شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 10
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 97

موضوع: فیلم آموزشی برنامه ورزشی برای کاهش 9 کیلو در یک ماه

ADS آواتار ها
      مدیر فروش و تبلیغات

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير فروش و تبلیغات
      میانگین پست در روز
      0.04
      حالت من
      Movafagh

فیلم آموزشی برنامه ورزشی برای کاهش 9 کیلو در یک ماه

+ این محصول یه فیلم آموزشیه که آموزش دهنده اش یکی از بهترین بدنسازان زن آمریکاییه که شهرتش در برنامه های ورزشی چربی سوزی ، زبانزده .

+ فیلم حاوی سه مرحله ی نیم ساعته است . که شما باید هر مرحله رو 10 روز تکرار کنید . یعنی 10 روز اول مرحله ی اول ، 10 روز دوم مرحله ی دوم و 10 روز سوم مرحله ی سوم . هر مرحله فقط نیم ساعته و شما هم همون نیم ساعت انجام بدین کافیه .

+تمام ورزش ها ساده و کاملا قابل انجام در یک فضای حتی 6 متری هستند! این فیلم محصول کشور آمریکاست . طرفداران زیادی داره . افراد بسیاری انجام دادن و ازش بین 7 تا 9 کیلو کاهش نتیجه گرفتن .

+ این حرکات ورزشی در عین سادگی تو فیلم با نظم خاصی انجام میشه .

+ اصلا نگران زبان فیلم که لاتینه نباشید . همه چیز کاملا از روی تصاویر مشخصه . دو نفر دیگه هم پشت سر مربی ، ورزش ها رو انجام میدن که یکیشون تازه کار و دیگری ورزشکاره . مربی روی حالات بدن اون ها دقیقا براتون توضیح میده بهترین حالت انجام هر حرکت برای افرادی که توان بدنی بالا یا پایین دارن چیه . ولی بازم تاکید میکنم هیچ مشکلی با لاتین حرف زدنش ندارین . چون تصاویر کاملا مشخصن . تمام مدت نیم ساعت این سه نفر ورزش ها رو انجام میدن و کافیه شما دی وی دی رو در تلویزیون یا کامپیوتر به نمایش بذارین و جلوی تلویزیون یا سیستم همزمان با اونا ورزش کنید .

این فیلم ارزشمند فقط 5000 تومان

برای خرید به این صفحه مراجعه کنید: کلیک
      به دلیل فروش در تاپیک فوق، این تاپیک فقط به منزله استفاده از سوالات دیگران باقی می ماند.

(دوست دارم به عرض دوستان عزیز برسونم که ما تمام سعیمون تا امروز بر این بوده که در فروشمون هیچ خللی نباشه . چه در بحث اعتماد سازی و چه ارسال به موقع . به عنوان مثال اگر یک روز بخوایم یه روز هم در ارسالمون تاخیر داشته باشیم یا به هر نحوی ارسال بسته ممکن نباشه ، قبلش از طریق همون ایمیلی که فرد در فرم تماس با ما که آدرس رو ارسال میکنه و یا شماره تماسی که برامون گذاشته مراتب رو اطلاع میدیم و بعد اقدام لازم رو انجام میدیم .
      خیلی از دوستان بهم میگن که چطور اطمینان کنم و اول پول رو واریز کنم ؟ من با اجازه مدیر محترم زیباتن عرض میکنم که ما با زیباتن همکاری مستقیم داریم . ایشون روی اعتماد به ما در فروش خیلی حساسن . حتی به اطلاعات ارسالی های ما هم دسترسی دارن . یعنی اعتماد به ما بخاطر اعتبار زیباتنه .
      )

برخی از نظرات کاربران:

نظر venoos
      |
      نظر دوم venoos

ویرایش توسط ADS : 12 تیر 1392 در ساعت 00:14

2. 36 کاربر، ارسال ADS را لایک کرده اند:

*shaghayegh* (13 شهریور 1392),banooo58 (06 خرداد 1392),baranbahari (27 آبان 1392),butterfly (07 خرداد 1392),elnaz_1991 (12 شهریور 1392),faryadekavak (14 شهریور 1392),foroozan90 (12 مهر 1393),ftnia (17 فروردین 1392),hamraz (26 آذر 1391),honey (16 خرداد 1392),ILNAZeQ (30 دی 1393),leili (13 مرداد 1392),man (08 تیر 1392),maral. (25 خرداد 1392),mariami (15 فروردین 1392),maryam (26 آذر 1391),maryam12 (15 شهریور 1393),masi365 (13 دی 1391),morvarid (27 آذر 1391),nedayi (25 دی 1391),parchami7 (15 مرداد 1392),parva (31 فروردین 1392),sara (18 فروردین 1392),مامی مرضیه (01 مرداد 1392),مامان محمدمهدی (05 خرداد 1392),مرجان320 (05 اردیبهشت 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392),هنوف (16 تیر 1392),یلدا (04 اردیبهشت 1392),yassaman (12 بهمن 1392), Zenith (25 آذر 1391),zps.architect (12 تیر 1392),آسا (02 اردیبهشت 1392),سارا22 (12 مرداد 1392),عاطفه 1986 (09 اردیبهشت 1392),عطرین (10 تیر 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

morvarid آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      69
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      68.800
      اسم برنامه و مربیش چیه؟ محصوله چه سالیه؟
      میشه یه نمونه 1 دقیقه ای از فیلم رو روی سایت قرار بدین؟

5. 10 کاربر، ارسال morvarid را لایک کرده اند:

3pid_girl (03 مرداد 1392),ADS (27 آذر 1391),banooo58 (06 خرداد 1392),honey (16 خرداد 1392),man (08 تیر 1392),maral. (25 خرداد 1392),mariami (15 فروردین 1392),parchami7 (15 مرداد 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392), Zenith (27 آذر 1391)

ADS آواتار ها
      مدیر فروش و تبلیغات

عنوان کاربر
      مدير فروش و تبلیغات
      میانگین پست در روز
      0.04
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid نمایش پست ها
      اسم برنامه و مربیش چیه؟ محصوله چه سالیه؟
      میشه یه نمونه 1 دقیقه ای از فیلم رو روی سایت قرار بدین؟

Jillian Michaels – 30 Day Shred Review: She’ll Make You A Loser

People the world over are becoming more and more health conscious as our jobs increasingly require us to sit in a chair in front of a computer all day. It’s clear that our health suffers when we do so little activity, and as a result a big industry has developed to help people get healthier through physical exercise.

The Jillian Michaels 30 Day Shred is one of a number of fitness programs that aims to help people get into shape with the minimum amount of time spent exercising. This appeals both to those who are somewhat lazy and those who are very busy. So does it actually do the job? Let’s take a look.
      Key Features For Jillian Michaels – 30 Day Shred

RRP: $14.98
      Amazon: $8 – $10

Year of Release: 2008
      Instructor: Jillian Michaels
      Focus Areas: Strength, Cardio, and Abs

Jillian Michaels – 30 Day Shred: The Pros
      20 Minute Program: The Jillian Michaels 30 Day Shred’s real selling point is that the program is based entirely on a workout of no more than 20 minutes a day. That sounds like a dream come true to many people, and rightly so. Having to exercise for just 20 minutes a day is nothing.
      Those who’ll benefit most from this are busy people who struggle to find the time to go to the gym, or even to do more typical kinds of workout at home. It’s not hard to set aside 20 minutes of your time each day no matter how busy you are, and that’s all this program asks of you.
      This is also a benefit to those who are unmotivated or lazy and don’t like the idea of having to work out. Only taking up 20 minutes of your time each day, this is a far easier program both to get started with and to stick to in the long run.
      Short Bursts: The program differs from others in that it uses a series of short bursts of intense activity to get the exercise done. That means that the 20 minutes which each workout lasts for can be exhausting, but gets things over with quickly.
      This kind of exercise keeps the workout varied, as you move from one exercise to the next fairly quickly. For those who get bored easily, this will be of definite benefit. However, short bursts of activity are also known to be an excellent way to train, with the currently popular interval training technique operating in this way. In short, this will get you fighting fit, and quick.
      Levels: This program offers three different levels of workout. That means you can ease into things, and then as you progress you can stretch yourself and work harder and harder so that you continue to improve.
      It’s worth noting that even the beginner level is far from easy, and that’s true for veteran athletes as well as total novices. Although that means it can be a tough start, it also means that you don’t just whizz through the start, so you’re getting better value for money.
      An additional advantage of having several levels is that each level offers a different workout. That means you can switch things up to keep your workouts fresh, helping you to fend off the boredom that can often come when you get used to a workout.
      Simple: Many novices are easily put off workout program because they’re complicated. However, the Jillian Michaels 30 Day Shred is one of the easiest to follow, using simply yet effective techniques to target key areas of the body. Whatever your previous fitness experience, you’ll be able to follow this program without trouble.
      Jillian Michaels – 30 Day Shred: The Cons
      May Exacerbate Back And Knee Injuries: This is a serious point that all potential users should be aware of. The exercises in this program may make back and knee injuries worse, or could even cause them. You should be very cautious, and consult your physician before engaging in this program.
      Requires Accessories: Okay, so this one isn’t a massive deal, but to do this workout you need a couple of accessories. These are some small hand weights and, if you’re working out on a hard floor, a mat. Although these aren’t going to cost you much, it’s still annoying that you don’t have the complete package direct from the DVD.
      Music: This will vary depending on your personal tastes, but the music can get annoying. Sure, it’s energetic and motivational, but couldn’t they have chosen something a bit better suited for the general consumer? Dealing with annoying music shouldn’t stop you from working out, but it might demotivate you over time.
      Variety: If you need a lot of variety to keep you interested, this workout DVD will probably fall short. There is only one routine for each of the three levels, so in total you have three routines to choose from. That’s a very small number, and might not be enough for some.
      Is Jillian Michaels – 30 Day Shred Worth Buying?
      This is a great workout program that obtains results quickly without eating into your free time too much. You just need to be careful of your back and knees, as some of the exercises can put a lot of strain on them and may cause injury. With this in mind though, this is a program that can definitely be recommended for its motivational style and great results. Naturally, the best deal you’ll get is at Amazon for this one and you can check out their sales on them here.

Jillian Michael 30 Day Shred Review – Best Movies Ever

Jillian Michaels – 30 Day Shred Review: She’ll Make You A Loser – Best Movies Ever News

Often Bought Together With...

+ + +

Price for All Four $ 28.06

7. 11 کاربر، ارسال ADS را لایک کرده اند:

3pid_girl (03 مرداد 1392),banooo58 (06 خرداد 1392),honey (16 خرداد 1392),man (08 تیر 1392),mariami (15 فروردین 1392),parchami7 (15 مرداد 1392),shine (18 مهر 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392), Zenith (27 آذر 1391),zps.architect (12 تیر 1392),عاطفه 1986 (09 اردیبهشت 1392)

gol andam آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      162
      وزن شروع
      77.9
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Movafagh
      ميشه از طريق بانكهاي عضو شتاب واريز كرد؟از طريق اينترنتي

- - - Updated - - -

ميشه از طريق بانكهاي عضو شتاب واريز كرد؟از طريق اينترنتي

9. 7 کاربر، ارسال gol andam را لایک کرده اند:

ADS (16 فروردین 1392),banooo58 (06 خرداد 1392),mariami (15 فروردین 1392),parchami7 (15 مرداد 1392),shine (18 مهر 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392), Zenith (27 آذر 1391)

ADS آواتار ها
      مدیر فروش و تبلیغات

عنوان کاربر
      مدير فروش و تبلیغات
      میانگین پست در روز
      0.04
      حالت من
      Movafagh
      فروشگاه سایت در حال راه اندازیه . منتها هنوز امکانش نیست . بنابراین فعلا نمیتونم بهتون لینکی بدم که از طریق اون بتونید اینترنتی پرداخت کنید . مگر اینکه اینترنت بانکتون فعال باشه که در اون صورت میتونید خیلی راحت از طریق اینترنت بانکتون پرداخت کنید .

11. 7 کاربر، ارسال ADS را لایک کرده اند:

banooo58 (06 خرداد 1392),man (08 تیر 1392),mariami (15 فروردین 1392),parchami7 (15 مرداد 1392),shine (18 مهر 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392), Zenith (22 تیر 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      lilia723 جان سوالت رو در جای اشتباهی مطرح کرده بودی. انتقالش دادم به قسمت پرسش و پاسخ در بخش کاهش وزن. اینم لینک سوالت: http://forum.zibatan.ir/%D9%BE%D8%B1...%9F%D8%9F-512/
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. 6 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

ADS (16 فروردین 1392),banooo58 (06 خرداد 1392),man (08 تیر 1392),mariami (15 فروردین 1392),parchami7 (15 مرداد 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392)

bahar آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      164
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75
      سلام من میخوام فیلم رو بگیرم.اما نمی دونم به چه صورتی باید اقدام کنم .لطفا راهنمائیم کنیدکه به چه صورت باید مبلغ فیلم رو پرداخت کنم........................

+ این محصول یه فیلم آموزشیه که آموزش دهنده اش یکی از بهترین بدنسازان زن آمریکاییه که شهرتش در برنامه های ورزشی چربی سوزی ، زبانزده .

+ فیلم حاوی سه مرحله ی نیم ساعته است . که شما باید هر مرحله رو 10 روز تکرار کنید . یعنی 10 روز اول مرحله ی اول ، 10 روز دوم مرحله ی دوم و 10 روز سوم مرحله ی سوم . هر مرحله فقط نیم ساعته و شما هم همون نیم ساعت انجام بدین کافیه .

+تمام ورزش ها ساده و کاملا قابل انجام در یک فضای حتی 6 متری هستند! این فیلم محصول کشور آمریکاست . طرفداران زیادی داره . افراد بسیاری انجام دادن و ازش بین 7 تا 9 کیلو کاهش نتیجه گرفتن .

+ این حرکات ورزشی در عین سادگی تو فیلم با نظم خاصی انجام میشه .

+ اصلا نگران زبان فیلم که لاتینه نباشید . همه چیز کاملا از روی تصاویر مشخصه . دو نفر دیگه هم پشت سر مربی ، ورزش ها رو انجام میدن که یکیشون تازه کار و دیگری ورزشکاره . مربی روی حالات بدن اون ها دقیقا براتون توضیح میده بهترین حالت انجام هر حرکت برای افرادی که توان بدنی بالا یا پایین دارن چیه . ولی بازم تاکید میکنم هیچ مشکلی با لاتین حرف زدنش ندارین . چون تصاویر کاملا مشخصن . تمام مدت نیم ساعت این سه نفر ورزش ها رو انجام میدن و کافیه شما دی وی دی رو در تلویزیون یا کامپیوتر به نمایش بذارین و جلوی تلویزیون یا سیستم همزمان با اونا ورزش کنید .

این فیلم ارزشمند فقط 10000 تومان + ارسال رایگان به هر نقطه از کشور

[/QUOTE]

15. 8 کاربر، ارسال bahar را لایک کرده اند:

banooo58 (06 خرداد 1392),mariami (15 فروردین 1392),parchami7 (15 مرداد 1392),مبینا.ب (24 شهریور 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392),yalda (18 فروردین 1392), Zenith (16 فروردین 1392),عاطفه 1986 (09 اردیبهشت 1392)

ftnia آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      159
      وزن شروع
      70/300
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      69/400
      من میخوام این سی دی رو بخرم ولی نمیتونم قسمت بانک رو پیدا کنم راهنماییم کنید متشکرم

17. 4 کاربر، ارسال ftnia را لایک کرده اند:

banooo58 (06 خرداد 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392),yalda (18 فروردین 1392), Zenith (17 فروردین 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftnia نمایش پست ها
      من میخوام این سی دی رو بخرم ولی نمیتونم قسمت بانک رو پیدا کنم راهنماییم کنید متشکرم
      فرشته جان بعد از کلیک روی لینک خریدی که ads جان گذاشته یه صفحه ظاهر میشه که تو یه خط توضیح داده چطور مبلغ رو پرداخت کنی. اما من برات دوباره میگم. بعد از کلیک روی لینکی که برای خرید دادن، وسط صفحه یه تصویر کوچیک هست که نوشته "پرداخت کنید". بعد از کلیک به صفحه بانک های مختلف هدایت میشی که باید طبق این توضیح بری:
      جهت خرید این فیلم آموزشی کافیست پس از کلیک روی لینک زیر در صفحه بعدی، از کادر سمت راست صفحه، بانک مد نظر خود را انتخاب نموده و سپس دکمه ی "پرداخت صورتحساب" و سپس دکمه "انتقال به دروازه بانک"را کلیک نمایید. پس از آن وارد درگاه بانک خواهید شد و قادر به پرداخت هزینه فیلم خواهید بود.

اگه بازم متوجه نشدی بگو تا برات توضیح بدم
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

19. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

banooo58 (06 خرداد 1392),hamraz (17 فروردین 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392),yalda (18 فروردین 1392)

ftnia آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      159
      وزن شروع
      70/300
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      69/400
      زنیت جان من لینک رو میزنم صفحه کارت ظاهر میشه که خصوصیات کارت رو توضیح میده با نک یا پرداخت نیست که من انتخابش کنم دو گزینه هست پذیرندگان برتر و یک گزینه دیگه که مربوط به بانک نیست.

21. 5 کاربر، ارسال ftnia را لایک کرده اند:

ADS (17 فروردین 1392),banooo58 (06 خرداد 1392),mariami (20 فروردین 1392),yalda (18 فروردین 1392), Zenith (17 فروردین 1392)

• صفحه 1 از 10
  • 123 ...
  • آخرینآخرین