شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.
X تردمیل
X 400رژیم
عکس تاپیک

طرز تهیه سالاد بادمجان و کدو رژیمی در منزل

سالاد رژیمی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

بند انداختن صورت بهتر است و یا شیو کردن ؟!

اصلاح صورت
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

مدل های مانتوی مد سال 95

مدل مانتو
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

زیبا کردن موها و تقویت آنها با استفاده از مواد غذایی

زیباکردن مو
برای مشاهده کلیک کنید

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
فروشگاه زیباتن هایپرجم
کتونی ورزشی پوشاک اسپورت
پویا اندام زیباتن
  • صفحه 18 از 19
  • نخستنخست
  • ... 816171819
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 171 به 180 از 181

موضوع: روش پل مکنا خلاصه کتاب من می توانم شما را لاغر کنم متد هیپنوتراپی

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      2.90
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin

روش پل مکنا خلاصه کتاب من می توانم شما را لاغر کنم متد هیپنوتراپی

در این تاپیک براتون خلاصه کامل رژیم پل مکنا رو میذارم. مطمئن باشید با رعایت این رژیم کاهش وزن چشمگیری خواهید داشت

انتشارات سیمای دانش

دوستای نازنینم برای شرکت در رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا به قسمت رژیم های گروهی مراجعه و در آخرین مسابقه ی در حال برگزاری با این روش شرکت کنید.

مقدمه:

با سمت یک متخصص تغذیه، با بیش از دو دهه تجربه، بیمارانی مشاهده کرده ام که از برنامه ی رژیم های غذایی خاصی برای کم کردن وزن خود پیروی می کردند. توانایی غلبه بر اضافه وزن در افراد با روش کهنه ی محروم کردن خود از خوردن غذاهایی که بیش از 400 کالری انرژی در روز نداشتند; هیچ گاه باعث تعجب من نمی شد.
      و همین طور این حقیقت تلخ وجود داشت که اکثر آنها وزن از دست رفته ی خود را مجدد به دست می آوردند. اما تعداد قابل توجهی از آنها به این روش مدام تن در می دهند.

چرا افراد چاق نمی توانند رژیم غذایی ثابتی را رعایت کنند؟ در طی سالها بعضی از بیماران به من می گفتند، نمی توانند جلوی خود را در برابر غذا بگیرند. بعضی دیگر می گفتند دیوانه وار غذا می خورند طوری که حتی نمی دانستند چه می خورند. اعتقاد عمومی در قابل کنترل بودن خوردن غذا باعث شده است ما از مردم انتظار داشته باشیم غذا خوردن خود را کنترل کنند. یا اینکه بهای شرمندگی خود را در اذهان بپردازند. اما رژیم های غذایی کارساز نیستند و غذا خوردن نیز نشان دهنده ی بی ارادگی نمی باشد. بنابراین در نهایت باید اذعان کنم که غذا خوردن تحت کنترل مغز است.

در دنیای امروز وقتی که غذا به راحتی به دست می آید، حفظ وزن با رعایت رژیم غذایی به تلاشی هشیارانه و مداوم برای کم خوری نیازمند است. همان طور که ما نمی توانیم از به خواب رفتن خود جلوگیری کنیم مغز ما هم نمی تواند برای غذا نخوردن ذهن مارا تحت الشعاع قرار دهد. این امر طبیعت هر موجود زنده است که مغز نوع رفتار را به آن ها دیکته کند.

چگونه می توانیم این مسیر را تغییر دهیم؟ جواب این نیست که از رژیم غذایی خاصی پیروی کنید. بلکه تغییر در پاسخ به علائمی است که از مغز می آیند. و این یعنی در رفتار خود تغییر ایجاد کنیم.

در این کتاب وود نکاتی کلیدی باعث می شود به چیزی دست پیدا کنیم که به نظر ناممکن می رسد: کاهش وزن و نگه داشتن آن وزن.

هیچ رژیم غذایی معجزه آسایی در این کتاب داده نشده است. بلکه به جای آن در پاسخ به گرسنگی کنترل بیشتری دارید و حتی مهم تر از آن با کاهش فشار عصبی در اثر رژیه های غذایی، بر محرکه های اشتهای خود آگاه تر می شوید.

این روشی کاملا جدید و متحول شده است و تنها راهی است که بدون استفاده از دارو و در دراز مدت موفقیت آمیز بوده است. من پیشنهاد می کنم خوانندگان این کتاب با ذهن و دید باز به این روش نگاه کنند و به دقت دستورات آن را دنبال کنند. و برای دیدن اثرات این روش باید به آن عمل کنید. کسانی در این نبرد پیروز خواهند شد که پشتکار به خرج دهند.
      رونالد رودن ام. دی /پی اچ دی
      بیمارستان لکسون هیل
      نیویورک
      نویسنده کتاب "عطش مغز"

توضیحی مهم از پل مکنا

آیا دوست دارید هر آنچه میخواهید و در هر زمان هوس کردید بخورید ولی وزن بدن شما کم شود؟

میدانم به نظر شما این ادعا عجیب و نامعقول می باشد. ولی حقیقت دارد. این سامانه به قدری ساده است که در ابتدای کار باور کارایی آن ناممکن به نظر می رسد. زیرا مغز شما با رژیم های غذایی متعددی شسته شده است و کاهش وزن برای شما امری مشکل گردیده است. اما این طور نیست. در حقیقت انجام تحقیقات بی طرفانه بر روی کارایی سامانه ی من نشان می دهد که شانس موفقیت در این سامانه هفت برابر از هر رژیم غذایی دیگر است!

بانویی ملاقات کردم که در یکی از همایش های من شرکت کرده بود و بعد از آن مقدار قابل توجهی از وزن بدن او کم شده بود. او به من گفت عصبانی است وقتی علتش را سوال کردم در جوابم گفت: سال ها خود را با انواع رژیم های غذایی رنج داده است و حالا احساس اشتباه می کند. او معتقد بود اگر میدانست وزن کم کردن چقدر راحت است هرگز این قدر پول خرج نمی کرد.

چیزهایی که من درباره آن صحبت می کنم برخلاف آن آموزه هایی است که شما در گذشته انجام می دادید و فکر می کردید درست است. روش های قبلی شما برای ماهش وزن روش هایی ناموفق بوده اند یا تاثیراتی موقتی ایجاد می کردند.
      دیگر مهم نیست در گذشته چه کارهایی انجام می دادید اکنون وقت آن است که کاری کاملا متفاوت انجام دهید.

روشی که من با شما در میان می گذارم به هزاران نفر از مردم دنیا کمک کرده است تا وزن بدن خود را به راحتی کاهش دهند و احساس بهتری به خود داشته باشند. بنابر این حالا نوبت شماست!
      با آرزوی سلامتی برای شما- پل مکنا

دوستای عزیزم من برای شما خلاصه ی هر فصل از کتاب رو به تدریج میذارم ولی با توجه به اینکه مطالب رو خودم از روی کتاب تایپ می کنم

(چون هیچ جای نت به دلیل رعایت کپی رایت این مطالب وجود نداره)

برای همین قادر به این نیستم که همه ی مطلب رو توی یک پست قرار بدم. به تدریج با هم پیش می ریم و من هر روز یک فصل از کتاب رو و اگر هم فرصت کردم

بیشتر از یک فصلش رو برای شما گلها میذارم. مطالب فوق العاده خوب هستن امیدوارم همه از اون ها استفاده کنید.

این مطلب اختصاصی زیباتن می باشد. کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع است.

لینک فایل هیپنوتراپی پل مکنا

http://s4.picofile.com/file/7855654301/Sequence_03.zip.html

اینم یه فایل خلاصه ی این رژیم: دانلود
      رژیم های گروهی بر این اساس در زیباتن

رژیم گروهی به روش پل مکنا -بهار و تابستان 94

رژیم گروهی به روش پل مکنا تا عید

رژیم گروهی به روش پل مکنا - پاییز 93

رژیم گروهی به روش پل مکنا (تیرماه93)

رژیم گروهی به روش پل مکنا (مرداد 93)

رژِیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا خرداد 93

رژیم گروهی به روش پل مکنا - فروردین و اردیبهشت و خرداد

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند
      ویرایش توسط باربی اینده : 11 مرداد 1394 در ساعت 00:04 دلیل: قرار دادن لینک رژیم گروهی در پست
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

2. 130 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

#مریممممم# (08 دی 1392),***aramis*** (25 تیر 1393),**mahsa** (27 آذر 1392),*Star* (15 فروردین 1393),*الیزابت* (17 شهریور 1394),3pid (04 شهریور 1393),3pideh (06 بهمن 1392),60kg (16 آذر 1392),aazaa (08 آذر 1394),Adonis (08 مهر 1394),aghilehosseini (01 بهمن 1393),alaleh_1461 (09 مهر 1393),AMA (06 اردیبهشت 1396),anita joon (19 شهریور 1393),arsheda (12 فروردین 1395),art (12 شهریور 1393),asalbusy (14 بهمن 1392),Aysha (08 آذر 1392),azera (07 آذر 1392),azi110 (21 بهمن 1392),beau gest (02 اردیبهشت 1393),Bita Glbp (09 آذر 1392),corbymama (12 دی 1393),dani (30 آذر 1392),delaram25 (05 مرداد 1393),fatemeh.n (19 مهر 1396),fatemeh_m (27 خرداد 1393),fereshteh89 (13 بهمن 1392),hastiii (09 خرداد 1393),hoda1377 (07 اسفند 1392),hossein1363 (03 بهمن 1392),javaher (14 مرداد 1393),Jhina (08 آذر 1394),khatereh58 (16 تیر 1393),kiana76 (06 تیر 1395),leili (14 آذر 1392),linda1 (23 شهریور 1394),mahbobe (27 آذر 1392),maliabadi (16 اسفند 1393),malooos (25 آذر 1392),mam helia (11 آذر 1392),maryam12 (12 بهمن 1393),mehrabun251266 (26 آذر 1392),mohmoh (28 تیر 1393),ms Lil (12 خرداد 1394),nassim (25 اسفند 1392),nedayi (08 آذر 1392),neli (25 آذر 1392),nzare41 (18 دی 1392),omberto (25 اردیبهشت 1396),ovashli (27 شهریور 1394),parchami7 (16 خرداد 1393),pooria (11 خرداد 1395),raana (13 دی 1392),ramona (25 مهر 1393),rara (03 دی 1392),rrrr (13 بهمن 1393),Sabrina (18 آذر 1392),sagharjon (11 آذر 1392),sahar22 (08 آذر 1392),Sameen (22 آبان 1393),sara (03 دی 1392),scute (11 شهریور 1393),setare20151 (03 مهر 1397),shamim2 (08 آذر 1392),sheiida (18 آذر 1394),shine (23 بهمن 1392),silda (30 دی 1392),sohrabi2069 (18 آذر 1394),somy (06 دی 1392),tanya (28 آذر 1392),tara11 (30 فروردین 1393),utopia (13 خرداد 1394),فرهاد (29 شهریور 1393),لیلا خانمی (17 دی 1393),لیدا لیدا (13 تیر 1393),مه یاس (12 اردیبهشت 1395),مهربان1389 (04 بهمن 1392),مامان اکرم (17 مهر 1393),مامان سارینا (20 خرداد 1393),ماهك (01 بهمن 1392),مسیحا94 (22 مهر 1394),نیلو (08 آذر 1392),نیک اهنگ (08 آذر 1392),نیکیتام (21 دی 1393),نرگس مامان (07 بهمن 1392),نسرين (16 آذر 1392),نشاط (08 خرداد 1393),هستی.a (08 آذر 1392),یلدا بانو (07 خرداد 1393),یونیک (07 آذر 1392),یکتا اذری (22 اسفند 1394),یاسی خانوم (11 مرداد 1393),کیجا (21 اسفند 1394),گلی خانومی (13 شهریور 1394),yasna88 (20 دی 1393),yegane34 (07 مهر 1394),zahra204 (28 فروردین 1393), Zenith (07 آذر 1392),Zohreh65 (17 فروردین 1393),zohreh92 (11 آذر 1392),zps.zohre (08 اردیبهشت 1393),آلاهیدا (24 بهمن 1392),آهو (12 بهمن 1392),آدینه (21 مرداد 1393),الی-21 (07 آذر 1392),اکرم 61 (09 آذر 1392),اایدا (08 آذر 1392),اسماء (24 اسفند 1393),بهنیا مامان (11 شهریور 1393),باران111 (22 مهر 1393),باربی اینده (04 آبان 1394),حنانه (27 اردیبهشت 1393),حوراء (11 آبان 1393),خوشگل (21 اسفند 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393),دختر شمالی (24 شهریور 1394),رهاجان (15 دی 1393),ریحون (05 مرداد 1393),راضیه67 (09 اسفند 1392),سمیه60 (08 آذر 1392),سمانه ع (19 بهمن 1392),ساینا (08 آذر 1392),ساعده (06 تیر 1394),شهرزاد (08 آذر 1392),شیلا (11 شهریور 1394),شیرعسل (08 آبان 1397),شریفی۳۴۹ (17 اسفند 1394),عروس شهر (11 بهمن 1393),غزال غزال (07 خرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.35
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶.۲۰۰
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام و درود
      امروز قوانین پل مکنا رو رعایت کردم
      ۲۰ دقیقه پیاده روی تند به جلو ۱۰ دقیقه به عقب
      ۳۰۰ تا هولاهوپ
      تا آخر شب هم فایل صوتی رو گوش میدم

5. کاربر زیر پست دل آرام ۹۷ را لایک کرده است:

ساعده (28 شهریور 1397)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.35
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶.۲۰۰
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      فایل صوتی رو گوش دادم
      یه آهنگ نانسی عجرم هم دانلود کردم با چند تا آهنگ شاد دیگه واسه ورزشم
      امروز عالی بودم
      بدروووووووود

7. کاربر زیر پست دل آرام ۹۷ را لایک کرده است:

ساعده (28 شهریور 1397)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.35
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶.۲۰۰
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام سلام سلام
      عید همه مبارک
      امروز تا الان پل مکنا رو رعایت کردم و اصلا پر خوری نکردم ،کنترل کامل
      ایروبیکم روز استراحتم بود
      نیم ساعت راه رفتن تند به جلو ۱۰ دقیقه راه رفتن به عقب
      ۱۵ دقیقه هولاهوپ
      بدروووووووووود

- - - Updated - - -

یه چی دیگه
      با اینکه ۵ روز دارم بر اساس پل مکنا پیش میرم ولی تغییر رو تو خودم احساس میکنم
      پهلوهام و شکمم جمع تر شده
      ولی وزن نکردم

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.35
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶.۲۰۰
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      امروز عصر یه مسئله ای به همم ریخت و من از حد مجازم بیشتر خوردم
      ۲۰ دقیقه رقصیدم
      میخاستم به جبران پرخوری ۱ساعت یوگا کار کنم که رمقشو نداشتم
      افسوووووووووس

- - - Updated - - -

ولی من ناامید نمیشم
      وخودمو میبخشم و
      ادامه میدم
      من میتونم
      بوس بوس واسه خودم فقط و فقط خودم

10. کاربر زیر پست دل آرام ۹۷ را لایک کرده است:

ساعده (28 شهریور 1397)

آلاهیدا آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.49
      قد
      ۱۶۱
      وزن شروع
      ۱۰۱
      وزن هدف
      ۹۷ تا آخر آبان
      وزن فعلی
      ۹۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      نقل قول نوشته اصلی توسط دل آرام ۹۷ نمایش پست ها
      بچه ها جونم بیاین اول
      در مورد پل مکنا هر چی شنیدیم و خودمون تجربه کردیم
      اینجا بنویسیم
      تا هم انرژی واسه خودمون باشه و هم
      اگه یه زمانی کسی در آینده خواست از این روش استفاده کنه
      یه مشوق واسش باشه
      حتما این کارو انجام بدین. من لآن رژیم زیگزاگی هستم و دلم میخواد خودمو واقعا دوست داشته باشم
      لطفا تجربه هاتونو بنویسین

- - - Updated - - -

این اتفاق دیروز برام افتاد .....
      امروز روز عجیبی بود. فرصت زیادی داشتم. جوجه بزرگم با آقای همسر رفته بود بیرون و جوجه فسقلیم تو حال خودش داشت غان غون میکرد. منم داشتم تو سایت ول میگشتم. رسیدم به رژیم پل مکنا و رفتم توضیحاتشو بخونم .... یه جمله دیدم که تکونم داد .... نوشته بود برین جلو آینه .... به خودتون با نگاه یه عاشق واقعی نگاه کنین.... به بدنتون نشون بدین در کنارش هستین و دوستش دارین و دوست داشتنتون ربطی به اندازه دور کمرش نداره...... یکدفعه گریه کردم..... انگار ناله بدنمو شنیدم.... انگار داشت از زخمی عمیق و از ته دلش می نالید ...... انگار داشت بهم میگفت چرا هیچوقت واقعا به من، به خود من نگاه نمیکردی؟ ......
      انگار دارم بیدار میشم.....چیزایی رو میبینم که سالها زیر سایه وسواس لاغری ازشون غافل بودم.... انگار وقتی هنوز گرفتار جنگ درونم بودم اونها از ترسشون توی تاریکی سیاه و ترسناک پنهان شده بودن و حالا که ذهنم از جنگم آزاد شده دلشون میخواد پیداشون کنم.... بدنم... این معجزه نازنینم....سالها با ترس توی تاریکی لرزیده....می خوام آرومش کنم...دلداریش بدم....نشونش بدم یه عاشق واقعی چطور مهر میورزه... من خودمو دوست دارم.... بدون توجه به مو یا بدن....من خودمو با تمام آنچه که دیگران ضعف میدونن دوست دارم....حالا دیگه بدنم نقطه ظعفم نیست.....معجزه شگفت آوریه که خداوندم فقط و فقط به من هدیه داده و من دوستش دارم و ازش به بهترین شکل مراقبت میکنم.....
      بالاخره جنگ درونم تمام شد. حالا در آرامش و با عشقی واقعی به خودم مهر میورزم

12. کاربر زیر پست آلاهیدا را لایک کرده است:

ساعده (28 شهریور 1397)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.35
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶.۲۰۰
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      دو تا مورد که خودم به چشمم دیدم رو براتون مینویسم
      سالها پیش که من با پل مکنا آشنا نبودم
      یکی از دوستام تو خونه مادر شوهرش زندگی میکرد و واسه اذیت خواهر شوهرا اونقدر غذا رو آروم میخورد تا حتی ظرفها هم شسته میشدن
      من به چشم خودم دیدم که اونقدر لاغر شده بود که حتی یک گرم چربی نداشت و شوهرش نگران شده بود نکنه مشکلی داره که بدون رژیم داره لاغر میشه
      یه مورد دیگه هم جاری خودمه
      که شوهرش بهش میگه مانکن
      اونم خیلی غذا رو آروم و شمرده میخوره
      و میجوه
      خودمم با اجازتون دقیقا نمیدونم از کی
      ولی سعی کردم به گرسنگی و سیریم توجه کنم
      هر بار هم یادم بمونه آروم میخورم
      و تا الان بدون هیچ رژیمی ۷ کیلو کم کردم
      ورزشمم مرتب نیست شاید ۳ الی ۴ روز یک بار
      ولی پل مکنا تاثیر خوبی روم داشته

14. کاربر زیر پست دل آرام ۹۷ را لایک کرده است:

ساعده (28 شهریور 1397)

یکتا اذری آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      4.52
      قد
      170
      وزن شروع
      77: بعداززایمانم دوباره بااضافه وزن برگشتم .....البته خیل
      وزن هدف
      اول 75هستش، بعد از اون 70، وآخریشم به امید خدا 65ک مطمئنم ب
      وزن فعلی
      77
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      46
      سلام دوستان
      چه تجربه های شیرین و البته اموزنده
      منم دقیقا یه دوست صمیمی دارم که خیلی لاغر و خوش ا ندامه چندباری که دعوت شدم خونشون دیدم که چقدر اروم غذا میخوره ینی با غذاش بازی میکرد جوریکه حتی نصف بشقاب غذاشو نمیخورد خیلی اروم و لذت بخش غذا میخوره
      یادمه یبار ک اسنک درست کرده بود اینقدر اروم و شمرده خوردش ک نصف اسنکو نخورده سیر شد و موقع خوابم یه دونه سیب خورد
      خلاصه یکی دیگشم خواهرمه خیلی لاغر و باربی و خوش فرمه ، اونم دقیقا همینجوری غذاشو میخوره
      پس بیایم با هم به خودمون قول بدیم برای همیشه نحوه درست غذا خوردن و لذت بردن از غذا رو یاد بگیریم تمرین کنیم و موفق بشیم ، مگه تا اخر عمرمون میتونیم رژیم بگیریم؟اگه یبارم زیاده روی کردیم خودمون رو دوست داشته باشیم و سرزنش نکنیم ............ ما موفقیمممممممممممم
      این بهترین و منطقی ترین روشه
      هوراااااااااااااااااااااا اااا
      پل مکنا دوستت دارررررررررررررررررررررری م
      **دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
      دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”.

دکتر وین دایر

آلاهیدا آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.49
      قد
      ۱۶۱
      وزن شروع
      ۱۰۱
      وزن هدف
      ۹۷ تا آخر آبان
      وزن فعلی
      ۹۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      نقل قول نوشته اصلی توسط یکتا اذری نمایش پست ها
      سلام دوستان
      چه تجربه های شیرین و البته اموزنده
      منم دقیقا یه دوست صمیمی دارم که خیلی لاغر و خوش ا ندامه چندباری که دعوت شدم خونشون دیدم که چقدر اروم غذا میخوره ینی با غذاش بازی میکرد جوریکه حتی نصف بشقاب غذاشو نمیخورد خیلی اروم و لذت بخش غذا میخوره
      یادمه یبار ک اسنک درست کرده بود اینقدر اروم و شمرده خوردش ک نصف اسنکو نخورده سیر شد و موقع خوابم یه دونه سیب خورد
      خلاصه یکی دیگشم خواهرمه خیلی لاغر و باربی و خوش فرمه ، اونم دقیقا همینجوری غذاشو میخوره
      پس بیایم با هم به خودمون قول بدیم برای همیشه نحوه درست غذا خوردن و لذت بردن از غذا رو یاد بگیریم تمرین کنیم و موفق بشیم ، مگه تا اخر عمرمون میتونیم رژیم بگیریم؟اگه یبارم زیاده روی کردیم خودمون رو دوست داشته باشیم و سرزنش نکنیم ............ ما موفقیمممممممممممم
      این بهترین و منطقی ترین روشه
      هوراااااااااااااااااااااا اااا
      پل مکنا دوستت دارررررررررررررررررررررری م

واقعا همینطوره
      منم یه دوست خوش اندام دارم که واقعا تمام کردن بشقاب رو بد میدونه.درست مث ما که ته لیوان شربت یه ذره میذاریم بمونه اونم ته بشقابش همیشه یه کم غذاست. یعنی عمدی هاااا. اینو نشونه نزاکت و چشم و دل سیری میدونه
      بالاخره جنگ درونم تمام شد. حالا در آرامش و با عشقی واقعی به خودم مهر میورزم

17. 4 کاربر، ارسال آلاهیدا را لایک کرده اند:

یکتا اذری (25 شهریور 1397), Zenith (06 مهر 1397),امیر سالاری (01 مهر 1397),ساعده (28 شهریور 1397)

امیر سالاری آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.50
      قد
      ۱۶۵
      وزن شروع
      ۷۹
      وزن هدف
      ۶۳
      وزن فعلی
      ۶۶
      وبلاگ زیباتنی من
      9
      نمیشه دوباره این رژیم پل مکنا را به صورت گروهی شروع کنید

- - - Updated - - -

من تصمیم گرفتم این رژیمو به صورت جدی بگیرم و مطمئمنم موفق میشم
      ویرایش توسط امیر سالاری : 01 مهر 1397 در ساعت 11:17 دلیل: غلط املایی

19. 2 کاربر، ارسال امیر سالاری را لایک کرده اند:

یکتا اذری (01 مهر 1397), Zenith (06 مهر 1397)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      0.30
      وزن شروع
      64
      وزن هدف
      53
      وزن فعلی
      54.400
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر سالاری نمایش پست ها
      نمیشه دوباره این رژیم پل مکنا را به صورت گروهی شروع کنید

- - - Updated - - -

من تصمیم گرفتم این رژیمو به صورت جدی بگیرم و مطمئمنم موفق میشم
      عزیزم توی بخش "کی پایه است" یه تاپیک بزن و دوستان رو به این رژیم دعوت کن. اونجوری بهتر دیده میشه تاپیکت
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با هم من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

21. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

یکتا اذری (06 مهر 1397)

• صفحه 18 از 19
  • نخستنخست
  • ... 816171819
  • آخرینآخرین