شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.
X تردمیل
X 400رژیم
عکس تاپیک

طرز تهیه سالاد بادمجان و کدو رژیمی در منزل

سالاد رژیمی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

زمان درست مصرف قرص آهن برای جذب بیشتر آن

قرص آهن
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

مهمترین قدم قبل از اقدام برای لاغری را اینجا بخوانید

یک قدم مهم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کاملترین دستور تهیه بادی رپ در منزل

طرز تهیه بادی رپ
برای مشاهده کلیک کنید

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
فروشگاه زیباتن هایپرجم
کتونی ورزشی پوشاک اسپورت
  • صفحه 2 از 18
  • نخستنخست
  • 123412 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 176

موضوع: روش پل مکنا خلاصه کتاب من می توانم شما را لاغر کنم متد هیپنوتراپی

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      2.53
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin

روش پل مکنا خلاصه کتاب من می توانم شما را لاغر کنم متد هیپنوتراپی

در این تاپیک براتون خلاصه کامل رژیم پل مکنا رو میذارم. مطمئن باشید با رعایت این رژیم کاهش وزن چشمگیری خواهید داشت

انتشارات سیمای دانش

دوستای نازنینم برای شرکت در رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا به قسمت رژیم های گروهی مراجعه و در آخرین مسابقه ی در حال برگزاری با این روش شرکت کنید.

مقدمه:

با سمت یک متخصص تغذیه، با بیش از دو دهه تجربه، بیمارانی مشاهده کرده ام که از برنامه ی رژیم های غذایی خاصی برای کم کردن وزن خود پیروی می کردند. توانایی غلبه بر اضافه وزن در افراد با روش کهنه ی محروم کردن خود از خوردن غذاهایی که بیش از 400 کالری انرژی در روز نداشتند; هیچ گاه باعث تعجب من نمی شد.
      و همین طور این حقیقت تلخ وجود داشت که اکثر آنها وزن از دست رفته ی خود را مجدد به دست می آوردند. اما تعداد قابل توجهی از آنها به این روش مدام تن در می دهند.

چرا افراد چاق نمی توانند رژیم غذایی ثابتی را رعایت کنند؟ در طی سالها بعضی از بیماران به من می گفتند، نمی توانند جلوی خود را در برابر غذا بگیرند. بعضی دیگر می گفتند دیوانه وار غذا می خورند طوری که حتی نمی دانستند چه می خورند. اعتقاد عمومی در قابل کنترل بودن خوردن غذا باعث شده است ما از مردم انتظار داشته باشیم غذا خوردن خود را کنترل کنند. یا اینکه بهای شرمندگی خود را در اذهان بپردازند. اما رژیم های غذایی کارساز نیستند و غذا خوردن نیز نشان دهنده ی بی ارادگی نمی باشد. بنابراین در نهایت باید اذعان کنم که غذا خوردن تحت کنترل مغز است.

در دنیای امروز وقتی که غذا به راحتی به دست می آید، حفظ وزن با رعایت رژیم غذایی به تلاشی هشیارانه و مداوم برای کم خوری نیازمند است. همان طور که ما نمی توانیم از به خواب رفتن خود جلوگیری کنیم مغز ما هم نمی تواند برای غذا نخوردن ذهن مارا تحت الشعاع قرار دهد. این امر طبیعت هر موجود زنده است که مغز نوع رفتار را به آن ها دیکته کند.

چگونه می توانیم این مسیر را تغییر دهیم؟ جواب این نیست که از رژیم غذایی خاصی پیروی کنید. بلکه تغییر در پاسخ به علائمی است که از مغز می آیند. و این یعنی در رفتار خود تغییر ایجاد کنیم.

در این کتاب وود نکاتی کلیدی باعث می شود به چیزی دست پیدا کنیم که به نظر ناممکن می رسد: کاهش وزن و نگه داشتن آن وزن.

هیچ رژیم غذایی معجزه آسایی در این کتاب داده نشده است. بلکه به جای آن در پاسخ به گرسنگی کنترل بیشتری دارید و حتی مهم تر از آن با کاهش فشار عصبی در اثر رژیه های غذایی، بر محرکه های اشتهای خود آگاه تر می شوید.

این روشی کاملا جدید و متحول شده است و تنها راهی است که بدون استفاده از دارو و در دراز مدت موفقیت آمیز بوده است. من پیشنهاد می کنم خوانندگان این کتاب با ذهن و دید باز به این روش نگاه کنند و به دقت دستورات آن را دنبال کنند. و برای دیدن اثرات این روش باید به آن عمل کنید. کسانی در این نبرد پیروز خواهند شد که پشتکار به خرج دهند.
      رونالد رودن ام. دی /پی اچ دی
      بیمارستان لکسون هیل
      نیویورک
      نویسنده کتاب "عطش مغز"

توضیحی مهم از پل مکنا

آیا دوست دارید هر آنچه میخواهید و در هر زمان هوس کردید بخورید ولی وزن بدن شما کم شود؟

میدانم به نظر شما این ادعا عجیب و نامعقول می باشد. ولی حقیقت دارد. این سامانه به قدری ساده است که در ابتدای کار باور کارایی آن ناممکن به نظر می رسد. زیرا مغز شما با رژیم های غذایی متعددی شسته شده است و کاهش وزن برای شما امری مشکل گردیده است. اما این طور نیست. در حقیقت انجام تحقیقات بی طرفانه بر روی کارایی سامانه ی من نشان می دهد که شانس موفقیت در این سامانه هفت برابر از هر رژیم غذایی دیگر است!

بانویی ملاقات کردم که در یکی از همایش های من شرکت کرده بود و بعد از آن مقدار قابل توجهی از وزن بدن او کم شده بود. او به من گفت عصبانی است وقتی علتش را سوال کردم در جوابم گفت: سال ها خود را با انواع رژیم های غذایی رنج داده است و حالا احساس اشتباه می کند. او معتقد بود اگر میدانست وزن کم کردن چقدر راحت است هرگز این قدر پول خرج نمی کرد.

چیزهایی که من درباره آن صحبت می کنم برخلاف آن آموزه هایی است که شما در گذشته انجام می دادید و فکر می کردید درست است. روش های قبلی شما برای ماهش وزن روش هایی ناموفق بوده اند یا تاثیراتی موقتی ایجاد می کردند.
      دیگر مهم نیست در گذشته چه کارهایی انجام می دادید اکنون وقت آن است که کاری کاملا متفاوت انجام دهید.

روشی که من با شما در میان می گذارم به هزاران نفر از مردم دنیا کمک کرده است تا وزن بدن خود را به راحتی کاهش دهند و احساس بهتری به خود داشته باشند. بنابر این حالا نوبت شماست!
      با آرزوی سلامتی برای شما- پل مکنا

دوستای عزیزم من برای شما خلاصه ی هر فصل از کتاب رو به تدریج میذارم ولی با توجه به اینکه مطالب رو خودم از روی کتاب تایپ می کنم

(چون هیچ جای نت به دلیل رعایت کپی رایت این مطالب وجود نداره)

برای همین قادر به این نیستم که همه ی مطلب رو توی یک پست قرار بدم. به تدریج با هم پیش می ریم و من هر روز یک فصل از کتاب رو و اگر هم فرصت کردم

بیشتر از یک فصلش رو برای شما گلها میذارم. مطالب فوق العاده خوب هستن امیدوارم همه از اون ها استفاده کنید.

این مطلب اختصاصی زیباتن می باشد. کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع است.

لینک فایل هیپنوتراپی پل مکنا

http://s4.picofile.com/file/7855654301/Sequence_03.zip.html

اینم یه فایل خلاصه ی این رژیم: دانلود
      رژیم های گروهی بر این اساس در زیباتن

رژیم گروهی به روش پل مکنا -بهار و تابستان 94

رژیم گروهی به روش پل مکنا تا عید

رژیم گروهی به روش پل مکنا - پاییز 93

رژیم گروهی به روش پل مکنا (تیرماه93)

رژیم گروهی به روش پل مکنا (مرداد 93)

رژِیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا خرداد 93

رژیم گروهی به روش پل مکنا - فروردین و اردیبهشت و خرداد

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند
      ویرایش توسط باربی اینده : 11 مرداد 1394 در ساعت 01:04 دلیل: قرار دادن لینک رژیم گروهی در پست
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

2. 132 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

#مریممممم# (08 دی 1392),***aramis*** (25 تیر 1393),**mahsa** (27 آذر 1392),*Star* (15 فروردین 1393),*الیزابت* (17 شهریور 1394),3pid (04 شهریور 1393),3pideh (06 بهمن 1392),60kg (16 آذر 1392),aazaa (08 آذر 1394),Adonis (08 مهر 1394),aghilehosseini (01 بهمن 1393),alaleh_1461 (09 مهر 1393),AMA (06 اردیبهشت 1396),anita joon (19 شهریور 1393),arsheda (12 فروردین 1395),art (12 شهریور 1393),asalbusy (14 بهمن 1392),Aysha (08 آذر 1392),azera (07 آذر 1392),azi110 (21 بهمن 1392),beau gest (02 اردیبهشت 1393),Bita Glbp (09 آذر 1392),corbymama (12 دی 1393),dani (30 آذر 1392),delaram25 (05 مرداد 1393),fatemeh.n (19 مهر 1396),fatemeh_m (27 خرداد 1393),fa_p (07 فروردین 1398),fereshteh89 (13 بهمن 1392),hastiii (09 خرداد 1393),hoda1377 (07 اسفند 1392),hossein1363 (03 بهمن 1392),javaher (15 مرداد 1393),Jhina (08 آذر 1394),khatereh58 (16 تیر 1393),kiana76 (06 تیر 1395),leili (14 آذر 1392),linda1 (23 شهریور 1394),mahbobe (27 آذر 1392),maliabadi (16 اسفند 1393),malooos (25 آذر 1392),mam helia (11 آذر 1392),maryam12 (12 بهمن 1393),mehrabun251266 (26 آذر 1392),mohmoh (28 تیر 1393),ms Lil (12 خرداد 1394),nassim (25 اسفند 1392),nedayi (08 آذر 1392),neli (25 آذر 1392),nzare41 (18 دی 1392),omberto (25 اردیبهشت 1396),ovashli (27 شهریور 1394),parchami7 (16 خرداد 1393),pooria (11 خرداد 1395),raana (13 دی 1392),ramona (25 مهر 1393),rara (03 دی 1392),rrrr (13 بهمن 1393),Sabrina (18 آذر 1392),sagharjon (11 آذر 1392),sahar22 (08 آذر 1392),Sameen (22 آبان 1393),sara (03 دی 1392),scute (11 شهریور 1393),setare20151 (03 مهر 1397),shamim2 (08 آذر 1392),sheiida (18 آذر 1394),shine (23 بهمن 1392),silda (30 دی 1392),sohrabi2069 (18 آذر 1394),somy (06 دی 1392),tanya (28 آذر 1392),tara11 (30 فروردین 1393),utopia (13 خرداد 1394),فرهاد (29 شهریور 1393),لیلا خانمی (17 دی 1393),لیدا لیدا (13 تیر 1393),مه یاس (12 اردیبهشت 1395),مهربان1389 (04 بهمن 1392),مامان اکرم (17 مهر 1393),مامان سارینا (20 خرداد 1393),ماهك (01 بهمن 1392),مسیحا94 (22 مهر 1394),نیلو (08 آذر 1392),نیک اهنگ (08 آذر 1392),نیکیتام (21 دی 1393),نرگس مامان (07 بهمن 1392),نسرين (16 آذر 1392),نشاط (08 خرداد 1393),هستی.a (08 آذر 1392),یلدا بانو (07 خرداد 1393),یونیک (07 آذر 1392),یکتا اذری (22 اسفند 1394),یاسی خانوم (11 مرداد 1393),کیجا (21 اسفند 1394),گلی خانومی (13 شهریور 1394),yasna88 (20 دی 1393),yegane34 (07 مهر 1394),zahra204 (29 فروردین 1393), Zenith (07 آذر 1392),Zohreh65 (17 فروردین 1393),zohreh92 (11 آذر 1392),zps.zohre (08 اردیبهشت 1393),آلاهیدا (24 بهمن 1392),آهو (12 بهمن 1392),آدینه (21 مرداد 1393),افسون11 (06 تیر 1394),الی-21 (07 آذر 1392),اکرم 61 (09 آذر 1392),اایدا (08 آذر 1392),اسماء (24 اسفند 1393),بهنیا مامان (12 شهریور 1393),بئاتریس (17 شهریور 1398),باران111 (22 مهر 1393),باربی اینده (04 آبان 1394),حنانه (27 اردیبهشت 1393),حوراء (11 آبان 1393),خوشگل (21 اسفند 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393),دختر شمالی (24 شهریور 1394),رهاجان (15 دی 1393),ریحون (05 مرداد 1393),راضیه67 (09 اسفند 1392),سمیه60 (08 آذر 1392),سمانه ع (19 بهمن 1392),ساینا (08 آذر 1392),شهرزاد (08 آذر 1392),شیلا (11 شهریور 1394),شیرعسل (08 آبان 1397),شریفی۳۴۹ (17 اسفند 1394),عروس شهر (11 بهمن 1393),غزال غزال (07 خرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      سلام بچه ها اینا یه سری از پستهایی هست که برامون مفید بود و حذف نشد
      نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها
      دوستای خوبم روش های این کتاب رو من یکبار تست کردم و واقعا جواب میده. من به راحتی طی دو هفته 6 کیلو کم کردم. و همه چیز هم میخوردم همونطور که خودش گفته. ولی به علت اینکه این روش تمرکز زیادی بر خوردن می طلبه من رهاش کردم چون توی دوره ای ازش استفاده کردم که همش ناچار بودم عجله ای غذا بخورم و برم دانشگاه. ولی حقیقتا این 4 قانون معجزه ست.به امتحانش می ارزه!
      عزیزم این کتاب توی انقلاب زیاد هستش

این سایت انتشارات هست که می تونی از توش خرید اینترنتی هم داشته باشی خانومی

‫انتشارات سیمای دانش‬
      نقل قول نوشته اصلی توسط azera نمایش پست ها
      من به این روش یقین دارم.پرخوری عصبی رو بیشتر ما داریم.همش هم به خاطره این رژیم هاست که گرفتیم.هی از خودمون دریغ کردیم بعد سره به زنگاه احساسی و عصبی که میشیم میریم می خوریم.
      دقت کردین وقتی عصبی میشیم بیشتر اون چیزی رو می خوریم که ازش منع شدیم.سراغ اون چیزهایی که استفادش برامون منعی نداشته نمیریم.
      موافقین؟
      نیکی تپلممم پل مکنا برای این هم توی فصل های بعد راهکار داده گلم .. برای کسانی که مثل شما توی اون لحظه کنترلشون رو از دست میدن.

عزیزم بهت توصیه میکنم کتاب رو بخری. من دارم کتاب رو میذارم و تا اینجا خلاصه نویسی نکردم و سطر به سطر کتاب رو نوشنم چون خیلی مطالب مهم بودن ولی از یک جایی به بعد که خوده پل مکنا میگه بیشتر چیزای لازم رو بهتون گفتم منم مطالب رو خلاصه می نویسم عزیز دلم. راهکارهایی که برای شما توصیه کرده توی فصل های آخر هستش. من بهت واقعا توصیه میکنم کتاب رو بخری ناز نازم. زود کم میشی شک نکن. کمی اراده کن و کمی فکر. همه چیز حل میشه عزیزم
      نقل قول نوشته اصلی توسط eliha نمایش پست ها
      قیمت کتاب "من میتوانم شما را لاغر کنم" اثر پل مکنا، تو سایت انتشارات سیمای دانش 6000 تومن درج شده که هزینۀ پست رو هم در برمیگیره. خواستم واستون لینکشو بذارم منتها گفتم شاید چون لینک تجاری محسوب میشه، ایرادی داشته باشه. اگه ایرادی نداره که بذارم
      یه محصول دیگه هم هست که اتشارات موج زندگی تولید میکنه به اسم "رسیدن به وزن ایده آل بدون رژیم غذایی" اثر آرند اشتاین. قیمت این یکی هم 8000 تومن درج شده (شامل هزینۀ پست هم میشه).

توضیحی که برای اثر آرند اشتاین نوشته:
      ايـن اثـر بـر پـايه جـديـدترين دستـاوردهای عـلم روان‌شنـاسی، دانش صوت، (Super Learning (Psychotechnology تـحت لـيسانـس انـستـيتو معـتبر VTM-STEIN آلمان، زير نظر روان‌شناس نامدار، دکتر آرند اشتاين و تيمی از بهترين روان‌شناسان جهان خلق گرديده است. تاثيری مثبت، بی‌واسطه و بسيار موثر بر ضمير ناخودآگاه آدمی که در نوع خود بی‌نظير است.

امیدوارم بتونیم به مرور یه مجموعۀ کاملی از این متدها در فروم ایجاد کنیم برای استفادۀ همه.

- - - Updated - - -

این پستها هم می تونه بهمون کمک کنه
      طناز جونم سلام،
      عزیزم شما داری یه اشتباهی میکنی!!! اونم اینه که کالری میشماری. اصن کلاً داری رژیمی با این روش برخورد میکنی و همین مشکل ساز میشه برات... تو این روش دیگه نباید به این قضیه فکر کنی که چی میخوری، چه قدر میخوری!!! اگه الان بدنت با 300 الی 400 کالری سیگنال سیری رو میفرسته به مغزت، خب همین کافیه که بدونی تو مسیر درست داری پیش میری، دیگه کاری به کالری و این حرفا نداشته باش
      حتی همون شکلاتی که گفتی بعضی وقتا دلت میخواد بخوری رو هم بخور منتها خیلی کم و آگاهانه. وقتی یه گاز کوچولو از شکلات میزنی، همونو تو دهنت نگه دار و باهاش بازی کن تا حسابی طعمشو حس کنی!! چشماتو ببند و فقط به طعم شکلات فکر کن... اتفاقاً بعد از یه مدت که اینجوری شکلات بخوری، علاقه و ویارت به شکلات هم کمرنگ میشه!! امتحان کن... این اتفاق برای من در مورد بستنی و کلوچه افتاد که دو تا چیزی بود که بین تنقلات خیلی دوست داشتم .... خلاصه اینکه نکتۀ اولی که قطعاً خودت میدونی ولی شاید لازم باشه من بهت یادآوری کنم اینه که به بدنت اعتماد کن، چه در مورد اشتها، چه در مورد میزان غذات و چه در مورد چیزایی که میل به مصرف داره
      در مورد بی اشتهاییت هم این روند کاملاً طبیعیه!!! هیچ ربطی هم به اینکه تو الان اضافه وزن داری نداره، مگه قراره هر کسی اضافه وزن داره به غذا که میرسه کنترلشو از دست بده؟؟؟
      بدن تو هم عیناً مث بدن همون آدمی که لاغره، alarm های طبیعیشو بروز میده!!! بعضی وقتا آدم اشتهاش کم میشه و بعضی وقتا هم بیشتر!!! دیگه ما اینجا اکثراً خانومیم و میدونیم که توی یه ماه، سیکلی رو بدنمون واسه تولید هورمونهای مختلف طی میکنه که یکی از اثراتش رو هم روی اشتها میذاره!!!
      این مسئلۀ کم اشتهایی ها و پراشتهایی های گاه به گاه هم تا اونجا که من در ارتباط بودم با دوستانی که پیگیر این روش هستند، واسه همشون رخ داده !!!! واسه خود منم رخ داده
      اگه به بدنت اعتماد کنی اون مسئلۀ استپ وزنت هم حل خواهد شد... تو این روش صبر و ممارست خیلی مهمه!! این جمله که توی مقدمۀ همین کتاب اومده و تو پست اول نوشتی رو بیشتر بهش دقت کن:
      کسانی در این نبرد پیروز خواهند شد که پشتکار به خرج دهند
      شایدم بدنت داره الان پروسه ای رو طی میکنه که تأثیرات نا به جای رژیمهای قبلی رو برطرف کنه!!! کسی چه میدونه!!! تو اینجور موارد نمیشه برای تمام بدنها از یه تئوری واحد استفاده کرد
      سعی کن خیلی سراغ ترازو نری... مهدی خردمند به کسانی که این روش رو استفاده میکنن میگه که تا سه هفتۀ اولی که با این روش دارید پیش میرید خودتونو وزن نکنید، دلیلش هم همین نگرانی ای هست که الان تو بهش دچار شدی!!! اولاً که وزن لزوماً معیار مناسبی برای سنجیدن موفقیت این روش نیست، ثانیاً زمان میبره تا هم تو پیامهای بدنت رو بهتر متوجه شی و اجابت کنی و هم بدنت بتونه به روال طبیعی که توی این سالها گم کرده برگرده
      امیدوارم که نگرانیت برطرف شده باشه دوستم

نقل قول نوشته اصلی توسط یونیک نمایش پست ها
      دقیقا" با eliha موافقم
      طناز جون زمان میبره تا بدنت به حالت طبیعیش برگرده
      این همه مدت وزنت تو نوسان بوده و رژیمای مختلف گرفتی و بدنت از حالت طبیعیش فاصله گرفته
      تو اصلا نباید الان کالری بشماری.باید دقیقا" به ندای بدنت گوش بدی
      هیچی رو هم نباید ممنوع کنی که نسبت بهش حریص نشی
      مثلا من الان یه مدته میل ندارم شام سنگین بخورم. یا سوپ خالی میخورم یا شیر و یخورده نون
      اصلا بخاطر وزن کم کردن و اینحرفا نیس ، بدنم اینجوری میخواد ازش و منم به حرفش گوش میدم
      مطمئنم بعده چند وقت دوباره شامم مث قبل میشه
      آدم همش در حال تغییره ، چه بخاطر اتفاقایی که دور و برش میفته چه تغییرات هورمونی
      با توجه به این شرایط هم که اشتهامون کم و زیاد میشه
      توصیه دوستانه من به تو بعنوان کسی که ازین روش نتیجه گرفته اینه که همین راهو ادامه بدی منتهی بدون اینکه به کالری فکرکنی یا نگران چیزی باشی
      بدنت هرچی خواست رو گوش بده منتهی با رعایت همین 4تا قانون
      موفق باشی دوست گلم

- - - Updated - - -

دوستای نازنینم برای شرکت در رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا- خردمند به لینک زیر مراجعه کنید

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند

- - - Updated - - -

اینم لینک دانلود جلسه هیپنوتراپی دکتر پل مکنا

سلام. tuti عزیز، از حضور فعالت ممنونم............من هم میخواستم لینک دانلود فایل صوتی این کتاب رو اینجا بذارم. فایل صوتیش، برای برنامه ریزی ذهن به کار میره. یعنی با گوش دادن مداوم به این فایل همون قوانینی که tuti از این کتاب برامون نوشت رو با روش هیپنوتراپی و در طول زمان میتونیم به خودمون القا کنیم. میتونید به این صفحه برید و فایل رو دانلود کنید. البته اینو هم اضافه کنم که من این فایل رو از طریق این وبلاگ پیدا کردم که خانمی به اسم محدثه نویسنده اش هست!!! دوستان، اگه نتیجۀ قابل ذکری گرفتین از این فایل و خلاصه هایی که tuti برامون میذاره، بیاید اینجا بنویسید تا برای همه انگیزه شه که از این روش استفاده کنن.

ویرایش توسط یلدا : 04 بهمن 1392 در ساعت 15:31
      چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

5. 11 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

***aramis*** (26 تیر 1393),*الیزابت* (17 شهریور 1394),arsheda (13 مرداد 1395),azi110 (21 بهمن 1392),leili (15 بهمن 1392),mahbobe (24 بهمن 1392),یکتا اذری (06 فروردین 1395),پریا65 (21 بهمن 1392),حنانه (27 اردیبهشت 1393),خوشگل (21 اسفند 1392),شیرعسل (08 آبان 1397)

ffd آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      163
      وزن شروع
      63
      وزن هدف
      59
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Mehraboon
      بسیار عالی و ممنون.

7. 6 کاربر، ارسال ffd را لایک کرده اند:

***aramis*** (26 تیر 1393),mahbobe (24 بهمن 1392),یلدا (05 بهمن 1392),پریا65 (21 بهمن 1392),حنانه (27 اردیبهشت 1393),خوشگل (21 اسفند 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      بچه ها جونم تو این روش هیچ نیازی به هیچ سی دی یا فایلی نیست
      و این فایل صوتی پل مکنا تنها فایلیه که می تونه براتون مفید باشه البته اینم گوش دادنش تو روند لاغریتون فقط یه اهرم کمک کنندست که برای افرادی که کمی اراده ی کمتری دارن خوبه
      ولی اگر 4 قانونو رعایت کنید به این فایل هم احتیاجی نخواهید داشت
      تنها راه اثر بیشتر این روش خیلی خیلی خیلی خیلی آروم خوردنه و بعد از احساس گرسنگی غذا خوردنه.
      موفق باشید
      بوووووووووووووس

ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

9. 9 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

azi110 (21 بهمن 1392),leili (15 بهمن 1392),mahbobe (24 بهمن 1392),یونیک (22 بهمن 1392),یکتا اذری (23 اسفند 1394),پریا65 (21 بهمن 1392), Zenith (20 آبان 1393),حنانه (27 اردیبهشت 1393),خوشگل (21 اسفند 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      بچه ها جونم از امروز یه سری سوالاتی که تو رژیم گروهی پل مکنا میشه و می تونه بهتون کمک کنه رو اینجا میزارم تا بقیه هم استفاده کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط آلاهیدا نمایش پست ها
      یلداجونم عزیزم می خوام یه چی بگم بخندی
      من با این روش بیشتر از یه هفته اس آشنا شدم ولی الآن تازه روز سومم می دونی چرا؟ وقتی اولین بار فایل صوتیشو گوش دادم از وحشت نیمه کاره ولش کردم... چهار روز طول کشید خودمو راضی کنم در مورد علت وحشتم فکر کنم( می بینی حتی فکر کردن بهش برام ترسناک بود) ولی نتیجه داد... راستش از وقتی خودمو شناختم چاق بودم یکی دوبار کم کردم ولی هر بار مث بچه ای که به آغوش مادرش برمیگرده منم برگشتم و برای محکم کاری بیشتر از قبل هم شدم...واقعیت اینه که ناخودآگاهم از لاغر شدن می ترسه...نمیتونه تصور کنه لاغری من چه شکلیه برای همین اصلا نمیخواد لاغر شه...در حقیقت هر روز رو ترازو رفتن من برای این نبود که ببینم چقد لاغر شدم برای این بود که ناخودآگاهم خیالش راحت بشه که هنوز چاقم...می خوام به این ترس غلبه کنم ولی چطور؟؟؟ کمکم کن یلدا

سلام عزیز دلم
      کاملا احساستو می فهمم چون خودم درگیرش بودم من حتی از ترس اینکه فردا صبح وزنم بالا نرفته باشه خوردن آب رو هم اونقدر محدود کرده بودم که از تشنگی خسته شده بودم
      میگید چرا آب رو چون غذام به حدی محدود بود که دیگه نمی دونستم چیرو باید کم کنم در واقع اگر می خواستم کار دیگه ای برای لاغریم کنم این کار مسلما نخوردن هیچ چیز بودهیچ چیز
      خیلی فکر کردم من روزایی با این روش آشنا شدم که ساعتها می نشستم فکر می کردم چرا من با کوچکترین غذا افزایش وزن پیدا میکنم و بدنم نمی تونه مثل بدن دیگران غذای دریافتیشو بسوزونه
      خیلی برام زجر آور بود که باور کنم من از لحاظ بدنی طوری آفریده شدم که باید تمام عمر در حال رژیم باشم تا چاق نشم و این هولناکترین موضوع تو زندگیم شده بود که تمام فکرمو مشغول خودش کرده بود و از کارهای مهم وو اساسی زندگی دور کرده بود
      وقتی برای اولین بار به مدت 2هفته این رژیمو گرفتم واقعامنتظر افزایش وزن بودم چون باورم نمیشد بدن من که حتی نمی تونه آب اضافی رو دفع کنه و تو خودش جمع میکنه چه طور می خواد این همه وعده هایی رو که می خورم هضم کنه (من حدود 7-8 وعده در روز می خوردم الانم همین طورم چون هر وعدم خیلی کمه و چون اینقدر آروم می خورم زودی گرسنگیم رفع میشه البته هفته ی اولش هنوز بلد نبودم حس گشنگی و سیری رو بفهمم)
      بالاخره بعد از 2 هفته در عین ناباوری دیدم 1 کیلو کاهش داشتم شاید کم باشه ولی چون من خوب رعایت نکرده بودم و همین که با این همه غذا چاق نشده بودم برای من یه دنیایی بود
      این شد که به فکر انجام جدی تر این روش گرفتم البته من حدود 1 ماه فقط با رعایت قانون 1 این روش وزنم ثابت موند در حالی که هر وقت رژیم نداشتم بدون استثنا افزایش وزن به دنبالش داشتم
      من که همیشه دست و پاهام یخ بود و تو زمستون هیچ میلی بهآب نداشتم همین الان که دارم این پیامو واستون می نویسم به قدری احساس گرما می کنم که کمی اذیتم میکنه و تا الان 2 لیوان پر آب خوردم
      عزیز دلم اینارو نوشتم که اوضاع اسف بارمو قبل انجام این رژیم درک کنی
      این رژیم اینقدر متابولیسم بدن رو بالا میبره که بدن مثل یه دیگی میشه که اونقدر حرارتش بالا میره تا هر چی توش میریزیم رو می سوزونه
      و اینجاست که تفاوت این رژیم با سایر رژیم ها معلوم میشه
      رژیم های دیگه در اثر کم کردن کالری قصد دارن انرژی دریافتیتونو کم کنن تا بدن نیاز به سوزوندن انرژی درونی خودش بکنه اما مشکل بزرگ همه ی این رژیما اینه که متاسفانه به همین میزان روز به روز حرارت و متابولیسم بدن رو پایینو پایین تر میاره به همین خاطره که بعد یه مدت دیگه این رژیم ها جواب نمیذه (تازه صرف نظر از بیماریهایی که در بدن ایجاد میکنه)چون اونقدر متابولیسم بدن کم شده که با خوردن کمترین چیزی می تونه زنده بمونه و با خوردن بیش از اون مقدار چون قادر به سوزوندنش نیست به سرعت دچار افزایش وزن میشه اما تو این روش طوری متابولسم رو بالا می برن که تو نیاز بیشتری به مواد غذایی بکنی و به راحتی بسوزونیشون و لاغر بشی در حالی که همه ی مواد و ویتامین هات تامین میشه.(در واقع روز به روز افزایش متابولیسم داری نه کاهش)
      دوستای نازنینم من خیلی ناراحت همه ی بچه هاییم که خودشون دارن به افزایش وزن خودشون کمک میکنم و وقتی می بینم چه رژیم های وحشتناک و عچیب غریبی رو تجربه میکنن واقعا دلم برای بدنشون و خودشون میسوزه ما تا آخر عمر که نمی تونیم با این رژیم ها و محدودیت ها زندگی کنیم اگر هم یکی بنابر فرض محال بگه که می تونه باید بدونه که به دلیل کاهش شدید حرارت ذاتی مشکلاتی از جمله بی حال-افسردگی-پرخاشگری-بی اعصاب-بی انرژی-بیماریهای ناشی از سردی مزاج مثل ام اس -استخان درد -وسواس-میشه و این خودش باعث خیلی از مشکلات رفتاری و خانوادگی میشه حتی سردی بدن رو نازایی خانومها خیلی اثر داره
      من الان کاملا هیجان و شادی بدنم رو احساس میکنم و اینکه چقدر از دستم راضی راحت و راضی شده
      بیاید عاشقانه خودمونو دوست داشته باشیم و دیگه این بدن مظلوممونو اذیت نکنیم و بزاریم بدون استرس و نگرانی و با آرامش و هیچ محدودیت و کمبود هیچ ماده ی غذایی خودش با میل خودش لاغر شه
      من تو این 5-6 روز اخیر 1.5 کیلو با همین روش کم کردم و الان 84 شدم منتظر خبرای خوب شما هم هستم
      موفق باشید
      بوووووووووس

11. 18 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

aazaa (07 آذر 1394),azi110 (21 بهمن 1392),fateme* (24 اردیبهشت 1394),khatereh58 (26 بهمن 1393),mahbobe (24 بهمن 1392),narges_khanom (31 فروردین 1396),parrotia (22 مهر 1393),shine (23 بهمن 1392),مهران (15 بهمن 1392),مینا59 (12 بهمن 1393),یونیک (22 بهمن 1392),یکتا اذری (23 اسفند 1394),پریا65 (21 بهمن 1392),حنانه (27 اردیبهشت 1393),خوشگل (21 اسفند 1392),شیرعسل (08 آبان 1397),شاهزاده خانم (01 بهمن 1393),شریفی۳۴۹ (18 اسفند 1394)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط kolahghermezi نمایش پست ها

سلاااااااااام دوس جوناي خوبم اخ جون همه داريم مانكن ميشيم و به وزن دلخواهمون ميرسيم بچه ها نمي دونم شمام اينجوري هستين مثل من ؟همش تشنمه و اب ميخورم قبلا اصلا اينطوري نبودم در روذ شايد 2 ليوان اونم اگه تنبليم نميشد بخورم و ديگه اينكه مگه توي اين روش نبايد مغز اموزش ببينه كه فقط زمان گرسنگي يا وقتي ميل به چيزي داشت به اندازه اي كه لذت ببريم بخوريم كه طبيعتا زودم سير ميشيم اما چرا من نميتونم اين حس رو در مورد شيرينيها بكار ببرم يعني يه مقدار ميخورم و بعد بازم ميخوام و بعدش عذاب وجدان ميگيرم الان همه شيرينيهارو جمع كردم اما چطوري مغز رو در اين مورد قانع كنم تا بعد از كم شدن وزنم مشكلي با شيريني نداشته باشم

سلام عزیز دللللللللم
      چون من تو دوتا پست قبل پست شما جواب همین سوال توتی جونو نوشته بودم فکر کردم اونو دیدی
      این جوابم بود

اگر شیرینی هوس کردی یه گاز بزن و قانون آروم و آگاهانه خوردنو رعایت کن اگر گشنه نباشی که معمولا با یکی دوتا گاز زدن شیرینی میلت بر طرف میشه(البته اگر آگاهانه خوردن و آروم خوردنو کاملا رعایت کرده باشی)
      اگرم که گشنت نبود با 4 قانون به خوردن شیرینی ادامه بده و لذت ببر
      عزیزم هر وقت دیدی تمایلت به هر چیزی چه شیرینی چه هر غذایی زیاده فقط کافیه با کمال آرامش و بدون عذاب وجدان لقمه ای از اونو تو دهنت بزاری و
      خیلی خیلی خیلی خیلی آروم اونو گاز بزنی و چشماتو ببند و به طعمش دقت کن میلت برطرف میشه
      در مورد آب هم طبیعیه در طول روز تشنه بشی ولی اگر بعد غذا تشنت میشه این یعنی سرعت غذات به قدری زیاد بوده که ترشح بذاق ذهنت خوب انجام نگرفته و بدن نیاز به خوردن آب پیدا کرده پس مراقب این قضیه بااااش

يلدا جون به حرفتون عمل كردم و شروع به خوردن يك شيريني كوچيك كردم اونم اروم اروم اروم اما نصفه نشده دلمو زد تا الانم هنوز سراغش نرفتم فك كنم اصل اين رزيمو كم كم دارم متوجه ميشم
      [COLOR=#FF8C00][SIZE=5]
      - - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط آلاهیدا نمایش پست ها
      یلداجونم نازنینم مهربونم
      کلی با حرفای خوب و نکته سنجی زیادت حال می کنم
      خانمم منم از امروز می نویسم با چقد سیر شدم و خیلی آروم می خورم
      راستی گل من دو سه تا سوال دارم
      1- می گی متابولیزمت سر یه هفته کلی بالا رفته چطوری؟ منظورم اینه چه عواملی بالا می برنش؟
      2- من سایز ... بالاست و می خوام جمع و جورش کنم
      این رژیم تاثیری روش داره؟چه ورزشی برام خوبه و این که وقت ورزش سفت ببندمش یا شل باشه؟
      قربونت برم عزیزم
      در مورد متابولیسم یا متابولیزم باید بگم نه من 1 ماه بود که ما رعایت قانون 1 این روش وزنمو ثابت نگه داشتم و چون قانون 1 رو رعایت کردم متابولیسمم از همونجا زیاد شده و الانم که هر 4 قانونو رعایت میکنم دیگهههه عاااالی شدم
      حالا یه قانون کلی بهتون میگم که البته می دونم می دونید ولی تذکرش بد نیست
      بدن در اثر چند چیز متابولیسمش یا در مواقع حرارتش بالا میره 1- ورزش 2-حمام گرم 3-حرارت خارجی مثل قرار گرفتن در هوای گرم یا پوشیدن لباسهای زیاد4- خوردن مایعات گرم مثل چایی 5- خوردن غذا (چون بدن هوشمنده می فهمه که غذا واردش شده و شروع میکنه به بالا بردن حرارت معده و کم کم حرارت کل بدن افزایش پیدا می کنه و همین افزایش حرارت باعث سوزوندن غذا میشه البته این حرارت یه کار مهم دیگه هم میکنه البته به صورت غیر مستقیم و اون اینه که در اثر حرارت بالا چربی های جامد بدن هم سوخته میشه و .......) 6- و................
      خوب حالا این روش تمرکزش رو مورد پنجمه و با این مورد به کاهش وزن کمک میکنه حالا چه طور این روش میگه غذا رو آروم بخورید چون هر چی زمان خوردن غذا بیشتر باشه متابولیسم بدن بیشتر افزایش پیدا میکنه چون بدن زمان بیشتری در حال جوییدن غذا و ترشح بذاق هست و این باعث میشه ما گولش بزنیم و فکر کنه خیلی غذا خورده از طرف دیگه این روش میگه تا سیر شدید تموم کنید خوردنو چون با این کار شما حجم غذای خیلی کمی رو وارد بدن میکنید و این باعث میشه زودتر گرسنه بشید و زودتر دوباره غذا بخورید حالا این فایدش چیه ؟فایدش اینه که بعد از اینکه غذای وعده ی قبلتون هضم شد چون زود به زود گرسنه میشین دوباره بدن از اول حرارتش رو بالا میبره در واقع ما با این روش سعی میکنیم حرارت بدنمونو در طول روز کلا بالا نگه داریم
      بنابر این روش خوردن ما دونوعه نوع اول مثل این میمونه که شما یه بار زیر دیگی رو روشن میکنید صبح و شعلشو خیلی بالا می برید و 1 ساعت بعد خاموشش میکنید دوباره ناهار زیرشو روشن میکنید و شعلشو زیاد می کنید و زودی خاموشش میکنید
      اما تو این روش ما می خوایم زیر دیگ بدنمونو از صبح روشن کنیییییم تاااااا شب روشنش نگه داریم به خاطر همین از این 4 روش استفاده می کنیم

در مورد سوال دومتم طبق مطالعه ای که داشتم شنیدم تو این روش بر خلاف روشهای دیگه بدن خودش تشخیص میده که کجا چربیها بیشتر انباشته شده و رو اون قسمت اثر بیشتری میزاره و از این بابت هم باید خیلی خوشحال باشییییم من اینو به عینه در مورد خودم دیدم

ویرایش توسط یلدا : 12 بهمن 1392 در ساعت 19:23

13. 6 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

fateme* (24 اردیبهشت 1394),mahbobe (24 بهمن 1392),یکتا اذری (21 شهریور 1394),پریا65 (21 بهمن 1392),حنانه (27 اردیبهشت 1393),خوشگل (21 اسفند 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      یلدا جون من امروز ظهر که داشتم سیب زمینی واسه ناهار سرخ میکردم اصلا گرسنم نبود
      فقط از رو هوس ۱ دونه خوردم

ولی یکی از قانون ها اینه که تا زمانی که کاملا گرسنه نیستین چیزی نخورین

حالا زمانی که آدم گشنه اش نیست ولی از رو هوس خواست چیزی بخوره میشه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا نمایش پست ها
      سلام عزیز دللللللللللم
      اگر هوس چیزی کردی و خدایی نکرده اگر نخوری تلف میشدی عیبی نداره

خود خردمند گفته بود اگر مثلا شکلات هوس کردین نمی خواد بزارید گشنه بشین می تونید یه تیکه ی کوچولو بزارید تو دهنتون و با رعایت آروم و آگاهانه خوردن بخوریدش تا ارضا روحی بشید
      البته تا می تونید به خودتون بقبولونبد که فقط وقتی گشنه هستید غذا باید بخورید
      موفق باشی
      بوووووس
      نقل قول نوشته اصلی توسط پانيذم نمایش پست ها
      پس چرا من هر چقدر 4 تا دستور رژيم رو انجام ميدم بجاي اينكه سير شم گشنه تر ميشم
      سلااااااااااااااااااااااا اااااام عزیز دلللللللللللم
      اصلا نگران نباش
      به هیچ وجه
      تا زمانی که احساس میکنی گشنت میشه یعنی به حد لازم آروم نخوردی
      فقط نیاز به تمرین داره همیییییین
      خیالت راحت باشه منم هفته ی اول هنوز نمی تونستم این قانونا رو درست رعایت کنم
      قلقش دستت میاد عزیزم تو هیچ فرقی با ما نداری تنها تفاوتت با ما اینه که تجربه ی این روشو نداری و باید به خودت این فرصتو بدی
      بووووووووووووس

توتی: راستش یلدا یه مشکلی که دارم اینه که من اصن در طول روز گشنم نمیشه. ینی صب که بیدار میشم گشنم نیس امروز از خواب که پاشدم گشنم نبود. تا ساعت 2 بعداز ظهر هیچی نخورده بودم ولی گشنم نبود فقط یه کمی سرم درد گرفته بود

برا همین نشستم یه کمی ناهار خوردم. یلدا چی کار کنم این قضیه رو؟؟؟؟

انشاالله عزیز دلم
      توتی جونم شما زمانی که از خواب دیر بیدار میشی بدنت از مرحله ی گرسنگی گذشته یعنی وقتی خواب بودی گشنه شدی و چون متوجه نمیشدی بدنت متابولیسمتو به شدت پایین آورده (چون چیزی از غذا بهش نرسیده ) و داره از ذخایر بدنت استفاده می کنه به همین خاطره گرسنه نشدی ولی سردرد ناشی از کمبود غذا گرفتی
      راهش اصلا سخت نیست
      من هم صبحا دیر پا میشم همین طوریم
      هر وقت پا شدی دو لقمه از هر چی خواستی بنداز دهنت و با رعایت آروم خوردن اون دوتا لقمه ی کوچیکو بخور بعد دست نگه دار
      به زودی با خوردن همون دو لقمه متابولیسمت فعال میشه و گرسنه میشی حالا وقتشه غذا بخوری با رعایت هر 4 قانون
      وااااای چه راه حل جالبیییییییییی

یه عالمه مرسی یلدا جونم آره من معمولا طرفای ساعت 6 صب گشنم میشه گاهی انقد گشنم میشه که بیدار میشم از خواب!!! ولی خب چون خوابالو هستم میگیرم میخوابم و اهمیت نمیدم.

با این روشی که شما گفتی مشکل حل میشه چون دقیقا امروز بعد از ناهار خوردنم بود که تازه یه کم یه کم گشنم میشد. واقعا مرسی

یلدا جون یه سوال دیگم دارم ازت گلم اینکه توی این روش تکلیف خوردنه چیزایی که ربطی به گرسنگی نداره چی میشه؟؟؟ مثلا چای با قند؟ قند چیزی نیس که آدم به خاطر گرستگی با چاییش قند بخوره. اینو مثال میزنم.

شاید چیزای دیگم باشه ک به ذهن من نرسید...

یه سوال دیگم دارم اونم اینه که یلدا جون همه دوستان میگن برای بهتر کاهش داشتن باید آب زیاد خورده بشه. خود پل مکنام گفته هر وقت گرسنه شدید اول آب بخورید حالا موضوع من اینه که بخاطر مزاجم شما به من

گفتی بدنم پر از آبه و زیاد آب نخورم. میشه بگی من باید چی کار کنم؟؟؟

قربونت عزیزم
      عزیزم ایرادی نداره من هر شب با چاییم یه شکلات می خورم چون متابولیسم بدن بالا رفته سوزوندن این یه قند یا شکلات براش کاری نداره
      ولی اگر شیرینی هوس کردی یه گاز بزن و قانون آروم و آگاهانه خوردنو رعایت کن اگر گشنه نباشی که معمولا با یکی دوتا گاز زدن شیرینی میلت بر طرف میشه(البته اگر آگاهانه خوردن و آروم خوردنو کاملا رعایت کرده باشی)
      اگرم که گشنت نبود با 4 قانون به خوردن شیرینی ادامه بده و لذت ببر
      در مورد سوال دومت توتی جون میدونی که منم مزاجم تره و رتوبتم بالا بود ولی از اونجایی که این رژیم متابولیسم و در واقع حرارت بدنو خیلی بالا میبره نیاز ما به آب خیلیه
      من قبل این 5 روز اصلا آب نمی خوردم ولی الان به شدت آب می خورم چون واقعا تشنم میشه
      پس هر وقت تشنت شد آب بخور و اگر قبل غذا بدون تشنگی می خوای آب بخوری فقط چند جرعه کافیه تا بفهمی تشنت بوده یا گشنه
      در ضمن اگر درست غذا بخوری اصلا نباید موقع غذا تشنت بشه چون به طور طبیعی با آروم غذا خوردن بزاق دهنت ترشح زیاد می کنه و تو رو بی نیاز از خوردن آب یا هر مایع دیگه ای میکنه و خوشبختانه همین باعث دفع رطوبت اضافی از بدنت میشه چون بذاق از آب بدن درست میشه تازه این روش باعث برطرف شدن ی ب و س ت هم میشه

یلدا جون تو واقعا فرشته ی نجاتی. باید به جای عنوان خانوم ناظم بهت عنوان فرشته ی نجات رو بدن

خیلی با جوابات منو راهنمایی کردی عشقم. شک ندارم که هفته آینده کاملا حس کاهش خواهم داشت.البته تا آخر بهمن خودمو وزن نمیکنم.

- - - Updated - - -
      ویرایش توسط یلدا : 12 بهمن 1392 در ساعت 19:30

15. 9 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

aazaa (08 آذر 1394),azi110 (21 بهمن 1392),elham4004 (13 بهمن 1392),mahbobe (24 بهمن 1392),shine (23 بهمن 1392),مهران (15 بهمن 1392),یکتا اذری (21 شهریور 1394),پریا65 (21 بهمن 1392),خوشگل (21 اسفند 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      2.53
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      سلام

بچه ها جون خواهش میکنم گزارشاتون رو توی تاپیک رژیم گروهی بدین: http://www.forum.zibatan.ir/%D8%B1%D...86%D8%AF-5437/

اینجا فقط خلاصه ی کتاب هست. برای همگروه شدن با بچه های این روش به تاپیکی که گذاشتم مراجعه کنید.
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

17. 2 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

mahbobe (29 بهمن 1392),خوشگل (21 اسفند 1392)

mina.foroozesh آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      152
      وزن شروع
      87
      وزن هدف
      هدف دوم78
      وزن فعلی
      80
      حالت من
      ShadOsarhal
      من هم با این روش دارم لاغر میشم
      کاش همه از این روش استفاده میکردن
      و رژیمهای خطرناک نمیگرفتن
      من میتوانم...

19. کاربر زیر پست mina.foroozesh را لایک کرده است:

خوشگل (21 اسفند 1392)

mina.foroozesh آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      152
      وزن شروع
      87
      وزن هدف
      هدف دوم78
      وزن فعلی
      80
      حالت من
      ShadOsarhal
      ممنون از اینکه زحمت کشیدید و خلاصه کتاب را گذاشتین
      ان شالله همه یاد بگیرن به جای گرفتن رژیمهای ناصحیح که بیشتر باعث چاقیشون میشه از این روش راحت بهره ببرن
      من میتوانم...

21. 2 کاربر، ارسال mina.foroozesh را لایک کرده اند:

Zenith (19 اسفند 1392),خوشگل (21 اسفند 1392)

fatiii آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      1مترو156
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      76
      زیباتنی های عزیزم منم میخوام از امروز این رزیم رو بگیرم فقط اگه میشه راهنمایی کنین
      مثلا چیزایی که امکان لاغر کردنو داره مثلا خوردن دو لیوان اب ولرم ناشتا یا سرکه سیب رو میشه با این رزیم انجام داد؟
      یا اونارم باید گذاشت کنار؟

23. 3 کاربر، ارسال fatiii را لایک کرده اند:

aazaa (08 آذر 1394),parchami7 (16 خرداد 1393),یلدا بانو (07 خرداد 1393)

• صفحه 2 از 18
  • نخستنخست
  • 123412 ...
  • آخرینآخرین