شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.
X تردمیل
X 400رژیم
عکس تاپیک

طرز تهیه سالاد بادمجان و کدو رژیمی در منزل

سالاد رژیمی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

زمان درست مصرف قرص آهن برای جذب بیشتر آن

قرص آهن
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

مهمترین قدم قبل از اقدام برای لاغری را اینجا بخوانید

یک قدم مهم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کاملترین دستور تهیه بادی رپ در منزل

طرز تهیه بادی رپ
برای مشاهده کلیک کنید

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
فروشگاه زیباتن هایپرجم
کتونی ورزشی پوشاک اسپورت
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
    نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: از چاقی خسته شدم

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶.۲۰۰
      وبلاگ زیباتنی من
      3

از چاقی خسته شدم

چند وقته که وقتی حرکت میکنم زانو هام صدا میده
      دکتر گفته آرتروزه
      و باید وزنتو کم کنی
      تازه داشتم با این موضوع کنار می آمدم که حالا دیگه ۳ روزه با درد شدید کمر از خواب بیدار میشم
      و تاشب این درد همرام هست
      امروز به زور تونستم یه سوپ بپزم و دوباره خوابیدم
      فشار خون که دیگه جای خود دارد سر هر چیز کوچیکی فشارم میره بالا و بهم گفتن مال اضافه وزنه و میتونه منشا خیلی از بیماری ها مثل مشکلات قلبی بشه
      الان داشتم عکسهای دانشجوییمو نگاه میکردم
      چه کمر باریکی داشتم بدون چربی
      من الان ۳۶ سالمه و واقعا برام خیلی زوده آرتروز گرفتن
      ۱۶ کیلو اصافه وزن دارم و دکتر میگه هر یک کیلو وزن اضافه اندازه ۴ کیلو فشار میاره رو ستون فقرات وزانوهات
      سر زایمان اولم بچم هنوز ۲ ساله نشده بود که ۲۰ کیلو وزن کم کردم و شدم ۶۰ چقدر عالی شده بودم
      ولی الان با این ۱۶ کیلو یک ساله که درگیرم و اصلا اراده کم کردنشو ندارم
      پل مکنا میگیرم وسط راه فکر میکنم چاق تر شدم و ولش میکنم
      کالری شماری میگیرم دو روز نگذشته میرم سراغ پر خوری
      دیگه خسته شدم
      خدایا تو کمکم کن
      روزای خوش زندگیم دارن بیهوده و پر از درد و رنج میگذره

2. # ADS
      تبلیغات در مدار

ماریا ساندرا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      حالت من
      Movafagh
      آفرین عالیه.
      من سایز گرفتم از کمر و شکم کم نشده بود . فقط یکی دو سانت از باسن و ران . ولی به ظاهر خودم حس می کنم کمر و شکمم خیلی بهتر شده اما سایز نشون نمی ده .
      منم الان یک تیکه دنبه !!! میل فرمودم .خدا بهم رحم کنه . امروز زیاد طبق رژیم نبودم . ولی سریع می خوام جلوش رو بگیرم .
      عزیزم لازم نیست استپ کنی تا ورزش رو شروع کنی . ورزش باید روتین زندگی باشه . اصلا برای لاغری بهش فکر نکن . ورزش حتما باید باشه . من خودم تو خونه یه نرمش جزئی می کنم . اما می خوام از ماه اینده برم ایروبیک باشگاه .

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶.۲۰۰
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      نوش جونت
      گوشت شه به تنت
      بله شما درست میگین انشاا... از فردا شروع میکنم اتفاقا تردمیل و حلقه و مسگری رو دارم
      ما میتونیم

ماریا ساندرا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      حالت من
      Movafagh
      من امروز هیچ کاهشی نداشتم . ناراحتم .
      دیروز یک لیوان اب طالبی که شکر داشت و یه تیکه دمبه رو خارج از برنامه خوردم با پنج قاشق ماست با رویه چرب. اینم مجازاتم بود . چقدر سختگیرانه ! اون همه گشنگی کشیدم بیرون بودم کلی سرپا و کلی پیاده روی . کلی خسته شدم . به خاطر همین رسیدم خونه یکم بیشتر خوردم و ناهار و وشامم ساعت چهار یکی شد . شب موقع خواب مثل همیشه اون حس گرسنگی رو نداشتم . خدایا این چه مجازات سنگینی به ما می دی مگه ما چیکار کردیم . چیزی که می خوریم خیلی کمه . پس اون همه گرسنگی چی می شه کجا می ره . اون همه گرسنگی کشیدن بدن انرژیشو از کجا میاره ؟ مگه جادوگره ؟ از یه جایی باید بیاره . الان سرم گیج میره ضعف دارم . اینم مجازاتمه

- - - Updated - - -

من امروز هیچ کاهشی نداشتم . ناراحتم .
      دیروز یک لیوان اب طالبی که شکر داشت و یه تیکه دمبه رو خارج از برنامه خوردم با پنج قاشق ماست با رویه چرب. اینم مجازاتم بود . چقدر سختگیرانه ! اون همه گشنگی کشیدم بیرون بودم کلی سرپا و کلی پیاده روی . کلی خسته شدم . به خاطر همین رسیدم خونه یکم بیشتر خوردم و ناهار و وشامم ساعت چهار یکی شد . شب موقع خواب مثل همیشه اون حس گرسنگی رو نداشتم . خدایا این چه مجازات سنگینی به ما می دی مگه ما چیکار کردیم . چیزی که می خوریم خیلی کمه . پس اون همه گرسنگی چی می شه کجا می ره . اون همه گرسنگی کشیدن بدن انرژیشو از کجا میاره ؟ مگه جادوگره ؟ از یه جایی باید بیاره . الان سرم گیج میره ضعف دارم . اینم مجازاتمه

G
      M
      T
      Y

Detect languageAfrikaansAlbanianAmharicArabicArmenianAzer baijaniBasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCata lanCebuanoChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CorsicanCroatianCzechDanishDutchEngli shEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchFrisianGal icianGeorgianGermanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHawaiianHebrewHindiHmongHungarianIcelan dicIgboIndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKanna daKazakhKhmerKoreanKurdishKyrgyzLaoLatinLatvianLit huanianLuxembourgishMacedonianMalagasyMalayMalayal amMalteseMaoriMarathiMongolianMyanmar (Burmese)NepaliNorwegianPashtoPersianPolishPortugu esePunjabiRomanianRussianSamoanScots GaelicSerbianSesothoShonaSindhiSinhalaSlovakSloven ianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTamilT eluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWelshX hosaYiddishYorubaZulu AfrikaansAlbanianAmharicArabicArmenianAzerbaijaniB asqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebua noChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CorsicanCroatianCzechDanishDutchEngli shEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchFrisianGal icianGeorgianGermanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHawaiianHebrewHindiHmongHungarianIcelan dicIgboIndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKanna daKazakhKhmerKoreanKurdishKyrgyzLaoLatinLatvianLit huanianLuxembourgishMacedonianMalagasyMalayMalayal amMalteseMaoriMarathiMongolianMyanmar (Burmese)NepaliNorwegianPashtoPersianPolishPortugu esePunjabiRomanianRussianSamoanScots GaelicSerbianSesothoShonaSindhiSinhalaSlovakSloven ianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTamilT eluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWelshX hosaYiddishYorubaZulu

Text-to-speech function is limited to 200 characters

• صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123