شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.
X تردمیل
X 400رژیم
عکس تاپیک

طرز تهیه سالاد بادمجان و کدو رژیمی در منزل

سالاد رژیمی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

بند انداختن صورت بهتر است و یا شیو کردن ؟!

اصلاح صورت
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

مهمترین قدم قبل از اقدام برای لاغری را اینجا بخوانید

یک قدم مهم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

زیبا کردن موها و تقویت آنها با استفاده از مواد غذایی

زیباکردن مو
برای مشاهده کلیک کنید

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
فروشگاه زیباتن هایپرجم
کتونی ورزشی پوشاک اسپورت
پویا اندام زیباتن
  • صفحه 4 از 4
  • نخستنخست
  • ... 234
    نمایش نتایج: از 31 به 31 از 31

موضوع: ۲ ماه سالم باش سالم بمون به سبک پل مکنا

مامان پرنیا آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.03
      قد
      ۱۷۳
      وزن شروع
      ۹۵
      وزن هدف
      ۶۵
      وزن فعلی
      ۷۶
      وبلاگ زیباتنی من
      8

۲ ماه سالم باش سالم بمون به سبک پل مکنا

سلام دوستان عزیزم رژیمی های باحال

اینجا میخوایم فقط و فقط بریم پیش به سوی سلامتی به سبک پل مکنا خودم همه ی راه ها رو رفتم جونم براتون بگه که:رژیم سیب .سوپ.پروتیین.هویج.تخم مرغ.نسکافه.سیب زمینی.سبزیجات.شیر.۴روزه سریع.خضری.۹روزه.۱۱روزه.۱۵ روزه.شربت عسل.جی ام.کانادایی.بازم هست دیگه مغزم هنگ کرد خودم نمیدونستم چه بلاهایی سر خودم آوردم الان فهمیدم
      ولی حالا فهمیدم: کم بخور... همه چی بخور... همیشه بخور !
      نصیحت مادربزرگای خودمون میشه همین پل مکنا ی خارجیا
      فقط کافیه اینا رو رعایت کنیم:
      ۱_تاگرسنه نشدی سمت غذا نرو(همون کاه از خودت نیست کاهدون که از خودته!!!!!بلانسبت شما)
      ۲_غذایی رو بخور که دوست داری بخوری (بذار کنار آب پز بخار پز زورکی رو وقتی دوست نداری !!!!)
      ۳_لقمه هاتو آهسته بخور و از هر لقمه ای که میخوری نهایت لذت رو ببر (کم گوی و گزیده گوی چون دُر...تا ز اندک تو جهان شود پُر!!!ربطی نداشت؟نمیدونم خب فقط همین به ذهنم رسید)
      ۴_وقتی سیر شدی دست از غذا بکش(باز همون ضرب المثل شماره ۱ !!!!)
      و یه نکته ی دیگه اینکه همیشه سعی کنید مقداری از غذا داخل ظرفتون اضافه بیاد.
      فقط همین بود بله ساده اما سخت ...اماااااااا شدنی و ممکن
      تو این روش تغذیه(نمیگم رژیم چون رژیم نیست یه سبک تغذیه ی صحیحه)میتونید همه چی بخورید بهتون پیشنهاد میکنم یه مدتی که با من هستید تفکر کاهش وزن و استاپ وزن و افزایش وزن و عدد روی ترازو رو بزارید کنار و فقط و فقط و فقط به حرف بدنتون گوش کنید
      باخودتون دوست باشید
      آرامش داشته باشید
      استرس وزن رو کنار بزارید
      حتی اگه با همه جور رژیم ۵۰ کیلو کم کنین با یه هفته بازگشت به سبک تغذیه ی سابق وزن قابل توجهی به بدنتون برمیگرده این تجربه ی شخص خودمه.
      ببخشید زیاد حرف زدم امیدوارم در پایان این مدت کاملا عادتمون بشه این پل مکنا ی خارجیا
      استارتشو زدم از امروز۱۰دی تا ۱۰اسفند

2. 2 کاربر، ارسال مامان پرنیا را لایک کرده اند:

almam (16 دی 1397),arsheda (24 دی 1397)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مامان پرنیا آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.03
      قد
      ۱۷۳
      وزن شروع
      ۹۵
      وزن هدف
      ۶۵
      وزن فعلی
      ۷۶
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      نقل قول نوشته اصلی توسط a66818 نمایش پست ها
      من هم کم کم دارم میرسم به 100

ان شالله وزن هم خوب کم کنم که دل زده نشم
      اخه بابت لاغری دارم از خیلی چیزها چشم پوشی میکنم
      میدونی عزیزم اینگه ما یادبگیریم و عادت کنیم به ۴قانون پلکمنا مطمئن باش به مرور وزن هم کم میشه و وزنی که کم میشه بدون بازگشته و مهمتر اینکه تو یه عمر سلامت غذا و خوراکی میخوری‌ همیشه احساس سبکی داری و از خودت رضایت داری و باز از اون مهمتر معده ت کوچیک میشه بزار تجربه ی خودمو بهت بگم من ۲۹کیلو وزن کم کردم تو ۶ماه واقعا عالی شده بودم باهمون رژیما سریع و پربازده اما متاسفانه با دوماه رها کردن ۹کیلو برگشت به راحتی آب خوردن چون به هیچ وجه معده م کوچیک نشده بود با۲۹کیلو کاهش مثل چی غذا رو میبلعیدم و حجم معده م هیچ تغییری نکرده بود و مدام گرسنگی رو تحمل میکردم تا لاغر شمچقدر اشتباه میکردم چقدر به خودم ظلم کردم و نمیفهمیدم ولی الان با روش پلمکنا دارم راه درست رو میرم البته بگم که من تلفیقی از پلمکنا و ۵_۲رو دارم اجرا میکنم و بسیار راضی هستم ولی رو ترازو نمیرم دغدغه کاهش وزن رو گذاشتم کناربرام اولویت ترک شیرینیجات و کوچیک کردن حجم معده م سالم خوری و کاهش سایزه چیزایی که قبلا اصلا برام مهم نبود فقط عدد رو ترازو برام مهم بود و بس
      الان وعده همو به ۷قسمت تقسیم کردم ولی باحجم کم و اصلا خودم رو گرسنگی نمیدم تصمیمم اینه دوهفته یه بار رو ترازو برم.ایمان دارم که این هدف و راهم از همه رژیمهای دیگه صحیح تره. و شما که چون قصد کاهش بهتری داری خیلی بهتره که مصرف قند مصنوعیتو کاهش بدی و بسیار کم و اندازه مصرف کنی در کنار پلمکنا میتونی مثل من ۵_۲رو اجرا کنی.۵_۲هم مثل پلمکنا رژیم ثابت شده و سالمیه و اکثر پزشکای تغذیه ی دنیا اونرو تجویز میکنن و اعتقاد دارن که انسان باید اون رو به عنوان یه سبک تغذیه تا آخر عمر اجرا کنه چون فواید زیادی برای بدن داره.امیدوارم زیاد سرت رو به درد نیاورده باشم
      ویرایش توسط مامان پرنیا : 26 دی 1397 در ساعت 15:03

• صفحه 4 از 4
  • نخستنخست
  • ... 234