شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.
X تردمیل
X 400رژیم
عکس تاپیک

طرز تهیه سالاد بادمجان و کدو رژیمی در منزل

سالاد رژیمی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

بند انداختن صورت بهتر است و یا شیو کردن ؟!

اصلاح صورت
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

مدل های مانتوی مد سال 95

مدل مانتو
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

زیبا کردن موها و تقویت آنها با استفاده از مواد غذایی

زیباکردن مو
برای مشاهده کلیک کنید

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
فروشگاه زیباتن هایپرجم
کتونی ورزشی پوشاک اسپورت
پویا اندام زیباتن
  • صفحه 14 از 15
  • نخستنخست
  • ... 412131415
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 131 به 140 از 149

موضوع: شروعی دوباره / ثنا

ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      158
      وزن شروع
      81.600
      وزن هدف
      در مرحله اول 75
      وزن فعلی
      82
      وبلاگ زیباتنی من
      1

شروعی دوباره / ثنا

بالاخره امروز استارت لاغری رو زدم

تقریبا دو هفته هست که عضو زیباتن شدم از وقتی که عضو شدم دایم فکرم اینه که رژیمم رو خراب نکنم (البته این به این معنی نیست که من عینن رژیمم رو رعایت می کنم) بلکه دایم به خاطر سایت و کاربرهای خیلی خوبشه که ادم دلش نمیاد بیخیال رژیم بشه.

من تا الان دکترهای تغذیه زیادی رفتم ولی خدایی این اولین باره که دوست ندارم نیمه کاره رهاش کنم بلکه می خوام با کمک خدا و دوستای خوبم توسایت زیباتن از شر این چربی های اضافه راحت شم . ممنون که هستین

ویرایش توسط somy : 11 اردیبهشت 1393 در ساعت 10:04 دلیل: افزودن نام كاربري به عنوان دفترچه

2. 6 کاربر، ارسال ثنا را لایک کرده اند:

*الیزابت* (09 اردیبهشت 1393),fahimeh akbari (13 اردیبهشت 1393),parchami7 (11 اردیبهشت 1393),مامان سارا (31 اردیبهشت 1393),کانی (14 مرداد 1393),بارانی (05 مرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

kolahghermezi آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.13
      قد
      162
      وزن شروع
      84400
      وزن هدف
      69
      وزن فعلی
      84400
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلااااااام ثنا جونم،خوبي ،جه خبرا،من يه هفته اس كالري شماري هستم و ١كيلو كم كردم البته بري بودم كشيدم شايدم بيشتر راستي ثنا جون جرا بطور هدف دار كالري شماري نميكني عزيزم؟نتيجشو ميبيني اميدوار ميشي هاهمينكه دوستمي خيلي خوشحالم و ازت ممنونمفقط يه جوري بيش نري من سبز بشم اونوقت تو هنوز نارنجي باشي،وااااااااي كه جه حالي ميده رقيب عين تو،ادم اعتماد بنفسش ميره بالا،حالا از خودت دفاع كن فعلا يك هيج به نفع سميه جون ،هورااااااااا،جيغغغغغغ،دس تتتتتت،هورااااااا

- - - Updated - - -

سلااااااام ثنا جونم،خوبي ،جه خبرا،من يه هفته اس كالري شماري هستم و ١كيلو كم كردم البته بري بودم كشيدم شايدم بيشتر راستي ثنا جون جرا بطور هدف دار كالري شماري نميكني عزيزم؟نتيجشو ميبيني اميدوار ميشي هاهمينكه دوستمي خيلي خوشحالم و ازت ممنونمفقط يه جوري بيش نري من سبز بشم اونوقت تو هنوز نارنجي باشي،وااااااااي كه جه حالي ميده رقيب عين تو،ادم اعتماد بنفسش ميره بالا،حالا از خودت دفاع كن فعلا يك هيج به نفع سميه جون ،هورااااااااا،جيغغغغغغ،دس تتتتتت،هورااااااا

5. کاربر زیر پست kolahghermezi را لایک کرده است:

ثنا (02 شهریور 1393)

ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      158
      وزن شروع
      81.600
      وزن هدف
      در مرحله اول 75
      وزن فعلی
      82
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام سمیه جونم خوبه که زیاد کم نکردی وگرنه من از حسادت میمردم این هفته من هم شروع می کنم حداقل این یک کیلو رو من هم کم کنم و بهت برسم ممنون که هستی سمیه جونم ماچچچچچچچچچچچچچچچ

arisajoon آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      35
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.53
      قد
      176
      وزن شروع
      137.600 16فروردین93
      وزن هدف
      رسیدن به هدف بیستم 99
      وزن فعلی
      99.900من میتونم
      حالت من
      ShadOsarhal
      راهکار هایی برای داشتن سینه هایی سفت در طول رژیم های غذایی

اول از همه بیابید که به چه دلیل سینه‌هایتان آویزان است.این امر ممکن است به واسطه از دست دادن وزن،حاملگی‌،شیر دادن و یا دلایل دیگر باشد.اما افزایش سن و نبود ورزش در برنامه هفتگی شما نیز میتواند به طور جدی سفتی سینه‌های شما را به خطر بیندازد.

سینه‌های زنان چیزی جز بافت چربی‌ نیست،به همین خاطر است که اگر از رژیم یا از چربی‌ سوز‌ها برای کاهش وزن استفاده کنید روی سینه‌ها نیز تاثیر زیادی می‌گذارد.هنگامی که چربی‌ از زیر پوست از بین میرود پوست حالت خود را از دست میدهد،اما کلاژن است که قابلیت ارتجاعی پوست را حفظ می‌کند.بدن این ماده را تا سنین ۲۴-۲۵ سالگی به طور طبیعی تولید می‌کند.از غذاهای حاوی کلاژن به مقدار مناسب باید استفاده کنید.
      1) سینه هایی سفت با ورزش کردن

دلیل این که ورزش برای شما مناسب می‌باشد این است که سینه‌ها از بافت چربی‌ هستند که در زیر این بافتها عضلات سینه ای قرار گرفته اند.شما با انجام تمرینات مربوط به سینه این عضلات را تقویت کرده و باعث میشود سینه شما به طور طبیعی بزرگ و سفت به نظر بیاید.هیچ چیز مثل تمرینات استقامتی باعث سفت شدن سینه‌ها نمی‌شود.همچنین به تمرینات خود نیز مقداری وزنه بیفزائد.
      2) استفاده از کرم‌های سفت کننده سینه

در کنار یک تغذیه مناسب و تمرین منظم استفاده از کرم‌های سفت کننده سینه نیز میتواند باعث نتیجه گیری سریعتر شود.

استفاده از این کرم‌ها دو بار در روز مطمئنا به شما کمک بسیاری خواهد کرد و بهترین راه این است که مقدار مناسب را در کف دست خود ریخته و به آرامی با حرکات دایره ای رو به بالا سینه‌های خود را ماساژ دهید.
      3 کلاژن برای داشتن سینه هائی سفت

همانطور که قبلا اشاره کردیم کلاژن به طور طبیعی در بدن ساخته شده و باعث حفظ قابلیت ارتجاعی پوست میشود.اما همزمان با افزایش سن میزان ساخت این ماده نیز کمتر شده و پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست میدهد.بعضی‌ از غذا‌های غنی از کلاژن شامل مرغ،گوشت بدون چربی‌ و هر نوع میوه و سبزیجات قرمر رنگ می‌باشد.ویتامین سی‌ نیز وقتی‌ پای ساخت کلاژن و ترمیم بافت‌های چربی‌ به میان میاید بسیار مهم است.
      4) استفاده از سینه بند مناسب باعث سفت به نظر رسیدن سینه‌ها میشود

استفاده از سینه بند مناسب نیز میتواند باعث تفاوت شود،سایز سینه بند مناسب خود را پیدا کنید.تحقیقات نشان میدهد که اکثر زنان از سینه بند‌های با سایز نامناسب استفاده میکنند.

هزینه خرید خود برای سینه بند را افزایش داده و سعی‌ کنید بهترین نوع آن را خریداری کنید.استفاده از سینه بند متناسب باعث محدودیت در شلی و آویزان بودن سینه‌ها و جلوگیری از ظاهر بد آن هنگام لباس پوشیدن میشود.

نکته مهم: هنگام خواب حتما سینه بند خود را باز کنید،سینه‌ها نیاز به هوای تازه دارند و همچنین باید به حالت اولیه خود نیز برگردند.این کار همچنین باعث کاهش ابتلا به سرطان سینه نیز میشود.
      5) استفاده از آب درمانی

آب درمانی روش منحصر به فردی برای سفت شدن سینه‌ها است.تمام چیزی که نیاز دارید آب است.با این عمل شما باعث افزایش جریان خون در پوست شده که باعث کمک در فرایند سازندگی کلاژن و حفظ قابلیت ارتجاعی آن میشود.

پروتئین‌های پوست که از این روش ساخته میشوند باعث بزرگی‌ و سفتی سینه‌ها میشود،راه پیشنهادی این است که شما هنگام حمام کردن مکرر از آب داغ و سرد استفاده کنید.برای ۳۰ ثانیه سینه‌های خود را زیر آب داغ بگیرید و بلافاصله به مدت نصف آن زمان یعنی‌ ۱۵ ثانیه با آب سرد این عمل را انجام دهید.برای ۸-۱۰ دقیقه این فرایند را تکرار کنید،از آب داغی‌ که با آن احساس راحتی‌ و آرامش دارید استفاده کنید و با آب سرد این فرایند را به پایان برسانید.برای نتیجه گیری حداکثری این کار را روزانه انجام دهید.

در این مقاله ما برای داشتن سینه هایی سفت در مورد ورزش،کلاژن،کرم‌های سینه،انتخاب سینه بند مناسب و آب درمانی بحث کردیم.برای داشتن سینه هایی سفت تر حداقل یکی‌ از این روش‌ها را انجام دهید و اگر به طور همزمان همهٔ این راه کارها را انجام دهید به سرعت شاهد تغیرات شگفت انگیز در سینه‌های خود خواهید بود.همیشه خود را با انگیزه حفظ کنید و خواهید دید که در عرض یک ماه به تغییرات قابل توجهی‌ در سینه‌های خود خواهید رسید.

برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم...

کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند...

برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم...

با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

8. کاربر زیر پست arisajoon را لایک کرده است:

ثنا (05 شهریور 1393)

arisajoon آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      35
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.53
      قد
      176
      وزن شروع
      137.600 16فروردین93
      وزن هدف
      رسیدن به هدف بیستم 99
      وزن فعلی
      99.900من میتونم
      حالت من
      ShadOsarhal
      کم کردن وزن، احساسی عالی به شما می‌بخشد. اما معمولاً هر چیز خوبی، یک طرف بد هم دارد! شما پس از وزن کم کردن به احتمال زیاد پوست بازوها، زیر شکم و اطراف باسنتان شل و آویزان خواهد شد.
      چطور پوست شل بدنتان را سفت کنید؟

دوست دارید یاد بگیرید که چطور پوست شل بدنتان را سفت کنید؟ حتماً این مطلب را بخوانید.
      ۱. با دقت وزن کم کنید

اول از همه اینکه مهم است که خیلی تند وزن کم نکنید. اگر چنین شود، پوستتان آویزان خواهد شد. پس توجه داشته باشید که تنها نیم تا یک کیلو در هفته وزن کم کنید. بیشتر از این مقدار کاهش وزن، باعث خواهد شد تا پوست شما قابلیت ارتجاعی‌اش را از دست داده و شل شود.
      ۲. زیاد آب بنوشید

بدنتان را هیدراته نگاه دارید. آب در بدن معجزه می‌کند! در مورد ما، آب است که مسئول حفظ قابلیت ارتجاعی پوست شماست. آب به پوست شما رطوبت رسانده و بدنتان را از سموم خلاص می‌کند. پس حتماً روزی هفت هشت لیوان آب بنوشید.

۳. کرم مرطوب کننده بمالید

وقتی که می‌خواهید پوست شل بدنتان را سفت کنید، حفظ رطوبت فقط از طریق نوشیدن آب کافی نیست. بنابراین عادت کنید تا هر شب قبل از خواب، و هر روز صبح پس از بیدار شدن، به بدنتان لوسیون مرطوب کننده بمالید. این کار کلی به حفظ قابلیت ارتجاعی پوست کمک خواهد کرد.

۴. از لیف استفاده کنید

وقتی حمام می‌روید، با استفاده از یک لیف زبر، از پوستتان رویه‌سایی کنید. اگر بطور مداوم از پوستتان لایه‌برداری کنید، پوست قدیمی را کنار زده و به رشد سلول‌های پوستی جدید فضا می‌دهید.

۵. پوستتان را ماساژ دهید

بطور منظم پوستتان را با استفاده از روغن ماساژ دهید. این کار پوستتان را سفت کرده و قابلیت ارتجاعی را به آن باز خواهد گرداند. بنظر می‌رسد که روغن خردل برای این منظور عالی است.
      ۶. همیشه ورزش کنید

وقتی وزنتان کم شد، کماکان باید به روتین ورزشتان ادامه دهید. حتی می‌توانید ورزشتان را تغییر دهید و پارامتر تفریحش را بیشتر کنید. مثلاً شنا. بعلاوه انتخاب شنا با مرطوب نگاه داشتن پوستتان، بیشتر به هدف شما کمک خواهد کرد.

حتی می‌توانید به بدنسازی بروید، این ورزش هم به شما کمک خواهد کرد تا با رشد عضلات، از شر پوست اضافه‌تان خلاص شوید. بدین ترتیب پوست شما سفت‌تر بنظر خواهد رسید. دراز نشست و یوگا هم حتی موثرند.

۷. به برنامه‌ی غذایی‌تان بچسبید

به آنچه می‌خورید فکر کنید. صحیح و سالم غذا بخورید. شیرینی‌ها را از برنامه‌ی غذایی‌تان دور نگاه دارید. بیشتر به سمت آبمیوه، میوه، و سبزیجات برگ‌دار بروید. حتی پروتئین هم به سلامت و قابلیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند. پس پنیر، حبوبات و مرغ و ماهی بیشتری بخورید.

شاید بارها به این فکر کرده باشید که پوست اضافه یا شلتان را توسط اعمال جراحی درمان کنید، اما این یک تصمیم خیلی پر ریسک است. پیش از اینکه چنین تصمیمی بگیرید، اول موارد بالا را رعایت کنید. واقعاً ارزش ندارد که بدنتان را زیر تیغ ببرید!
      دوس جونام موفق و تندرست باشیم همیشه
      برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم...

کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند...

برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم...

با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

kolahghermezi آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.13
      قد
      162
      وزن شروع
      84400
      وزن هدف
      69
      وزن فعلی
      84400
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      ثناااااا كجايي اخه دختر ؟بيا ببينم جقد كم كردي؟من يك كيلو ديكه و نارنجي شدم اما اطلاعاتم ويرايش نميشه هر كار ميكنم. نميدونم جرا؟توي دفترجم منتظرتم دوستم
      هاااااااااي ثنا!كجاييييييي باربي؟!نكنه اينقد لاغر شدي كه ديكه ديده نميشي،يعني محو شدي رفت؟ثناااااااااااا كجايي؟

ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      158
      وزن شروع
      81.600
      وزن هدف
      در مرحله اول 75
      وزن فعلی
      82
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط kolahghermezi نمایش پست ها
      ثناااااا كجايي اخه دختر ؟بيا ببينم جقد كم كردي؟من يك كيلو ديكه و نارنجي شدم اما اطلاعاتم ويرايش نميشه هر كار ميكنم. نميدونم جرا؟توي دفترجم منتظرتم دوستم
      هاااااااااي ثنا!كجاييييييي باربي؟!نكنه اينقد لاغر شدي كه ديكه ديده نميشي،يعني محو شدي رفت؟ثناااااااااااا كجايي؟
      سلام سمیه جونم ممنون که هنوز یادمی . راستش رو بخوای بیخیال رژیم شده بودم اما خب باز برگشتم تا این دفعه تا جایی که می تونم ادامه بدم . ممنون که هنوز پیگیر احوالم هستی . تو چکار کردی چند کیلو کم کردی امیدوارم من زیاد از تو عقب نیفتاده باشم . خودت خوبی خوش می گذره ؟
      دوست دارم دوستمممممممممممممم ماچچچچچچچچچچچچچچ

Happiness آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      161
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      هدف اول 63
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      ShadOsarhal
      سلام ثنا جون

چه روشی رو برای کاهش وزن میخوای انتخاب کنی؟

13. کاربر زیر پست Happiness را لایک کرده است:

ثنا (22 شهریور 1393)

ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      158
      وزن شروع
      81.600
      وزن هدف
      در مرحله اول 75
      وزن فعلی
      82
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط Happiness نمایش پست ها
      سلام ثنا جون

چه روشی رو برای کاهش وزن میخوای انتخاب کنی؟
      سلام عزیزم فعلا روش خاصی ندارم با کم خوری شروع می کنم تا ببینم چه کار باید کرد . شما که وزنتون زیاد نیست خوئشبحالتون زود می تونید کم کنید .

kolahghermezi آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.13
      قد
      162
      وزن شروع
      84400
      وزن هدف
      69
      وزن فعلی
      84400
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلام ثنا كجايي دختر ؟هي ميام دفترجت ميبينم خبري نيس،در جه حالي عزيزم،جه خبر از رزيم،بايه بل مكنا هستي،دارم ميرم سفر ،اكه خدا بخواد هفته ديكه در خدمتم

- - - Updated - - -

سلام ثنا كجايي دختر ؟هي ميام دفترجت ميبينم خبري نيس،در جه حالي عزيزم،جه خبر از رزيم،بايه بل مكنا هستي،دارم ميرم سفر ،اكه خدا بخواد هفته ديكه در خدمتم

16. کاربر زیر پست kolahghermezi را لایک کرده است:

ثنا (20 مهر 1393)

ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      158
      وزن شروع
      81.600
      وزن هدف
      در مرحله اول 75
      وزن فعلی
      82
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط kolahghermezi نمایش پست ها

- - - Updated - - -

سلاممممممممممممممممممممم عزیزم خوش بگذره تا شما بیایی من هم لاغری پل مکنا رو مطالعه می کنم ببینم چیه تا من هم با شما شروع کنم . مراقب خودت باش اومدی برام پیام بذار
      ، ماچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ

• صفحه 14 از 15
  • نخستنخست
  • ... 412131415
  • آخرینآخرین