انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس زیباتن در فیس بوک

شاخه گلی برای زیباتن فروشگاه زیباتن تولبار زیباتن آموزش یادگاری راهنمای تازه کاران قوانین زیباتن
زیباتن  میخوای برای کاهش وزن با دوستای زیباتنیت همراه بشی؟

دفترچه کاهش وزن بساز پیکان نوار کاهش وزن بساز پیکان در گروهبندی ها شرکت کن پیکان در مسابقات زیباتن شرکت کن پیکان سوالاتت رو از سایرین بپرس و بطور مستمر در هر بخش از زیباتن فعالیت کن. ( آموزش کامل)

سیبیتا تبلیغ شما کامبوجا سی دی ورزشی بادی رپ ایروبیک

فیلم های ورزشی جیلیان
صفحه 3 از 58 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 572
Like Tree203Likes

موضوع: لاغری به راحتی گاز زدن سیب | zahra85

1. Top | #1

تو باغ سبز زیباتن 11 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.06
    قد
    170
    وزن شروع
    126
    وزن هدف
    110 تا آخر اردیبهشت 93
    وزن فعلی
    113.900
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    30
    حالت من
    Khoshhal

Wink لاغری به راحتی گاز زدن سیب | zahra85

زیباتن سلام سلاااااامممممم
    من یه دختر 27 سالم عاشق آشپزی زیباتن غذاهای خوشمزه و خوشرنگ و خوشبووووو. از وقتی یادمه یه دختر بچه تپل بودمزیباتنو از وقتی یه دختر نوجوون شدم همه به اسم دلسوزی میگفتن رژیم بگیر و از این حرفاا و منم هرچی بهم بیشتر میگفتن انگار بیشتر حریص میشدم که بخورم. از 13 سالگی دقیقا یادمه که هرکی بهم میرسید میگفت.
    همینجوری پیش رفتم تا یه مدتی خودم خواستم لاغر شم و پیش چندتا دکتر تغذیه رفتم مثل دکتر کرمانی و دکتر حسینیزیباتن ولی اصلا نتونستم قبول کنم که هرچی رو میخوام بخورم و بشینم حساب کنم یا اینکه یه نرم افزار به من بگه چی بخورم چی نخورم خلاصه اینکه ادامه ندادم تاا سال 90 که یکی بهم یه دکتری رو معرفی کرد و رفتم پیشش.خخیلی خوب بوددزیباتن. 2 ماهه بدون هیچ سختی و به راحتی 14 کیلو کم کردم و شده بودم یه دختر شاد و سرحال که خودشو تو آیینه نگاه میکرد خودشو دوست داشت زیباتنولی باز زدم به سیم آخر و ولش کردمزیباتن از بس عشقم به خوراکی قوی بودد زیباتن خلاصهه این شد که اینی شدم که الان میبینییییدزیباتنشدیدا دچار بی حوصلگی و کسلی امم و اینکه بیشتر پرخوریم و ریشش و روانی میدونم زیباتنچون بی هیچ حس گرسنگی فق دلم میخواد بخورممم.زیباتن

زیباتنزیباتنزیباتن

ولیییییییییییییییییی دیگهه فکر میکنم بسهههههه دنبال یه جریان پرهیجانم واسه برگشتن به زندگییییییییی
    این چاقی همه خوشی های زندگیمو کوفتم میکنههههههه
    آرزوم شده که بشم یه دختر ورزشکار فعالللل و البته زیبا و سالم و خوش هیکلللللزیباتن
    خوشحالم اینجار و پیدا کردم چون راه طولانی وقتی همسفرای خوب باشن کنارت هم کوتاه میشه و هم حسابی خوش میگذرهههه
    زیباتنپس همسفراااااا سلاااامممممممممممزیباتن
    زیباتناز امروز منم با شما همراهممممم و امیدوارم همیشه راهنماییهاتون با من باشه و کمک کنییییدزیباتن

زیباتن

زیباتن

تاریخ وزن نوع رژیم کاهش
    93/1/23 123.800 فشرده
    93/1/25 122.600 فشرده 1.200
    93/1/27 121.600 فشرده 1.000
    93/1/30 119.800 هفتگی 1.800
    93/2/6 119 فشرده 800
    93/2/8 118.700 فشرده 300
    10/2/93 116 فشرده 2.700
    13/2/93 116.600 فشرده +600
    15/2/93 116 فشرده 600
    17/2/93 115.400 فشرده 600
    20/2/93 113.900 فشرده 1.800
    22/2/93 115.00 فشرده +1.100
    24/2/93 114.700 فشرده 300
    27/2/93 114.700 فشرده ثابت
    3/3/93 113.200 هفتگی 1.500

ویرایش توسط zahra85 : چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۳ در ساعت ۰۸:۳۴ بعد از ظهر

2. 35 کاربر اعلام کرده اند که ارسال zahra85 را خوانده اند:

***super star** (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),*aida* (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),3pid_girl (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),altinay (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),baharmama (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲),beau gest (جمعه ۲۴ مرداد ۹۳),dani (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),fahimeh akbari (سه شنبه ۲۳ مهر ۹۲),farideh32 (سه شنبه ۲۵ تیر ۹۲),fatemeh_m (پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳),fereshteh (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),leilaa (چهارشنبه ۰۲ مرداد ۹۲),leili (شنبه ۰۵ مرداد ۹۲),mehrzzz (جمعه ۱۷ آبان ۹۲),Mona.H (پنجشنبه ۰۵ تیر ۹۳),nassim (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),neli (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),parchami7 (سه شنبه ۲۳ مهر ۹۲),saeeeed (دوشنبه ۳۱ تیر ۹۲),SANI (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),sara (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲), simin24 (یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۲),soniya (سه شنبه ۲۵ تیر ۹۲),لارا (سه شنبه ۳۱ تیر ۹۳),مملي شيطون (دوشنبه ۲۴ تیر ۹۲),مهنیا (پنجشنبه ۰۳ مرداد ۹۲),مامی مرضیه (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),مامان مرضيه (سه شنبه ۲۹ مرداد ۹۲),نانوک (چهارشنبه ۰۲ مرداد ۹۲),نارگل (دوشنبه ۰۱ اردیبهشت ۹۳),هستی.a (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),یونیک (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),کانی (سه شنبه ۳۱ تیر ۹۳), Zenith (یکشنبه ۳۰ تیر ۹۲),الیزابت (جمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۳)

3.  

4. Top | #21

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.06
    قد
    170
    وزن شروع
    126
    وزن هدف
    110 تا آخر اردیبهشت 93
    وزن فعلی
    113.900
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    30
    حالت من
    Khoshhal
    واییییییییی شهرزاااااااااااااد همه حرفاتتت حرفای دلم بووووددد آرهههههه واقعا همینطورهههه. چاقی من شاید خیلی جاها هم میگن به چشم نمیاد ولی دقیقا به چشم میاد و همه تو روت یه چیزی میگن و تو دلشون و پشتت یه چیزی میگننن و همین باعث شد بهترین شرایط کاری رو رها کنم که از این افکار دور شم ولی دیگه به این نتیجه رسیدم که باید خودمو عوض کنمممم . یکی میگفت که تو موفقترین آدمم که باشی نگاه اول افراد ذهنیت رو واسشون میسازههه و این چاقی خیلی چیزها رو به هم میریزههه.
    واقعا از روبرو شدن با آدمها ترس دارمم . از اینکه خودشون چاقن و واسه من نسخه لاغری می پیچن خسته شدمم. میخوام اعتماد به نفس از دست رفتم و زنده کنم و اینهمه توانایی ها و هنرهایی که دارم و با بهترین ظاهرر بروزشونن بدمممممم میخواااام و میدونم که میتونمممممممم الانم که اینجام میدونممممم کلی دوستای خوب پشتمنننن
    شروعش میکنم و ادامش میدمممممممم کاری میکنم که بقیه متحیر بمونن تو کارمممممم که البتهههه این مستلزم کمک شما مهربوناسسسس زیباتن

5. 2 کاربر اعلام کرده اند که ارسال zahra85 را خوانده اند:

*aida* (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),neli (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲)

6. Top | #22

تو باغ سبز زیباتن 10 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.89
    حالت من
    Bitafavot
    خوش اومدی زهرا جون
    آفرین خانوم با اراده
    فقط می خواستم بهت یه پیشنهاد بدم اگه دوست داری بری سمت زومبا و این حرف ها با زومبا Basic دی وی دی شماره 1 شروع کن که حرکت ها رو step by step بهت یاد می ده درسته که تحرکش به اندازه بقیه نیست ولی من با همین دی وی دی سایز کم کردم و شکمم تو رفت
    تازه برای انجام حرکات کاردیو و دی وی دی های سنگین تر زومبا کاملاً آماده شدم طوری که الان درسته که وزنم زیاده ولی واقعا با یه عشق خاصی حرکت های سخت زومبا رو انجام می دم و واقعاً لذت می برم.
    موفق باشی

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه
    نمی دونم این زومبا چی داره توش که بعد از اینکه 1 ساعتشو انجام می دم کلاً به هر چی غذا و خوراکیه بی اشتها می شم می رم دوش می گیرم و بعدشم که یه خواب راحت توپ زیباتن

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه
    نمی دونم این زومبا چی داره توش که بعد از اینکه 1 ساعتشو انجام می دم کلاً به هر چی غذا و خوراکیه بی اشتها می شم می رم دوش می گیرم و بعدشم که یه خواب راحت توپ زیباتن
    [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000ff][SIZE=4]رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود

[/SIZE][/COLOR][/FONT][CENTER][CENTER][SIZE=4][COLOR=#0000FF][FONT=microsoft sans serif]رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [/CENTER]

7. کاربر زیر اعلام کرد که ارسال Parmis را خوانده است:

*aida* (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲)

8. Top | #23

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.06
    قد
    170
    وزن شروع
    126
    وزن هدف
    110 تا آخر اردیبهشت 93
    وزن فعلی
    113.900
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    30
    حالت من
    Khoshhal
    مرسی پرمیس جونممممممم بابت پیشنهادت عزیزم :*. این دی وی دی ها رو که میگی از سایت خریدی؟

9. Top | #24
    تو باغ سبز زیباتن 17 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    7.11
    قد
    160
    وزن شروع
    81.5
    وزن هدف
    63.800
    وزن فعلی
    71.500
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    32
    حالت من
    Ashegh
    سلام زهرا جون از آشنائيت خوشحالم من دقيقا حالتهاي روحي ورواني تورو داشتم يعني هميشه بفكر خوردن بودم 10سال تمام هم مي خوردم ناراحت بودم كه چرا خوردم هم نمي خوردم ناراحت بودم كه چرا نمي تونم بخورم خلاصه اين حس باعث مي شد بعدازاينكه كلي زحمت مي كشيدم 2-3 كيلو كه پايين مي اومد دوباره بي خيال مي شدم و مي خوردم ولي اگه دفترچمو بخوني مي بيني اينجا دوستان گلم اين حس از بين بردن والان بيشتر از يك ماهه كه ديگه اين حالتو ندارم پس باماباش حتما موفق مي شي زیباتن
    تنها راهی که به شکست می انجامد
    ، تلاش نکردن است و انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند
    .هیچگاه ظاهرزندگی دیگران رابا باطن زندگیمان مقایسه نکنیم

10. 3 کاربر اعلام کرده اند که ارسال نهال5 را خوانده اند:

*aida* (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),Parmis (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),Sara15 (دوشنبه ۲۴ تیر ۹۲)

11. Top | #25
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    راهنمای مد و برندینگ
    میانگین پست در روز
    8.71
    قد
    169
    وزن شروع
    71.400
    وزن هدف
    64
    وزن فعلی
    ٦٥
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    20
    حالت من
    Ashegh
    سلام زهرا جون منتظر شروع خوبت هستیم

12. Top | #26

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.26
    قد
    160
    وزن شروع
    64
    وزن هدف
    50
    وزن فعلی
    57
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    10
    حالت من
    Movafagh
    سلام عزیزم خوش اومدی.فقط کمی اراده لازمه همین.وای نمیدونی که الان روز چهارم رژیم کانادایی هستم این مامانم هی خوراکیای خوشمزه میخره میاره جلو چشم من،منم کلی با خودم جنگیدم تا رژیممو نشکنم اولش خیییییییییلی سخت بود ولی الان خیلی حال میده انگار داری با یکی میجنگی و پیروز میدان توئیزیباتن اصلا همین مقاومت کردنم خودش یه حالی داره بعدش کلی از خودت خوشت میاد از خودت راضی هستی.تو میتونی عزیزمزیباتن
    به دوستان یکرنگ بیشتر از عصای شاهنشامی می‌توان تکیه کرد

13. Top | #27
    تو باغ سبز زیباتن 17 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    4.04
    قد
    163
    وزن شروع
    وزن شروع بارداري 63
    وزن هدف
    ...
    وزن فعلی
    77.500
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Mehraboon
    خوش اومدي زهرا جونزیباتن
    جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
    سياه و سركش و پيچيده ،
    خيال كن چه بي بختم من !
    كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

14. Top | #28
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    راهنمای مد و برندینگ
    میانگین پست در روز
    8.71
    قد
    169
    وزن شروع
    71.400
    وزن هدف
    64
    وزن فعلی
    ٦٥
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    20
    حالت من
    Ashegh
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra85 نمایش پست ها
    مرسی مرضیه جونم
    شمیم جان هولاهو چیه؟ منظورت حلقس؟ بعد مگه تو ماه رمضون باشگاه ها باز هستن؟
    آره عزیزم همون حلقست آره اینجا بازه

15. Top | #29

تو باغ سبز زیباتن 12 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.44
    قد
    160
    وزن شروع
    77
    وزن هدف
    فعلا 65
    وزن فعلی
    72
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Ashegh
    زهرا جون دفترچتو کامل خوندم و از پستا معلومه که واقعا از این اوضاع خسته ای دقیقا تو این زمانه که آدم میتونه رو تصمیماش وایسه؛ منم به جایی رسیدم که از وضعیتم متنفر شدم فقط میخواستم خلاص شم زیباتن الانم تا حدودی شدم مطمئنم که تو هم میتونی چون میخوای زیباتن

16. کاربر زیر اعلام کرد که ارسال ***super star** را خوانده است:

17. Top | #30

تو باغ سبز زیباتن 7 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.51
    قد
    173
    وزن شروع
    115
    وزن هدف
    100
    وزن فعلی
    108
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    30
    حالت من
    Khoonsard
    سلام زهرا جان خوش اومدی انشالله همه به وزن و سایز دلخواهمون می رسیمزیباتن

18. کاربر زیر اعلام کرد که ارسال baharmama را خوانده است:

صفحه 3 از 58 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

andam، atik، love، man، salam، soniya، فقط، فوری، فیلم، فکر، فرم، فردا، فعال، قوی، قبل، قدم، قرار، قسمت، كه، كيلو، لوازم، لاغر، لاغر شم، لاغری، لذت، مقدار، مملی، من، منم، منه، مهم، مهمونی، موفق، موفقیت، مورد، موضوع، می، میکنم، میکنیم، میگه، میاد، میتونم، میتونی، میخوام، میخواد، میدم، میدونم، میشم، میشه، ما، مامان، مانتو، ماه، ماهه، مثل، مختلف، مدل، مدتی، مرسی، مرغ، مشکل، مطمئن، مطمئنم، مطرح، معرفی، چقدر، نلی، نمی، نمیدونم، نمیشه، چند، چه، چهار، چون، نوع، چي، چی، نیم، نیست، چک، نکنم، نکرده، نگه، نگهداری، نگاه، نگران، چاق، چاقی، نام، نامه، نادرست، نباید، نتیجه، ندارم، نرم، چرا، چربی، چربی سوز، چشم، نشه، نشون، چطور، نظر، هفته، هم، همه، همین، همیشه، همراه، هنوز، هنر، هوشمند، هی، هیچ، هیچوقت، هیکل، هیجان، ها، هاي، های، هایی، هر، هست، هستم، هستیم، وقتی، ولی، وی، ویترای، واقعی، واقعا، واردم، واسه، وجود، ورزش، ورزشی، وزن، وزنم، وسایل، وضعیت، يه، يعني، یه، یک، یکم، یکی، یا، یاد، یعنی، کلی، کم، کمک، کمتر، کن، کنم، کننده، کنیم، کنترل، که، کوتاه، کی، کیف، کیلو، کالری، کاملا، کاهش، کاهش وزن، کار، کاره، کاردیو، کباب، کدوم، کرمانی، کرد، کردم، کردن، کرده، کسی، کسانی، گوشی، گرفتم، گروه، گرسنه، گرسنگی، گزارش، پیلاتس، پیاده، پیش، پیشنهاد، پا، پای، پایه، پایین، پر، پروتیین، پس، پسر، ؟؟؟، آماده، آپلود، آخه، آخر، آره، آشنا، آشپزی، افزار، افسردگی، افطار، الان، ام، امید، امیدوارم، اما، امروز، انقدر، انواع، انگیزه، انتخاب، انجام، انرژی، اول، اولین، اين، ای، این، اینقدر، اینه، اینکه، اینجا، ایی، ایرانی، اگه، اگر، اخر، ادامه، اراده، از، ازشون، اسم، استفاده، استخر، استرس، اشتها، اشتهام، اشتهای، اشتباه، بفهمی، بقیه، بلد، بچه، بنده، بندی، به، بهم، بهتر، بهتره، بهتره؟، بهترین، بود، بودم، بوده، بی، بین، بیا، بیام، بیارم، بیرون، بیشتر، بگم، بگیم، بگیریم، بگیریم؟، با، بالا، باهم، بار، باربی، باز، باش، باشم، باشه، باشی، باشیم، باعث، ببرم، بتونم، بخور، بخورم، بخوره، بخیر، بخشی، بدن، بدنم، بده، بدون، بداند، بر، برم، برنامه، بریم، برا، برام، برای، برسم، برسیم، برطرف، بزرگ، بشم، بشه، بعد، تنها، ته، تو، تونستم، توپ، توجه، تیر، تپل، تا، تازه، تبریک، تجربه، تر، تغییر، تغذیه، ثابت، ثبت، جنس، جون، جونم، جوون، جوش، جان، جدی، حلقه، حوصلگی، حال، حالا، حتما، حتی، حداقل، حرف، حرکات، حرکت، حسن، خونه، خواب، خواستم، خواسته، خوب، خوبه، خود، خودم، خودمو، خودمون، خودتو، خوراکی، خوردن، خوش، خوشمزه، خوشحالم، خیلی، خاله، خانم، خانومی، خاطر، خجالت، خدا، خضری، خط، دفعه، دقیقه، دل، دلم، دلسرد، دنیا، دچار، دهی، دو، دوم، دونم، دور، دوس، دوست، دوستان، دیگه، دیدم، دکتر، دانلود، دادم، داده، دارم، داره، داره؟، داری، دارین؟، داشت، داشتم، داشته، دختر، در، درست، دست، دعا، ذهنم، رفتن، رها، رو، روی، روانی، روز، روزه، روزي، روزی، روشهای، روشی، رژیم، رژیمی، را، راه، راحت، راحتی، رزیم، رستوران، زندگی، زومبا، زياد، زيباتن، زیاد، زیبا، زیباترین، زیر، زدن، زده، سلام، سلامت، سلامتی، سنگین، سه، سونیا، سوال، سوز، سوزی، سیب، سالم، ساله، سالگی، سایت، سایز، ساعت، سحر، سخت، سختی، سر، سری، سریع، سراغ، شم، شمیم، شما، شماره، شماری، شه، شهرزاد، شو، شکر، شام، شاید، شاد، شادی، شب، شخصی، شدم، شدن، شده، شروع، شرایط، صورت، ضد، طول، طوری، علمی، عمل، عملی، عمر، عمرم، عنوان، عوض، عکس، عالی، عاشق، عروس، عروسی، عزیز، عزیزم، عشق، عصبی، غیر، غذا، غذاهای

نمایش برچسب‌ها

زیباتن مجوز های ارسال و ویرایش