انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس زیباتن در فیس بوک

شاخه گلی برای زیباتن فروشگاه زیباتن تولبار زیباتن آموزش یادگاری راهنمای تازه کاران قوانین زیباتن
زیباتن  میخوای برای کاهش وزن با دوستای زیباتنیت همراه بشی؟

دفترچه کاهش وزن بساز پیکان نوار کاهش وزن بساز پیکان در گروهبندی ها شرکت کن پیکان در مسابقات زیباتن شرکت کن پیکان سوالاتت رو از سایرین بپرس و بطور مستمر در هر بخش از زیباتن فعالیت کن. ( آموزش کامل)

سیبیتا تبلیغ شما کامبوجا سی دی ورزشی بادی رپ ایروبیک

فیلم های ورزشی جیلیان
صفحه 2 از 24 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 235
Like Tree58Likes

موضوع: هولاهوپ یا حلقه لاغری کمر

1. Top | #1
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.16
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin

هولاهوپ یا حلقه لاغری کمر

حلقه هولاهوپ

__هولاهوپ یا هولی هوپ منظور حلقه‌‌ رنگینی است که کودکان با آن حرکاتی راانجام می دهند (مثل: طناب زدن ،چرخاندن

دورکمر ،دست یا پا و شیریکاریهای دیگر ) البته بزرگسالان خصوصاً خانمها نیز درایران از آن استفاده می کنند .چون در سال‌های

اخیراین وسیله در کلاسهای ایروبیک مورد استفاده قرارگرفته است .

زیباتن

مشخصات:

__قطر هولاهوپ‌ کودکان 70 سانتی‌متر

- قطر هولاهوپ بزرگسالان 1متر __

__-هولاهوپ‌های جدید از قطعات جداگانه‌ایی ساخته شده‌اند که مانند پازل در هم می‌روند و هرکس به تناسب دور

کمرش می‌تواند قطر این حلقه را زیاد و کم کند.

-تغییر دیگری که در هولاهوپ‌های جدید داده شده است، این است که سطح داخلی آن عاج‌دار شده است. این عاج‌ها کمک

می‌کنند که حین چرخاندن آن به دور بدن ضربه‌های متوالی به چربی‌ها وارد شود و باعث بهتر سوختن این چربی‌ها می‌شود.

مزایای استفاده از هولا هوپ :

1 - استفاده از هولا هوپ نیاز به زمان و مکان خاصی ندارد،حتی در خانه و در بین کارهای روزمره می‌توان آن را انجام داد.

2 – چرخاندن حلقه هولاهوپ دور کمر باعث تقویت عضلات شکم، ران، پشت و پاها می‌شود.

3 - چرخاندن حلقه هولاهوپ دور کمر به سوختن چربی در اطراف شکم و پهلوها کمک می‌کند.

4 - چرخاندن حلقه هولاهوپ دور بازو باعث تقویت عضلات شانه، سرشانه و بازوها می‌شود.

بطور کلی در مورد استفاده از هولاهوپ می توان گفت که باعث فرم دادن به پایین تنه، دست و ران ، افزایش انعطاف بدن ،

تقویت ماهیچه‌‌های بدن، تقویت سلامت قلب و خارج شدن سموم بدن می شود .

زیباتن

اگر برای اولین بارمی خواهید هولاهوپ را دور کمرتان بچرخانید .

هولاهوپ را دور کمرتان بیندازید.

حین چرخاندن آن دور کمرتان با تمرکز خود به روی حلقه ، آنرا دور کمرتان نگه‌دارید و از سقوط آن جلوگیری کنید.

برای نگهداشتن حلقه دور کمر باید حرکات موزونی به کمر و باسن خودتان بدهید ( حرکت چرخش کمر آرام و با تمرکز ) تا از افتادن

آن حین چرخاندن جلوگیری کنید.

در هنگام چرخاندن حلقه به عضلات‌ کمر تان کشش زیادی وارد نکنید.

چرخاندن حلقه به دور بازوهایتان را نیز تجربه کنید.

با هریک ساعت ورزش با هولاهوپ حدود 400 کالری می سوزانده می شود.

چرخاندن حلقه دور گردن را هیچگاه انجام ندهید .

حرکات دیگری که می توانید با حلقه انجام دهید عبارتند از :

1 – به جای طناب از آن استقاده کنید و طناب بزنید .

2 – در حالیکه حلقه را دور کمرتان می چرخانید راه بروید .

3 - برای دستیابی به مهارت بیشتر از فیلمهای ویدیویی می توانید استفاده کنید .

فقط بخاطر مردم تغییر نکن.
    این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند.....

2. 43 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

*aida* (شنبه ۱۷ فروردین ۹۲),3pid_girl (جمعه ۳۱ خرداد ۹۲),aida (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),amina (جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۲),anahita (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۲),asal (جمعه ۲۰ بهمن ۹۱),ati.m (دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),delaram25 (پنجشنبه ۱۰ مهر ۹۳),elaahe (دوشنبه ۲۲ مهر ۹۲),elii (سه شنبه ۰۹ مهر ۹۲),farideh32 (سه شنبه ۳۰ مهر ۹۲),fereshteh (پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۱),fifi (دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),lila a (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),mahdis (جمعه ۰۷ تیر ۹۲),mariami (پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۱),marmary (پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۱),mehrabun251266 (شنبه ۰۷ دی ۹۲),merna (شنبه ۲۱ تیر ۹۳),nafisehjoon (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),nasromid (سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۲),nassim (یکشنبه ۰۵ مرداد ۹۳),neli (چهارشنبه ۰۲ مرداد ۹۲),parchami7 (چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۲),pari87 (یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۳),parva (یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۲),Roya73 (چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۲),sara (یکشنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۲),sara.gh (یکشنبه ۰۵ خرداد ۹۲),فاطمه (سه شنبه ۲۵ تیر ۹۲),مملي شيطون (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),مامان خانومی (دوشنبه ۲۹ مهر ۹۲),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),مرجان320 (جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۲),هستی.a (یکشنبه ۳۰ تیر ۹۲),یونیک (چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۲), Zenith (چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۱),اکرم 61 (دوشنبه ۲۷ آبان ۹۲),اایدا (چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۲),باربی اینده (جمعه ۱۷ آبان ۹۲),حنانه (سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۲)

3.  

4. Top | #11
    تو باغ سبز زیباتن 13 شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.33
    قد
    170
    وزن شروع
    93
    وزن هدف
    70
    وزن فعلی
    75.800
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    ShadOsarhal
    یلدا جون ممنون از راهنماییت مال پسرم سبکه ومشکلی نیست بازم ممنون
    [CENTER][B][COLOR=#ff0000]در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند
    چه خوش باور من شیدا محبت جستجو کردم[/COLOR][/B][/CENTER]

5. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال marmary را خوانده اند:

*aida* (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),mariami (پنجشنبه ۱۹ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),yalda (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱), Zenith (دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۱)

6. Top | #12
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    2.61
    قد
    163
    وزن شروع
    58
    وزن هدف
    52
    وزن فعلی
    53
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yalda نمایش پست ها
    مریم عزیزم شما که خدا رو شکر مشکل سایز نداری ولی با یه خورده تمرین حل میشه
    پا اندازه عرض شونه باز شه دست ها صاف از 2 طرف بدن کشیده و با حرکت دادن با سن حلقه دور کمر چرخ میخوره واقعا یاد دادنش اینحوری خیلی سخته
    خیلی دوستانم هم تو باشگاه نمیتوننن بزنن ولی با تمرین یاد میگیری
    مرسی یلدا جان راست میگی اینجوری سخته یاد بدی بهم. ولی مرسی که توضیح دادی دوستم. راستش از همون دوران مدرسه که بچه میاوردن توی حیاط مدرسه من هرچی سعی میکردم نمیتونستم بزنم. توی خونه هم مامانم کمکم میکرد اما خب نمیشد دیگه. استعداد هولاهوپ ندارم خواهر :36:

زندگی را تو بساز…
    نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف!
    زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ...
    زندگی یعنی عشق
    تو بدان عشق بورز…

7. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال mariami را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),yalda (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱), Zenith (دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۱)

8. Top | #13

تو باغ سبز زیباتن 11 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.84
    قد
    160
    وزن شروع
    82
    وزن هدف
    75 تا پاىان اذر
    وزن فعلی
    82
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Mehraboon
    سلام دوست جونا من یه سوال از حلقه باز های حرفه ای در مورد هولاهوپ دارم
    من دو روزه که خریدمش اول که اصلا نمیتونستم بزنم ولی الان بعد از تمرین تونستم ولی بعد از چند ثانیه مثلا 10 - 20 ثانیه میافته برای همه همین طوریه یا من هنوز یاد نگرفتم آخه یه کم که می زنم کمرم خسته می شه تا یه کم آروم می کنم می یاد پایین و می افته می شه راهنماییم کنید ؟
    وجودم به وجودت حساسىت دارد تنم مى خارد براى با توبودن

9. 8 کاربر اعلام کرده اند که ارسال *الهام* را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),lila a (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),mariami (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),yalda (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱), Zenith (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱)

10. Top | #14
    lvl
    lvl آنلاین نیست.

تو باغ سبز زیباتن 6 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.26
    قد
    176
    وزن شروع
    90
    وزن هدف
    75
    وزن فعلی
    86 فیکس
    :45: درد داره منم که حساس :57:
    [url=http://lilyslim.com][img]http://swlf.lilyslim.com/s4HVp4.png[/img][/url]

11. 8 کاربر اعلام کرده اند که ارسال lvl را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),mariami (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),marmary (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),yalda (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱), Zenith (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱)

12. Top | #15
    زیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    6.04
    وزن فعلی
    محدوده 49
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Mashghool
    نوشته های وبلاگ
    4
    جالبه الان اخبار جوانه ها! داشت یه جشنواره ی همگانی تو یه کشور خارجی رو نشون میداد که هزاران نفر بصورت هماهنگ داشتند با حلقه های هولاهوپ ورزش میکردن. خیلی زیبا بود. خیلی هم نرم میزدن.
    همیشه جوان خواهم ماند...

-----------------------------------------------------------------------
    پرسش و پاسخ های رژیمی در دفترچه ها و پیام خصوصی ممنوع است

13. 8 کاربر اعلام کرده اند که ارسال Zenith را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),lila a (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),mariami (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),marmary (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),yalda (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱)

14. Top | #16
    تو باغ سبز زیباتن 15 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    2.27
    قد
    155
    وزن شروع
    73
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    65
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    15
    حالت من
    Mashghool
    منم میخوام بخرم ولی خیلی تن زیبش بزرگه یه مدلم داشت که بچه گونه بود 8تکه ولی دنده دار بود موندم کدمشو بگیرم شاید فردا برم کوه خیلی انرژی مصرف میشه برا یه هفته کافیه
    [SIZE=4][FONT=comic sans ms]
    زندگی زیباست ای زیبا پسند[/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=comic sans ms]
    زنده اندیشان به[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=comic sans ms]زیبایی رسند[/FONT][/SIZE]

15. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال soniya را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),mariami (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), Zenith (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱)

16. Top | #17
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.16
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
    جالبه الان اخبار جوانه ها! داشت یه جشنواره ی همگانی تو یه کشور خارجی رو نشون میداد که هزاران نفر بصورت هماهنگ داشتند با حلقه های هولاهوپ ورزش میکردن. خیلی زیبا بود. خیلی هم نرم میزدن.
    وای چه جالب جای من خالی
    روزای فرد فاصله بین تردمیل تا کلاسم که شروع شه 15 دقیقه هولاهوپ میزنم نمیدونین دوستام و خانوما با چه حسرتی نگاه میکنن و بهم میگن بابا حرفه ای :03:
    خیلیا هنوز نمیتونن ولی با تمرین یاد میگیرین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *الهام* نمایش پست ها
    سلام دوست جونا من یه سوال از حلقه باز های حرفه ای در مورد هولاهوپ دارم
    من دو روزه که خریدمش اول که اصلا نمیتونستم بزنم ولی الان بعد از تمرین تونستم ولی بعد از چند ثانیه مثلا 10 - 20 ثانیه میافته برای همه همین طوریه یا من هنوز یاد نگرفتم آخه یه کم که می زنم کمرم خسته می شه تا یه کم آروم می کنم می یاد پایین و می افته می شه راهنماییم کنید ؟
    الهام جون با تمرین یاد میگیری یه خورده زمان میبره ولی غیر ممکن نیست
    از مدت زمان کم شروع کن و بعد کم کم زمانتو افزایش بده
    موفق باشی
    :88:

17. 7 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),lila a (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),mariami (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), Zenith (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱)

18. Top | #18
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.16
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin
    نقل قول نوشته اصلی توسط soniya نمایش پست ها
    منم میخوام بخرم ولی خیلی تن زیبش بزرگه یه مدلم داشت که بچه گونه بود 8تکه ولی دنده دار بود موندم کدمشو بگیرم شاید فردا برم کوه خیلی انرژی مصرف میشه برا یه هفته کافیه
    عزیزم من اصلا با اون کوچیکا نمیتونم مسلط بزنم برای بزرگسالا همون تن زیب بزرگا که دنده داره راحتتره حتما تن زیب بگیر:48:

19. 7 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),lila a (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),mariami (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), Zenith (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱)

20. Top | #19
    زیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    6.04
    وزن فعلی
    محدوده 49
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Mashghool
    نوشته های وبلاگ
    4
    چگونه از هولاهوپ استفاده کنیم ؟
    * حلقه ی هولاهوپ را گرفته و روی زمین بگذارید .
    * با هر دو پا در دورن هولاهوپ قرار گیرید .
    * حلقه را با دو دست گرفته و تا حدود زیر کمر بالا آورید .
    * حلقه را به سمت عقب بیاورید تا به شکم بچسبد و با کمر فاصله داشته باشد .
    * با کمک دو دست حلقه را به چپ پرتاب کنید تا قسمت داخلی حلقه در یک حرکت دایره ای بدور کمر بچرخد . حرکت چرخش را به مدت یک دقیقه ادامه دید و سپس استراحت نمایید .
    * در مرحله ی بعد تلاش کنید با پرتاب حلقه به راست اینبار کمر را در خلاف جهت بچرخانید .
    همیشه جوان خواهم ماند...

-----------------------------------------------------------------------
    پرسش و پاسخ های رژیمی در دفترچه ها و پیام خصوصی ممنوع است

21. 7 کاربر اعلام کرده اند که ارسال Zenith را خوانده اند:

ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),lila a (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),mariami (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۱),marmary (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲)

22. Top | #20
    زیباتن

تو باغ سبز زیباتن 7 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.31
    قد
    166
    وزن شروع
    74
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    62
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Ashegh
    من خیلی خوب حلقه میزنم اوایل اصلا بلد نبودم هی می افتاد ولی الان استاد شدم!
    چون خیلی تمرین کردم بعد یه روز دیدم دیگه نمی افته! این شد که فهمیدم یاد گرفتم!:04::04:
    ولی نمی تونم رو باسن نگه دارم
    یه جایی خوندم که روی باسنم میشه حلقه رو نگه داشت و زد ولی من که نتونستم
    کسی هست که تا حالا امتحان کرده باشه؟؟ میخوام ببینم واقعا میشه؟
    فلسفه ی زیستن آگاهی ست...

23. 9 کاربر اعلام کرده اند که ارسال nedayi را خوانده اند:

*aida* (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),ati.m (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),banooo58 (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),leili (چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۲),lila a (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),marmary (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۱),مریم --- (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),yalda (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۱), Zenith (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۱)

صفحه 2 از 24 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

articles، ، com، http، img، life، market، mehregan، new، png، url، فقط، فوق، فکر، فرم، فرد، فردا، فعالیت، قلب، قابل، قبل، قدم، قرار، كمك، كنم، كند، كه، كودكان، كالری، كردن، لوازم، لازم، لاغری، لطفا، ممنون، ممکن، من، منم، مناسب، منزل، موفق، مواد، موثر، موجب، مورد، ميتونم، می، می‌كنند، می‌تواند، می‌خواهند، میکنم، میان، میاد، میتونم، میخوام، میخواستم، میدم، میزنم، میزان، میشه، مال، مانکن، ماه، ماهیچه، مارک، ماساژ، مثل، محکم، مختلف، مدل، مدیران، مدت، مدرن، مرسی، مشکل، معمولی، معده، چقدر، نكته، نمی، نمیتونم، نمیتونه، چند، چه، چهره، نوع، چی، نیم، چیکار، نیاز، نیز، نیست، نکنید، نکته، نگه، نگاه، نام، ناحیه، نارنجی، نتیجه، ندارید، چربی، نشد، نظر، هفته، هم، همه، همون، همین، همان، هنوز، هنگام، هولاهوپ، ها، های، هاش، هدف، هر، هست، هستم، هستید، وقت، وقته، وقتی، ولی، ولاغری، واقعا، وارد، وجود، ورزش، ورزشی، وزن، وزنم، وزنی، يا، یلدا، یه، یک، یکی، یا، یاد، یادگیری، یبوست، یعنی، ژله، کلی، کلیه، کم، کمی، کمک، کمتر، کمترین، کمر، کنم، کنند، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنترل، کند، که، کوچک، کودکان، کی، کیلو، کالری، کاملا، کاهش، کار، کارهای، کدوم، کردم، کردن، کسی، کشور، گفته، گرفتم، گرفتن، گرفته، گرم، گروه، گزارش، پهلوها، پیلاتس، پیش، پیشنهاد، پیشگیری، پا، پاها، پای، پایین، پشت، ziba، ؟؟؟، آموزشی، آن، آخرش، آغاز، افراد، افرادی، افزایش، الان، البته، العاده، ام، امکان، اما، امروز، انواع، انگیزه، انگشتی، انتخاب، انجام، انداختن، اول، اولین، اومدم، این، اینکه، اینجا، اگه، اگر، ابتدا، ادم، ادامه، از، ازین، است، استفاده، استاد، استار، اصلی، اضافه، بچه، بند، به، به‌طور، بهم، بهتر، بود، بوده، بيشتر، بین، بیشتر، بیشتری، بگه، بگیرید، با، بالا، باید، بار، باز، بازو، بازوها، بازار، باسن، باشه، باشد، باعث، بخشی، بخصوص، بد، بدن، بدنم، بدنی، بده، بدید، بروید، برام، برای، برخی، برسم؟، بزنم، بزرگسالان، بسوزانید، بسیار، بشه، بشیم، بعد، تقویت، تمام، تمرین، تمرینات، تمرکز، تن، تنه، تنها، تناسب، تهیه، تو، تونم، تونستم، توی، تا، تاثیر، تازه، تبدیل، تبریک، تجربه، تحریک، تر، ترین، تردمیل، تصاویر، تغییر، ثبت، جلوی، جلوگیری، جلوتر، جمعی، جنس، جون، جور، جوری، جان، جادویی، جدید، جدیدترین، حلقه، حین، حال، حتما، حتی، حدود، حداقل، حداکثر، حركات، حرکت، خواهید، خواسته، خواص، خوبه، خود، خودم، خودمو، خودتان، خوش، خیلی، خانم، خانمها، خانه، خدا، دفعه، دقیقه، دنیا، دنیای، دهید، دور، دوستان، دیگه، دیگر، دیگری، دادن، داده، دار، دارم، دارند، داری، دارای، دارد، داشت، داشته، در، درد، دست، دستیابی، رفع، رنگ، رنگی، رو، روی، روز، روزه، روزی، روزانه، را، راه، راهنمایی، راهی، رایج، راست، رسم، زمین، زیاد، زیبا، زدن، سلام، سلامت، سموم، سنگین، سه، سوال، سوختن، سوزاندن، سیستم، سایت، سایز، ساده، ساعت، سبک، سخت، سر، سریع، سطح، شما، شماست، شه، شود، شکم، شکمی، شب، شد، شدن، شده، شروع، شرایط، صاف، صحبت، طبیعی، طرفداران، طراحی، عقب، عنوان، عین، عکس، عالی، عادت، عدد، عرض، عزیز، عزیزم، عضلات، غیر

نمایش برچسب‌ها

زیباتن مجوز های ارسال و ویرایش