شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.
X تردمیل
X 400رژیم
برای پیوستن به کانال زیباتن در تلگرام، اینجا کلیک نمایید
عکس تاپیک

طرز تهیه سالاد بادمجان و کدو رژیمی در منزل

سالاد رژیمی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

بند انداختن صورت بهتر است و یا شیو کردن ؟!

اصلاح صورت
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

مدل های مانتوی مد سال 95

مدل مانتو
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

زیبا کردن موها و تقویت آنها با استفاده از مواد غذایی

زیباکردن مو
برای مشاهده کلیک کنید

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
فروشگاه زیباتن هایپرجم
کتونی ورزشی پوشاک اسپورت
پویا اندام زیباتن
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آموزش ایجاد "دفترچه زیباتنی"

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    0.30
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    52
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Ashegh
    وبلاگ زیباتنی من
    4

آموزش ایجاد "دفترچه زیباتنی"

هر کاربر در زیباتن میتونه یه دفترچه داشته باشه. در این دفترچه که در واقع یه تاپیک توی بخش "دفترچه های زیباتنی سایت" هست میتونه روزنوشت، دردودل، برنامه خورد و خوراک روزانه، برنامه ریزی هاش برای زیبایی و غیره رو بنویسه. کاربران دیگه هم میتونن بیان توی دفترچه اش با هم صحبت کنن و با هم تبادل نظر داشته باشن.
    درواقع مثل یه وبلاگ شخصی می مونه. از ابتدای تاسیس زیباتن، دفترچه ها وجود داشتند. بعد برای مدت حدود دو سال ما در زیباتن امکان وبلاگ رو قرار دادیم. اما کاربران درخواست کردن، بجای وبلاگ همون روال چند سال قبل و دفترچه ها رو داشته باشیم. برای همین سایت به روال قبل برگشت و الان دوباره دفترچه ها رو داریم.

نحوه ایجاد دفترچه:

دفترچه در واقع یه تاپیکه که شما باید در بخش "دفترچه زیباتنی من" ایجاد کنید و نحوه کار به این شکله. در صفحه اصلی سایت وارد قسمت "دفترچه زیباتنی من" بشید:

Untitled.jpg

حالا وارد صفحه لیست دفترچه های سایرین میشید که کافیه، روی دکمه "ایجاد موضوع جدید" از بالای صفحه کلیک کنید.

صفحه جدیدی براتون باز میشه که حاوی عنوان و متن اصلی هست. در کادر عنوان شما باید نام دفترچه خودتون رو بنویسید. نام دفترچه باید کوتاه و نهایتا 10 کلمه باشه. و در انتها بعد از علامت "|" حتما نام کاربریتون رو بذارید که برای دوستانتون مشخص باشه این دفترچه مال کیه. مثلا این یه عنوان مناسب برای دفترچه است:

من بايد در انجام تمام كارهام موفق باشم ...| دلنواز

حالا در قسمت متن هم، متن درخواهتون رو بنویسید. در جریان باشید این پست اول دفترچه شماست و در واقع برگ اول دفترچتون که بعدها در تمام صفحات دفترچه بصورت ثابت ابتدای صفحه خواهد بود.

از این به بعد دیگه شما هر بار که میخواید چیزی توی دفترچتون بنویسید باید وارد این تاپیک بشید و یه پست جدید بذارید. همچنین دیگران اگر بخوان براتون چیزی بنویسن، میان داخل دفترچتون و براتون پست میذارن.

چطور در دفعات بعد وارد دفترچه ام بشم؟

دو تا راه دارید:

1- وارد قسمت دفترچه ها بشید و توی لیست دفترچه ها دنبال دفترچه خودتون بگردید و یا اینکه در بالای سایت و قسمت "اشنایی بیشتر با زیباتنی ها" روی گزینه "دفترچه های زیباتنی" کلیک کنید و دفترچتون رو پیدا کنید.
    2- وارد پروفایلتون بشید. و بعد در پنل سمت راست روی گزینه "مشاهده تمام موضوعات آغاز شده" کلیک کنید.

چطور لینک دفترچه ام رو بذارم داخل پروفایلم تا وقتی کاربران در پست های مختلف، زیر مشخصات پروفایل من، روی لینک "دفترچه من" کلیک میکنن وارد دفترچه ام بشن؟
    وقتی با یوزرتون وارد سایت شدید، در قسمت بالای سایت روی دایره شکل زیر و علامت مشخص شده کلیک کنید:

حالا در پنل سمت راست صفحه روی گزینه "ویرایش اطلاعات من" کلیک کنید:

در صفحه ظاهر شده، علاوه بر ویرایش سایر اطلاعاتتون میتونید به انتهای صفحه برید و آدرس دفترچتون رو از نوار آدرس بالای مرورگر کپی کنید و در این قسمت پیست(paste)کنید و در انتها روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید.

Zenith=اوج

2. 3 کاربر از ارسال Zenith تشکر کرده اند:

azera (06 خرداد 1397),K@ty (28 اردیبهشت 1397),morvaridiii (28 اردیبهشت 1397)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار