شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: جدیدترین مدل های آرایش مو 2013

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax

جدیدترین مدل های آرایش مو 2013

جدیدترین مدل های آرایش مو 2013

سوال همیشگی که حالا باموهایم چه کار کنم ما را رها نمی کند ، خوبی دنیای مد اینست که می توانی از مدل های نو ایده بگیری ، این فصل هم دیزاینر ها مدل هایی را برای آرایش موها معرفی کرده اند ، مدل های امسال بیشتر ساده و راحت هستند .

امسال مدلهای فریبنده ای برای آرایش مو ابداع شده است که در عین سادگی زیبا و طبیعی هم هست ، آخرین مدل ها را می توانید در زیر ببینید :
      جمع کردن موها پشت سر
      گیدو یکی از طراحان مو درباره جمع کردن موها در پایین سر می گوید: " یک سبک شیک و جمع است و بسیار رایج می باشد". برای ثابت نگه داشتن موهای خود در پشت سر، اول آنها را خشک کرده سپس آنها را در وسط سر جمع کنید به صورت دم اسبی در پشت ببندید و بعد روی آن براق کننده مو اسپری کنید.بعد موها را با دست حلقه کنید تا فرم دایره بگیرند و ببندید و در انتها با اسپری حالت دهنده مو یا تافت آنرا در جای خود ثابت نگه دارید.(تصاویر بالا)

بافت مو
      بافتن موها بی نهایت زیبا و خیره کننده است، مخصوصا با تنوعی که شاهد آن هستیم. در بعضی از مدلها گیس ها زیادند و روی سر پخش شده اند و در قسمت پشت به هم می رسند . نمایی ساده اما زیبا در بعضی از مدلها دیده می شود. یک بافت ساده می تواند کمی شل باشد و شلوغ تر بنظر برسد و با کش بسته شود.(حتی بدون آینه هم می توان اینکار را انجام داد). یا موها را در پشت به دو بخش از هم جدا نمود و گیس کرد.

مدل موی دم اسبی کوتاه
      مدل موی دم اسبی مدرن دو ویژگی دارد : جای آن در قسمت پایین سر است و با اتو صاف می شود. و مانند دم اسب بلند و زیباست. امروزه تغییراتی در این مدل ایجاد شده است . برخی دسته ای از موها را با ربان هایی بستند و مدل ظریفی از دم اسبی را ایجاد کردند. علاوه بر این با افزودن چند تار مو از دو طرف صورت، مدلی ایجاد شده که موها صورت را مانند قابی در بر می گیرند و بقیه موها را در پشت گوش جمع کردند. هر طور که فکر می کنید این مدل بیشتر برای شما مناسب است همان طورعمل کنید.

موهای براق
      همانطوری که وقتی موها خیس می شوند و صاف و لطیف به نظر می آیند، این مدل مو چنین شکلی دارد با این تفاوت که موها خشک اند و با ژل آنها را براق میکنند . موها به عقب هدایت می شود و از دو طرف هم روی شانه ها می ریزد.

مدل موی راک اند رول ویو
      طراحان مدلهای مو با الهام از دهه 90 کمی ژولیدگی در مو ایجاد کردند ولی کارشان به همین جا ختم نشد. کمی پیچ و تاب در موها همراه با پیچ و خم طبیعی موها همراه کردند ولی به نظر می رسید که نیازمند تغییر بیشتری باشد. به این منظور طراحان موی سبک ورساچه به حجیم کردن موها اقدام کردند آنها موهای خشک را با انگشتان خیس خود مرطوب میکردند و فر می دادند انتهای مو را قبل از فر دادن و اسپری کردن مچاله می کردند .‌

تزییناتی در اندازه های بزرگ
      تزیینات موها آنقدر فراوان شده اند که همه توجهات را به خود جلب کرده اند. این روزها نوارهای ورزشی نئونی برای مو مد شده اند که روی موها جلوه خاصی می دهند. تل های برنجی مو که همچون یک تاج روی سر قرار می گیرد، گلهای درشتی که به پشت موهای دم اسبی وصل می شود، مرواریدهای ریسه شده در پایین گردن و البته کلاه های مخصوصی که شبیه کلاه های زنبور داری طراحی شده است. اگر هنوزهم چشمتان را نگرفته ،نگاهی به روسری های طرح دار و زیبا بیاندازید که در همان نظر اول شما را بخود جذب می کند.

مدل های نیمه کاره
      اغلب مدل های مو مدلهایی پریشان و نامرتب هستند انگار مانکن ها سالن آرایش را با موهای نیمه کاره ترک کرده اند و به محل شو آمده اند. البته مشخص است که این کار عمدی بوده است. به هر حال چه بخواهید به موهای خود با سنجاق پیچ و تاب بدهید ، یا گوجه ای ببندید، یا دم اسبی ببندید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که موها را نباید خیلی مرتب کنید. برای این فصل کمی شلختگی مد شده است.
      پروردگارا
      خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی
      از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم
      مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو
      عشق تو و راه تو یاریشان خواهم داد باشد که ،همیشه بر اراده تو گردن نهم

2. 10 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

fahimeh akbari (13 مهر 1392),parchami7 (23 شهریور 1392),لیلا خانوم (19 شهریور 1392),مملي شيطون (19 شهریور 1392),مهربان1389 (28 شهریور 1392),مبینا.ب (31 شهریور 1392),وانیا22 (21 شهریور 1392),یونیک (19 شهریور 1392), Zenith (08 مهر 1392),ترنج (19 شهریور 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      مهرگان جونم برای در آوردن رنگ دارچینی چند تا ترکیب وجود داره

اول از همه اینو بهت بگن که از پشت سرت یه تیکه کوچولو مو بچین و اول یه ذره از ترکیبی که میگم درست کن و بهش بزن ببین چه رنگی میشه و دوسش داری یا نه بعد کل موهات رو رنگ بزن چون دارچینی بدون دکلره روی بعضی موها در میاد و روی بعضی دیگه نه.

ترکیب تنباکویی و نسکافه ای میشه دارچینی. حالا تو میتونی از یه کاتالوگ رنگی که این دو تا رو داره استفاده کنی و این دو تا رنگ رو بگیری. حالا اگه مثل این رنگ تیره میخوای از رنج تیره انتخاب میکنی و اگه روشن تر میخوای از رنج روشن. اگه رنگی که میگیری شمارش از 6 کمتره اکسیدان 6 بگیر و اگه بالای 6 باید اکسیدان 9% بگیری

اما اگه میخوای از رنگهایی بیس اسنفاده کنی باید 3 تا رنگ بگیری

شکلاتی پایه 8 رو با طلایی پایه 6 مخلوط کن و مقداری زیتونی پایه 6 رو به نسبتهای مساوی با هم مخلوط کن و با اکسیدان 6% اونم به اندازه رنگها بزن به موهات.

مثلا اگه 30 میل طلایی و زیتونی و شکلاتی رو با هم مخلوط میکنی میشه 90 میل . 90 میل هم اکسیدان 6% بهش اضافه میکنی.

مکث هم که 40 مین.

اما واقعا روی یه تیکه از موهات تستش کن . من خودم ترکیب دوم رو ترجیح میدم.

اکسیدان زد قرمزی هم بگیر
      پروردگارا

5. 2 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

tinkerbell (08 مهر 1392), Zenith (08 مهر 1392)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط نانوک نمایش پست ها
      مهرگان جونم برای در آوردن رنگ دارچینی چند تا ترکیب وجود داره

اول از همه اینو بهت بگن که از پشت سرت یه تیکه کوچولو مو بچین و اول یه ذره از ترکیبی که میگم درست کن و بهش بزن ببین چه رنگی میشه و دوسش داری یا نه بعد کل موهات رو رنگ بزن چون دارچینی بدون دکلره روی بعضی موها در میاد و روی بعضی دیگه نه.

ترکیب تنباکویی و نسکافه ای میشه دارچینی. حالا تو میتونی از یه کاتالوگ رنگی که این دو تا رو داره استفاده کنی و این دو تا رنگ رو بگیری. حالا اگه مثل این رنگ تیره میخوای از رنج تیره انتخاب میکنی و اگه روشن تر میخوای از رنج روشن. اگه رنگی که میگیری شمارش از 6 کمتره اکسیدان 6 بگیر و اگه بالای 6 باید اکسیدان 9% بگیری

اما اگه میخوای از رنگهایی بیس اسنفاده کنی باید 3 تا رنگ بگیری

شکلاتی پایه 8 رو با طلایی پایه 6 مخلوط کن و مقداری زیتونی پایه 6 رو به نسبتهای مساوی با هم مخلوط کن و با اکسیدان 6% اونم به اندازه رنگها بزن به موهات.

مثلا اگه 30 میل طلایی و زیتونی و شکلاتی رو با هم مخلوط میکنی میشه 90 میل . 90 میل هم اکسیدان 6% بهش اضافه میکنی.

مکث هم که 40 مین.

اما واقعا روی یه تیکه از موهات تستش کن . من خودم ترکیب دوم رو ترجیح میدم.

اکسیدان زد قرمزی هم بگیر
      وااااااااي مرسييييييييييييييي عزيزم،رنگ كردم،از موهام عكس ميگيرم برات ميفرستم كه ببيني چه رنگي شده نانوك جونم
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

7. 3 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

tinkerbell (08 مهر 1392),نانوک (08 مهر 1392), Zenith (08 مهر 1392)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehregan1986 نمایش پست ها
      وااااااااي مرسييييييييييييييي عزيزم،رنگ كردم،از موهام عكس ميگيرم برات ميفرستم كه ببيني چه رنگي شده نانوك جونم
      پیشاپیش مبارکه عزیزم

راستی برای سان لایتش هم اگه نرفتی آرایشگاه بگو تا راهنمائیت کنم هرچند به نظر من یه فرد ماهر برات انجام بده بهتره
      پروردگارا

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12