انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس زیباتن در فیس بوک

شاخه گلی برای زیباتن فروشگاه های زیباتن تولبار زیباتن آموزش یادگاری راهنمای تازه کاران
زیباتن  میخوای برای کاهش وزن با دوستای زیباتنیت همراه بشی؟

دفترچه کاهش وزن بساز پیکان نوار کاهش وزن بساز پیکان در گروهبندی ها شرکت کن پیکان در مسابقات زیباتن شرکت کن پیکان سوالاتت رو از سایرین بپرس و بطور مستمر در هر بخش از زیباتن فعالیت کن. ( آموزش کامل)

تبلیغ شما سیبیتا داروی لاغری و چاقی کامبوجا سی دی ورزشی ایروبیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: رژیم پویا کاشانی

1. Top | #1
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.62
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin

رژیم پویا کاشانی

رژیم سرکار خانم دکتر پویا کاشانی
    این رژیم یکی از روش های محبوب در بین ایرانیان می باشد.

حذف محتوای این پست توسط Zenith
    دلیل: ما همیشه تو زیباتن از دوستان عزیزمون خواستیم به حقوق هم وطنانمون احترام بذارن و اگر مطلبی از محیط اینترنت کپی میکنن، حتما منبع رو ذکر کنن. دلیل این مورد هم اینه که به شخصه به عنوان مدیر زیباتن روی حق و حقوق افرادی که از مطالبشون در سایتمون استفاده میشه حساسم. اما این بار موضوع قدری فرق میکنه. سرکار خانم دکتر پویا کاشانی عزیز با بنده تماس گرفتن و گفتن دوست ندارن رژیمشون در یه محیط عمومی منتشر بشه، حتی با ذکر منبع. خب این کاملا حق طبیعی ایشونه که نخوان نتیجه ی زحمات و تجربیات پربار و ارزشمند چند سالشون به راحتی در محیط نت تکثیر بشه. اینه که با پذیرش کامل فرمایششون و با احترام کامل به حق شرعی و قانونیشون، من(Zenith) ضمن عذرخواهی از یلدای گلم که ناچارم محبتش در خصوص این مطلب رو از زیباتن دریغ کنم، محتویات این پست رو حذف میکنم و این تاپیک رو می بندم. از شما دوستای فهیم و عزیزم هم میخوام اگر میخواید از روش ایشون استفاده کنید به هیچ عنوان تو نت دنبالش نگردید. بلکه با رعایت حق ایشون کتابشون رو خریداری بفرمایید.

شاید با این توضیحات گروهی از عزیزان بگن خب پس چطور روش رژیم سایر پزشکان هنوز تو سایت هست؟! ببینید اولا هر پزشکی سیاست های خاص خودش رو داره. عده ای از عزیزان شاید بخوان رژیمشون به عنوان نمونه ای تخصص بالاشون در سطح نت منتشر شده باشه. بعضی افراد هم مثل همین خانوم دکتر عزیز و دوست داشتنی و صمیمی، پویا کاشانی، که من واقعا از مصاحبت با ایشون لذت میبرم، دوست دارن نتیجه ی زحماتشون فقط از کتابشون پیگیری بشه، ثانیا در مورد سایر پزشکان چه منبعی موثق تر از ذکر نام خود پزشک؟! ما در تمام روش های رژیم مربوط به پزشکانی که در سایت قرار دادیم ضمن ذکر نام خود پزشک، حتی نکات مثبت دیگه ای از نظرات اون پزشکان رو هم ذکر کردیم و این خودش به نوعی تبلیغ علم و تخصص اون پزشک تلقی میشه.
    در عین حال و علی رغم توجه به این دو مورد، باز هم اگر پزشک عزیزی به من اشاره کنن که دوست ندارن روش رژیمشون در زیباتن قرار بگیره، قطعا نسبت به حذف سریعش اقدام میکنم. کاربران عزیزمون در زیباتن هم اصلا نگران این موضوع به جهت بعد محتوایی زیباتن نباشند. اگه دقت کنید تعداد رژیم های ترجمه شده ی سایت ما که زحمتش هم توسط بعضی از مدیران خودمون داره کشیده میشه بیشتره. اینه که ما هرگز غنای محتوایی بخش "روش های رژیم" زیباتن رو از دست نخواهیم داد.
    ویرایش توسط yalda : سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۲ در ساعت ۰۳:۴۲ بعد از ظهر
    فقط بخاطر مردم تغییر نکن.
    این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند.....

2. 18 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

*aida* (یکشنبه ۰۵ خرداد ۹۲),6236sara (پنجشنبه ۰۵ اردیبهشت ۹۲),Atefe (شنبه ۲۸ بهمن ۹۱),banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),diana (یکشنبه ۱۶ تیر ۹۲),elham29 (سه شنبه ۱۲ دی ۹۱),golii (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲),Kiki (چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۲),lila a (شنبه ۲۲ تیر ۹۲),maral. (چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۲),parchami7 (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲),shiva1 (پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۲), مملي شيطون (چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۲),مامی مرضیه (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),کیجا (سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۲), Zenith (دوشنبه ۱۱ دی ۹۱),اایدا (شنبه ۳۰ شهریور ۹۲),خورشید (یکشنبه ۰۱ بهمن ۹۱)

3. داروی لاغری

4. Top | #2
    زیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    7.75
    وزن فعلی
    50
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khoshhal
    نوشته های وبلاگ
    4
    باز یلدا اومد با یه روش جدید. ممنون یلدا جان. راستی نمیدونید با این روش چقدر و در چه مدت کاهش وزن اتفاق میفته؟

5. 5 کاربر اعلام کرده اند که ارسال Zenith را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),elham29 (سه شنبه ۱۲ دی ۹۱),mehrzzz (دوشنبه ۲۵ آذر ۹۲),nafisehjoon (چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۲),yalda (جمعه ۱۵ دی ۹۱)

6. Top | #3

تو باغ سبز زیباتن 8 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.56
    قد
    163
    وزن شروع
    63.8
    وزن هدف
    52
    وزن فعلی
    57.9
    به نظرم رژیمش عالیه.چون هیچی پر کالری تر از چربی و روغن و شکر نیست
    ممنون یلدا جون
    تقریبا دستم اومد چه کنم
    متشکرم

7. 4 کاربر اعلام کرده اند که ارسال elham29 را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),ftnia (سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱),yalda (جمعه ۱۵ دی ۹۱), Zenith (سه شنبه ۱۲ دی ۹۱)

8. Top | #4
    تو باغ سبز زیباتن 2 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    153
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    61
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Pakar
    سلام دوستان
    منم میخوام لاغر شم:(
    154 قد دارم و وزنم رو دقیق نمیدونم الان:( ولی فک کنم 60باشم:(
    اینو کسی امتحان کرده؟ چند روزه عمل میکنه؟
    یه جا خوندم روزانه نیم کیلو کم میکنه
    ولی نمیدونم درسته یا نه
    میخوایم با مامانم عملیش کنیم ولی نمیدونم جواب بده یا نه
    من اراده ندارم برا همین میخوام سریع لاغر شم:(
    در حد یک یا دو هفته:(
    میشه راهنما ییم کنید؟!
    در ضمن سنم هم بیست و یک هست

9. 5 کاربر اعلام کرده اند که ارسال minis را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),fereshteh (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),hamraz (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),yalda (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲), Zenith (شنبه ۱۷ فروردین ۹۲)

10. Top | #5

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    7.75
    وزن فعلی
    50
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khoshhal
    نوشته های وبلاگ
    4
    minis جان از این روش یلدا اطلاعات بیشتری داره. منتظر میمونیم بیاد برامون بگه. ولی کلا اگر به هر دلیل تصمیم داری سریع وزن کم کنی تو قسمت روش های رژیم، راه های دیگه ای هم هست. اونا رو دیدی؟ با بررسی اونا تصمیم گرفتی این روش رو امتحان کنی؟

11. 4 کاربر اعلام کرده اند که ارسال Zenith را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),fereshteh (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),hamraz (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),yalda (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲)

12. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    153
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    61
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Pakar
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
    minis جان از این روش یلدا اطلاعات بیشتری داره. منتظر میمونیم بیاد برامون بگه. ولی کلا اگر به هر دلیل تصمیم داری سریع وزن کم کنی تو قسمت روش های رژیم، راه های دیگه ای هم هست. اونا رو دیدی؟ با بررسی اونا تصمیم گرفتی این روش رو امتحان کنی؟
    مینا هستم :04:
    بله خوندم! ولی به نظرم معقول نیم اومدن. جز اونایی که توسط افراد معروفی تجویز شدن . ولی اونا هم مدت زمانشون طولانیه!
    مشورت کردم با مامانم گفت این روش معقوله. ولی اینکه نوشته سریع برمیگرده آدم رو اراده ش رو سست میکنه :28: من که خدایی اراده م سست هست :19:
    البته اونا هم به نظرم ستم اومدن :61:

13. 5 کاربر اعلام کرده اند که ارسال minis را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),fereshteh (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),hamraz (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),yalda (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲), Zenith (شنبه ۱۷ فروردین ۹۲)

14. Top | #7

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    7.75
    وزن فعلی
    50
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khoshhal
    نوشته های وبلاگ
    4
    باشه مینا جان. درست هم همینه که هر روشی رو خودت صلاح میدونی بگیری. یلدا دستش بنده . امروز فردا میاد جوابت رو دقیق تر میده.

15. 5 کاربر اعلام کرده اند که ارسال Zenith را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),fereshteh (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),hamraz (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),minis (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),yalda (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲)

16. Top | #8
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.62
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin
    نقل قول نوشته اصلی توسط minis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم میخوام لاغر شم:(
    154 قد دارم و وزنم رو دقیق نمیدونم الان:( ولی فک کنم 60باشم:(
    اینو کسی امتحان کرده؟ چند روزه عمل میکنه؟
    یه جا خوندم روزانه نیم کیلو کم میکنه
    ولی نمیدونم درسته یا نه
    میخوایم با مامانم عملیش کنیم ولی نمیدونم جواب بده یا نه
    من اراده ندارم برا همین میخوام سریع لاغر شم:(
    در حد یک یا دو هفته:(
    میشه راهنما ییم کنید؟!
    در ضمن سنم هم بیست و یک هست
    مینا جان
    به زیباتن خوش اومدی
    عزیزم با توجه به سن کمت و قدت فکر میکنم 45 تا 49 کیلو برات وزن خوبی باشه البته هرچی به 45 نزدیکمتر باشه بهتره پس با احتساب اینکه 60 کیلو باشی 11 تا 15 کیلو اضافه وزن داری و مطمئنا این کاهش وزن نیازمند صبوری هست یه شبه این همه وزن اضافه نشده که انتظار داشته باشی زود از بین ببریش
    رژیم پویا کاشانی رژیم خوبیه اما هر رژیمی نیاز داره تا بعدش کاملا رعایت کنی تا برنگرده
    من بهت پیشنهاد میکنم برای شروع از رژیم [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند. ]
    استفاده کنی و کنارش پیاده روی و رقص هم داشته باشی تا همراه با کاهش وزن کاهش سایز هم داشته باشی بعد از اون میتونی همین رژیمو (پویا کاشانی) را امتحان کنی و بعدش هم کالری شماری یا رژیم دکتر خضری که اونم عالیه
    اما اینو بدون قبل از همه ی اینا باید صبر داشته باشی بهت قول میدم در کمتر از 3 ماه به وزن ایده الت برسی
    عزیزم لطفا یه دفتر چه برای خودت ایجاد کن و از برنامه هات بنویس تا بهتر بتونیم کنارت باشیم و راهنماییت کنیم:67:

17. 4 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),fereshteh (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),minis (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲), Zenith (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲)

18. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    153
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    61
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Pakar
    نقل قول نوشته اصلی توسط yalda نمایش پست ها
    مینا جان
    به زیباتن خوش اومدی
    عزیزم با توجه به سن کمت و قدت فکر میکنم 45 تا 49 کیلو برات وزن خوبی باشه البته هرچی به 45 نزدیکمتر باشه بهتره پس با احتساب اینکه 60 کیلو باشی 11 تا 15 کیلو اضافه وزن داری و مطمئنا این کاهش وزن نیازمند صبوری هست یه شبه این همه وزن اضافه نشده که انتظار داشته باشی زود از بین ببریش
    رژیم پویا کاشانی رژیم خوبیه اما هر رژیمی نیاز داره تا بعدش کاملا رعایت کنی تا برنگرده
    من بهت پیشنهاد میکنم برای شروع از رژیم [فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده نمایند. ]
    استفاده کنی و کنارش پیاده روی و رقص هم داشته باشی تا همراه با کاهش وزن کاهش سایز هم داشته باشی بعد از اون میتونی همین رژیمو (پویا کاشانی) را امتحان کنی و بعدش هم کالری شماری یا رژیم دکتر خضری که اونم عالیه
    اما اینو بدون قبل از همه ی اینا باید صبر داشته باشی بهت قول میدم در کمتر از 3 ماه به وزن ایده الت برسی
    عزیزم لطفا یه دفتر چه برای خودت ایجاد کن و از برنامه هات بنویس تا بهتر بتونیم کنارت باشیم و راهنماییت کنیم:67:

وااایی 45 تا 49 کیلو؟! خدای من من فکر میکردم یه 5-6 کیلو اضافه وزن دارم :74: خاک :53:
    تو این رژیم چربی سوز من که شیر نمیتونم بخورم چی میتونم جایگزینش کنم؟!:41:
    دفترچه رو هم گفتم اول برنامه هام رو جور کنم بعد شروعش کنم. بعد اینکه من روزی بیست دقیقه با ورزش زومبا ورزش میکنم همین اندازه بسه یا باید ساعتش رو افزایش بدم؟!

19. 3 کاربر اعلام کرده اند که ارسال minis را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),hamraz (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲), Zenith (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲)

20. Top | #10
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.62
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin
    مینا جان شیر بدون لاکتوز هم نمیتونی بخوری ؟شیر کم چرب تو لاغری خیلی تاثیر گزاره
    از ماست بجای شیر استفاده کن یا صبح چای و خرما بخور و با ناهارت یه پیاله ماست کم چرب بخور
    زومبا رو به 50 دقیقه افزایشش بده تاثیر زیادی تو لاغری داره اما پیاده روی جای خودشو داره و هیچی جاشو نمیگیره :48:

عزیزم دفترچه تو زودتر درست کن تا همونجا بتونم به سوالات جواب بدم و تو تاپیکای دیگه اسپم نزاریم:)

21. 5 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

banooo58 (پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲),farideh32 (جمعه ۰۸ شهریور ۹۲),fereshteh (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),hamraz (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲),minis (یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۲)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

زیباتن مجوز های ارسال و ویرایش