PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از چه مارکی راضی هستید؟

Zenith
22 آبان 1391, 09:04
دوستان بیاین اینجا بگین تو هر کدوم از لوازم آرایشتون از چه مارک هایی راضی هستین؟ دلیلش رو هم تا حد امکان بگین.

fatima
22 آبان 1391, 21:59
من و دخترم کرم اکتی پور میزنم .خیلی خیلی عالیه.

پوشش خوبی داره و ضد جوش هم هست.

رژ لب هم مارک مدا و مای استفاده میکنم.

بقیه ش رو بعدا می نویسم.فعلا

Zenith
22 آبان 1391, 22:33
بله رژ های مای خیلی خوب هستند.
کرم پودر گارنیر البته اصلش هم خیلی خوبه. رنج قیمتش هم متوسطه.
دوستان ریمل از چه مارکی راضی هستین؟

leilabarbie
23 آبان 1391, 22:21
ریمل --------------------- عالی revlon بسیار گران
ریمل --------------------- خوب loreal
سایه چشم ------------- beyu
سایه چشم ------------- گریموری آبرنگی
رژ لب -------------------- مایع و براق beyu
برنز کردن ---------------- کرم پودر و پنکیک manhatan
رژگونه ------------------- ابر و باد flormar
رژگونه ------------------- geo
کرم روز و شب ---------- بسته به نوع پوست نوتری سیستم یا ریپر سیستم استادرم
آبرسانی پوست --------- آب معدنی اوریاژ
ماسک مو ---------------- اورال - نوتری

Zenith
23 آبان 1391, 22:30
لیلا جان واقعا ممنونیم ازت. اطلاعات کاملی بود. منم ریمل loreal رو تایید میکنم.

سایر دوستان هم بیان نظراتشون رو بگن

maha
13 دی 1391, 20:53
ریمل ---- > loreal
کرم پودر -----> yves rocher گیاهیه
پنکیک -----> Flomar - yves rocher

mariami
14 دی 1391, 11:50
من اکثر لوازم آرایشم رو از مارک Art Deco میگیرم راضی هم هستم. البته ریملش رو تازه گرفتم و امتحان نکردم قبلن بورژوا میگرفتم که خوب بود اما این بار اینم آرت دکو گرفتم چون از باقی لوازمش راضی بودم. رژلب، رژگونه، کرم پودر، مداد لب، لاک... همه اشون خیلی خوب بودن. البته قیمتاش یه کمی بالاس ولی به نظرم ارزشش رو داره

sibsorkh
15 تیر 1392, 23:27
سلام دوستان عزیز من تازه وارد این سایت شدم .این قسمتشم بسیار برام جالب بود. در مورد لوازم آرایش تجربه ها و اطلاعاتی که تو این زمینه دارم اینه که رژ لب مای به خاطر داشتن سرب بسیار بالا خیلی خطرناکه برای رژ لب به نظر من مارک کلاسیک خیلی خوبه رنگای خوبی داره و قیمتشم مناسبه.کلا محصولات مای مارک مناسبی نیست.پنکک ورسای واقعا بی نظیره به امتخانش می ارزه قیمتشم مناسبه.دوستان طورتهی ما ارزش زیادی دارن با لوازم آرایش یه کم ارزون پوستامونو خراب نکنیم.مرسی

شکیب
18 تیر 1392, 03:07
سلام برای اینکه بفهمید روژ لب شما سرب داره یا نه مقداری از اون رو روی دستتون بمالید بعد اگر انگشتر طلا دارید روش چند بار بکشید اگه رنگ روژ سیاه شد سرب داره اگه تغیری نکرد نداره

mah2kht
23 آبان 1392, 22:15
بهترین ریملی که استفاده کردم و بعده اتمامش هرچی گشتم پیدا نکردم ریمل سرمگسیه مارکه گاش هست. ینی دوستان اگه دیدین حتما بگیرین بسیااااااااااااارعالیه

مهنوش
23 آبان 1392, 22:42
منم رزلبartDeco و n7 استفاده ميكنم خيلي عالين رز كونه artdeco هم خيلي خوبه

mah2kht
23 آبان 1392, 23:19
artdecoقیمتش بالاس اونم کاذب بالاس مهرماه رزلبشو نودتومن میدادن!

شهره
07 آذر 1392, 03:54
من از ریمل کاپریس راضی ام قیمت 50
رژلب نوبا قیمت 45
از رژلب میک اپ هم راضی ام قیمت 35
پنکک از گلد خیلی راضی ام قیمت 7 تومن
کرم پودر اصلا استفاده نمیکنم اما یه مدت موس میزدم عالی بود اونم قیمتش 35
از پنککم با اینکه خیلی خیلی ارزون میخرم اما خیلی خیلی راضی ام برام جالبه چون وفتی میزنی انگار کرم پودر زدی شماره 3 و 4 عالیند اصلا هم با گذر زمان پاک نمیشه
محصولات مو هم فقط نلی استفاده میکنم که اونم خیلی خوبه برای بعد از حمام برای مو ماسک مو فولیکا که هم مو رو براق میکنه هم ترمیم میکنه استفاده میکنم
لاک هم از دیور راضی ام
البته در نهایت همه اینا بستگی به پوست هم داره من پنکک اورال که میزنم رو صورتم تکه تکه میشه خط می اندازه در صورتی که اکثرا ازش راضی هستند یا کرم پودر گاش که میزنم همینطور میشه

raana
20 آذر 1392, 12:58
سلام بچه ها من 3-4 سالی میشه کرم اکتی پور استفاده میکنم خیلییییییییییییییییییییی عالیه حرف نداره اما دیگه پیدا نمیکنم تبریز کسی هست از تبریز بدونه فعلا کجا موجود هست ممنون میشم کمکم کنید

نیلوفر ارغوانی
21 آذر 1392, 00:30
رژ لب -------کلاسیک-بورژوا-کلینیک
مداد چشم------------متالیک بورژوا
سایه مدادی----------اسموک بورزوا
سایه چشم------------------------اتد
کرم پودر-----------------براش بورژوا
ریمل-----------بورژوا 1-2 --موتوردار
پنکیک----------------بیو بورژوا 35
خط چشم----------------------مای
رژ گونه---------------------فلورمار

raana
24 آذر 1392, 21:58
سلام خانومی ها کسی کرم پودر گاش استفاده کزده چطوره؟

مامان نگین
24 آذر 1392, 23:04
بچه ها شما از ریمل گیاهی چیزی میدونین

aidaazari
14 بهمن 1392, 10:23
برادر یکی از دوستانم از کانادا جنس میاره...مارک revlon منم تقریبا تمام لوازمم رو نو کردم و قبلی ها رو ریختم دور.اونقدر رنگهای خوشگلی داره رژ لبهاش که حد نداره. از مداد چشمهای شمعیش هم خیلی راضیم.تنها مدادی ه از چشم من نمی ریزه همینه...فقط ریملش به نظرم هنوز لورال بهتره و سایه هاش هم برای پوستهای گندمی مناسب نیست.

khanoom_vakil
04 مهر 1393, 16:07
دوستان من از محصولات arcancil راضی هستم 17 ساله استفاده میکنم

کرم پودر<مداد چشم>ریمل

البته برای تنوع مارکهای دیگه رو هم امتحان کردم

سایه ابرو etude

رز لب valancy

خیلی خوب بودند

sogolii
09 دی 1393, 16:12
سلام دوستای گل
شاید باورتون نشه من عاشق لوازم آرایشم و همه رو تست کردم
اگه بخوام ریمل خوب معرفی کنم 100 در صد میگم اورال این ریمل عالیه
کرم پودر هم دوسه و کلاسیک پیشنهاد میکنم
رژلب هم دوسه

ne da
14 فروردین 1394, 01:07
دوستان آیا کسی از لوازم آرایش sk (سارا کامکاریان)استفاده کرده.نطرتون چیه؟

- - - Updated - - -

دوستان آیا کسی از لوازم آرایش sk (سارا کامکاریان)استفاده کرده.نطرتون چیه؟

r.m.r
14 فروردین 1394, 02:55
کرم پودر میکاپ فکتوری خیلی روی پوست صورت میخابه ریمل دو سه هم خیلی خوبه

کایسا
14 فروردین 1394, 10:50
سلام
خط چشم-------ماژیکی= کلاسیک ، اکوا= کرولاین(اکثرا خط چشما رو از 10 تومن تا 50 امتحان کردم اینا بهترین بودن بدون پخش شدن و ریختن حتی زیر چشم)
کرم پودر=من تا حالا استفاده کرم پودر نداشتم ولی جدیدا ضدافتاب الارو کرم پودری گرفتم راضیم خیلی خوبه فقط حتی بژ روشنش منو که خیلی سفیدم تیره میکنه
رژ لب -------مارک خاصی مد نظرم نیست هرچی قشنگ باشه و خوشم بیاد تو انخاب رژ دست ادم خیلی بازه
پنکک---------خشک و خیس فلورمار(که اگه پوستت چرب باشه محشره عالی میشینه رو صورت)-تراکوتا فلورمار(بافت مخملی با کمی درخشش پوست طبیعی میکنه و خیلی قشنگه)
پرایمر-----------فلورمار(البته فقط از این امتحان کردم پس نمیتونم بگم نسبت به بقیه عالیه اما معمولیه)
کانسیلر-----استیک فلورمار(راضیم مخصوصا برای کسایی که یه پوشش خیلی زیاد نمیخوان تو این رنج قیمت عالیه)
ریمل-------اورئال
کرم bb------فلورمار(بازم از این نوع فقط فلورمار گرفتم نمیدونم نسبت به بقیه چطوره)
ضد افتاب (بدون خاصیت کرم پودری)-------سان سنس-الارو-بیودرما
مرطوب کننده--------کیو وی عالیهههههه واسه هر پوستی البته من یه قسمت از پوستم حتی با کیو وی و اوریاژ و... خوب نشد اما کرم صورت و بدن بچه فیروز که اتفاقی تو مسافرت مجبور شدم بزنم معجزه کرد براش خیلی لطافت میده بوی خوبیم داره
کرم دست-----کامیل حرف نداره تو سرمای زمستون با پوست خیلی خشکم مرطوب و نرم میکنه
تقویت ناخن-------ماولا اینم عالیه ناخن های شکننده منو این درست کرد
سایه چشم-----کلاسیک ،فلور مار ،مدآ
پ.ن:کسی نمایندگی محصولات اتود میشناسه دوستان؟خیلی دنبال اصلشم مخصوصا پنکک و پودر و یه سری خط چشم های برای زیر چشم که جدید زده بیرون