انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس زیباتن در فیس بوک

شاخه گلی برای زیباتن فروشگاه زیباتن تولبار زیباتن آموزش یادگاری راهنمای تازه کاران
زیباتن  میخوای برای کاهش وزن با دوستای زیباتنیت همراه بشی؟

دفترچه کاهش وزن بساز پیکان نوار کاهش وزن بساز پیکان در گروهبندی ها شرکت کن پیکان در مسابقات زیباتن شرکت کن پیکان سوالاتت رو از سایرین بپرس و بطور مستمر در هر بخش از زیباتن فعالیت کن. ( آموزش کامل)

سیبیتا تبلیغ شما کامبوجا سی دی ورزشی بادی رپ ایروبیک

فیلم های ورزشی جیلیان
صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4121314
نمایش نتایج: از 131 به 139 از 139
Like Tree58Likes

موضوع: رژیم دکتر خضری

1. Top | #1
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.29
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin

رژیم دکتر خضری

سلام دوستاي خوبم.
    اين يك نمونه از رژيم دكتر خضري هستش كه معمولا براي بيشتر آدما مشابهه:

2 روز اول رژيم دکتر خضري اينه:
    يك ليوان و نيم شير كم چربي. در صورت تمايل يك تخم مرغ آّ پز يا عسلي.

در طي روز پروتئين مثل مرغ، ماهي و گوشت گوساله به مقدار آزاد به صورت آب پز يا كبابي. در صورت آبپز كردن آب گوشت يا مرغ مصرف نشود.

مصرف آب به مقدار فراوان توصيه مي شود.

مصرف چاي آزاد است و به جاي قند ميتوان از 5 عدد خرما، يا سي عدد كشمش يا يك قاشق غذا خوري عسل استفاده نمود.

بعد از 2 روز، موارد زير را به رژيم اضافه كرده و مجددا 2 روز ادامه ميدهيد:
    مصرف سالاد به ميزان آزاد شامل كاهو، خيار، گوجه و سبزي خوردن به همراه يك ليوان ماست كم چرب. سالاد را ميتوان در هر ساعت از روز به صورت جدا از غذا هم مصرف كرد.

بعد از چهار روز اول به مدت يك هفته:

هر روز 1 ليوان شير- 1 ليوان ماست كم چرب- پروتئين آزاد- 500 گرم از يك نوع ميوه- سالاد (كاهو، خيار، گوجه، سبزي خوردن، كدو، اسفناج، 3تا هويج)- يك قاشق عسل- 5 عدد خرما- يك قاشق روغن زيتون- يك كف دست نان- يك قوطي كبريت پنير- يك روز در ميان يك بشقاب عدسي.

هفته دوم:
    روز اول: 1 ليوان شير- نان به مقدار آزاد- پنير كم نمك آزاد

روز دوم: 1 ليوان شير- 3تا 4 عدد تخم مرغ- سالاد آزاد

روز سوم: 1 ليوان شير-پروتئين آزاد- 500 گرم ميوه

روز چهارم: 1 ليوان شير- بستني وانيلي يا ميوه اي آزاد- يك وعده پروتئين

روز پنجم: 1 ليوان شير-پروتئين آزاد- 500 گرم ميوه

روز ششم: 1 ليوان شير- يك نوع ميوه آزاد- 2 عدد تخم مرغ

روز هفتم: 2 ليوان شير- پروتئين آزاد هر روز 5 تا خرما يا 30 تا كشمش و يك قاشق عسل مجازه

هفته سوم مثل هفته اول اما به جاي عدسي يك قوطي تن ماهي بدون روغن

هفته چهارم مجددا مثل هفته اول اما به جاي عدسي يك بشقاب خوراك لوبيا سبز بدون سيب زميني

در آخرين روزهفته اول،سوم و چهارم:فقط يك ليوان شير، پروتئين آزاد +5 عدد خرما و يك قشق عسل .
    پس شد 4 روز اول و 4 هفته رژيم.

فقط بخاطر مردم تغییر نکن.
    این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند.....

2. 59 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

*ava* (پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۲),*shaghayegh* (سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۲),100af (شنبه ۱۶ شهریور ۹۲),afarin1975 (جمعه ۲۹ شهریور ۹۲),altinay (پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲),amina (سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۲),Atefe (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),azi1 (سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۳),azinra (شنبه ۲۳ فروردین ۹۳),Bahareh (شنبه ۱۱ خرداد ۹۲),falipour2000 (یکشنبه ۲۸ مهر ۹۲), fofoli (دوشنبه ۲۱ مرداد ۹۲),hamraz (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),hoda.64 (یکشنبه ۲۱ مهر ۹۲),Lady Mahsa (سه شنبه ۰۷ آبان ۹۲),lila a (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),mahbobe (پنجشنبه ۱۲ دی ۹۲),MamaneAdrina (پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۳),mamanradin (سه شنبه ۰۲ مهر ۹۲),Mona.H (پنجشنبه ۲۶ دی ۹۲),nafisehjoon (چهارشنبه ۰۸ خرداد ۹۲),parchami7 (شنبه ۲۳ شهریور ۹۲), rara (پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۳),S2H (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),sara (شنبه ۲۵ آذر ۹۱),sheri (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲),shine (جمعه ۲۸ تیر ۹۲), simin24 (شنبه ۲۶ بهمن ۹۲),tanya (پنجشنبه ۱۲ دی ۹۲),مملي شيطون (یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۲),مامی مرضیه (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),مامان حامد (دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۳),مریم --- (دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۲),مرجان320 (شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۲),نیلو (دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۲),نیک اهنگ (چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۲),نازنين (شنبه ۲۳ شهریور ۹۲),نسرين (پنجشنبه ۰۷ شهریور ۹۲),هستی.a (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),وقـــــار (سه شنبه ۲۹ مرداد ۹۲),ویولت (جمعه ۲۲ فروردین ۹۳),کیجا (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۲),گندم1360 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۲),پرنسس دیانا (چهارشنبه ۱۳ فروردین ۹۳),zahra204 (پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۳),zahra85 (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲), Zenith (پنجشنبه ۰۹ خرداد ۹۲),آسا (شنبه ۲۵ آذر ۹۱),بهاره134 (سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۳),بی بی خانم (پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳),بشرا (دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۲),ثنا (پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳),حنانه (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),ساقر (چهارشنبه ۰۸ آبان ۹۲),سحر بانوی زیبا (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۹۳),سحر شهرکی (جمعه ۱۹ اردیبهشت ۹۳),شهره (جمعه ۱۷ خرداد ۹۲),شیلا (دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۲),شایلی (شنبه ۰۴ خرداد ۹۲)

3.  

4. Top | #131
    تو باغ سبز زیباتن 2 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.16
    قد
    173
    وزن شروع
    95
    وزن هدف
    80
    وزن فعلی
    83.7
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Khoshhal
    بچه ها من هم رژیم دکتر خضری رو گرقتم 11 کیلو هم کم کردم.
    سوالی داشتین بپرسین تا اگه تونستم راهنماییتون کنم.
    mahya1369 این را میپسندد.

5. کاربر زیر اعلام کرد که ارسال sinajoon را خوانده است:

دلارا (سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۳)

6.  

7. Top | #132

تو باغ سبز زیباتن 7 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.18
    قد
    158
    وزن شروع
    69
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    62.100
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    40
    حالت من
    Khoshhal
    11کیلو؟ همین 1ماهه روگرفتین؟
    به حریم من که پا میگذاری.....

کفشهایت را در بیاور.....

اینجا مطهر است.....

اینجا انسانیت حکم فرماست....

پا به حریم من که میگذاری مرد باش.....

منظورم نر نیست ......

منظورم مرداست.....

زن قداست دارد.....

برای بودن با او باید مرد باشی نه

نر

8. Top | #133

تو باغ سبز زیباتن 11 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    6.02
    قد
    168
    وزن شروع
    90
    وزن هدف
    فعلا80
    وزن فعلی
    82/7
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    45
    حالت من
    Gig
    نقل قول نوشته اصلی توسط aynaz22 نمایش پست ها
    11کیلو؟ همین 1ماهه روگرفتین؟

عزیزم آقایون بیشتر از خانم ها تو یه دوره یه جوره کم میکنن زیباتن ولی دوست من 7 کیلو تو یه دوره کم کرده با همین..

- - - Updated - - -

بچه ها من میخوام از جمعه بگیرم این رژیمو ..کسی پایه هست بیاد زودی بگه بهم زیباتنزیباتن
    mina3617 این را میپسندد.

9. Top | #134
    تو باغ سبز زیباتن 1 شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    169
    وزن شروع
    87/5
    وزن هدف
    68/5
    وزن فعلی
    87/5
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Khoshhal
    سلام به همگی
    وزن من الان 87/5 هست یه پسر 6 ماهه دارم که به اون شیر میدم بخوام این رژیم رو بگیرم به نظرتون برای شیردهی ام تاثیر داره؟ رژیمی هست که برای دوران شیردهی باشه؟

ممنون میشم کمکم کنید

10. Top | #135

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Ghamgin
    نقل قول نوشته اصلی توسط yalda نمایش پست ها
    سلام دوستاي خوبم.
    اين يك نمونه از رژيم دكتر خضري هستش كه معمولا براي بيشتر آدما مشابهه:

2 روز اول رژيم دکتر خضري اينه:
    يك ليوان و نيم شير كم چربي. در صورت تمايل يك تخم مرغ آّ پز يا عسلي.

در طي روز پروتئين مثل مرغ، ماهي و گوشت گوساله به مقدار آزاد به صورت آب پز يا كبابي. در صورت آبپز كردن آب گوشت يا مرغ مصرف نشود.

مصرف آب به مقدار فراوان توصيه مي شود.

مصرف چاي آزاد است و به جاي قند ميتوان از 5 عدد خرما، يا سي عدد كشمش يا يك قاشق غذا خوري عسل استفاده نمود.

بعد از 2 روز، موارد زير را به رژيم اضافه كرده و مجددا 2 روز ادامه ميدهيد:
    مصرف سالاد به ميزان آزاد شامل كاهو، خيار، گوجه و سبزي خوردن به همراه يك ليوان ماست كم چرب. سالاد را ميتوان در هر ساعت از روز به صورت جدا از غذا هم مصرف كرد.

بعد از چهار روز اول به مدت يك هفته:

هر روز 1 ليوان شير- 1 ليوان ماست كم چرب- پروتئين آزاد- 500 گرم از يك نوع ميوه- سالاد (كاهو، خيار، گوجه، سبزي خوردن، كدو، اسفناج، 3تا هويج)- يك قاشق عسل- 5 عدد خرما- يك قاشق روغن زيتون- يك كف دست نان- يك قوطي كبريت پنير- يك روز در ميان يك بشقاب عدسي.

هفته دوم:
    روز اول: 1 ليوان شير- نان به مقدار آزاد- پنير كم نمك آزاد

روز دوم: 1 ليوان شير- 3تا 4 عدد تخم مرغ- سالاد آزاد

روز سوم: 1 ليوان شير-پروتئين آزاد- 500 گرم ميوه

روز چهارم: 1 ليوان شير- بستني وانيلي يا ميوه اي آزاد- يك وعده پروتئين

روز پنجم: 1 ليوان شير-پروتئين آزاد- 500 گرم ميوه

روز ششم: 1 ليوان شير- يك نوع ميوه آزاد- 2 عدد تخم مرغ

روز هفتم: 2 ليوان شير- پروتئين آزاد هر روز 5 تا خرما يا 30 تا كشمش و يك قاشق عسل مجازه

هفته سوم مثل هفته اول اما به جاي عدسي يك قوطي تن ماهي بدون روغن

هفته چهارم مجددا مثل هفته اول اما به جاي عدسي يك بشقاب خوراك لوبيا سبز بدون سيب زميني

در آخرين روزهفته اول،سوم و چهارم:فقط يك ليوان شير، پروتئين آزاد +5 عدد خرما و يك قشق عسل .
    پس شد 4 روز اول و 4 هفته رژيم.

سلام یلداجان میخواستم بدونم بعدازاین32روزدوباره بایدازاول شروع کنیم؟

11. Top | #136
    زیباتن

عنوان کاربر
    ناظم انجمن
    میانگین پست در روز
    10.19
    قد
    165
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    81.4 نارنجی شدن
    وزن فعلی
    88
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    88
    حالت من
    Sepasgozar
    دوستان عزیزم
    تعداد زیادی از پستها به دلیل اسپم بودن
    حذف شدند
    در این جا لطفا نتیجه نهایی رژیم ویا سوالاتی که در طی
    رژیم با ان روبرو میشوید را مطرح نمایید .
    مثلا من در طی . . . . روز این رژیم . . . . کیلو کاهش داشتم
    واگر تجربه ای دارید بیان بفرمایید
    وریز خورد وخوراکتان را در دفترچه تان ثبت نمایید
    از اینکه ما را در پر بار تر کردن سایت همراهی مینمایید
    از شما سپاسگزاریم

من میتونم لاغر بشم

12. Top | #137
    تو باغ سبز زیباتن 3 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.27
    قد
    160
    وزن شروع
    64200
    وزن هدف
    58
    وزن فعلی
    60.500
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    2
    حالت من
    Ashegh
    دوستای گلم من دوباره با این رژیم شروه کردم البته به همراه همسرم، یه سوال دارم که قبلا پرسیده شده منتهی من بعضی از نوشته ها رو نمیبینم و جواب سوالمم هم متاسقانه نمیدونم چرا نشون داده نمیشهۀ سوالم اینه
    میشه تو هفته دوم ، جای روز ششم با هفتم و عوض کرد؟
    جایی باید برم که نمیشه تخم مرغ ببرم ولی میتونم پروتئین بخورم، مشه آیا؟
    ممنون میشم جوابمو بدید و دو تا جوون و از سرگردونی در بیاریدزیباتن
    زیباتنزیباتنزیباتن

13. Top | #138
    تو باغ سبز زیباتن 3 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.27
    قد
    160
    وزن شروع
    64200
    وزن هدف
    58
    وزن فعلی
    60.500
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    2
    حالت من
    Ashegh
    من.تا روز اول هفته د
    وم گرفتم و 3 کیلو.کم.کردم , خیلی دوست داشتم ادامه بدم اما بعلت مشکلات شخصی و اصرارهای مادر همسرم نگرفتم اگه هفته دومو تا اخر میگرفتم حتما 1 تا 2 کیلو دیگه کاهش داشتم, حیف شد, رژیم خیلی خوبیه

14. Top | #139

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    2.53
    قد
    159
    وزن شروع
    58
    وزن هدف
    47
    وزن فعلی
    57
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Khoshhal
    بچه ها شما رژیم نوع اول و گرفتین یا دوم؟ کدوم بهتره؟؟؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4121314

کلمات کلیدی این موضوع

fofoli، forum، http، url، فقط، فلفل، فکر، فرم، فروردین، فردا، فعاليت، فعالیت، قند، قهوه، قارچ، قاشق، قبل، قبلا، قدم، قطره، كم، كه، ليوان، لیبود، لاغر، لاغری، لطفا، مفید، مقدار، ملین، مملی، ممنون، ممنوع، من، من میتونم، منم، موفق، موقع، مورد، ميتوان، می، میل، میوه، میکنم، میکنه، میگیرم، میاد، میتونم، میتونی، میتونیم، میتوانید، میخوام، میخورم، میدونه، میزنم، میزان، میشم، میشه، ما، ماه، ماهه، ماهی، مایع، مارک، ماست، مدت، مرحله، مردم، مرسی، مرغ، مصرف، مطمئن، چقدر، نمونه، نمي، نمی، نمیدونم، نمک، چند، چه، چهار، چهارم، چون، نوع، چی، نیم، چیه، چیه؟، نیاز، چیزی، نیست، نکنم، نکنید، نان، ناهار، چای، ناخن، نارنجی، نباید، نباشی، نتیجه، چرا، چرب، چربی، چربی‌، نزدیکه، نسکافه، نشون، چطور، نظر، هفته، هفتگی، هله، هم، همه، همین، همراه، هوله، هویج، هیچ، ها، هامون، های، هدف، هدفم، هر، هست، وقت، وقتی، ولی، ویتامین، واقعا، وارد، واسه، ورزش، ورزشی، وزن، وزنم، وعده، يك، يكم، يه، يا، یه، یک، یا، یعنی، کلی، کم، کمک، کمتر، کن، کنم، کنم؟، کنن، کنون، کنی، کنیم، کنید، کنار، که، کیلو، کالری، کامل، کاهش، کاهش وزن، کار، کدو، کرد، کردم، کردن، کرده، کسی، گل، گلم، گوجه، گوشت، گپ، گرفتم، گرفتن، گرفته، گرم، گروه، گروهم، گروهی، گزارش، پنیر، پیوسته، پیاده، پیاده‌روی، پیاز، پیش، پیشنهاد، پایه، پایین، پاک، پروتیین، پرخوری، پس، پست، www، zahra، ziba، zibatan، آلو، آینده، آب، آبمیوه، آخه، آخر، آرام، آزاد، افزایش، الان، ام، امید، امیدوارم، اما، امروز، انگیزه، انار، انجام، اول، اولین، اومدم، اون، ای، این، اینقدر، اینو، اینکه، اگه، اگر، احساس، ادامه، ادرس، اراده، ارزش، از، اسپم، است، استفاده، استاپ، استرس، اش، اضافه، بقیه، بچه، به، بهم، بهتره، بود، بودم، بودن، بيشتر، بیا، بیام، بیاد، بیرون، بیشتر، بگم، بگین، بگیرین، با، بالا، بايد، باید، بادمجان، بادام، بار، باز، باش، باشم، باشه، باشی، باعث، بتونم، بخورم، بخوریم، بد، بدنم، بده، بدون، بر، برنامه، برنج، بره، بریم، برا، براي، برای، برسم، بسیار، بستنی، بشم، بشه، بشه؟، بشیم، بعد، بعضی، تقلب، تقریبا، تموم، تمام، تنها، تو، تونم، توجه، توصیه، توضیح، تا، تاپیک، تاثیری، تازه، تبدیل، تجربه، تحرک، تخم، تغییر، ثابت، ثبت، جو، جون، جونم، جواب، جان، جای، حال، حالا، حتما، حتی، حداقل، حذف، خوام، خوب، خوبم، خوبیه، خود، خودم، خودمو، خودتو، خوردن، خورشت، خوش، خوشحالم، خيلي، خیلی، خانم، خدا، خرما، خشک، خضری، دفترچه، دقیقه، دكتر، دلخواه، دهید، دو، دوم، دوچرخه، دوباره، دوره، دوست، دوستم، دوستان، دوستای، دیگه، دیگری، دیدم، دیر، دکتر، داد، دادن، دار، دارم، داره، داره؟، داریم، داشت، داشتم، داشته، در، درد، درست، درصد، دست، دستمال، دستت، رو، روی، روز، روزها، روزی، روزای، روش، روغن، ریزش، رژيم، رژیم، رژیمهای، رژیمی، رژِیم، راحت، راضی، رزیم، رسیدم، رشته، رعایت، زمینی، زمستون، زنده، زندگی، زود، زودی، زياد، زيتون، زیاد، زیبایی، زیتون، زدن، سلام، سمت، سه، سوم، سویا، سوپ، سوال، سوزی، سي، سیب، سیر، ساقه، سال، سالاد، سایت، سایز، ساده، ساعت، سبوس، سبز، سبزی، سبزیجات، سر، سرما، سریع، سس، سعی، شما، شماری، شو، شود، شیر، شیشه، شیطون، شکر، شام، شاید، شد، شدم، شدن، شده، شروع، شرایط، صورت، صبح، صبحانه، طلایی، عنوان، عوض، عین، عید، عالی، عادت، عدد، عرض، عزيز، عزیز، عزیزم، عسل، عسلي، عصبی، عضو، غیر، غذا، غذاهای

نمایش برچسب‌ها

زیباتن مجوز های ارسال و ویرایش