انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس زیباتن در فیس بوک

شاخه گلی برای زیباتن فروشگاه زیباتن تولبار زیباتن آموزش یادگاری راهنمای تازه کاران
زیباتن  میخوای برای کاهش وزن با دوستای زیباتنیت همراه بشی؟

دفترچه کاهش وزن بساز پیکان نوار کاهش وزن بساز پیکان در گروهبندی ها شرکت کن پیکان در مسابقات زیباتن شرکت کن پیکان سوالاتت رو از سایرین بپرس و بطور مستمر در هر بخش از زیباتن فعالیت کن. ( آموزش کامل)

سیبیتا تبلیغ شما کامبوجا سی دی ورزشی ایروبیک سئو رایگان

فیلم های ورزشی جیلیان
صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 125
Like Tree6Likes

موضوع: رژیم کاهش وزن جی ام

1. Top | #1
    تو باغ سبز زیباتن 5 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.29
    قد
    163
    وزن شروع
    83
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    76
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khaste

رژیم کاهش وزن جی ام

با اجازه مدیر سایت من یک رزیم جدید پیدا کردم که براتون میزارم
    فواید رژیم جی ام :
    این رژیم 7 روزه برای کارمندان شرکت جنرال موتور در نظر گرفته شده است. مهمترین هدف از این برنامه غذایی به دست آوردن سلامتی و تناسب اندام می باشد.
    یک نگاه اجمالی به فواید این رژیم برای قانع کردن در مورد اهمیت و موفقیت آن کافی است. با این رژیم 7 روزه می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید? همچنین در کاهش چربی اطراف شکمی نقش بسزایی دارد. مواد طبیعی که برای پوست لازم است وارد بدن می شود? مواد سمی از بدن خارج شده و شما می توانید احساس سبکی و شادابی کنید.
    در ظاهر این برنامه رژیمی سخت به نظر می رسد اما اگر 2 روز اول آن را با موفقیت بگذرانید? ادامه آن برایتان آسان خواهد شد. پس از اتمام مدت زمان تعیین شده به روشنی معلوم می شود که شما در برابر هر چیزی که باعث شکسته شدن رژیمتان شده? مقاومت کرده اید.
    روز اول: همه میوه ها و آبمیوه ها جز موز مجاز هستن.
    فقط میوه مصرف کنید? البته جز میوه هایی که شامل موز? انبه و انگور باشند. در عوض? به مقدار زیادی هندوانه? خربزه? انار? سیب? لیموترش? پرتقال? توت فرنگی و هر نوع میوه دیگری که دوست دارید می توانید استفاده کنید. در طول روز می توانید در صورت نیاز 20 واحد از آنها را مصرف کنید ولی چیزی را جایگزین نکنید.
    روزدوم: سیب زمینی ندارد می توانید سوپ سبزیجات سبک بخورید ابمیوه هم مجاز نیست
    فقط سبزی بخورید. روزتان را با سیب زمینی پخته و یک قاشق چایخوری کره شروع کنید. باقیمانده روز از سبزی های پخته شده یا نپخته شده بدون روغن استفاده کنید. یادتان باشد بیشتر از یک عدد سیب زمینی در طول روز استفاده نکنید. همچنین شما می توانید از کلم? هویچ? خیار? کدو و سایر سبزیجات در طول روز استفاده کنید و برای اینکه غذایتان طعم خوبی داشته باشد? می توانید به آن ریحان و پونه اضافه کنید. اگر بتوانید این دو روز را به خوبی بگذرانید? نصف مرحله را برنده شده اید.
    روز سوم: سوپ مصرف نکنید
    ترکیبی از روز اول و دوم است به این معنا که می توانید هم از میوه جات و هم از سبزیجات استفاده کنید. اما موز و سیب زمینی استفاده نکنید. ضمنا یادتان باشد که مقدار زیادی آب مصرف کنید.
    روز چهارم:
    موز و شیر بخورید. شما این آزادی را دارید که 5 عدد موز و 5 لیوان شیر بخورید. به شما گفته شده که موز ممکن است باعث برگشت وزن شما شود. در این رژیم موز به عنوان منبعی سرشار از سدیم و پتاسیم می باشد و در این مدت مصرف نمک به طور قابل توجهی کاهش می یابد. شما می توانید از یک سوپ رقیق شده که شامل گوجه فرنگی? پیاز و سیر باشد استفاده کنید. بعد از گذشت 3روز? یک فرصتی است تا از مصرف میوه و سبزی رها شوید.
    روز 5 تا 7 پروتیین هست فقط سوپ و پنیر ندارد

روزپنجم: در این روز شما می توانید جوانه? گوجه فرنگی و پنیر خانگی مصرف کنید. همچنین می توانید از مقدار قابل توجهی جوانه? گوجه فرنگی و پنیر خانگی مصرف کنید. همچنین شما می توانید از مقدار قابل توجهی سویا و جوجه استفاده کنید. رژیمتان را با سوپ تکمیل کنید. آب زیادی بنوشید تا از تشکیل اوره در بدنتان جلوگیری شود.
    روز ششم:
    مانند روز پنجم شما می توانید جوانه? پنیر خانگی? مقدار قابل توجهی سویا و سایر سبزیجات را مصرف کنید. ضمنا یادتان باشد از سوپ برای تکمیل رژیم استفاده کنید.
    روز هفتم:
    این روز آخر است و شما باید در حال حاضر احساس سبکی و خوشحالی داشته باشید. در این روز شما می توانید از آبمیوه? یک کاسه برنج و هر نوع سبزی که بخواهید استفاده کنید. اگر شما تصمیم دارید برای زمان خاصی وزن کم کنید. باید حداقل 2 ماه قبل از آن این رژیم را شروع کنید .البته فراموش نکنید که باید یک وقفه 3 تا 4 روزه با رژیم های بعدی خود داشته باشید.
    دوستای عزیز این رژیم رو 3 روز آخرش رو مترجم بر اساسی که نمی دونم ترجمه کرده و همه به این 3 روز که می رسن کاهش وزنشون استاپ می کنه عملا این 3 روز کسی وزن کم نمی کنه چون شاید به دلایلی که نمی دونم تو رژیم اصلی دست برده شده و ترکیبات و هدفی که برای کاهش بوده خراب شده پنیر و سبزیجات و سویا و سوپ هیچ ترکیبی نیستن که لاغر کنن در صورتی که این رژیم گفته 5-8 کیلو کاهش خواهید داشت و نباید 3 روز آخر استاپ بده که این ترجمه می ده در نسخه انگلیسی این رژیم 7 روزه مجاز به مصرف سبزیجات غیر نشاسته ای و 3-4 وعده پروتیین بدون روغن هستید هر وعده تقریبا 150 گرم گوشت قرمز ماهی یا مرغ تخم مرغ هم جزش نیست .

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند. ]
    موضوع: [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند. ]

ویرایش توسط fofoli : سه شنبه ۲۴ تیر ۹۳ در ساعت ۰۳:۳۶ بعد از ظهر دلیل: اشکالات در رژیم
    *Star* این را میپسندد.

2. 56 کاربر اعلام کرده اند که ارسال solaleh را خوانده اند:

$*~fire~*$ (یکشنبه ۰۶ مرداد ۹۲),*ava* (جمعه ۱۸ مرداد ۹۲),*فرناز* (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲),amina (سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۲),asal (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),Atefe (چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۲),ati.m (یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۲),ava_av (جمعه ۰۲ اسفند ۹۲),azi1 (سه شنبه ۰۲ مهر ۹۲),BABY (سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۲),baharmama (شنبه ۲۹ تیر ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),dani (سه شنبه ۲۳ مهر ۹۲),faryadekavak (دوشنبه ۱۸ شهریور ۹۲),fateme (دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۲),fifi (یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۲),hamraz (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),mahbanoo79 (سه شنبه ۲۵ تیر ۹۲),mahbobe (پنجشنبه ۱۲ دی ۹۲),maral. (یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۲),Maria (چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۲),mehi (پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۲),nafisehjoon (شنبه ۱۸ خرداد ۹۲),parchami7 (پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۲),parva (شنبه ۱۸ خرداد ۹۲), rara (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲),S2H (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲),sara (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),shima ban (چهارشنبه ۰۸ خرداد ۹۲),shine (پنجشنبه ۰۶ تیر ۹۲),silver (دوشنبه ۰۷ بهمن ۹۲),tanya (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),فروزان (یکشنبه ۳۰ تیر ۹۲),لیلا خانوم (دوشنبه ۲۱ مرداد ۹۲), مملي شيطون (جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۲),مامان خانومی (چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۲),نگین22 (دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۲),هستی.a (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),وانیا22 (دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۲),کاساندان (دوشنبه ۰۹ دی ۹۲),گندم1360 (یکشنبه ۰۶ مرداد ۹۲),پـــر (پنجشنبه ۰۳ مرداد ۹۲),ven00s (شنبه ۱۹ مرداد ۹۲),yalda (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),zari 1387 (چهارشنبه ۰۹ مرداد ۹۲), Zenith (یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۲),آلاهیدا (سه شنبه ۱۰ دی ۹۲),افرا (چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۲),اایدا (پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۲),اسماء (دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۲),تیرمه (سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۳),حنانه (جمعه ۱۰ خرداد ۹۲),رها بانو (دوشنبه ۲۱ مرداد ۹۲),ساعده (چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۲),عطرین (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲)

3.  

4. Top | #21
    تو باغ سبز زیباتن 17 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    4.75
    قد
    165
    وزن شروع
    79
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    65
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    50
    حالت من
    Movafagh
    نقل قول نوشته اصلی توسط * ونوس * نمایش پست ها
    فی فی جون فارس گپ بزن تا ما هم بفهمیم .... ملون دیگه چیسه ؟؟؟؟زیباتن
    ملون یه نوع خربزه هست
    اندازه یه پرتقال بزرگ هست... از خانواده خربزه هست عزیزم...
    در مقاله اصلی برای روز 5-6 گوشت گاه بدون چربی توصیه کرده ..از جوجه نگفتهو...نمی دونم فرقی می کنه یا نه...:47:
    [SIZE=4][COLOR=#00ff00]خدایا هیچ وقت نگاهت رو از من نگیر که به نگاه تو خوشنودم
    [/COLOR][/SIZE]

5. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال fifi را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲), Zenith (دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۲)

6.  

7. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    4.75
    قد
    165
    وزن شروع
    79
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    65
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    50
    حالت من
    Movafagh
    در ضمن نوشته می تونید برای نوشیدنی
    آب + لیمو
    چایی سیاه و ...
    آب میوه همون میوه ها در روز
    و قهوه بدون شیر و شکر
    استفاده کرد
    [/COLOR][/SIZE]

8. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال fifi را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲), Zenith (دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۲)

9. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    4.75
    قد
    165
    وزن شروع
    79
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    65
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    50
    حالت من
    Movafagh
    در سایت رژِیم تغذیه خود جنرال موتور .. افرادی که رژیم گرفتن نوشتن تا 7 کیلو کم کردن !!!
    عالییییییییییه
    من میام باز هم گزارش می دم..تا اینجا که خیلی خوب بود.اصلا گشنگی سختی نداشت:67:
    [/COLOR][/SIZE]

10. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال fifi را خوانده اند:

11. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.29
    قد
    163
    وزن شروع
    83
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    76
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khaste
    دوستان من هنوز وزن نکردم ولی سایزم کم شده طوری که لباسهای 65 کیلویم همه اندازم شده
    من بعد یک هفته رزیم چربی سوزی می خوام همین رزیم رو شروع کنم

12. 8 کاربر اعلام کرده اند که ارسال solaleh را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),fifi (یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲),shine (پنجشنبه ۰۶ تیر ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲), Zenith (دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۲)

13. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    4.75
    قد
    165
    وزن شروع
    79
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    65
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    50
    حالت من
    Movafagh
    واقعاااا؟ پروتینی؟
    ایول چه خوووب
    من تا 64 نشک لباساش اندازم نمی شه
    چون چاقی شکمی و معده دارم
    [/COLOR][/SIZE]

14. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال fifi را خوانده اند:

15. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.29
    قد
    163
    وزن شروع
    83
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    76
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khaste
    امروز روز اخر رزیمم بود فکر نمی کنم خیلی کم مرده باشم ولی سایزم کم شده
    در نهایت رزیم خوبی بود مخصوصا برای ماههای گرم سال که اشتها به غذاهای پختنی کمتره
    من بعد از یک هفته دوباره شروع میکنم به ادامه همین رزیم تا وزن دلخواه

16. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال solaleh را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲), Zenith (دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۲)

17. Top | #27
    زیباتن

تو باغ سبز زیباتن 11 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.39
    قد
    164
    وزن شروع
    100
    وزن هدف
    70
    وزن فعلی
    67
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Movafagh
    نقل قول نوشته اصلی توسط fifi نمایش پست ها
    2 کیلو کم کردی؟
    عین خودش رفتی ؟ بخ نظر میاد خیلی بیشتر کم کنه که؟!:291:
    من کلا از استایل رژِیمش خیلی خوشم اومد

من 1.5 کیلو کم کردم و 3 سایز

بدن هر کس عکس العملش در قبال تغییر در رژیمهای سریع فرق میکنه

حس سبکی بدن من در این چند روز و سمومی که دفع کردم بیشتر برام جالب بود
    [FONT=comic sans ms][COLOR=#CC66FF][RIGHT]زندگی قانون باورها و لیاقتهاست، همیشه باور داشته باش لایق بهترین هایی . ..[/RIGHT]
    [/COLOR][/FONT]

18. 9 کاربر اعلام کرده اند که ارسال BiBi را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),fifi (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲), Zenith (سه شنبه ۰۷ خرداد ۹۲),بشرا (یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۲),خوشبختی (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲)

19. Top | #28
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    راهنمای روش های رژیم
    میانگین پست در روز
    9.83
    قد
    172
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    بدنسازي
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    20
    حالت من
    Khoshhal
    دیگه 2کیلو 1کیلو و نیم برای کسایی که قبلا هم رژِیم داشتن عالیه فکر کنم اگه کسی اولین رژیم شروع کنه 3کیلو 3کیلو و نیم بیاد پایین
    به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

20. 8 کاربر اعلام کرده اند که ارسال شهرزاد را خوانده اند:

*aida* (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲),sara (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲), Zenith (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲)

21. Top | #29
    زیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    6.36
    وزن هدف
    48
    وزن فعلی
    51.800
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Ashegh
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوستای گلم جزئیات رو تو تاپیک روش ها بیان نکنید. بذارید دو سه روز که از رژیمتون گذشت بیاین بگین در چه حالین یا وقتی در بین رژیم وزن کردین(حتی اگه روز دوم بود) بیاین بگین. یا در پایان رژیم بیاین گزارش بدین. به طور کلی میخوایم تاپیک فقط حاوی پست های مفید باشه که کاربران بعدی که میخوان بدونن تجربیات دیگران در این مورد چی بوده به دردشون بخوره. جزئیات رو تو دفترچه هاتون بگید تا یه گزارش کامل و آرشیو شده داشته باشید
    فصل ستاره چینی من و توست...

22. 10 کاربر اعلام کرده اند که ارسال Zenith را خوانده اند:

*aida* (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),fereshteh (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲),sara (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲),رها بانو (یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۲), شهرزاد (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲)

23. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.29
    قد
    163
    وزن شروع
    83
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    76
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khaste
    رزیم من تموم شد 2/5 کیلو کم کردم خیلی راضی بودم .
    بعد از یک هفته می خوام دوباره شروع کنم

24. 12 کاربر اعلام کرده اند که ارسال solaleh را خوانده اند:

*aida* (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۲),fereshteh (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲),rkarimi (سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲),sara (چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۲),لیلا خانوم (دوشنبه ۲۱ مرداد ۹۲), مملي شيطون (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),yalda (جمعه ۰۳ خرداد ۹۲),yassaman (سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۲), Zenith (سه شنبه ۰۷ خرداد ۹۲),خوشبختی (شنبه ۰۴ خرداد ۹۲),رها بانو (یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۲)

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

، create، fish، malihe، soniya، فقط، فلفل، فواید، فکر، فر، فرنگی، فردا، قند، قهوه، قابل، قارچ، قاشق، قبل، قرار، قشنگ، كم، كه، لوبیا، لیمو، لازم، لاغر، لطفا، مقاومت، مقدار، ممنون، ممکن، من، منم، موفق، موفقیت، موفقیتت، مواد، مورد، موز، می، میوه، میکنم، میکنه، میتونی، میخوام، میزان، میشم، میشه، مکمل، مانکن، ماه، ماهی، ماهیتابه رژیمی، متن، متنوع، مدل، مدیر، مدت، مرحله، مرغ، مصرف، مطمئن، معجزه، معده، معروف، چقدر، نقش، نمی، نمیشه، چند، چه، چون، نوشیدنی، نوع، چی، نیم، نیاز، چیزی، نیست، نکنید، نکته، نکردن، نگاه، چاق، ناهار، چای، چایی، ناشتا، نباید، نتیجه، نخود، ندارم، چرا، چرب، چربی، نسخه، چشم، نشه، نظر، هفت، هفته، هم، همه، همین، همگی، همراه، هندوانه، هویج، هیچ، ها، های، هایی، هدف، هر، هرچه، هست، هستم، ولی، وارد، ورزش، وزن، وزنم، وعده، يعني، یه، یک، یکی، یا، یعنی، کلم، کلی، کم، کمی، کمک، کمکم، کمتر، کنم، کنن، کنی، کنین، کنید، کنار، که، کیلو، کیلوگرم، کالری، کامل، کانادایی، کاهش، کاذب، کار، کباب، کجا، کدو، کرفس، کرم، کرد، کردم، کردن، کرده، کس، گل، گندم، گوجه، گوشت، گیلاس، گیر، گرفتم، گرفتن، گرفته، گرم، گزارش، پوست، پیاز، پیش، پایین، پروتیین، پس، with، آماده، آن، آنها، آهن، آب، آخه، آخر، آرزوی، آسان، الان، ام، امیدوارم، اما، امتحان، امروز، انواع، انگور، انگیزه، اندام، اهمیت، اول، اون، اين، این، اینکه، اگه، اگر، اجمالی، احتمال، احساس، اخر، ادامه، از، اسفناج، است، استفاده، استپ، اش، اصل، اصلی، اضافه، بچه، به، بهتر، بود، بودم، بوده، بین، بیا، بیشتر، بگو، بگیریم، با، بانوی، باهم، بايد، باید، باز، باش، باشه، باشی، باشیم، باشید، باعث، بخورم، بخوری، بخورید، بخشی، بدن، بدنم، بده، بدون، بدید، برم، برنامه، بره، بروکلی، برگ، برای، بسیار، بشه، بعد، بعدی، بعدش، تقریبا، تموم، تمام، تنها، تناسب، تهیه، تو، تونم، توی، توجه، توصیه، تا، تازه، تخم، تره، ترجمه، تصمیم، تعیین، جلوگیری، جمعی، جو، جون، جوجه، جی، جان، جای، جایگزین، جدی، جدید، حال، حالم، حالا، حتما، حتی، حداقل، حذف، حساسیت، خونه، خواهی، خواستم، خوب، خوبم، خوبه، خود، خودم، خودش، خورم، خوری، خوراکی، خورد، خوشحال، خیلی، خاله، خانگي، خانگی، خدا، خرما، دفترچه، دفعه، دقیقه، دلیل، دلخواه، ده، دهنده، دو، دوم، دونم، دوباره، دوران، دوست، دوستان، دیگه، دیگری، دارم، داره، داری، دارید، داشت، داشتم، داشتن، داشته، در، درد، درست، دست، دسته، دستور، ذرت، رها، رو، روی، روز، روزه، روزی، روزای، روغن، رژيم، رژیم، رژیمم، رژیمی، را، راهنماییم، راحت، رزیم، رسد، رشته، زمینی، زمان، زیاد، زیاده، زیر، زبان، سلیقه، سلام، سلامتی، سنجد، سه، سوم، سویا، سوپ، سوال، سیاه، سیب، سیر، سالاد، سایت، سایر، ساده، ساعت، سبز، سبزی، سبزیجات، سخت، سخته، سختی، سرکه، سرخ، شما، شماری، شنبه، شه، شهرزاد، شوید، شود، شیر، شیرین، شیرینی، شکمی، شاید، شاد، شادابی، شد، شدم، شدن، شده، شروع، شرح، صورت، صبح، صحیح، ضعف، طلایی، طوری، طبیعی، طعم، عنوان، عوض، عالی، عدد، عزیزم، غذا، غذایی

نمایش برچسب‌ها

زیباتن مجوز های ارسال و ویرایش