شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رژیم لاغری کدبانو

sissis آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    160
    وزن شروع
    85
    وزن هدف
    اول:نارنجی(76 kg(
    وزن فعلی
    82

رژیم لاغری کدبانو

سلام دوستان گل این رژیم برای بالای 70 کیلو هست خودم تجربه نکردم تازه دیدمش اگه کسی گرفته نتیجه رو بهمون بگه

رژیم کدبانو با برنامه هفتگی

رژیم غذایی مناسب برای افرادی که زیاد گرسنه می شوند و حوصله ورزش هم ندارند!
    شنبه :

بعد از بیدار شدن ناشتا: دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل می کنید ." هر لیوان یه قاشق "

صبحانه : یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قاشق مربا یا عسل به همراه یک قوطی کبریک به همان اندازه و پهنا پنیر و یک استکان چای شیرینی که با یک قاشق شکر شیرین شده باشد .

یک ساعت بعد از صبحانه : یک لیوان شیر .

ساعت ده صبح :یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .

قبل از ناهار:دو لیوان آب به همراه یک عدد میوه .

ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه دو عدد دلمه یا کوفته . نکته ها مطالعه شود .

دو ساعت بعد از ناهار: دو لیوان آب .

عصرانه : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .

شام : یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه دو قاشق سالاد الویه .
    نکته ها مطالعه شود .

یک شنبه :

بعد از بیدار شدن ناشتا: دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل می کنید ." هر لیوان یه قاشق "

صبحانه : یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قاشق مربا یا عسل به همراه یک قوطی کبریک به همان اندازه و پهنا پنیر و یک استکان چای شیرینی که با یک قاشق شکر شیرین شده باشد .

ساعت ده صبح :یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .

ناهار :سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کفگیرو نیم معادل هشت قاشق برنج به همراه یک قطعه متوسط مرغ یا گوشت . نکته ها مطالعه شود .

عصرانه : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .

شام :یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قوطی کبریت به همان اندازه و پهنا پنیر و سه عدد مغز گردو . نکته ها مطالعه شود .

دوشنبه :

بعد از بیدار شدن ناشتا : دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل می کنید ." هر لیوان یه قاشق "

ساعت ده صبح : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .

ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه دو عدد کتلت یا معادل آن کوکو . نکته ها مطالعه شود .

شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " و یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قطعه کوچک به اندازه دو انگشت کامل مرغ یا ماهی یا گوشت .
    نکته ها مطالعه شود .

سه شنبه :

بعد از بیدار شدن ناشتا : دو لیوان آب هر چی گرمتر باشه بهتره ، به همراه دو قاشق آبلیمو میل می کنید ." هر لیوان یه قاشق "

ساعت ده صبح : یک عدد میوه به همراه یک لیوان چای که با دو حبه قند یا یک عدد بیسکوییت یا یک عدد خرما میل میشود .

قبل از ناهار: دو لیوان آب به همراه یک عدد میوه .

ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کفگیر و نیم برنج معادل هشت قاشق ، به همراه یک قطعه گوشت مرغ یا ماهی یا یک سیخ کوبیده یا برگ . نکته ها مطالعه شود .

شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " نصف پیتزا یا سه سیخ جگر به همراه یک نان ساندویچی . نکته ها مطالعه شود .

چهارشنبه :

یک ساعت بعد از صبحانه: یک لیوان شیر .

ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه سه چهارم سیخ برگ یا کوبیده یا دو عدد تخم مرغ . نکته ها مطالعه شود .

دو ساعت بعد از ناهار : دو لیوان آب .

شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک لیوان لوبیا پخته یا یک لیوان سوپ. نکته ها مطالعه شود .

پنج شنبه :

ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک و نیم کفگیر برنج معادل هشت قاشق، به همراه یک قطعه متوسط مرغ یا یک کفگیر و نیم عدس پلو یا لوبیا پلو . نکته ها مطالعه شود .

شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " و یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک لیوان عدس پخته یا یک لیوان شیر به همراه دو عدد نان سوخاری.
    نکته ها مطالعه شود .

جمعه:

یک ساعت بعد از صبحانه: یک لیوان شیر .

ناهار : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " به همراه یک کف دست نان " اگر لواش یا تافتون بود ، دو کف دست " به همراه یک قطعه متوسط مرغ یا ماهی یا گوشت . نکته ها مطالعه شود .

شام : سالاد به هر میزان که میل دارید " هر چه بیشتر بهتر " و یک کف دست نان " سه عدد سیب زمینی متوسط پخته . نکته ها مطالعه شود .

نکته ها:

نکته های مهمی که نود درصد رژیم شما رو در بر می گیره .

۱. با توجه به این رژیم شما روزانه ۸ لیوان آب میل می کنید .

۲. سالاد و غذای نامبرده در رژیم رو ۲۰ تا ۲۵ بار می جوید و بعد قورت میدید .

۳. وزن کردن فقط هر دو هفته یکبار !!

۴. بعد از هر وعده غذا مسواک اجباری .

۵. وعده ها رو در ظروف کوچک مثل پیش دستی میل کنید و حدالامکان با چنگال .

۶. تا نیم ساعت بعد از غذا خوابیدن و نشستن ممنوع !

۷. به محض احساس دفع سریعاْ اجابت کنید .

۸. پیاز حتماْ همراه سالاد مصرف شود .

۹. به جای شیر ذکر شده در رژیم می توانید از یک لیوان ماست یا معادل آن دوغ استفاده کنید .

۱۰. جا به جایی وعده های غذا مانعی ندارد . ولی از تکرار همان غذا خودداری کنید.

۱۱. روی سالاد می توانید از آب لیمو یا سرکه و یک قاشق روغن زیتون استفاده کنید ولی از مایونز خودداری کنید .

۱۲. می توانید به جای کوفته و دلمه و کوکو از یک قطعه گوشت استفاده کنید .

۱۳. سهمیه شما روزانه ۷ عدد قند می باشد .

۱۴. به جای سیب زمینی می توانید از لبو استفاده کنید .

۱۵. لطفاْ وعده ها را حذف نکنید.

۱۶. غذاها را نچشید یا بعد از چشیدن قورت ندهید .

۱۷. اگر خورشت جزو غذاهاست از گوشت آن استفاده کنید .

ورزش در این رژیم :

شما می تونید ورزش نکنید ! بله درست خوندید ، این رژیم بدون ورزش هم جواب میده . ولی با ورزش بیشتر جواب میده .

اگر وقت دارید روزانه یک ساعت پیاده روی کنید .

اگر وقت ندارید در منزل با کفش روزانه ۵ دقیقه به ۵ دقیقه پیاده روی کنید .

ورزش اجباری :

شکم رو داخل میدید مانند زمانی که می خواهید شلوار تنگ رو ببندید و هفت دقیقه راه می رید یا ظرف می شورید . یا هر کاری !! فقط شکم رو داخل بدید . روزانه سه بار و هر بار هفت دقیقه .

غذاهای آزاد :

هویج ، خیار ، گوجه فرنگی، قارچ ، کلم، گل کلم ، کاهو ، شلغم ، سبزی خوردن و انواع سبزیجات آزاد است ! تا می توانید هویج بخورید.

غذاهای ممنوع :

بستنی ، کره ، پفک ، چیپس و تنقلات و آجیل و هر چیزی که خودتون می دونید کالری بالا داره .

مهم ترین نکته :

در این رژیم شما هر هفته یک کیلو باید وزن کم کنید که در هفته های اول تا چهار کیلو هم کم میشه ، وقتی به نصف اضافه وزنتون رسیدید ، یک و نیم کفگیر برنج به یک کفگیر ، تعداد دلمه ها و کوکوها یک عدد ، سه عدد سیب زمینی به دو عدد ، پنیر به نصف قوطی کبریت تغییر خواهد کرد .

سوالات متدوال :

۱. آیا می توانیم به هر اندازه هویج بخوریم ؟ بله شما حتی روزانه می توانید دهها کیلو هویج بخورید ، هویج معده را پر و احساس سیری به آدم میدهد و جزو غذای آزاد این رژیم است .

۲. آیا می توان به عنوان یک واحد میوه از موز استفاده کرد ؟ با توجه به کالری بالای موز که دو تا سه برابر یک سیب کالری دارید . نصف موز را در یک میان وعده و نصف دیگر را در میان وعده بعد استفاده کنید .

۳. فاصله بین میان وعده تا صبحانه چه قدر است ؟ یک تا دو ساعت .

۴. آیا می توان به جای برنج از نان استفاده کرد ؟ سعی کنید برنج را از رژیم خود حذف نکنید ، چون هم ریزش مو می گیرید و هم کمبود کلسیم ! در صورت دلخواه مقدار برنج را با یکی از وعده های نانی عوض کنید .

۵. آیا می توان غذاهای آزاد را همیشه خورد ؟ به هر مقدار و هر اندازه که میخواهید از غذاهای آزاد میل کنید.

۶. آیا می توان همیشه چای تلخ نوشید ؟ چای تلخ کالری صفر دارد ! هر وقت و هر زمان آزاد است در صورتی که به سهمیه قند خود قایمکی اضافه نکنید .

منبع : کدبانو
    بالاخره که لاغر می شم

2. 11 کاربر، ارسال sissis را لایک کرده اند:

azinra (15 آبان 1393),fofoli (15 آبان 1393),insider (15 آبان 1393),nassim (16 آذر 1393),parisima (15 آبان 1393),samar (16 آبان 1393),somy (25 دی 1393),yassaman (15 آبان 1393),بانوی ایرانی (03 بهمن 1393),دلى (29 مرداد 1394),سمیه60 (15 آبان 1393)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

aidapixel آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    163
    وزن شروع
    90
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    90
    حالت من
    Sepasgozar
    این خیلی رژیم خوبیه !
    من یه دوره اینو گرفتم و 10 کیلو توی 2و 3 ماه کم کردم. و اصلا هم بهم فشار نمی اومد.
    البته ورزش هم می کردم.

5. 3 کاربر، ارسال aidapixel را لایک کرده اند:

azinra (27 دی 1393),samar (16 آبان 1393),somy (05 آذر 1393)

تازه عروس آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    25
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    ۱۶۴
    وزن شروع
    ۸۸
    وزن هدف
    هدف اول۸۲.هدف دوم۷۶.هدف سوم70
    وزن فعلی
    ۸۵.۵۰۰
    حالت من
    Ashegh
    سلام میشه درمورد این رژیم اطمینان لازم رو کسایی که گرفتن بدن؟به نظر رژیم خوبی میاد.مرسی دوستان

7. کاربر زیر پست تازه عروس را لایک کرده است:

azinra (27 دی 1393)

aidapixel آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    163
    وزن شروع
    90
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    90
    حالت من
    Sepasgozar
    نقل قول نوشته اصلی توسط تازه عروس نمایش پست ها
    سلام میشه درمورد این رژیم اطمینان لازم رو کسایی که گرفتن بدن؟به نظر رژیم خوبی میاد.مرسی دوستان
    با این رژیم حتما حتما توی یک ماه ( البته اگه ورزش کنی ) 3و 4 کیلو رو کم می کنی. برای شروع رژیم خوبیه به نظرم. من راضی بودم :دی

9. 3 کاربر، ارسال aidapixel را لایک کرده اند:

azinra (27 دی 1393),samar (16 آبان 1393),تازه عروس (27 آبان 1393)

asal khanoom آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    159
    وزن شروع
    65
    وزن هدف
    53
    وزن فعلی
    65
    حالت من
    Khejalati
    سلام این رژیم همان رژیم دکتر کرمانی هستش. من چند سال پیش با همین رژیم تحت نظر خود دکتر کرمانی در مدت 2 ماه 9 کیلو کم کردم و خیلی خوب بود و به وزن ایده آلم رسیدم . من زیاد ورزش نمی کردم و فقط گاهی می رقصیدم. تنها مشکلم این بود که بعد از رژیم همه چیزایی که تو مدت رژیم هوس کرده بودمو مثل یه هیولا می بلعیدم و اینجوری شد که دوباره 9 کیلو برگشته و فقط تونستم توی این 5 سال وزنم رو با کالری شماری تقریباً ثابت نگه دارم. نکته ای که این رژیم داره اینه که بعد از رژیم هم باید همین روند رژیمو ادامه بدی تا وزن برنگرده. چون دکتر کرمانی معتقده همه چاق ها تا آخر عمرشون به کم خوردن و نخوردن غذاهای پر کالری ( البته خوشمزه) محکومن

11. 3 کاربر، ارسال asal khanoom را لایک کرده اند:

azinra (27 دی 1393),khanoom_vakil (21 آذر 1393),آدریانا20 (03 تیر 1394)