتیزول می شود. احتمالا شما نیز هنگام سرماخوردگی ویتامین سی مصرف می کنید. دلیل آن این است این ویتامین برای تولید carnitine لازم است. carnitine عنصری است که بدن با آن چربی ها را می سوزاند و انرژی تولید می کند. به این ترتیب، ویتامین سی باعث سوزاندن چربی های شکم می شود.

اگر استرس کاری زیاد، عادت غذایی بد و ذهن مشوش و پریشان دارید زیاد ویتامین C مصرف کنید. این ویتامین با تاثیرات منفی استرس مقابله می کند. میوه هایی همچون کیوی، کلم و فلفل ویتامین سی دارند. پرتقال را هم همه می دانیم که سرشار از ویتامین C است.

5. مصرف چربی

بله درست خواندید! با چربی چربی های خود را بسوزانید. همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، این شکر است که موجب چاقی می شود نه چربی. چربی های مفیدی همچون امگا سه موجود د سالمون، آووکادو و آجیل بسیار هم برای بدن مفید هستند. این خوراکی های مملو از مواد غذایی مفید هستند که شما را سرحال نگه می دارند.

6. آرام نفس کشیدن

این ساده ترین کار است که می توانید هنگام انجام کارهای دیگر نیز آن را انجام دهید. هر زمان احساس عصبی بودن داشتید به تنفس خود توجه کنید. بیشتر مردم زیر فشارهای عصبی نفس های کوتاه یا کم عمق می شکند. هنگامی که روی نفس های خود تمرکز کردید، شکم خود را شل کنید و خیلی آرام و عمیق نفس بکشید. اگر بیشتر روی بازدم آرام تمرکز کنید بسیار بهتر از دم آرام است. در طول هر بازدم می توانید به خود بگویید «آرام باش». این کار بسیار ساده به نظر می رسد، اما موثر است.
:4uboxsmiley:

bratz
25 شهریور 1392, 21:09
http://www.bootikeman.com/upload/pic_51853cf707d231367686391.jpg (http://www.bootikeman.com/upload/pic_51853cf707d231367686391.jpg)
چربی های شکم را آب کنید!
استرس هایی که در نتیجه رژیم غذایی به وجود می آیند می تواند باعث افزایش کورتیزول و در نتیجه ایجاد چربی در ناحیه شکم شوند. برای آب کردن چربی های شکم خود 6 راهکار زیر را انجام دهید.

برترین ها: بسیاری از افراد دوست دارند بدانند چگونه می توان چربی های اضافه شکم را سوزاند. این چربی ها علاوه بر اینکه باعث زشتی اندام می شوند و سایز کمر افراد را بالا می برند، بسیار مضر و باعث بیماری نیز هستند.

این چربی ها هنگامی ایجاد می شوند که کورتیزول زیادی در بدن ترشح می شود. استرس یکی از دلایل افزایش ترشح کورتیزول است. هنگامی که این اتفاق رخ می دهد، کورتیزول ماهیچه های کم چرب (بافت هایی که چربی ها را می سوزانند) را از بین می برد و درون شکم به صورت چربی اندوخته می شوند.

استرس را می توان با رژیم بد غذایی، بدتر هم کرد. به طوری که تحقیقات نشان داده اند استرس هایی که در نتیجه رژیم غذایی به وجود می آیند می تواند باعث افزایش کورتیزول و در نتیجه ایجاد چربی در ناحیه شکم شوند.

برای آب کردن چربی های شکم خود 6 راهکار زیر را انجام دهید.

1. خواب

اگر شب ها تا دیر وقت کار می کنید، باید روند زندگی خود را تغییر دهید. وقتی چرخه زیستی شما به هم می ریزد باعث می شود تا بیشتر غذا میل کنید. هنگامی که خیلی خسته هستید، بدنتان قرلین بیشتری تولید می کند که باعث ایجاد میل شدید به شکر و غذاهای چرب می شود. کمبود خواب نیز این هورمون را بیدار می کند. این مساله روی میزان ترشح کورتیزول تاثیر دارد و در انتها منجر به چاقی شکم شما می شود. در طول شبانه روز باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید تا اندام زیبایی داشته باشید.

2. ورزش های سبک

شاید یکهزار حرکت شکمی در شب باعث سفت شدن ماهیچه های شکم شوند اما با وجود یک لایه ضخیم چربی، هیچ گاه به نتیجه دلخواه نمی رسید. در کنار درازنشست هایی که انجام می دهید، تمریناتی نیز انجام دهید که دیگر ماهیچه های بدن شما را نیز درگیر کند و باعث فعالیت بیشتر سیستم قلبی و عروقی بدن شوند. به طور مثال، حرکت شنا بروید. این کار را 3 تا 4 بار با فاصله 30 ثانیه انجام دهید. پیاده روی مستمر در طول روز نیز می تواند به سوزاندن چربی های شکم کمک کند.

3. شکر، دشمن درجه یک

سوزاندن چربی های شکم 80 درصد به خوراک شما بستگی دارد. باید کالری کمتر و پروتئین بیشتر مصرف کنید. برای این منظور باید سبزیجات و حبوبات را جایگزین اسنک و غذاهای چرب کنید. به طور مثال، اگر به مصرف شکر تمایل زیاد دارید باید سعی کنید تا شیرهای کم چرب را با جایگزین انواع پرچرب کنید که مملو از شکر هستند. ترفند جالب دیگر نیز اضافه کردن دارچین به چای یا قهوه صبحگاهی است. این ادویه باعث کاهش قندخون می شود. دارچین همچنین باعث می شود تا برای مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشید.

4. ویتامین C

هنگامی که تحت فشارهای عصبی زیادی قرار دارید، کورتیزول زیادی ترشح می کنید. ویتامین C باعث ایجاد تعادل در ترشح کورتیزول می شود. احتمالا شما نیز هنگام سرماخوردگی ویتامین سی مصرف می کنید. دلیل آن این است این ویتامین برای تولید carnitine لازم است. carnitine عنصری است که بدن با آن چربی ها را می سوزاند و انرژی تولید می کند. به این ترتیب، ویتامین سی باعث سوزاندن چربی های شکم می شود.

اگر استرس کاری زیاد، عادت غذایی بد و ذهن مشوش و پریشان دارید زیاد ویتامین C مصرف کنید. این ویتامین با تاثیرات منفی استرس مقابله می کند. میوه هایی همچون کیوی، کلم و فلفل ویتامین سی دارند. پرتقال را هم همه می دانیم که سرشار از ویتامین C است.

5. مصرف چربی

بله درست خواندید! با چربی چربی های خود را بسوزانید. همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، این شکر است که موجب چاقی می شود نه چربی. چربی های مفیدی همچون امگا سه موجود د سالمون، آووکادو و آجیل بسیار هم برای بدن مفید هستند. این خوراکی های مملو از مواد غذایی مفید هستند که شما را سرحال نگه می دارند.

6. آرام نفس کشیدن

این ساده ترین کار است که می توانید هنگام انجام کارهای دیگر نیز آن را انجام دهید. هر زمان احساس عصبی بودن داشتید به تنفس خود توجه کنید. بیشتر مردم زیر فشارهای عصبی نفس های کوتاه یا کم عمق می شکند. هنگامی که روی نفس های خود تمرکز کردید، شکم خود را شل کنید و خیلی آرام و عمیق نفس بکشید. اگر بیشتر روی بازدم آرام تمرکز کنید بسیار بهتر از دم آرام است. در طول هر بازدم می توانید به خود بگویید «آرام باش». این کار بسیار ساده به نظر می رسد، اما موثر است.
:4uboxsmiley:

خیلی مطلبت مفید بود عزیزم ممنون:thankyou:

tinkerbell
25 شهریور 1392, 22:18
سلام برتز جونیییی
مرسی از راهنمایی مفیدت

tinkerbell
25 شهریور 1392, 23:03
برتز جون بگم لباس کدوم تنیسو میخوام ؟
مرسی گلم

anahita
25 شهریور 1392, 23:55
فدای تو ...
منم این مدل رو دوست دارم ...
اینم جایزه ت عروس خانوم

http://upload7.ir/images/62878284364069443665.jpg

ساده و شیکه

bratz
26 شهریور 1392, 22:52
برتز جون بگم لباس کدوم تنیسو میخوام ؟
مرسی گلم

عزیزم خودت به لوازم ورزشیا بگی میدونن . خودمم دقیق نمیدونم . دوستم واسه ترکیه که می خواست بره خریده بود. واسه اینکه پوشیده تر باشه

- - - Updated - - -

فدای تو ...
منم این مدل رو دوست دارم ...
اینم جایزه ت عروس خانوم

http://upload7.ir/images/62878284364069443665.jpg

ساده و شیکه

من قلبم ضعیفه ها!!!
خیلیییییییییی خوشکله مرسییییییی!!!!!

wantedboy
27 شهریور 1392, 02:43
سلام! خوش گذشت؟! گفتیم ترکیدی!!!:25r30wi:
رژیم ساقه هم بد نبود ولی فکر کنم تو وزنای بالا بیشتر جواب میده چون من فقط حدود 800 گرم کم کردم. ولی چون عجله داشتم واسه کم کردن وزن الان تو اتکینزم تا الانم 2 کیلو حدودا کم کردم تو 4 روز.
جاتون خالی خئش نگذشت زیاد
منم همون حدود کم کردم ولی خیلیییی ضعف داشتم
از رژیمای اینطوری خوشم نمیاد
همون کالری شماری عشق است

tinkerbell
27 شهریور 1392, 02:47
همون کالری شماری عشق است

کاش ضعف میکردی همونجا ... از دستت راحت میشدیم :17:

wantedboy
27 شهریور 1392, 02:49
اهههههه
همه جا ههس دختره چاقققققققققق:3ztzsjm:

tinkerbell
27 شهریور 1392, 02:52
اهههههه

:3ztzsjm::3ztzsjm::3ztzsjm::3ztzsjm::3ztzsjm::3ztz sjm::42kmoig::42kmoig::42kmoig::42kmoig::42kmoig:: 42kmoig::42kmoig::42kmoig::5::5::5::5::snapoutofit ::snapoutofit::snapoutofit::snapoutofit::snapoutof it::snapoutofit::snapoutofit::snapoutofit::snapout ofit::snapoutofit::snapoutofit:

خودتی ممد خپلهههه:42:

sahart askari
27 شهریور 1392, 14:47
آورین آورین خیلی خوبه که تو 4 روز دو کیلو کم کردی با اراده قوی ادامه بده عروس خانوم با انگیزه :2uge4p4:

bratz
27 شهریور 1392, 21:47
همون کالری شماری عشق است

آره کالری شماری خیلی خوبه ولی واسه شما که دختر نیستی هیچ عجله ایم واسه لاغری نداری!!!:crysmiley2:

- - - Updated - - -

واااااااااالا:4chsmu1:

- - - Updated - - -

اهههههه

دفترچه ی دوستشه دلش می خواد همش اینجا باشه!!:cowboypistol:

- - - Updated - - -

آورین آورین خیلی خوبه که تو 4 روز دو کیلو کم کردی با اراده قوی ادامه بده عروس خانوم با انگیزه :2uge4p4:
من دلم می خواد 50 کیلو شم!!!!:4fvgdaq_th:

tinkerbell
27 شهریور 1392, 22:21
من بیشتر!!!!!!!!!!:4fvgdaq_th:
راستی دوس جونی من رفتم گروه سبزا!!!:bliss:
مبارکههههه برتز جوووننن:999::brunluva:
الان که باید خوشحال باشیییییی:2uge4p4:

bratz
27 شهریور 1392, 22:37
مبارکههههه برتز جوووننن:999::brunluva:
الان که باید خوشحال باشیییییی:2uge4p4:

آره خوشال که هستم ولی حوصلمو خوب نکرد!!!!

sahart askari
29 شهریور 1392, 13:02
50 کیلو هم میشی عزیزم سبز شدنت رو هم تبریک میگم :999::999::999: هورا ااااااااا افرین به این انگیزه :cancan:

bratz
29 شهریور 1392, 15:38
50 کیلو هم میشی عزیزم سبز شدنت رو هم تبریک میگم :999::999::999: هورا ااااااااا افرین به این انگیزه :cancan:ممنون عزیزم ایشالا شمام سبز بشی بیام جشنتو بگیرم.ولی لاغری خیلی باحاله زودی بیاین سبز شین.

هلی
29 شهریور 1392, 15:44
سلام عزیزم
خوبی عروس خوش هیکل؟
سبز شدنت مبارک

somy
29 شهریور 1392, 17:16
تبریک می گم عزیزم ایشاله به زودی به وزن هدفتم می رسی

Mehregan1986
29 شهریور 1392, 17:51
سلااااممم عروس خانوم خوشگل،
به به سبز شدي،افريييييييييين گلم
تبريك ميگم:2vsj1nm:

شهرزاد
29 شهریور 1392, 17:59
به به سک سبز دیگه اضافه شد خوش امدی

bratz
30 شهریور 1392, 13:02
سلام!!!
من دیروز تو اتکینز تقلب داشتم یعنی حدود دو قاشق عدس پلو. :tantrumsmiley:حالا نمیدونم با کم کردن کرب هنوزم ادامه بدم یا دیگه فایده نداره باید ولش کنم دوباره چند مدت دیگه بگیرم؟:boredsmiley:

- - - Updated - - -

به به سک سبز دیگه اضافه شد خوش امدی
ممنون عزیزم خیلی خوبه!خوشالم ولی دلم میخواد زودتر بشم 50!!!! هیییییی یعنی میشه؟!

- - - Updated - - -

سلام عزیزم
خوبی عروس خوش هیکل؟
سبز شدنت مبارک
خوبم عزیزم تو خوبی؟ ممنون ایشلا به وزن هدفت برسی!

- - - Updated - - -

تبریک می گم عزیزم ایشاله به زودی به وزن هدفتم می رسی
وای ممنون یعنی میشه؟!
من که از خدامه!

- - - Updated - - -

سلااااممم عروس خانوم خوشگل،
به به سبز شدي،افريييييييييين گلم
تبريك ميگم:2vsj1nm:

ممنون منم خیلی خوشالم ولی از اینجا به بعد سخت ترم میشه آخه کاهش وزن کم تره !!!:crysmiley2:
ولی بازم ممنون:balloons:

tinkerbell
30 شهریور 1392, 13:46
سلام خواهر جونیییی
خوبی ؟ خوشی ؟ سلامتی ؟ شوشو خان خوبه ؟؟؟؟
چه خبر از اتکینز ؟
چقد کم کردی گلم ؟

bratz
30 شهریور 1392, 13:52
سلام خواهر جونیییی
خوبی ؟ خوشی ؟ سلامتی ؟ شوشو خان خوبه ؟؟؟؟
چه خبر از اتکینز ؟
چقد کم کردی گلم ؟

سلام عزیزم آره خوبم تو خوبی؟
سلامت باشی!شوشو هم خوبه هم چنان در حال نق زدن که ول کن این رژیمارو!!!
اتکینزم با شرمندگی من دیروز تو اتکینز تقلب داشتم یعنی حدود دو قاشق عدس پلو. :tantrumsmiley:حالا نمیدونم با کم کردن کرب هنوزم ادامه بدم یا دیگه فایده نداره باید ولش کنم دوباره چند مدت دیگه بگیرم؟:boredsmiley:
تو میگی چیکار کنم؟!
از اول اتکینز تاالان یعنی 10 روز 3.5 حدودا!

tinkerbell
30 شهریور 1392, 14:34
عزیزم اتکینزو تموم کن اگر خواستی یه هفته استراحت کن دوباره بگیرش عزیزم
خوبه عالیه دیگه
اگه با انگور مشکل نداری 4 روز انگورو بگیر خیلی خوبه من یه روز گرفتم 600 گرم کم کردم ولی نتونستم ادامه بدم تازه شام هم خوردم زیااااد
موفق باشی جونم

wantedboy
30 شهریور 1392, 15:00
سلام!!!! در چه حالی پسروو؟
چرا تو یکم به خودت سختی نمیدی؟!

سلاممم دخترووو
سختی از چه لحاظ؟؟؟:babygirl:

bratz
30 شهریور 1392, 15:36
سلاممم دخترووو
سختی از چه لحاظ؟؟؟:babygirl:
خوب منظورم یه دوتا رژیم درست بگیر از شر همین یکم اضافه هم راحت شو!

wantedboy
30 شهریور 1392, 15:41
خوب منظورم یه دوتا رژیم درست بگیر از شر همین یکم اضافه هم راحت شو!

خو براچی اینکارو کنم که از رژیم زده شم؟
همینجور میرم هم خسته نمیشم هم خیلییییی زودتر به هدفم میرسم:112:

bratz
30 شهریور 1392, 15:45
خو براچی اینکارو کنم که از رژیم زده شم؟
همینجور میرم هم خسته نمیشم هم خیلییییی زودتر به هدفم میرسم:112:
الان رو کالری شماری هستی؟ چه رژیمایی گرفتی تا الان؟

wantedboy
30 شهریور 1392, 15:48
الان رو کالری شماری هستی؟ چه رژیمایی گرفتی تا الان؟

من کم خوری بودم بیشتر
ی دو 3 روز فقط ساقه طلایی گرفتم

bratz
30 شهریور 1392, 15:56
من کم خوری بودم بیشتر
ی دو 3 روز فقط ساقه طلایی گرفتم
ساقه طلایی واسه وزنای بالاست فکر کنم.
ولی به نظرم یه دو کیلو دیگه کم کن که خیلیم اضافه کنی بشی 70

- - - Updated - - -

الان دقیقا نمیدونم کی از من نظر خواست؟؟؟!!!

wantedboy
30 شهریور 1392, 15:56
ساقه طلایی واسه وزنای بالاست فکر کنم.
ولی به نظرم یه دو کیلو دیگه کم کن که خیلیم اضافه کنی بشی 70

خو من که ول نکردم
مثل قدیم هم کم میخورم
هم ورزشمو میکنم همم چیزای ممنوع نمیخورم

bratz
30 شهریور 1392, 16:01
خو من که ول نکردم
مثل قدیم هم کم میخورم
هم ورزشمو میکنم همم چیزای ممنوع نمیخورم

بهله بهله آورین
از پسرایی که به خودشون میرسن خوشم میاد!

leilaa
30 شهریور 1392, 19:04
سلام خوبی؟من اولین باره اومدم دفترچت. فکر میکردم تازه عضو شدی ولی تو از من قدیمی تری:2i1d1co:
انشالله زودی به وزن هدفت میرسی و کلی خوش اندام میشی.آخه عروس باید خوش هیکل باشه
http://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gif

اایدا
30 شهریور 1392, 19:39
سلام عزیزم :slxe1vrr6glin3kty2a
و عروس اینده
امیدوارم اونی بشی که دلت می خواد و
دیگه دیدن دیگرون برات حسرت نیاره
تومی تونی
یقین داشته باش عزیزم:springsmile:

tinkerbell
31 شهریور 1392, 00:54
سلام عروس خانوممم
در چه حالی گلم ؟؟
ازت دلخورماااا
چرا به این ممل کپل رو میدی ؟؟؟ هااان ؟؟؟؟
یالا تعیین موضع کن ... کدوم وری هستی ؟؟؟
:626gdau:

***super star**
31 شهریور 1392, 08:46
سلام عروس خانم خوبی؟
کی قراره عروس شی به سلامتی؟
من دی عروسیمه خوشحال میشم راجع به عروسی و جهازو ... باهم حرف بزنیم:2uge4p4:

leili
31 شهریور 1392, 09:57
http://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/21/www.roozgozar.com-1169.gifدیدن هر بامداد اتفاقی نیستhttp://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/21/www.roozgozar.com-1169.gif

خوشایند است و تکرارناپذیر
http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/love/3/90.gif

گنجشک ها بی خود شلوغش نمی کنند...
http://iranbluetooth.ir/wp-content/uploads/%DA%AF%D9%86%D8%AC%D8%B4%DA%A9-%D9%87%D8%A7-iranbluetooth.ir_.gif

دوست چهارفصلم آخرین روز تابستان بر وفق دلت....http://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/21/www.roozgozar.com-1171.gif

bratz
31 شهریور 1392, 14:11
سلام خوبی؟من اولین باره اومدم دفترچت. فکر میکردم تازه عضو شدی ولی تو از من قدیمی تری:2i1d1co:
انشالله زودی به وزن هدفت میرسی و کلی خوش اندام میشی.آخه عروس باید خوش هیکل باشه
http://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gifhttp://www.gif-paradies.de/gifs/bunte-welt/freizeit/freizeit_0062.gif
ممنون عزیزم که سر زدی! ایشالا توام به هدفت میرسی! همه احتیاج دارن خوش هیکل باشن دیگه!:cheerleader3:

bratz
31 شهریور 1392, 16:11
سلام عزیزم :slxe1vrr6glin3kty2a و عروس اینده امیدوارم اونی بشی که دلت می خواد و دیگه دیدن دیگرون برات حسرت نیاره تومی تونی یقین داشته باش عزیزم:springsmile: ممنون عزیزم لطف کردی که بهم سر زدی حتما همین طوره که تو میگی! اینجا انقدر آدم انرژی میگیره که از پس هر رژیم سختی بر میاد.

- - - Updated - - -

سلام عروس خانوممم در چه حالی گلم ؟؟ ازت دلخورماااا چرا به این ممل کپل رو میدی ؟؟؟ هااان ؟؟؟؟ یالا تعیین موضع کن ... کدوم وری هستی ؟؟؟ :626gdau: سلام عزیزم والا نمیدونم چیکار کنم اتکینز یکم تغلب کردم دیگه وزن کم نمیکنم. هم دلم نمیاد ولش کنم هم دیگه حس میکنم بدنم احتیاج به میوه و سبزیجات داره هم نمیدونم اگه قراره تمومش کنم چطوری باید تموم کنم برم فاز دوم بعد سوم بعد چهارم یا نه فقط برم رو کالری شماری؟!؟!؟! والا دیدم گناه داره بعدم واقعا خوشم اومد زود به هدفش رسید! حالا ما تا کی باید به هدفمون برسیم خدا میدونه! من دوس جونیامو تنها نمیذارم! چشم دیگه روش نمیدم! حالا تو بگو من چیکار کنم واسه رژیمه هرچی واسه شهرزاد جون پست گذاشتم نیستش انگار که راهنماییم کنه!

- - - Updated - - -

سلام عروس خانم خوبی؟ کی قراره عروس شی به سلامتی؟ من دی عروسیمه خوشحال میشم راجع به عروسی و جهازو ... باهم حرف بزنیم:2uge4p4: سلام عزیزم من خوبم تو خوبی؟ والا من قرار بود پاییز عقد کنم تازه! چون شوشو پسر آخره ماد شوهر گیر داد مجلسی مام فقط سیقه خوندیم که پاییز مجلسی بگیریم. حالا هم خودش هم پدر شوهر نوبت مکه رفتنشون شده.یکی از اقوامم فوت شده خواهر شوهرم عروسیشه! اصلا کلا منو شوشو رو یادشون رفته! همش میگه بعد از عید تازه عقد میگیریم! حالا کی قصد داره مارو بفرسته خونه شوهر خدا میدونه!!! تو کی عروسیته؟ آره منم دوس دارم هم تجربه هست هم اگه کمک و راهنمایی باشه در خدمتم!

bratz
31 شهریور 1392, 16:16
http://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/21/www.roozgozar.com-1169.gifدیدن هر بامداد اتفاقی نیستhttp://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/21/www.roozgozar.com-1169.gif

خوشایند است و تکرارناپذیر
http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/love/3/90.gif

گنجشک ها بی خود شلوغش نمی کنند...
http://iranbluetooth.ir/wp-content/uploads/%DA%AF%D9%86%D8%AC%D8%B4%DA%A9-%D9%87%D8%A7-iranbluetooth.ir_.gif

دوست چهارفصلم آخرین روز تابستان بر وفق دلت....http://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/21/www.roozgozar.com-1171.gif

وای عزیزم ممنون واقعا!!! خیلی خوشحالم کردی!:6:

leili
31 شهریور 1392, 16:35
وای عزیزم ممنون واقعا!!! خیلی خوشحالم کردی!:6:

خوشحالی تو یه دنیا واسم ارزشمنده فدات بشمhttp://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/01/www.roozgozar.com-003.gif

خوشحال شدنت بهترین هدیه بودhttp://roozgozar.com/piczibasazi/zibasaz/08/www.roozgozar.com-219.gif

- - - Updated - - -

ممنونم عزیزدلم

این گلا با یه بغل عشق تقدیم تو

http://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/15357404186416047984.gif

tinkerbell
31 شهریور 1392, 19:29
عزیزم تقلب کنی که وزنت اضافه میشه تو این رژیم
من در مورد فازهای بعدیش چیزی نمیدونم
فقط اینو میدونم که تقلب کردی باید بیای رو کالری شماری
عزیزم منتظر شهرزاد جون بمون اون بهتر میتونه راهنماییت کنه گلم
بووووسسسس

bratz
31 شهریور 1392, 19:46
یعنی تصمیم گرفتم در حد تیم ملی می خوام از فردا رژیم میوه بگیرم!!!!:220:

Mehregan1986
31 شهریور 1392, 19:51
عزيزم ديدم توي دفترچه ها پرسيده بودي كه توي اتكينز تقلب كردي
حالا موندي چيكار كني
گلم قطع كن،اين رژيم ديگه اتكينز نيست،يه هفته برو كالري شمار،بعد دوست داشتي بازم بيا اتكينز

***super star**
31 شهریور 1392, 19:58
سلام عسیسم من خوفم ممنون گلم
چه جالب منم دقیقا مثه تو هی تاریخ عروسیم شوت میشه یه تاریخ دیگه
اتفاقا پدر شوهر مادر شوهر منم قرار بود برن مکه ولی فعلا انداختن عقب اما به هر حال به هر بهونه ای عروسیمون میفته عقب
الان پدر شوهرم میگه سرم خلوت باشه بهتر به کارا میرسم و دیگه انداخته دی
فعلا هستیم:crazy:
چیزی از جهازتو خریدی ؟

bratz
31 شهریور 1392, 20:06
عزيزم ديدم توي دفترچه ها پرسيده بودي كه توي اتكينز تقلب كردي
حالا موندي چيكار كني
گلم قطع كن،اين رژيم ديگه اتكينز نيست،يه هفته برو كالري شمار،بعد دوست داشتي بازم بيا اتكينز
وای مرسی از راهنماییت خوشحالم که بالاخره یکی جوابمو داد!!!
به نظرت فورا برم رو میوه خوری اشکال داره دو روز میوه خواری کنم بعدش کالری شماری بعدش دوباره اتکینز؟

- - - Updated - - -

سلام عسیسم من خوفم ممنون گلم
چه جالب منم دقیقا مثه تو هی تاریخ عروسیم شوت میشه یه تاریخ دیگه
اتفاقا پدر شوهر مادر شوهر منم قرار بود برن مکه ولی فعلا انداختن عقب اما به هر حال به هر بهونه ای عروسیمون میفته عقب
الان پدر شوهرم میگه سرم خلوت باشه بهتر به کارا میرسم و دیگه انداخته دی
فعلا هستیم:crazy:
چیزی از جهازتو خریدی ؟
چه جالب!!! شانس منو تو هست دیگه!:4fvgdaq_th:
ما خیلی رسممون نیست جهاز آنچنانی رو دختر بخره شب بله برون گفتن هر دوطرف کمک کنن حالم وسایلای بزرگو شوشو می خره بقیم مامانم میگه تو عروسی کن!! :7165:من یه روز همشو میخرم واست!!
حالا چه جوری نمیدونم!:crazy:
خوبه تازه یه دونه دخترم هستم مامانم انقدر از دستم سیر شده!!!(البته شوخی میکنه ها!) ولی کلا هنوز زوده.
تو چی چیزی خریدی؟ رسم شما چطوریه؟

Mehregan1986
31 شهریور 1392, 20:09
وای مرسی از راهنماییت خوشحالم که بالاخره یکی جوابمو داد!!!
به نظرت فورا برم رو میوه خوری اشکال داره دو روز میوه خواری کنم بعدش کالری شماری بعدش دوباره اتکینز؟

خواهش ميكنم،ببين من خودم ٧ روز اتكينز گرفتم،حدود ٥ كيلو كم كردم،بعد يه روز كالري شماري كردم،بعدش بلافاصله رفتم انگور،٥ روز انگور گرفتم،فقط ١.٥ كيلو كم كردم،ولي سايزم فوق العاده كم شد
گلم بعد از اين رژيم ها بايد چند روزي كالري شمار بري،نميگم ميوه بده،ولي بلافاصله اونقدي كه انتظار داري وزن كم نميكني،فقط اذيت ميشي
حالا بازم هر جور راحتي،اگه سايز واست مهمه،ميوه سايز خيلي خوب كم ميكنه،مخصوصا اگه تكخوري كني،مثلا يه روز انگور فقط بخوري،يه روز هندونه،يه روز سيب،اينجوري ديگه:4ytbp1d:

bratz
31 شهریور 1392, 20:19
خواهش ميكنم،ببين من خودم ٧ روز اتكينز گرفتم،حدود ٥ كيلو كم كردم،بعد يه روز كالري شماري كردم،بعدش بلافاصله رفتم انگور،٥ روز انگور گرفتم،فقط ١.٥ كيلو كم كردم،ولي سايزم فوق العاده كم شد گلم بعد از اين رژيم ها بايد چند روزي كالري شمار بري،نميگم ميوه بده،ولي بلافاصله اونقدي كه انتظار داري وزن كم نميكني،فقط اذيت ميشي حالا بازم هر جور راحتي،اگه سايز واست مهمه،ميوه سايز خيلي خوب كم ميكنه،مخصوصا اگه تكخوري كني،مثلا يه روز انگور فقط بخوري،يه روز هندونه،يه روز سيب،اينجوري ديگه:4ytbp1d: وای مرسی آره واسم سایز خیلی مهمه. 10 روز دیگه عروسی پسر داییمه.صبح لباسه که میخواستم بپوشم واسه عروسی رو پوشیدم شده بودم مثل بچه هایی که لباس مامانشونو میپوشن! آخه قرار بود عروسی عید باشه یکی فوت کرد افتاد واسه الان منم که 13 کیلو کم کردم! ولی کل لباسه گشاد بود شکمم قشنگ میفتاد توش! نمیدونم شکمم با چی جمع میشه کلا الان سایزو وزن واسم عجله ایه واسه همین تند تند رژیم میگیرم.بعدش یک ماه میرم کالری شماری استراحت میدم به خودم!! حالا با این اوصاف چیکار کنم به نظرت؟

bratz
31 شهریور 1392, 20:44
خوب با توجه به نظر بچه ها از فردا میرم رو کالری شماری. بعدشم میوه بعد دوباره اتکینز! البته هنوز شک دارم ولی خوب مجبورم!!!

Mehregan1986
31 شهریور 1392, 21:31
وای مرسی آره واسم سایز خیلی مهمه. 10 روز دیگه عروسی پسر داییمه.صبح لباسه که میخواستم بپوشم واسه عروسی رو پوشیدم شده بودم مثل بچه هایی که لباس مامانشونو میپوشن! آخه قرار بود عروسی عید باشه یکی فوت کرد افتاد واسه الان منم که 13 کیلو کم کردم! ولی کل لباسه گشاد بود شکمم قشنگ میفتاد توش! نمیدونم شکمم با چی جمع میشه کلا الان سایزو وزن واسم عجله ایه واسه همین تند تند رژیم میگیرم.بعدش یک ماه میرم کالری شماری استراحت میدم به خودم!! حالا با این اوصاف چیکار کنم به نظرت؟

عزيزم توي اين ده روز ميان وعده ي صبح يه فنجون ماست كم چرب كه توش يه قاشق چايخوري تخم كتان بريزي،بخور،زود شكم رو ميبره داخل
الان هم كه سايز واست مهمه،ميوه بگير ده روز،ميدونم سخته،ولي خوب ميخواي زودي سايز كم كني ديگه
حالا ده روز نه،ولي سعي كن يه وعده فقط ميوه بخوري گلم
سيب خيلي بهتره نسبت به ميوه هاي ديگه هست عزيزم،

شكم هم فقط و فقط با ورزش جمع ميشه گلم،حالا بعد از اين ده روز كالري شمار برو با ورزش ،حتما نتيجه ي بهتري ميده

bratz
31 شهریور 1392, 21:54
عزيزم توي اين ده روز ميان وعده ي صبح يه فنجون ماست كم چرب كه توش يه قاشق چايخوري تخم كتان بريزي،بخور،زود شكم رو ميبره داخل الان هم كه سايز واست مهمه،ميوه بگير ده روز،ميدونم سخته،ولي خوب ميخواي زودي سايز كم كني ديگه حالا ده روز نه،ولي سعي كن يه وعده فقط ميوه بخوري گلم سيب خيلي بهتره نسبت به ميوه هاي ديگه هست عزيزم، شكم هم فقط و فقط با ورزش جمع ميشه گلم،حالا بعد از اين ده روز كالري شمار برو با ورزش ،حتما نتيجه ي بهتري ميده بازم ممنون از راهنماییت عزیزم!!! من عاشقتم خیالمو راحت کردی امروز تو!

- - - Updated - - -

عزيزم توي اين ده روز ميان وعده ي صبح يه فنجون ماست كم چرب كه توش يه قاشق چايخوري تخم كتان بريزي،بخور،زود شكم رو ميبره داخل الان هم كه سايز واست مهمه،ميوه بگير ده روز،ميدونم سخته،ولي خوب ميخواي زودي سايز كم كني ديگه حالا ده روز نه،ولي سعي كن يه وعده فقط ميوه بخوري گلم سيب خيلي بهتره نسبت به ميوه هاي ديگه هست عزيزم، شكم هم فقط و فقط با ورزش جمع ميشه گلم،حالا بعد از اين ده روز كالري شمار برو با ورزش ،حتما نتيجه ي بهتري ميده بازم ممنون از راهنماییت عزیزم!!! من عاشقتم خیالمو راحت کردی امروز تو!

Mehregan1986
31 شهریور 1392, 21:57
بازم ممنون از راهنماییت عزیزم!!! من عاشقتم خیالمو راحت کردی امروز تو!

- - - Updated - - -

بازم ممنون از راهنماییت عزیزم!!! من عاشقتم خیالمو راحت کردی امروز تو!

خدا رو شكر،خوشحالم كه بالاخره تصميمت رو گرفتي گلم:47b20s0:

sara6403
01 مهر 1392, 12:24
سلام سارا جان من رفتم گروه سبز :4ytbp1d:همچنان تو مسابقه شرکت کنم یا دیگه نمیتونم؟!:boredsmiley:

چرا نتوني عزيزم مسابقه خودتونه :16:

sahart askari
01 مهر 1392, 18:11
بعضی ها هواسشون باشه رفتن اتکینز باز شکمو بازی در نیارن رژیمشون خراب بشه :4fvgdaq_th::chocolate::4fvgdaq_th:

bratz
01 مهر 1392, 18:17
چرا نتوني عزيزم مسابقه خودتونه :16:

ممنون عزیزم گفتم شاید چون سبز شدم دیگه نباید ادامه بدم

- - - Updated - - -

بعضی ها هواسشون باشه رفتن اتکینز باز شکمو بازی در نیارن رژیمشون خراب بشه :4fvgdaq_th::chocolate::4fvgdaq_th:
وووووووووی باشه ببخشید دیگه تکرار نمیشه!!!!!!!!
:tantrumsmiley:

bratz
01 مهر 1392, 19:01
http://www.8pic.ir/images/51433906576098535427.jpg (http://www.8pic.ir/)

tinkerbell
01 مهر 1392, 19:09
http://www.8pic.ir/images/51433906576098535427.jpg (http://www.8pic.ir/)

وااای برتز جوووونننننیییی
این عکسا رو میذاری من ضعف میکنماااااا
مرسی عزیزممم ... خیلی خوشگله
من این عکسها رو میبینم ناامید میشممممم:boredsmiley:

- - - Updated - - -

عزیزم من و این هیکل محالهه محالهه محالههه
باورم نمیشه ...
اگر احیانا یه همچین شرایطی پیش اومد من صدباااااااااااااااارررررر ر ذوق مرگ میشماااا:17::109:

tinkerbell
01 مهر 1392, 20:27
http://www.8pic.ir/images/89738817994857089057.jpg (http://www.8pic.ir/)
این بیشتر میشه امیدوار شد که این شکلی شیم!

به به به این خوشمل ترهههههه
انشالااا ... یعنی میشه عایااااا ؟؟؟؟:89::brunluva:
از رنگ موش خوشم اومد :bollywood1:

***super star**
01 مهر 1392, 20:53
آره عسیسم
ولی دوستم سعی کن از الان دنبال وسایلت باشی نه اینکه بخری
ببین چیا دوس داری چه رنگایی میپسندی
مرکز خریدایی که وسایل مورد علاقتو دارن کجان؟
اینطوری موقع خرید راحتی نمیخواد دنبال بگردی من میدونستم چی میخوامو کجا باید برم واسه همین خریدم طول نکشید
:connie_1:

bratz
01 مهر 1392, 20:56
اسم مو اومد یادم اومد من مدل موهامو واسه عروسی پسر دایی چه جوری کنم آیا؟!؟؟!!

tinkerbell
01 مهر 1392, 22:18
اسم مو اومد یادم اومد من مدل موهامو واسه عروسی پسر دایی چه جوری کنم آیا؟!؟؟!!

برتز جووونیییی من زیاد وارد نیستم به مدل مو
از شمیم جون بپرس واقعا عالی راهنماییت میکنه گلممم
مااااچچچچچچ

bratz
02 مهر 1392, 00:42
من از فردا می خوام برم تک خوری میوه. البته اگه بتونم روزی یه نوع میوه بخورم عالیه . دوس دارم فردا انار بخورم پس فردا انگور روز بعدش نارنگی روز بعد ترش انگور باز! یعنی چطوره!؟:15:

tinkerbell
02 مهر 1392, 00:45
خوبه عزیزم
عالیههه
موفق باشی عزیزم